Określenie gmin i miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2003.215.2115
Akt utracił moc Wersja od: 16 grudnia 2003 r.
ROZPORZĄDZENIE
PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 8 grudnia 2003 r.
w sprawie określenia gmin i miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu
Na podstawie art. 2 ustawy z dnia 11 sierpnia 2001 r. o szczególnych zasadach odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych w wyniku działania żywiołu (Dz. U. Nr 84, poz. 906) zarządza się, co następuje:
1.
Rozporządzenie określa gminy lub miejscowości, w których stosuje się szczególne zasady odbudowy, remontów i rozbiórek obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych wskutek działania żywiołu.2.
Wykaz gmin i miejscowości, o których mowa w ust. 1, określa załącznik do rozporządzenia.ZAŁĄCZNIK
WYKAZ GMIN I MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY, REMONTÓW I ROZBIÓREK OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH W WYNIKU DZIAŁANIA ŻYWIOŁU
WYKAZ GMIN I MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH STOSUJE SIĘ SZCZEGÓLNE ZASADY ODBUDOWY, REMONTÓW I ROZBIÓREK OBIEKTÓW BUDOWLANYCH ZNISZCZONYCH LUB USZKODZONYCH W WYNIKU DZIAŁANIA ŻYWIOŁU
Lp. | Województwo | Lp. | Nazwa gminy | Lp. | Nazwa miejscowości |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | DOLNOŚLĄSKIE | 1 | DZIERŻONIÓW m. | 1 | Dzierżoniów |
2 | DZIERŻONIÓW | 1 | Dobrocin | ||
2 | Kietlice | ||||
3 | LUBAŃ m. | 1 | Lubań | ||
4 | PLATERÓWKA | 1 | Włosień | ||
5 | SZCZAWNO-ZDRÓJ m. | 1 | Szczawno-Zdrój | ||
6 | WIŃSKO | 1 | Krzelów | ||
2 | Małowice | ||||
2 | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1 | BRZEŚĆ KUJAWSKI | 1 | Brzezie |
2 | Dubielewo | ||||
3 | Klementynowo | ||||
4 | Lipiny (wieś) | ||||
5 | Witoldowo | ||||
6 | Wolica | ||||
2 | CHEŁMNO m. | 1 | Chełmno | ||
3 | CHROSTKOWO | 1 | Makowiec | ||
4 | DOBRZYŃ NAD WISŁĄ | 1 | Dobrzyń nad Wisłą | ||
5 | GOLUB-DOBRZYŃ | 1 | Podzamek Golubski | ||
6 | TORUŃ m. | 1 | Toruń | ||
7 | UNISŁAW | 1 | Unisław | ||
8 | WŁOCŁAWEK | 1 | Nowa Wieś | ||
3 | LUBELSKIE | 1 | ADAMÓW | 1 | Adamów |
(powiat zamojski) | 2 | Bondyrz (wieś) | |||
3 | Boża Wola | ||||
4 | Bródki | ||||
5 | Feliksówka | ||||
6 | Jacnia | ||||
7 | Koziarka | ||||
8 | Potoczek | ||||
9 | Rachodoszcze | ||||
10 | Stara Wieś | ||||
11 | Suchowola | ||||
12 | Suchowola-Kolonia | ||||
13 | Trzepieciny | ||||
14 | Żyznów | ||||
2 | ANNOPOL | 1 | Anielin | ||
2 | Annopol | ||||
3 | Bliskowice | ||||
4 | Borów | ||||
5 | Grabówka | ||||
6 | Kopiec | ||||
7 | Niedbałki | ||||
8 | Nowy Rachów | ||||
9 | Kosin | ||||
10 | Opoczka Mała | ||||
11 | Opoka-Kolonia | ||||
12 | Popów | ||||
13 | Wymysłów | ||||
14 | Zastocze | ||||
3 | BATORZ | 1 | Aleksandrówka | ||
2 | Batorz | ||||
3 | Batorz Drugi | ||||
4 | Batorz-Kolonia | ||||
5 | Batorz Pierwszy | ||||
6 | Błażek | ||||
7 | Gwizdów | ||||
8 | Nowe Moczydła | ||||
9 | Samary | ||||
10 | Stawce | ||||
11 | Węglinek | ||||
12 | Wola Studzieńska | ||||
13 | Wola Studzieńska-Kolonia | ||||
14 | Wólka Batorska | ||||
4 | BORZECHÓW | 1 | Białawoda | ||
2 | Borzechów | ||||
3 | Borzechów-Kolonia | ||||
4 | Dąbrowa | ||||
5 | Dobrowola | ||||
6 | Kępa Borzechowska | ||||
7 | Kłodnica Dolna | ||||
8 | Łopiennik | ||||
9 | Majdan Borzechowski | ||||
10 | Majdan Radliński | ||||
11 | Majdan Skrzyniecki | ||||
12 | Wały Kępskie | ||||
13 | Zakącie | ||||
5 | BYCHAWA | 1 | Bychawa | ||
2 | Bychawka Trzecia-Kolonia | ||||
3 | Gałęzów | ||||
4 | Kosarzew Dolny-Kolonia | ||||
5 | Łęczyca | ||||
6 | Marysin | ||||
7 | Olszowiec-Kolonia | ||||
8 | Osowa | ||||
9 | Osowa-Kolonia | ||||
10 | Romanów | ||||
11 | Skawinek | ||||
12 | Wola Duża | ||||
13 | Wola Gałęzowska | ||||
14 | Zaraszów | ||||
15 | Zaraszów-Kolonia | ||||
16 | Zdrapy | ||||
6 | CHRZANÓW | 1 | Chrzanów | ||
2 | Łada | ||||
3 | Otrocz | ||||
7 | DZIERZKOWICE | 1 | Dębina | ||
2 | Dzierzkowice-Góry | ||||
3 | Dzierzkowice-Wola | ||||
4 | Krzywie | ||||
5 | Ludmiłówka | ||||
6 | Dzierzkowice-Podwody | ||||
7 | Sosnowa Wola | ||||
8 | Wyżnianka | ||||
9 | Wyżnianka-Kolonia | ||||
10 | Wyżnica | ||||
11 | Wyżnica-Kolonia | ||||
12 | Dzierzkowice-Zastawie | ||||
8 | FRAMPOL | 1 | Teodorówka | ||
