Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 54 085 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SAWICKI Marek Wacław 18 9502)
BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec 5 4773)
JÓŹWIAK Beata 5 3944)
KOWALCZYK Rafał Józef 3 9505)
STOPA Dariusz Zbigniew 1 9786)
NATKOWSKI Paweł Rafał 5257)
KRUPIŃSKI Marian 1 3108)
JASTRZĘBSKI Stanisław 3 4019)
CHCIAŁOWSKI Marek 2 54110)
BODIO Bartłomiej Jarosław 27511)
TARKOWSKA Anna 60812)
CZYŻ Dorota 86513)
KOZERA Mariusz 85114)
ZEMBROWSKA Justyna 30215)
SOPEL-SEREJA Lidia 57316)
NALEWKA Kamil 97317)
ZAWISTOWSKI Marcin 66718)
SZURNICKA Ewa 58419)
KACZYŃSKA Beata Marta 65420)
KANIA Krystian 43121)
SAŁATA Magdalena Maria 62322)
KOŁODZIEJSKI Cezary 1 81023)
KELLEHER Hanna Bożenna 23124)
POSTEK Michał 1 1122.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 270 641 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef 62 8912)
KOWALCZYK Henryk 50 6803)
CZARTORYSKI Arkadiusz 22 4574)
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz 9 1435)
WARGOCKA Teresa Anna 10 7676)
WOŹNIAK Grzegorz Adam 19 0827)
SIARKOWSKA Anna Maria 7 3138)
GÓRSKI Maciej 5 2069)
SKRZYPEK Dorota 2 39710)
ŻUKOWSKI Jerzy 4 53411)
PAWELCZYK Bartosz 2 76512)
GROMADZKI Marek Łukasz 3 02413)
KURKUS Bartłomiej 2 21014)
KUROWSKA Iwona Teresa 5 00315)
PIEŃKOWSKI Bartłomiej Tomasz 3 89116)
ROGALSKA Barbara 3 04517)
MAKOWIECKI Grzegorz 1 11418)
KASZUBA Anna 3 80519)
ŚNIADACH Anna Agnieszka 2 19520)
RUNO Ewa Grażyna 2 60521)
ŻYLUK Zygmunt Czesław 3 02222)
HAWRYLUK Urszula Maria 101323)
GAŚ Agnieszka 2 32724)
MILEWSKI Daniel George 40 1523.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 29 235 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
OLKO Dorota Zofia 12 0552)
PIASECKA Anna 3 4413)
PARZYCHOWSKA-KURPIEWSKA Maria Magdalena 4 2534)
SKRZYNIARZ Michał Aleksander 5545)
KARDACZ Tomasz Robert 5656)
KUŹNIARSKI Jacek Piotr 8347)
TRZPIL Izabela Aldona 7138)
ZYGMUNT Beata 7329)
KOMOR Radosław 57310)
KARWOWSKI Maciej 63911)
PAWLAK Maria Aleksandra 45112)
PRANDOTA Maciej Tadeusz 16413)
GROCHOWSKI Krzysztof 28914)
OLEKSY Tomasz Sebastian 58615)
LIS Grzegorz 51216)
KASPAREK Justyna Helena 14117)
ADAMCZYK Małgorzata Joanna 42318)
CHOJECKI Rafał 37719)
WOJTOWICZ Małgorzata Olga 21420)
GASTOŁ Marta 25321)
PNIEWSKI Tomasz Andrzej 17422)
HASZCZYŃSKA Delfina Maria 18523)
GUZ Grzegorz 16724)
KRASUCKI Henryk Krzysztof 9404.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 29 390 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TOŁWIŃSKI Krzysztof 11 5672)
GĄGOL Jakub 18613)
PASTOR Dariusz Piotr 9254)
RADZIKOWSKA Edyta 1 5255)
MULAWA Krzysztof 1 4786)
SKŁADANOWSKI Roman Ryszard 4957)
KRUPIŃSKA Anna 1 3478)
