Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 51 484 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MORDAK Robert Dariusz 7 1952)
ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga 8 6653)
STEFANIAK Jakub Łukasz 6 6244)
PETELICKA Agnieszka Beata 3 1205)
ŚWIERCZ Artur Mateusz 3 2966)
BIERNACKA Magdalena 3 2277)
OLEKSIAK Emilia 2 2958)
GRAJDA Dariusz Grzegorz 1 5889)
GALIŃSKI Piotr Stanisław 2 07110)
MAŁOLEPSZY Karol Andrzej 1 11111)
POZOREK Artur 81212)
BUSZTA Krystian Stanisław 1 05113)
SUDOMIRSKI Marek Szczepan 43314)
SZYNKIEWICZ Ewa 88715)
LITWIŃCZUK Zdzisław Czesław 16816)
NASIADKA Ilona 55817)
CIEPIELEWSKA Joanna Katarzyna 44318)
DOMINIAK Michał Adam 58119)
ŁUKASIŃSKA Maryla Barbara 47020)
OKUROWSKA Małgorzata 1 50121)
SOSIN Daniel Krzysztof 40822)
PIEKUT Damian Marek 1 17823)
RYŚ-FERENS Erwina Lilia 2 37324)
BORKOWSKI Łukasz Jan 1 4292.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 244 823 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BŁASZCZAK Mariusz 135 1892)
CZERWIŃSKA Anita 22 9113)
SMIRNOW Andrzej 5 2504)
SZYSZKO Jan Feliks kandydat skreślony5)
SIPIERA Zdzisław Tadeusz 8 1316)
UŚCIŃSKI Piotr Michał 13 6657)
BITTEL Andrzej 1 5668)
OLSZEWSKI Dariusz 7 4549)
KLINOWSKI Marcel Józef 1 17510)
PRÓSZYŃSKI Michał Feliks 5 49911)
KWIEK Monika Joanna 2 35912)
SZYDLIK Robert 4 97713)
TRACZYK Stefan 4 67414)
LASKUS Tomasz Bogumił 2 16815)
BOJEMSKA Dorota Małgorzata 3 00816)
MADZIAR Jolanta Monika 3 21717)
PRUSZCZYK Grzegorz 2 36518)
NIEZABITOWSKI Zbigniew 72719)
ZALEWSKA Aurelia 2 23320)
MIROSŁAW Renata 90421)
CHOROŚ Piotr 151222)
SZYMAŃSKA-SUCHECKA Małgorzata 1 64523)
RUDZKA Anna Krystyna 1 29824)
CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata 9 5963.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 78 348 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ROZENEK Andrzej Tadeusz 38 4952)
ZIMMERMANN Julia Eliza 13 9873)
BUŹNIAK Sylwia Lidia 5 7704)
PONIEWIERKA Leszek 8805)
GÓRSKI Marcin 1 7666)
RADZIKOWSKI Andrzej Marek 7537)
GOŁOTA Konrad Krzyszof 1 1888)
SKÓRSKA Ewa Katarzyna 15189)
BRAITER Katarzyna Anna 1 02110)
GAWKOWSKI Bartosz Konrad 181411)
CIEPLIŃSKA-KOWALSKA Joanna Dagmara 97412)
STARZYŃSKA Małgorzata Henryka 49813)
KOWALSKA Katarzyna 1 34014)
MAZUR Remigiusz Radosław 80715)
KOZIELSKA Liliana 1 22416)
WOJCIESKI Andrzej 48317)
URBANEK Robert 51818)
BŁASZCZAK Monika 1 07219)
MIŁOW Sławomir Borys 24620)
SZYMAŃSKI Mateusz 56721)
WRÓBLEWSKA Ewa Magdalena 95622)
TOMASZEWSKI Wiesław 23523)
STEFANKOWSKI Mateusz Kamil 22324)
PAPUGA Marek Zdzisław 2 0134.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 39 675 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WAWER Michał Jan 14 8692)
PAZIO Rafał Piotr 3 7703)
NIEZNAŃSKI Michał 1 2824)
KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 9 7245)
CHMIELECKI Bogdan Jerzy 5436)
CYNKIER Tomasz Jan 3497)
ŚLIWA Anna Małgorzata 1 5468)
TROCHANOWSKA Beata Elżbieta 3989)
FILIPEK Piotr 1 24910)
WITASZEK Zbigniew 52611)
LECH-RĄCZKA Teresa 25112)
ŻOŁEK Julia Maria 41613)
JANIK Michał Jan 62914)
LUTY Edyta Agnieszka 63415)
SKWARSKI Adam Andrzej 23616)
PINTARA Anna Jadwiga 22617)
BAJKOWSKI Rafał 33618)
DROŻDŻ Piotr Dariusz 33319)
PUŁAWSKI Sebastian 26520)
RUMIŃSKA Anna Patrycja 24821)
STERKOWSKA Ewelina 16622)
TOTT Karol Tadeusz 23023)
CHOJNACKA Grażyna Wiesława 38624)
SMUNIEWSKI Konrad Paweł 1 0635.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 171 286 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRABIEC Jan Stanisław 64 2552)
ZALEWSKI Paweł Ksawery 12 2483)
GAJEWSKA Kinga Magdalena 35 9124)
LASEK Maciej Grzegorz 15 8045)
WIŚNIEWSKI Jacek Grzegorz 2 0196)
NIEMCZYK Piotr Franciszek 3 0977)
SZOSTAK Katarzyna Albina 4 9338)
KOCZOROWSKA Jolanta Maria 2 4619)
RZYMAN Krzysztof Adam 1 74010)
KOŁOSOWSKI Artur Stanisław 2 28011)
KRAWCZYK-DĘBIEC Ewa Małgorzata 1 34612)
HERNER Wojciech 1 02313)
BONECKA Halina Justyna 1 88514)
SZTURO Tomasz Paweł 3 15715)
ORZECHOWSKA-MIKULSKA Grażyna 95416)
WASILEWSKI Piotr Michał 1 23117)
MIERZEJEWSKA-WAŚ Magdalena Jadwiga 86418)
LUBOIŃSKI Patryk Jan 33019)
WIERZBICKA Olga 1 93520)
WYDURSKI Patryk 32421)
WINIARSKA-CZAJKOWSKA Maja Magdalena 1 29022)
BIELEC Karol 1 80623)
KAMIŃSKI Grzegorz Rafał 1 43224)
KANDYBA Piotr 8 9606.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 13 111 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WYSOCKI Grzegorz 2 2772)
STARZYŃSKI Jan 1 4163)
KORCZAK Agata 1 8754)
DUCH Mateusz 5235)
PACIOREK Tomasz Sławomir 5246)
NELKEN Urszula 3027)
LIPIŃSKI Grzegorz Michał 2438)
DUDA Krzysztof Ryszard 2889)
MORYC Ilona 29110)
SAWA Michał Grzegorz 25511)
TYMIŃSKI Piotr 36012)
WOŹNIAK Dorota Krystyna 35313)
CHMIELEWSKI Paweł 31814)
JAWOREK Katarzyna 23615)
PAĆKO Jarosław Paweł 25816)
SUWAŁA Jacek 13817)
WYKOWSKA Marta Maria 18618)
SOKALSKI Mariusz Paweł 7819)
MISIEWICZ-PRZYBOROWSKA Aneta 22220)
MARCHEWKA Katarzyna Karolina 57321)
KROGUL Piotr 14522)
GAJEWSKA Anna Katarzyna 1 23523)
RYTEL Konrad Szymon 1 015