Określenie gmin i miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2004.240.2410
Akt utracił moc Wersja od: 8 listopada 2004 r.
ROZPORZĄDZENIE
PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 2 listopada 2004 r.
w sprawie określenia gmin i miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu
Na podstawie art. 2 ustawy z dnia 11 sierpnia 2001 r. o szczególnych zasadach odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu (Dz. U. Nr 84, poz. 906) zarządza się, co następuje:
1.
Rozporządzenie określa gminy lub miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek działania żywiołu.2.
Wykaz gmin i miejscowości, o których mowa w ust. 1, określa załącznik do rozporządzenia.ZAŁĄCZNIK
WYKAZ GMIN I MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY, REMONTÓW I ROZBIÓREK OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH W WYNIKU DZIAŁANIA ŻYWIOŁU
WYKAZ GMIN I MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY, REMONTÓW I ROZBIÓREK OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH W WYNIKU DZIAŁANIA ŻYWIOŁU
Lp. | Województwo | Lp. | Nazwa gminy | Lp. | Nazwa miejscowości |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | LUBELSKIE | 1 | ADAMÓW | 1 | Adamów |
(powiat zamojski) | 2 | Bliżów (wieś) | |||
3 | Boża Wola | ||||
4 | Bródki | ||||
5 | Rachodoszcze | ||||
6 | Suchowola-Kolonia | ||||
7 | Trzepieciny | ||||
8 | Żyznów | ||||
2 | ANNOPOL | 1 | Bliskowice | ||
2 | Kopiec | ||||
3 | Kosin | ||||
4 | Opoczka Mała | ||||
5 | Popów | ||||
6 | Wymysłów | ||||
3 | GORAJ | 1 | Gilów | ||
2 | Hosznia Abramowska | ||||
3 | Hosznia Ordynacka | ||||
4 | Jędrzejówka | ||||
5 | Kondraty | ||||
6 | Średniówka (wieś) | ||||
4 | JANOWIEC | 1 | Brześce-Kolonia | ||
5 | KOMARÓW-OSADA | 1 | Komarów-Osada | ||
2 | Komarów-Wieś | ||||
3 | Sosnowa-Dębowa | ||||
4 | Wolica Brzozowa (wieś) | ||||
5 | Zubowice (wieś) | ||||
6 | KURÓW | 1 | Buchałowice | ||
2 | Klementowice | ||||
3 | Płonki | ||||
7 | RACHANIE | 1 | Józefówka | ||
2 | Pawłówka | ||||
3 | Siemierz | ||||
4 | Siemnice | ||||
5 | Werechanie (wieś) | ||||
8 | STĘŻYCA | 1 | Paprotnia | ||
2 | Piotrowice | ||||
9 | TYSZOWCE | 1 | Klątwy | ||
2 | Niedźwiedzia Góra | ||||
3 | Przewale | ||||
4 | Soból | ||||
5 | Tyszowce | ||||
10 | WOJSŁAWICE | 1 | Krasne | ||
2 | Ostrów-Kolonia | ||||
3 | Stary Majdan | ||||
2 | LUBUSKIE | 1 | DĄBIE | 1 | Dąbie |
2 | DESZCZNO | 1 | Borek | ||
2 | Brzozowiec | ||||
3 | Deszczno | ||||
4 | Glinik | ||||
3 | DREZDENKO | 1 | Goszczanówko (wieś) | ||
4 | GUBIN | 1 | Drzeńsk Wielki | ||
2 | Jaromirowice | ||||
5 | KROSNO ODRZAŃSKIE | 1 | Czarnowo | ||
2 | Wężyska | ||||
6 | SANTOK | 1 | Lipki Małe | ||
2 | Lipki Wielkie | ||||
3 | Mąkoszyce | ||||
4 | Santok | ||||
7 | SŁUBICE | 1 | Nowy Lubusz | ||
2 | Słubice | ||||
8 | STARE KUROWO | 1 | Pławin | ||
2 | Przynotecko | ||||
9 | ZWIERZYN | 1 | Górecko | ||