9 | GŁUSK | 1 | Głusk | ||
10 | GODZISZÓW | 1 | Andrzejów | ||
2 | Godziszów Pierwszy | ||||
3 | Piłatka | ||||
4 | Wólka Ratajska | ||||
5 | Zdziłowice Czwarte | ||||
6 | Zdziłowice Drugie | ||||
7 | Zdziłowice Pierwsze | ||||
8 | Zdziłowice Trzecie | ||||
11 | GORAJ | 1 | Abramów | ||
2 | Albinów Mały | ||||
3 | Bononia | ||||
4 | Gilów | ||||
5 | Goraj | ||||
6 | Hosznia Ordynacka | ||||
7 | Jędrzejówka | ||||
8 | Kondraty | ||||
9 | Wólka Abramowska | ||||
10 | Zagrody | ||||
11 | Zastawie | ||||
12 | GOŚCIERADÓW | 1 | Aleksandrów | ||
2 | Gościeradów-Folwark | ||||
3 | Księżomierz | ||||
4 | Liśnik Duży | ||||
5 | Liśnik Duży-Kolonia | ||||
6 | Marynopole (wieś) | ||||
7 | Suchodoły | ||||
8 | Wólka Gościeradowska | ||||
13 | IZBICA | 1 | Bobliwo | ||
2 | Dworzyska | ||||
3 | Izbica | ||||
4 | Ostrówek | ||||
5 | Ostrzyca | ||||
6 | Romanów | ||||
7 | Tarnogóra | ||||
8 | Tarnogóra-Kolonia | ||||
9 | Tarzymiechy Trzecie | ||||
10 | Wirkowice Drugie | ||||
11 | Zalesie | ||||
14 | JABŁONNA | 1 | Skrzynice Pierwsze | ||
15 | JANÓW LUBELSKI | 1 | Biała Druga | ||
2 | Biała Pierwsza | ||||
3 | Biała Poduchowna | ||||
4 | Borownica | ||||
5 | Janów Lubelski | ||||
6 | Kopce | ||||
7 | Ruda | ||||
8 | Wodończa | ||||
16 | JASTKÓW | 1 | Miłocin | ||
2 | Panieńszczyzna | ||||
3 | Płouszowice | ||||
4 | Tomaszowice | ||||
5 | Tomaszowice-Kolonia | ||||
17 | JÓZEFÓW | 1 | Bór | ||
(powiat opolski) | 2 | Chruślanki Józefowskie | |||
3 | Chruślina | ||||
4 | Nieszawa | ||||
5 | Pielgrzymka | ||||
18 | KAZIMIERZ DOLNY | 1 | Bochotnica | ||
2 | Dąbrówka | ||||
3 | Kazimierz Dolny | ||||
4 | Mięćmierz | ||||
5 | Okale | ||||
6 | Parchatka | ||||
7 | Rzeczyca | ||||
8 | Rzeczyca-Kolonia | ||||
9 | Skowieszynek | ||||
10 | Witoszyn | ||||
11 | Wylągi | ||||
12 | Zbędowice | ||||
19 | KOMARÓW-OSADA | 1 | Dub | ||
2 | Janówka Wschodnia | ||||
3 | Janówka Zachodnia | ||||
4 | Komarów-Osada | ||||
5 | Komarów-Wieś | ||||
6 | Kraczew | ||||
7 | Krzywystok | ||||
8 | Sosnowa-Dębowa | ||||
9 | Tomaszówka | ||||
10 | Wolica Brzozowa (wieś) | ||||
11 | Zubowice (wieś) | ||||
20 | KOŃSKOWOLA | 1 | Nowy Pożóg | ||
21 | KRASNOBRÓD | 1 | Borki | ||
2 | Dominikanówka | ||||
3 | Grabnik | ||||
4 | Hucisko | ||||
5 | Husiny | ||||
6 | Hutki | ||||
7 | Hutków | ||||
8 | Kaczórki | ||||
9 | Krasnobród | ||||
10 | Majdan Mały | ||||
11 | Majdan Wielki | ||||
12 | Malewszczyzna | ||||
13 | Potok-Senderki | ||||
14 | Szur | ||||
15 | Wólka Husińska | ||||
16 | Zagóra | ||||
17 | Zielone | ||||
22 | KRAŚNIK | 1 | Dąbrowa-Bór | ||
2 | Karpiówka | ||||
3 | Kowalin | ||||
4 | Pasieka | ||||
5 | Podlesie | ||||
6 | Słodków Drugi | ||||
7 | Słodków Pierwszy | ||||
8 | Słodków Trzeci | ||||
9 | Spławy Drugie | ||||
10 | Stróża | ||||
11 | Stróża-Kolonia | ||||
12 | Suchynia | ||||
23 | KRZCZONÓW | 1 | Krzczonów Drugi | ||
2 | Olszanka | ||||
24 | KURÓW | 1 | Buchałowice | ||
2 | Klementowice | ||||
3 | Płonki | ||||
25 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | 1 | Brzeziny | ||
2 | Dęby | ||||
3 | Hrebenne (wieś) | ||||
4 | Huta Lubycka | ||||
5 | Lubycza Królewska (wieś) | ||||
6 | Potoki | ||||
7 | Siedliska | ||||
8 | Teniatyska | ||||
9 | Zatyle | ||||
10 | Żurawce (wieś) | ||||
26 | ŁABUNIE | 1 | Łabunie | ||
2 | Majdan Ruszowski | ||||
3 | Wólka Łabuńska | ||||
4 | Ruszów | ||||
27 | MIĄCZYN | 1 | Żuków | ||
28 | MIRCZE | 1 | Kryłów | ||
2 | Prehoryłe | ||||
3 | Romanów | ||||
29 | MODLIBORZYCE | 1 | Antolin | ||
2 | Bilsko | ||||
3 | Dąbie | ||||
4 | Folwark | ||||
5 | Kolonia-Zamek | ||||
6 | Michałówka | ||||
7 | Modliborzyce | ||||
8 | Stojeszyn Drugi | ||||
9 | Stojeszyn Pierwszy | ||||
10 | Wierzchowiska Drugie | ||||
11 | Wierzchowiska Pierwsze | ||||
12 | Wolica Druga | ||||
13 | Wolica-Kolonia | ||||
14 | Wolica Pierwsza | ||||
30 | NAŁĘCZÓW | 1 | Nałęczów | ||
31 | NIEDRZWICA DUŻA | 1 | Niedrzwica Duża | ||
32 | NIELISZ | 1 | Gruszka Duża | ||
2 | Gruszka Duża-Kolonia | ||||
3 | Średnie Duże | ||||
4 | Średnie Małe | ||||
33 | NIEMCE | 1 | Dys | ||
2 | Jakubowice Konińskie-Kolonia | ||||
3 | Kawka | ||||
4 | Ludwinów | ||||
5 | Łagiewniki | ||||
6 | Niemce | ||||
7 | Pólko | ||||
8 | Rudka Kozłowiecka | ||||
9 | Stoczek | ||||
