Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 163 122 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MAZUREK Beata 30 3652)
ZAWIŚLAK Sławomir 25 2363)
SZEWCZAK Jan Włodzimierz 7 8634)
DUSZEK Marcin Kamil 12 7835)
HAŁAS Teresa 6 4516)
HOLACZUK Wiesław Roman 4 4667)
GMYZ Maria 5 0708)
OLSZÓWKA Piotr 8 1749)
BOROWIEC Agata 17 18310)
CICHOSZ Lucjan 4 82811)
ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej 5 34412)
SZOPIŃSKI Lech Stanisław 2 50113)
SZWAJ Jerzy Ryszard 4 08614)
BANASZEK Jakub Michał 3 63015)
BARSZCZEWSKA Barbara Aldona 2 23516)
MAZUREK Robert 4 59317)
CZARNECKA Halina 82618)
KWIATKOWSKI Jerzy 67919)
SUBOCZ-CHACHUŁA Anna Maria 76920)
SKUBIS-RAFALSKA Agnieszka 1 62821)
SZWED Zdzisław 1 04522)
KAWA Franciszek Wiesław 1 53423)
SUSZCZYŃSKA Małgorzata Sylwia 1 33324)
ABRAMOWICZ Adam Krzysztof 10 5002.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 41 823 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RANIEWICZ Grzegorz Artur 10 4852)
ŻMIJAN Stanisław 7 1353)
GRAD Mariusz 6 0484)
FYK Marta Ewa 1 0045)
PĘDZIŃSKA Małgorzata 6456)
SOSNOWSKI Wojciech Grzegorz 2 7867)
POZNAŃSKI Marek 2 8878)
LIPIEC Marek 1 0879)
CHMIELARZ Zdzisław 55910)
WRZESIEŃ Jerzy 71911)
KRYJAK Urszula 24112)
STAŁĘGA Magdalena 20313)
MALUHA Jarosław Bartłomiej 75114)
DOŁĘGA Karol Piotr 15615)
CZYŻEWSKI Tomasz Dominik 27416)
TYWONIUK-MAŁYSZ Aneta Izabela 30917)
KOWALCZYK Anna Małgorzata 43118)
ANTONIUK Tomasz Wojciech 33519)
KOWALCZYK Krzysztof Mirosław 29920)
ĆWIKŁA Joanna Barbara 38221)
STANISŁAWEK Lidia Janina 50422)
ADAMCZYK Dorota Teresa 53623)
SOKALUK-ROMANÓW Katarzyna Maria 12624)
BERGIER Józef 3 9213.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 8 116 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZELENT Magdalena 3 8452)
IWAN Jarosław Paweł 4843)
MAZURKIEWICZ Katarzyna 9934)
KACZYŃSKI Marcin Łukasz 3875)
MANASTERSKA Sara Janina 2156)
KARLIK Leszek Michał 1857)
WICHA Joanna Beata 2618)
WARZOCHA Jan 1919)
KACZYŃSKA Ewa Stefania 21010)
CHMIELEWSKI Jakub Józef 27211)
JACKL Klara Helena 9112)
ROCZON Mateusz Maciej 13513)
DYMEK Milena Izabela 33314)
DOBIASZEWSKI Marcin Norbert 5144.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 14 835 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BUKOWSKI Rafał Tomasz 6 3012)
DZIKIEWICZ Igor 1 1173)
STAFIJOWSKI Sławomir 1 0984)
CZARNECKI Tomasz 7445)
LIS Marcin 7536)
MARCINIUK Agnieszka Monika 3557)
STROJEK Arkadiusz Roman 3908)
SEŃKO Mariusz 2979)
BUCZEK Grzegorz 85810)
NIEWIADOSKI Kamil Krzysztof 33611)
KOTWICKI Paweł Jan 22212)
JOŃSKA Małgorzata 18113)
NYZAK Lechosław 15314)
SZYMAŃSKA Marta 27415)
DRYGIEL Paweł Piotr 20116)
KASPRZAK Wioletta Maria 10017)
WAWRYNIUK Katarzyna Maria 10718)
CZARNECKA-SOBCZAK Barbara 9119)
BIAŁOBRZEWSKA Inez Monika 11820)
WEBERMAN Katarzyna 7921)
CIESIELCZUK Rafał 17922)
MAJDAŃSKA Anita 18323)
SIEROCKA-PIOTROWSKA Kinga Katarzyna 12924)
PAWELEC Włodzimierz 5695.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 38 689 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TOKARSKA Genowefa 4 6062)
STEFANIUK Franciszek Jerzy 3 0513)
BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz 3 5964)
SŁAWECKI Tadeusz 4 5535)
SZPAK Janusz Krzysztof 3 1696)
KUROPATWA Józef Jan 2 2937)
DENISZCZUK Zdzisława Bożena 2 1258)
