Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 188 010 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
NAIMSKI Piotr Aleksander 20 4082)
LEŚNIAK Józef Krzysztof 16 1673)
PALUCH Anna 15 0494)
JANCZYK Wiesław Stanisław 16 3495)
BARTUŚ Barbara Halina 20 7256)
PICZURA Jan 7 0857)
MULARCZYK Arkadiusz 36 9038)
SIARKA Edward 13 9539)
MORDARSKA Marta 5 59010)
DUDA Jan Wiesław 9 11011)
STOPKA Julian 3 14912)
FILIPIAK Ewa 4 44913)
RYBA Marian Józef 1 27614)
GRABOWSKI Tadeusz Kajetan 1 07015)
JANCZURA Teresa 74416)
CIEŚLAK Wojciech Andrzej 1 46517)
ŚLIWA Paweł 6 39718)
TYLKA Grażyna Katarzyna 2 28319)
GANCARCZYK Karolina Elżbieta 90520)
BELSKA Małgorzata Agnieszka 4 9332.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 43 309 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
CZERWIŃSKI Andrzej Stanisław 17 4872)
GUT-MOSTOWY Andrzej Józef 10 1203)
SUKIENNIK Grażyna Karolina 1 3484)
PATALITA Tadeusz 2 6745)
KRÓL-MIREK Agata Kazimiera 1 0206)
DIDUCH Michał Szczepan 3 3937)
ZAJĄCZKOWSKI Eugeniusz Józef 8598)
JEŻ Zofia 7549)
NOWAK Renata Helena 45410)
GĄSIENICA-MAKOWSKI Andrzej Tadeusz 1 42611)
CIKOWSKI Andrzej 16212)
GUBERNAT Janusz Tomasz 20913)
WĄSOWSKA-SCHIRMER Halina Maria 24514)
SZTENCEL Danuta Joanna 46115)
OLEKSY Wioletta Jadwiga 38316)
GUCWIŃSKA Małgorzata Grażyna 17917)
ŁABNO Grażyna 37818)
OLSZYŃSKI Waldemar Paweł 31019)
WACHAŁOWICZ-KIERSZTYN Maria Dominika 18420)
PORĘBA Marcin Mateusz 1 2633.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 6 627 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BUDACZ Dorota Ewa 3 0402)
ZAWADA Tomasz Leszek 8123)
ŻYLIŃSKA Jolanta Aleksandra 4504)
MARCZYK Piotr Paweł 5365)
ALCHOWŚKA Maria Jolanta 1606)
KARCZEWSKI Michał 2317)
ŁUKOWSKA Marta 3018)
BIŃCZYCKI Jan Jerzy 1819)
JĘDRYKA Katarzyna Krystyna 14310)
CZAPLA Kajetan Szymon 30011)
POHORECKA Aleksandra Wanda 12312)
GALENT Marcin 3504.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 13 379 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan 6 2642)
SOKOŁOWSKA-WOŹNIAK Justyna Ewa 9443)
SUŁKOWSKI Piotr Emilian 1 1344)
JAMRO Szymon 1 0485)
GIENIEC Leszek Jakub 6666)
WAJRAK-FAŁOWSKA Alicja Ewa 2187)
SKUPIEŃ Andrzej 1 3448)
MATUSIK-BOCHEŃSKA Celina Zofia 1189)
KOŚCIÓŁEK Jacek 43910)
HASLIK Adrian 19211)
REIMSCHÜSSL Anna Dorota 12812)
ROGOWSKA Agnieszka Paulina 26113)
LAZAR Radosław Ryszard 25314)
BEREZOWSKI Maciej Henryk 3705.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 12 929 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
DUTKA Bronisław 3 2622)
PASOŃ Stanisław Wojciech 3 3343)
BARNAŚ Stanisław 1 6554)
NALEPKA Jerzy Andrzej 9725)
KOLBRECKA Józefa 3306)
BARAN Krystyna 3337)
NIEMIEC Urszula Zofia 5628)
PABIS Grzegorz Jerzy 1529)
SARNA Izabela Zuzanna 24510)
KANTOR Dariusz Paweł 28811)
KRÓLCZYK Czesława Maria 15212)
MAJDA Anna Helena 14913)
ZBOROWSKI Józef 10014)
POTOCZEK Jan Stanisław 21815)
TALAR Paweł Leszek 35216)
BABIŃSKI Jacek Edward 4117)
BARNA Andrzej 16018)
WRÓBEL Małgorzata Anna 16619)
