Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 63 236 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRASULSKI Leonard Seweryn 10 1942)
BABALSKI Zbigniew 11 6953)
WILK Jerzy Zbigniew 14 9044)
MOTYKA-KOZIOŁ Karolina 3 7975)
PAWLIK Jacek Roman 3 0136)
GONTARZ Robert 2 8777)
ROCHNOWSKA Renata Maria 2 4038)
OŁDAKOWSKI Adam 4 9839)
WĘGLEWSKA Elżbieta Marianna 1 79310)
ZIEMBLA Anna Zofia 81811)
LICZNERSKI Marian 1 72012)
EWERTOWSKI Jerzy Zbigniew 1 19213)
BOĆKO Zbigniew 57014)
KOLASIŃSKA Czesława 46415)
LIMANOWSKI Leon 26016)
KULCZYK Joanna 2 5532.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 60 359 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PROTAS Jacek 18 0992)
GELERT Elżbieta Kazimiera 13 5403)
CIEŚLIŃSKI Piotr 7 7744)
SYCZ Miron 6 5695)
DEMBEK Ewa Barbara 3 2426)
MŁOTEK Michał 1 7447)
WILLENBERG Sławomir Jan 1 3288)
SZCZUROWSKA Dorota 1 6899)
ZAKRZEWSKA Urszula Joanna 71610)
MARSZELEWSKI Rafał 58611)
CZARNOCKA-KAPTUR Magdalena 40712)
BOGUCKI Ryszard 60213)
SZPINDLER Regina 70414)
ZAWODNIK Małgorzata Agnieszka 79615)
GIZA Paweł Mateusz 31316)
SZAKIEWICZ Paweł 2 2503.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 7 608 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRZEZICKA Barbara 3 2402)
RASZYŃSKI Dariusz Andrzej 9083)
SANDECKA Małgorzata Joanna 9594)
GIEREJ Jakub Przemysław 4785)
JAKOWICKA Zuzanna Katarzyna 3206)
WACHNIK Adam 2417)
WOŹNIAK Natalia Milena 5178)
JELONKIEWICZ Piotr Jerzy 899)
RYKACZEWSKA Sylwia 32410)
JABŁOŃSKI Maciej 5324.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 9 480 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KALBARCZYK Artur Cezary 3 3942)
ZAWACKI Tomasz 2 0393)
BOJACZUK Rafał 4884)
SZYDLARSKI Michał 5945)
KACZMARCZYK Barbara 3216)
KALBARCZYK Viktoria 2027)
LUDWIŃSKI Cezary 1798)
SZYDLARSKA Danuta Ewa 1719)
KACZKOWSKI Tomasz Jacek 14310)
NOSARZEWSKI Łukasz 26611)
SZYNKIELEWSKA Kaja Ewelina 21612)
WOJEWODA Norbert Krzysztof 35313)
LUD WIŃSKA Katarzyna 9014)
KOWALSKI Sławomir 28215)
MAZUREWICZ Marta Maria 23016)
ASZTEMBORSKI Mateusz Bartosz 5125.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 13 411 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŻUCHOWSKI Piotr 4 4782)
SZULC Jolanta Elżbieta 1 0653)
ZAMOJCIN Marek 8064)
NOWAKOWSKA Teresa 5305)
KOZIOŁ Małgorzata Krystyna 3676)
ZABŁOCKI Wojciech 5357)
SIELICKI Tomasz 8628)
WICZKOWSKI Andrzej 4979)
ZIEJEWSKI Zbigniew 1 26210)
WOYCICKA Elżbieta Aleksandra 17011)
STANKIEWICZ Iza 14412)
GRANACKA Katarzyna 17913)
PERZYŃSKA Marlena Beata 18714)
MARSZ AL Ewa Monika 13615)
ŚWINIARSKI Tomasz 23516)
ŻELICHOWSKI Stanisław 1 9586.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 15 407 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara 4 2102)
MAŃKUT Władysław 3 4883)
MAZURKIEWICZ Bronisław 1 8774)
KLONOWSKI Leszek Marian 1 0145)
KŁODNICKA Grażyna 6346)
ZAWADZKI Grzegorz 4747)
TUŃSKA Magdalena 6118)
NOWAK Gabriela Walentyna 3879)
KAMIŃSKI Michał 50910)
PODDUBIUK Artur Józef 37511)
KWAŚNIEWSKI Artur Hubert 27712)
JASZCZYK Joanna Elżbieta 19813)
JÓŹWIAK Grażyna 30614)
KASTRAU Grzegorz Adam 49915)
PRZYBOROWSKI Wincenty Marian 5487.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 16 514 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOBYLARZ Andrzej Sławomir 5 1682)
PATRA-WIĘCKÓWSKA Monika 1 9113)
OPACZEWSKI Piotr 9354)
Ś LOŻO WSKI Rafał Józef 3535)
LA WICKA Anna 1 5966)
KUŹNIEWSKI Sebastian 1 3057)
DZIDA Ireneusz Andrzej 9408)
WÓJCIK Zygmunt 5409)
SZA WARA Karolina Anna 32910)
ROGOWSKI Mateusz 51711)
SOBCZAK Sylwia 55612)
CHMIELIŃSKA Wanda 18813)
KUSZNER Paweł 37314)
KAZIMIERCZAK Roman 60115)
DĄBROWSKA Ewa Alicja 55916)
TULWIŃSKI Łukasz 6438.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 11 668 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRZEŚNIAK Róża Lucyna 5 1832)
GRUŻEWSKI Łukasz 1 9843)
WARCIŃSKI Ludwik Zygmunt 2904)
SZCZEPANIK Krzysztof Zenon 3585)
MAKUŁA Maciej Wojciech 4196)
KRUPKA Dorota 6537)
JAKUBOWSKA-SZUPILUK Dorota 2048)
CHROŚCICKI Arkadiusz 1969)
CZERNIAWSKA Elżbieta 18510)
SOWA Paweł 40011)
SZYMBORSKI Łukasz Dariusz 25712)
BANAŚ Agnieszka 27913)
LEWICKA Anna 37814)
PIĄTEK Tatiana Anna 17515)
DUDZIK Mariusz 26216)
FIEDOROWICZ Maciej Jan 4459.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni oddano 1 426 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KALBARCZYK Barbara Jadwiga 2642)
JASINA Stanisław Czesław 1823)
JACKOWSKI Sylwester Marian 974)
GORSHKOV Volodymyr 395)
KLUBA Bartosz Grzegorz 1426)
KWAŚNIEWSKA Jolanta 4837)
ŻYCZKOWSKA Beata Wioletta 518)
BURZYŃSKA Monika 16810.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 1 253 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZERWIŃSKI Paweł Jan 5362)
BARTOŁD Krystian Kazimierz 503)
PROC Klaudia Helena 954)
BOROWSKA Monika 665)
SZCZĘSNY Karol Piotr 1016)
MATUSIAK Aleksandra Paulina 397)
BRZOZOWSKI Łukasz Edward 478)
MYK Anna Dominika 489)
GĘBALA Bartosz Jakub 3110)
POPŁAWSKA Emilia 4511)
OSTROWSKI Mariusz Adam 4812)
DUZIAK Katarzyna Jadwiga 3113)
ŁAPTOS Barbara Katarzyna 1414)
WESOŁOWSKI Bartosz Marcin 102