Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 18 816 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PILISZEK Grzegorz Kazimierz 5 9852)
HULIM Wiesława Joanna 1 3793)
MYŚLIWIEC Bogdan Czesław 1 4734)
MACHNIK Sylwia 1 6115)
SMYCZEK Adam Sebastian 9526)
BORTLIK Grażyna Gabriela 5917)
POSTAWKA Henryk Sławomir 7528)
SZYMURA Jacek Arkadiusz 9709)
RYCHŁY Piotr Sylwester 27910)
ADAMCZYK Kazimierz Stanisław 97611)
OLEKSIŃSKI Artur Rafał 26212)
WALISZEWSKA Maria Teresa 29613)
POJDA Aleksander Jakub 46014)
RDUCH Stanisław Alojzy 52215)
NYCZKA Barbara Aleksandra 28716)
KULAWIK Elżbieta Maria 27217)
DĄBROWSKA Janina 39918)
KARASEK Bronisław 1 3502.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 161 160 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIECHA Bolesław Grzegorz 38 8092)
WOŚ Michał Piotr 37 7633)
SOBIERAJSKI Czesław Stanisław 3 9074)
GAWĘDA Adam 26 2915)
MATUSIAK Grzegorz 11 1956)
DUTKIEWICZ Katarzyna Maria 3 7107)
GLENC Teresa 14 2748)
RAJCA Cezary Dominik 5 5829)
SZUTKA Mirela Elżbieta 3 96910)
SZCZĘSNY Jarosław Zbigniew 2 23911)
RATKA-BOSSARD Aleksandra Katarzyna 1 15512)
SZYMURA Karol Bogusław 2 01213)
SZYMICZEK Alojzy Jan 2 32614)
GARUS-KOPERTOWSKA Angelika Krystyna 89115)
KASPAREK Urszula Zofia 85416)
KODURA Maria 71417)
LAZAR Jerzy Bolesław 2 10518)
WAWRZYCZEK Daniel Emilian 3 3643.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 32 300 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOPIEC Maciej Kamil 14 9732)
NOWAK Mirosław Krzysztof 3 4943)
SMOLIŃSKI Zdzisław 1 5244)
KUSTRA Hanna Joanna 2 2655)
URBAŃCZYK Piotr Aleksander 1 1276)
WITALA-SŁUGA Ilona Beata 9767)
POŻAROWSZCZYK Andrzej 9348)
NOSIADEK Izabela Małgorzata 1 2249)
SIEŃKO Patrycja Anna 53910)
LEONARSKI Tomasz Marek 39911)
GRANICZKA Roman Wojciech 17312)
GONSIOR Agnieszka Dominika 49713)
KORBEL Agnieszka Lidia 72914)
KWAŚNY Piotr 64615)
SOBIK Zofia 71016)
RYCZKOWSKA Agnieszka Barbara 29817)
KALINOWSKA Iwona Maria 63818)
LIGAS Jarosław Piotr 1 1544.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 23 939 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FRITZ Roman Henryk 10 2792)
KURPAS Adam Jerzy 3 3073)
MAKAREWICZ Konrad Karol 1 7534)
MARON Tadeusz 9295)
TOMECKA Małgorzata 1 2686)
GORZOCH Grzegorz 4837)
BURKACKA Joanna 4088)
PYSZNY Justyna Dorota 8769)
LECH Mirosław 63710)
PIECHOCZEK Paweł Grzegorz 76711)
ANTONIK-FAIKIS Aneta Halina 22512)
SZATYŁO Alan Hieronim 30913)
MACIAŚ Aneta Anna 30014)
GRABIEC Jarosław 57315)
KUCHARCZYK Justyna Natalia 34816)
ILNICKA Paulina Sandra 19917)
LANUSZNY Jacek Szymon 40118)
COFALIK Hanna Dorota 8775.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 92 493 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRZĄKAŁA Marek Grzegorz 33 9622)
GADOWSKI Krzysztof Jan 18 7993)
LENARTOWICZ Gabriela Teresa 11 8384)
GASZKA Anna Małgorzata 5 5325)
GABRYŚ Bartłomiej Józef 3 1066)
PROFASKA Marek Bogusław 4 9287)
KANTOR Halina Maria 7548)
KOZIELSKI Mirosław Leszek 8229)
SERWATKA Grzegorz Sebastian 58010)
DUŻY Mirosław Piotr 5 26311)
KILJAŃCZYK Wojciech Piotr 1 19112)
SKOWRON Joanna Ewa 71313)
RZACZEK Beata Katarzyna 29514)
POLOK Olga Maria 78015)
JELONEK Jerzy Mieczysław 31616)
PIEKOSZOWSKA Weronika Małgorzata 48717)
WŁASIEWICZ Gabriela Agnieszka 16018)
DYBIEC Krzysztof Michał 2 9676.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 5 128 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
URBAŃCZYK Maciej Krzysztof 1 5772)
PRUS Dariusz Mirosław 5003)
MOTYCZKA Danuta Agata 8054)
PUSTELNIK Adam Ferdynand 2755)
OSUCH Paweł 2116)
JAROSZ Natalia Agnieszka 4717)
KOSIŃSKI Damian 2248)
STRACH Elżbieta Maria 2299)
GIERCZYCKI Tomasz Krzysztof 5610)
BIAŁOŃ Tomasz 22911)
STRACH Izabela Urszula 551