Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 46 333 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin 33 7842)
KORDULA Joanna Ewa 1 2293)
SORYS Stanisław Andrzej 1 5584)
DROŻDŻAK Ryszard 1 1985)
GAWEŁ Marcin Stanisław 12176)
KAMIŃSKI Bogusław 7467)
DUDA Grzegorz 9108)
SKALAK Anna Teresa 4399)
BIEDROŃ Adam Roman 98810)
ŁAKOMA Maria Stefania 33011)
ZALEWSKI Marian Józef 68212)
DĄBROŚ Stella Józefa 33513)
ŻAK Tadeusz Kazimierz 65514)
POWROŹNIK Magdalena Anna 40715)
CHMIELA Artur Piotr 43116)
MYŚKÓW-SKOCZEK Beata Maria 38517)
TOKARCZYK-KOZIOŁ Małgorzata Anna 27218)
MIKOS Marcin Krzysztof 7672.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 206 845 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIECZARKA Anna Maria 75 2202)
SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa 25 3233)
WOJTKIEWICZ Michał Jan 8 1524)
RUSECKA Urszula Beata 18 3215)
KRAJEWSKI Wiesław 16 7196)
SAK Piotr Paweł 9 8557)
CZECH Anna Małgorzata 5 7698)
BUKOWIEC Stanisław Marcin 12 4499)
ZAJĄC Mariusz Artur 6 73810)
KACZMARCZYK Norbert Jakub 12 16411)
SORYS Jarosław Jan 3 02312)
WAJDA Piotr 1 62813)
JACEWICZ Celina Joanna 98514)
JAŚKO Małgorzata Anna 88215)
KOPCZYŃSKA Magdalena Anna 193816)
ŻUROWSKI Kazimierz Józef 48717)
PIETRUSZKA Dariusz Piotr 74718)
SKRUCH Wojciech 6 4453.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 20 618 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JABŁOŃSKI Jacek Andrzej 9 9562)
WOŹNIAK Jerzy Andrzej 2 8883)
SKOWROŃSKA Ewa 1 9794)
KOCOŃ Dorota 7915)
PIWOWARSKI Stanisław Andrzej 4826)
SIENICKA Agnieszka Anna 4597)
CZAPKIEWICZ Antoni 2418)
WILCZYŃSKA Maria Bernadeta 3539)
DAŃDA Przemysław Tomasz 19710)
WĘGRZYN Przemysław 38011)
JEWUŁA Romana Anna 42812)
NIZIOŁEK Renata Lucyna 33013)
KONOPKA Liliana Karolina 49214)
BOROWICZ Artur Łukasz 24215)
MAŁEK Justyna Magdalena 44916)
MROZOWSKI Maciej Jan 14717)
SERWIN Alicja Łucja 26518)
SZTORC Andrzej Stefan 5394.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 24 695 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KWAŚNIAK Czesław Alfred 10 9082)
MACOŃ Radosław Michał 3 1663)
WÓJCIKIEWICZ Konrad Mariusz 1 1794)
ŁACH Barbara Janina 8715)
POCIĘGIEL Grzegorz Wojciech 4056)
SZUBA Andrzej Piotr 9817)
SMOŁA Agata Magdalena 6888)
JEZIOREK Ewelina Anna 5259)
MUCHA Marta Magdalena 76610)
LECHOWICZ Maria Barbara 55511)
STACHOWICZ Kamil 83012)
BORYCZKA Alina Barbara 38713)
SERAFIN Karol Zygmunt 43514)
SOSIN Maciej Zbigniew 61615)
NOWAK Jadwiga Maria 30216)
NIEDZIUŁKA Bartłomiej Bogusław 64717)
GAGATEK Krzysztof Grzegorz 1 4345.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 48 597 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
AUGUSTYN Urszula Danuta 20 1202)
WARDZAŁA Robert Marian 10 0193)
PAJĄK Jacek Paweł 2 8794)
PANKIEWICZ Lech Jerzy 3 9895)
KRUPA Barbara Maria 1 4486)
CYGONIK Grzegorz Maciej 4097)
KRAMARCZYK Jolanta Agata 5908)
JANAS Krzysztof Tadeusz 4989)
POLAŃSKA Anna Beata 1 13210)
KRAMARCZYK Adam Marian 43111)
ROJEWSKI Rafał Leszek 29012)
SADKIEWICZ Łukasz 3 44913)
SZKLARSKI Piotr 28214)
ŁACNA Magdalena Joanna 89515)
BŁESZYŃSKA Oliwia Julia 16016)
KLUZA Tomasz Antoni 26617)
GONDEK-PODOSEK Dominika Kinga 29218)
SAMBOR Bogusław 1 448