Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 163 323 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka 41 2962)
BABIARZ Piotr Łukasz 12 9503)
ŚWIAT Jacek 17 2814)
KEMPA Beata Agnieszka 29 8775)
CZARNECKI Przemysław Maksymilian 9 2006)
JAROCH Andrzej Stanisław 3 7277)
BREZDEŃ Zdzisław Ireneusz 5 5218)
SOIN Agnieszka Anna 3 5279)
CIOŁEK Łukasz Tadeusz 2 11010)
JĘDRYSEK Mariusz Orion 13 98211)
CALIŃSKA-MAYER Małgorzata Maria 3 93012)
ZIÓŁKOWSKI Aleksander 1 76813)
WĘGRZYNOWICZ Sławomir Andrzej 2 11214)
CZEPIL Rafał Janusz 1 97215)
BARTNIK Wojciech Stanisław 3 03916)
AUGUSTYN Jacek Józef 1 22117)
GRECH Dariusz Krystian 47618)
ZIOŁKOWSKA-CIESIELSKA Małgorzata Maria 49919)
MROZOWSKA Karolina Marta 68020)
STANISŁAWSKI Mirosław Józef 62921)
CHMURZYŃSKI Piotr Michał 87622)
PATER Elżbieta Maria 85723)
POPŁAWSKA Renata 94324)
MAŁEK Tomasz 1 26325)
DOBRZAŃSKA-BUCZEK Barbara Maria 72726)
ZYGMANIAK-LESIAK Maria Zdzisława 17227)
USZYŃSKI Daniel Paweł 67728)
SZYMCZUK Magdalena Ewa 2 0112.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 159 582 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHYBICKA Alicja Paulina 62 2112)
PROTASIEWICZ Jacek 29 9223)
MŁYŃCZAK Aldona Janina 5 1894)
JAROS Michał 12 2355)
KRZYSZKIEWICZ Irena Teresa 3 0136)
PIECHOTA Sławomir Jan 5 9597)
ŁAPIŃSKI Marek 3 8358)
WOLAK Ewa Wanda 4 4679)
ZIELIŃSKI Maciej Jerzy 3 55010)
LECH Ryszard 1 86711)
CHARŁAMPOWICZ Jarosław 3 42812)
KACZOR Roman Bronisław 3 85613)
ŻAK Mateusz Damian 2 00014)
KRASUCKI Bogusław 1 61615)
HORODYSKA Anna Maria 3 71316)
DOMARADZKA Maria 1 08717)
LARYŚ Marek Zenon 1 16318)
PYTEL Sławomir 1 09219)
ZAKĘŚ Agnieszka 73220)
KOSZTYŁO-KOBIEC Helena Monika 16221)
WARGOCKI Marek Stanisław 28522)
SIKORA Renata Grażyna 72223)
MARCHEWKA Anna Katarzyna 1 28624)
LELAS Sebastian 42025)
JAKUBCZYK-RYDLICKA Małgorzata Adriana 36526)
MICKIEWICZ Krzysztof 61827)
GOŁĄB Michał Marian 133728)
SKORUPA Aleksander Marek 3 4523.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 22 059 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZARZYCKI Roland Jerzy 10 4502)
GABRYK Marzena Anna 2 1393)
AUGUSTYŃSKI Iwo Piotr 9824)
WIELICZKO Katarzyna Dominika 1 0435)
LA FONTAINE Matthew Aaron 1 1736)
RUTKOWSKA-DOBOSZ Izabela Ewa 6797)
BROWARNY Wojciech Jan 9318)
STANIOROWSKA Anna Maria 2979)
DEMBOWSKI Paweł 52810)
KRESKA Agata Maria 48611)
UNIEJEWSKI Bartosz Jan 29212)
PASTUSZKA Katarzyna Paulina 41313)
GOŁOSZ Makary Stefan 17714)
PIENIAS Gabriela 20815)
SZNAJDER Michał 57516)
BAGNOWSKA Barbara 17117)
KOSTUREK Bogdan Marek 13618)
STANIOROWSKA Aleksandra Zofia 12419)
STEREŃCZAK Tomasz Michał 12320)
SZUMIELEWICZ Marta 1 1324.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 27 341 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWAKOWSKI Henryk Bronisław 13 3322)
GRZECHNIK Robert Sebastian 1 4013)
