Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 191 733 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZAGÓRSKI Marek Tadeusz 19 0182)
TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef 26 3723)
CZARTORYSKI Arkadiusz 24 7474)
KOWALCZYK Henryk 22 8505)
PAWŁOWICZ Krystyna 18 0706)
WOŹNIAK Grzegorz Adam 16 5167)
WARGOCKA Teresa Anna 8 5678)
PIŁKA Marian 6 6259)
ANDRZEJEWSKI Dariusz 3 37710)
WINIARSKI Krzysztof 5 42811)
KAPUSTA Urszula 2 06312)
KLIMIUK Katarzyna 2 73313)
WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta 2 17214)
SKRZYPEK Dorota 1 65915)
DREWNOWSKA Eliza 98016)
GAŁĄZKA Marek 1 65417)
ŻOCHOWSKI Zdzisław 2 12418)
CZYŻ Zofia 2 92919)
BRODZIK Małgorzata Elżbieta 1 40720)
BRODACKA-BARTOSZUK Anna Grażyna 1 15721)
FILIPEK Krzysztof 2 68522)
BALA Joanna 2 97923)
FIDURA Marcin 2 31924)
MILEWSKI Daniel George 13 3022.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 50 858 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
HIBNER Jolanta Emilia 12 8992)
MROCZEK Czesław 11 9013)
LANC Elżbieta 4 6754)
POPIELARZ Mariusz Piotr 4 8805)
SOSNOWSKA Marta 3 8346)
CHMIEL Patrycja Maria 1 3517)
GORA Stefan Marian 2 2028)
JASTRZĘBOWSKA Jolanta 1 1109)
KULICKI Marcin Antoni 1 00610)
SKŁADANOWSKI Witold 38311)
WUJEK Bogumiła Maria 52912)
WILBIK Norbert Tomasz 45413)
ŚWIDERSKI Janusz 80314)
KRASKA-ROMANOWSKA Beata 34215)
ŚRODA Paweł 70316)
KELLEHER Hanna Bożenna 17817)
SZYMBORSKA Hanna 85118)
MINARCZUK Karol 38519)
WARYŃSKA-MAJEROWICZ Beata 11020)
CZUBKOWSKA Sylwia Marta 31721)
DANILUK Andrzej 78122)
KOSESKI Adam Waldemar 1 1643.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 9 964 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NOWAK Marta Małgorzata 4 5872)
KARPIŃSKI Artur Piotr 1 2523)
OLKO Dorota Zofia 8744)
SKRZYNIARZ Michał Aleksander 2955)
GODLEWSKA Monika Zofia 5186)
HAJDUK Grzegorz 4067)
GLATZ Małgorzata Barbara 1728)
MIĘTUS Norbert Wojciech 3559)
MURAWSKA Katarzyna 42710)
BRODOWICZ Krzysztof 15111)
TOMASZEWSKA Agata Iwona 22012)
KUŚMIEREK Wojciech 13613)
ŁOPATNIUK Paulina Maria 17414)
BASTRZYK Łukasz 3974.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 16 332 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WYRZYKOWSKI Paweł Stanisław 7 3452)
REDUCH Izabela 7723)
JAWORSKI Krystian Aleksander 3924)
STEFANIUK Piotr Paweł 3975)
ŻMUDZIŃSKI Jakub Andrzej 6496)
JASZCZAK Adrian 4537)
SOCHARSKA Hanna 1848)
GRZESZCZUK Paulina 1719)
GĄGOL Jakub 19310)
LIPIŃSKA Bogumiła 8311)
PIÓRO Michał 23612)
ROMANYSZYN Tomasz 17113)
SALAMON Aneta Anna 15414)
ZDUNEK Łukasz 25415)
ROSŁAN Ewa 10916)
KOZŁOWSKI Mateusz Bronisław 13017)
ŁUGOWSKA Wanda Maria 5418)
SOBIESZUK Piotr 15719)
CZAPLICKI Maciej 11820)
KĄDZIELA Ewa 13721)
JANOWSKI Sławomir 15622)
KORWIN-MIKKE Anna 3 37523)
GÓRSKI Stanisław Józef 21324)
SKŁADANOWSKI Roman Ryszard 4295.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 38 396 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SAWICKI Marek Wacław 11 8922)
NALEWAJK Tadeusz 6 3803)
BORKOWSKI Krzysztof Wawrzyniec 4 5074)
AUGUSTYNIAK Mirosław Jan 2 8395)
KOWALCZYK Rafał Józef 3 3346)
CAŁKA Maria 1 3937)
JASTRZĘBSKI Stanisław 1 6888)
BAŁDYGA Krzysztof Konstanty 5499)
TARCZYŃSKI Antoni Jan 1 40110)
SUCHENEK Andrzej 56611)
BOJDO Dorota Agata 37212)
GÓRSKA Anna 21713)
BOMBIK Antoni 8414)
OROWIECKA Teresa 27315)
BŁASZCZAK Marek Aleksander 23416)
WOCIAL Hanna 37417)
KSIĘŻOPOLSKA Iwona 30718)
CZYŻ Dorota 13019)
KURAK Magdalena 10220)
DUSIŃSKA Agnieszka Barbara 37821)
WIECZOREK Anna Agnieszka 47822)
KOZERA Mariusz 29923)
WAKULIŃSKA Jolanta Krystyna 9624)
