Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 131 431 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JASIŃSKI Wojciech Stefan 31 1062)
OPIOŁA Marek 14 7083)
WĄSIK Maciej Roman 9 9774)
MAŁECKI Maciej 18 6715)
KOŁAKOWSKI Robert Jerzy 10 9606)
KUREK Józef Grzegorz 7 8487)
CICHOLSKA Anna Ewa 5 3878)
SZYMAŃSKA Ewa Izabella 4 3429)
GAJEWSKA Maria Bożena 2 53610)
OLEJNICZAK Waldemar Ryszard 4 92011)
JANKOWSKI Robert Maciej 2 15612)
BIAŁKOWSKA Danuta Bożena 80513)
KORGA Tomasz 3 16014)
CUPAL Kamil 1 37815)
BIEŃKOWSKI Krzysztof 4 75916)
ZDUNEK Iwona Ewa 87317)
ZAJĄC Krystyna 1 37018)
STOKŁOSA Radosław 71919)
KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria 1 20320)
KOŁODZIEJSKI Albert Paweł 4 5532.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 49 353 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KIERWIŃSKI Marcin Piotr 16 2712)
GAPIŃSKA Elżbieta Teresa 11 7333)
WARDZIŃSKI Waldemar 3 7284)
RUSINOWSKA Beata Małgorzata 4 3625)
BODENSZAC Michał 1 0286)
DEJA Bartosz 5157)
KORAJCZYK-SZYPERSKA Agnieszka 2 6918)
ADAMIAK Paulina Ada 8899)
GONTARSKI Andrzej Jerzy 64010)
KAJKOWSKA Agnieszka 71411)
BACZEWSKI Marcin 57412)
SZYMAŃCZYK Monika 72113)
CISZEWSKI Marcin 41514)
AMBROZIAK Beata 82715)
JĘDRUSZCZAK Katarzyna Monika 21316)
SKROBISZ Krzysztof 46817)
UCHWAŁ Aneta 33718)
KASZUBA Kamil 70319)
PIOTROWSKI Marcin Hubert 51220)
TROCHIMIUK Waldemar Marek 2 0123.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 10 062 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MALIŃSKA Magdalena 4 7992)
TRZECIAK Rafał 1 2023)
BIAŁEK Maja Elżbieta 6564)
ŁUSZCZYŃSKI Piotr 5065)
SADKOWSKA Monika Emilia 5406)
WROŃSKI Marcin Krzysztof 4707)
MARCINIAK-MIERZWA Wioletta 2598)
OSIK Grzegorz Jakub 2019)
KOCEJKO Magdalena 20010)
SZYMAŃSKI Łukasz Krzysztof 45111)
MARCZYŃSKA-GOLDSTEIN Ewa Aleksandra 19912)
WIĘCKOWSKI Miłosz Grzegorz 5794.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 12 214 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GÓRSKI Tomasz Paweł 6 0612)
OLSZEWSKI Piotr 1 4393)
WITAS Adrian 5004)
CHODKOWSKI Dariusz Jan 3955)
PUTERNICKA Barbara Danuta 2946)
BACIŃSKI Marcin 8197)
KUŹNIEWSKI Krzysztof 3098)
DOMIAN Karol 1369)
ZAJĄC Grzegorz Wojciech 20310)
SŁUPECKI Robert 32711)
KOZIŃSKA Izabela 30912)
MATIUNKO Malwina 11213)
WERESZCZAKA Rafał Jerzy 15614)
TYŚKIEWICZ Joanna 13215)
MĘDRALA Magdalena 14516)
KONARZEWSKA-PRUSKA Liliana Maria 6317)
WISZNIOWSKI Rafał Bogumił 3318)
CZUCHRA Karolina 11719)
FAJKOWSKI Michał 16620)
SIENNICKI Mateusz 4985.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 31 994 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ZGORZELSKI Piotr 8 0702)
