Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 97 975 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DZIUBA Tadeusz Antoni 32 9102)
LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz 5 8703)
SZAŁAMACHA Paweł Włodzimierz 7 2724)
HOFFMANN Zbigniew Grzegorz 3 1365)
SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej 8 6766)
DUDZIAK Lidia Danuta 5 7977)
ZYSK Tadeusz 2 6438)
KIERNICKI Bogusław Roman 4 2899)
JEMIELITY Ewa Anna 2 98110)
CZERWIŃSKI Zbigniew 2 08811)
WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr 14 10812)
KULECZKA-DRAUSOWSKA Ewa 98213)
OLEJNICZAK Dawid 1 23014)
PAWŁOWSKI Tomasz Jerzy 62415)
FOLTYN Małgorzata Maria 88316)
WIŚNIEWSKI Filip 46817)
BRZOZOWSKA Iwona Anna 79118)
COMBA Kamila Helena 17419)
DOBROWOLSKA Zofia 98420)
ŻELAZNY Filip 2 0692.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 146 141 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZIÓŁKOWSKI Szymon Jerzy 29 7602)
GRUPIŃSKI Rafał Szymon 29 1223)
SZYDŁOWSKA Bożena Stanisława 15 5964)
DZIKOWSKI Waldy 27 9915)
ZARADNY Konrad 7 3926)
SOKOŁOWSKA Tatiana Marta 1 9257)
DERECH Bartosz Maciej 3 4028)
WOŹNIAK Małgorzata 1 9759)
STULIGROSZ Michał 5 13710)
STERNALSKI Marek Jan 1 02711)
LEWANDOWSKA Katarzyna Maria 2 03512)
TOMCZAK Jacek Jerzy 10 68713)
ZARZYCKI Łukasz 1 27314)
FIEDLER Marzena 2 19815)
MUSIAŁ Jakub Jan 1 01316)
SOCHOŃ Teresa Elżbieta 30717)
SOMMERFELD Agnieszka Anna 95618)
NOGALSKI Waldemar Hieronim 41919)
KRÓLCZYK Bartosz 42020)
KOBUS Alicja 3 5063.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 18 854 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KWIATKOWSKI Leszek Piotr 8 5742)
WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata 4 0033)
KOŁOSOWSKI Michał Adam 7504)
KOŁODZIEJ Anna Beata 1 1715)
KALETA Bartłomiej Konstanty 5986)
MAZIK Emilia Maria 6027)
CHLASTAWA Dominik Błażej 3118)
JAKUBOWSKA Karolina Anna 8919)
KUCHARSKI Michał Piotr 45710)
SAŃKO Wojciech 36811)
ROSZAK Maciej 1 1294.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 19 548 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BEDNARZ Artur Wojciech 10 9642)
WARGIN-TORCHAŁA Joanna Małgorzata 1 1953)
APICIONEK Radosław Piotr 7764)
RÓŻAŃSKI Maciej 1 2955)
BARTOSIEWICZ Mateusz 7346)
BEDNAREK Bernadeta 5367)
KURASZKIEWICZ Joanna Małgorzata 3368)
JANKOWSKI Michał Wojciech 4299)
KWIATKOWSKI Rafał 42110)
NADRATOWSKA Patrycja Sylwia 19711)
GRZEGOREK Przemysław Marek 19512)
ANIOŁA-KOPROWIAK Paulina 30013)
NOWAK Jan 53914)
TOMCZAK Dominika 32615)
SMEKTALSKA Agnieszka 12716)
SZYNDLER Anna Wiktoria 10617)
SPYCHALSKI Sławomir Jerzy 18318)
STUDZIŃSKA Małgorzata Anna 17419)
BACHOSZ Mikołaj 19920)
TUCZYŃSKI Piotr Edward 5165.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 7 809 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JANKOWIAK Wojciech 2 8332)
BAUMGART Marek Piotr 6523)
KALEMBA Marcin Krzysztof 1 2874)
BRZEZIŃSKA Agnieszka Adriana 3565)
PODSADA Michał Julian 7846)
SAJA-FLIEGER Małgorzata Agnieszka 1037)
FALBIERSKI Jerzy Sławomir 3578)
BŁOCHOWIAK Arkadiusz Stanisław 1679)
