Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 56 227 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZGORZELSKI Piotr 16 7752)
ORLIŃSKI Mirosław Adam 8 8263)
WOJNAROWSKI Konrad 4 2424)
SZCZEPANKOWSKI Zenon 4 1375)
WRÓBLEWSKA Maria Bożena 1 7646)
RZYMOWSKI Jerzy 2 1277)
SIEROCKA Iwona 1 5538)
LEWANDOWSKI Łukasz 2 2589)
RYZIŃSKI Jacek 1 86610)
SOSNOWSKI Michał 1 54611)
SZUSTAKIEWICZ Wojciech 1 39112)
DURCZAK KUŹMIŃSKA Katarzyna 28613)
DERLUKIEWICZ Anna 1 19014)
KOPER Karolina Agnieszka 1 00615)
RZESZOTARSKI Piotr Łukasz 1 66516)
MIRGOS-KILANOWSKA Nina 21617)
SOSIŃSKA-OSIECKA Agata Ewa 66318)
APTEWICZ Elżbieta Urszula 21519)
SMOLIŃSKA Anna 2 21120)
KOMINEK Tomasz 2 2902.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 194 371 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZUMOWSKI Łukasz Jan 35 7982)
MAŁECKI Maciej 34 0863)
WĄSIK Maciej Roman 14 2804)
OPIOŁA Marek 14 1115)
CICHOLSKA Anna Ewa 13 1336)
OLEJNICZAK Waldemar Ryszard 10 3277)
KOŁAKOWSKI Robert Jerzy 5 9568)
ROMANOWSKI Rafał 9 9059)
OZDOBA Jacek Dawid 17 87310)
BIEŃKOWSKI Krzysztof 7 65111)
GAJEWSKA Maria Bożena 2 40012)
MAZURSKA Marlena 2 42613)
KIEŁBIŃSKI Marek 2 27914)
KULPA Wioletta Maria 9 48715)
LEŚNIEWSKA Ewa Anna 2 08116)
CHOIŃSKI Łukasz 2 48617)
MARZĘDA-PRZYBYSZ Beata Katarzyna 1 66018)
KUŹNIEWSKA Elżbieta 96919)
KARPIŃSKA Jolanta 4 72820)
HUMIĘCKI Waldemar Paweł 2 7353.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 32 448 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
IWANIAK Arkadiusz 15 0982)
BRUDNICKI Adrian 2 8093)
AUGUSTYŃSKI Zbigniew 1 0834)
LINOWSKA Małgorzata 2 8465)
KWASIBORSKI Krzysztof 8796)
ANTOSZKIEWICZ Janina Franciszka 4407)
KANIEWSKI Piotr Julian 1 5058)
ŁUCZAK Dariusz 5749)
JASIŃSKA Renata 1 07310)
NOWAK Eugeniusz Jan 40311)
GŁUSKOWSKA Renata Małgorzata 39712)
WELENC Anna 66813)
GÓRECKA Olga 93814)
ANDRZEJCZAK Sebastian 26915)
DOBROWOLSKI Mateusz 45816)
KUJAWA Wioletta 77217)
KRÓLIKOWSKI Zbigniew 45418)
PIÓROWICZ Jerzy Wojciech 10719)
STANISZEWSKI Jan 20520)
KIWIT Marek 1 4704.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 19 405 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
USIĄDEK Paweł 9 0992)
SMOSARSKA Dorota 1 1733)
CIECHANOWSKI Grzegorz 1 4504)
STELMACH Tomasz Józef 1 4895)
SĘKOWSKI Krzysztof 8436)
RZECZKOWSKI Paweł Janusz 5557)
SZADKOWSKA Katarzyna 7008)
FLORYSIAK Mirosława 1669)
SZYDŁOWSKA Beata Irena 30810)
ZADROŻNY Bartosz 83411)
DŁUTOWSKA Agnieszka 29512)
ZAGÓRSKI Adrian Paweł 31913)
MAKARA Marek Janusz 23914)
BARTOSEWICZ Monika Danuta 21415)
GROTKOWSKA-PUŚCIKOWSKA Joanna Ewa 14816)
SPALIŃSKI Krzysztof Kazimierz 11917)
DŁUTOWSKA Anna 16118)
ADAMSKA Anna Ewa 28319)
KOWALSKI Krzysztof Franciszek 37120)
WAŁKUSKI Jerzy 6395.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 62 429 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KIERWIŃSKI Marcin Piotr 30 0132)
GAPIŃSKA Elżbieta Teresa 10 9053)
RUSINOWSKA Beata Małgorzata 4 7514)
KRZEMIŃSKI Adam 3 5085)
KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka 2 2956)
ZIELSKI Dariusz 8727)
BACZEWSKI Marcin 1 0728)
GMURCZYK Arkadiusz 19109)
RZEPLIŃSKA Małgorzata Zofia 85610)
CIESIELSKI Rafał 69911)
LEGIĘĆ-DOROBA Kinga 25112)
WOŹNOWSKI Rafał Mariusz 43113)
KWARCIŃSKA-KULIS Katarzyna Joanna 46014)
PAWLAK Urszula Henryka 43415)
ONISZK Wiktor 34416)
ADAMIAK Paulina Ada 49017)
PIOTROWSKI Marcin Hubert 47718)
POGONOWSKI Mariusz 2 20019)
PIETRASZEK Stanisław Władysław 16120)
RABOSZUK Wiesław Mariusz 3006.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 5 681 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KŁOBUKOWSKI Paweł 1 2892)
GĄSIOROWSKI Marek 3903)
JAKUBOWSKA Izabela 5884)
KUŚMIREK Andrzej Mikołaj 4155)
DŁUGOŁĘCKI Mariusz 2056)
KOSSECKI Paweł Antoni 1087)
DĄBROWSKA Żaneta 2818)
PIETRUS Artur 2599)
KUBIAK Monika 43510)
LUBOWIEDZKI Daniel 14711)
KOZIŃSKI Przemysław Piotr 10812)
LEŃSKA Elżbieta 15913)
WIŚNIEWSKI Mateusz 15514)
BILIŃSKA Arleta Agnieszka 13715)
KACPERCZYK Krystyna Barbara 4416)
NASIEROWSKA Dorota 10717)
ZALIKHOV Robert 7518)
PAPIEROWSKA Kinga 16719)
LATARSKI Tomasz 12020)
JANKOWSKI Artur 492