Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 84 410 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MALIK Ewa Danuta 28 9092)
ANDZEL Waldemar Franciszek 12 0213)
STARZYCKI Dariusz Karol 9 0394)
WARWAS Robert Piotr 11 9985)
NOWICKA Danuta Czesława 4 3776)
ZARYCHTA-SURÓWKA Małgorzata Wioletta 1 0907)
KUBIK Jan 2 2028)
DUBIEL Andrzej Marcin 3 4779)
KOSMALA Teresa Ewa 1 22810)
SZCZEPAŃSKA Joanna Maria 1 67911)
FURMAN Krzysztof Stanisław 72712)
SROKA Andrzej Wiesław 57113)
RESZKE Jerzy Paweł 1 03114)
WANIC Robert Julian 54915)
GACEK Renata Helena 76316)
BACZYŃSKA Jadwiga 1 24217)
SZOPA Paweł Ludwik 88018)
SOKÓŁ Paweł Jan 2 6272.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 72 755 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MAŁECKA-LIBERA Beata Maria 23 4292)
NEMŚ Anna Ewa 15 8753)
PIĘTA Jarosław 6 3474)
BAŃKOWSKI Paweł Jerzy 6 7075)
ZAJĄC Michał Łukasz 3 3546)
SZPINDA Robert Artur 2 2127)
VAN DER COGHEN Piotr Artur 5 0818)
KIDAWA-KAŁKA Katarzyna 2 7919)
PRUŚ Joanna Ewa 49810)
STOLARSKA Anna Agnieszka 89111)
BOROWICZ Bartosz Artur 68412)
OLKO Wanda 83213)
KONDAS Ewelina Maria 36214)
PIECH Piotr Ireneusz 32315)
MAJEWSKI Marcin Jan 51716)
KOZIAK Zbigniew Tadeusz 39017)
JANECZEK Marcin Bernard 29118)
KAŹMIERCZAK Michał Marek 2 1713.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 12 652 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DANECKI Jakub Dariusz 5 6972)
MUSIAŁ Aleksandra Katarzyna 2 3523)
JAWORSKI Remigiusz Ryszard 6584)
AUGUŚCIK Anna Barbara 5725)
KOTNIS Dobromir 4846)
CHAT Joanna Barbara 5157)
JAKUBSKI Bartosz Ryszard 2858)
CHAŁUPSKA Karolina Maria 2889)
NIEDŹWIECKI Dominik 32710)
FALKOWSKA Joanna 50411)
WOLNY Łukasz Marek 9704.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 13 682 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHARASIM Dominik Łukasz 7 3482)
SZYMOCHA Maciej Marcin 7923)
ZAWADA Zdzisław Edmund 5134)
MASŁOWSKA Grażyna Bonawentura 5525)
TWOREK Mateusz Patryk 7826)
SZKULIK Błażej Marian 2797)
CHROBOT Andrzej Adam 3748)
BORKOWSKI Artur Jacek 6839)
KŁĘBEK Dorota 28010)
CIOŁCZYK Przemysław Tadeusz 28511)
KIERUZEL Roksana Weronika 17612)
SZMER Rafał Krzysztof 14513)
REKUCKA Kinga Renata 15314)
SZCZĘSNY Maciej Dariusz 46115)
ŁEBEK Karolina Teresa 17216)
MATYSIAK Dawid Andrzej 14517)
MATYS Maja Lidia 25618)
MIERNIK Marta Bogumiła 2865.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 6 687 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DĄBROWA Stanisław 3 2872)
CIOŁCZYK Janusz Kazimierz 7413)
ŚLUSARCZYK Joanna Jadwiga 4204)
ZIMNIK Grzegorz Edward 2585)
IWON Ewa Anna 2236)
PAWELEC Mariusz 2187)
BINKO Zbigniew Zenon 1758)
WIECZOREK Bożena Janina 1419)
MASŁOWSKA Magdalena 15310)
KUBICZEK Maciej Daniel 22311)
JANECZEK Dariusz Piotr 9712)
JANIK Ewa Barbara 12313)
SOCHOLIK Violetta Helena 3314)
MACH Teresa Natalia 6815)
ZIELIŃSKA Teresa Ewa 7016)
MAŁOTA Kamil Mateusz 6317)
STACH Adam 5918)
LATOS Marcin Mieczysław 3356.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 39 774 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BORKOWSKI Jerzy 11 0892)
SZALENIEC Sebastian Adrian 9 2333)
SOBAŃSKA Halina Bronisława 4 2554)
SZARAWARSKI Andrzej Stanisław 2 8445)
BUCKA Agnieszka Paulina 1 0306)
MASTALERZ Aneta Justyna 1 4357)
CHUDZIKIEWICZ Wacław Michał 1 0358)
KIERNOŻYCKA Iwona Marta 7339)
KASZA Karol 39410)
ADAMCZYK Martyna 59111)
CYRAN Justyna Agnieszka 28512)
NOWAK Władysław Jan 35313)
BARGIEŁ-JAROS Wioleta Barbara 36714)
ŻUCHOWICZ Adam Zdzisław 31115)
OSUSZEK Tomasz Antoni 37416)
SOWIŃSKI Mariusz Jan 26417)
GIEREK Janina 2 64418)
NITWINKO Wojciech Marcin 2 5377.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 29 161 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHROBAK Barbara Stanisława 8 5502)
WASZCZUK Marcin 2 1003)
JANOSKA Jerzy Jan 5 4704)
PAWLIK Paweł Jerzy 1 2995)
DRÓŻDŻ Adrian Damian 1 3806)
FITRZYK Anna Maria 1 3737)
GÓRALCZYK Marcin Grzegorz 1 3678)
MAZUR Paweł Michał 1 1249)
SUROWIEC Leszek Stanisław 47910)
TRZCIONKA Janusz Marek 51911)
DUDA Andrzej Marek 1 50312)
KOZIOŁ Karolina Klaudia 84113)
POLEWKA Ewelina Beata 84914)
ŚWIERK Milena Paulina 44115)
BIAŁEK Agnieszka 1 8668.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 25 522 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DOLNIAK Barbara 15 7522)
KASPROWICZ Tomasz Piotr 1 9843)
ORPYCH Dawid Tadeusz 2 5074)
KURZEJA Kamila Lucyna 5105)
PIERZCHAŁA Grzegorz Stanisław 7676)
KOZIEŁ Edyta Aneta 4397)
ZUB Łukasz Tomasz 2858)
CZERNEK Tomasz Wojciech 3259)
BRZESKI Grzegorz Marcin 16510)
WINTER-DZIUROWICZ Aneta Beata 24011)
BADEK Anna Teresa 23112)
WASILEWSKI Przemysław Robert 15113)
WITECKI Robert Marek 26014)
BOCHENEK Karolina Anna 66115)
OLSZEWSKI Jacek Bogusław 19916)
DRAB Agnieszka Monika 23617)
BĘDKOWSKI Arkadiusz Tomasz 27418)
KUREK Sławomir Andrzej 536