MROCZEK Izabela Jadwiga 14810)
BĄCZKOWSKI Dariusz 8711)
CZESZEWSKA Barbara Teresa 8812)
JAWORSKI Ryszard Zbigniew 10613)
SINIECKI Cezary Jerzy 4914)
ANDRZEJEWSKA Anna Maria 22015)
BURLAGA Jan 5616)
WYSOCKA-BABST Ewelina Magdalena 4217)
CHIRREK Krzysztof 4218)
ROSIK Ewa 15019)
KOSTANIAK Olga Sara 9520)
ZIELONACKI Bartosz Łukasz 1876.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 33 080 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz 8 9822)
NIEDBAŁA Marek Leon 6 3153)
KRETKOWSKA Katarzyna Maria 9 5314)
UEBERHAN Katarzyna 1 1825)
URBAŃSKA Beata Kinga 8916)
OWSIANNA Halina Maria 7887)
GABIŚ Joanna 8998)
KLUK Arkadiusz 3479)
DUTKIEWICZ Lucjan Gerard 44910)
KANIA Henryk 76311)
STRADOWSKA-ADAMSKA Bożena 31512)
KORALEWSKA Monika Barbara 35913)
WOŹNIAK Aleksandra Maria 34214)
NOWACKI Bartosz Krzysztof 30915)
SCHUPKE Stanisław 11516)
MARCINIAK Patryk Piotr 16917)
KRAWCZYK Marcin Jan 14018)
JAGODA Katarzyna Ewa 54419)
LUBKA Tomasz Dariusz 14520)
MUZYCZEK Janusz 4957.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 24 825 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PILC Michał Andrzej 8 3512)
ADAMCZAK Michał Marek 2 8893)
MAJEWSKI Jerzy Marcin 1 3444)
DERUCKA Magdalena Maria 1 3095)
SOCHA Justyna Anna 2 8186)
OTTO Katarzyna Agnieszka 9927)
KOSIAK-PRZYBYŁA Barbara Anna 5448)
SZYBA Oskar Zygmunt 5849)
ŁAWNICZAK Paweł 87910)
KONIECZNY Łukasz Jan 60211)
BUCHWALD-SOŁOWIEJ Karolina 43712)
POTURALSKI Roman Mariusz 14113)
KSIĄŻEK Maciej 49214)
SOBKOWIAK Michał Krzysztof 34615)
ADASIEWICZ-KUKLIŃSKA Joanna Agnieszka 28916)
SREBRO Michał 56417)
CEGIELSKI Piotr 58418)
DŹWIKOWSKA-BĄKOWSKA Małgorzata Ewa 30519)
HINC Przemysław Jakub 81920)
STECZKOWSKI Grzegorz Mieczysław 5368.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 59 387 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SCHMIDT Joanna 35 2022)
RUCIŃSKI Marek 9 5083)
JANICKA Iwona 3 8744)
CHUDY Wojciech Adam 1 6555)
SZCZEPAŃSKI Bartosz Wojciech 7646)
REMBICKI Mariusz Michał 8677)
KRUPKOWSKA-ZIĘTKIEWICZ Jolanta Maria 7928)
MATWIEJ Łukasz Remigiusz 4759)
WOJCIECHOWSKA-GLIŃSKA Edyta Izabela 63010)
KORZAN Tomasz 51311)
MAUSCH Krzysztof Jan 26712)
PARADOWSKI Łukasz 40213)
GASIŃSKA-MULCZYŃSKA Iwona Greta 47214)
KOSMOWSKI Jędrzej Maciej 44315)
OLEK Radosław Aleksander 43316)
RZECZKOWSKI Paweł 30617)
POLEROWICZ-KELMA Katarzyna Halina 31518)
CHODOROWSKA Anna Barbara 55219)
PILARCZYK Ewa Małgorzata 91820)
GROCHAL Bartosz Józef 9999.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni oddano 2 267 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TKACZUK Michał 4362)
ZAPŁATA-SZWEDZIAK Elżbieta 3373)
BATURA Piotr Henryk 1044)
SZMYT Dariusz Antoni 1375)
JANOWSKI Roman 546)
SZPUNAR Ryszard Marian 877)
WEISS Katarzyna Anna 1508)
PŁUCINICZAK Grażyna 899)
SZPUNAR Izabela 6510)
TRAWKA Zbigniew Artur 14611)
SMEKTAŁA Stanisław Marek 3012)
LASKOWSKA Dorota 10913)
SZYMAŃSKA Agnieszka Katarzyna 10614)
SZYMAŃSKI Andrzej 5415)
ALBIN Patrycja Stanisława 4416)
NOCOŃ Marcin Bogusław 2617)
JAKUBOWSKI Kamil 6118)
ZAKRZEWSKI Zbigniew 232