Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 327 342 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 202 4242)
KAMIŃSKI Mariusz 29 6543)
GOSIEWSKA Małgorzata Maria 13 9764)
GÓRSKI Artur Cezary 6 2625)
KOŁODZIEJSKI Witold Czesław 2 1376)
KRAJEWSKI Jarosław Karol 4 7537)
TOMASZEWSKA Ewa 5 1148)
ŁUCZYŃSKI Lech Marek 3 4609)
MELAK Andrzej Józef 4 41710)
WYPYCH Małgorzata Maria 7 49611)
LISIECKI Paweł Jacek 6 86512)
KASPRZYK Jan Józef 2 25113)
JURKIEWICZ Cezary Andrzej 3 50314)
BUŁAWA Adam Wojciech 69315)
FRĄCKOWIAK Filip Jakub 4 16716)
AUGUSTYNOWICZ-FIGAT Barbara 1 57517)
GUGULSKI Marcin Norbert 2 70618)
NEWELSKA-PEDOWICZ Katarzyna Sylwia 28519)
OZDOBA Jacek Dawid 1 19720)
OLEJNIK Elżbieta Maria 1 03821)
POBOŻY Błażej Leszek 2 52822)
GRODZKI Michał 2 56823)
DOROSIŃSKI Rafał Sebastian 1 26724)
DREWNIAK Anna 95725)
MŁYNAREK Christian 75226)
BANDYCH-NAJDOWSKA Iwona 21727)
TERLECKI Paweł Andrzej 71428)
SMALCERZ Ewa Maria 33429)
ŚWIDERSKI Edmund Marceli 86630)
NOWOSIELSKA Beata 87931)
SZYSZKO Piotr Cezar 2 34632)
ZAREMBA Małgorzata 1 36933)
KONDRAT Michał Stanisław 2 92834)
ŁOPIŃSKA Helena 37135)
OLSZEWSKI Andrzej Antoni 63436)
WANAT Katarzyna Elżbieta 49337)
WOSZTYL Artur 96238)
KACZMARSKA Anna Urszula 63839)
SŁOMIŃSKA Małgorzata Maria 58740)
KRUKOWSKI Marek 1 9592.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 301 672 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KOPACZ Ewa Bożena 230 8942)
HALICKI Andrzej Witold 13 8593)
KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna 12 8074)
FABISIAK Joanna 3 5125)
ABGAROWICZ Łukasz Maria 1 4486)
KOZŁOWSKI Jacek 3 0217)
ŚWIĘCICKI Marcin 8 3298)
DĄBROWSKA Alicja 2 4839)
SZCZERBA Michał Roch 4 91910)
KOSECKI Roman Jacek 3 25811)
KRAJEWSKA Ligia 1 28012)
CZESZEJKO-SOCHACKA Ewa Jadwiga 1 26313)
JANIAK Aleksander 53014)
KOŁOMYCKI Piotr Jerzy 56815)
BORNOWSKA Katarzyna Anna 45816)
KUBIK Łukasz Piotr 99517)
SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr 48618)
ŻUBER-ZIELICZ Małgorzata 77919)
SUCHAŃSKI Marek Andrzej 16920)
MIŚKIEWICZ Jolanta 54721)
KLUŚ Ewa 79522)
CICHOCKA Helena 39323)
KOZACZUK Marcin 37724)
WALIGÓRA Joanna Alicja 42225)
KUŁAKOWSKA Elżbieta 34826)
LEŚNIAK Edyta Róża 26227)
KOSSAK Anna Maria 64028)
BOBOWSKI Andrzej 19429)
BOROWSKA Mariola 25430)
TYBURCZY Andrzej Stanisław 22031)
ŁAGA Daniel Mieczysław 14732)
PIEC Dawid 25233)
KARCZEWSKI Piotr 64834)
KOSOWSKA Hanna Barbara 23035)
KULESZA Jerzy 39836)
BROLA-PIETRUCZUK Marta Maria 55237)
