Oddział 2 - Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list - Wyniki wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej przeprowadzonych w dniu 25 października 2015 r.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2015.1731
Akt indywidualny Wersja od: 2 listopada 2015 r.
Oddział 2.
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
Wyniki głosowania na listy kandydatów i na poszczególnych kandydatów z tych list
1.
Na listę nr 1 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość oddano 134 134 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
MACIEREWICZ Antoni 33 9602)
MILCZANOWSKA Anna Maria 11 5623)
TELUS Robert 18 6704)
MISIEWICZ Bartłomiej Sebastian 1 9925)
WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał 21 1636)
MACIEJEWSKI Krzysztof 6 8187)
WĘGRZYNOWSKI Mariusz Tomasz 5 2668)
KUKLIŃSKI Mirosław 3 7359)
LOREK Grzegorz Andrzej 6 34410)
TRĘBSKI Leszek 4 55811)
PIETRASZKO Anna Irena 1 44412)
SZYMAŃSKA Zofia Aleksandra 1 87813)
WYSOCKA Agnieszka Katarzyna 3 59814)
WENDROWSKA Ewa Beata 1 93815)
LASOTA Magdalena Małgorzata 1 14116)
MESZKA-STEFANOWSKA Bożena 32817)
KUBIAK Dariusz Jan 8 00418)
PAWLIKOWSKI Jan 1 7352.
Na listę nr 2 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP oddano 44 173 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
RUTKOWSKA Dorota 10 1572)
RADZISZEWSKA Elżbieta 12 7413)
ROŻNIATOWSKI Arkadiusz Paweł 1 3714)
SPÓLNICKA Magdalena Sylwia 4 0485)
KUCHARSKI Sylwester Wojciech 2 4576)
CZAPLA Andrzej Wiesław 2 7507)
SOKALSKI Jacek Marian 1 1958)
GRONOSTAJ-URBAŃSKA Ewa 3919)
PIETRZAK Teresa Wiesława 81410)
DRZEWOSKA-ŁUCZAK Agnieszka Beata 1 71611)
MOSCARDO-MALINOWSKI Hanna Marianna 12012)
SIEDLECKI Grzegorz Józef 1 13313)
CZYŻYŃSKI Konrad Andrzej 23414)
WIKTOROWICZ Beata 1 32915)
BUJNOWSKI Tadeusz Ryszard 1 73116)
GRZELAK Jacek Stefan 32417)
URBAŃCZYK Bartosz Mariusz 31518)
TOMASZEWSKI Jan 1 3473.
Na listę nr 3 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Partia Razem oddano 8 747 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KRYSIAK Wioleta Magdalena 4 0492)
PODPORA Mariusz Łukasz 1 1963)
GROCHULSKA-BUCEWKA Agata Maria 4814)
RÓŻALSKI Artur 5195)
WAŁKUSKA Natalia Krystyna 3306)
BARTOSIEWICZ Rafał 6527)
RAŁ Aleksandra 3538)
OSIŃSKI Jacek Edward 3919)
JELONKIEWICZ Jolanta Kazimiera 12010)
ŁUGOWSKI Kasper Cezary 22511)
WINNICKA-SZMIELEW Barbara Ewa 4314.
Na listę nr 4 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy KORWiN oddano 11 160 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KĘDZIERSKI Lech Tomasz 5 3162)
WOŹNIAK Dariusz Paweł 1 8973)
PŁACHETA Wojciech Zdzisław 4714)
OLAK Anna 6545)
KASPRZYCA Dawid Paweł 3906)
ADAMCZYK Marta Magdalena 2717)
KOPIŃSKI Mateusz Sebastian 2468)
WÓJCIK Katarzyna 3349)
KURCZYNA Mateusz Adam 14910)
OLEJNIK Jagoda Katarzyna 28211)
TRĘBSKI Bartosz Adrian 18012)
BRZEZIŃSKI Jakub Radosław 21613)
UTECHT Bożena Teresa 7914)
DOBIESZ Alicja Maria 12215)
MIELCZAREK Sebastian Krystian 5535.