ORLIŃSKI Mirosław Adam 4 5813)
KRAWCZYK Wiesława 1 9064)
WOJNAROWSKI Konrad 2 7975)
SZYMANIK Elżbieta 2 1186)
ŁUKASIAK-MALICKA Jolanta Grażyna 5307)
ŚWIERZYŃSKI Sławomir Arkadiusz 2 1828)
REJMUS Ireneusz 1 6809)
CHRZANOWSKI Lucjan Krzysztof 32610)
MATUSZEWSKI Tomasz 52911)
PAKIEŁA Paweł 98412)
JAROSŁAWSKI Aleksander Wiesław 1 72613)
KOMINEK Tomasz 93214)
KAPCZYŃSKI Łukasz 96415)
SULKOWSKA Agnieszka 32316)
KOWALAK Ewa 61117)
LUBECKA Teresa Emilia 8918)
SZTUBA Ewa Iwona 23319)
DURCZAK Jadwiga Ewa 11520)
SZMULEWICZ Wiktor Władysław 1 2986.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 24 440 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZARZASTY Włodzimierz 13 1562)
JAKUBOWSKI Stanisław Jan 1 4213)
BUDZICH Marek 1 7664)
KIWIT Marek 1 1735)
PRĘGOWSKA Magdalena Łucja 8896)
WAŚKOWSKI Krzysztof Jerzy 5447)
SPODOBALSKI Jerzy 4368)
WIŚNIEWSKI Sławomir Jerzy 5499)
GÓRALCZYK Arkadiusz 39410)
IWANIAK Ilona 1 06111)
KOZŁOWSKI Jacek 48412)
KRÓLIKOWSKI Zbigniew 21313)
SKIERKOWSKI Piotr Andrzej 32514)
ROMALSKI Wojciech Józef 13515)
LINOWSKA Małgorzata 25716)
SKORUPSKA Aldona 13617)
PODWIĄZKA Elżbieta 16518)
RULL QUESADA Agata Anna 20519)
CICHOCKI Wojciech 17920)
MALINOWSKA Teresa 9527.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 25 257 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
JAKUBIAK Marek 11 1312)
KRÓLEWIECKA Edyta Joanna 1 7623)
WIERZBICKA Iwona Krystyna 1 4244)
NOWAKOWSKI Michał 2 0565)
JARZYNKA Wojciech 8526)
KŁOBUKOWSKI Paweł 9567)
CHROSTOWSKI Łukasz 9338)
NOWICKI Paweł Krzysztof 7159)
BARSKI Marcin 44810)
GÓRSKA Monika 1 22811)
KALWASIŃSKI Andrzej Ryszard 51812)
GĄSIOROWSKI Michał Piotr 38413)
LUBIŃSKI Kamil Szczęsny 32914)
PAPIEROWSKA Klaudia 35015)
DĄBROWSKA Anna 80416)
PAWLAK Agnieszka Monika 38617)
MAJEWSKA Wioleta Renata 39318)
HAJEL Michał Marcin 5888.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 15 451 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PODSĘDEK Marcin 6 1552)
KAMIŃSKA Małgorzata Alicja 2 6283)
DRĄŻKIEWICZ Jacek 1 1054)
WIETESKA Jacek Zbigniew 7785)
KOPROWSKI Kamil 5236)
LEWANDOWSKI Dariusz Włodzimierz 5247)
DYMKOWSKA Anna Małgorzata 4178)
PLISZKA Rafał 3759)
TAŃSKI Krzysztof Janusz 26810)
WOŹNIAK Dariusz Euzebiusz 26911)
WAŚNIEWSKA Dorota 23812)
PYDYNOWSKA Katarzyna 25613)
BONDAR Marcin 18714)
BUKOWSKA Małgorzata Anna 15015)
PRZEDPEŁSKI Paweł Janusz 25016)
STEGENKA Aneta 16317)
LIGNER Aneta 9418)
SURYNOWICZ Izabela 12219)
PRUSIK Łukasz Grzegorz 11720)
ZAKRZEWSKI Krzysztof Adam 832