Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 135 367 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TOBISZOWSKI Grzegorz Józef 36 4222)
BORYS-SZOPA Bożena Teresa 7 9123)
WÓJCIK Michał Marek 7 6524)
POLACZEK Jerzy Jan 18 4295)
NOWAK Maria Teresa 6 9656)
POCZACHOWSKI Wojciech Jerzy 7757)
SOŚNIERZ Andrzej Stanisław 23 8098)
DROGOŃ Andrzej Józef 3 9459)
PIETRASZ Piotr Aleksander 1 70710)
CZARNYNOGA Piotr Franciszek 5 68811)
LUTY Michał Janusz 1 09112)
PALKA Marek Piotr 4 06513)
SOBCZYK Danuta Elżbieta 3 19814)
KOŁODZIEJCZYK Grzegorz Tadeusz 2 52215)
PANEK Krystyna Zofia 1 04916)
KOSIBA Wojciech Ryszard 39017)
WIELKOPOLAN Mariusz Piotr 2 53018)
ZIĘBA Janina Maria 87519)
SOREK Agnieszka Grażyna 71420)
PIEROŃCZYK Marcin Tomasz 1 15321)
BEKER Małgorzata Joanna 1 83922)
DURSKA Maria Stefania 41623)
RĘDZIO Katarzyna Monika 45624)
AHNERT Wojciech Tadeusz 1 7652.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 116 658 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZEMBALA Marian 53 6102)
TOMCZYKIEWICZ Tomasz Kazimierz 10 8143)
PIETRASZEWSKA Danuta Róża 11 2224)
PIERZCHAŁA Elżbieta Apolonia 4 6945)
WÓJCIK Marek Krzysztof 8 0286)
KRÓL Wojciech Piotr 7 4657)
RZYMEŁKA Jan Antoni 3 5358)
SZULC Mariola Barbara 1 2159)
GOŚCINIAK Andrzej Jerzy 1 09110)
KOŁODZIEJ Ewa Edyta 5 74511)
ŁAZIKIEWICZ Krzysztof Marek 1 13912)
KLOSA Zygmunt Konrad 1 02413)
BRZESKA Anna 77314)
WARZECHA Sebastian Norbert 44115)
ŚLIWIOK Michał Józef 24316)
KASPERCZYK Michał Ryszard 97117)
ŁUCZAK Zenon Eugeniusz 51218)
WOJCIESZEK Michał Adam 21219)
KAWELCZYK Konrad Roman 14220)
WICHURA Jarosław Łukasz 55321)
GĘBICKA-MATUSZ Ewa Anna 35222)
MARCIŃCZAK Ewa Ludmira 24423)
TKOCZ Wioletta Janina 70724)
GAJEWSKA Aleksandra Joanna 1 9263.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 16 786 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZAWISZA Marcelina Monika 8 3162)
WILCZEK Jakub Stanisław 1 4513)
SZEFER Żaneta Joanna 7394)
KRASZYNA Leszek Aleksander 2905)
KLUSKA Arnika Alina 7116)
SZWEDKOWSKI Witold 3877)
PALIŃSKA Izabela Maria 4158)
KACPERSKI Łukasz Daniel 3739)
KWIECIEŃ Ewa Mariola 44810)
ŁACIAK Dominik Marek 37211)
MOKRY Justyna Marta 41012)
ZWEIFFEL Łukasz Jacek 88513)
KOSTYRA Karolina Kinga 45314)
BRZOZOWIEC Bartłomiej 22215)
POLAŃSKI Łukasz Adam 30316)
OGRODOWCZYK Agata Anna 27117)
JEDZINIAK Tomasz Władysław 7918)
SZOBAK Izabela Wanda 15419)
PŁACZEK Tadeusz Jerzy 5074.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 22 803 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WIPLER Przemysław Janusz 17 4242)
BRZEZINA Tomasz Bogdan 9743)
MICZOŁEK Magdalena Barbara 3914)
DAMASZEK Ewa 6245)
BŁASZCZYK Jacek Fidelis 3166)
WRZESZCZYŃSKI Tomasz Andrzej 2167)
PODZIMSKI Leszek Paweł 2438)
DZIENNIAK Marzena Weronika 1129)
RZEPECKI Marcin Paweł 18710)
BIŃKOWSKI Patryk Marcin 17411)
GAŁUSZKA Andrzej Krzysztof 25312)
WYLEŻOŁ Agata Ewa 21513)
KACZMAREK Wojciech Witold 14014)
ZANIEWSKA Ewa Aleksandra 9815)
ZAŁUSKI Sławomir Artur 7616)
OLCZYK Sylwia 18317)
CHOLEWIŃSKI Łukasz Konrad 12518)
MICHALIK Anna Ewa 12519)
WIŚNIEWSKA Wiktoria Anna 15720)
DERECKA Gabriela Krystyna 9921)
NEUKIRCH Artur Tomasz 16722)
MARKIEWKA Michał Rafał 4365.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 4 064 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZIĘTEK Jerzy Marek 1 5092)
BONIEWSKI Leszek Stanisław 2763)
JELEŃ Jacek Karol 2634)
MOROŃ Beata Monika 2105)
ŻABIŃSKI Tomasz Jan 1176)
PNIOK Adam Józef 1907)
LACH Andrzej Michał 968)
ŁAWIŃSKA Katarzyna Jadwiga 1029)
SAMOLEJ Julitta 6210)
CICHOŃ Justyna Barbara 12411)
MACIĄG Dariusz Józef 5412)
