Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 197 575 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JURGIEL Krzysztof 44 6202)
ZIELIŃSKI Jarosław 28 8653)
PIONTKOWSKI Dariusz 28 3784)
KOŁAKOWSKI Lech Antoni 15 1065)
ŻALEK Jacek 12 3706)
KRYNICKA Bernadeta 7 6247)
GWIAZDOWSKI Kazimierz 6 7878)
BOGUCKI Jacek 9 7079)
KUCHAREWICZ Grzegorz 2 51110)
WNOROWSKI Henryk Jan 6 43111)
KRASZEWSKA Elżbieta 1 78712)
KLECZKOWSKI Marcin 2 64013)
BUJWICKI Piotr Karol 2 47014)
ŻOCHOWSKI Jan 46815)
JELSKA-JAROŚ Bożena Jolanta 4 03716)
KOMOROWSKI Marek Adam 1 89917)
HARTUNG Mirosław 2 18718)
TOŁWIŃSKI Krzysztof 3 72419)
ŁUKASZEWICZ Henryk 62820)
TOMASIK Urszula 85921)
ZALEWSKA Barbara 2 79122)
KOWIESKA Wioletta 75523)
KARŁOWICZ Barbara 77324)
NIENAŁTOWSKA Bożena 37725)
ŁYNKO Dorota 87826)
KONDRACKA Monika Mariola 1 19227)
MIODUSZEWSKI Andrzej 3 42528)
TYLENDA Karol 4 2862.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 72 894 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TYSZKIEWICZ Robert 19 4532)
KAMIŃSKA Bożena 9 8263)
RACZKOWSKI Damian 7 3314)
PRZYGODZKA Renata 2 5255)
MUSIUK Adam 6 0216)
CIEŚLIK Leszek Stanisław 2 4327)
SERDYŃSKI Piotr 1 8758)
RECZKO Mirosław 1 0389)
GRYCUK Anna 83010)
STALEWSKI Wiesław Antoni 27011)
JANKOWSKI Adam 1 44312)
DOBROWOLSKA-CYLWIK Anna Maria 37913)
ŻERO Franciszek Krzysztof 58914)
KUC Emilia 39815)
KRYNICKI Błażej Jakub 26916)
CHODKIEWICZ Ewelina 24317)
WITKOWSKI Cezary 40118)
FALKOWSKA Beata 36519)
RACIS Witold Wincenty 13220)
PAC Patrycja 28121)
BIERNACKI Maciej 55222)
SAMUL Marek 42623)
BORYSEWICZ-WYSOCKA Aneta Urszula 39224)
GUTOWSKI Mateusz Damian 22325)
POLAK Stanisława 29226)
KARP Jerzy 18727)
ADAMOWICZ-NOSOWSKA Małgorzata 22528)
CIMOSZEWICZ Tomasz 14 4963.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 11 258 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PROKOPIUK Seweryn 4 0792)
REMBISZEWSKA Justyna 1 7173)
NOWAK Tadeusz Zenon 6204)
RADUCHA Urszula 5675)
POPŁAWSKI Jakub 5196)
KOCZOT Dorota 2157)
BACIA Janusz Stanisław 1258)
MIPS Magdalena 1989)
GRZEJSZCZYK Michał Łukasz 8710)
KWAPISZ Kinga 22111)
SAKOWSKI Adam 22512)
SIELAWA Magdalena 21213)
SENDA Grzegorz 14514)
STĘPIŃSKA Małgorzata Edyta 11415)
WYSOCKI Robert Łukasz 18916)
PETRIKOWSKA Kamila Maria 5017)
IWANIUK Michał 25218)
BORUTA Małgorzata Alicja 12919)
WYSOCKI Karol 18220)
IWANIUK Ewa 22321)
GUTOWSKI Igor Łukasz 24022)
KURIANOWICZ-ZIELIŃSKA Halina 11523)
SYDOW Michał 16724)
SAKOWSKA Marta 6674.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 20 297 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BARSZCZEWSKI Szczepan Kamil 10 9382)
MOSHECHKOVA Lilija 7453)
SAWICKI Marcin 1 2114)
KOWALEWSKI Krzysztof Dawid 1 1445)
NICEWICZ Stanisław 4306)
MACIEJEWICZ Joanna Barbara 2067)
KRUK Mariusz 5758)
BARTNIK Stanisław 2219)
GRYKA Grzegorz 27310)
TOCZYDŁOWSKI Jakub 53411)
