Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 110 697 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław 46 9182)
DOBRZYŃSKI Leszek 8 7383)
SZAŁABAWKA Artur Lesław 7 0244)
JACH Michał 6 1835)
SZYMAŃSKA Halina Barbara 5 2406)
ZAREMBA Krzysztof Piotr 7 8577)
MUCHA Rafał Marek 5 0008)
STÓJ Agnieszka Janina 2 8409)
RÓŻYCKI Mariusz Roman 2 10910)
ZARĘBSKA-KULESZA Magdalena 1 38211)
BURCZA Grzegorz Czesław 1 97312)
BRZOZOWSKA Maria Romualda 1 91013)
ŁYJAK Justyna 1 14914)
JAKUBOWSKI Tadeusz Józef 53915)
MAZUR Wanda 1 02916)
KRÓLIKOWSKA Anna Małgorzata 86917)
PRZYBYLSKA Agnieszka 1 47518)
GRABOWSKA-JÓŹWIAK Magdalena Maria 79419)
BOGUCKI Zbigniew 1 61920)
KURZAWA Agnieszka 1 03821)
MUSZYŃSKA Aleksandra 1 43122)
STRZEBOŃSKI Andrzej Tadeusz 62423)
KAWSZYN Jolanta 1 24124)
KOTUNIAK Włodzimierz Antoni 1 7152.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 121 479 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
OBRYCKI Norbert Piotr 16 6172)
NITRAS Sławomir Witold 20 9303)
KOCHAN Magdalena Maria 8 9724)
ZAREMBA Renata 5 6165)
ŁAWRYNOWICZ Zofia 6 8816)
LITWIŃSKI Arkadiusz 6 7657)
OŚWIĘCIMSKI Konstanty Tomasz 5 4128)
MARCHEWKA Arkadiusz 7 1479)
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Ewa Ilona 5 35110)
ŻUROWSKA Joanna 4 35611)
ADAMSKI Mariusz Piotr 65612)
KIRYLUK Beata 73613)
ŻUKROWSKA-MRÓZ Maria Alina 99714)
TOŁOCZKO Wiktor 93815)
DROZDOWSKI Józef 60416)
JABŁOŃSKA Elżbieta 2 36617)
WOJCIECHOWSKI Marcin Radosław 72818)
MICHNOWICZ Antoni Stanisław 99819)
RĘBIASZ Jarosław Roman 27920)
FEDEŃCZAK Adam 1 45421)
PRZYGODA Jarosław Patryk 1 05122)
RĘBACZ Piotr 32723)
PAŃKA Urszula 1 62024)
ARŁUKOWICZ Bartosz Adam 20 6783.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 15 678 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DŻUS Maciej Rafał 5 4142)
SERAFINOWICZ Maria Magdalena 3 0083)
MATUSEWICZ Stanisław Ignacy 7534)
SANECKA Dorota Łucja 9585)
LITWICKI Norbert Andrzej 6506)
DĄBROWSKA Ewa Maria 9107)
GOGAROWSKI Zlatko Maciej 4738)
DYMITRIADIS Elżbieta Danuta 3529)
SOKOLSKI Michał Jacek 37310)
ZIELIŃSKA Julita 70011)
ZBLEWSKI Miron Krzysztof 19812)
RÓŻAŃSKA Anna Maria 46213)
ODOROWSKI Marek 24014)
RÓŻAŃSKA Jaśmina Magdalena 46115)
SADŁOWSKI Łukasz Mikołaj 7264.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 20 291 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZUT Paweł Jan 8 2252)
KLUKOWSKI Wacław 7283)
PODGÓRSKA Agnieszka 9474)
KASPRZAK Piotr Edmund 4365)
RADZISZEWSKA Katarzyna Alina 3706)
WEBER Ludwik Szczepan 4427)
SERAFINOWSKA Julia 2558)
CHMIELEWSKI Marek Wojciech 4939)
GALEWSKI Rafał 17310)
ZAKRZEWSKI Marek Paweł 34711)
JUSZCZYSZYN Radosław Michał 17312)
CHUDZIK Magda Agnieszka 34213)
SKOTNICKA Agata Iza 19214)
KAFARSKI Marek 26515)
BIAŁOKOZ Andrzej 9416)
JĘDRZEJKO Jacek 15017)
DĘBOWSKA Alicja Helena 7618)
PRUSKO Jakub Jan 14519)
KWIECIEŃ Anna Magdalena 23820)
JOŃCZYK Mateusz Tomasz 15221)
KORCABA Katarzyna Aleksandra 11222)
JUREWICZ Krzysztof Wiesław 16023)
KORWIN-MIKKE Korynna Natalia 4 78424)
GŁADKOW Jan 9925.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 14 776 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RZEPA Jarosław Michał 3 0632)