10 | Swoboda | ||||
11 | Wola Krasienińska | ||||
34 | POTOK WIELKI | 1 | Kolonia-Potok Wielki | ||
2 | Potoczek | ||||
3 | Potok-Stany | ||||
4 | Potok-Stany Kolonia Trzecia | ||||
5 | Potok Wielki | ||||
6 | Radwanówka | ||||
7 | Stawki | ||||
8 | Wola Potocka | ||||
35 | RADECZNICA | 1 | Podlesie Duże | ||
2 | Podlesie Małe | ||||
3 | Zaporze | ||||
36 | RYBCZEWICE | 1 | Bazar | ||
2 | Choiny | ||||
3 | Częstoborowice | ||||
4 | Izdebno | ||||
5 | Pilaszkowice Drugie | ||||
6 | Pilaszkowice Pierwsze | ||||
7 | Rybczewice Drugie | ||||
8 | Rybczewice Pierwsze | ||||
9 | Stryjno Drugie | ||||
10 | Stryjno-Kolonia | ||||
11 | Stryjno Pierwsze | ||||
12 | Wygnanowice | ||||
13 | Zygmuntów | ||||
37 | SIENNICA RÓŻANA | 1 | Baraki | ||
2 | Boruń | ||||
3 | Rudka | ||||
4 | Siennica Królewska Duża | ||||
5 | Siennica Królewska Mała | ||||
6 | Siennica Różana | ||||
7 | Stójło | ||||
8 | Wierzchowiny | ||||
9 | Zagroda | ||||
10 | Zwierzyniec | ||||
38 | SITNO | 1 | Kornelówka | ||
2 | Stanisławka | ||||
39 | STARY ZAMOŚĆ | 1 | Chomęciska Małe | ||
2 | Majdan Sitaniecki | ||||
3 | Udrycze | ||||
4 | Wierzba | ||||
5 | Wisłowiec | ||||
40 | STRZYŻEWICE | 1 | Borkowizna | ||
2 | Bystrzyca Nowa | ||||
3 | Bystrzyca Stara | ||||
4 | Dębina | ||||
5 | Franciszków | ||||
6 | Kajetanówka | ||||
7 | Kiełczewice Dolne | ||||
8 | Kiełczewice Górne | ||||
9 | Kiełczewice Maryjskie | ||||
10 | Kolonia Kiełczewice Dolne | ||||
11 | Osmolice | ||||
12 | Osmolice Drugie | ||||
13 | Osmolice Pierwsze | ||||
14 | Pawłówek | ||||
15 | Piotrowice | ||||
16 | Piotrowice-Kolonia | ||||
17 | Polanówka | ||||
18 | Strzyżewice | ||||
19 | Żabia Wola | ||||
41 | SUŁÓW | 1 | Deszkowice Drugie | ||
2 | Deszkowice Pierwsze | ||||
3 | Tworyczów | ||||
42 | SUSIEC | 1 | Banachy | ||
2 | Ciotusza Stara | ||||
3 | Dmitroce | ||||
4 | Grabowica | ||||
5 | Kniazie | ||||
6 | Kunki | ||||
7 | Łosiniec | ||||
8 | Łuszczacz | ||||
9 | Majdan Sopocki Drugi | ||||
10 | Majdan Sopocki Pierwszy | ||||
11 | Maziły | ||||
12 | Nowa Ciotusza | ||||
13 | Nowiny | ||||
14 | Oseredek | ||||
15 | Rebizanty | ||||
16 | Róża | ||||
17 | Rybnica | ||||
18 | Wólka Łosiniecka | ||||
19 | Zagrodniki | ||||
20 | Zawadki | ||||
43 | TRZYDNIK DUŻY | 1 | Agatówka | ||
2 | Budki | ||||
3 | Dąbrowa | ||||
4 | Dębowiec | ||||
5 | Łychów Szlachecki | ||||
6 | Olbięcin | ||||
7 | Rzeczyca Księża | ||||
8 | Rzeczyca Ziemiańska | ||||
9 | Rzeczyca Ziemiańska-Kolonia | ||||
10 | Trzydnik Duży | ||||
11 | Trzydnik Duży-Kolonia | ||||
12 | Trzydnik Mały | ||||
13 | Węglin | ||||
14 | Węglinek | ||||
15 | Wola Trzydnicka | ||||
16 | Zielonka | ||||
44 | TUROBIN | 1 | Czernięcin Główny | ||
2 | Gaj Czernięciński | ||||
3 | Gródki Drugie | ||||
4 | Gródki Pierwsze | ||||
5 | Guzówka-Kolonia | ||||
6 | Huta Turobińska | ||||
7 | Olszanka | ||||
8 | Przedmieście Szczebrzeszyńskie | ||||
9 | Rokitów | ||||
10 | Tarnawa Duża | ||||
11 | Tarnawa Mała | ||||
12 | Tokary | ||||
13 | Turobin | ||||
14 | Wólka Czernięcińska | ||||
15 | Zagroble | ||||
16 | Załawcze | ||||
17 | Żabno | ||||
18 | Żurawie | ||||
45 | TYSZOWCE | 1 | Przewale | ||
2 | Soból | ||||
3 | Tyszowce | ||||
46 | URZĘDÓW | 1 | Bęczyn | ||
2 | Boby-Księże | ||||
3 | Boby-Wieś | ||||
4 | Góry | ||||
5 | Kozarów | ||||
6 | Leszczyna | ||||
7 | Majdan Bobowski | ||||
8 | Majdan Moniacki | ||||
9 | Mikuszewskie | ||||
10 | Moniaki | ||||
11 | Popkowice | ||||
12 | Popkowice Księże | ||||
13 | Rankowskie | ||||
14 | Skorczyce | ||||
15 | Urzędów | ||||
16 | Wierzbica | ||||
17 | Zadworze | ||||
18 | Zakościelne | ||||
47 | WĄWOLNICA | 1 | Bartłomiejowice | ||
2 | Celejów | ||||
3 | Grabówki | ||||
4 | Kębło | ||||
5 | Łąki | ||||
6 | Łopatki | ||||
7 | Łopatki-Kolonia | ||||
8 | Rąblów | ||||
9 | Rogalów | ||||
10 | Stanisławka | ||||
11 | Wąwolnica | ||||
12 | Zgórzyńskie | ||||
13 | Zarzeka | ||||
14 | Zawada | ||||
48 | WOJSŁAWICE | 1 | Majdan Ostrowski | ||
2 | Wojsławice (wieś) | ||||
49 | WÓLKA | 1 | Biskupie-Kolonia | ||
2 | Bystrzyca | ||||
3 | Kolonia Świdnik Mały | ||||
4 | Łuszczów Drugi | ||||
5 | Łuszczów Pierwszy | ||||
6 | Łysaków | ||||
7 | Pliszczyn | ||||
8 | Rudnik | ||||
9 | Sobianowice | ||||
10 | Świdniczek | ||||