KOZŁOWSKA Marta 29512)
DANIŁOWICZ Robert Artur 20913)
LUBOWICKI Eugeniusz 10114)
KUCZYNKO Dorota 9115)
MAJEWSKI Paweł 38216)
KICIŃSKA Agnieszka 16917)
MIŁKOWSKI Tomasz 14418)
SZESTOWICKI Szymon 16319)
RYŚ Magdalena 37420)
ZDANKIEWICZ Andrzej 13421)
JABŁOŃSKA Katarzyna 33622)
SAWICKA Walentyna 12823)
GAWĘCKA Grażyna 9524)
KOWALSKI Piotr 30225)
SZABŁOWSKI Kamil 16026)
ZAJKO Katarzyna 26727)
STELMACH Mikołaj 13528)
POLECKI Jacek 5355.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 35 116 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BASZKO Mieczysław Kazimierz 7 0102)
ŻYLIŃSKI Wiesław 1 2063)
CIEŚLUKOWSKI Cezary 3 0624)
GROCHOWSKI Wojciech 4 1915)
LESZCZYŃSKI Jerzy 1 8766)
JANOWSKI Mikołaj 1 8117)
KRAJEWSKI Stefan 2 4128)
PARZYCH Elżbieta 6289)
BIEGAŃSKA Anna 24910)
ZALEWSKI Jan 64411)
ZAWADZKA Danuta Teresa 18512)
CHMIELEWSKI Józef 36613)
CHOŁKO Tadeusz 81114)
DOBROŁOWICZ Krystyna Marianna 6715)
KITLAS Joanna 40816)
KOTOWICZ Barbara 32217)
CHLABICZ Leon 86818)
KARCZEWSKI Marcin 20419)
KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew 41820)
WOJTKOWSKA Agnieszka Janina 36221)
WIERZBICKA Danuta 23322)
ZAWISTOWSKA Agnieszka 24223)
JAKUBIAK Ewa 22024)
BIELEC Marcin Marian 13025)
BRZOSKO Wiktor 42026)
STRĘKOWSKI Ireneusz Adam 5627)
SZYPCIO Włodzimierz 1 12628)
MATWIEJUK Jarosław 5 5896.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 32 015 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz 8 5192)
RYBAKOWICZ Adam 1 3653)
SOSNA Aleksander 8 0564)
JASIONEK Anna 9815)
WASZKIEWICZ Arkadiusz 7686)
CZYKWIN Mirosław Mikołaj 2 6287)
KORNELUK Karol 1 0918)
BOHDAN Barbara 4249)
SANIEWSKI Michał 14410)
DĘBSKI Adam 89311)
MIRONOWICZ Mikołaj 52412)
PIECZYŃSKA Aniela Halina 33813)
GROMADZKI Sławomir 20414)
NETTER Jan 55815)
JÓZEFOWICZ Mariusz Waldemar 13516)
SKIEPKO Mirosław 26917)
DROZD Bogusława 22118)
LIPIEC Karolina 18519)
WIŃSKA Agnieszka Ada 12820)
PIETUCH Wiesław 7721)
WRÓBEL Marcin Adam 24622)
KOSTRZANOWSKA Weronika 14223)
TYWOŃCZUK Magdalena 15124)
DĄBROWSKI Patryk 12425)
SKORUPA Sandra 11826)
ŻERUŃ Katarzyna 9527)
NAZARUK-ZDANUCZYK Agnieszka 59728)
KORONKIEWICZ Wojciech Janusz 3 0347.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 39 509 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ANDRUSZKIEWICZ Adam 15 6682)
JOCZ Dominika 4 7083)
KIEŁCZEWSKI Adam 2 7434)
NIECIECKI Marian 1 7135)
LEWOC Leszek 2 0546)
KOZAKIEWICZ Elżbieta 8797)
SIEBIATYŃSKA Eugenia 1 1558)
BASIEWICZ Mirosław 3309)
JAKONCZUK Emil 37410)
CYDZIK Antoni 34911)
RAFAŁKO Mariusz 53212)
PRUSINOWSKI Piotr 84913)
MOSS Piotr 37514)
BUDNICKI Artur 26015)
ŁUPIŃSKI Wojciech 48216)
OSTROWSKI Piotr 75417)
JANKOWSKA Wanda 66118)
SZTUR Aneta Magdalena 46319)
MATWIEJCZYK Magda 57320)
RADZISZEWSKA Dorota 64021)
MOSIEJEWSKA Maria 31222)
PIÓRKOWSKI Tomasz 94723)
KOŁCZ Izabela Karolina 35524)
