Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 84 773 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GIŻYŃSKI Szymon Stanisław 24 8022)
BURZYŃSKA Lidia Ewa 9 7603)
TREPKA Mariusz Wiesław 6 0254)
GAWRON Andrzej Janusz 9 2025)
SĄDEL Jerzy Bogdan 6 3076)
JANUS Krzysztof Józef 1 7587)
GŁĘBOCKI Konrad Zygmunt 11 7618)
KORAL Jolanta Stefania 1 6779)
NOWAKOWSKI Jerzy Stanisław 1 16610)
CHUDZICKI Mariusz Tomasz 1 68711)
MŁODKOWSKA-PRZEPIÓROWSKA Iwona Helena 50812)
FAJER Monika 3 42813)
KORZONEK Dorota Ewa 2 24014)
MICHALSKI Jakub Krzysztof 4 4522.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 49 580 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LESZCZYNA Izabela Dorota 19 1602)
ROZPONDEK Halina Leokadia 10 1153)
SZTOLCMAN Grzegorz Czesław 6 0694)
KONIECZNY Artur Jacek 2 7485)
SALWIERAK Marta Maria 3 4156)
SKALEC Jadwiga Stanisława 1 3467)
MERCIK Wojciech Mateusz 9708)
REKWIREWICZ Joanna Ewa 3169)
PACHURA Zdzisław Józef 57510)
ZACZKOWSKI Mariusz Andrzej 75211)
SADEK Iwona Józefa 55612)
BADORA Jacek Wojciech 75613)
LISOWSKI Waldemar Krzysztof 1 37714)
MANISZEWSKA Marzena Monika 1 4253.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 8 625 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SOJA Jarosław Marcin 3 3802)
ŻOŁNOWSKA Magdalena Mirella 9963)
SACZEK Martin 4404)
GONERA Adela Janina 4805)
PIDZIK Ernest 4476)
KAŁA Monika Edyta 4847)
ŚWIERCZ Marcin Juliusz 3318)
BOROWIEC Anna Barbara 4679)
RESPONDEK Łukasz Marek 83210)
RZADKIEWICZ Agnieszka Izabela 27911)
AUGUSTYŃSKI Zbigniew 4894.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 10 111 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FICENES Przemysław Paweł 4 9812)
DUDEK Jerzy Roland 9703)
DOBRZYNIEWICZ Bartłomiej Przemysław 1 1214)
ŚWIĄCIK Karolina Janina 4385)
LIWOCH Sebastian Dariusz 4006)
KOSTRZEWSKA Jowita Magdalena 3007)
ZALEWSKI Wojciech Bartosz 3518)
LICHNOWSKI Andrzej Marian 1219)
PIETRZAK Jacek Kamil 30210)
PYKA Anita Stanisława 14911)
GORZELAK Agata Ewa 20312)
HUTKIEWICZ Maciej Paweł 10713)
KOMAR Patrycja Katarzyna 27014)
MICHALAK Piotr Dariusz 3985.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 11 799 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GMITRUK Stanisław 2 8612)
KIEPURA Henryk 3 6513)
SMELA Krzysztof 1 2264)
SOCHA-KORENDO Anna Marta 9475)
KAPICA Jacek Wawrzyniec 4356)
BANASIAK Aleksandra 4597)
NIEMCZYK Bernadetta Barbara 2978)
GAŁUSZKA Małgorzata Ewa 3529)
GEILKE Zuzanna 28210)
ŚWIERCZYŃSKI Marcin Zdzisław 32911)
SZCZEPAŃSKA Ola Zofia 24212)
GRZEGORCZYK Alicja Łucja 18213)
MOTŁOCH Bożena Urszula 24414)
ADAMCZYK Marcin Przemysław 2926.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 26 305 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BAŁT Marek Paweł 10 6792)
KONIECZNY Wojciech Jan 2 7543)
MARZEC Danuta Krystyna 1 9784)
DZWONNIK Stanisław Marian 3 3825)
ZACZKOWSKI Adam Michał 1 4896)
MINKINA Roman Bronisław 6717)
ZIELIŃSKI Krzysztof Piotr 5478)
GLANC Aneta Agnieszka 5329)
WOLSKI Zdzisław 90310)
SKOREK Agnieszka Wioletta 59611)
WABNIC Łukasz Piotr 49012)
GRĄDYS Magdalena Barbara 41713)
GAŁWA-WIDERA Monika Iwona 26714)
KASPRZYK Jacek Franciszek 1 6007.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 27 521 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JASKÓŁA Tomasz Janusz 10 9522)
LECHOWICZ Tomasz Ryszard 1 0233)
SITAK Anna Maria 1 3424)
ORŁOWSKI Bogusław Andrzej 1 2655)
NOWAK Bogusław Czesław 7416)
SZYMANEK Ewa 1 6597)
BRZÓZKA Michał Krzysztof 9018)
SIWCZYŃSKI Paweł 4479)
HAMALA Marta Weronika 53410)
BINKOWSKI Adam Ryszard 80011)
KOTAS Mariusz 80212)
ANDRUSIEWICZ Violetta Ewa 42313)
ROMANIEWICZ Damian Kazimierz 25614)
BARTELAK Monika Klaudia 6 3768.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 15 942 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
UJMA Anetta Barbara 9 9132)
SYKULSKI Leszek 1 4233)
JĘDRZEJEWSKI Paweł Jan 1 0144)
BRONISZEWSKI Jan Krzysztof 3855)
NOWAKOWSKA Monika Elżbieta 7846)
KAMIŃSKA Sandra Agnieszka 4257)
WOSIŃSKI Cezary 4308)
SKRZESZOWSKA Joanna Jadwiga 1539)
BUGAJAK-SOKÓŁ Dorota Agata 13510)
BRYK Maciej Stanisław 18711)
ŻELAZKIEWICZ Krzysztof Marek 13512)
RUDLICKA Magdalena Alina 22213)
BIAŁAS Mariusz Norbert 7369.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 1 378 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GIL Rafał Konrad 7652)
KRYCZKA Janusz Marcin 823)
BARANOWSKA Erendira Maria 614)
BORCZYK Piotr Sebastian 975)
MISZTA Kamila Katarzyna 1076)
PIOTROWSKA Katarzyna Małgorzata 1047)
JEZIOROWSKI Henryk Piotr 788)
URLIK Marcin Michał 8410.
Na listę nr 14 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" oddano 600 głosów. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:1)
ZADORA Norbert Konrad 1952)
PREDKO Jakub Kamil 423)
ŁUCZAK Agnieszka Małgorzata 384)
GARBACZ Szymon Grzegorz 295)
SKALIK Małgorzata Józefa 336)
WYDMUCH Grzegorz Andrzej 417)
POŻARLIK Joanna Danuta 328)
DĄBROWSKI Bartosz Daniel 309)
SYNOWIEC Agnieszka Maria 5610)
OMIOTEK Wojciech Łukasz 2111)
PRZYBYŁA Katarzyna Dorota 4112)
KOŁACIŃSKI Krzysztof Mariusz 42