Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 89 584 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZARAMA Wojciech Piotr 34 9792)
PYZIK Piotr Mieczysław 7 3263)
DZIUK Barbara Anna 12 0364)
ZNYK Bogusław 2 0035)
PYRK Alfred Andrzej 1 8126)
GONCIARZ Jarosław Włodzimierz 4 8847)
BORÓWKA Zofia 2 6868)
CZAPLA Jarosław 2 7889)
OSTALECKI Adam Stanisław 2 33010)
KASPROWICZ Grażyna Urszula 1 56911)
DOMOGAŁA Izabela Małgorzata 3 40912)
PABIS Jerzy Bogusław 1 34513)
KOGOWSKA-PIASECKA Elżbieta Izabela 1 77314)
KUBICA Józef Jan 3 35215)
WITA Tadeusz Antoni 3 51016)
KONDRACIUK Danuta Grażyna 82617)
PATOŃ Piotr Jerzy 1 24318)
PIGOŃ-WĘGIEL Alicja 1 7132.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 85 130 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BUDKA Borys Piotr 37 7612)
SZUMILAS Krystyna Maria 14 5333)
BRZEZINKA Jacek Piotr 6 3744)
GŁOGOWSKI Tomasz Marian 8 9825)
KARWETA Joanna 3 5326)
OLICHWER Tomasz Andrzej 2 3447)
WIADERNY Marek Franciszek 1 2098)
PASZKOWSKI Waldemar Dariusz 1 4079)
SZCZECHOWSKI Krzysztof Andrzej 68710)
JUSZCZAK Natalia Roksana 1 00311)
ZAMYSŁOWSKA Anna Jolanta 81212)
REISS Erhard Paweł 67813)
MACIĄŻEK Elżbieta Janina 58314)
STĘPIEŃ Joanna Krystyna 1 39115)
KUCZKOWSKI Marcin Ginter 64316)
KRONSTEDT Justyna Anna 30317)
DONIEC Damian Jacek 44218)
WAL Mariusz Andrzej 2 4463.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 12 181 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MOLL Łukasz Jan 4 6362)
STUDZINSKA Ewa 2 0073)
WRONA Artur 9314)
STROKOWSKA Helena Zofia 4075)
KUJAWA Dawid Jan 4836)
SŁANIA Barbara Joanna 4767)
BEDNARZ Michał Piotr 7028)
GRZYBOWSKA Agnieszka 6389)
SZCZYGŁO Łukasz Jacek 41110)
KRASZYNA Anna Małgorzata 31811)
FRELEK Rafał Dariusz 32212)
WYCISK Barbara Justyna 47813)
PACER Ryszard Jan 3724.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 14 949 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PRUSZKO Mariusz Błażej 7 1172)
BRYK Sławomir Mariusz 1 4003)
KWIATKOWSKA Daria Teresa 1 0214)
MIELNIK Rafał Paweł 6435)
WYSOCKI Łukasz 8006)
KOCOT Aneta Agnieszka 5547)
ŁYSIUK Paweł 3038)
TRUŚ Bartłomiej Marcin 2239)
SADŁO Karolina Anna 31610)
WERNER Krzysztof Aleksander 53011)
WOJSYK Maciej Jakub 17612)
BRYK Katarzyna Anna 18913)
MIESZCZAK Jakub Wacław 11014)
KOZAK Magdalena 40515)
DUBLAŃSKI Dawid Artur 15216)
KORDIAKA Martyna Maria 12917)
KAMIŃSKA-TRUŚ Bożena Grażyna 22118)
MIGAŁA Arkadiusz Andrzej 6605.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 7 342 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PILOT Andrzej Antoni 2 4192)
KIEŁBASA Krystian Antoni 1 3883)
WILK Zygmunt 4664)
STEFAŃSKA-SACHER Katarzyna Bronisława 1785)
CHRZĘSTEK-BAR Łucja Katarzyna 4956)
