Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 45 868 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TYSZKA Stanisław 17 0862)
TARAPATA Jan Władysław 5 3143)
LADA Wiesław Andrzej 3 0164)
MICAŁ Zbigniew 1 4625)
BARTOSZEK Paweł 2 8486)
GOLENIA Maria Teresa 1 8567)
BOROWIEC Błażej Stefan 1 1278)
GUZEK Sławomir Tomasz 8599)
CIEŚLA Paweł 84510)
LONCZAK Stanisław Józef 1 37011)
REGUŁA Andrzej Zygmunt 1 23512)
LEJA Małgorzata 94413)
SKOWROŃSKA-ZIOMEK Monika Małgorzata 1 24914)
MAGOŃ Jan 67515)
KASZYCA Tadeusz 20816)
GUMIŃSKA Celina Anna 22917)
KUDYBA Małgorzata 32218)
KOCZUR Dorota Krystyna 35619)
WŁODYKA Janusz 43220)
KOSIŃSKI Krzysztof Jan 65421)
STOJAŃSKA Joanna Katarzyna 15222)
WICHER Maria 20523)
TUTKA Henryk 45224)
BŁOŃSKI Kazimierz Józef 27625)
BARTMAN Jan 52126)
OPIOŁA Barbara 15927)
KOTLIŃSKA Marzena Anna 17728)
ZARĘBA Marek Jan 36329)
PARYŚ Krystyna Grażyna 36530)
NICPOŃ Henryk 1 1112.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 367 268 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SOBOLEWSKI Krzysztof 38 9122)
LENIART Ewa Maria 36 3053)
HRYNKIEWICZ Józefa 6 1734)
SZLACHTA Andrzej 15 1155)
WRÓBLEWSKA Krystyna Małgorzata 12 7386)
MOSKAL Kazimierz Marian 17 4447)
BUCZAK Wojciech 10 4298)
GOŁOJUCH Kazimierz Edward 18 3069)
CHMIELOWIEC Zbigniew Michał 20 63410)
WEBER Rafał 26 74611)
WARZECHA Jan Marek 18 91312)
PAUL Jerzy Stanisław 16 09413)
MIAZGA Mieczysław 9 14914)
SZYDEŁKO Halina Maria 5 51115)
KRUCZEK Stanisław 8 34416)
KAPINOS Fryderyk Sylwester 18 45017)
KALINKA Kamil 9 54018)
BEDNARZ Robert Jan 7 42119)
GODEK Robert Czesław 6 79120)
FRYSZTAK Bernadeta Dorota 11 12021)
ŁĄCZAK Czesław 4 11322)
FIJOŁEK Marcin Piotr 5 26223)
TŁUSTA Helena Grażyna 1 15224)
BARTKOWICZ Magdalena Barbara 78925)
KRZEK Agata 91126)
TRAWIŃSKA Anna Franciszka 59727)
KUŚ Ewelina Elżbieta 2 70528)
FOŁTA Ewa 76329)
TYMUŁA Zbigniew 8 34630)
WARCHOŁ Marcin Józef 28 4953.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 38 817 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BUŻ Wiesław 15 6052)
SZTUK Michał Andrzej 2 4783)
ITNER Agnieszka 3 5054)
OZIMEK Julian 2 5225)
FILIPEK Jerzy 1 2256)
KRASNOPOLSKA Bożena Marta 1 0647)
TOFIL Bronisław Tadeusz 1 3968)
JASIŃSKI Krzysztof 8079)
KACAŁA Natalia Ludmiła 67410)
ŁUCZAJ Kamil 57011)
SKAWIŃSKI Stanisław Andrzej 1 23112)
JELEŃ Wiesław Stanisław 63013)
KRZEMIŃSKI Kamil Paweł 32614)
IRZYK Martin Marian 28815)
ZAJĄC Marzena Zofia 68016)
STĄCEL Janusz 36317)
FIETKO Ireneusz Grzegorz 20518)
ZYCH Ala 80119)
WINIARSKI Damian Kazimierz 26520)
LUBERA Teresa Anna 36921)
RŻANY Monika 54622)
PRZYBOŚ Józef 13423)
OŻÓG Barbara Katarzyna 39524)
KUŹMICZ Marek Andrzej 10925)
BRZYKOWSKA Patrycja Dorota 14726)
