Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 113 024 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LATOS Tomasz Edward 40 2882)
KRÓL Piotr Marek 10 7733)
KOWNACKI Bartosz Józef 9 0444)
KOZANECKA Ewa Elżbieta 6 8515)
WALKOWIAK Andrzej 2 7156)
MIKOŁAJCZAK Edmund 4 6917)
SCHREIBER Łukasz Paweł 7 2918)
SZOTA Maciej 4 6679)
OCZKOWSKA Silvana Jadwiga 2 10410)
SZABELSKA Grażyna Edyta 5 70811)
BEMBNISTA Bartosz Andrzej 1 24912)
NIEMCZYK Wojciech 77013)
WYSOCKA Elżbieta Barbara 1 76114)
KIEŁPIŃSKI Marek Jan 84515)
ZÜGER Honorata Bernadeta 22616)
ZNAMIROWSKI Józef Stanisław 61917)
SIWAK Magdalena 96218)
STACHEL Iwona Karolina 24419)
KACZYŃSKI Leszek Piotr 2 72920)
SZYMAŃSKA Anna-Maria 1 36221)
ŁAGANOWSKI Jerzy Wojciech 1 14522)
RÓŻYCKI Maciej Łukasz 1 31323)
NOWACKA Agnieszka 2 29824)
WITKOWSKI Marek Leon 3 3692.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 110 948 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PAWŁOWICZ Zbigniew Michał 32 5522)
PIOTROWSKA Teresa 18 6783)
OLSZEWSKI Paweł Bartosz 14 4384)
BREJZA Krzysztof 15 9515)
KOZŁOWSKA Iwona Maria 6 4066)
CIEMNIAK Grażyna Jolanta 3 4677)
KRUPA Łukasz Marcin 3 3738)
NOWAKOWSKA Aleksandra Bogumiła 3 2089)
GATNER Adam Marek 62310)
JANOWSKA-GIŁKA Halina Maria 1 28411)
RUSIELEWICZ Elżbieta Teresa 64412)
NOWACKI Bartosz Leszek 83513)
BETHKE Wojciech 63414)
SOBCZAK Marek Mirosław 69815)
WRÓBEL Maria 58516)
GACA Grzegorz 98317)
STASZCZYK Marek 23818)
HARTWICH Edward Ignacy 39419)
POPA Paulina Barbara 35620)
SZŁAPIŃSKI Daniel Marek 16721)
WĄSOWICZ Michał 34422)
GATZA Paulina Maria 46123)
MALICKI Dominik 33524)
SYCZ Robert 4 2943.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 14 062 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWACZYK Bartosz Jan 6 0752)
ŻAKOWICZ Karolina 2 1513)
ŚWITALSKI Michał Karol 1 0404)
KIEFERLING Ewa Urszula 4045)
MIERZWA Michał Mikołaj 5326)
BRZOZA Paulina 1 0167)
MUSIELAK Michał Ryszard 5538)
MIERZWA Bogumiła Elżbieta 3109)
BYTNER Paweł Mateusz 31210)
CACHA Wanda Paulina 19711)
RZADKIEWICZ Damian 19212)
WOJCIECHOWSKA Julia Feliksa 48013)
GAJDA Paweł Stanisław 8004.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 17 002 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SYPNIEWSKI Marcin 9 8632)
BOCIAN Robert 1 3403)
PILARSKI Marcin 7674)
KALINOWSKI Dominik Marek 5605)
STADNICKI Seweryn Jan 2116)
PIETRZAK Łukasz 4177)
PAPRZYCKA Dorota Maria 3438)
IGNATOWICZ Andrzej 2459)
RUTKOWSKA-SPICERA Dorota Elżbieta 14710)
TROJAN Alicja Anna 35311)
SPINEK Krzysztof Michał 14112)
JASIŃSKI Paweł 41713)
ANDRUSZKIEWICZ Dorota 14914)
TREDER Adrian 12515)
POLITOWICZ Kamil Mateusz 8916)
GRZESIŃSKI Maciej 16917)
WOLIŃSKI Michał Robert 11218)
WIŚNIEWSKA-LUDWIG Dorota 6319)
NOWICKA Patrycja 28220)
TYRAŃSKA Natalia Marta 13921)
PAWŁOWSKA Marta Julia 28122)
OGRODOWSKA-SAJNA Aleksandra Katarzyna 20323)
PASTUSZKA Krzysztof 26624)
GŁUSZKOWSKI Paweł Maciej 3205.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 22 701 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KŁOPOTEK Eugeniusz 9 1432)
MES Ewa Monika 2 4753)
KURZAWA Dariusz 2 4524)
DOMŻAŁA Marek Daniel 1 3205)
KOZŁOWSKA Zofia Władysława 1 2216)
CZAPIEWSKA-SIEKIERKA Ewa 5827)
ZABOROWSKI Tadeusz 1 0748)
KOSZOWSKI Franciszek 1 2489)
ANKIEWICZ-JASIŃSKA Ewa Teresa 14910)