3 | ŁÓDZKIE | 1 | BĘDKÓW | 1 | Ceniawy |
2 | Ewcin | ||||
3 | Rudnik | ||||
4 | Wykno | ||||
2 | WOLBÓRZ | 1 | Kuznocin | ||
2 | Lubiatów | ||||
3 | Młynary | ||||
4 | Psary Stare | ||||
4 | MAŁOPOLSKIE | 1 | BABICE | 1 | Jankowice |
2 | Mętków | ||||
3 | Rozkochów | ||||
4 | Wygiełzów | ||||
2 | BIAŁY DUNAJEC | 1 | Biały Dunajec | ||
2 | Gliczarów Dolny | ||||
3 | BIECZ | 1 | Biecz | ||
2 | Binarowa | ||||
3 | Bugaj | ||||
4 | Głęboka | ||||
5 | Grudna Kępska | ||||
6 | Korczyna | ||||
7 | Libusza | ||||
8 | Racławice | ||||
9 | Rożnowice | ||||
10 | Sitnica | ||||
11 | Strzeszyn | ||||
4 | BOBOWA | 1 | Bobowa | ||
2 | Brzana | ||||
3 | Jankowa | ||||
4 | Sędziszowa | ||||
5 | Siedliska | ||||
6 | Stróżna | ||||
7 | Wilczyska | ||||
5 | BOCHNIA m. | 1 | Bochnia | ||
6 | BOCHNIA | 1 | Brzeźnica | ||
2 | Buczyna | ||||
3 | Chełm | ||||
4 | Dąbrowica | ||||
5 | Pogwizdów | ||||
6 | Wola Nieszkowska | ||||
7 | Zawada | ||||
7 | BOLESŁAW | 1 | Bolesław | ||
(powiat dąbrowski) | 2 | Kanna | |||
3 | Kuzie | ||||
4 | Strojców | ||||
5 | Tonia | ||||
8 | BUKOWINA TATRZAŃSKA | 1 | Białka Tatrzańska | ||
2 | Brzegi | ||||
3 | Bukowina Tatrzańska | ||||
4 | Czarna Góra | ||||
5 | Groń | ||||
6 | Jurgów | ||||
7 | Leśnica | ||||
8 | Rzepiska | ||||
9 | CHEŁMIEC | 1 | Biczyce Dolne | ||
2 | Biczyce Górne | ||||
3 | Chełmiec | ||||
4 | Chomranice | ||||
5 | Dąbrowa | ||||
6 | Januszowa | ||||
7 | Klęczany | ||||
8 | Klimkówka | ||||
9 | Krasne Potockie | ||||
10 | Kunów | ||||
11 | Kurów | ||||
12 | Librantowa | ||||
13 | Marcinkowice | ||||
14 | Naściszowa | ||||
15 | Niskowa | ||||
16 | Paszyn | ||||
17 | Piątkowa | ||||
18 | Rdziostów | ||||
19 | Trzetrzewina | ||||
20 | Ubiad | ||||
21 | Wielogłowy | ||||
22 | Wielopole | ||||
23 | Wola Kurowska | ||||
24 | Wola Marcinkowska | ||||
10 | CIĘŻKOWICE | 1 | Bogoniowice | ||
2 | Bruśnik | ||||
3 | Ciężkowice | ||||
4 | Falkowa | ||||
5 | Jastrzębia | ||||
6 | Kąśna Dolna | ||||
7 | Kąśna Górna | ||||
8 | Kipszna | ||||
9 | Ostrusza | ||||
10 | Pławna | ||||
11 | Siekierczyna | ||||
12 | Tursko | ||||
13 | Zborowice | ||||
11 | CZARNY DUNAJEC | 1 | Chochołów | ||
2 | Ciche | ||||
3 | Czarny Dunajec | ||||
4 | Czerwienne | ||||
5 | Dział | ||||
6 | Koniówka | ||||
7 | Odrowąż | ||||
8 | Piekielnik | ||||
9 | Pieniążkowice | ||||
10 | Podczerwone | ||||
11 | Podszkle | ||||
12 | Ratułów | ||||
13 | Stare Bystre | ||||
14 | Wróblówka | ||||
15 | Załuczne | ||||
12 | CZCHÓW | 1 | Będzieszyna | ||
2 | Czchów | ||||
3 | Domosławice | ||||
4 | Jurków | ||||
5 | Piaski-Drużków | ||||
6 | Tworkowa | ||||
7 | Tymowa | ||||
8 | Wytrzyszczka | ||||
9 | Złota | ||||
13 | CZORSZTYN | 1 | Czorsztyn | ||
2 | Huba | ||||
3 | Kluszkowce | ||||
4 | Maniowy | ||||
5 | Mizerna | ||||
6 | Sromowce Niżne | ||||
7 | Sromowce Wyżne | ||||
14 | DĄBROWA TARNOWSKA | 1 | Brnik | ||
2 | Dąbrowa Tarnowska | ||||
3 | Morzychna | ||||
4 | Nieczajna Górna | ||||