NOGA Andrzej Jan 17727)
DZIĄGWA Krystyna 22728)
CICHY Mateusz Michał 30329)
OSTROWSKA Anna 55530)
GACEK Kazimierz Leszek 1 2204.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 48 600 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRAUN Grzegorz Michał 31 1482)
BUCZEK Tomasz Wojciech 3 6393)
ŻYGADŁO Piotr 1 0104)
ZYCH Witold Andrzej 1 2315)
KROLL Gabriel Czesław 3666)
SUROWANIEC Anna Krystyna 8427)
KUSZ Kamil Michał 5938)
KUMOREK Dariusz Jan 3999)
LIPIŃSKI Zbigniew 29310)
KORWIN-MIKKE Dominika Maria 2 45111)
WOŁOSZYN Tomasz 47712)
ZARĘBSKI Waldemar 34913)
OCHAŁ Katarzyna Kinga 45914)
ZIĘBA Tomasz Sylwester 33215)
PRACOWNIK Teresa Jadwiga 37116)
SALWA Małgorzata Kazimiera 32017)
KOTOWICZ Mariola Ksenia 36518)
DĄBEK Damian Łukasz 47819)
STRZAŁKA Albert Jan 22220)
LIS Aleksandra Mirosława 30821)
JEDYNAK Dariusz Grzegorz 18722)
WACYRA Paulina Elżbieta 16523)
FILA Piotr Robert 40924)
ŚRODOŃ Monika Paulina 21725)
ZAPAŁOWSKA Monika Ewa 12826)
BATORA Marcin Mateusz 45527)
BROŻ Robert Krzysztof 5328)
BIELECKA Karolina Maria 25129)
FLIS Michał 31830)
MAZUR Krzysztof 7645.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 84 703 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PONCYLJUSZ Paweł Janusz 23 3122)
GAWLIK Zdzisław 14 3053)
SKOWROŃSKA Krystyna 16 9034)
BUTRYN Renata Celina 4 9785)
KUBAS-HUL Teresa Krystyna 2 1746)
GDAŃSKI Józef 2 4697)
PITRA Krzysztof Piotr 2 4438)
USTROBIŃSKI Marek Jerzy 4 5939)
KARYŚ Jakub Bartłomiej 2 21210)
ZYCH Barbara 1 50011)
JURZYSTA Marcin 85812)
STĘPIEŃ Danuta Waleria 1 07113)
DERĘGOWSKI Marcin 97914)
BĄK Dominik 45515)
OŻÓG Krzysztof 70116)
KOPYTO Jakub Albert 32317)
LIPCZYŃSKI Krzysztof Romuald 1 11718)
KRAJEWSKA Aneta Anna 39419)
OMIETOŃSKA Jolanta Teresa 18320)
KOLANO Jolanta Stanisława 19421)
OLCHAWA Artur Stanisław 7022)
PRZYBYŁ Przemysław Wojciech 17323)
SAWIC Ewa Maria 19024)
KANISZEWSKA Augustyna Maria 12225)
OWSIANY Urszula Małgorzata 16526)
PŁODZIEŃ Janusz 24327)
PALUCH Katarzyna 32228)
ROGOWSKA Anna Jolanta 41629)
ŻMUDA Dariusz 23230)
PAZDAN Paweł Leopold 1 6066.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA oddano 3 530 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZLĘZAK Andrzej Kazimierz 1 1502)
STELMACH Krzysztof Jerzy 2493)
BATOR Bernadeta Aneta 3074)
MRYCZKO Artur Paweł 1645)
DREWNIAK Tomasz Wiesław 1266)
GRABEK Joanna Agnieszka 937)
MAZUREK Mariusz 1298)
WIKTOR Jolanta 1099)
KOSIOROWSKI Artur 12810)
OPAŁKA Marcin Paweł 15111)
JAROSZ Renata 11812)
WIELGOSZ Marek Konrad 7213)
GRZESIAK-KOSIOROWSKA Monika Izabela 6714)
GODEK-KOWALSKA Joanna Dominika 8315)
BUJAK Marta Ewa 15816)
GORCZYCA Artur Piotr 10517)
SZOSTEK Karol Franciszek 8018)
MATŁOSZ Mariusz Kazimierz 241