KOSZEWSKI Jarosław 8938)
WĄSIK Anna Elżbieta 51139)
KLIMASZEWSKI Marcin 22440)
MAZOWIECKI Michał Jan 3 1113.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 60 663 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZANDBERG Adrian Tadeusz 49 7112)
PAPROTA Katarzyna Ewa 2 7423)
RAWSKI Tomasz 5454)
DAM Van Anh 1 8945)
POKROPSKI Marek Stefan 2706)
DOMANOWSKA Monika Urszula 3507)
BAZYLAK Jakub Andrzej 2708)
KOSTERA Monika Maria 2539)
OLECHOWSKI Mateusz Marek 27610)
CICHOWSKA Zuzanna Zofia 47511)
ROZENBAUM Jakub Jan 38612)
HALBERSZTAT Anna 18113)
MAŁECKI Marcin Bartłomiej 17114)
KUCZEWSKA Dorota Olimpia 10915)
SZMIELEW Piotr Andrzej 13416)
KWIATKOWSKA Aleksandra Monika 20317)
SOSNOWSKI Remigiusz Henryk 13918)
DOMAŃSKA Lidia Joanna 16519)
ZYGMUNTOWSKI Jan Jakub 7320)
ADAMCZYK Małgorzata Joanna 32421)
PIĄTEK Tomasz 48022)
FERENC PIOTROWSKA Maria Małgorzata 22823)
DĄBROWSKI Artur Paweł 14224)
PARTYGA Karolina 25925)
SIECZKOWSKI Filip Krzysztof 9026)
MAJEWSKA Ewa Alicja 54727)
KOCIATKIEWICZ Jerzy Stanisław 2464.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 67 700 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 56 9942)
SOMMER Tomasz Krzysztof 2 6803)
SHADED Miriam 3 6444)
MISZCZUK Paweł Jakub 2665)
WOŹNIAK Krzysztof 1 0566)
JĘDRZEJCZYK Wojciech Piotr 767)
BRONOWSKI Krzysztof Piotr 918)
KOZICKI Rafał Konrad 539)
BEREDA Grzegorz Michał 10310)
DE SKUBA SKWIRCZYŃSKI Przemek Jerzy 6711)
ZALEŚNA Katarzyna Anna 27312)
MARSZEWSKI Adam 5013)
WOJTACKI Adam Aleksander 7414)
SOBIERAJSKI Michał 6615)
MUCHA Marek 13716)
KUCHARSKI Jarosław Henryk 5417)
ZIELIŃSKI Krzysztof Marian 3618)
WALASZEK-POKORA Andżelika Maria 9319)
KRZYSZTOFIK Joanna 5820)
DĄBROWSKI Sławomir Marcin 5821)
OLĘDZKI Krzysztof Mateusz 10622)
MARKS Damian Adam 9723)
ORŁOWSKA Aleksandra 11024)
MODZELEWSKI Jarosław 9525)
KUNOWSKI Janusz 9526)
ŚWIDERSKI Grzegorz Piotr 8827)
OSTROWSKA Natalia Alina 6628)
MIKOŁAJCZAK Katarzyna 3629)
DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Krzysztof Roman 2230)
KRÓL Adam 16131)
STRZODA Agnieszka Teresa 2532)
TODOROWSKA-WOJTAS Beata Katarzyna 1633)
DELAKOWICZ Rafał Paweł 3034)
SKARBEK Danuta Bożena 4635)
WOŁOSZYN Michał Marian 5936)
KACZYŃSKI Michał 10837)
PRUSKA-WISZNIOWSKA Anna Maria 4538)
BANASZEK Agnieszka 10839)
KUTYŁOWSKA Agnieszka 26640)
STEFANEK-BAWOLSKA Kamila 1925.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 7 882 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JĘDRZEJCZAK Tomasz 2 5032)