5 | Smęgorzów | ||||
6 | Sutków | ||||
7 | Szarwark | ||||
15 | DOBRA | 1 | Chyszówki | ||
2 | Dobra | ||||
3 | Jurków | ||||
4 | Porąbka | ||||
5 | Półrzeczki | ||||
6 | Skrzydlna | ||||
7 | Stróża | ||||
16 | GDÓW | 1 | Pierzchów | ||
2 | Wiatowice | ||||
3 | Zagórzany | ||||
4 | Zborczyce | ||||
5 | Zręczyce | ||||
17 | GORLICE m. | 1 | Gorlice | ||
18 | GORLICE | 1 | Bielanka | ||
2 | Bystra | ||||
3 | Dominikowice | ||||
4 | Klęczany | ||||
5 | Kobylanka | ||||
6 | Kwiatonowice | ||||
7 | Ropica Polska | ||||
8 | Stróżówka | ||||
9 | Szymbark | ||||
10 | Zagórzany | ||||
19 | GRĘBOSZÓW | 1 | Bieniaszowice | ||
2 | Biskupice | ||||
3 | Borusowa | ||||
4 | Hubenice | ||||
5 | Karsy | ||||
6 | Okręg | ||||
7 | Ujście Jezuickie | ||||
20 | GROMNIK | 1 | Brzozowa | ||
2 | Chojnik | ||||
3 | Golanka | ||||
4 | Gromnik | ||||
5 | Polichty | ||||
6 | Rzepiennik Marciszewski | ||||
7 | Siemiechów | ||||
21 | GRÓDEK NAD DUNAJCEM | 1 | Bartkowa-Posadowa | ||
2 | Bujne | ||||
3 | Gródek nad Dunajcem | ||||
4 | Jelna | ||||
5 | Lipie | ||||
6 | Podole-Górowa | ||||
7 | Przydonica | ||||
8 | Roztoka-Brzeziny | ||||
9 | Rożnów | ||||
10 | Sienna | ||||
11 | Tropie | ||||
12 | Zbyszyce | ||||
22 | GRYBÓW m. | 1 | Grybów | ||
23 | GRYBÓW | 1 | Biała Niżna | ||
2 | Binczarowa | ||||
3 | Chodorowa | ||||
4 | Cieniawa | ||||
5 | Florynka | ||||
6 | Gródek | ||||
7 | Kąclowa | ||||
8 | Krużlowa Niżna | ||||
9 | Krużlowa Wyżna | ||||
10 | Polna | ||||
11 | Ptaszkowa | ||||
12 | Siołkowa | ||||
13 | Stara Wieś | ||||
14 | Stróże | ||||
15 | Wawrzka | ||||
16 | Wyskitna | ||||
24 | JODŁOWNIK | 1 | Góra Świętego Jana | ||
2 | Janowice | ||||
3 | Jodłownik | ||||
4 | Kostrza | ||||
5 | Krasne-Lasocice | ||||
6 | Mstów | ||||
7 | Pogorzany | ||||
8 | Sadek | ||||
9 | Słupia | ||||
10 | Szczyrzyc | ||||
11 | Szyk | ||||
12 | Wilkowisko | ||||
25 | JORDANÓW m. | 1 | Jordanów | ||
26 | KAMIENICA | 1 | Kamienica | ||
2 | Szczawa | ||||
3 | Zalesie | ||||
4 | Zbludza | ||||
27 | KAMIONKA WIELKA | 1 | Bogusza | ||
2 | Jamnica | ||||
3 | Kamionka Mała | ||||
4 | Kamionka Wielka | ||||
5 | Królowa Górna | ||||
6 | Królowa Polska | ||||
7 | Mszalnica | ||||
8 | Mystków | ||||
28 | KĘTY | 1 | Kęty | ||
29 | KONIUSZA | 1 | Biórków Mały | ||
2 | Budziejowice | ||||
3 | Chorążyce | ||||
4 | Gnatowice | ||||
5 | Górka Jaklińska | ||||
6 | Koniusza | ||||
7 | Łyszkowice | ||||
8 | Muniaczkowice | ||||
9 | Niegardów-Kolonia | ||||
10 | Piotrkowice Małe | ||||
11 | Polekarcice | ||||
12 | Posądza | ||||
13 | Przesławice | ||||
14 | Siedliska | ||||
15 | Wroniec | ||||
16 | Wronin | ||||
30 | KORZENNA | 1 | Bukowiec | ||
2 | Janczowa | ||||
3 | Jasienna | ||||
4 | Koniuszowa | ||||
5 | Korzenna | ||||
6 | Lipnica Wielka | ||||
7 | Łęka | ||||
8 | Łyczana | ||||
9 | Miłkowa | ||||
10 | Mogilno | ||||
11 | Niecew | ||||
12 | Posadowa Mogilska | ||||
13 | Siedlce | ||||
