Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 130 758 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SUSKI Marek Witold 36 5422)
SKURKIEWICZ Wojciech 7 0583)
KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz 23 5214)
BĄK Dariusz 17 9615)
KWIECIEŃ Anna 7 4586)
FOGIEL Radosław Aleksander 6 9687)
TRELKA Waldemar Dariusz 3 1518)
WIŚNIEWSKA Lucyna Emilia 6 3829)
GÓRSKA Agnieszka 4 54810)
PÓŁBRATEK Małgorzata Danuta 95111)
FIET Anna Monika 1 26612)
MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona 1 17413)
BIAŁECKA Ewa 4 06414)
TUZINEK Zbigniew Wojciech 2 14615)
LIGOROWSKA Lidia Janina 64916)
KUC Grażyna Bożena 98517)
JANKOWSKI Michał Piotr 1 74718)
REJCZAK Jan 4 1872.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 48 332 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RUSZCZYK Leszek Jan 14 5372)
DORN Ludwik Stanisław 4 2143)
BIAŁKOWSKA Anna Maria 7 4664)
ŚMIETANKA Tomasz Józef 3 8245)
WOŹNIAK Małgorzata Anna 1 9766)
GOŁOSZ Anita Elżbieta 1 0867)
BORS Aneta 1 2488)
KUTYŁA Wojciech Bogdan 5229)
WÓJCIK Witold 1 09510)
WIKIŃSKI Marek Michał 3 55011)
ŚLEDŹ Aneta Izabela 63812)
SZYMCZYK Mariola Izabela 77813)
WIECZOREK Jakub 31714)
SZELIGA Alina Maria 35915)
LASOTA Magdalena Dorota 1 52116)
WOŁEK Izabela Maria 16917)
KACPRZAK Jacek Adam 47518)
MICHALSKA-WILK Marta Ewelina 4 5573.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 7 203 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZUBEK Alicja Izabela 2 7392)
PACZKOWSKI Krzysztof 7713)
ZIEMNICKA Małgorzata Maria 8094)
MALINOWSKI Jan Witold 2775)
CHUTKIEWICZ Agata Ewa 2536)
RADECKI Michał Bernard 3077)
KOSIEC Justyna Agnieszka 3738)
MAJEWSKI Szymon Piotr 3489)
ŻMUDZIN Anna Maria 22210)
KRUPA Piotr Paweł 39011)
KOWALSKA Katarzyna Anna 7144.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 10 770 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BŁASZCZYK Stefan 3 8232)
GRZYB Sławomir 6643)
CIECIELĄG Augustyn 3094)
SANIEWSKI Bartosz Jan 4925)
LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz 4036)
JARGOT Jarosław Piotr 2047)
BADEŃSKA Anna Izabela 2418)
ŁYCZAK Marta Patrycja 1269)
NAZIMEK Marcin 29910)
JAGIEŁŁO Tobiasz Jarosław 26311)
SZARA Bożena 10612)
KOŚCIOWSKA Agata Patrycja 5413)
LEŚNIEWSKA Paulina Urszula 10514)
SZTUK Krzysztof Jerzy 17115)
BAZYLEWICZ Milena 5616)
WIŚNIEWSKA Ewa 21217)
KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar 2 85718)
WOŹNIAK Jacek Michał 3855.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 25 933 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MALISZEWSKI Mirosław Wojciech 7 9592)
GOŁĄBEK Zbigniew 2 9013)
PAPIS Piotr 5 8454)
DĄBROWSKI Artur 9885)
JAWORSKA Bogusława Janina 1 5206)
BRZÓZKA Stanisław 4627)
BARTOSIEWICZ Teresa Jadwiga 7748)
FERENSZTAJN Krzysztof 7369)
GĄSIOROWSKA Barbara Elżbieta 67010)
WĘGRZECKA Maria Agnieszka 40611)
WOŹNIAK Roman Bogusław 60312)
JUREK Olga Agata 31613)
STOLARCZYK Agnieszka Barbara 58314)
SKIBA Tomasz Jan 81815)
JASTRZĘBSKA Bronisława Krystyna 10916)
JONCZYK Ryszard Marek 20817)
KOŁODZIEJSKA Katarzyna Ewa 16818)
PIĄTEK Dariusz 8676.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 13 258 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FORNALCZYK Elżbieta 3 2582)
REJMER Leszek 3 1293)
JANKOWSKA Dorota Anna 9674)
DĄBROWSKI Marcin 8035)
SOCHA Bogdan 3096)
WYSOCKI Roman Antoni 6667)
PSZCZOŁA Jan 9768)
MARYNIAK-GAWRYLIK Grażyna Janina 5369)
FERUŚ Marcin Paweł 14910)
MUNIAK Krzysztof 10211)
GÓRNICKA Katarzyna Anna 20512)
GĄSIOR Stanisław 17613)
GUZA Piotr Przemysław 42314)
WÓJCIK Wioletta Katarzyna 19215)
ŁYŻWA Łucja 16216)
WOJNO Mariusz Tomasz 73517)
NIZIŃSKA Anna 18518)
ZDYRA Magda Olga 2857.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 23 149 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MORDAK Robert Dariusz 7 7812)
MACIAK Paweł 2 4713)
KRAWCZUK Karolina 2 4944)
PETNIAK Zbigniew 5605)
SZEWCZYK Marek Wacław 8776)
NOWAK Marcin 1 9637)
MICHALSKI Michał 9678)
BORDZIO-BERUS Irena 3259)
MAKUCH Tomasz 77610)
KASIŃSKA Teresa Anna 54311)
ŁOJEK Roksana 51212)
PATER Agata Bożena 82713)
KOMOROWSKA Małgorzata 40814)
KOMOSA Elżbieta Agnieszka 77015)
JOPEK Krzysztof Kamil 41216)
IWANICKI Paweł Wiesław 57417)
MIEŚNIK Jerzy Piotr 46218)
BARTOLD Tadeusz Klemens 4278.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 13 233 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KALINOWSKA Katarzyna 5 7932)
BRYMORA Cezary Edward 3 4693)
MEJKA Mariusz 5784)
MENDREK Emil Artur 3225)
GANCARZ-PEŁKA Agata Katarzyna 3616)
FUNDOWICZ Adam Wojciech 2827)
GÓRNIEWSKA Małgorzata 2158)
MOŻYŁOWSKI Piotr Wojciech 1019)
ŻAK Michał Damian 34210)
MIŚKIEWICZ Łukasz 38511)
WIJATKOWSKA Ewa Agnieszka 11512)
KOZAWSKI Marcin Edward 10413)
SKOCKA Anna 14114)
GRABOWSKI Mariusz 17815)
TOMASZEWSKA Sylwia Patrycja 11716)
WRÓBEL Natalia 21417)
JAKUBOWSKA Beata 20718)
STĘPIEŃ Jakub Bartłomiej 3099.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 2 050 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GRZYBOWSKI Artur Jacek 9832)
DZIEDZIC Piotr Łukasz 1803)
POSTEK Magdalena 804)
KOBYLARCZYK Artur 535)
WITKOWSKA Agata Anna 746)
CHRZANOWSKI Łukasz Roman 907)
NOWAKOWSKA Karolina Natalia 878)
GRABUSIŃSKI Piotr 349)
DUDEK Bartłomiej 10410)
SIERAKOWSKA Katarzyna Honorata 3511)
KRAWCZYK Grzegorz 4712)
MATYJASZKIEWICZ Luiza Magdalena 2413)
PIOŚ Bartosz 4814)
KWIECIŃSKA Katarzyna 3015)
BANASIK Hubert Marek 2516)
KAZAŁA Anna Katarzyna 4317)
GASEK Krzysztof Zbigniew 5218)
SADOWSKA-SNOPCZYŃSKA Magdalena Helena 6110.
Na listę nr 15 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy oddano 656 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
AUGUŚCIK Marek 1482)
KUMOR Robert Kamil 503)
MACIEJEWSKI Jakub 404)
SKRZYPCZAK Krzysztof 425)
KUMOR Ewa Jadwiga 326)
CHŁOPICKA Zofia Julia 257)
STĄPOR Cezary Józef 348)
ROLKA Ireneusz Paweł 179)
SZNYROWSKA Anna Maria 2310)
BEDNIK Urszula Marzena 2911)
CZARNOCKI Wojciech Grzegorz 1812)
CHŁOPICKI Kazimierz Czesław 1113)
SOKOŁOWSKI Wojciech Ryszard 2614)
RAFALSKA Monika Katarzyna 2615)
STEFAŃSKA Jolanta Janina 2416)
KUMOR Marcin 2217)
CZARNOCKA Alicja Maria 2918)
GRUSZCZYŃSKI Dariusz 60