DŁUSKA-REDES Ewa 4289)
WIĘCKOWSKI Paweł Wojciech 73710)
REDUCH Izabela 71311)
WIELĄDEK Rafał Piotr 49912)
WOŹNIAK Mariusz 90413)
JASIŃSKI Marek 61114)
SOCHARSKA Hanna 28415)
KASJANIUK Ada 34316)
BALA Paweł 94217)
USIĄDEK Anna 20718)
IGNACIUK Grzegorz 58119)
TOBIASZ Maria 42620)
KRASSOWSKI Marcin Daniel 42421)
BRYK Bartłomiej Beniamin 55322)
ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej 94723)
HARASIM Michał 51724)
JOŃCZYK Beata Edyta 1 0765.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 63 124 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GASIUK-PIHOWICZ Kamila 34 7932)
MROCZEK Czesław 11 0433)
CHABERSKI Krzysztof Andrzej 1 8034)
POPIELARZ Mariusz Piotr 3 0885)
GRENDA Jarosław 1 5866)
KAMIŃSKI Zbigniew 2 6057)
CICHOŃ Alicja Emilia 1 8318)
KALICKI Wiesław Andrzej 4779)
RYJEWSKI Daniel Rafał 33410)
ŻOCHOWSKI Dariusz Leon 37211)
DZIADAK Ryszard 47512)
KOBYLIŃSKI Grzegorz Stefan 61813)
SAWICKA Bożena 77414)
SOBIECH Robert 35115)
PRUSACZYK Klaudia 27216)
TRUSZKOWSKI Bartosz Kamil 32017)
OBŁUDKA Mateusz 27718)
WNOROWSKA Agnieszka Joanna 20519)
WÓJCIK Maciej Mirosław 3 8220)
JASTRZĘBSKA Dorota 34421)
FALKOWSKA Katarzyna 19222)
KOZIOŁ Emilia 33423)
KAWKA Marta 28124)
DANILUK Sybilla Stanisława 3676.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY AKCJA ZAWIEDZIONYCH EMERYTÓW RENCISTÓW oddano 1 412 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BEDNARCZYK Adam Adolf 3982)
CZAK Arkadiusz Kazimierz 543)
JAREMKO Janusz Adam 544)
KILUK Zbigniew Marian 425)
STOLARZ Ewa Helena 1096)
SZAŁAŃSKA Katarzyna Lidia 687)
FIAŁKOWSKA Joanna 1008)
PACHNICKA Daniela Feliksa 339)
MACION Anna 6910)
PIEKUT Małgorzata Maria 6811)
FABIANOWICZ Robert Jan 1312)
TETKOWSKI Artur 1913)
SMULEWICZ Zbigniew 2314)
FABIANOWICZ Andrzej 1515)
TRYBUŁA Krystyna Elżbieta 1416)
SZADZIEWSKA Aleksandra Tatiana 1617)
GALAS Genowefa 5018)
PIEKARSKA Anna Maria 6319)
KORWIN Łukasz Bogumił 7920)
WYRZYKOWSKI Sebastian 1257.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 5 019 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZARNECKI Marek Aleksander 9862)
KOWALCZYK Urszula Elżbieta 5423)
GAJOWNICZEK Krzysztof 3434)
STARZYŃSKI Rafał Radosław 3585)
KĘPA Justyna Joanna 2276)
LENDA Mariusz 1007)
BODZAN Adam 1768)
SZYDŁOWSKA Ewa 3339)
ROBAK Alfred Franciszek 7910)
CZARNOCKI Dominik 11911)
DEPTUŁA Urszula 19312)
PIÓRKOWSKI Kamil 11713)
BUJALSKI Mirosław 6714)
GÓRSKA Marianna 13315)
MARCHEWKA Grzegorz Stanisław 12116)
PRZEŹDZIECKA Marzena 12517)
ZYŚK Jarosław Krzysztof 9018)
KISIELIŃSKI Dariusz Paweł 7019)
WYSMUŁEK Ewa 9320)
RYŚ Andrzej Paweł 17121)
ROBAK Paulina Beata 9222)
RYTEL Szymon 5923)
GOŁACKA Małgorzata Halina 9824)
NASTAŁA Andrzej Zbigniew 327