Na listę nr 5 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe oddano 21 364 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
KLIMCZAK Dariusz 6 0812)
OZGA Krystyna Ewa 3 3833)
BAGIEŃSKI Artur Jan 2 8084)
ROBAK Barbara Danuta 7375)
ŚLUSARCZYK Wojciech 6906)
CHRZĘST Szczepan Józef 6077)
WŁODARCZYK Alojzy 1 6818)
KRÓL-POSPIESZNY Anna Małgorzata 7479)
WIERUSZEWSKI Jan 66710)
WITASZCZYK Stanisław 1 70811)
KUBIK Małgorzata Agnieszka 32312)
SKIERKOWSKI Piotr Henryk 11413)
MILCZAREK Ewa Marzena 39414)
ZAWADZKA Ewa Elżbieta 20515)
STACHOWIAK Leszek 15916)
KOWALCZYK Jerzy Jacek 22717)
MATUSIEWICZ Monika Agnieszka 15018)
DZIADCZYK Paulina Agnieszka 6836.
Na listę nr 6 zgłoszoną przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni oddano 21 352 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
OSTROWSKI Artur Zygmunt 9 8242)
DOMARACKI Marek Robert 1 1423)
PIREK Barbara Ewa 1 0084)
CIACH Arkadiusz Stanisław 2 0805)
WIKTOROWICZ Agnieszka Dorota 8476)
BOGATKO Dorota Jadwiga 1 0467)
SZAJBLER Dominik 7578)
MARKUN Marta Elżbieta 3009)
WOJTANIA Agata 53510)
DWORZYŃSKA Jolanta Ewa 30711)
PIERKOŚ Piotr Mariusz 26212)
BARYŁA Stanisław Paweł 45713)
ROCHMIŃSKI Paweł 16414)
BIENIAS Agnieszka 42315)
JĘDRZEJCZYK Ewa Justyna 32916)
KRZEMIŃSKA Katarzyna Genowefa 15017)
MORAWSKA Maria Bronisława 38918)
KRAWCZYK Marek 1 3327.
Na listę nr 7 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" oddano 28 808 głosów.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
WÓJCIKOWSKI Rafał Piotr 9 1352)
JANOWSKA Małgorzata Monika 2 8773)
KOSTRZEWA Karol Roman 2 2144)
RAK Jacek Krzysztof 1 4085)
CZERNIAK Hubert Stanisław 2 0386)
MADEJ Jan 9487)
RADZISZEWSKI Piotr Roland 8238)
KOBYŁCZAK Paweł Piotr 3619)
OLCZAK-SCHLODIŃSKA Ewa Anita 42310)
GAWRON Dariusz Włodzimierz 76011)
STAŃCZYK Magdalena 83012)
MIŚKIEWICZ Joanna Elżbieta 46913)
PIETRZAK Elżbieta Urszula 37814)
CIĘŻKI Tomasz Emil 1 17015)
NICIA Grzegorz Marek 78316)
ŁASKA Paulina Patrycja 75917)
STĘPIEŃ Agnieszka Katarzyna 79218)
WŁODARCZYK Zbigniew Antoni 2 6408.
Na listę nr 8 zgłoszoną przez Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru oddano 15 983 głosy.Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1)
ŁUCZAK Agnieszka Maria 8 4822)
WATA Dariusz Norbert 1 9533)
KOSOWSKI Przemysław Piotr 7784)
ZAJĄCZKOWSKI Tomasz Henryk 3795)
ŻEMEJDA-ZYBURA Marzena Wioletta 3536)
ALKSNIN Agnieszka 5807)
CHMIELEWSKI Kamil Kazimierz 3738)
GRZELCZAK Marcin Przemysław 3319)
FULTZ Anna Maria 16010)
KUCHARSKI Karol 31811)
KOSZARNA Sylwia Anna 21212)
BUGDAL Kamil Paweł 34913)
KAŹMIERCZAK Sławomir 27814)
LISTWOŃ Anna Renata 18115)
NOWAKOWSKI Andrzej 22816)
KRASZKIEWICZ Marta Ewa 14417)
LANGE Aleksandra Jolanta 30118)
SENEJKO Andrzej Jerzy 583