Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 13 października 2019 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2019.1955
Akt indywidualny Wersja od: 15 października 2019 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE oddano 31 006 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŻUK Stanisław Adam 7 6942)
SAMBORSKI Tadeusz 5 7033)
SZCZĘSNA Mariola 3 4744)
ROJEK Andrzej 3 1745)
LASKOWSKI Stanisław 1 3826)
JURKOWSKI Artur Andrzej 1 0327)
RAK Zofia 1 2498)
PIOTROWSKI Wiktor Marian 3959)
BRZOZOWSKA Bożena Maria 70310)
BURDYNA Olga 77611)
WRONA Maria 58412)
STANKIEWICZ Cecylia Ewa 49113)
SADOWSKI Roman Edward 62614)
GRZYB Stanisław 54115)
MATYS Waldemar Andrzej 25016)
SALATA Romuald Piotr 17217)
KRASOWSKI Marcin Karol 27218)
TUCHOWSKA Kazimiera Zofia 40119)
IMIELSKI Mariusz Janusz 8720)
ŁASICA Bartosz 62521)
OTROCIUK Barbara 23122)
BUKAT Eugenia 12123)
GNAT Stanisław 41824)
SUPIERZ Leszek Józef 6052.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ oddano 183 364 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LIPIŃSKI Adam Józef 33 2692)
WITEK Elżbieta Barbara 46 1713)
MACHAŁEK Marzena Anna 22 4814)
KUBÓW Krzysztof Jan 23 8345)
ZUBOWSKI Wojciech Michał 12 8686)
SZYMAŃSKA Ewa Zofia 8 9307)
ZEMBIK Teresa 3 2848)
BABUŚKA Adam 3 3619)
RYPIŃSKI Józef 3 16710)
POGODA Szymon Marek 4 87611)
MARCINIAK Wojciech 3 29312)
KARWAN Jacek 3 16113)
KREDKOWSKI Andrzej 2 97814)
BUCIUTO Jadwiga Barbara 1 32715)
GĘBORYS Dagmara Helena 81816)
BRZOZOWSKA Kamila Dorota 1 42717)
BADZIŃSKA Agnieszka Ewa 74118)
SADOWSKA-KOWALSKA Aurelia Barbara 72319)
CZYRKO Eurydyka Maria 73420)
KWIATKOWSKA Ewa 1 55321)
URBANOWICZ Łukasz Franciszek 53022)
SARBAK Dawid Łukasz 35223)
BOJAKOWSKA Dorota 1 78724)
LESZCZYK Wojciech Paweł 1 6993.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ oddano 71 061 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena 41 4802)
OBAZ Robert Marcin 4 2053)
FILACZYŃSKA Kaja 4 0454)
ZBRZYZNY Ryszard 4 1075)
PIĄTEK Damian 3 1966)
BURAKOWSKA Krystyna Anna 5887)
PACZÓSKI Piotr Jerzy 19198)
ORZECHOWSKA Joanna Magdalena 1 2169)
GRYĆ Paweł 47310)
MIARA Rafał 139911)
JANKOWSKA Magdalena 91612)
KRÓLEWIECKA-WALA Dominika 47613)
MAJEWICZ Przemysław Mikołaj 39214)
BIDNYK Mikołaj Adam 41115)
KOHLMAN Piotr Rafał 29616)
GŁUSZKO Rafał Krzysztof 82717)
BACZMAŃSKI Paweł Adam 73018)
PŁANETA-SIEWIERSKA Edyta Katarzyna 80319)
GRZYB Leszek Kazimierz 57420)
RAKSZEWSKA Alicja 36121)
JÓŹWIK Magdalena 35222)
BRYCZKOWSKA Inez Jolanta 45723)
KOKO Daniel Radosław 1 02824)
GADEK Sławomir Adam 8104.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ oddano 25 319 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
UTECHT Waldemar Arkadiusz 6 3582)
JASIŃSKI Krzysztof Piotr 2 3133)
POTOCKA-KACZYK Anna Dorota 2 4134)
MISTOŃ Krzysztof Norbert 6775)
GUDOWSKI Dominik Sławomir 8506)
BUSTOWSKI Marcin Jerzy 1 4627)
SOSIŃSKI Krystian Piotr 8118)
BURDZIŃSKI Remigiusz Konrad 4849)
KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj 5 45010)
PASZYN Paweł Stefan 43811)
MALICKI Jakub Edward 36212)
GRYF-TOMASZEWSKI Andrzej 19413)
ŚWIERZOWSKA Małgorzata Agnieszka 34014)
KARPIEJ Sabina Iwona 29115)
SOLAREK-STRUMIŃSKA Emilia Patrycja 17216)
SPRYSAK Sebastian Jacek 21217)
WINNICKA Regina Elżbieta 57618)
BURDZIŃSKA Małgorzata Olga 22119)
HOSZOWSKI Jarosław 30020)
PASZYN Agnieszka Katarzyna 21421)
NICIEJEWSKA Joanna 23422)
MAJEWICZ Paweł 9475.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI oddano 108 191 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BORYS Piotr 35 0642)
CZERNOW Zofia 15 7613)
KROPIWNICKI Robert 14 7144)
KRAWCZYK Iwona Małgorzata 8 0815)
DROZD Ewa 9 6716)
DUDKOWIAK Jarosław Ryszard 2 2267)
BARANOWSKA Dorota 5 0038)
BANDER Michał 1 8759)
SIKORA Konrad Jerzy 3 84310)
ROWIŃSKI Konrad Antoni 2 11811)
PICHAŁA Anna Eugenia 84312)
DOWHAŃ-DOMAŃSKA Ksenia Anna 88913)
ROLSKA Beata Edyta 78514)
GRZEŚKÓW Zbigniew 63015)
BARCIK Krystyna Henryka 85316)
MAGRYŚ Urszula 55117)
JAGIEŁŁO Jakub Krzysztof 1 12818)
SKÓRZEWSKA Barbara Anna 32719)
STRĄCZEK Joanna Dorota 40420)
SURWIŁO Małgorzata Joanna 43321)
BROK Anna 54822)
ZIELIŃSKI Grzegorz 73723)
GRAF Mirosław 83124)
BARTKOWIAK Włodzimierz 8766.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY oddano 13 495 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MYRDA Adam Stanisław 4 3812)
GABRYSIAK Tomasz Andrzej 12143)
KIEŁB Jacek 9574)
MIEDZIŃSKI Piotr Jan 4005)
JANIK Kazimierz 4776)
CASTAÑEDA TRUJILLO Beata 4807)
WANDYCZ Piotr Kazimierz 3158)
SZEFFS Irena Ewa 2839)
SALA Rafał Krzysztof 26110)
LEWICKI Krzysztof Mirosław 31111)
TOBIASZ Aleksandra Marta 34612)
CIEŚLA Maciej Jan 36113)
SOBIESKA Emilia Janina 43614)
ZIELIŃSKI Artur Waldemar 23415)
CZAJA Dariusz Andrzej 41416)
FOREMNA Justyna Magdalena 26117)
KUŚWIK Bartosz Seweryn 23718)
GRZELAK Katarzyna Aneta 33919)
WITKOWSKI Krzysztof Walery 17920)
KUSTROWSKA Jolanta Elżbieta 12221)
ZAWIERUCHA Stefan Adam 19622)
TYMIŃSKA Katarzyna Paula 22323)
SAŁADUCHA Jadwiga Wacława 12824)
POLAK-SALOMON Kamil Norbert 940