STRĄK Michał Stanisław 7303)
OLEJNIK Katarzyna Barbara 8194)
WYSZYŃSKA Teresa Maria 3835)
BOGIEL Teresa Maria 2276)
WASILEWSKA Lucyna Gertruda 1457)
PANAS Anna Józefa 1798)
KALISZYK Zbigniew 1149)
RAKIEL-CZARNECKA Walentyna 6710)
NOWOSIELSKI Kamil Ernest 12911)
DURAKIEWICZ Joanna 8612)
TYSZKA-HEBDA Małgorzata Bożena 6713)
MIDURA Antoni Wojciech 5014)
KĘPKA Katarzyna Anna 15115)
CZAPLICKI Zbigniew 9116)
GARSTKA Tatiana Joanna 4817)
WASILEWSKI Antoni Paweł 5518)
RĘKAS Małgorzata Danuta 5119)
NAZARUK Paulina Małgorzata 5620)
RZEPNIAK Mariusz Andrzej 3821)
STELMAŃSKA Izabela 22622)
KOŁODZIEJSKI Wiesław Stanisław 9423)
MISIEJKO-POPKOWSKA Karolina 4124)
CHOŁAST Sylwester Adam 6525)
MAZUREK Jerzy 14326)
BIELSKI Karol Tomasz 10027)
SOŁOBODOWSKI Marian Stanisław 3128)
DUDZIK Maria 14929)
SKOCZEK Tomasz Edward 5530)
GRUDOWSKA Agata Zofia 4731)
WRÓBLEWSKI Józef 6132)
STANISŁAWSKI Teofil Józef 5333)
MROCZKOWSKI Adam Maria 5234)
HANDKE Krzysztof Jan 9935)
KOPACZ Elżbieta Stefania 16736)
TABOROWICZ Michał Cezary 3037)
LIGĘZA Dariusz Jacek 4938)
ZAWITKOWSKA Anna Karina 4839)
GÓRECKA Anna Magdalena 13140)
LORANTY Dariusz Adam 2526.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 93 666 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWACKA Barbara Anna 75 8132)
PIEKARSKA Katarzyna Maria 7 9863)
LEGIERSKI Krystian Łukasz 2 1244)
SZUMLEWICZ Piotr 6665)
ERBEL Joanna Agnieszka 8846)
SKĄPSKI Rafał Grzegorz 3037)
GROCHALA Dorota Lidia 2228)
WRÓBLEWSKI Artur 989)
OLEJNICZAK Aleksandra Emilia 37210)
GAJEWSKI Sebastian 12011)
SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna 18112)
SZAMAŁEK Krzysztof 31513)
KOZICKA Ewa 11314)
KLIMASZEWSKI Dariusz Romuald 11815)
CHMIEL Irena Anna 11316)
HARASIM Witold 11117)
JASTRZĘBSKA Elżbieta Maria 12918)
OŻDŻEŃSKI Wojciech 6019)
RAWIŃSKA Małgorzata 20620)
ŻURAWSKI Cezary 6721)
KUTYŃSKA-NIDECKA Anna 11722)
BUDYTA Dariusz Andrzej 7623)
WERCZYŃSKA Katarzyna Maria 4024)
WRÓBLEWSKI Andrzej Wiktor 6925)
SKOWRON Karolina Marta 10026)
ŻABA Zbigniew 26627)
NOWICKA Hanna Maria 32228)
ADAMSKI Paweł Konrad 5529)
SZEWCZAK Urszula Maria 4930)
ĆWIKLIŃSKI Konrad Krzysztof 3031)
WALICKA-JESIOTR Danuta Elżbieta 11632)
BYCHOWSKI Andrzej Benedykt 2233)
SŁUPSKA Alicja 11134)
JAWORSKI Tadeusz 6635)
NOWAK Beata Barbara 11036)
WOŹNIAK Arkadiusz Władysław 4037)
KWIATKOWSKA Izabella Emilia 5338)
RĄCZKOWSKI Piotr Jerzy 7339)
SYKUŁA Katarzyna Agnieszka 11340)