BALCZUN Artur Piotr 6234)
LANGE Karolina 2 0935)
LIPIŃSKI Klaudiusz Gracjan 5336)
PIGŁOWSKI Mariusz Roman 3127)
MATUSZEWSKA Paulina 2 7208)
WIŚNIEWSKI Krzysztof Sławomir 3659)
KAWICKA Ewa Anna 35310)
IWASZKIEWICZ Maciej 70711)
GRZYB Sabina Maria 27312)
POŚWIATOWSKA Justyna 21913)
GRELICH Tomasz Robert 18314)
OŁPIŃSKA-BIERSKA Monika Anna 11015)
MODRAS Adrian 17416)
ŚMIESZKOWSKI Michał Maciej 53617)
SIEBYŁA Tomasz Witold 9918)
MAJCHRZAK Iwona Dorota 14719)
DUDEK Marcin Piotr 46520)
LESZCZYŃSKA Marzena Magdalena 21521)
GĘBKA Ilona Alicja 22322)
LADRA Dariusz Stanisław 11723)
PUCHALSKA Alicja Barbara 24524)
GOŚCINIAK Karolina 16225)
KAWA Krzysztof Michał 39026)
HENIEC Paweł Filip 7627)
BUKATA Tomasz Zygmunt 12328)
DOŁĘGA Piotr Tomasz 1 1455.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 13 604 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MAŃKOWSKA Ewa Maria 4 7302)
PILAWKA Tomasz 1 4353)
BRONOWICKA Joanna Barbara 9154)
GERINGER DE OEDENBERG Henryk Ksawery 3305)
BORYS Ryszard 4816)
LEWANDOWSKI Robert Grzegorz 1 1997)
SOCHA Jan 2968)
TOMASZEWSKA Jowita Agata 1599)
SZCZERBA Barbara 37110)
KOZDROWICKI Andrzej Stanisław 56211)
DOBRZAŃSKI Zbigniew 13612)
ULMAN Genowefa 10313)
ORYLSKI Adam 12914)
OLKIEWICZ Teresa Stanisława 24415)
GURDAK Katarzyna 4016)
KWIECIEŃ Barbara Maria 10817)
JAWORSKA Teresa Łucja 5418)
CZYŻYCKA Katarzyna 7419)
KUŹNIK Aneta 13920)
SURDYKA Piotr Grzegorz 8221)
DRAPIEWSKI Andrzej 11722)
KRAJEWSKA Grażyna 32723)
STACHURSKI Krzysztof Józef 15124)
BARTOSZEWICZ Urszula Agnieszka 15925)
GALIK Ewa Maria 14726)
KUBACKI Rafał Andrzej 42827)
KURYŚ Hieronim Stanisław 6886.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 31 932 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TRACZ Małgorzata Elżbieta 14 5422)
DOŁECKI Andrzej Dariusz 2 4193)
MIROWSKI Dawid Jan 1 2314)
KRUK-GRĘZIAK Joanna Elżbieta 1 5295)
CIĄŻYŃSKI Bartłomiej Zygmunt 6416)
WICHA Stanisław 5737)
TABISZ Jacek 6408)
RUSIN Anna Zofia 1 1619)
RYCHLEWSKI Konrad Krzysztof 26210)
MILIAN Jarosław Michał 51011)
STACHEL Henryk 17012)
KRZYSZTOFCZYK Łukasz Szymon 45213)
KARKOSZKA Marzenna Maria 40814)
OPYD Eugeniusz Wawrzyniec 31115)
KARAŚ Michał Tadeusz 62816)
LUDWICZAK Olga Agnieszka 40217)
BANACH Maria Teresa 49518)
KLUZ Piotr Paweł 41319)
MICHAŁOWSKI Henryk 11220)
GÓRNY Paweł Jan 35521)
WĄSIK Adrian Wiktor 31422)
PADIASEK Aleksandra 14423)
URYN Joanna Ewa 19424)
KOWALSKA Joanna Marta 46425)
MAKOWSKI Grzegorz Piotr 25326)
MAKÓWKA Jacek Edward 18927)
LEBIEDZIŃSKA Joanna Maria 35228)
CYRUL Czesław 2 7687.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 45 726 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MORAWIECKI Kornel Andrzej 26 1012)
KUBIK Edyta Monika 3 9763)
BEDNARZ Waldemar 2 5294)
GĘBALA Joanna Barbara 8195)
GORSKI Leszek 1 0016)
LISOWSKI Maciej Bartłomiej 7827)
