Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 73 665 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRACZKOWSKI Maks 20 5032)
ŁAPIŃSKI Krzysztof Paweł 8 1143)
KUBIAK Marta Ryszarda 4 8164)
PIECHOWIAK Grzegorz 5 6675)
OKPISZ Andrzej Janusz 2 6016)
PERSKI Witold Zbigniew 1 9687)
WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław 3 7918)
SOBOTA Halina Teresa 2 4659)
JANIK Antoni 1 71510)
PRZYBYLSKA Maria Małgorzata 3 68111)
PIECHOWIAK Ewa 1 48512)
PORZUCEK Marcin Bartosz 6 69013)
FLEMING Bogdan Włodzimierz 78914)
PODMOKŁY Jerzy 3 93315)
JAŚKOWIAK Dorota Justyna 1 04916)
DZIARMAGA Anna Maria 1 07217)
STRÓŻYŃSKI Marcin 1 64718)
FIDURSKA Iwona Małgorzata 1 6792.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 83 845 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JANYSKA Maria Małgorzata 21 7002)
RUTNICKI Jakub Adam 27 9163)
MUNYAMA Killion Munzele 6 2594)
BOGUSŁAWSKI Jacek Wojciech 4 0165)
RACA Anna 3 0946)
AJCHLER Zbigniew Czesław 7 2757)
OWCZARZAK Grzegorz Michał 2 0718)
CHMIELEWSKI Stanisław Marcin 2 6179)
KARWACKA Małgorzata Alicja 1 14710)
KOSTRZEWA-LEWIŃSKA Iwona Anna 1 36411)
DOLECKI Arkadiusz Jerzy 55212)
JAGIEŁŁOWICZ Małgorzata Barbara 47913)
PRZYBYLAK Sławomir 51814)
NITSCHKA Przemysław Jerzy 53615)
TRZĘSIMIECH Roman 42816)
POSPIESZNA Anna Jadwiga 47617)
BOGACZ Grzegorz Alojzy 1 08718)
DUDZIŃSKA Beata 2 3103.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 10 591 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SIUDA Anna 4 7672)
KOŚCIUKIEWICZ Michał Marek 1 5043)
KULUPA Julianna Marta 7694)
BOCIAN Kamil Bartosz 9895)
BESZTERDA Marta Maria 3446)
WACHOWSKI Dawid Tomasz 5207)
RACHWAŁ Anna 4708)
ZASIŃSKI Leszek Maciej 2429)
ORECHWO-WACHOWSKA Elżbieta 18110)
MIĘSIKOWSKI Jakub Paweł 19511)
ZAGULSKA Hanna Maria 6104.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 11 004 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WAWRZYNIAK Piotr Bogusław 5 2382)
KONOPKA Rafał Marian 1 1173)
DĘBSKI Marcin 9654)
OSTASZEWSKA Agata Jadwiga 5725)
PRUCIAK Przemysław 2916)
ANDRZEJEWSKI Waldemar Krzysztof 4697)
BARNAŚ Gracjan Krzysztof 2978)
JĘDRUCH Mirosława 1409)
ROLEWSKI Jarosław Jan 12910)
MIKOŁAJCZAK Aneta Katarzyna 24211)
MACIOSZEK Magdalena 21512)
GAŁ AM AN Michał 13113)
NOWAK Katarzyna Anna 23614)
GÓRNIAK Bartosz 13615)
PAWLAK Marlena 15916)
OLEJNICZAK Piotr Władysław 20817)
CHOJAN Karolina Ewelina 11818)
JANKOWSKI Brajan 3415.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 20 712 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PASZYK Krzysztof Michał 3 3452)
NAPIERAŁA Ryszard 2 8333)
GOŁAWSKI Ryszard 2 7974)
WOJCIECHOWSKA Irena Maria 8305)
MAZUREK Julian Rafał 1 0586)
WITA Andrzej 2 3867)
KOCZOROWSKA Dominika Anna 9478)
ADAMCZAK Barbara Mirosława 4149)
URBAŃSKI Ryszard Zbigniew 24610)
KRANC Tomasz Bronisław 1 39711)
MAGNUCKA Agnieszka 22212)
KUCNER Eugeniusz Wiktor 86913)
BOBROWSKI Andrzej 33814)
PIKULIK Jan Marek 79615)
MROTEK Agnieszka 55316)
CHAŁUPKA Maciej Leon 63517)
ROLLA Katarzyna 28318)
MAŁECKA Renata Małgorzata 7636.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 24 723 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
AJCHLER Romuald Kazimierz 12 5442)
LUS Jan 2 3853)
WILK-BARAN Anna Elżbieta 1 1554)
CUKIER Adam Roman 1 3995)
OSTROWSKI Krzysztof Mariusz 1 1556)
CYGAN Wiesław 3087)
JURCZYŃSKA Elżbieta Barbara 8068)
BĘBEN Paweł 2579)
KORYCKI Czesław 25910)
LIBERA Jarosław 55711)
KSYCKA Barbara 88712)
ŻEBRYK Ryszard 39413)
KOŁODZIEJ Aleksander Piotr 18914)
REJDUKOWSKA Judyta 26615)
TULIŃSKI Sebastian Antoni 38216)
JACHIMOWICZ-KOSIOREK Ludmiła Mirosława 17017)
GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena 1 6107.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 24 359 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PARDA Błażej Łukasz 10 4082)
BIENIEK Maciej Jarosław 2 0883)
NAWROT Daria Anna 1 9164)
JABŁOŃSKA Lena 1 3805)
JĘDRYCH Małgorzata 8286)
WOJCIECHOWSKA Justyna 1 0227)
GÓRA Mieczysław Piotr 7348)
DARUL Wiesław Benedykt 3029)
ŁUKASZEWSKA Julita Maria 48110)
DUDKIEWICZ Dariusz Krzysztof 57311)
RYDZEWSKI Paweł Adam 81112)
WIECZOREK Cyprian Piotr 1 12913)
JABŁOŃSKI Jacek 49014)
BOJKO Paulina Monika 55715)
JOPEK Czesław Kazimierz 1 6408.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 18 859 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ADASZEWSKI Bartosz Wojciech 8 3492)
BRAMBOR Marcin Mateusz 2 3993)
WITUCKA Elżbieta 1 9474)
KEIL Piotr Edward 3145)
PYŻALSKA Renata Katarzyna 9346)
HAASE Dawid 7487)
KMIECIAK Krystyna 3858)
DEMBSKI Jacek Paweł 6819)
LOREK Piotr Henryk 34810)
JAHNZ Kinga 51811)
ŚCIUBEŁ Anna 35712)
SZCZEŚNIAK Michał 26413)
KOWALCZEWSKI Przemysław Łukasz 35614)
SKWARA Marta Maria 22915)
DOLECKA-JANKIEWICZ Monika Katarzyna 24916)
MAŃKA Łukasz 16917)
FERLAK Michał 9318)
MOSKALEWICZ Mirosław 5199.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 2 515 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KUBICKI Zbigniew Krzysztof 1 2122)
SOBCZAK Paweł 3353)
LACH Mirela 2964)
KOBUS Piotr Ryszard 1165)
PRZYBYLAK Beata Agnieszka 1036)
CZĘŚCIK Tomasz 437)
NADWORNY Eryk 658)
ERT-ZIĘBA Alicja 609)
KÓZKA Magdalena Maria 8210)
MALEŃCZYK Joanna Katarzyna 9311)
RZESZUTKO Krzysztof Krystian 110