FORNALSKA Dorota Łucja 2579)
WYSOCKI Piotr 51110)
HORDEJUK Janusz 64211)
RÓŻYŃSKI Wiesław Marian 3 00812)
PANASIUK Adam 1 24113)
WÓJCICKI Jarosław 59914)
CZAPSKI Andrzej Antoni 76715)
KOWALCZYK Jan Franciszek 2 45116)
BOLEWSKA Grażyna Bożena 8317)
SĘCZYK Agnieszka 57318)
DERKACZ Jerzy 59719)
FIDECKA Edyta Barbara 19620)
SKOWRON Katarzyna 23721)
LITWINIUK Przemysław 2 48922)
SKWARYŁO-BEDNARZ Barbara 22923)
MITERKA Elżbieta Katarzyna 18924)
MISZTAL Stanisław 1 2276.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 24 161 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
HAIDAR Riad 11 4752)
KABACIŃSKI Michał 2 3993)
MIAROWSKA Gertruda Gabriela 1 9164)
LIPCZUK Marian Jan 1 6025)
ŁABA Józef Ryszard 5656)
PAMULSKA Łucja Jadwiga 7187)
TYLUS Tomasz 7888)
BLACHA Mirosław Krzysztof 5999)
PODLEWSKI Maciej Karol 21910)
GRYŹLAK Aleksandra 18711)
BEDNARZ Tomasz 57812)
STASZCZAK Iwona Anna 23213)
FRĘCHOWICZ Wojciech 14314)
DZIUBA Marta Katarzyna 20115)
GWIZDAŁA Piotr 25716)
MAZUR Iwona Janina 33617)
SOKOŁOWSKA-ŻELAZOWSKA Renata 31518)
KAMIŃSKA-BISKUP Małgorzata Katarzyna 5919)
FURMAN Paweł 13720)
KOCZURA Izabela Renata 13321)
PIECZONKA Sylwia 29822)
PIŁASIEWICZ Andrzej 6023)
DOMINIK Tomasz 31524)
PAWELEC Grzegorz 6297.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 35 567 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SACHAJKO Jarosław 10 7222)
DOBROWOLSKI Artur Robert 3 0233)
MAZUREK Zbigniew Witold 2 4014)
KORNIJCZUK Szymon 7065)
ŚWIDERCZUK Marek Teodor 6396)
KUDLICKI Andrzej Józef 1 7317)
DROZD Magdalena 1 6828)
SZYSZKOWSKI Jarosław Bohdan 5449)
BISZKONT Katarzyna 44710)
PIWKO Karolina 2 51611)
SUCHAŃ Paulina Ewa 63212)
KOMAJDA Anna 40013)
BOROWIK Klaudia 76614)
ZAWIŚLAK Mateusz Wojciech 93615)
HOJDA Katarzyna Małgorzata 31116)
NIEŚCIOR Waldemar Tadeusz 72817)
KWIATKOWSKA Joanna Ewa 77918)
KRZACZKOWSKI Karol Jakub 22519)
MARGOL Mateusz Jacek 54420)
TERLECKA-STANKIEWICZ Kinga Jolanta 35421)
CHODUN Janusz 57722)
LEONIAK Marek Zenon 13923)
BIAŁAS Paweł 2 09224)
SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan 2 6738.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 12 745 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PRUCNAL Mateusz 5 5562)
ĆWIK Sławomir 2 3133)
OSYPIŃSKA Hanna Barbara 5974)
CZAPLA Robert Andrzej 2845)
ZAKRZEWSKI Leszek 3456)
KUCZMA Stanisław 2797)
STRZAŁEK Janina 1878)
BITKOWSKA Elżbieta 2719)
KONDRASZUK Ryszard 16610)
KUSZ Michał Maciej 15311)
RÓŻAŃSKI Michał 21112)
ORZYŁOWSKA Anna Teresa 6613)
DUDA Tadeusz Władysław 18114)
SUTRYK Grażyna 17815)
ZIAREK Katarzyna 18016)
ARTECKI Artur Paweł 14717)
DYCHA-DI CESARE Milena 14218)
HACIA Aneta Katarzyna 11119)
WĄSIURA Lucjan 8220)
PAWEŁCZUK Mateusz 20121)
ŻBIKOWSKA Urszula Anna 26022)
MARCZUK Dorota Katarzyna 24523)
KOLANOS Barbara Grażyna 7824)
CHILIMONIUK Grzegorz 5129.
Na listę nr 13 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Samoobrona oddano 628 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MAŁYSZ Henryk Stanisław 1892)
GRZĄDKOWSKI Wojciech 383)
WOŹNICA Tadeusz 644)
KANCERZ Aleksander 275)
SZPRINGER Urszula 186)
PIELA Franciszek Stanisław 337)
POGÓDZ Barbara Janina 428)
CHORĄGIEWICZ Mirosław 249)
BATORSKA Olga Dominika 3210)
GOLUCH Wiesława Grażyna 2311)
KULAK Anna Katarzyna 3212)
CHMIEL Mariusz 106