Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 190 355 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BŁASZCZAK Mariusz 73 1392)
SMIRNOW Andrzej 5 5723)
SASIN Jacek Robert 43 2504)
CZERWIŃSKA Anita 7 0685)
SZYSZKO Jan Feliks 15 0156)
MERTA Magdalena Brygida 4 4667)
LUBIAK Katarzyna 2 2658)
KAWĘCKI Krzysztof 4 7089)
OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy 4 01910)
UŚCIŃSKI Piotr Michał 6 67911)
BORODZICZ Ewa Zofia 1 33512)
PACIOREK Mirosław Marian 87413)
WIESZCZYCKA Anna Karina 1 47614)
ŻYŁA Edyta Julia 3 47715)
WRÓBLEWSKI Andrzej 1 72816)
DZIEWIĄTKOWSKA Izabella Teresa 71117)
WOJCIECHOWSKI Piotr 2 01118)
MICHALSKI Konrad 1 09819)
WIETESKA Dariusz 2 42420)
NOWAK Dariusz Tadeusz 1 00421)
TYNIEC Danuta Maria 1 33522)
KUCHARSKI Michał Andrzej 1 38123)
BEYER Magdalena Agnieszka 1 04624)
PAWLICKI Maciej Roman 4 2742.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 123 227 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria 80 8662)
KAMIŃSKI Michał Tomasz 5 8773)
ZAKRZEWSKA Jadwiga Teresa 3 1044)
ORGELBRAND Jan Krzysztof 8135)
OLECHOWSKA Alicja Danuta 1 9466)
PUTKIEWICZ Daniel Stanisław 1 7037)
GAJEWSKA Kinga Magdalena 4 8208)
SMOLIŃSKA Elżbieta Anna 1 6479)
WIĘCKOWSKA Bogumiła Alicja 64210)
DZIEKANOWSKI Dariusz Paweł 1 99111)
ŁOSSAN Adam Zdzisław 2 03412)
KOCZOROWSKA Jolanta Maria 69713)
BIELEC Karol 54814)
WIERZBICKA Olga 73915)
CZARNOWSKI Jacek Ryszard 50116)
NAWOTKA Renata Monika 23517)
ZIELIŃSKI Andrzej Robert 41218)
BONECKA Halina Justyna 49019)
JÓŹWIAK-KURPIEWSKA Magdalena Iwona 21420)
ORZECHOWSKA-MIKULSKA Grażyna 39721)
KUBICKI Marek Andrzej 88122)
ZIELIŃSKA Zdzisława Maria 57223)
ŚMIETANKA Aleksandra Ewa 1 16924)
GRABIEC Jan Stanisław 10 9293.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 18 895 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SAMOLIŃSKA Justyna 8 8172)
GÓRSKI Marcin 2 7543)
SKOWROŃSKA Monika 1 7434)
STEFANKOWSKI Mateusz Kamil 4795)
RĄBKOWSKA Ewelina 5426)
ROLECKI Maciej Tadeusz 3257)
KIJEWSKA Emilia Anna 6198)
TOMASZEWSKI Dominik Tomasz 5459)
PASZKOWSKA Marta Małgorzata 58210)
WOJTCZUK Marcin Rafał 33611)
PRZYGODZKA Joanna Agnieszka 56112)
TOMASZEWSKI Norbert 49213)
DMOWSKA-WOŁOSZYN Ilona Sylwia 1 1004.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 23 586 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRYCZKOWSKI Piotr Zbigniew 7 5332)
MAJCHER Adam Stefan 1 0313)
KOMOSA Jan Piotr 1 0704)
BAGIŃSKI Jakub Mateusz 6035)
PIWNIKIEWICZ Magdalena 8966)
PODLEŚNY Paweł 5227)
WODZYŃSKA Gabriela Irena 3668)
WOŹNIAK Jan Bogdan 2479)
BŁAŻEJEWSKI Mariusz 21910)
KORWIN-MIKKE Kacper Mikołaj 7 05911)
BOCHOWICZ Milena 18012)
GUZIK Sławomir Paweł 27713)
RESZCZYK Konrad Franciszek 9814)
SZYMAŃSKI Robert Grzegorz 18315)
KORZYNOW Jarosław Damian 12316)
CZERWIŃSKA Martyna Barbara 23617)
SMOSZYŃSKA Beata Anna 12918)
ŚWIDERSKA Grażyna Jadwiga 8819)
KOWARZYK Ewa 7720)
ZIELIŃSKI Jacek Stanisław 23321)
MOGILSKI Krzysztof 16722)
SZONERT Agnieszka Joanna 18523)
SOSNOWSKA Iwona 24624)
PAZIO Rafał Piotr 1 8185.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 18 666 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIECHOCIŃSKI Janusz 8 0052)
ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga 1 4663)
DĘBSKI Artur 3414)
STALIŃSKA Dorota Janina 7205)
RYBICKI Radosław 5266)
ZALEWSKI Józef 8097)
GRAJDA Dariusz Grzegorz 6918)
JAGODZIŃSKI Sylwester 3499)