OSIELENIEC Tomasz 5198)
KWIATKOWSKA Mariola Zofia 7939)
RUDNIK Zbigniew Gabriel 34110)
MERSKI Rafał Marcin 55611)
CHWAŚCIK Arkadiusz 49012)
SKOWERA Jan Lech 29813)
PORĘBSKA Małgorzata 62114)
GRABOWSKI Adam 50215)
OLEJNICZAK Łukasz Sebastian 50116)
ŁADOŃSKA Agata 27517)
DUDA Dariusz Czesław 1 22818)
POMYKAJ Jolanta Janina 41519)
OSTROPOLSKI Jakub 29220)
BIELECKA Halszka Beata 43621)
RYŻANOWSKA Ewa 43722)
STUDNIARCZYK Witold Jan 24523)
ŻABOWSKA Selena Ewa 27824)
MARKOWSKI Marcin Łukasz 40425)
SZYMAŃSKA Patrycja 79026)
GÓRA Piotr Mieczysław 36627)
GRZYMALSKA Alicja Barbara 7318.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 55 756 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MIESZKOWSKI Krzysztof 24 5252)
AUGUSTYNOWSKA Joanna Wiktoria 9 9893)
GÓRSKI Michał Jakub 5 7964)
DUDAŁA Damian Wojciech 1 2055)
BUTLER Mariusz Robert 6906)
JACHIRA Klaudia Krystyna 6297)
WACŁAWCZYK Mirosław Janusz 6058)
DONAJ Jolanta 7269)
WAŚKÓW Andrzej Piotr 44810)
CAŁKO Paulina Stefania 49311)
SOBIERAJ Sławomir Maciej 65312)
FRANKIEWICZ Ewa Maria 55613)
LASKA Piotr Paweł 1 08714)
JACHYMCZYK Karolina Irena 25415)
KAŹMIERCZAK Adam 53416)
TRZECIAK-WACH Karolina Paula 55617)
KUCHARSKI Janusz Paweł 52018)
CZERKAWSKA Agnieszka Beata 58719)
SROKA Rafał Marcin 37420)
KUBIT Agnieszka 71021)
FIRLIT Jarosław Dariusz 30822)
GÓRSKA Ewa Maria 88523)
SITARSKI Wojciech 47324)
SZACHIDEWICZ Agnieszka Jolanta 54925)
SORÓWKA Szymon Olgierd 25126)
SZLENK-ĆWIĄKAŁA Agata Barbara 37227)
SIEKIERSKI Krzysztof Piotr 75028)
ZWOŹDZIAK Piotr Antoni 1 2319.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 2 779 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CAŁEK Kamil Krzysztof 1 4372)
STEĆ Michał Maksymilian 993)
PAWLUĆ Jacek Zdzisław 454)
BURZYŃSKA Katarzyna 1885)
WOJCIECHOWSKI Maciej Wojciech 1296)
LEŚNIAK Paweł 1447)
JAROSZ Marlena 1308)
SZELEWICZ Michał 389)
SEWERA Marcin Michał 3610)
MIZERA Łukasz Eugeniusz 4411)
GROMADZKA Izabela Emilia 5512)
GAWLIK Bartłomiej Paweł 8813)
KULCZYCKI Krzysztof Filip 8414)
PARZYBÓT Łukasz Karol 5815)
RUDNICKA Izabela 6816)
STEFKO Paulina Ewelina 4117)
BRZYSKA Marta 9510.
Na listę nr 14 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" oddano 1 269 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MARCZAK Tadeusz Kazimierz 5202)
BOGUSŁAWSKI Robert Jarosław 1053)
DUMNICKA Jolanta Dorota 554)
NATUSIEWICZ Marek Andrzej 385)
SZOKALSKI Krzysztof Józef 206)
DZIELENDZIAK Janusz 87)
DENGLER Paweł Łukasz 248)
BĄK Ryszard Franciszek 369)
ŚWIĘTA Dorota Marzena 13410)
TAMA Paweł 3811)
GRANOS Bartosz Piotr 812)
MIAZEK Igor Krzysztof 513)
SZULC Karolina 4614)
WIERZBICKI Czesław Tadeusz 4315)
ŁABĘDZKA Małgorzata Maria 2816)
BROSZCZAKOWSKA Jolanta Alicja 1017)
BARTKOWIAK Ewa 3118)
KAZIMIEROWICZ Artur Stanisław 1519)
SOCHAŃSKI Patryk Krzysztof 1220)
ROJEK Bartosz Jan 93