Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 47 373 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BEJDA Paweł Jan 14 1612)
ZIĘBA-GZIK Jolanta 7 0963)
NOWAK Adam Paweł 3 1064)
NAWROCKA Elżbieta Renata 2 5655)
JAROTA Bogdan Ryszard 1 1856)
WOŹNIAK Tomasz 3 3487)
STASIAK Zbigniew Marek 1 6318)
PACHOLSKI Michał Tomasz 1 1649)
KRAWCZYK Marek Jan 60310)
BEDNAREK Ewa 1 20411)
JANKOWSKI Marek 44512)
KARNISZEWSKI Andrzej 33213)
PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof 1 14614)
TERKA Michał Waldemar 35915)
KACZOROWSKA Maria 46416)
ŁABĘDZKI Marcin 58217)
BŁACH Alina 29418)
ŻÓRAW Andrzej 36919)
KRAWCZYK Ewa Anna 55420)
ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka 63621)
MORGA Agnieszka 50522)
CZUPRYNIAK Danuta 32223)
GRZEGORY Adam 70124)
STĘPIEŃ Andrzej Paweł 4 6012.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 229 245 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LICHOCKA Joanna Katarzyna 45 8232)
POLAK Piotr Stanisław 34 0563)
WOŹNIAK Tadeusz Jacek 17 9234)
MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna 13 0305)
CIEBIADA Krzysztof 10 7706)
RZYMKOWSKI Tomasz Piotr 20 7527)
RYCHLIK Paweł Piotr 25 2468)
MATUSZEWSKI Marek 13 3929)
WIECZOREK Iwona Małgorzata 9 14710)
GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert 4 18111)
RZYMKOWSKA Ewa 3 25412)
NOWAK Krzysztof Jan 2 57613)
KRZAK Michał Bazyli 1 36114)
KOŁOSZCZYK Olga Anna 3 79715)
PAPROTA Katarzyna 2 15516)
GAŁKA Mariusz 1 22917)
WALCZAK Sławomir 1 97918)
CHADRYŚ Iwona 1 07519)
TWARDOWSKA Monika Malwina 1 42020)
RATYŃSKA Elżbieta Beata 80421)
WRZAŁA Sylwia Marianna 56322)
KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy 66323)
KALETA Paweł Tomasz 5 57424)
WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan 8 4753.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 55 116 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MATYSIAK Paulina 16 7572)
OLEJNICZAK Cezary Roman 14 5753)
IDZIKOWSKI Wiktor 2 4984)
KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika 2 4905)
WALUDA Henryk 9626)
SIKORA Anna Iwona 1 5577)
PIETRZAK Michał Damian 1 2058)
LEWICKA Zdzisława Teresa 5349)
LORENC Patryk 89610)
KARPIŃSKI Marcin 1 33811)
BŁASZCZYK Anna Maria 1 16312)
WALCZAK Sebastian Bartosz 74813)
KOŚCIAN Monika 74314)
RAJ Przemysław 76015)
BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława 31516)
WOLSKA Anna Maria 62317)
ZIĘBA Piotr 58118)
CIUBORSKI Piotr Krzysztof 25619)
JĘDRYSIAK-URBAŃSKA Olga 30220)
PŁÓCIENNIK Marek 89121)
SKOCZYLAS Adrian 1 07622)
BORKIEWICZ Kinga 54023)
GRABSKI Rafał 43024)
GRYGLEWSKI Marek Józef 3 8764.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 27 054 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WALCZAK Izabela Anna 12 0792)
OWCZAREK Łukasz Mikołaj 3 4633)
KANIEWSKI Andrzej 1 4904)
OŻADOWICZ Łukasz Artur 9795)
DYONIZIAK Dariusz 4436)
MATUSIAK Ewelina 1 1267)
KĘDZIAK Joanna 7638)
SOBCZAK Justyna 8589)
NOWAK Wojciech Damian 68210)
GOGULSKA Malwina Anna 29411)
WOLNIEWICZ Adam Jan 64612)
SKOWRONEK Angelika 47713)
KOCIŃSKI Konrad Piotr 45814)
GACKOWSKA Weronika 27315)
HEJNIAK Sebastian Patryk 20616)
SZCZEŚNIAK Katarzyna Dorota 27317)
KARDAS Rafał Andrzej 42118)
WASIEWICZ Magdalena Ewa 13219)
ZAJĄC Mateusz Mariusz 54620)
ROSIŃSKA Natalia Paulina 32221)
ZIEMBA Aleksandra Anna 37822)
GIEROWSKI Rafał 7455.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 94 268 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TOMCZYK Cezary Józef 44 2172)
JOŃSKI Dariusz 11 9993)
HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata 10 5354)
RĄKOWSKI Krzysztof Gabor 5 7425)
OWCZAREK Andrzej 4 7416)
GIERULA Artur 1 2027)
PABICH Michał Marian 9668)
LEWERA Jacek Witold 9049)
SEWERYN Piotr Jacek 45110)
LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta 1 68211)
WRÓBEL Katarzyna Renata 72812)
STRUMIAN Edyta Grażyna 49113)
WÓJCIK Zbigniew 49414)
KOWALCZYK Michał Marcin 62015)
LIPIŃSKA Anna 1 05616)
MATUSIAK Karolina Daria 87717)
ZIELIŃSKA Beata Maria 74818)
KĄCKI Tomasz Bernard 83719)
JESIONOWSKA Barbara Maria 23720)
SIERADZKI Marcin Miłosz 30321)
WOLNA Katarzyna Kinga 45522)
OKOŃ-WYDER Nina Barbara 28223)
JACHIMEK Marek Grzegorz 20224)
GRABARCZYK Małgorzata Iwona 4 4996.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 7 183 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan 1 5112)
GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław 1823)
TOBOLCZYK Przemysław Bogusław 3744)
PIETRZAK Jacek 4305)
MATUSIAK Emilia 7976)
BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena 3297)
KLIMKIEWICZ Jakub Marcin 2048)
GAWRON Jakub Mateusz 2439)
BARAŃSKA Lucyna Stanisława 15810)
DOMINIAK Mariusz Janusz 20911)
KLIMKIEWICZ Edyta Zofia 15612)
CHRUŚCIEL Agnieszka Anna 19713)
FURMAŃCZYK Natalia Ewa 21414)
BORYS Jerzy 23115)
KOLĘDA Magdalena 34716)
OWCZAREK Katarzyna 29017)
MAJKOWSKI Marcin Tomasz 9018)
NEUMAN Michał Andrzej 8619)
SYNCEREK Joanna Agnieszka 17420)
SABELA Mariusz Tomasz 5721)
BARANIAK Monika 14822)
ROBACZYŃSKI Adrian Piotr 5223)
GOŹDZIK Marcin Witold 14924)
PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula 555