TOBIASZ Józef 4586.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 7 924 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
LEJA Joanna Maria 2 9922)
BARTKOWSKA Katarzyna Justyna 1 3573)
PLATO Henryk 1 0964)
HOŁOWEŃKO Elżbieta Maria 1075)
KOLASA Grażyna Jadwiga 1916)
HĘDRZAK Mieczysław 977)
WOLSKI Henryk Roman 2978)
JAWORSKA Katarzyna Anna 3019)
LEJA Adrian Dawid 12410)
KLINK Karolina 8911)
ZARZYCKI Janusz Czesław 10312)
PIĄTKOWSKI Wiesław Jan 6913)
GOŁĄB Małgorzata 14014)
RYŁKO Ewelina Alicja 12115)
PIWOWARCZYK Anna Maria 10416)
OLSZEWSKI Tomasz 10417)
ŻUCHOWICZ Anna Maria 11918)
ZABRZEWSKI Dariusz Juliusz 7919)
ZAPIÓRKOWSKI Włodzimierz Tadeusz 3027.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 24 318 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BOROWSKA Elżbieta Joanna 8 1152)
PROSTKO Maciej 1 8753)
WCISŁO Mariusz Jerzy 2 3614)
GLIŃSKI Jarosław 1 5725)
KOBUS Piotr Stanisław 4126)
MÓL Dawid Bogumił 1 6937)
SIKORA Zbigniew Kazimierz 1 3068)
KWIATKOWSKI Amadeusz Klaudiusz 1 0529)
URBAŃSKA Ewelina Katarzyna 49710)
WNENK Mariusz 1 03711)
GRABIAK Barbara 28612)
ZYGMUNT Szczepan Alfred 51213)
SKOCZEŃ Marta 52114)
PYCIŃSKA Iwona Helena 14715)
SARATA Kinga Dominika 37216)
BIELSKI Piotr Stanisław 45617)
PŁAWECKA Monika Maria 23818)
KMAK Krzysztof Paweł 39319)
WOJCIECHOWSKA Katarzyna Małgorzata 43720)
ROGÓŻ Maciej Jakub 1 0368.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 11 468 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
GABRYŚ Tomasz Jakub 4 9852)
WOJTAS Adam Michał 1 0573)
ENDRES Małgorzata Joanna 1 4244)
GWÓŹDŹ Jacek Józef 4285)
SŁUGOCKA Agnieszka Katarzyna 7946)
KONSUR Krzysztof Łukasz 3657)
SMOTER Robert Mieczysław 4708)
NOWAKOWSKA Maria Małgorzata 4489)
KURPIEL Kazimierz Tadeusz 15710)
GAWLIK-POCIECHA Alicja 29211)
ŚMIGOWSKA-KACZKA Lidia Ewa 18312)
GIERA Agata Anna 13913)
ŁUKASIK Ryszard 7269.
Na listę nr 10 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Stonogi oddano 1 606 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KLESZYK Barbara Emilia 5212)
NIŻNIK Kazimierz Józef 1163)
CZUBIŃSKI Szczepan Franciszek 694)
SUTOR Małgorzata 1185)
PERGÓŁ Sławomir Marek 566)
GÓRSKI Konrad Janusz 1187)
WYPART Damian Michał 408)
USTUPSKA Beata Zofia 379)
KOCIK Elżbieta Stanisława 3010)
PAJDZIK Wiktor Andrzej 4811)
KALATA Jacek 12612)
STAROWICZ Artur Leszek 2613)
BOGDAŁ Monika Agnieszka 3114)
TATAR Wojciech Dominik 27010.
Na listę nr 15 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Kongres Nowej Prawicy oddano 891 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PACIEJ Andrzej Stefan 2222)
WOJTASZEK Krzysztof Ryszard 423)
MUCHA Kamil 954)
KLEMCZAK Krzysztof 255)
PYZIK Ryszard Marek 496)
ŁOWISZ Władysław 427)
DUDA Barbara 1498)
TARGOSZ Monika Ewa 179)
MIREK Wioletta Janina 2210)
BEDNAREK Monika Katarzyna 2411)
BUDZYK Zdzisław Franciszek 1712)
KLEMCZAK Barbara Elżbieta 1913)
STOJEK Kamil Konrad 1814)
WĘDRYCHOWICZ Anna 1415)
DOBROWOLSKI Stanisław 3616)
UZAR Grzegorz Krzysztof 1817)
BORKOWSKA Helena Kinga 1318)
CHOWANIEC Tomasz Michał 69