14 | Słowikowa | ||||
15 | Trzycierz | ||||
16 | Wojnarowa | ||||
31 | KROŚCIENKO | 1 | Dziadowe Kąty | ||
NAD DUNAJCEM | 2 | Grywałd | |||
3 | Hałuszowa | ||||
4 | Kąty-Niwki | ||||
5 | Krościenko nad Dunajcem | ||||
6 | Krośnica | ||||
7 | Tylka-Biały Potok | ||||
32 | KRYNICA-ZDRÓJ | 1 | Berest | ||
2 | Czyrna | ||||
3 | Krynica-Zdrój | ||||
4 | Mochnaczka Niżna | ||||
5 | Mochnaczka Wyżna | ||||
6 | Muszynka | ||||
7 | Piorunka | ||||
8 | Polany | ||||
9 | Tylicz | ||||
33 | KSIĄŻ WIELKI | 1 | Antolka | ||
2 | Cisie | ||||
3 | Giebułtów | ||||
34 | LASKOWA | 1 | Laskowa | ||
2 | Sechna | ||||
3 | Ujanowice | ||||
35 | LIMANOWA m. | 1 | Limanowa | ||
36 | LIMANOWA | 1 | Bałażówka | ||
2 | Kanina | ||||
3 | Kisielówka | ||||
4 | Kłodne | ||||
5 | Koszary | ||||
6 | Lipowe | ||||
7 | Łososina Górna | ||||
8 | Makowica | ||||
9 | Męcina | ||||
10 | Młynne | ||||
11 | Mordarka | ||||
12 | Nowe Rybie | ||||
13 | Pasierbiec | ||||
14 | Pisarzowa | ||||
15 | Rupniów | ||||
16 | Siekierczyna | ||||
17 | Sowliny | ||||
18 | Stara Wieś | ||||
19 | Stare Rybie | ||||
20 | Walowa Góra | ||||
21 | Wysokie | ||||
37 | LIPINKI | 1 | Bednarka | ||
2 | Kryg | ||||
3 | Lipinki | ||||
4 | Pagorzyna | ||||
5 | Rozdziele | ||||
6 | Wójtowa | ||||
38 | LUBIEŃ | 1 | Krzeczów | ||
2 | Lubień | ||||
3 | Skomielna Biała | ||||
4 | Tenczyn | ||||
39 | ŁABOWA | 1 | Barnowiec | ||
2 | Czaczów | ||||
3 | Kotów | ||||
4 | Łabowa | ||||
5 | Łabowiec | ||||
6 | Łosie | ||||
7 | Maciejowa | ||||
8 | Nowa Wieś | ||||
9 | Składziste | ||||
10 | Uhryń | ||||
40 | ŁAPANÓW | 1 | Boczów | ||
2 | Brzezowa | ||||
3 | Chrostowa | ||||
4 | Cichawka | ||||
5 | Grabie | ||||
6 | Kamyk | ||||
7 | Kępanów | ||||
8 | Kobylec | ||||
9 | Lubomierz | ||||
10 | Łapanów | ||||
11 | Sobolów | ||||
12 | Tarnawa | ||||
13 | Ubrzeż | ||||
14 | Wieruszyce | ||||
15 | Wola Wieruszycka | ||||
16 | Wolica | ||||
17 | Zbydniów | ||||
41 | ŁAPSZE NIŻNE | 1 | Frydman | ||
2 | Kacwin | ||||
3 | Łapszanka | ||||
4 | Łapsze Niżne | ||||
5 | Łapsze Wyżne | ||||
6 | Niedzica | ||||
7 | Trybsz | ||||
42 | ŁĄCKO | 1 | Brzyna | ||
2 | Czarny Potok | ||||
3 | Czerniec | ||||
4 | Jazowisko | ||||
5 | Kadcza | ||||
6 | Kicznia | ||||
7 | Łazy Brzyńskie | ||||
8 | Łącko | ||||
9 | Maszkowice | ||||
10 | Obidza | ||||
11 | Szczereż | ||||
12 | Wola Kosnowa | ||||
13 | Wola Piskulina | ||||
14 | Zabrzeż | ||||
15 | Zagorzyn | ||||
16 | Zarzecze | ||||
43 | ŁOSOSINA DOLNA | 1 | Białawoda | ||
2 | Bilsko | ||||
3 | Łęki | ||||
4 | Łososina Dolna | ||||
5 | Łyczanka | ||||
6 | Michalczowa | ||||
7 | Rąbkowa | ||||
8 | Rojówka | ||||
9 | Skrzętla | ||||
10 | Stańkowa | ||||
11 | Świdnik | ||||
12 | Tabaszowa | ||||
13 | Tęgoborze | ||||
14 | Witowice Dolne | ||||
15 | Witowice Górne | ||||
16 | Wronowice | ||||
17 | Zawadka | ||||
18 | Znamirowice | ||||
19 | Żbikowice | ||||
44 | ŁUKOWICA | 1 | Jadamwola | ||