GADZINOWSKI Piotr 1 8377.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 84 937 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KUKIZ Paweł Piotr 76 6752)
ZATORSKI Grzegorz Kazimierz 5723)
PIESAK Mirosław Józef 1074)
WILK Jacek 2 4205)
WOŁCZAŃSKI Paweł 1796)
BUKOWSKA Małgorzata Katarzyna 6157)
WIŚNIEWSKI Daniel 1148)
MARZEC Balli 1239)
ZARZYCKI Remigiusz Sławomir 7210)
URBAN Arkadiusz Adam 9311)
OTOKA-FRĄCKIEWICZ Rafał Hubert 49712)
TUMANOWICZ Witold Sławomir 98313)
ZAJĄC Monika Barbara 20414)
KOWNACKA Katarzyna Sylwia 14315)
ROLA Marcin Jarosław 22516)
OLEWIŃSKI Paweł Norbert 3417)
DZIEKANOWSKI Paweł Jan 4618)
JAROSIŃSKA Aleksandra Maria 7519)
RUSZCZYŃSKI Andrzej Stanisław 1920)
PODDĘBNIAK Jacek Ryszard 4121)
JUDYCKI Tomasz Zygmunt 11022)
SZUTKOWSKA-KISZKIEL Marta Elżbieta 8923)
GORZKOWSKA Monika Urszula 9324)
ROSTKOWSKA Jolanta Maria 9325)
JANICKA Katarzyna Aneta 13626)
ARASZKIEWICZ Tadeusz Adam 9927)
SZCZOTKA Krzysztof Grzegorz 8328)
CZAK Arkadiusz Kazimierz 9229)
DOBROWOLSKI Artur Jerzy 13130)
ZARĘBA-FUS Paulina Karolina 6531)
GAŁEK Kamila 9032)
OCHENKOWSKA Irmina Donata 2833)
MAŁYSZEK Sandra Elżbieta 7434)
KUCZYŃSKI Michał Maciej 6535)
STALERZUK Adam 17536)
HERNIK Dominik 2778.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 146 629 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PETRU Ryszard Jerzy 129 0882)
WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja 3 9453)
GRYGLAS Zbigniew 1 0114)
CHMIELEWSKA Dagmara Zofia 9855)
LIPIŃSKA-DERLIKOWSKA Magdalena Barbara 6666)
KRZAK Andrzej 5107)
BOGUCKI Grzegorz 4878)
BARTYZEL Jacek Władysław 5249)
JAKACZYŃSKI Maciej Rafał 25410)
ZJAWIŃSKA Jolanta Maria 64711)
TABORSKA Magdalena 75312)
BINISZEWSKA Anna 33213)
SOMOROWSKI Jacek Józef 14914)
PIONTEK Radosław 20415)
SERAFIŃSKI Tadeusz 12216)
AMBROZIAK Anna 55317)
SZYMAŃCZYK Aleksandra Elżbieta 22318)
BUBIEL Anton 30719)
RUTKOWSKA Magdalena Joanna 39720)
JURKIEWICZ Piotr Łukasz 17521)
MATUSIK Adam Paweł 27722)
WÓJCIK Arkadiusz Paweł 33623)
BRAŚ Katarzyna 33824)
ZASADZIŃSKI Radosław Ireneusz 11325)
GÓRA Agnieszka Katarzyna 31426)
KACPRZAK-SZYMAŃSKA Ewa 20327)
WIERZCHOWIECKI Michał Janusz 35428)
SADOWSKA-CIEŚLAK Ewa 33929)
BRANICKA Maria Ewa 18930)
MALINOWSKI Mariusz Andrzej 18931)
KAMIŃSKA Katarzyna 30532)
WOJCIECHOWSKA Magdalena Katarzyna 30333)
PAWEŁCZYK Marcin Michał 8934)
ŁUSZCZKI Przemysław Krzysztof 6835)
BROCIEK Marek Jarosław 23936)
ZAWADZKI Jacek Wiktor 19537)
SAPIŃSKA Magdalena Renata 20038)
STAWECKA Elżbieta Julia 26339)
KĄDZIELA Adam Jan 9839.