11 | Świdnik Duży Drugi | ||||
12 | Świdnik Duży Pierwszy | ||||
13 | Turka | ||||
50 | ZAKRZEW | 1 | Annów | ||
2 | Baraki | ||||
3 | Dębina | ||||
4 | Emilin | ||||
5 | Gwizdów | ||||
6 | Ponikwy | ||||
7 | Targowisko | ||||
8 | Targowisko-Kolonia | ||||
9 | Tarnawka Druga | ||||
10 | Troszczyn | ||||
11 | Wólka Ponikiewska | ||||
12 | Wygoda | ||||
13 | Zakrzew-Kolonia | ||||
51 | ZAKRZÓWEK | 1 | Bystrzyca | ||
2 | Józefin | ||||
3 | Lipno | ||||
4 | Masne Doły | ||||
5 | Nowy Zakrzówek | ||||
6 | Rudnik Pierwszy | ||||
7 | Studzianki-Kolonia | ||||
8 | Sulów | ||||
9 | Zakrzówek-Wieś | ||||
52 | ZAMOŚĆ | 1 | Białowola | ||
2 | Lipsko-Polesie | ||||
3 | Siedliska | ||||
4 | Sitaniec | ||||
5 | Wolica | ||||
4 | ŁÓDZKIE | 1 | PABIANICE m. | 1 | Pabianice |
5 | MAŁOPOLSKIE | 1 | ANDRYCHÓW | 1 | Andrychów |
2 | Bolęcina | ||||
3 | Inwałd | ||||
4 | Łęg | ||||
5 | Roczyny | ||||
6 | Rzyki | ||||
7 | Sułkowice | ||||
8 | Targanice | ||||
9 | Zagórnik | ||||
2 | BABICE | 1 | Jankowice | ||
2 | Mętków | ||||
3 | Rozkochów | ||||
4 | Zagórze | ||||
3 | BIAŁY DUNAJEC | 1 | Gliczarów Górny | ||
2 | Sierockie | ||||
4 | BIECZ | 1 | Biecz | ||
2 | Binarowa | ||||
3 | Bugaj | ||||
4 | Głęboka | ||||
5 | Grudna Kępska | ||||
6 | Korczyna | ||||
7 | Libusza | ||||
8 | Racławice | ||||
9 | Rożnowice | ||||
10 | Sitnica | ||||
11 | Strzeszyn | ||||
5 | BOBOWA | 1 | Bobowa | ||
2 | Berdechów | ||||
3 | Brzana | ||||
4 | Jankowa | ||||
5 | Sędziszowa | ||||
6 | Siedliska | ||||
7 | Stróżna | ||||
8 | Wilczyska | ||||
6 | BOCHNIA m. | 1 | Bochnia | ||
7 | BOCHNIA | 1 | Baczków | ||
2 | Bogucice | ||||
3 | Brzeźnica | ||||
4 | Buczyna | ||||
5 | Chełm | ||||
6 | Cikowice | ||||
7 | Damienice | ||||
8 | Gawłów | ||||
9 | Gorzków | ||||
10 | Grabina | ||||
11 | Krzyżanowice | ||||
12 | Łapczyca | ||||
13 | Majkowice | ||||
14 | Nieszkowice Małe | ||||
15 | Nieszkowice Wielkie | ||||
16 | Pogwizdów | ||||
17 | Proszówki | ||||
18 | Siedlec | ||||
19 | Wola Nieszkowska | ||||
8 | BOLESŁAW | 1 | Bolesław | ||
(powiat dąbrowski) | 2 | Pawłów | |||
3 | Strojców | ||||
4 | Tonia | ||||
9 | BORZĘCIN | 1 | Bielcza | ||
2 | Borzęcin | ||||
3 | Łęki | ||||
4 | Przyborów | ||||
10 | BRZESKO | 1 | Brzesko | ||
2 | Jadowniki | ||||
3 | Okocim | ||||
4 | Poręba Spytkowska | ||||
5 | Sterkowiec | ||||
6 | Szczepanów | ||||
7 | Wokowice | ||||
11 | BRZESZCZE | 1 | Brzeszcze | ||
2 | Jawiszowice | ||||
3 | Skidziń | ||||
4 | Wilczkowice | ||||
5 | Zasole | ||||
12 | BRZEŹNICA | 1 | Bęczyn | ||
2 | Brzeźnica | ||||
3 | Chrząstowice | ||||
4 | Łączany | ||||
5 | Marcyporęba | ||||
6 | Nowe Dwory | ||||
7 | Paszkówka | ||||
8 | Półwieś | ||||
9 | Sosnowice | ||||
10 | Tłuczań | ||||
11 | Wyźrał | ||||
13 | BUDZÓW | 1 | Bieńkówka | ||
2 | Budzów | ||||
3 | Jachówka | ||||
4 | Palcza | ||||
5 | Zachełmna | ||||
14 | BUKOWINA TATRZAŃSKA | 1 | Brzegi | ||
2 | Bukowina Tatrzańska | ||||
3 | Czarna Góra | ||||
4 | Groń | ||||
5 | Leśnica | ||||
6 | Rzepiska | ||||
15 | BYSTRA-SIDZINA | 1 | Bystra | ||
2 | Sidzina | ||||
16 | CHARSZNICA | 1 | Swojczany | ||
2 | Szarkówka | ||||
3 | Tczyca | ||||
4 | Wierzbie | ||||
5 | Witowice | ||||
17 | CHEŁMEK | 1 | Bobrek | ||
18 | CHEŁMIEC | 1 | Biczyce Dolne | ||
2 | Biczyce Górne | ||||
3 | Boguszowa | ||||
4 | Chełmiec | ||||
5 | Chomranice | ||||
6 | Dąbrowa | ||||
7 | Januszowa | ||||
8 | Klęczany | ||||
9 | Klimkówka | ||||
10 | Krasne Potockie | ||||
11 | Kunów | ||||
12 | Kurów | ||||
13 | Librantowa | ||||
14 | Mała Wieś | ||||
15 | Marcinkowice | ||||
16 | Naściszowa | ||||
17 | Niskowa | ||||
18 | Paszyn | ||||
19 | Piątkowa | ||||
20 | Rdziostów | ||||
21 | Świniarsko | ||||
22 | Trzetrzewina | ||||
23 | Ubiad | ||||
24 | Wielogłowy | ||||
25 | Wielopole | ||||
26 | Wola Kurowska | ||||
27 | Wola Marcinkowska | ||||
19 | CIĘŻKOWICE | 1 | Bogoniowice | ||
2 | Bruśnik | ||||
3 | Ciężkowice | ||||
4 | Jastrzębia | ||||
5 | Kąśna Dolna | ||||
6 | Kąśna Górna | ||||
7 | Kipszna | ||||
8 | Siekierczyna | ||||
9 | Zborowice | ||||
20 | CZARNY DUNAJEC | 1 | Ciche | ||
2 | Czerwienne | ||||
3 | Piekielnik | ||||
4 | Ratułów | ||||
5 | Stare Bystre | ||||
21 | CZCHÓW | 1 | Będzieszyna | ||
2 | Biskupice Melsztyńskie | ||||
3 | Czchów | ||||
