Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 115 668 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LICHOCKA Joanna Katarzyna 24 1222)
DZIEDZICZAK Jan Michał 26 6653)
MOSIŃSKI Jan 7 2474)
ŁAWNICZAK Tomasz 8 6695)
LISOWSKI Piotr Tomasz 5 0826)
KALETA Piotr Marek 6 8487)
CZECHAK Lidia 5 6688)
GORYNIAK Marek Grzegorz 2 0359)
SKRZYPCZAK Andrzej Stanisław 1 85210)
JANIKOWSKI Czesław Bogdan 1 20511)
SZCZEPANIAK Witold Jan 1 96012)
RESZEL Renata Magdalena 1 74513)
SZYMONIAK Czesław Jan 1 76914)
ŚNIEGOCKA Alicja Maria 2 51315)
LEHMANN Zdzisława 1 19316)
WALCZAK Bartosz 3 84117)
MAĆKOWIAK Sylwia 4 56718)
WITCZAK Justyna 1 06419)
DREWNIAK Adam 1 01620)
NAWROT Joanna 80021)
OLSZAK Aneta Kazimiera 55522)
CEBULSKI Bogusław Janusz 1 61323)
PŁOWY Damian 43524)
MICHALAK Agnieszka 3 2042.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 89 668 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WITCZAK Mariusz Sebastian 25 5252)
HENCZYCA Bożena Katarzyna 8 5993)
URBANIAK Jarosław Piotr 14 2184)
MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta 5 1975)
ZIEMNIAK Wojciech Stanisław 12 0436)
POSPIESZYŃSKI Andrzej Jan 2 1677)
DWORZYŃSKA Joanna Monika 1 0518)
KACZYŃSKA Magdalena 9059)
KACZMAREK Błażej Jakub 2 13310)
SUCHANECKI Mariusz Grzegorz 3 30211)
ŚMIEIŃSKI Tomasz 49212)
ŁUCZAK Alicja 1 42513)
SACHOWSKA-BARAŃCZAK Honorata Agnieszka 36714)
FLORCZAK Robert Tomasz 42715)
WALCZAK Magdalena Izabela 1 09916)
WANZEK Karol Krzysztof 14917)
ADAMCZAK-PUK Arieta 2 23618)
MARCINIAK Łukasz Jarosław 71919)
RATAJCZAK Piotr 70320)
KOWALSKA Milena Magdalena 81221)
PRZYBYLSKA Joanna Ewa 1 17622)
WIECZOREK-MICHALAK Nina Magdalena 37223)
KUBACKA Karolina 1 58124)
MARTUZALSKI Stanisław Franciszek 2 9703.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 11 497 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TYCNER-WOLICKA Marta Janina 4 4312)
KRAWICKI Kamil Marek 1 3463)
ŻAKOWSKA Marta 1 0354)
RECZEK Kamil Bartłomiej 5695)
GUZY Monika 4786)
KUHNERT Maciej Kamil 5837)
SKRZYPCZYŃSKA Elżbieta 3898)
MAZUR Waldemar Łukasz 4529)
PIKIŃSKA Patrycja 28910)
DAWIDZIUK Piotr Kajetan 25611)
OLEJNIK Natalia Małgorzata 63212)
SKURZYŃSKI Jakub Marcin 28413)
MACHOWSKA Angelika Justyna 7534.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 15 422 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOPACZ Zygmunt Bolesław 6 8912)
SYTEK Przemysław Wojciech 6903)
CICHOWLAS Robert 7374)
MARCINKOWSKI Tomasz 9695)
MANNO Marco 4816)
CIEŚLAK Małgorzata 5777)
RADOŁA Michał 5428)
BRYZOŃ Alicja Karolina 1509)
BOGDAJEWICZ Jakub Szymon 18910)
BRAJER Artur Łukasz 28911)
SKIBA Kinga 51612)
MACIEJEWSKI Marcin Mateusz 28513)
JAŹWIECKA Elżbieta Wiesława 7114)
FRANKA Mateusz Józef 9815)
GALAS Jolanta 10816)
SMOLARZ Gabriela Zofia 5917)
REMBARZ Zofia 4918)
KĄKOLEWSKI Maciej 16419)
CICHOWLAS Bożena Elżbieta 9820)
BIEGAŃSKI Paweł Grzegorz 25321)
KUŚWIK Jakub 46422)
BURSZTYNOWICZ Krzysztof Andrzej 33123)
ZAJĄCZKOWSKA Ewa 1 4115.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 39 874 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna 18 7762)
KINAL Dorota Katarzyna 1 6823)
WALKOWSKI Piotr 3 6344)
NOSAL Krzysztof 3 4365)
SZKUDLARCZYK Jan Ignacy 1 6206)
WĄSIEWSKI Sławomir 4947)
SZCZOTKA Stanisław 2 2138)
MATYSIAK Paweł 1 0359)
MANIAK Wojciech Mariusz 71010)
JANICKI Lech Kazimierz 1 16611)
KUBIAK Andrzej 98012)
ADAMCZEWSKA Nina 18213)
ŁUCZAK Mieczysław 30614)
NOWAK Jacek 69415)
SZEMPIŃSKI Mieczysław Antoni 21116)
SZCZEPANOWSKA Aneta Anna 15917)
SOBECKA-WOJCIECHOWSKA Patrycja Joanna 13718)
FAJKA Ewelina Anna 44719)
SZKOPEK Wioletta Anna 22220)
KASPERCZAK Robert Józef 57021)
WIZNER Katarzyna Elżbieta 35622)
TACIAK Ryszard 18123)
GÓRECKA Renata Ewa 24424)
SZLACHETKA Andrzej 4196.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 32 047 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ALEKSANDRZAK Leszek Grzegorz 11 9312)
SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej 8 0083)
SAWADA Agata 1 7464)
KOWALKIEWICZ-OLIGNY Anna Maria 5365)
LEW-PILARSKA Dorota Krystyna 1 3666)
CIECHANOWSKI Mariusz Zygmunt 6397)
PISKORSKI Sławomir Kazimierz 7578)
BIAŁECKI Karol 5129)
KUBIAK Lucyna Małgorzata 78910)
MRÓZ Mateusz Zbigniew 34111)
DACHOWSKI Ryszard Kazimierz 46212)
WOLDAŃSKI Henryk Franciszek 50213)
MAJEWSKA Kamila Manuela 1 21514)
KARCZYŃSKI Jakub Piotr 22315)
SKORUPA Waldemar Paweł 19816)
KAŹMIERCZAK Bernardyna 28417)
MROZEK Zbigniew Ignacy 11118)
OBLIZAJEK Agnieszka 25719)
MAJCHRZAK Hanna Irena 24220)
KONIECZNA Krystyna 51921)
SIUDA Henryk 35522)
KOKOSZKO Bogusław 43923)
MATKOWSKI Marian 6157.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 28 996 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOZŁOWSKI Jerzy 10 5872)
WIERZBA Tomasz 2 3253)
KOSMALSKA Joanna Agnieszka 2 7594)
CZUL Tomasz Cyryl 7985)
NIEWIADA Piotr Paweł 1 0726)
CZECH Ireneusz Wojciech 7217)
BĄKOWSKI Włodzimierz Mariusz 9578)
JANECZKOWSKI Tomasz Robert 5969)
NIEDZIELSKI Roman Rafał 68710)
KRUKOWSKI Jacek Kazimierz 39411)
TULISZKA Dorota Barbara 86912)
WOSIEK Dawid Hubert 2 02113)
WIESZCZECZYŃSKA Joanna 70814)
KAWKA Jakub 73915)
KACZMAREK Mariola Magdalena 62116)
DZIUBAŁKA Ewelina Anna 42117)
CZERWIŃSKA Ewelina Monika 41318)
SOJKA Magdalena 77819)
KWIATKOWSKI Mateusz 59320)
NOWACZYK Ryszard Stanisław 9378.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 25 557 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZŁAPKA Adam Stanisław 12 5392)
MIKOŁAJCZYK Małgorzata Iwona 2 8213)
JAŃSKA Regina Barbara 1 3994)
MIKOŁAJCZAK Tomasz 1 1215)
GALEWSKA Karolina Elżbieta 8026)
BIADAŁA Mateusz 5537)
ŻMIEJEWSKA Zuzanna Izabela 4108)
TYC Marcin Stanisław 9709)
HERKA Bartosz Jan 37210)
WOLAŃSKA Jagoda Katarzyna 28211)
POPIOŁEK Janusz 35612)
GARSZTKA Marcin Franciszek 30513)
WYSOCKA-BALCEREK Małgorzata 49014)
OLEJNICZAK Dorota 40715)
OLIWIECKA Barbara Anna 30916)
ŚWITAŁA Katarzyna Anna 43017)
ANDRZEJAK Marcin 10818)
JANUS Marcin Tomasz 20819)
KONOPKA Mikołaj 20020)
DEKERT Marek 23921)
ŁĄCZNY Krzysztof 41022)
LISIAK Adam 24923)
BĄK Stanisław Jan 5779.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni oddano 1 973 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
AUMILLER Andrzej Kordian 4222)
PIKIŃSKA Maria Jolanta 1603)
MILEWSKA Grażyna Teresa 1484)
KĘDZIA Maciej Bogumił 1475)
UMŁAWSKI Mieczysław Jan 536)
MADECKI Krystian 787)
LASKOWSKA Teresa Maria 1168)
WOJCIECHOWSKI Michał 1429)
GABRYSIAK Leszek Jan 7610)
WAŁĘSIAK Sylwia Anna 5711)
NAPIERAŁA Justyna Marta 14612)
SPYCHALSKA Marta Anna 8213)
TKACZUK Rafał Krzysztof 2814)
DUBIŃSKA Lidia Barbara 3415)
SZMYT Mariusz Łukasz 3316)
JAKUBOWSKA Anita 14317)
SZAJOWSKI Radosław Leszek 10810.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 1 982 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PRZYBYLAK Krzysztof 9592)
PROC Tadeusz Jan 673)
BOIŃSKA Monika Sylwia 994)
PIÓREK Marek 1185)
GÓRNIACZYK Małgorzata Paulina 706)
SKRZYPIEC Szymon Dawid 457)
HEINRICH Renata Anna 348)
WITKOWSKI Michał 989)
SZYDEŁKO Katarzyna 17410)
STRZELEC Krzysztof Adam 8611)
LEMAŃSKA Natalia Monika 4312)
DOLATA Mirosława Dorota 7413)
KOSTECKI Patryk Stanisław 3714)
RÓŻEK-PLATA Agnieszka 7811.
Na listę nr 13 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Samoobrona oddano 500 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BERGMANN Ewa Anna 1382)
SKUTECKI Józef 613)
IDZIAK Sebastian Norbert 214)
IDZIASZEK Marcin 235)
JARUS Anna 346)
BACHAR Krystyna 187)
JEDWABNY Rafał 288)
STACHOWIAK Liliana Aleksandra 319)
KACZMARSKI Rafał 2410)
WACHOWIAK Paweł 3811)
KOCIARA Tadeusz Robert 1612)
WAŚCIŃSKA Władysława 1713)
JEDWABNA Aldona Cecylia 51