WĘŻYK Andrzej Janusz 6037)
STYŚ Dorota Karina 3378)
LESZCZYŃSKI Wiesław Tadeusz 1299)
MOLKA Ewa Antonina 24110)
LEMPART Anna Maria 19411)
KOWALCZEWSKI Zbigniew Józef 18412)
GRANICZNA-KORCZAK Urszula Maria 13813)
SZWARCZYŃSKA Katarzyna Elżbieta 8914)
DRABICKI Józef 7415)
BĘBEN Ryszard 13816)
WOJEWÓDZKI Jerzy Stanisław 9517)
LICHOTA Andrzej 1746.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 21 163 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KALITA Tomasz Roman 9 9492)
RUPNIEWSKA Agnieszka Małgorzata 3 1443)
GRULA Tomasz Bogdan 5704)
CHWILUK Andrzej 8185)
FIC Bernard Jan 8796)
SPRĘŻAK-KOŹLIK Ewa Jolanta 3887)
MIODEK Jan Jerzy 2 0258)
RĘBAS Jan 1929)
MATUSZ Andrzej Antoni 12710)
SZCZERSKA Agata Aleksandra 44911)
FILIPEK Andrzej 18112)
ERNST-TWOREK Iwona 13613)
GWIAZDA Aleksander Stanisław 25614)
SOWA Małgorzata Karolina 46615)
RESPONDEK Norbert Jan 75616)
MAŚNICA Danuta Maria 18117)
HAŁGAS Krystyna Maria 17818)
SMYKOWSKI Maciej Psych 4687.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 35 793 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOBYLIŃSKI Paweł Bronisław 13 9052)
SZOŁTYSIK-KACZMAREK Katarzyna Monika 4 7753)
KLIMALA Alan 3 1014)
KLEMENTOWSKI Łukasz Marek 1 2035)
KURZĄTKOWSKI Mariusz Rafał 2 8486)
MAREK Justyna Katarzyna 1 3227)
KAMIŃSKA Iwona Ewa 1 6248)
KOZICKI Józef Maciej 5419)
SKRZYDŁO Michał Jacek 1 20610)
MATYJA Weronika 85711)
TUZIAK Bożena Anna 29512)
SIECZKO Ewelina Gabriela 30713)
DZIEŻYC Damian Grzegorz 29614)
MAKAR Natalia Agata 88415)
MICHALSKI Paweł Piotr 2 4498.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 26 122 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GOLBIK Marta Joanna 14 3232)
WOLAŃSKI Miłosz Marian 2 7763)
NOWAK Grzegorz Janusz 1 4904)
ZGRZENDEK Maciej Jan 4685)
CABAN Renata Wiesława 1 0016)
ZAPAŁA Tomasz Paweł 1 0797)
NOWAKOWSKI Euzebiusz Piotr 5138)
WANIEK Zdzisława Maria 4619)
ŚLIWIŃSKI Tomasz Piotr 46210)
NOWAK Aleksandra Halina 54311)
LABISZ Iwona Kornelia 41112)
SZCZUKIEWICZ Przemysław Jarosław 19113)
SOŚNIAK Szczepan 36114)
KWIECIEŃ Joanna Barbara 76415)
OLBRYCH-TAJER Nina Aneta 22716)
ZBYSZEWSKI Bogusław Józef 14417)
URBAN Martyna Klaudia 35218)
WALBURG Grzegorz Władysław 5569.
Na listę nr 14 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" oddano 1 403 głosy. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:1)
GAJ Michał 4342)
KUKOWKA Czesław Paweł 1023)
MANDRAK Adam Piotr 434)
JAKSIK-LĄDWIK Katarzyna Laura 1005)
WINTER Piotr Arkadiusz 906)
WARPAS Anna Magdalena 407)
SZLĘZAK Zofia 1198)
DACHOWSKA Dorota Beata 549)
MONDRZEJEWSKA Alicja Magdalena 6510)
CHWEDORUK Michał Piotr 3411)
CZUPAŁA Jolanta Henryka 4712)
TOCZEK Grzegorz Stanisław 5313)
MALANOWSKI Krzysztof Grzegorz 222