Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 145 698 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZCZYPIŃSKA Jolanta Irena 31 0132)
ŚNIADEK Janusz Józef 26 6713)
ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvina 25 0544)
BARZOWSKI Jerzy 5 2865)
GŁOMBIEWSKI Edmund Konstanty 3 6046)
HORAŁA Marcin Michał 10 5467)
KARCZEWSKI Piotr Mariusz 5 3538)
KLAWITER Jan Andrzej 7 3899)
RYBAKOWSKI Wojciech Janusz 3 12710)
MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj 5 83511)
MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna 80312)
DAMBEK Roman Witold 1 08713)
SŁOWIKOWSKA Łucja Danuta 1 16114)
JANTA Dariusz Jan 1 38215)
STANULEWICZ Katarzyna Barbara 62916)
LEYK Sylwia Ewa 1 33817)
FIJAŁO Romuald 87118)
WITKA-JEŻEWSKA Edyta 39019)
NARLOCH Jan 1 54420)
RANGOTIS Iwona Natalia 18021)
WRÓBLEWSKA Natalia 1 60922)
WASILEWSKI Marian Stefan 49923)
KOBYLARZ Maria 38024)
KŁOSEK Jan Piotr 60425)
CIUPKA Marta 88426)
BUNIOWSKA Wiesława Barbara 46527)
KACZYŃSKA Mirosława Anna 2 64428)
MÜLLER Piotr Józef 5 3502.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 156 147 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BIERNACKI Marek 42 5862)
KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna 24 3333)
PLOCKE Kazimierz Florian 11 0604)
AZIEWICZ Tadeusz 6 6255)
KŁOSIN Krystyna Maria 5 3396)
KONWIŃSKI Zbigniew Marek 10 7837)
RESZKE Józef Franciszek 6 6148)
LAMCZYK Stanisław Józef 8 9819)
PYĆ Dorota Katarzyna 3 59110)
REDZIMSKI Leszek Andrzej 5 22511)
MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek 6 24912)
DYDEK Katarzyna Elżbieta 1 29013)
ZAJĄCZKOWSKA Alicja Zenobia 3 90014)
HOPPE Teresa Jadwiga 2 02515)
LEWI KIEDROWSKI Jerzy Leon 2 32516)
WENCEL Agnieszka Martyna 52817)
SINGER Elżbieta 52718)
KREFT Janusz 1 11619)
SIWIŃSKI Marcin Marek 27620)
PIETRZAK Anna Grażyna 1 02121)
GAWRYCH Arkadiusz Marcin 2 21922)
MROCH Zbigniew 28223)
KRAUZA Tomasz Henryk 55924)
KRAMEK Grzegorz Robert 24925)
CZAPLEWSKA Gabriela Emilia 88026)
KWAŚNIEWSKI Marek 1 16927)
LISOWSKA Bożenna 2 82028)
SZUMEŁDA Radomir 3 5753.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 18 918 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KONIECZNY Maciej 8 6942)
HASKA Karolina 2 2853)
ADAMSKI Krzysztof Jakub 1 2644)
PRUSINOWSKA Magdalena 7095)
CZUBA Błażej Aleksander 5646)
OSSOLIŃSKA Malwina Kinga 5847)
HASKA Dominik Maria 4738)
LARCZYŃSKA Agata Zofia 3509)
KOWALEWSKI Michał Stanisław 49010)
HOŁUBOWICZ Aleksandra 58411)
KAWAŁKO Arkadiusz 57512)
GAJEWSKA Beata Krystyna 64913)
CZAPLIŃSKI Paweł Grzegorz 35214)
OSADA Marianna 24815)
CISZEK Piotr Dawid 28916)
WIKOWSKA Nicole Maria 8084.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 20 677 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WYSOCKI Zbigniew Maksymilian 9 5072)
MAZURKIEWICZ Nikodem Maximilian 1 5943)
KLONOWSKI Błażej 5014)
WŁODARSKI Krzysztof 8775)
SZPYNDA Łukasz Michał 2946)
CZUBALA Anna Danuta 4727)
BŁASIAK William Leo 1 0978)
ŚLIWKA Adam Michał 4519)
ANDRZEJCZAK Justyna Aleksandra 23810)
GODAWA Mateusz Daniel 25311)
GŁADYSZ Anna Marta 30012)
KWIATKOWSKA Jolanta 24313)
DYSZER Michał 27414)
MERING Tomasz Stefan 23315)
BACZEWSKA Anna Magdalena 20616)
EHRLICH Bronisław 12217)
MAJKOWSKI Marco Hadrian 14718)
WIPLER Anna Barbara 1 20119)
KOCIŃSKA Alicja Agnieszka 15120)
SYPNIEWSKA Agnieszka 21821)
KNIEĆ Konrad 33022)
MARCINIUK Małgorzata 20523)
KULICKI Piotr Adam 16724)
PŁOCINICZAK Martyna Joanna 8825)
KURYŁO Krystian Krzysztof 30426)
HERCHEL Agnieszka Małgorzata 7627)
TAJL Sylwester 17728)
PAPROCKI Krzysztof Konrad 9515.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 15 064 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LEWNA Hubert Alfons 4 6622)
KUPCEWICZ Janusz Bogdan 8553)
BUJANOWICZ Stanisława Helena 1 5474)
SZATKOWSKI Radosław Jan 6475)