2 | Jastrzębie | ||||
3 | Łukowica | ||||
4 | Młyńczyska | ||||
5 | Owieczka | ||||
6 | Przyszowa | ||||
7 | Roztoka | ||||
8 | Stronie | ||||
9 | Świdnik | ||||
45 | ŁUŻNA | 1 | Biesna | ||
2 | Łużna | ||||
3 | Mszanka | ||||
4 | Szalowa | ||||
5 | Wola Łużańska | ||||
46 | MĘDRZECHÓW | 1 | Grądy | ||
2 | Kupienin | ||||
3 | Mędrzechów | ||||
4 | Odmęt | ||||
5 | Wola Mędrzechowska | ||||
6 | Wójcina | ||||
7 | Wólka Grądzka | ||||
47 | MIECHÓW | 1 | Miechów | ||
2 | Pstroszyce Pierwsze | ||||
3 | Siedliska | ||||
4 | Zagorzyce | ||||
48 | MOSZCZENICA | 1 | Moszczenica | ||
2 | Staszkówka | ||||
49 | MSZANA DOLNA m. | 1 | Mszana Dolna | ||
50 | MSZANA DOLNA | 1 | Glisne | ||
2 | Kasina Wielka | ||||
3 | Kasinka Mała | ||||
4 | Lubomierz | ||||
5 | Łętowe | ||||
6 | Łostówka | ||||
7 | Mszana Górna | ||||
8 | Olszówka | ||||
9 | Raba Niżna | ||||
51 | MUSZYNA | 1 | Andrzejówka | ||
2 | Dubne | ||||
3 | Jastrzębik | ||||
4 | Leluchów | ||||
5 | Muszyna | ||||
6 | Powroźnik | ||||
7 | Szczawnik | ||||
8 | Wojkowa | ||||
9 | Żegiestów | ||||
52 | MYŚLENICE | 1 | Bęczarka | ||
53 | NAWOJOWA | 1 | Bącza-Kunina | ||
2 | Frycowa | ||||
3 | Homrzyska | ||||
4 | Nawojowa | ||||
5 | Popardowa | ||||
6 | Złotne | ||||
7 | Żeleźnikowa Mała | ||||
8 | Żeleźnikowa Wielka | ||||
54 | NIEDŹWIEDŹ | 1 | Konina | ||
2 | Niedźwiedź | ||||
3 | Podobin | ||||
4 | Poręba Wielka | ||||
55 | NIEPOŁOMICE | 1 | Ochmanów | ||
56 | NOWY SĄCZ m. | 1 | Nowy Sącz | ||
57 | NOWY TARG | 1 | Dębno | ||
2 | Dursztyn | ||||
3 | Gronków | ||||
4 | Harklowa | ||||
5 | Klikuszowa | ||||
6 | Knurów | ||||
7 | Krauszów | ||||
8 | Krempachy | ||||
9 | Lasek | ||||
10 | Ludźmierz | ||||
11 | Łopuszna | ||||
12 | Nowa Biała | ||||
13 | Obidowa | ||||
14 | Ostrowsko | ||||
15 | Rogoźnik | ||||
16 | Szlembark | ||||
17 | Waksmund | ||||
58 | NOWY WIŚNICZ | 1 | Borówna | ||
2 | Olchawa | ||||
59 | OCHOTNICA DOLNA | 1 | Ochotnica Dolna | ||
2 | Ochotnica Górna | ||||
3 | Tylmanowa | ||||
60 | OLESNO | 1 | Adamierz | ||
2 | Olesno | ||||
3 | Oleśnica | ||||
4 | Swarzów | ||||
5 | Wielopole | ||||
61 | PAŁECZNICA | 1 | Bolów | ||
2 | Czuszów | ||||
3 | Gruszów | ||||
4 | Ibramowice | ||||
5 | Lelowice-Kolonia | ||||
6 | Łaszów | ||||
7 | Nadzów | ||||
8 | Niezwojowice | ||||
9 | Pałecznica | ||||
10 | Pieczonogi | ||||
11 | Sudołek | ||||
12 | Winiary | ||||
62 | PIWNICZNA-ZDRÓJ | 1 | Głębokie | ||
2 | Kokuszka | ||||
3 | Łomnica-Zdrój | ||||
4 | Młodów | ||||
5 | Piwniczna-Zdrój | ||||
6 | Wierchomla Mała | ||||
7 | Wierchomla Wielka | ||||
8 | Zubrzyk | ||||
63 | PLEŚNA | 1 | Dąbrówka Szczepanowska | ||
2 | Janowice | ||||
3 | Lichwin | ||||
4 | Lubinka | ||||
5 | Łowczówek | ||||
6 | Pleśna | ||||
7 | Rychwałd | ||||
8 | Rzuchowa | ||||
9 | Szczepanowice | ||||
10 | Świebodzin | ||||
11 | Woźniczna | ||||
64 | PODEGRODZIE | 1 | Brzezna | ||
2 | Chochorowice | ||||