4 | Domosławice | ||||
5 | Jurków | ||||
6 | Piaski-Drużków | ||||
7 | Tworkowa | ||||
8 | Tymowa | ||||
9 | Wytrzyszczka | ||||
10 | Złota | ||||
22 | CZERNICHÓW | 1 | Czernichów | ||
2 | Przeginia Duchowna | ||||
3 | Rusocice | ||||
23 | CZORSZTYN | 1 | Sromowce Niżne | ||
2 | Sromowce Wyżne | ||||
24 | DĄBROWA TARNOWSKA | 1 | Brnik | ||
2 | Dąbrowa Tarnowska | ||||
3 | Gruszów Wielki | ||||
4 | Laskówka Chorąska | ||||
5 | Lipiny | ||||
6 | Nieczajna Dolna | ||||
7 | Nieczajna Górna | ||||
8 | Smęgorzów | ||||
9 | Sutków | ||||
10 | Szarwark | ||||
11 | Żelazówka | ||||
25 | DĘBNO | 1 | Biadoliny Szlacheckie | ||
2 | Dębno | ||||
3 | Doły | ||||
4 | Jaworsko | ||||
5 | Łoniowa | ||||
6 | Łysa Góra | ||||
7 | Maszkienice | ||||
8 | Niedźwiedza | ||||
9 | Perła | ||||
10 | Porąbka Uszewska | ||||
11 | Sufczyn | ||||
12 | Wola Dębińska | ||||
26 | DOBCZYCE | 1 | Bieńkowice | ||
2 | Brzączowice | ||||
3 | Brzezowa | ||||
4 | Dobczyce | ||||
5 | Kędzierzynka | ||||
6 | Kornatka | ||||
7 | Nowa Wieś | ||||
8 | Rudnik | ||||
9 | Sieraków | ||||
10 | Skrzynka | ||||
11 | Stadniki | ||||
12 | Stojowice | ||||
27 | DOBRA | 1 | Chyszówki | ||
2 | Dobra | ||||
3 | Gruszowiec | ||||
4 | Jurków | ||||
5 | Porąbka | ||||
6 | Półrzeczki | ||||
7 | Przenosza | ||||
8 | Skrzydlna | ||||
9 | Stróża | ||||
10 | Wilczyce | ||||
11 | Wola Skrzydlańska | ||||
28 | GNOJNIK | 1 | Biesiadki | ||
2 | Lewniowa | ||||
3 | Zawada Uszewska | ||||
4 | Żerków | ||||
29 | GOŁCZA | 1 | Czaple Wielkie | ||
2 | Krępa | ||||
3 | Maków | ||||
4 | Przybysławice | ||||
5 | Rzeżuśnia | ||||
6 | Szreniawa | ||||
7 | Wysocice | ||||
30 | GORLICE m. | 1 | Gorlice | ||
31 | GORLICE | 1 | Bielanka | ||
2 | Bystra | ||||
3 | Dominikowice | ||||
4 | Klęczany | ||||
5 | Kobylanka | ||||
6 | Kwiatonowice | ||||
7 | Ropica Polska | ||||
8 | Stróżówka | ||||
9 | Szymbark | ||||
10 | Zagórzany | ||||
32 | GRĘBOSZÓW | 1 | Biskupice | ||
2 | Borusowa | ||||
3 | Gręboszów | ||||
4 | Hubenice | ||||
5 | Karsy | ||||
6 | Lubiczko | ||||
7 | Okręg | ||||
8 | Ujście Jezuickie | ||||
9 | Wola Gręboszowska | ||||
10 | Wola Żelichowska | ||||
11 | Zawierzbie | ||||
33 | GROMNIK | 1 | Brzozowa | ||
2 | Chojnik | ||||
3 | Golanka | ||||
4 | Gromnik | ||||
5 | Polichty | ||||
6 | Rzepiennik Marciszewski | ||||
7 | Siemiechów | ||||
34 | GRÓDEK NAD DUNAJCEM | 1 | Bartkowa | ||
2 | Bujne | ||||
3 | Glinik | ||||
4 | Górowa | ||||
5 | Gródek nad Dunajcem | ||||
6 | Jelna | ||||
7 | Jelna-Działy | ||||
8 | Lipie | ||||
9 | Podole-Górowa | ||||
10 | Posadowa | ||||
11 | Przydonica | ||||
12 | Roztoka | ||||
13 | Rożnów | ||||
14 | Sienna | ||||
15 | Tropie | ||||
16 | Zbyszyce | ||||
35 | GRYBÓW m. | 1 | Grybów | ||
36 | GRYBÓW | 1 | Biała Niżna | ||
2 | Cieniawa | ||||
3 | Florynka | ||||
4 | Kąclowa | ||||
5 | Krużlowa Niżna | ||||
6 | Krużlowa Wyżna | ||||
7 | Polna | ||||
8 | Ptaszkowa | ||||
9 | Siołkowa | ||||
37 | IWKOWA | 1 | Dobrociesz | ||
2 | Iwkowa | ||||
3 | Kąty | ||||
4 | Połom Mały | ||||
5 | Wojakowa | ||||
38 | JABŁONKA | 1 | Lipnica Mała | ||
2 | Zubrzyca Dolna | ||||
3 | Zubrzyca Górna | ||||
39 | JERZMANOWICE-PRZEGINIA | 1 | Czubrowice | ||
2 | Jerzmanowice | ||||
3 | Łazy | ||||
4 | Racławice | ||||
5 | Sąspów | ||||
6 | Szklary | ||||
40 | JODŁOWNIK | 1 | Góra Świętego Jana | ||
2 | Janowice | ||||
3 | Jodłownik | ||||
4 | Kostrza | ||||
5 | Krasne-Lasocice | ||||
6 | Mstów | ||||
7 | Pogorzany | ||||
8 | Sadek | ||||
9 | Słupia | ||||
10 | Szczyrzyc | ||||
11 | Szyk | ||||
12 | Wilkowisko | ||||
41 | JORDANÓW m. | 1 | Jordanów | ||
42 | JORDANÓW | 1 | Jordanów | ||
2 | Łętownia | ||||
3 | Naprawa | ||||
4 | Osielec | ||||
5 | Toporzysko | ||||
43 | KALWARIA ZEBRZYDOWSKA | 1 | Barwałd Górny | ||
2 | Barwałd Średni | ||||
3 | Brody | ||||
4 | Bugaj | ||||
5 | Leńcze | ||||
6 | Podolany | ||||
7 | Przytkowice | ||||
8 | Stanisław Dolny | ||||
9 | Zarzyce Małe | ||||
10 | Zarzyce Wielkie | ||||
11 | Zebrzydowice | ||||
44 | KAMIENICA | 1 | Kamienica | ||
2 | Szczawa | ||||
3 | Zalesie | ||||
4 | Zasadne | ||||
5 | Zbludza | ||||
45 | KAMIONKA WIELKA | 1 | Bogusza | ||
2 | Jamnica | ||||
3 | Kamionka Mała | ||||
4 | Kamionka Wielka | ||||
5 | Mszalnica | ||||
6 | Mystków | ||||
46 | KĘTY | 1 | Kęty | ||
2 | Malec | ||||
3 | Nowa Wieś | ||||
4 | Witkowice | ||||
47 | KLUCZE | 1 | Bydlin | ||
2 | Chechło | ||||
3 | Golczowice | ||||
4 | Klucze | ||||
48 | KONIUSZA | 1 | Biórków Wielki | ||
2 | Budziejowice | ||||
3 | Chorążyce | ||||
4 | Dalewice | ||||
5 | Gnatowice | ||||
6 | Muniaczkowice | ||||
7 | Niegardów | ||||
8 | Niegardów-Kolonia | ||||
9 | Piotrkowice Małe | ||||
10 | Piotrkowice Wielkie | ||||
11 | Polekarcice | ||||
12 | Przesławice | ||||
13 | Rzędowice | ||||
14 | Wronin | ||||
49 | KORZENNA | 1 | Jasienna | ||
2 | Korzenna | ||||
3 | Lipnica Wielka | ||||
4 | Łyczana | ||||
5 | Wojnarowa | ||||
50 | KOSZYCE | 1 | Biskupice | ||
2 | Filipowice | ||||
3 | Jaksice | ||||
4 | Książnice Małe | ||||
5 | Łapszów | ||||
6 | Malkowice | ||||
7 | Piotrowice | ||||
8 | Przemyków | ||||
9 | Rachwałowice | ||||
10 | Siedliska | ||||
11 | Włostowice | ||||
51 | KOŚCIELISKO | 1 | Dzianisz | ||
2 | Kościelisko | ||||
52 | KOZŁÓW | 1 | Przybysławice | ||
53 | KRAKÓW m. | 1 | Kraków | ||
54 | KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | 1 | Grywałd | ||
2 | Krościenko nad Dunajcem | ||||
55 | KRYNICA-ZDRÓJ | 1 | Berest | ||
2 | Krynica-Zdrój | ||||
3 | Mochnaczka Niżna | ||||
4 | Mochnaczka Wyżna | ||||
5 | Muszynka | ||||
6 | Piorunka | ||||
7 | Tylicz | ||||
56 | KSIĄŻ WIELKI | 1 | Cisie | ||
2 | Giebułtów | ||||
3 | Rzędowice | ||||
4 | Zaryszyn | ||||
57 | LANCKORONA | 1 | Izdebnik | ||
2 | Jastrzębia | ||||
3 | Lanckorona | ||||
4 | Podchybie | ||||
5 | Skawinki | ||||
58 | LASKOWA | 1 | Jaworzna | ||
2 | Kamionka Mała | ||||
3 | Kobyłczyna | ||||
4 | Krosna | ||||
5 | Laskowa | ||||
6 | Sechna | ||||
7 | Strzeszyce | ||||
8 | Ujanowice | ||||
9 | Żmiąca | ||||
59 | LIMANOWA m. | 1 | Limanowa | ||
60 | LIMANOWA | 1 | Bałażówka | ||
2 | Kisielówka | ||||
3 | Kłodne | ||||
4 | Koszary | ||||
5 | Lipowe | ||||
6 | Łososina Górna | ||||
7 | Makowica | ||||
8 | Męcina | ||||
9 | Młynne | ||||
10 | Mordarka | ||||
11 | Nowe Rybie | ||||
12 | Pasierbiec | ||||
13 | Pisarzowa | ||||
14 | Rupniów | ||||
15 | Siekierczyna | ||||
16 | Sowliny | ||||
17 | Stara Wieś | ||||
18 | Stare Rybie | ||||
19 | Walowa Góra | ||||
61 | LIPINKI | 1 | Bednarka | ||
2 | Kryg | ||||
3 | Lipinki | ||||
4 | Pogorzyna | ||||
5 | Rozdziele | ||||
6 | Wójtowa | ||||
62 | LIPNICA MUROWANA | 1 | Borówna | ||
2 | Lipnica Dolna | ||||
63 | LIPNICA WIELKA | 1 | Lipnica Wielka | ||
64 | LUBIEŃ | 1 | Krzeczów | ||
2 | Lubień | ||||
3 | Skomielna Biała | ||||
4 | Tenczyn | ||||
65 | ŁABOWA | 1 | Barnowiec | ||
2 | Czaczów | ||||
3 | Kamianna | ||||
4 | Kotów | ||||
5 | Krzyżówka | ||||
6 | Łabowa | ||||
7 | Łabowiec | ||||
8 | Łosie | ||||
9 | Maciejowa | ||||
10 | Nowa Wieś | ||||
11 | Roztoka Wielka | ||||
12 | Składziste | ||||
13 | Uhryń | ||||
66 | ŁAPANÓW | 1 | Boczów | ||
2 | Brzezowa | ||||
3 | Chrostowa | ||||
4 | Cichawka | ||||
5 | Grabie | ||||
6 | Kamyk | ||||
7 | Kobylec | ||||
8 | Lubomierz | ||||
9 | Łapanów | ||||
10 | Tarnawa | ||||
11 | Zbydniów | ||||
67 | ŁAPSZE NIŻNE | 1 | Falsztyn | ||
2 | Frydman | ||||
3 | Kacwin | ||||
4 | Łapszanka | ||||
5 | Łapsze Niżne | ||||
6 | Łapsze Wyżne | ||||
7 | Niedzica | ||||
8 | Trybsz | ||||
68 | ŁĄCKO | 1 | Brzyna | ||
2 | Czarny Potok | ||||
3 | Czerniec | ||||
4 | Jazowisko | ||||
5 | Kadcza | ||||
6 | Kicznia | ||||
7 | Łazy Brzyńskie | ||||
8 | Łącko | ||||
9 | Maszkowice | ||||
10 | Obidza | ||||
11 | Szczereż | ||||
12 | Wola Kosnowa | ||||
13 | Wola Piskulina | ||||
14 | Zabrzeż | ||||
15 | Zagorzyn | ||||
16 | Zarzecze | ||||
69 | ŁOSOSINA DOLNA | 1 | Białawoda | ||
2 | Bilsko | ||||
3 | Łęki | ||||
4 | Łososina Dolna | ||||
5 | Łyczanka | ||||
6 | Michalczowa | ||||
7 | Rąbkowa | ||||
8 | Rojówka | ||||
9 | Stańkowa | ||||
10 | Świdnik | ||||
11 | Tabaszowa | ||||
12 | Tęgoborze | ||||
13 | Witowice Dolne | ||||
14 | Wronowice | ||||
15 | Zawadka | ||||
16 | Znamirowice | ||||
70 | ŁUKOWICA | 1 | Jadamwola | ||
2 | Jastrzębie | ||||
3 | Łukowica | ||||
4 | Młyńczyska | ||||
5 | Owieczka | ||||
6 | Przyszowa | ||||
7 | Roztoka | ||||
8 | Stronie | ||||
9 | Świdnik | ||||
71 | ŁUŻNA | 1 | Łużna | ||
2 | Mszanka | ||||
3 | Szalowa | ||||
4 | Wola Łużańska | ||||