SADOWSKA Katarzyna Anna 24811)
LISTEWNIK Teresa Grażyna 22512)
SZUBARGA-DWOREK Aleksandra 17313)
SIERADZKI Andrzej Mikołaj 34314)
STANEK Aleksandra Maria 28715)
WOLENDER Anna 7916)
KAPUSTA Zbigniew Piotr 18917)
WAJER Małgorzata 7318)
ZAKRYŚ Elżbieta 12619)
OLER Adam 9520)
BUŚ Stanisław Józef 27921)
JANUSZEWSKI Bogdan 18922)
GRZANKA-BOGATEK Joanna 13523)
SANKOWSKI Paweł Maksymilian 14624)
PATALAS Eligiusz 4506.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 37 583 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GAWKOWSKI Krzysztof Kamil 12 9562)
MACKIEWICZ Anna Zofia 7 2273)
HEMMERLING Piotr Andrzej 4 0124)
NESTEROK Mateusz Dominik 4325)
FIGAS Włodzimierz Michał 1 6606)
KRZESIŃSKI Tomasz 9167)
MENARD Wiesław Tadeusz 3918)
MAJEWSKI Tomasz Krzysztof 1 0899)
PATALON Kamil Krzysztof 15810)
KRAJEWSKA Beata 1 07211)
SOBAŃSKA Aleksandra Anna 50812)
SZULC Edyta Kinga 46413)
MOSIĄDZ-ŚMIGIEL Mariola 34614)
GROCHOWALSKI Sebastian Grzegorz 18815)
KAMIŃSKA-ZIELIŃSKA Elżbieta Anna 22216)
LUDWISIAK-KAWECKA Anna Magdalena 17817)
KUBIAK Waldemar 49218)
GÓRECKA Magdalena Grażyna 27819)
RYDZIK Hanna Jadwiga 18920)
NOWACKA Wioletta Krystyna 2 71621)
ARENT Wiesława Teresa 36322)
KOŁOMYJEC Jerzy 17423)
FRONTCZAK Józef 47024)
TROJANOWSKI Arkadiusz 1 0827.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 29 080 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SKUTECKI Paweł Juliusz 11 0892)
NAJZER Piotr Zbigniew 4 4733)
KOŁACKI Sebastian Stanisław 9844)
KUBACKA Luiza Alicja 2 6965)
BROWIŃSKI Marek Mariusz 8336)
BRACKA Tomasz Roman 4737)
KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Anna 7628)
DWORZECKI Wojciech 4239)
MILEWSKI Tomasz 98510)
RYDZKOWSKI Krzysztof 57511)
MIELCZARSKI Dawid Piotr 27212)
WOŹNIAK Teresa Maria 52913)
WŁAZIK Renata 39214)
LEWANDOWSKI Marek 1 20515)
DOCZEKALSKA Teresa Irena 31416)
BYKOWSKA Agnieszka Elżbieta 35317)
SZPOJDA Lilia 49918)
WOŹNIAK Jerzy Stanisław 25619)
SZENDEL Weronika 48120)
CZERKAWSKI Karol Michał 1 4868.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 27 334 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
STASIŃSKI Michał Józef 12 0172)
CZERSKA-THOMAS Joanna Ewa 3 6493)
GŁOGOWSKA Małgorzata Antonina 2 1174)
JURKOWSKI Piotr 9865)
PIOTROWSKA-SKRZYPEK Małgorzata Agnieszka 9536)
JUTROWSKI Tomasz 5197)
ZIELIŃSKI Maciej 1 0778)
SPECJAŁ Martyna 5259)
GRZYBOWSKI Michał Wojciech 40310)
POZIEMSKA Joanna Agnieszka 35011)
KUBIAK Jarosław Piotr 54412)
POWIERSKA-CZARNY Jolanta Ewa 19013)
MINICHOWSKI Rafał 30414)
LICHOCKA-KOZIATEK Ewa 25715)
DOMAŃSKA Izabela 35516)
BATOG Ilona Monika 10617)
MORKOWSKI Jakub Krzysztof 16318)
KOZERA Małgorzata Anna 26719)
BEER Radosław Łukasz 47520)
KORSAK Marta Weronika 15321)
SKRZYPCZYK Agnieszka Monika 55822)
URBANIAK Marzena Urszula 26323)
PANKANIN Szymon 42524)
BRUSIK Sebastian 6789.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 2 543 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
POSŁUSZNY Leszek Józef 1 2522)
CYMBALUK Marcin Leszek 1243)
KEMPIŃSKI Patryk Piotr 1314)
BEJENKA Kamila Ewa 995)
GRALLA Bartosz 796)
ADAMSKA Anna Ewa 1727)
BRUSKA Magdalena Aleksandra 1138)
ROŻANKOWSKI Marcin Kacper 439)
KRZEMIŃSKA Żaneta 7810)
CHRZANIUK Magdalena Maria 3811)
BĄK Dariusz 10812)
RODŹKO Remigiusz 5313)
BETLEJEWSKI Filip 7514)
KARCZMAREK Paweł 178