3 | Długołęka-Świerkla | ||||
4 | Gostwica | ||||
5 | Juraszowa | ||||
6 | Mokra Wieś | ||||
7 | Naszczowice | ||||
8 | Olszana | ||||
9 | Olszanka | ||||
10 | Podegrodzie | ||||
11 | Podrzecze | ||||
12 | Rogi | ||||
13 | Stadła | ||||
65 | PORONIN | 1 | Małe Ciche | ||
2 | Nowe Bystre | ||||
3 | Poronin | ||||
4 | Stasikówka | ||||
5 | Ząb | ||||
66 | PROSZOWICE | 1 | Bobin | ||
2 | Ciborowice | ||||
3 | Czajęczyce | ||||
4 | Gniazdowice | ||||
5 | Górka Stogniowska | ||||
6 | Jakubowice | ||||
7 | Jazdowiczki | ||||
8 | Klimontów | ||||
9 | Koczanów | ||||
10 | Kościelec | ||||
11 | Łaganów | ||||
12 | Ostrów | ||||
13 | Posiłów | ||||
14 | Proszowice | ||||
15 | Przezwody | ||||
16 | Stogniowice | ||||
17 | Szczytniki | ||||
18 | Szklana | ||||
19 | Więckowice | ||||
20 | Żębocin | ||||
67 | RABKA-ZDRÓJ | 1 | Chabówka | ||
2 | Ponice | ||||
3 | Rabka-Zdrój | ||||
68 | RACŁAWICE | 1 | Dale | ||
2 | Dosłońce | ||||
3 | Dziemięrzyce | ||||
4 | Głupczów | ||||
5 | Góra Kościejowska | ||||
6 | Janowiczki | ||||
7 | Klonów | ||||
8 | Kościejów | ||||
9 | Marchocice | ||||
10 | Racławice | ||||
69 | RADGOSZCZ | 1 | Luszowice | ||
2 | Małec-Podmałec | ||||
3 | Narożniki | ||||
4 | Radgoszcz | ||||
5 | Smyków | ||||
70 | RADŁÓW | 1 | Marcinkowice | ||
2 | Radłów | ||||
3 | Sanoka | ||||
71 | RADZIEMICE | 1 | Kowary | ||
2 | Wrocimowice | ||||
3 | Zielenice | ||||
72 | ROPA | 1 | Klimkówka | ||
2 | Łosie | ||||
3 | Ropa | ||||
73 | RYGLICE | 1 | Bistuszowa | ||
2 | Joniny | ||||
3 | Kowalowa | ||||
4 | Lubcza | ||||
5 | Ryglice | ||||
6 | Uniszowa | ||||
7 | Wola Lubecka | ||||
8 | Zalasowa | ||||
74 | RYTRO | 1 | Rytro | ||
2 | Sucha Struga | ||||
3 | Życzanów | ||||
75 | RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI | 1 | Kołkówka | ||
2 | Olszyny | ||||
3 | Rzepiennik Biskupi | ||||
4 | Rzepiennik Strzyżewski | ||||
5 | Rzepiennik Suchy | ||||
6 | Turza | ||||
76 | SĘKOWA | 1 | Bartne | ||
2 | Bodaki | ||||
3 | Małastów | ||||
4 | Męcina Mała | ||||
5 | Męcina Wielka | ||||
6 | Ropica Górna | ||||
7 | Sękowa | ||||
8 | Siary | ||||
9 | Wapienne | ||||
10 | Wołowiec | ||||
77 | SKRZYSZÓW | 1 | Ładna | ||
2 | Łękawica | ||||
3 | Pogórska Wola | ||||
4 | Skrzyszów | ||||
5 | Szynwałd | ||||
78 | SŁOPNICE | 1 | Słopnice | ||
79 | STARY SĄCZ | 1 | Barcice Dolne | ||
2 | Barcice Górne | ||||
3 | Gaboń | ||||
4 | Gaboń-Praczka | ||||
5 | Gołkowice Dolne | ||||
6 | Gołkowice Górne | ||||
7 | Łazy Biegonickie | ||||
8 | Mostki | ||||
9 | Moszczenica Niżna | ||||
10 | Moszczenica Wyżna | ||||
11 | Myślec | ||||
12 | Popowice | ||||
13 | Przysietnica | ||||
14 | Skrudzina | ||||
15 | Stary Sącz | ||||
16 | Wola Krogulecka | ||||
80 | SZAFLARY | 1 | Bańska Niżna | ||
2 | Bańska Wyżna | ||||
3 | Bór | ||||
4 | Maruszyna | ||||
5 | Skrzypne | ||||
6 | Szaflary | ||||
7 | Zaskale | ||||
81 | SZCZAWNICA m. | 1 | Szczawnica | ||
82 | SZCZUCIN | 1 | Borki | ||