GILETIUK Agnieszka Halina 5113)
SOCHACKI Przemysław Roman 4014)
STALMACH Jadwiga Sabina 6315)
MOZLER Beata Wiktoria 3616)
PALEJ Krystyna Anna 4517)
REDEŁKIEWICZ Janusz 2518)
CHRZĄSZCZ Mirosław 3619)
BARON Alojzy Roman 3620)
GRALIKOWSKI Krzysztof 3421)
GALAS Bożena Anna 7322)
BOCHENEK Dariusz Roman 35323)
ŁAKOTA Aneta 10324)
MIKA-HADELKA Joanna Danuta 1666.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 27 837 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZABOROWSKI Zbyszek 13 7662)
MIKA Monika Katarzyna 3 9193)
MOSKWA Henryk Jan 9204)
PACA-BROS Monika Maria 6075)
BOROWIEC Jerzy Zygmunt 7166)
ZAPART Katarzyna Urszula 7577)
BORSZCZ Krzysztof Marian 2558)
ZIĘBA Marianna Anna 6919)
KWIATEK Włodzimierz Roman 35010)
GRONIEWSKA Małgorzata Krystyna 40011)
RODZIM Łukasz Dominik 15812)
RYGOŁ-ŻUREK Natalia Monika 24913)
SABLIK Bogdan Ludwik 42214)
SZUMAŃSKA Magdalena Małgorzata 35515)
OPOLKO Józef Tomasz 8416)
JELEŃ Ewa 45817)
MIKITIN Janusz Aleksander 21618)
PIOTROWSKA Marta Agnieszka 34119)
STOPA Jarosław Janusz 21920)
BEREŚ Monika Katarzyna 18221)
BOBROWSKI Tomasz Michał 38922)
SOKÓŁ Krystyna Anna 28423)
CHRIST Mikołaj Stanisław 19024)
KOPIEC Jolanta Maria 1 9097.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 41 344 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DŁUGI Grzegorz Karol 13 5312)
PIWOWARCZUK Jacek 4 3153)
TAMOWSKI Mariusz Jan 1 2334)
KALUS Jakub Tomasz 2 4885)
TRZEBINCZYK Adam Marian 2 0996)
WERNER Aldona Halina 2 1897)
MIZERA-ZALEJSKA Joanna Grażyna 1 0288)
SKAPCZYK Anita Maria 1 2419)
TOBOŁA Krzysztof Zbigniew 88110)
WRÓBLEWSKI Marcin 87811)
SZOSTOK Edyta Beata 1 12812)
GRUŹLA Mateusz Robert 65713)
DOMŻALSKI Tadeusz Antoni 1 16314)
DROŻYŃSKA Agnieszka 50015)
SOSIŃSKA Dominika Alicja 69916)
WEIHRAUCH Aneta Anna 29217)
DZIURA Daria Wioleta 87818)
GRACA Jolanta Mirosława 47519)
DANYSZ Przemysław 32020)
KLACKA Adam Bernard 25421)
WOSTAL Krzysztof Piotr 45922)
DOMAGAŁA Bogusz Bogusław 88423)
PALKA Tomasz Arkadiusz 3 04024)
JANEDA Waldemar 7128.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 35 591 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ROSA Monika Anna 20 1262)
DYTKOWSKI Piotr Mariusz 3 8333)
KOEHLER Paweł Andrzej 1 5164)
ŻELAZNY Rafał Grzegorz 2 4665)
SZYMCZYK Adam Wojciech 7546)
SOWA Małgorzata Barbara 1 1337)
LEJMAN-GĄSKA Adam Tadeusz 3798)
PEZENA Sylwia Katarzyna 2729)
WĄSALA Krzysztof 39010)
POPIELEWICZ Tomasz 75011)
FORREITER Ewa Maria 42612)
STYRYLSKI Stanisław Kazimierz 14213)
WOŹNIAK Adrian 29114)
MACHAJ Beata Elida 29815)
PIETRUCHA Janusz Tomasz 31716)
BOBRZECKI Konrad Jan 9117)
SZYMAŃSKA Iwona Maria 62918)
STILLER Marcin Tomasz 28619)
PLUTA-SZYMAJDA Patrycja Luiza 54620)
MICIŃSKI Wojciech Stefan 9469.
Na listę nr 12 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zjednoczeni dla Śląska oddano 10 740 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:1)
KADŁUBEK Zbigniew Marian 5 0102)
BREHMER Dietmar Artur 1 2843)
JODLIŃSKI Leszek Janusz 5384)
BIAŁOŃCZYK Piotr Jan 1515)
SEBESTA Jadwiga Julia 2266)
BREHMER Dawid Konrad 2087)
ŚLIWOWSKA Maria Zofia 1818)
STARZAK Eugeniusz Adam 1819)
GÓRECKA Zuzanna Marianna 33710)
ŁASZEK Małgorzata Cecylia 7411)
MANDLA Oskar Henryk 16012)
ELIAS Katarzyna Marta 17713)
HELIOSZ Karolina Irena 10414)
PYRCZ Ewelina Barbara 9515)
HAŁADUS Aleksandra Barbara 8316)
MAZUR Ewa Eryka 22717)
BABCZYŃSKI Alfred Franciszek 7318)
KOŁODZIEJCZYK Izabela Cecylia 20319)
ROCHATKA Tomasz Domin 3320)
SŁADEK Leon 14921)
BĄK Michał Łukasz 22022)
KIERA Roman Konrad 21723)
NAGEL Eugeniusz Piotr 22624)
SNACZKE Piotr Paweł 583