WIEŻBICKI Marek Zdzisław 64210)
PSZONKA Mirosław Antoni 63211)
KUŹMIŃSKA Agnieszka Maria 67412)
KSIĄŻEK Marek Bogusław 28213)
CICHOCKI Przemysław 29214)
BIERNACKA Magdalena 45915)
BEDNARCZYK Paweł Marcin 91916)
NASIADKA Ilona 5317)
GRYGLAS Agnieszka 13818)
SAWICKI Emil Krzysztof 25919)
MARKUSZEWSKI Adam 11820)
RADKOWSKI Krzysztof Adam 27021)
GÓRSKA Magdalena Anna 20922)
NOWAK Jolanta 18723)
WOJCIECHOWSKA Aleksandra 19424)
RYŚ-FERENS Erwina Lilia 4316.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 27 774 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWICKA Wanda Hanna 20 5032)
ISZKOWSKI Krzysztof Stefan 5143)
SZOSTAK Katarzyna Albina 8154)
OLEKSIAK Paweł 9755)
CHURAWSKA Wiesława 1486)
LITWIŃCZUK Zdzisław Czesław 1527)
ZYGMUNT Izabela Dominika 2228)
WIŚNIEWSKI Dariusz Maciej 1839)
NIECKARZ Magdalena 21510)
MAJEWSKA Wanda Maria 27311)
KRAKOWIAK Filip Daniel 15112)
PIWNIK Teresa Zofia 69813)
KLUCZ Jerzy Krzysztof 13814)
MILCZAREK Janina Barbara 20715)
KSIĘŻAK Marcin Andrzej 10616)
JEZIORSKA Beata Monika 20117)
PASZCZUK Rafał Mieczysław 7218)
ŁAZOWSKA Halina 13719)
KRUK Piotr 14520)
ZAWADZKA Jolanta Anna 29421)
DUDA Mateusz Andrzej 41722)
URBAŃSKA Kamila Anna 32723)
GÓRSKI Jan Marcin 8817.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 35 418 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
TYSZKA Stanisław 14 6702)
PRZYSTAWA Czesław 8433)
ANUSZ Andrzej Karol 9224)
KAWARSKI Paweł Aleksander 6565)
HETMANEK Ewa Katarzyna 1 7686)
SŁOWIK Mariusz Zbigniew 1 6397)
CIESZKOWSKI Piotr 1 0648)
WĄDOŁKOWSKA Lucyna Genowefa 5379)
MAZUR Dominik Karol 1 00710)
MAJEWICZ Paweł 94611)
BAKUN Piotr Stanisław 87312)
TRYBUŚ Agnieszka Teresa 69013)
KOWALSKA Ewelina Magdalena 1 32114)
CALIŃSKI Jerzy Aleksander 40915)
BOLESTA Bartłomiej Bartosz 49816)
MIKOŁAJCZYK Anna Maria 84317)
GUZEK Ewelina 84118)
BANACH Milena 60619)
BOGUCKA Grażyna Anna 72720)
FILIPEK Piotr 1 27221)
PETRYKA Dariusz 1 35722)
JOŃCZYK Łukasz 1 9298.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 49 098 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GASIUK-PIHOWICZ Kamila 19 0412)
KANDYBA Piotr 6 6393)
STANISZKIS Joanna Maria 9 9894)
RYNECKA Agnieszka Beata 1 1035)
GETTER-BĄK Wiesław Tomasz 5146)
GUT Renata Elżbieta 1 4477)
PIETRUCH Cezary Stanisław 7698)
MAŁECKI Zbigniew Mikołaj 8829)
KOSSUT Małgorzata Krystyna 92210)
PIŚNIAK Zbigniew Stanisław 24211)
KUŁAKOWSKI Henryk 53312)
SULIMA Dorota Katarzyna 74713)
ŁUKASZEWICZ Małgorzata Krystyna 60514)
ISKRZAK Przemysław 21215)
BEDNAREK Aleksandra Maria 76716)
MINCEWICZ Wojciech Edmund 23317)
MISZTELA Katarzyna 35518)
LIPIŃSKI Maciej Jan 45719)
BANASIK Błażej Stanisław 35020)
BOTFIŃSKA Monika Anna 28621)
PELC Dariusz Mariusz 60822)
CHRAPIŃSKI Mariusz Piotr 27623)
DANCEWICZ Bożena Anna 94924)
WYSOCZAŃSKI Andrzej Tomasz 1 1729.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 3 597 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MŁYNARCZYK Mateusz 1 6842)
BEMBAS Rafał Piotr 1813)
STĘPIEŃ Robert 2904)
KOSTKA Bartłomiej 1025)
ZALEWSKI Daniel Piotr 1936)
GLINICKA Joanna Ewa 1447)
CHOJNACKA Małgorzata Agnieszka 1848)
ŚWIADEK Monika 1239)
MIERNOWSKA Gabriela Maria 1910)
KNECHT Michał 10811)
MATUSIEWICZ Katarzyna Ewa 6012)
NIEZGODA Justyna Elżbieta 11113)
KUCZYŃSKI Adrian 10514)
KUCZYŃSKI Marcin Marek 4315)
BĄK Patrycja Martyna 14916)
BEMBAS Magdalena Elżbieta 101