2 | Brzezówka | ||||
3 | Dąbrowica | ||||
4 | Delastowice | ||||
5 | Laskówka Delastowska | ||||
6 | Lubasz | ||||
7 | Łęka Szczucińska | ||||
8 | Łęka Żabiecka | ||||
9 | Maniów | ||||
10 | Radwan | ||||
11 | Skrzynka | ||||
12 | Słupiec | ||||
13 | Suchy Grunt | ||||
14 | Szczucin | ||||
15 | Świdrówka | ||||
16 | Wola Szczucińska | ||||
17 | Zabrnie | ||||
18 | Załuże | ||||
83 | SZERZYNY | 1 | Czermna | ||
2 | Ołpiny | ||||
3 | Swoszowa | ||||
4 | Szerzyny | ||||
5 | Żurowa | ||||
84 | TARNÓW | 1 | Biała | ||
2 | Błonie | ||||
3 | Koszyce Małe | ||||
4 | Koszyce Wielkie | ||||
5 | Łękawka | ||||
6 | Poręba Radlna | ||||
7 | Tarnowiec | ||||
8 | Wola Rzędzińska | ||||
9 | Zbylitowska Góra | ||||
10 | Zgłobice | ||||
85 | TRZCIANA | 1 | Kamionna | ||
2 | Łąkta Dolna | ||||
3 | Rdzawa | ||||
4 | Trzciana | ||||
5 | Ujazd | ||||
86 | TUCHÓW | 1 | Burzyn | ||
2 | Jodłówka Tuchowska | ||||
3 | Lubaszowa | ||||
4 | Piotrkowice | ||||
5 | Siedliska | ||||
6 | Tuchów | ||||
87 | TYMBARK | 1 | Piekiełko | ||
2 | Podłopień | ||||
3 | Tymbark | ||||
4 | Zamieście | ||||
5 | Zawadka | ||||
88 | UŚCIE GORLICKIE | 1 | Banica | ||
2 | Blechnarka | ||||
3 | Brunary | ||||
4 | Czarna | ||||
5 | Gładyszów | ||||
6 | Hańczowa | ||||
7 | Izby | ||||
8 | Kunkowa | ||||
9 | Kwiatoń | ||||
10 | Nowica | ||||
11 | Regietów | ||||
12 | Ropki | ||||
13 | Skwirtne | ||||
14 | Smerekowiec | ||||
15 | Stawisza | ||||
16 | Śnietnica | ||||
17 | Uście Gorlickie | ||||
18 | Wysowa | ||||
19 | Zdynia | ||||
89 | WIETRZYCHOWICE | 1 | Demblin | ||
2 | Jadowniki Mokre | ||||
3 | Miechowice Małe | ||||
4 | Miechowice Wielkie | ||||
5 | Nowopole | ||||
6 | Pałuszyce | ||||
7 | Sikorzyce | ||||
8 | Wietrzychowice | ||||
9 | Wola Rogowska | ||||
90 | WIŚNIOWA | 1 | Lipnik | ||
91 | ZAKLICZYN | 1 | Gwoździec | ||
2 | Jamna | ||||
3 | Olszowa | ||||
4 | Paleśnica | ||||
5 | Słona | ||||
6 | Wola Stróska | ||||
92 | ŻABNO | 1 | Bobrowniki Wielkie | ||
2 | Goruszów | ||||
3 | Ilkowice | ||||
4 | Janikowice | ||||
5 | Nieciecza | ||||
6 | Otfinów | ||||
7 | Pierszyce | ||||
8 | Siedliszowice | ||||
9 | Żabno | ||||
93 | ŻEGOCINA | 1 | Bełdno | ||
2 | Łąkta Górna | ||||
3 | Żegocina | ||||
5 | MAZOWIECKIE | 1 | ANDRZEJEWO | 1 | Andrzejewo |
2 | Jasienica-Parcele | ||||
3 | Króle Małe | ||||
4 | Kowalówka | ||||
5 | Nowa Ruskołęka | ||||
6 | Pęchratka Mała | ||||
7 | Ruskołęka-Parcele | ||||
8 | Stara Ruskołęka | ||||
9 | Zaręby-Choromany | ||||
2 | BŁONIE | 1 | Kopytów | ||
2 | Łaźniew | ||||
3 | CZERNICE BOROWE | 1 | Jastrzębiec | ||
4 | JAKTORÓW | 1 | Bieganów | ||
2 | Kolonia Jaktorów | ||||
3 | Sade Budy | ||||
4 | Stare Budy | ||||
5 | KRZYNOWŁOGA MAŁA | 1 | Cichowo | ||
2 | Krzynowłoga Mała | ||||
3 | Rudno Jeziorowe | ||||
6 | LESZNO | 1 | Feliksów | ||
2 | Wiktorów | ||||
3 | Wólka | ||||
4 | Wyględy | ||||
7 | MAŁKINIA GÓRNA | 1 | Orło | ||
8 | OSTRÓW MAZOWIECKA | 1 | Biel | ||