72 | MAKÓW PODHALAŃSKI | 1 | Białka | ||
2 | Grzechynia | ||||
3 | Juszczyn | ||||
4 | Kojszówka | ||||
5 | Maków Podhalański | ||||
6 | Wieprzec | ||||
7 | Żarnówka | ||||
73 | MĘDRZECHÓW | 1 | Grądy | ||
2 | Kupienin | ||||
3 | Mędrzechów | ||||
4 | Odmęt | ||||
5 | Wola Mędrzechowska | ||||
6 | Wójcina | ||||
7 | Wólka Grądzka | ||||
74 | MIECHÓW | 1 | Falniów | ||
2 | Komorów | ||||
3 | Podleśna Wola | ||||
4 | Pstroszyce Drugie | ||||
75 | MOGILANY | 1 | Brzyczyna | ||
2 | Kulerzów | ||||
3 | Lusina | ||||
4 | Mogilany | ||||
5 | Włosań | ||||
76 | MOSZCZENICA | 1 | Moszczenica | ||
2 | Staszkówka | ||||
77 | MSZANA DOLNA m. | 1 | Mszana Dolna | ||
78 | MSZANA DOLNA | 1 | Glisne | ||
2 | Kasina Wielka | ||||
3 | Kasinka Mała | ||||
4 | Lubomierz | ||||
5 | Łętowe | ||||
6 | Łostówka | ||||
7 | Mszana Górna | ||||
8 | Olszówka | ||||
9 | Raba Niżna | ||||
79 | MUCHARZ | 1 | Jaszczurowa | ||
80 | MUSZYNA | 1 | Jastrzębik | ||
2 | Leluchów | ||||
3 | Milik | ||||
4 | Muszyna | ||||
5 | Powroźnik | ||||
6 | Szczawnik | ||||
7 | Wojkowa | ||||
8 | Złockie | ||||
81 | MYŚLENICE | 1 | Poręba | ||
82 | NAWOJOWA | 1 | Bącza-Kunina | ||
2 | Frycowa | ||||
3 | Homrzyska | ||||
4 | Nawojowa | ||||
5 | Popardowa | ||||
6 | Złotne | ||||
7 | Żeleźnikowa Mała | ||||
8 | Żeleźnikowa Wielka | ||||
83 | NIEDŹWIEDŹ | 1 | Konina | ||
2 | Niedźwiedź | ||||
3 | Podobin | ||||
4 | Poręba Wielka | ||||
84 | NOWE BRZESKO | 1 | Mniszów | ||
2 | Sierosławice | ||||
85 | NOWY SĄCZ m. | 1 | Nowy Sącz | ||
86 | NOWY TARG | 1 | Dębno | ||
2 | Długopole | ||||
3 | Dursztyn | ||||
4 | Gronków | ||||
5 | Harklowa | ||||
6 | Klikuszowa | ||||
7 | Knurów | ||||
8 | Krempachy | ||||
9 | Lasek | ||||
10 | Ludźmierz | ||||
11 | Łopuszna | ||||
12 | Nowa Biała | ||||
13 | Obidowa | ||||
14 | Ostrowsko | ||||
15 | Pyzówka | ||||
16 | Rogoźnik | ||||
17 | Szlembark | ||||
18 | Waksmund | ||||
87 | NOWY WIŚNICZ | 1 | Chronów | ||
2 | Królówka | ||||
3 | Leksandrowa | ||||
4 | Łomna | ||||
5 | Nowy Wiśnicz | ||||
6 | Olchawa | ||||
7 | Połom Duży | ||||
8 | Stary Wiśnicz | ||||
88 | OCHOTNICA DOLNA | 1 | Ochotnica Dolna | ||
2 | Ochotnica Górna | ||||
3 | Tylmanowa | ||||
89 | OLESNO | 1 | Ćwików | ||
2 | Niwka | ||||
3 | Olesno | ||||
4 | Pilcza Żelichowska | ||||
5 | Swarzów | ||||
6 | Wielopole Moszczyńskie | ||||
90 | OSIEK | 1 | Osiek | ||
91 | OŚWIĘCIM m. | 1 | Oświęcim | ||
92 | OŚWIĘCIM | 1 | Dwory II | ||
2 | Grojec | ||||
3 | Poręba Wielka | ||||
4 | Stawy Monowskie | ||||
5 | Włosienica | ||||
6 | Zaborze | ||||
93 | PAŁECZNICA | 1 | Czuszów | ||
2 | Gruszów | ||||
3 | Ibramowice | ||||
4 | Lelowice-Kolonia | ||||
5 | Łaszów | ||||
6 | Nadzów | ||||
7 | Pałecznica | ||||
8 | Pamięcice | ||||
9 | Pieczonogi | ||||
10 | Sudołek | ||||
11 | Winiary | ||||
94 | PCIM | 1 | Pcim | ||
2 | Trzebunia | ||||
95 | PIWNICZNA-ZDRÓJ | 1 | Głębokie | ||
2 | Kokuszka | ||||
3 | Łomnica-Zdrój | ||||
4 | Młodów | ||||
5 | Piwniczna-Zdrój | ||||
6 | Wierchomla Mała | ||||
7 | Wierchomla Wielka | ||||
8 | Zubrzyk | ||||
96 | PLEŚNA | 1 | Dąbrówka Szczepanowska | ||
2 | Janowice | ||||
3 | Lichwin | ||||
4 | Lubinka | ||||
5 | Łowczówek | ||||
6 | Pleśna | ||||
7 | Rychwałd | ||||
8 | Rzuchowa | ||||
9 | Szczepanowice | ||||
10 | Świebodzin | ||||
11 | Woźniczna | ||||
97 | PODEGRODZIE | 1 | Brzezna | ||
2 | Chochorowice | ||||
3 | Długołęka-Świerkla | ||||
4 | Gostwica | ||||
5 | Juraszowa | ||||
6 | Mokra Wieś | ||||
7 | Naszczowice | ||||
8 | Olszana | ||||
9 | Olszanka | ||||
10 | Podegrodzie | ||||
11 | Rogi | ||||
12 | Stadła | ||||
98 | POLANKA WIELKA | 1 | Polanka Wielka | ||
99 | PORONIN | 1 | Nowe Bystre | ||
2 | Poronin | ||||
100 | PROSZOWICE | 1 | Gniazdowice | ||
2 | Górka Stogniowska | ||||
3 | Jazdowiczki | ||||
4 | Kadzice | ||||
5 | Klimontów | ||||
6 | Koczanów | ||||
7 | Kowala | ||||
8 | Makocice | ||||
9 | Opatkowice | ||||
10 | Ostrów | ||||
11 | Przezwody | ||||
12 | Stogniowice | ||||
13 | Szczytniki | ||||
14 | Szczytniki-Kolonia | ||||
15 | Teresin | ||||
101 | PRZECISZÓW | 1 | Las | ||
2 | Piotrowice | ||||
3 | Przeciszów | ||||
102 | RABA WYŻNA | 1 | Harkabuz | ||
2 | Raba Wyżna | ||||
3 | Rokiciny Podhalańskie | ||||
4 | Sieniawa | ||||
5 | Skawa | ||||
