Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 20 528 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GANCARZ Paweł Jarosław 7 6152)
KOŁT Józef 1 3273)
KWIATKOWSKA Ewa Daniela 12144)
KUCZEK Magdalena Dorota 7155)
RUDNICKI Jarosław Jerzy 3 1946)
BONIECKA Joanna Bogna 7307)
SOKOŁOWSKA Maria 7098)
DZIENDZIEL Wacław Alojzy 5709)
MAZUR Paweł Mariusz 96110)
UBIK Jarosław Marian 40411)
WIERZBICKA-BARA Danuta Maria 50112)
KOWALSKA Sylwia Edyta 34513)
KARCH Izabela Maria 35414)
SULIKOWSKA Natalia Weronika 33115)
KYCIA Radosław 16516)
LONGAWA Stanisław Tadeusz 1 3932.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 114 728 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DWORCZYK Michał Paweł 58 4262)
ZYSKA Ireneusz 10 6883)
MURDZEK Wojciech Piotr 6 3544)
BADORA Maciej Adam 3 6835)
GWÓŹDŹ Marcin Piotr 8 0496)
BIELAWSKA Zuzanna 3 5617)
SURMA Renata Lucyna 3 9318)
MUCHA Beata Maria 2 6969)
DEC Jerzy Grzegorz 2 83410)
WĘGŁOWSKI Jarosław 97811)
SZPYTMA Bogusław Krzysztof 1 50512)
GREINER Małgorzata Joanna 1 64713)
TARNACKI Marek 96414)
SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka 1 81915)
WIERZBICKA Renata Teresa 3 42516)
GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir 4 1683.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 34 957 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DYDUCH Marek 14 4512)
KOTARBA Mariusz 6 3933)
LECH Kornelia Joanna 3 3904)
ŁĄCKI Adam Edward 2 4345)
MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra 1 3346)
ZALEŃSKI Wiktor Piotr 6607)
CHOJNACKA Cecylia Agnieszka 1 1438)
WOLAK Tomasz Paweł 6529)
CHUĆ Renata 42010)
SŁABICKA Jolanta Izabela 75511)
HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata 35812)
HÜPNER Dominik 21613)
CZAJKOWSKI Robert Aleksy 84314)
SOŁTYSIK Janusz Tomasz 30015)
ZABORONEK Maciej Grzegorz 31816)
STABROWSKA Anna Ewa 1 2904.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 15 346 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŁAMBUCKI Roman 6 6412)
MICHALIK Karol 1 5663)
DANIELAK Damian Marcin 1 0584)
KRYSTYNIAK Krzysztof Adam 4395)
PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka 6386)
SUSŁOWSKA Krystyna Maria 4107)
WIELICZKO Angelika Agnieszka 6568)
SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz 4729)
OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia 40010)
ŁOSIAK Kamil Sebastian 31011)
GOMÓŁKA Damian Rafał 85212)
LUDKOWSKI Piotr 15713)
NOWAK Katarzyna 46414)
MORKA Andrzej 19315)
OKARMUS Ewa Jadwiga 16916)
POKRYWKA Stanisław 9215.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 90 812 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SIEMONIAK Tomasz 45 3952)
MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna 11 9873)
WIELICHOWSKA Monika 15 3994)
SZUSZWALAK Tomasz Daniel 1 1825)
MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz 4 1376)
ŚWIŁO Teresa 2 0857)
GLAPIŃSKI Rafał Mariusz 1 6778)
INGLOT Andrzej Ryszard 7449)
ROSIAK Mateusz 1 32210)
ONYŚKÓW Paweł 2 21911)
SZCZYGIEŁ Zbigniew 91612)
ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej 44513)
BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula 64514)
IWANCZ Jacek Julian 161415)
BEN AMARA Joanna Maria 32016)
TUMIDALSKA Marta Magdalena 7256.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 6 631 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZPUR Anatol Kazimierz 1 6692)
GOLAK Julian Kazimierz 5783)
MICHAŃCIO Iwona Kornela 3634)
SZYMKIEWICZ Robert Artur 3035)
LESZCZYŃSKA Marzanna Irena 6906)
GABRIEL Katarzyna Joanna 2627)
IGNOR Agnieszka Joanna 1888)
HAŁACZKIEWICZ Sebastian 5589)
BIELAWSKA Sylwia Małgorzata 57210)
ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela 19011)
LATUSZEK Wojciech 15512)
TUTKA Ewa Lucyna 33013)
CHOJNACKA Joanna Agata 36414)
ŁATA Artur Sławomir 409