KOSTECKI Jerzy 39525)
SAROSIEK Izabela 46726)
RYDZEWSKI Waldemar 21827)
KOPKO Janusz 53528)
GONCZARUK Paweł 7188.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 23 361 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TRUSKOLASKI Krzysztof 14 1412)
KONOPKA Marta 2 7423)
WITCZUK Mateusz 2014)
TODORCZUK Anna 5565)
KOWALCZYK Paweł 6136)
PERKOWSKI Tomasz 4437)
SARNACKI Marcin 3078)
PIERKO Mariusz 1619)
KALINOWSKI Artur 30810)
BOKINIEC Adrian 34011)
PREDKO-MALISZEWSKA Anna 46312)
SZMURŁO Paulina 23613)
BUKRABA Karol 9114)
KOWALCZUK Daniel 13715)
CZEREMCHA Marcin 8916)
KISIELEWSKA-MARTYNIUK Katarzyna 11317)
MALINOWSKA Beata 19318)
BASZEŃ Karolina Patrycja 6419)
POPŁAWSKA-ARTEMIUK Iwona 6920)
KONARZEWSKA Monika 11021)
MAJEWSKI Janusz 15022)
AMBROŻEWSKI Marian 6223)
TYSZKIEWICZ Iwona 21224)
WOJNO Zbigniew Bartłomiej 19325)
KAMIŃSKA Iwona Marzena 17126)
PYŁKO Andrzej 33627)
DĄBROWSKA Patrycja Katarzyna 22028)
MAŁKOWSKI Andrzej Stanisław 6409.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 2 088 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MARUSZEWSKI Dawid Bohdan 8752)
RUDY Tomasz 2433)
SEIBERT Grzegorz Jerzy 284)
ŁAPTOS Anna Bogumiła 395)
NARTOWICZ Miłosz 706)
LISOWSKI Dominik 967)
PRZYBYLAK Ewa Grażyna 428)
KIK Piotr Adam 229)
POLAK Karolina 25310)
JAKÓBCZAK Ewa 6411)
ROGALSKI Igor Mateusz 4112)
WITLIB Grzegorz 1213)
BENEK Sabina Teresa 1814)
BURZYŃSKA Ewa 7215)
OBARZANEK Julia Janina 2816)
WESOŁOWSKI Maciej 5617)
KASPERCZUK Tomasz 3518)
DUZIAK Robert Ryszard 2219)
KOŁODZIEJ Tomasz Piotr 3920)
HUREK Tomasz Rafał 3310.
Na listę nr 13 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Samoobrona oddano 626 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz 1592)
PERKOWSKI Jan 723)
KORYTKOWSKI Kazimierz 454)
SADOWSKI Tadeusz 255)
MILEWSKA Grażyna 316)
FIERTEK Józef 67)
KRYŃSKI Marek 178)
CZEROBKA Wiesław 169)
JAGŁOWSKI Dariusz Stanisław 1010)
MOICZEK Adam Piotr 2911)
GÓRSKA Urszula 2612)
KOZŁOWSKI Józef Izydor 1213)
REMBISZEWSKI Przemysław 1614)
KUŁAK Kamil 1515)
POLAKOWSKI Edward 916)
JAGŁOWSKA Anna 817)
PUCZYŃSKA Janina 418)
PIETRZAK Ewa 1419)
MAKSIMCZUK Anna 1120)
SOKOŁOWSKI Grzegorz 1021)
KONCEWICZ Katarzyna 1622)
KRZYWICKA Iwona 1523)
KOZŁOWSKI Czesław 1424)
SOLMIŃSKA Katarzyna 925)
ANDRACKA Krystyna 326)
TRZASKA Emil 1527)
OGONOWSKA Katarzyna 1911.
Na listę nr 15 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy oddano 629 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RAKOWSKI Piotr Jan 1372)
KOPACKA Beata Elżbieta 1123)
HOFFMAN Michał 724)
WINOWSKI Maciej 135)
ŁOZIŃSKA Anna 396)
ZUBRZYCKI Grzegorz 347)
PARZYSZEK Agata 218)
PRUSZKO Marcin 279)
GRUDZIŃSKA Agnieszka Olga 2510)
ZAGROBA Mateusz 3111)
LAWRO-WILCZEWSKA Jadwiga Barbara 2312)
HODUN Ryszard 513)
KLEMENSOWICZ Antonina Władysława 514)
RAKOWSKA Małgorzata 1515)
WINOWSKA Urszula 1916)
RADEK Dariusz 51