2 | Guty Bujno | ||||
3 | Jasienica | ||||
4 | Kalinowo | ||||
5 | Kalinowo-Parcele | ||||
6 | Nieskórz | ||||
7 | Nowa Grabownica | ||||
8 | Podborze | ||||
9 | Stara Grabownica | ||||
10 | Ugniewo | ||||
9 | OŻARÓW MAZOWIECKI | 1 | Myszczyn | ||
2 | Święcice | ||||
10 | RADZYMIN m. | 1 | Radzymin | ||
11 | RADZYMIN | 1 | Dybów-Folwark | ||
2 | Dybów Stary | ||||
3 | Wiktorów | ||||
12 | ZARĘBY KOŚCIELNE | 1 | Nowa Złotoria | ||
2 | Rawy-Gaczkowo | ||||
3 | Skłody Stachy | ||||
4 | Świerże Zielone | ||||
6 | PODKARPACKIE | 1 | BŁAŻOWA | 1 | Kąkolówka |
2 | Nowy Borek | ||||
3 | Piątkowa | ||||
2 | DOMARADZ | 1 | Domaradz | ||
2 | Golcowa | ||||
3 | DUBIECKO | 1 | Nienadowa | ||
4 | DYDNIA | 1 | Jabłonka | ||
2 | Krzywe | ||||
3 | Niebocko | ||||
5 | DYNÓW m. | 1 | Dynów | ||
6 | DYNÓW | 1 | Harta | ||
2 | Ulanica | ||||
7 | HACZÓW | 1 | Jabłonica Polska | ||
8 | JASŁO m. | 1 | Jasło | ||
9 | JASŁO | 1 | Trzcinica | ||
2 | Warzyce | ||||
10 | KRASICZYN | 1 | Krzeczkowa | ||
11 | KREMPNA | 1 | Krempna | ||
12 | KRZYWCZA | 1 | Bachów | ||
13 | ŁAŃCUT m. | 1 | Łańcut | ||
14 | NOWY ŻMIGRÓD | 1 | Brzezowa | ||
2 | Desznica | ||||
3 | Nowy Żmigród | ||||
15 | NOZDRZEC | 1 | Huta Poręby | ||
2 | Wesoła | ||||
16 | PILZNO | 1 | Bielowy | ||
2 | Jaworze Górne | ||||
3 | Łęki Dolne | ||||
4 | Łęki Górne | ||||
5 | Parkosz | ||||
6 | Pilzno | ||||
7 | Słotowa | ||||
8 | Strzegocice | ||||
9 | Zwiernik | ||||
17 | ROPCZYCE | 1 | Ropczyce | ||
18 | RZESZÓW m. | 1 | Rzeszów | ||
19 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | 1 | Zagorzyce | ||
20 | SKOŁYSZYN | 1 | Święcany | ||
21 | TYCZYN | 1 | Borek Stary | ||
7 | PODLASKIE | 1 | CZYŻEW-OSADA | 1 | Czyżew-Sutki |
2 | Dąbrowa Wielka | ||||
3 | Dmochy-Wochy | ||||
4 | Krzeczkowo-Gromadzyn | ||||
5 | Krzeczkowo Mianowskie | ||||
6 | Rosochate Kościelne | ||||
7 | Rosochate Nartołty | ||||
8 | Zalesie Stare | ||||
9 | Zalesie-Stefanowo | ||||
10 | Zaręby-Góry Leśne | ||||
11 | Zaręby-Skórki | ||||
12 | Zaręby-Święchy | ||||
2 | DUBICZE CERKIEWNE | 1 | Jelonka | ||
3 | KLESZCZELE | 1 | Kleszczele | ||
4 | NOWE PIEKUTY | 1 | Jabłoń-Piotrowce | ||
2 | Jabłoń-Śliwowo | ||||
3 | Łopienie-Jeże | ||||
4 | Łopienie-Szelągi | ||||
5 | Stokowisko | ||||
5 | POŚWIĘTNE | 1 | Brzozowo-Korabie | ||
2 | Brzozowo-Panki | ||||
3 | Brzozowo Stare | ||||
4 | Gabrysin | ||||
5 | Wilkowo Nowe | ||||
6 | Wilkowo Stare | ||||
7 | Wołkuny | ||||
6 | ZAMBRÓW | 1 | Brajczewo-Sierzputy | ||
2 | Chorzele | ||||
3 | Czartosy | ||||
4 | Krajewo-Korytki | ||||
5 | Łosie-Dołęgi | ||||
6 | Nowy Skarżyn | ||||
7 | Sasiny | ||||
8 | Sędziwuje | ||||
9 | Stary Skarżyn | ||||
10 | Tarnowo-Goski | ||||
11 | Zaręby-Grzymały | ||||
12 | Zaręby-Kramki | ||||
13 | Zaręby-Krztęki | ||||
8 | ŚLĄSKIE | 1 | KRUSZYNA | 1 | Kruszyna |
2 | ORZESZE m. | 1 | Orzesze |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »