Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 103 781 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZARNECKI Witold Wojciech 26 3992)
MIRECKA-KATULSKA Agnieszka 7 5203)
ITMAN Zofia Mariola 6 9134)
DOLATA Zbigniew 18 0605)
BARTOSIK Ryszard 8 1636)
MARCINIAK Waldemar 3 9427)
GALEMBA Leszek Ryszard 7 7088)
STOLAREK Maryla Janina 2 1849)
CICHACKA Małgorzata Marta 1 63510)
OSTROWSKI Krzysztof Jan 9 44311)
CZAPLICKI Mateusz 1 12012)
TWARDOWSKA Monika 84013)
WOŹNIAK Anna 1 87514)
CZAJA Maciej 1 33215)
SZCZEPANKIEWICZ Jacek 1 39416)
POPKOWSKI Robert Adam 1 65017)
MUSIAŁEK Halina 91218)
ZAJLER Wojciech 2 6912.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 56 111 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ARNDT Paweł Antoni 17 9252)
NOWAK Tomasz Piotr 11 8203)
BYCHAWSKA Maria 5 0534)
HEDRYCH Donata Teresa 1 3885)
MAZURKIEWICZ Krzysztof Marceli 2 6746)
WIELAND Jadwiga 1 6387)
PRENTCZYŃSKI Sławomir Piotr 7208)
KOWALSKI Piotr Paweł 1 8199)
MACIASZEK Urszula Iwona 2 17810)
ŻOK Krystyna Teresa 1 20711)
MOKRACKI Artur Piotr 1 53612)
GRABOWSKA Paulina 1 21613)
SKRZYPCZAK Krzysztof Daniel 68014)
TOMASZEWSKI Arkadiusz Jan 1 52015)
MATLEWSKA Żanetta Magdalena 80516)
PACZKOWSKI Andrzej Stanisław 55717)
JUNG Anna Agnieszka 1 05018)
MŁYNARCZYK Dariusz Janusz 2 3253.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 11 032 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ADAMCZYK Małgorzata 4 8342)
MAJEWSKI Dawid 1 1483)
NOWAK Paulina 1 1044)
WOJCZEWSKI Krzysztof 4365)
FRANKOWSKA Agnieszka 7026)
JACUSZCZAK Marcin 3887)
FRANKOWSKA Marta 4108)
KRYSTEK Grzegorz Andrzej 2259)
GAJ Monika Jadwiga 59510)
DARUL Tomasz 1 1904.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 11 061 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIASTA Przemysław 4 5802)
DUDEK Przemysław 1 4863)
BUKOWIECKI Piotr 7974)
CZELADZIŃSKI Kamil Szymon 4445)
GRONEK Przemysław Tomasz 4026)
PAŁASZ Marzena 4467)
HOFFMAN Monika 5488)
FILIPIAK Maciej Jan 4379)
SZANIAWSKA Arletta 19110)
GRALIŃSKI Jerzy Bogdan 12911)
KORZENIEWSKI Eryk 19912)
BIELECKA Renata 18413)
KOMINIAREK Łukasz 17314)
MARCINIAK Aneta 16715)
RYCHTEROWICZ Agata 7016)
KOSZTER Piotr 12117)
SZYMAŃSKA Inez 25818)
ROGACKA Justyna 4295.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 19 027 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz 6 6092)
KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna 1 4373)
TOMICKI Marek Stanisław 1 2904)
KOCAJ Władysław 8395)
GEBLER Tadeusz 2 7616)
BERLIK Jerzy Andrzej 8527)
REMISZ Urszula Barbara 4498)
STRUŻYŃSKI Krzysztof Zenon 5409)
BIELECKA Zofia Czesława 30010)
STĘPA Teodor 1 07311)
SOBCZAK Ewa 52612)
SZAFRAN Przemysław 28813)
TOMASZEWSKI Hubert Jerzy 34414)
KORDYLEWSKA Elżbieta Joanna 15015)
GRUSZCZYŃSKA Zofia Ewa 41716)
GOMULSKI Maciej Grzegorz 28117)
SMOLAREK Sylwia Dorota 15918)
CHOJNACKA Andżelika Helena 7126.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 32 649 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TOMASZEWSKI Tadeusz 15 3502)
KWIATKOWSKI Jacek 1 3843)
PAŁASZ Kazimierz Czesław 5 1744)
NAWROCKI Ryszard Piotr 1 4995)
STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta 1 3796)
KUJAWA Karol 1 0437)
SKRZYPNIAK Piotr 3978)
PERA Rafał 4869)
STĘPIEŃ Miłosława Dorota 57310)
LUBAS Jan Stanisław 63411)
JARONIEWSKA Jadwiga Elżbieta 53412)
WIECZORKIEWICZ Mirosława 52613)
JAGODZIŃSKI Marcin 51414)
MATUSZEWSKA Eleonora 15915)
FRĄCKOWIAK Agnieszka Kazimiera 35816)
MĄDRA Eleonora Krystyna 37017)
KRÓL Adrian 58518)
MARCZEWSKI Marian Mirosław 1 6847.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 24 486 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JÓZWIAK Bartosz 8 7472)
PRZEKAZA Sławomir Krzysztof 1 2333)
KOTLARSKI Michał Tadeusz 2 1394)
REWERS-ŁECHTAŃSKA Urszula 8545)
PIASECKA Karolina 2 4786)
PIETRZAK Anna 1 6017)
WOJCIECHOWSKA Małgorzata 1 0548)
PERA Jakub 1 3249)
WAGNER Małgorzata Agnieszka 86610)
BISKUP-KAŁWAK Elżbieta Franciszka 28911)
GALOR Aleksandra 43412)
POTOCKI Bogusław Karol 48213)
ĆWIKLIŃSKI Mariusz 46614)
JAGIELSKA Ilona Wanda 25415)
DĘBIEC Jan Stanisław 32816)
JABŁOŃSKA Natalia 94717)
LEŚNIEWSKI Jerzy Józef 9908.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 19 237 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
HENNIG-KLOSKA Paulina 7 3062)
KAŁUŻNY Dariusz 2 3643)
IWAŃCZUK Ernest Janusz 1 0084)
CHWAŁCZYŃSKI Marcin Andrzej 1 3155)
LEWICKI Krzysztof Igor 4556)
NIEZBECKI Przemysław Krzysztof 8987)
PRZYSZŁO Artur Paweł 5098)
KMIECIAK Hanna 5299)
KOSIŃSKA Monika 84810)
IGNASIAK Jarosław Marek 84711)
SEKULSKA Magdalena 49112)
WASIELEWSKA Emilia 35513)
MUCIOK Łukasz Mieczysław 30314)
DRĄŻKIEWICZ Leszek Jan 13915)
SOBISIAK Magdalena 17216)
SZWARC Lilianna 23117)
DUTKIEWICZ-BZOWA Lucyna 19118)
GOLA Marek 1 276