WĄSIKOWSKI Leszek Jan 1 2136)
WROŃSKI Andrzej Adam 3677)
BATRUCH Mirosław 4998)
CHLEBOWICZ Jerzy Jan 2789)
SZYMAŃSKI Krzysztof 31410)
PRUSZAK Krzysztof Ludwik 27711)
DOERING Henryk Władysław 32612)
BABIŃSKA Hanna Antonina 48413)
KELIŃSKI Tadeusz 12714)
ELZANOWSKI Czesław Andrzej 24215)
KURECKI Bogdan Jan 19316)
CICHOSZ Ewa Małgorzata 18617)
WITT Adam Mieczysław 13018)
MARKOWSKA Irena Maria 16919)
DAŃCZAK Eugeniusz Antoni 54320)
LISOWSKI Paweł Michał 22721)
DURKOWSKA Elżbieta Halina 14922)
RYBAKOWSKA Małgorzata 14023)
ŻOCHOWSKA Sylwia Krystyna 11024)
KEPKA Jerzy Józef 29025)
KONKEL Wanda Agnieszka 13826)
TRAWICKA Agnieszka Stanisława 13227)
MAREK Bogumiła 14928)
KALINOWSKI Stanisław Bernard 6706.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 30 973 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MILLER Leszek Cezary 11 5422)
GARDIAS Dorota 7 2143)
RÓŻAŃSKI Andrzej Wawrzyniec 1 9064)
MARKOWSKA Elżbieta Alfreda 1 1285)
WALCZAK Zbigniew 2 1256)
SZUBIŃSKA Bożena Leokadia 5387)
MATYNIA Adam Zdzisław 5678)
GONTAREK Piotr Paweł 8289)
WOŹNIAKOWSKA Lucyna 25510)
FALKOWSKI Mariusz Jacek 41711)
KUCZYŃSKI Adam Tomasz 29312)
WIĘCEK Hieronim Antoni 11213)
JAKUBIAK Robert Artur 27914)
WYCHNOWSKA Iwona Maria 21915)
JARONI Zdzisław Andrzej 15116)
LAMORSKA-YARNOLD Mirosława Barbara 9917)
ZBOROWSKA Izabela Ewa 33918)
STRZELCZYK Marcin Tomasz 11919)
STRZELECKA Magdalena Jadwiga 18720)
GAJOWY Michał Grzegorz 21821)
CHROŃ Marek Andrzej 22122)
DRZEWICKA Hanna 33123)
GOLONEK Zbigniew Edward 10124)
WÓJCIK Tomasz 34525)
FIEDORCZUK Aleksandra Stanisława 22626)
LAMPART Jacek Heliodor 16427)
TYSZKA Joanna Małgorzata 52628)
CHACHULSKI Krzysztof Piotr 5237.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 37 410 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZWIERCAN Małgorzata Grażyna 11 8222)
BARAN Monika Maria 3 6243)
KUKJAN Tadeusz Piotr 1 7234)
KORDYLEWSKA Małgorzata Maria 8845)
TRZCIŃSKI Jan 2 6556)
JANICKA Małgorzata Teresa 7747)
ZAGROBELNA Adriana Katarzyna 1 4218)
GÓRNY Marcin 1 5429)
BŁASZCZYK Anna 1 57210)
PIASECKA Dorota Magdalena 74411)
SYKUTERA Marlena Zdzisława 27412)
SOCHA Sebastian 1 33413)
GRUCHAŁA Michał Rajmund 1 03114)
FARION Radosław Zbigniew 36815)
WIECZOREK Sylwester Jan 65216)
KILICHOWSKA Joanna Barbara 31617)
KOBRYŃ Dariusz Bogdan 69518)
KWAŚNIEWSKI Adam Dawid 49219)
ZAMĘCKA Urszula Anetta 68920)
TANAJNO Paweł Jan 4 7988.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 38 344 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FURGO Grzegorz Witold 14 2472)
JACHLEWSKA Elżbieta 3 7073)
REK Krzysztof Tadeusz 4 1504)
BOGUSŁAWSKA Katarzyna 3 3155)
FEDUSIO Piotr 1 5326)
STARSZAK Marcin Mikołaj 9357)
ŁAPIŃSKI Kamil Artur 1 1718)
ŁUKASZEWICZ Monika Łucja 1 2439)
AUSTEN Bartłomiej Jacek 58810)
FILAR Paweł Jerzy 67611)
BILONS Antoni 25212)
MARCIŃSKA Ewa Maria 71613)
MATLAK-PASZAK Wiktoria Maria 49714)
GELNER Paweł Rafał 21515)
FÓRMANIAK Cezary Mariusz 20116)
CHWAŁEK Piotr Władysław 19117)
NIEDZIAŁEK Agata 59518)
KLIMCZUK Katarzyna 59019)
MRÓZ Joanna Karolina 77920)
BIEL Wioleta Izabela 30521)
KOCHANOWSKI Krzysztof 1 02922)
ŻURAWIK Barbara Jadwiga 53223)
SOIŃSKI Błażej Krzysztof 8789.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 3 477 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GROMADZKI Jarosław 1 5222)
WOŁOSZYN Adrian Sylwester 1943)
MYSZKOWSKI Artur Łukasz 1854)
KOZUB Małgorzata 1985)
JĘDROS Bartłomiej 916)
PATHMANATHAN Edyta Maria 1077)
CHODOŃ-JANUS Kinga Jadwiga 668)
KAMIEŃ Marcin Grzegorz 1289)
KLUCEWICZ Daria 12610)
WOJEWNIK Mateusz 8311)
ERLICHOWSKA Paulina Marta 3612)
PILARCZYK Łukasz Andrzej 6713)
SCHULZ Magdalena 8814)
ŁUSIAK Arkadiusz Jerzy 3315)
LISIECKA Agnieszka Martyna 8516)
CIOK Natalia 9317)
PASZKOWSKI Kamil Jerzy 4318)
DZIEŃKOWSKA Martyna Daria 5619)
NOWAK Sławomir Piotr 276