DZIEWGUĆ Zygmunt 1 5343)
KUSTOSZ Olgierd 1 1564)
JARZĘBAK Tadeusz 2475)
BODNAR Stanisława 7296)
KORCZYŃSKA Dorota Marta 4287)
JANOWICZ Arkadiusz Zygmunt 7508)
MAREK Paweł 6619)
KOZAK Jan 31910)
DELĄG Ewa Agnieszka 35211)
SYPIEŃ Mieczysław 45612)
LIPIŃSKI Kazimierz 77813)
SYNOWIECKI Marek Marcin 37314)
EKIERT Dorota Ewa 23815)
ROSZKOWSKI Bohdan January 22216)
ZIÓŁKOWSKA Elżbieta 27017)
JAKUBOWICZ Justyna 12318)
STASIAK Joanna 25519)
ŁAWICKA Lilia Julia 26320)
DURKA Andrzej Zdzisław 39721)
NOWAK Anna 55922)
MATUSZEWSKA Anna Agnieszka 33123)
JASIEWICZ Eugeniusz 35524)
SIMIŃSKI Damian 9176.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 32 584 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
OSTOLSKI Adam Edward 6 4442)
WIECZOREK Dariusz Krzysztof 8 1003)
SAMPŁAWSKI Marcin 6204)
RESZKO-SZYDŁOWSKA Bogusława Małgorzata 1 3725)
SY Amadou 2 1606)
WŁODARCZYK Jarosław Cezary 1 7467)
KOŚ Ewa Izabela 1 2688)
LEMBAS Kazimierz 1 5839)
ŚWIERCZEK Maria 67210)
BYRCZAK Hanna 28011)
SYRENICZ-TRYBURSKA Ewa Wanda 45812)
GIZA Andrzej Tadeusz 28913)
BLUMENSZTEJN-CZERWIŃSKA Monika Magdalena 26614)
KORDZIELEWSKI Sasza Radosław 16615)
OBUCHOWICZ Magdalena Elżbieta 56816)
SZEPIŁŁO Bogdan Radosław 9017)
ZBOROWSKA Barbara Wanda 46018)
KOWALCZYK Tomasz Władysław 25419)
SOBIERAJSKA Ewa 58020)
LECHOWSKI Hubert Marcin 34421)
SUCHARZEWSKA Elżbieta Janina 48922)
MANGOLD Magdalena Marta 22323)
ŚMIGIELSKA-MATULANIEC Małgorzata Katarzyna 64424)
KRYSTEK Dawid Wojciech 3 5087.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 32 030 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz 11 0522)
WOJTON Dawid Andrzej 2 2623)
NOWOPOLSKI Stanisław Kazimierz 1 4054)
KUCHTA Mariusz Józef 1 6585)
LECHOWICZ Emilia Maria 1 4076)
KASIARZ Zbigniew Piotr 1 0247)
WYCHOWAŃSKI Adrian Antoni 3888)
ZARZYCKI Piotr Stanisław 1 0989)
FARYNIARZ Małgorzata Alicja 1 27510)
CZARNECKI Mariusz 1 00711)
RUDZKA Celina Agnieszka 62712)
IDZIOR Helena 29313)
BACIOCHA Sławomir Antoni 31914)
SAJNIAK Marcin 22615)
STANKIEWICZ Julia Agnieszka 85816)
KIEZIK Anna Maria 44417)
LEWANDOWSKI Józef Romuald 76118)
ZASADA Małgorzata 83019)
WIŚNIEWSKA Marta Zenona 38520)
GIEREK Grzegorz 85321)
MARKOWSKA Małgorzata 1 50222)
DYBCZAK Grzegorz Norbert 35623)
BUGAJSKI Andrzej Waldemar 54424)
SŁOMSKI Paweł Bernard 1 4568.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 32 964 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MISIŁO Piotr Paweł 13 8712)
PASZKOWSKI Zbigniew Władysław 3 4903)
SUBICKA-BEDNARCZYK Dorota Beata 2 4204)
DZIURDZIKOWSKA Katarzyna Anna 1 1345)
BEYER Karolina Elżbieta 9726)
ZAHORSKI Rafał Tadeusz 1 6187)
KONKOLEWSKA Dorota Teresa 1 0038)
ĆWIKŁA Piotr Wiesław 5449)
PUSTUŁKA Camilla Anna 68410)
WÓJTOWICZ Marcin Kazimierz 48411)
SŁOWIK Przemysław Szczepan 52312)
CZYŻEWSKA Karolina Krystyna 52813)
JAKACKI Łukasz Józef 25614)
OSENKOWSKI Adam Damian 19715)
WERSOCKA Agnieszka Monika 22916)
MERECZ Robert Jerzy 12717)
JOŃCA Mirosław Paweł 32218)
CIEŚLIK Ewa Agata 64219)
SZCZEŚNIAK Mirosław Dariusz 27820)
PIETRUKOWSKA Katarzyna Teresa 38421)
BĘBEN Remigiusz Sebastian 72722)
FRANECKA Anna 51523)
GRĘBLICKI Marcin Stanisław 44524)
KOZŁOWSKI Piotr 1 571