Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 27 203 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWOGÓRSKA Urszula Teresa 11 4992)
KOLBRECKA Józefa 1 1653)
TUMIDAJEWICZ Iwona Agnieszka 2 2074)
KRYGOWSKI Anatol 15165)
PÓŁCHŁOPEK Małgorzata Krystyna 9236)
KIEŁBASA Katarzyna Maria 1 1497)
BARAN Grzegorz 8348)
PALUCH Przemysław Marcin 7989)
BIAŁOŃ Maria Barbara 53710)
BARNA Andrzej 40211)
JANUS Mirosław Stanisław 21712)
BĄK Maria 60013)
POPŁAWSKA Irena Barbara 44214)
GRABSKA Wioletta Dorota 22715)
FILAS Krzysztof 59216)
TYLKA Maria 39717)
RAPCIAK Hubert Jan 24518)
WÓJCIAK Małgorzata 33719)
CZARNECKI Rafał Marcin 42320)
PASOŃ Stanisław Wojciech 2 6932.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 243 583 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MULARCZYK Arkadiusz 72 6602)
PALUCH Anna 20 9083)
BARTUŚ Barbara Halina 23 4684)
JANCZYK Wiesław Stanisław 16 3055)
SIARKA Edward 21 5616)
LEŚNIAK Józef Krzysztof 7 9507)
DUDA Jan Wiesław 11 5798)
PICZURA Jan 4 4339)
GUT-MOSTOWY Andrzej Józef 12 43710)
BIEDROŃ Grzegorz Janusz 7 69211)
WICHER Patryk Tomasz 10 90012)
ZIELIŃSKA Elżbieta Joanna 7 99913)
NIKA Zofia 2 04414)
FILIPIAK Ewa 7 46815)
TYLKA Grażyna Katarzyna 1 44016)
WALICKI Tomasz Stanisław 1 96317)
ADAMCZYK Marta 2 17918)
PARUCH Zygmunt Jan 2 97119)
LEKSANDER Bartosz 2 52520)
ZUBEK Marcin Marian 5 1013.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 22 483 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BOCHEŃSKI Jakub Józef 15 2042)
ŻYTKOWICZ Barbara Aleksandra 1 6063)
JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna 8644)
PLATO Henryk 9365)
CZERSKA Beata Katarzyna 5056)
DRZEWIŃSKA Marzena Beata 2297)
ORZECHOWSKI Eugeniusz 2718)
CEMPA-PULIT Grażyna 2879)
REICHERT Jolanta Maria 15110)
GĄSIENICA-DANIEL Stanisław 44611)
ALCHOWŚKA Maria Jolanta 12212)
SMOLEŃ Iwona Anna 32913)
KOŁODZIEJ Łukasz 27114)
KĘSKA Bartosz Czesław 12915)
ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra 13616)
DŁUGOSZ Krzysztof 18317)
PIOTROWSKA Danuta 25318)
MAJERCZAK-KIESZKOWSKA Magdalena 16519)
SZLAGOWSKA-BUDACZ Dorota Ewa 3964.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 25 747 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SKUPIEŃ Andrzej 12 8892)
GŁĄB Rafał Grzegorz 1 3943)
MATONOG Marzena Maria 8464)
WOJTYCZKA Kamil Józef 9905)
MAŚLANKA Halina Sylwia 7036)
LACHNER Krystian Wojciech 3937)
BALCERAK Alicja Barbara 6698)
LAZAR Radosław Ryszard 3559)
WILK Ryszard Jakub 2 77810)
CZOSNOWSKI Radosław Maria 52511)
BOŻYK Mariusz Stanisław 25112)
MATUSIK Sylwester Andrzej 36813)
MAZGAJ Marcin Jan 57714)
KRÓL Marcin 1 10215)
JASKÓŁKA Wojciech Piotr 25716)
FLOREK Karolina Agnieszka 41417)
LIS Maria Magdalena 41618)
TYLISZCZAK-SŁYŚ Małgorzata Stanisława 12419)
SZTERLEJA-BELDA Barbara Maria 6420)
DOBROWOLSKI Stanisław 6325.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 51 183 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga 21 9682)
CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław 12 5023)
FOGLER Marta Halina 1 1684)
KOCHAN Witold Zygmunt 4 6675)
RUCHAŁA Elżbieta Joanna 3 2616)
MUSIAŁ Piotr Tomasz 1 0917)
OLSZYŃSKI Waldemar Paweł 5428)
LEHNER Sylwia Beata 5049)
JANCZAK Marek Józef 56110)
KARPIEL Jan Bolesław 2 28411)
CYMER Janusz Ryszard 13412)
SPRAWKA-BAZYDŁO Maria Anna 12213)
WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria 20314)
PACHNIOWSKI Bogusław Tadeusz 9915)
CICHAŃSKA Barbara Grażyna 22216)
LOREK Andrzej 13217)
PATER Stanisław 15718)
BALCERZYK Danuta Anna 24519)
GWÓŹDŹ Jacek Józef 26920)
MAJKA Jerzy Stanisław 1 052