Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 133 213 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZYDŁO Beata Maria 96 1272)
POLAK Marek Władysław 3 3453)
SZLACHETKA Jarosław Piotr 9 1424)
KOZIK Krzysztof Janusz 2 5245)
JURZAK Jarosław Ludwik 2 4446)
FILIPIAK Ewa Maria 3 9157)
KASPEREK Krzysztof 1 4148)
HAJOS Sławomir Paweł 2 7349)
TRZASKA Janina 36710)
BIERNAT Zbigniew Stanisław 3 64411)
MAJKA Jolanta Maria 70612)
KRYSTIAN Mariusz Tomasz 1 19913)
ŁAGOSZ-MIROCHA Stanisława Maria 18814)
SPANNBAUER Tomasz Piotr 1 49615)
RAPACZ Anna Emilia 1 57816)
KACZYŃSKI Filip Roman 2 3902.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 55 454 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SOWA Marek Jan 20 8672)
NIEDZIELA Dorota 7 9673)
MACIASZEK Robert Tomasz 7 3934)
BOBOWSKA Joanna Grażyna 4 4035)
KOŹBIAŁ Maciej Józef 3 7276)
LICHOSYT Stanisław 1 9887)
GĘBALA Bartłomiej Łukasz 1 3798)
SZEWCZYK Piotr Paweł 1 1539)
KALEMBA Urszula Maria 76310)
KAJDAS Wojciech Marek 92011)
ŻAK Sylwia Urszula 92912)
PADLIKOWSKA-LEŚNIAK Hanna Łucja 26013)
JOŃCZYK Zofia Anna 80514)
SOKOŁOWSKA-GAWROŃSKA Magdalena Maria 26315)
PRZYSTAŁ Lucyna 37716)
ŻAK Tomasz 2 2603.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 8 840 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
SZYMAŃSKA Monika Anna 4 9522)
KOWALÓWKA Michał Grzegorz 8363)
BERYT Alicja Joanna 4524)
ACHINGER Piotr Tytus 7305)
DERDA Katarzyna Ewa 4486)
CZYŻYK Szymon Aleksander 3667)
BURZAWA Halina Maria 2128)
GUGAŁO Andrzej Witold 1759)
KUBAT Katarzyna Ewa 34710)
HAŁUN Jakub Henryk 3224.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 12 089 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRAWCZYK Emil Piotr 6 5032)
ŚLUSARCZYK Michał Daniel 1 2443)
WYPARTOWICZ Bartłomiej Grzegorz 6644)
MYDLARZ Mateusz Franciszek 4505)
SKWARCZYŃSKA Katarzyna Anna 5146)
MANDZIEJ Anna Zofia 2067)
BABECKI Tomasz Zdzisław 2728)
SZUSTER Piotr Andrzej 4249)
CZACHUR Adam Aleksander 20210)
KRAWIEC Wojciech Piotr 30411)
ZASŁONA Katarzyna 23812)
MIROCHA Justyna Marzena 19413)
KOWAL Melania Teresa 19014)
TROJAK Szymon Piotr 21415)
MOTYSIA Agata Ewa 13016)
MYDLARZ Tomasz Józef 3405.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 8 226 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KAŁA Józef 2 3972)
CZAICKI Ryszard 1 5693)
BUDKA Józef 7284)
JOPEK Bożena Halina 4915)
DUDZIK Józef 5086)
ŁYSOŃ Leszek 4787)
SZCZYGIEŁ Elżbieta Teresa 2378)
KLIMOWSKA-BOBULA Edyta Katarzyna 2909)
HYJEK Ewa Maria 16010)
OKOCZUK Jarosław Anatol 25511)
JAKUBOWSKI Tomasz Marek 18112)
WARTA Stanisława 15913)
MATUSIAK Małgorzata Maria 16914)
JAROSZ Daniel Janusz 10015)
WIŚNIEWSKA Beata Barbara 18916)
SAWICKI Stefan Marian 3156.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 14 473 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
PIĄTKOWSKA Zdzisława Alicja 4 3102)
RYDZOŃ Stanisław 4 7563)
TALAGA Halina 1 1644)
BIELAT Maciej 4725)
SARLEJ Wit Mateusz 6256)
WRZEŚNIEWSKI Janusz Jarosław 2027)
LUKS Edyta Kazimiera 2448)
NAZAROWSKI Marek Piotr 1839)
DRAB Szymon Przemysław 15210)
REJDYCH Paweł 57211)
ZIOBRO Alicja 24412)
SCĄBER Marta Beata 29113)
SYGNAT Mirosław Zenon 24014)
MATUSZEWSKA Franciszka Julia 28115)
BARTYZEL Roman Stanisław 23116)
ŁAKOMY Barbara Maria 5067.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 23 551 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
BRYNKUS Józef 8 6152)
SZOT Radosław Paweł 3 4743)
ZAWADZKI Grzegorz Roman 1 3084)
LECIEJEWSKA Agnieszka 1 5235)
KASPRZAK Kamil Mateusz 1 1096)
KOŁODZIEJCZYK Dariusz Antoni 9867)
CHORĄŻY Rafał Adrian 1 3168)
KIERPIEC Daniel Józef 5549)
MACIEJOWSKA Kinga Katarzyna 1 28410)
KARCZ-ZIELIŃSKA Ada Dorota 86311)
MAJCHERCZYK Andżelika Sylwia 51312)
MITKA Mariola Beata 57813)
BALIŚ Monika Katarzyna 61114)
ZGRZYWA Krzysztof Adam 8178.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 15 731 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MIKLASZEWSKA Anna Maria 6 3752)
TOMASZEWSKI Tomasz Andrzej 2 3553)
JANAS Paweł Michał 1 2694)
CHOWANIEC Michał 1 0385)
AMBROŻY Radosław Bartosz 8676)
MOSTOWIK Grażyna 4847)
JAMROŻEK Leon Piotr 2628)
SZCZERBOWSKA Julia Karina 7569)
STOKŁOSA Mariusz 36410)
SKOWROŃSKA Kinga Agnieszka 37611)
CORA Zofia Stanisława 20512)
KOŁODZIEJCZYK Janusz 32013)
KARCZMITOWICZ Michał Łukasz 14814)
DASZKIEWICZ Edyta Małgorzata 23115)
KAMUSIŃSKI Wojciech Jan 681