Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 24 996 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRYNKUS Józef 8 1222)
KAŁA Józef 3 9043)
HERBUT Dawid Julian 1 9984)
ZAWADZKI Grzegorz Roman 6685)
DĘBIŃSKA Maria 1 2906)
GOŁĄB Katarzyna 1 6167)
BOLEK Magdalena 1 1518)
BEDRA Renata Barbara 3429)
MICHALEC Sylwia 80010)
SIKORA Marek Andrzej 66811)
HYJEK Ewa Maria 35012)
PAJĄK Dorota 1 07313)
JAKUBOWSKI Tomasz Marek 45214)
KIERPIEC Daniel Józef 19815)
GÓRECKI Andrzej 88516)
MOTYKA Miłosz Maksymilian 1 4792.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 169 106 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BOCHENEK Rafał Paweł 46 8162)
POLAK Marek Władysław 16 1303)
BIERNAT Zbigniew Stanisław 9 1254)
FILIPIAK Ewa Maria 14 0105)
KOZIK Krzysztof Janusz 12 4606)
HAJOS Sławomir Paweł 10 4357)
KUROWSKI Władysław Michał 10 5258)
STARZEC Zbigniew Władysław 5 6769)
GIBAS Iwona Józefa 7 96110)
KASPROWSKI Wojciech Marcin 1 19411)
MAJKA Jolanta Maria 4 32612)
KACZYŃSKI Filip Roman 14 73113)
ŚWIERKOSZ Grażyna 1 77714)
KASPRZYCKA Stanisława Marzena 3 13415)
TROJANOWSKA Grażyna 3 84316)
DUDA Roman Wincenty 6 9633.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 26 909 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŚMIAŁEK Ryszard Kazimierz 10 6952)
WÓJTOWICZ Katarzyna Małgorzata 4 0833)
ZAWADA Tomasz Leszek 1 5174)
BROŻEK Dominika Maria 2 2255)
JEZIERSKI Paweł Stanisław 2 1226)
KOWALÓWKA Michał Grzegorz 5507)
RAUCH Jan Zbigniew 9718)
STASIK Iwona Ewa 6029)
FILIPEK Magdalena 84310)
KUC Maria Teresa 52211)
JANUSZYK Władysław 37012)
LEGOŃ Natalia Joanna 30313)
GUGULSKI Jarosław Marek 47314)
TYMAN Agnieszka 35215)
KAJDAS Dorota Ewa 72516)
JAGLARZ Jakub Jerzy 5564.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 22 334 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WILCZYŃSKI Bartosz 11 7092)
KRAWCZYK Emil Piotr 2 6143)
CHMIEL Dariusz Bogdan 1 2394)
KUMANEK Grzegorz Jan 5505)
BAJER Marcin Jakub 1 1136)
CURZYDŁO Jerzy 4527)
SALAWA Marta 1 0068)
CZACHUR Adam Aleksander 3669)
SIŁUSZYK Sylwia Małgorzata 46610)
URBAŃSKA Anna Katarzyna 63911)
MREŃCA Tomasz 30612)
BANET Piotr Paweł 30613)
SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 38014)
JASTRZĘBSKA Sylwia Jolanta 30515)
ZASŁONA-POLAK Katarzyna 29116)
KŁECZEK Tomasz 5925.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 72 869 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NIEDZIELA Dorota 22 0132)
SOWA Marek Jan 18 5973)
POTOCKI Adam Kajetan 9 8204)
STYCZEŃ Adam Tomasz 4 8115)
KLINOWSKI Mateusz Michał 4 5416)
WĄTROBA Ewa Beata 1 9257)
CHOWANIEC Michał 1 6958)
LUBAŃSKI Adam Jarosław 3039)
WINCENCIAK-WALAS Ewa Magdalena 1 58910)
SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 1 23211)
BRÓZDA Marcin 89512)
BLIŹNIAK Katarzyna Elżbieta 64313)
ARKIT Szymon Tadeusz 1 72614)
KLAJA Tomasz Zygmunt 1 08715)
MIRANOWICZ Maria Wiesława 36916)
ŻABA Tadeusz 1 623