Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 30 655 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KASPRZAK Mieczysław 11 3632)
MERCIK Aleksander 2 5633)
ZADWORNY Zdzisław 2 8794)
DACHNOWICZ Małgorzata Krystyna 1 6545)
HOŁYSZKO Janusz Marek 1 8346)
KISZKA Zbigniew Wojciech 1 6377)
BOJKO Zbigniew Andrzej 4218)
MAŁECKA Barbara Danuta 9859)
KONOPKA Marek Zbigniew 79810)
SAWIŃSKI Krzysztof Jan 88611)
ZALESZCZUK Anna Maria 56712)
FAL Sabina Anna 86913)
BARADZIEJ Iwona Teresa 42814)
HOŁOWACZ Bogumiła Stanisława 32215)
BARAŃSKI Janusz Jacek 37316)
KOBIAŁKA-BANYŚ Emilia Alina 35317)
ZARYCHTA Ryszard 36918)
HORBACZ Małgorzata 30419)
FEDACZYŃSKA Maria Stanisława 25720)
PASTUSZCZAK Marek 30521)
SOKÓŁ Marek Zbigniew 59722)
FRANCZAK Stanisław 8912.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 247 488 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz 61 2622)
SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna 26 2463)
URUSKI Piotr Marcin 20 7404)
BABINETZ Piotr Mieczysław 13 3605)
PIOTROWICZ Stanisław 10 2936)
ŚNIEŻEK Adam Walenty 11 2607)
PILCH Piotr 6 1708)
PAMUŁA Teresa 12 9059)
PAWLUŚ Adam 6 76310)
CHRZAN Tadeusz 11 17711)
PODHALICZ Lucyna 6 07212)
ŁUKASZYK Dorota 4 47013)
DROZD Adam Tomasz 2 65914)
JĘDRUCH Ryszard 3 51715)
PERS Grzegorz Stanisław 5 50216)
PIESZCZOCH Robert 4 92117)
BRIL Joanna Katarzyna 4 08818)
POCAŁUŃ Alicja Anna 2 25319)
BURBEŁO Joanna Maria 65820)
GUZIK Andrzej 4 78821)
KUROWSKA Maria Stanisława 18 93622)
KRAWIEC Daniel Stanisław 9 4483.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 23 577 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RYDZIK Łukasz Michał 10 3912)
ZAJDEL Gabriel Jerzy 3 0113)
MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila 1 8434)
JAGUSTYN Janusz Andrzej 6105)
PIOTROWSKA Kamila Helena 9906)
FIC Patryk Beniamin 1 2277)
CIWONIUK Marzena Mieczysława 2148)
RYCZAN Dominik Łukasz 2029)
GORCZYCA Iwona 97810)
BOGUSZ Adam 39911)
KUROPATWA Dagmara Sylwia 38712)
WEŁYCZKO Zbigniew 18413)
BARAN Ewa Aneta 48814)
WOŚ Wiesław Adam 43515)
ŻÓŁKOŚ Grzegorz Stanisław 28216)
KRUKAR Radosław Zbigniew 22917)
ŚWIEBODA Monika 26118)
PIELA Mirosław Józef 19419)
ITNER Halina Bożena 9720)
ŚWIEBODA Sebastian Rafał 10521)
STEBNICKI Łukasz 26122)
WOJNAROWSKI Piotr Marcin 7894.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 26 615 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZAPAŁOWSKI Andrzej Tomasz 12 5792)
BERKOWICZ Adam Roman 4 7493)
KRĘŻAŁEK Kazimierz Zygmunt 6444)
STADNICKI Robert Stanisław 8835)
ZYCH Małgorzata 1 2506)
KRZANOWSKI Jan Franciszek 5537)
SZWED Michał 8948)
ZIELIŃSKI Janusz Jan 8279)
FILIP Tomasz Rafał 64510)
DUDZIŃSKA-SOBOLEWSKA Grażyna Henryka 21611)
WOJTUCH Ryszard Jan 25112)
NADBRZESKA Jadwiga Anna 13313)
SIKORA Aleksandra Justyna 40814)
HRYSIO Marlena Emilia 23215)
DYGUŁA Aleksander 18516)
PERŻYŁO Anna Maria 16817)
DULĘBA Witold Aleksander 27118)
ANTOCHÓW Joanna 16019)
SOBOLEWSKI Zdzisław 20220)
GOLBA Paweł Kamil 62621)
BOCHNIA Ewelina 31622)
ZUCHOWSKI Jan Maria 4235.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 62 246 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FRYDRYCH Joanna Zofia 18 6232)
RZĄSA Marek Zdzisław 10 5553)
BLECHARCZYK Wojciech Aleksander 9 0904)
SZKOŁA Józef 3 2305)
WOŚ Adam 18216)
SAWICKA Ewa Stefania 2 4037)
PIKUL Antoni Stanisław 4 4588)
BALON Barbara Maria 1 1449)
ZYCH Jan Władysław 80610)
HOLCMAN Iwona Janina 1 74711)
KARAŚ Roman Władysław 31512)
RYZNAR Marian Jerzy 4 35213)
KŁAK Krzysztof Józef 66614)
SŁOWIK Maria Anna 28615)
JUREK Michał Albert 32816)
WOTA Krzysztof Adam 26417)
KOSTKA Grażyna Dorota 30018)
KNAP Marzena Karolina 21719)
BIAŁY Tomasz 50820)
ZAWOJSKA Izabela Krystyna 26121)
WOJAKOWSKI Dariusz Wojciech 17222)
ZADWORNY Waldemar 700