Na listę nr 11 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej oddano 2 760 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
IKONOWICZ Piotr Igor 2 1272)
ŁUKASIK Iwona Maria 583)
NOWAK Anna 964)
KAŹMIERCZAK Zbigniew Maciej 195)
WACKO-DANISZEWSKA Irmina Lucyna 86)
SAŁANOWSKA Milena Dominika 237)
KARDASIEWICZ Beata Aneta 208)
JASTRZĘBSKI Tomasz Łukasz 209)
SULKOWSKA Katarzyna Agnieszka 1410)
KAMIŃSKA Jolanta Gabriela 3111)
SULKOWSKI Aleksander Maria 712)
DOLIŃSKI Mirosław Janusz 1513)
ORŁOW Eugeniusz Jan 1014)
GAWINEK Monika Klaudyna 2415)
DRABCZYK Teresa Maria 516)
KIEŁBOWICZ Marek Zbigniew 1217)
TATARYNOWICZ Maciej Karol 1018)
CIEMNY Krzysztof 2019)
WOŹNIAK Dorota Maria 2020)
BUGAJSKI Bogdan 1521)
TYLKO Katarzyna Magdalena 8522)
PARADOWSKA Hanna Barbara 3223)
NOWAK Leszek 2124)
ROMAŃSKA-WIERZBICKA Beata Zofia 1325)
KARDASIEWICZ Konrad Andrzej 726)
SALICH Krzysztof Marek 427)
WASIAK Marek Stanisław 1728)
DUSZCZENKO Damian Jakub 2710.
Na listę nr 16 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu oddano 1 964 głosy. Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:1)
RABCZON-MAZOWIECKA Mariola 4162)
KRZEKOTOWSKA Krystyna Anna 1293)
ŁOJKO Bożena Beata 814)
SYSKA Mariusz Aleksander 415)
WIERZBOWSKA Ewa 716)
KAŁKUSIŃSKI Wojciech 187)
OLEJNICZAK Hubert Szymon 568)
POTOK Aleksandra Anna 499)
PALCZEWSKA Małgorzata Łucja 2810)
GORCZYŃSKI Andrzej 2111)
PRUTIS Halina 1512)
ZIEMBA Joanna Zofia 4913)
KŁOSIŃSKI Kazimierz Albin 2614)
LUBOMIRSKI Jerzy Krzysztof 7115)
ZAUFAL Małgorzata Zofia 2616)
KOTARBA-GAJEWSKA Hanna Danuta 1517)
PIEKARSKA Jadwiga Teresa 3618)
DE CHARRY Wioletta 5119)
STALSKA-KAJZER Małgorzata 1120)
ROSŁON Barbara Jadwiga 2821)
STRZAŁA Karol 5122)
MRÓZ Artur Piotr 3623)
JUREWICZ Dariusz 1424)
ŁUKASZUK Andrzej Ireneusz 1825)
GÓRSKI Michał 5926)
CHEŁCHOWSKA Marta 2527)
ORŁOWSKA Katarzyna Romana 3128)
KOWALSKI Jakub Antoni 3429)
SZYMANEK Sebastian Adam 1930)
ŚWIECZKA Waldemar Marcin 3031)
KAJZER Maximilian 2732)
KRZEKOTOWSKA-OLSZEWSKA Iwona Sława 2033)
DWORAK Grzegorz Maciej 1834)
BUŃKOWSKA Małgorzata 3135)
PALCZEWSKI Jarosław 636)
KRAMARSKI Łukasz Marek 437)
TAZBIR Zbigniew Adam 3438)
WASYLÓW Renata Grażyna 1739)
ŁOŚ-OSTROWSKA Krystyna 8640)
OLSZEWSKI Marcin Adam 166