SMOLAREK Ryszard 5036.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 16 327 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna 7 5972)
ŻEBROWSKI Kamil 1 2513)
KRUPA Jacek 8534)
JASZCZUK Zbigniew Jan 5975)
ZYGMUNT Beata 7066)
ABRAMCZYK Jolanta Maria 5217)
PODOLECKI Piotr Mirosław 1798)
KRUSZEWSKI Wacław Maksymilian 3919)
KARWACKA Katarzyna 37810)
DOMAŃSKA Barbara Stefania 55011)
CZYŻEWICZ Tadeusz Andrzej 8612)
LIPOWSKI Paweł 32313)
SZYMANIUK Katarzyna 29714)
BĄK Henryk Wawrzyniec 12915)
BAGIŃSKA Barbara Anna 37816)
KOWALCZYK Adam 28317)
SIKORSKA Małgorzata 28818)
TRZPIL Izabela Aldona 31419)
IDYCKI Robert 7620)
DOMARECKI Jacek 22721)
HYŻY Krzysztof Apolinary 17622)
MAKAREWICZ Błażej 7277.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 31 378 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SIARKOWSKA Anna Maria 12 0732)
JAKOWICKI Paweł 2 6053)
GŁOWACKI Piotr 2 0974)
SULEWSKI Adam 1 7945)
LISIEWSKI Piotr 8676)
WÓJCIK Andrzej 1 0617)
POŁASKA Grażyna Monika 9138)
FILIPOWICZ Rafał Bartłomiej 6239)
SZCZEŚNIK Maciej Paweł 55410)
TYSZCZUK Sebastian Adrian 39811)
PIWOWARCZYK Hubert 87512)
FIGAJ Karol 65213)
AMPULSKA Paulina Agnieszka 53014)
CZAJKA Michał 1 00415)
FILIPEK Alfred Franciszek 36216)
GAJOWNIK Jacek 56217)
IWANOWSKA Milena Agata 44818)
KOWALSKA Zofia Halina 31819)
ZIĘBA Urszula Anna 49620)
JAKIMOWICZ Anna 49521)
ZAWISTOWSKA Urszula Zofia 77722)
DĄBROWSKI Zbigniew 1 8748.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 17 386 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DANIEL Magdalena 9 2162)
TOMCZUK Włodzimierz 1 4593)
DAROCHA Arkadiusz Stanisław 5174)
ROMAŃSKI Marcin 3855)
NOWICKA Katarzyna 1 6396)
TOMALA Dariusz 6177)
TRZASKA Katarzyna 6808)
PODBIELSKI Jacek 2479)
KILIŃSKA-VÖGELE Stanisława 15910)
KOSIOREK Waldemar 20811)
MARKOWSKI Konrad Henryk 20112)
JASTRZĘBSKA Dorota 36013)
DYMEK Dariusz Mariusz 15714)
SOKOŁOWSKI Tomasz 18715)
BRYK-DUDA Magdalena Emilia 11816)
PIWKO Marek Jan 59217)
BARTNICKA Joanna Gabriela 29218)
SUTRYK Marcin 3529.
Na listę nr 9 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni oddano 1 045 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PAŚNICKI Zenon Józef 1942)
MICHALEC Sylwia 1323)
HUTKOWSKI Eugeniusz 264)
WAROWNY Piotr 375)
BOROWA Marta 776)
GUGAŁA Radosław 707)
PYTLAK Ewelina Anna 308)
LIPIŃSKA Sabina Marianna 499)
KĄKOL Bogdan 7610)
ŁUKA KOSEL Hanna 1811)
BROJEK Ewelina 5612)
SZUROWSKI Adrian Sebastian 3713)
DELUGA Adrian 6014)
MONTEWKA Grzegorz 2815)
SZYMCZYK Małgorzata 4916)
POTKAJ Halina Irena 1517)
CYRYCH Sławomir 1018)
WRZOSEK Grzegorz Emil 8110.
Na listę nr 11 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej oddano 582 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BANASIUK Robert 1782)
KOZIRÓG Marta Magdalena 343)
RYPINA Wiesław Jan 274)
WICENCIAK Stanisław 135)
MIĄSEK Kazimierz 126)
OŻAROWSKI Paweł Michał 207)
MIKULISZYN Krzysztof 58)
WYSOCKA Iwona Katarzyna 469)
WALASEK Ernest Andrzej 1410)
KORNELUK Julianna 1011)
SACZUK Olga 4212)
FALKOWSKA-GRZYMAŁA Wioletta 2813)
KANIEWSKA Iwona Izabela 2614)
GRYGLAS Jacek Andrzej 2415)
KANIA Monika Małgorzata 3116)
BRYZEK-MUSZYŃSKA Edyta Danuta 7211.
Na listę nr 14 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Brauna "Szczęść Boże!" oddano 1 239 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GOŁAWSKI Krzysztof Daniel 3572)
PUZIA Marlena 1293)
KRUSZKA Dariusz 1394)
PAUDYNA Mateusz 415)
SŁOWIŃSKA Alina 566)
SOCZEWKA Mariusz Waldemar 637)
STEFANIUK Marcin 548)
RĘBISZEWSKA Angelika 249)
RESZKA Marek Waldemar 4710)
SOSZYŃSKA Aleksandra 5811)
GUL Cezary 4512)
WÓJCIK Barbara Katarzyna 5013)
DRZEWICZAK Ewa Zdzisława 2614)
KRASNODĘBSKI Mateusz 4715)
FRĄCKOWIAK Krzysztof Grzegorz 103