Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 48 566 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRAJEWSKI Stefan 13 4392)
LECH Mirosław 6 5103)
GROCHOWSKI Wojciech 3 6074)
LESZCZYŃSKI Jerzy 3 8605)
CIEŚLUKOWSKI Cezary 4 2426)
ZAWISTOWSKA Agnieszka 1 6317)
KULIKOWSKA Ewa 13958)
PŁOŃSKA Wiesława Bożenna 7179)
KRZYŻANOWSKA Bożena 1 17410)
DYJUK Bogdan 153811)
RAFAŁOWSKI Krzysztof 66212)
BOBEL Maciej 84813)
MAGNUSZEWSKI Marian 84814)
KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew 97415)
JAKUBIAK Ewa 59316)
SZCZYGIELSKA Agnieszka 41817)
NOWAK Magdalena 43018)
ALEKSIEJCZUK-SZOTKO Marta 24419)
SAWICKI Sławomir 44920)
CHOCKO Tadeusz 1 04321)
JAKACKI Tomasz 32922)
JĘDZUL Joanna 22323)
KAŹMIERCZAK Małgorzata 24824)
ZARZECKI Michał 31425)
KARCZEWSKA Małgorzata 44426)
RYKOWSKI Grzegorz 14727)
PRZYBYLAK Irena Zofia 19428)
JANOWSKI Mikołaj 2 0452.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 270 888 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIONTKOWSKI Dariusz 63 8782)
ZIELIŃSKI Jarosław 40 0923)
PASZKOWSKI Bohdan Józef 5 4424)
GWIAZDOWSKI Kazimierz 14 1015)
ŻALEK Jacek 12 1416)
BASZKO Mieczysław Kazimierz 11 0607)
KOŁAKOWSKI Lech Antoni 16 1388)
KRYNICKA Bernadeta 9 3289)
WNOROWSKI Henryk Jan 9 22810)
ANDRUSZKIEWICZ Adam 29 82911)
MUZYK Agnieszka Barbara 5 58012)
SIEKIERKO Łukasz 7 73313)
CZEPE Roman 4 79714)
MODZELEWSKI Piotr 2 45315)
MADRAS Tomasz Stefan 1 64216)
JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta 5 99817)
PUCZYŁOWSKA Elżbieta 2 69218)
KUCHAREWICZ Grzegorz 71219)
SUPIŃSKI Rafał 2 84920)
BIAŁY Alicja 1 92221)
MIODUSZEWSKI Andrzej 5 40922)
NIENAŁTOWSKA Bożena 47123)
DZIATKOWSKI Marek 72524)
ŁUKASZEWICZ Henryk 69525)
BUJNO Bożena Teresa 1 06126)
ZDUŃCZYK Agnieszka 1 52027)
WASILEWSKA Izabela 1 17028)
SZCZUDŁO Aleksandra 12 2223.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 47 342 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRUTUL Paweł 13 4552)
KUSZNIERUK Piotr 8 2933)
ROSIŃSKA Katarzyna Ewa 5 2804)
PROKOPIUK Seweryn 1 1895)
MAŃCZUK Tomasz 8686)
BOROWIK Janusz 1 4007)
REMBISZEWSKA Justyna 9448)
MURAWKO Elżbieta 7039)
ARASIMOWICZ Renata 38810)
CZERNIAWSKA Izabela Teresa 79311)
DEONIZIAK Joanna Grażyna 98612)
POPŁAWSKI Jakub 53313)
BIRGIEL Marcin 48714)
MATWIEJCZUK Jolanta Gertruda 44915)
ŚNIADACH Mieczysław 53516)
JANOSZKA Grzegorz Jan 17417)
SKOWROŃSKI Adrian 22518)
MIRONOWICZ Mikołaj 90919)
ARTYSIEWICZ Michalina Daria 18420)
ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia 36721)
KRAWCZYK Anna Małgorzata 22322)
JANICKI Dariusz Jerzy 28923)
OSIEJEWSKI Jakub 6924)
WYSOCKA Kamila Maria 28725)
JASIONEK Anna 18426)
DROBEK Grzegorz 16127)
SIELAWA Magdalena 32628)
KORONKIEWICZ Wojciech Janusz 7 6414.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 36 207 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WINNICKI Robert Artur 22 6392)
KIEŁCZEWSKI Adam 1 7723)
KRASOWSKI Krzysztof 1 7234)
NICEWICZ Stanisław 9715)
MAJEWSKA Barbara 9156)
JABŁOŃSKI Krzysztof 8097)
GONTARSKA Marzanna 5088)
BIELAWSKI Wiesław Henryk 2629)
DANILUK Jolanta 58010)
KOŁOSOWSKA Katarzyna 31711)
DZIEDZIC Zenon 36512)
PROKOPOWICZ Paweł 37613)
KOŁAKOWSKI Adam 51014)
