Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 34 185 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MALISZEWSKI Mirosław Wojciech 12 7522)
GRABOWSKI Dariusz Maciej 2 4003)
JAWORSKA Bogusława Janina 3 0724)
DUSZYK Adam Benon 1 5235)
FIDOS Robert Sylwester 1 2776)
DOBOSZ Robert 2 1427)
MALEC Ewa 1 5938)
NALEWAJKO Irena 8499)
JAROSZEK-NOWAK Ilona Dorota 70810)
DUDEK Jadwiga 63411)
ŚLIFIRCZYK Mirosław 1 04212)
STOLARCZYK Agnieszka Barbara 1 15913)
WĘGRZECKA Maria Agnieszka 80314)
GĄSIOROWSKA Barbara Elżbieta 87415)
SINIARSKA Karolina Zofia 20616)
REJCZAK Krzysztof Leszek 77017)
GUMOWSKI Ireneusz 94918)
GOŁĄBEK Zbigniew 1 4322.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 193 709 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SUSKI Marek 69 1412)
FOGIEL Radosław Aleksander 26 7073)
KWIECIEŃ Anna 23 6704)
KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz 12 6195)
BĄK Dariusz 12 4946)
BIAŁECKA Ewa 8 9107)
GÓRSKA Agnieszka Beata 9 1348)
REJCZAK Jan 2 7839)
MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona 1 91510)
MARGAS Leszek Tadeusz 2 60511)
MICHAŁOWSKA Aurelia Bogusława 88212)
PACZYŃSKA Dorota Jolanta 1 61013)
BUREK Karol 2 44014)
KOŁAGA Kinga Anna 2 66615)
DZIUBA Mariusz Jakub 2 26616)
MIERZEJEWSKI Łukasz 8 36717)
ŁUKASIEWICZ Marcin Wojciech 3 02318)
STRZEŻEK Jan Longin 2 4773.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 24 884 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FAJDEK Patryk 12 0452)
SITARSKI Ireneusz Robert 2 6923)
ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela 1 8764)
OLISZEWSKI Daniel 1 4615)
ZIEMNICKA Małgorzata Maria 8256)
FIGURSKA Ewa Anna 9787)
PERCZAK Judyta Ewa 3868)
SZEWCZYK Kalina Olga 5059)
JAGIEŁŁO Iwona Agnieszka 73910)
SZMIGIEL Piotr Adam 63011)
DRELA Beata Agnieszka 27312)
WICIK Karol Mariusz 16013)
GIZIŃSKI Bartosz Jakub 40914)
MALEC-ĆWIEK Edyta Jadwiga 33215)
GORYCKI Zygmunt 15516)
GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz 12917)
KOSIEC Justyna Agnieszka 34118)
SOKOŁOWSKA Jolanta Monika 9484.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 19 724 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZEWCZYK Marek Wacław 8 8172)
NOWAK Dawid Stanisław 1 9963)
PADUCH Marzena Hanna 1 0634)
AMANOWICZ Krystian Adam 9445)
FORYŚ Rafał Jan 9856)
LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 7567)
DRABIK Alina 6998)
ANDUŁA Miłosz 3379)
LAGNER Ewelina 41710)
KUCHCIK Bartłomiej 47211)
RODZIEWICZ Bożena Danuta 15312)
KONOPSKI Mateusz Michał 41813)
ARASZKIEWICZ Martyna 18514)
SZYDŁO Dorota 40715)
KACA Maksymilian Przemysław 60216)
SZYMANOWSKA Dominika 29017)
BŁASZCZYK Marcin 51318)
KUMOREK Władysław Leszek 6705.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 57 449 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna 19 3202)
RUSZCZYK Leszek Jan 6 9103)
BIAŁKOWSKA Anna Maria 6 9384)
WOŹNIAK Małgorzata Anna 1 2865)
FRYSZTAK Konrad Mirosław 11 9966)
OZIĘBŁO Andrzej Jacek 1 5837)
NOWACKA Magdalena Beata 16148)
MACIĄG Mieczysław 2729)
ŁUKASIEWICZ Iwona Małgorzata 26910)
MAJCHER Bartłomiej Antoni 55011)
WARCHOŁ Marek 48412)
PAŁGAN Adam Paweł 83713)
KWIATKOWSKA Barbara 47314)
DENKIEWICZ Agnieszka Violeta 26015)
SZYMCZYK Mariola Izabela 57916)
KUTYŁA Wojciech Bogdan 22617)
SZCZEPANIAK Elżbieta Teresa 19518)
ŚMIETANKA Tomasz Józef 3 6576.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 2 555 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DRZEWIŃSKI Piotr Michał 5432)
SKRZYPCZAK Iwona Maryla 3763)
MANIAK Jan 1614)
KOŁODZIEJSKI Paweł Konrad 1725)
SKIERCZYŃSKA Marzena Elżbieta 1456)
PAJĄK Mieczysław 1667)
PERLIKOWSKI Bogdan Marian 518)
CZARNECKI Dominik 1799)
STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander 3810)
SZELIGA Leszek 10211)
NOWAK Marcin Adam 9512)
CHODNICKA Aleksandra 11413)
BARTOSIAK Wiesława Anna 5714)
BARTYZEL Sylwia Anna 5815)
PAJĄK Aneta 24716)
DUCHNIAK Dariusz Józef kandydat skreślony7.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA oddano 2 503 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZERNIAK Hubert Stanisław 1 4642)
WAŚKIEWICZ Mateusz 1473)
KULITA Paweł 1344)
CIEŚLIK Janusz Michał 1415)
ARAK Michał Mirosław 506)
JASIŃSKI Daniel Jarosław 747)
ZGARDZIŃSKI Ariel 618)
ZIĘBA Monika Maria 1179)
SZCZECIŃSKA Magdalena Grażyna 6110)
SZYMAŃSKA Aneta 9911)
JAŃCZYK Mariola Beata 3812)
BONIECKA Irmina Grażyna 117