Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 136 330 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZWED Stanisław 46 2202)
PIĘTA Stanisław Jan 18 9073)
ZIOBRO Jan Paweł 8 7434)
MATUSZNY Kazimierz Władysław 9 3455)
FALFUS Jacek Eugeniusz 9 4396)
DZIEDZIC Janusz Witold 3 6757)
BOBA Bogumiła Maria 5 3478)
PUDA Grzegorz Paweł 12 2629)
MICHAŁEK Łucja Katarzyna 2 44610)
JANUSZEWSKI Waldemar 2 11511)
WISIŃSKA-KURZ Maria Anna 1 23912)
KOCUREK Danuta Helena 2 12513)
BUZEK Janusz Jan 2 46514)
PIECHA Andrzej 2 36915)
SIKORA Florian Jakub 2 42116)
SADLIK Anna Barbara 84617)
WALICZEK Grażyna Maria 1 33618)
SOCHA Monika Ewa 5 0302.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 79 506 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NYKIEL Mirosława 26 9272)
KOWALSKI Sławomir Stanisław 8 9223)
PĘPEK Małgorzata Anna 11 7334)
TRYBUŚ-CIEŚLAR Aleksandra Barbara 10 1025)
KOTOWICZ Grzegorz Leon 7 2776)
KOMOR Klaudiusz Stanisław 3 3977)
NOGOWCZYK Jerzy 2 2528)
ZIELEŹNIK Ewa Maria 9659)
ŚLĘK Marcin Rafał 1 11610)
ŁABUDEK Konrad Łukasz 1 16611)
POŁATYŃSKA Monika Anna 60012)
SATŁAWA Tomasz Jan 36613)
MATROS Barbara Anna 38414)
SZCZOTKA Marek 93315)
MADEJ Tadeusz 43416)
ŁĄCZ Beata Iwona 70617)
STANIEK Edward Alojzy 34818)
RYPLEWICZ Rafał Paweł 1 8783.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 12 557 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TRZECIAK Mateusz Jacek 5 3612)
LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia 1 1343)
KANIA Szymon Michał 1 1874)
PIEKARSKA Adriana Kazimiera 7435)
FODCZUK Dariusz Jerzy 4166)
MAJ Krystyna 1 0467)
KUZAK Bartłomiej Marian 3198)
GASPARSKA Katarzyna Olga 3009)
KROMCZYK Maciej Adam 26510)
KAMPA Martyna 29411)
TRZECIAK Maciej Jakub 21312)
TALAGA Karolina 53113)
WOJTAS Szymon Jerzy 7484.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 15 788 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŻUK Tomasz 7 9502)
FOLTYN Bronisław Edward 1 7293)
BANAŚ Joanna Maria 1 4614)
POPKO Artur Krzysztof 4265)
DUDA Marta Anna 7386)
SZAREK Piotr Jan 5027)
PIECZYRAK Lech Stefan 2358)
KRAWCZYK-NEUPERT Urszula Florentyna 1729)
RUDNICKI Dawid Józef 33510)
KOWALEWSKI Rafał Grzegorz 42111)
BIELEWICZ Monika Magdalena 25612)
POLAK Gracjan Zbigniew 42413)
NIEŚCIEROWICZ Monika Katarzyna 12114)
SKOWRON Marzena Helena 15815)
WALECZEK Kamil Jakub 26116)
RUDNICKA Zofia 17517)
CZAPIGA Cezary Józef 4245.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 11 533 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZEMLA Mirosław Stanisław 3 3622)
KOŻUSZNIK Danuta Maria 1 2933)
GRZYB Andrzej Bernard 4134)
KARPETA Robert Paweł 5945)
KOTAS Marcin Damian 4556)
ZAWADA Ernest Michał 5577)
DUBIAŃSKA-PRZEMYK Elżbieta Maria 3388)
BRANDYS Marian Piotr 5379)
KOLANKO Robert 49210)
BENIOWSKI Artur Rafał 53611)
ADAMIEC Katarzyna Irena 31212)
ŁUKAŃKO Olga 31813)
SZCZUREK Mieczysław Jerzy 33714)
WIERZBINKA Katarzyna Zofia 43315)
SZLAGOR Sabina Anna 15616)
GREŃ Irena Krystyna 21917)
STASZEK Jacek Stanisław 21418)
BACZYŃSKI Stanisław Bronisław 9676.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 22 122 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOPERSKI Przemysław Adam 8 7522)
GÓRCZYŃSKI Artur Robert 1 7323)
GLUZA Czesław Tadeusz 2 6334)
ZOŃ Adam Jan 1 4655)
ZIEGLER-CHAMIELEC Anita Kornelia 1 0626)
SIĄKAŁA Artur Jerzy 5467)
PINDEL Władysław 4538)
BANOT Aleksandra Ewa 7659)
DOBIJA Alicja Agnieszka 70610)
DYBEK Tadeusz Stefan 16111)
SŁONKA-GIBAS Barbara Jolanta 26512)
ADAMCZYK Bożena 44513)
TATAR Izabela Kazimiera 38314)
GWIZDOŃ Piotr Andrzej 22415)
GRZYBEK Paulina Magdalena 39616)
URBANCZYK Małgorzata Anna 30417)
NIEDZWIEDZKI Łukasz Andrzej 28218)
BRUDNY Alfred 1 5487.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 31 570 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JACHNIK Jerzy Witold 11 6542)
MACHEJ Damian Andrzej 3 2933)
ZAJĄC Henryk 2 0524)
PIECHACZEK Dariusz Sebastian 9875)
ORSZULAK Jacek Grzegorz 7036)
ZATORSKI Wojciech Tomasz 1 3807)
CIEMAŁA Krystian Andrzej 8698)
BŁACHUT Anita Izabela 2 0819)
KASTELIK Rafał Franciszek 1 03510)
SZEWCZULAK Joanna Anna 53211)
BIENIEK Katarzyna 1 36612)
BRUDNY Seweryn 96213)
JASICKA Sylwia Joanna 59714)
WANDOR Anna Stefania 17615)
PYCLIK Danuta Krystyna 93516)
WITOSZEK Krzysztof Janusz 56017)
GALISTL Anna Maria 29518)
BIELSKI Sebastian Stanisław 2 0938.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 27 882 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SUCHOŃ Mirosław Tadeusz 13 3572)
BRANC-GORGOSZ Beata 4 3703)
MISZCZAK-KOWALSKA Edyta 1 3304)
GAWLAS Marcin Krzysztof 1 4745)
KOŹLIK Michał Bogumił 1 1226)
KONDZIELNIK Henryk Sylwester 8567)
ADAMIEC Katarzyna Aleksandra 8548)
DESOŃ Bogdan Tomasz 1919)
GÓRECKI Mateusz Szymon 45610)
PORĘBSKI Tomasz 57611)
PIÓRKO Lidia 49912)
BŁASIAK Marek Władysław 27213)
RIZZO Maria Kazimiera 30414)
GUZIK Artur 47415)
DZIKI Monika Barbara 46316)
SKRZYPCZAK Łukasz Nikodem 23017)
ŁOWICKA Iwona Teresa 36318)
KOZIK Krzysztof Franciszek 691