ZAJKO Katarzyna 56515)
ROKICKI Mariusz 28716)
IWANOWSKA Adrianna 19017)
WAIS Michał Eugeniusz 13518)
GRABOWSKA Monika 28719)
SADOWSKI Jakub Andrzej 28320)
BARANOWSKI Hubert 33621)
PRZANOWSKA Izabela 14122)
LEWONIEWSKI Marcin 15023)
PROKOPOWICZ Anna Katarzyna 21224)
KARWOWSKI Łukasz 27625)
JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz 11026)
KOSSAKOWSKI Mariusz 39027)
ZABOROWSKA Karina 19528)
STYPKA Maciej 9035.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 109 527 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TYSZKIEWICZ Robert 17 1852)
TRUSKOLASKI Krzysztof 37 2733)
KAMIŃSKA Bożena 11 3124)
BORYSEWICZ Maciej Andrzej 6 1045)
CZYKWIN Eugeniusz 14 0836)
DEN Jolanta 5 7807)
BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz 7818)
CIEŚLIK Leszek Stanisław 1 7449)
ŁAWROWSKA Joanna Dorota 42210)
NOWAK Tadeusz Zenon 33411)
ZWOLIŃSKA Bożena Teresa 1 56212)
PIORUNEK Jacek 1 16013)
GUTOWSKI Mateusz Damian 48814)
RAŚ Andrzej 81515)
ROSZKOWSKA Halina 42716)
ŻERO Franciszek Krzysztof 35717)
DOLIWA Stanisław Adam 60318)
SASINOWSKA Dorota 28819)
KARASZEWSKA Katarzyna 32420)
SAMUL Marek 21721)
PYRKO Paulina 20622)
TALKOWSKI Bronisław 15423)
SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta 25624)
TARGOŃSKI Łukasz 25325)
ŁEPKOWSKA-GOŁAŚ Alicja 18126)
KARCZEWSKA Wioletta Maria 13027)
MALINOWSKA Beata 26028)
CIMOSZEWICZ Tomasz 6 8286.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW oddano 1 775 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BASIEWICZ Mirosław 3332)
KOCHANOWSKI Andrzej 1933)
BUCHOWSKA Monika 1534)
SZKLARZEWSKI Karol 545)
BOBROWSKA Krystyna 1206)
KALIŃSKA Paula 957)
FIERTEK Józef 648)
BOŁTRUCZYK Kazimierz 709)
KOSMOWSKA Edyta 6110)
OSIECKI Zygmunt 5211)
FLIS Monika 7012)
ŁAWRYNOWICZ Eugeniusz Zdzisław 3513)
GWIAZDA Ewa 13814)
BZURA Łukasz 3515)
KOZIKO W SKA Marta 6216)
FLIS Ryszard 2317)
BOŁTRUCZYK-KASABUŁA Monika 4818)
KRASOWSKI Andrzej 7419)
PUCHNOWSKI Zbigniew Jacek 957.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 4 001 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DYMKO Łukasz 9462)
PROSIŃSKI Zbigniew 2993)
MAKSIMIUK Janusz 2004)
PIWNIK Anna 2665)
JAKIMIUK Dawid 1676)
HARABURDA Katarzyna Sylwia 1827)
KUBIAK Rafał 1448)
STROCIAK Halina 969)
KONIUCH Izabela 12710)
BAILEY Agnieszka 9211)
WOJNO Sylwester 14412)
KAPŁANOW Łukasz 4913)
PONIATOWSKA Beata 16514)
NYSZTOR Justyna 5115)
KUŹNICKA Anna 11316)
MAZUR Joanna 17017)
KALICKI Adrian 7218)
KUBIAK-BABIŃSKA Joanna Agnieszka 7619)
NAUMIUK Piotr 4720)
BAGIŃSKI Krzysztof Janusz 9521)
KALISKA Kamila Barbara 3722)
KOCHOWICZ Krzysztof Longin 1523)
KANIA Kazimierz Edward 2324)
KALICIŃSKA Barbara 3925)
SZWIEC Bogumiła Małgorzata 2426)
GRABKA-LEVIN Kamila Anna 3827)
WASILEWSKI Wojciech 3248.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA oddano 2 272 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SAWICKI Marcin 9432)
SIKORSKI Piotr 1653)
KONIUCH Bogusław 994)
JANKOWSKA Edyta 1995)
DANIŁOWSKI Igor 806)
BOBIK Joanna 1257)
KOSACKA Anna 698)
ROGOWSKA Monika 819)
KOSNO Rafał Marcin 5310)
NIETUPSKI Cezary 5411)
CHORUŻA Katarzyna 4612)
PAWŁOWSKI Piotr 5113)
GRYCUK Grzegorz 6214)
KAMIEŃSKA Justyna 11915)
CZAPIEWSKI Adam 126