103 | RABKA-ZDRÓJ | 1 | Ponice | ||
2 | Rabka-Zdrój | ||||
3 | Rdzawka | ||||
104 | RACIECHOWICE | 1 | Czasław | ||
2 | Gruszów | ||||
3 | Kawec | ||||
4 | Krzesławice | ||||
5 | Krzyworzeka | ||||
6 | Kwapinka | ||||
7 | Raciechowice | ||||
8 | Sawa | ||||
9 | Żerosławice | ||||
105 | RACŁAWICE | 1 | Dale Dosłońce | ||
2 | Janowiczki | ||||
3 | Klonów | ||||
4 | Kościejów | ||||
5 | Marchocice | ||||
6 | Racławice | ||||
106 | RADGOSZCZ | 1 | Luszowice | ||
2 | Małec | ||||
3 | Radgoszcz | ||||
4 | Smyków | ||||
5 | Żdżary | ||||
107 | RADŁÓW | 1 | Brzeźnica | ||
2 | Glów | ||||
3 | Marcinkowice | ||||
4 | Radłów | ||||
5 | Sanoka | ||||
6 | Siedlec | ||||
7 | Wał-Ruda | ||||
108 | RADZIEMICE | 1 | Błogocice | ||
2 | Dodów | ||||
3 | Kąty | ||||
4 | Kowary | ||||
5 | Łętkowice-Kolonia | ||||
6 | Przemęczanki | ||||
7 | Przemęczany | ||||
8 | Radziemice | ||||
9 | Wola Gruszowska | ||||
109 | ROPA | 1 | Klimkówka | ||
2 | Łosie | ||||
3 | Ropa | ||||
110 | RYGLICE | 1 | Joniny | ||
2 | Lubcza | ||||
3 | Ryglice | ||||
4 | Wola Lubecka | ||||
5 | Zalasowa | ||||
111 | RYTRO | 1 | Rytro | ||
112 | RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI | 1 | Kołkówka | ||
2 | Olszyny | ||||
3 | Rzepiennik Biskupi | ||||
4 | Rzepiennik Strzyżewski | ||||
5 | Rzepiennik Suchy | ||||
6 | Turza | ||||
113 | RZEZAWA | 1 | Bratucice | ||
2 | Jodłówka | ||||
3 | Łazy | ||||
4 | Rzezawa | ||||
114 | SĘKOWA | 1 | Bartne | ||
2 | Bodaki | ||||
3 | Krzywa | ||||
4 | Małastów | ||||
5 | Męcina Mała | ||||
6 | Męcina Wielka | ||||
7 | Owczary | ||||
8 | Ropica Górna | ||||
9 | Sękowa | ||||
10 | Siary | ||||
11 | Wapienne | ||||
12 | Wołowiec | ||||
115 | SIEPRAW | 1 | Siepraw | ||
116 | SKAWINA | 1 | Ochodza | ||
2 | Radziszów | ||||
3 | Rzozów | ||||
4 | Wielkie Drogi | ||||
5 | Wola Radziszowska | ||||
117 | SKRZYSZÓW | 1 | Łękawica | ||
118 | SŁABOSZÓW | 1 | Buszków | ||
2 | Grzymałów | ||||
3 | Kropidło | ||||
4 | Ilkowice | ||||
5 | Janowice | ||||
6 | Kalina Wielka | ||||
7 | Maciejów | ||||
8 | Nieszków | ||||
9 | Raszówek | ||||
10 | Rędziny Zbigalskie | ||||
11 | Słaboszów | ||||
12 | Śladów | ||||
13 | Święcice | ||||
14 | Wymysłów | ||||
15 | Zagorzany | ||||
119 | SŁOPNICE | 1 | Słopnice | ||
120 | SPYTKOWICE (powiat nowotarski) | 1 | Spytkowice | ||
121 | SPYTKOWICE (powiat wadowicki) | 1 | Bachowice | ||
2 | Ryczów | ||||
3 | Spytkowice | ||||
122 | STARY SĄCZ | 1 | Barcice Górne | ||
2 | Gaboń | ||||
3 | Łazy Biegonickie | ||||
4 | Moszczenica Niżna | ||||
5 | Moszczenica Wyżna | ||||
6 | Myślec | ||||
7 | Popowice | ||||
8 | Przysietnica | ||||
9 | Skrudzina | ||||
10 | Stary Sącz | ||||
11 | Wola Krogulecka | ||||
123 | STRYSZAWA | 1 | Hucisko | ||
2 | Krzeszów | ||||
3 | Lachowice | ||||
4 | Stryszawa | ||||
5 | Targoszów | ||||
124 | STRYSZÓW | 1 | Dąbrówka | ||
2 | Leśnica | ||||
3 | Stronie | ||||
4 | Stryszów | ||||
5 | Zakrzów | ||||
125 | SUCHA BESKIDZKA m. | 1 | Sucha Beskidzka | ||
126 | SUŁKOWICE | 1 | Biertowice | ||
2 | Harbutowice | ||||
3 | Krzywaczka | ||||
4 | Rudnik | ||||
5 | Sułkowice | ||||
127 | SUŁOSZOWA | 1 | Sułoszowa | ||
2 | Wielmoża | ||||
3 | Wola Kalinowska | ||||
128 | SZAFLARY | 1 | Skrzypne | ||
2 | Szaflary | ||||
129 | SZCZAWNICA m. | 1 | Szczawnica | ||
130 | SZCZUCIN | 1 | Borki | ||
2 | Brzezówka | ||||
3 | Dąbrowica | ||||
4 | Laskówka Delastowska | ||||
5 | Lubasz | ||||
6 | Łęka Szczucińska | ||||
7 | Łęka Żabiecka | ||||
8 | Maniów | ||||
9 | Radwan | ||||
10 | Słupiec | ||||
11 | Suchy Grunt | ||||
12 | Szczucin | ||||
13 | Wola Szczucińska | ||||
14 | Zabrnie | ||||
131 | SZCZUROWA | 1 | Barczków | ||
2 | Dąbrówka Morska | ||||
3 | Dołęga | ||||
4 | Górka | ||||
5 | Kopacze Wielkie | ||||
6 | Księże Kopacze | ||||
7 | Kwików | ||||
8 | Niedzieliska | ||||
9 | Pojawie | ||||
10 | Popędzyna | ||||
11 | Rajsko | ||||
12 | Rudy-Rysie | ||||
13 | Rylowa | ||||
14 | Rząchowa | ||||
15 | Strzelce Małe | ||||
16 | Strzelce Wielkie | ||||
17 | Szczurowa | ||||
18 | Uście Solne | ||||
19 | Wola Przemykowska | ||||
20 | Wrzępia | ||||
21 | Zaborów | ||||
132 | TARNÓW m. | 1 | Tarnów | ||
133 | TARNÓW | 1 | Koszyce Małe | ||
2 | Łękawka | ||||
3 | Nowodworze | ||||
4 | Poręba Radlna | ||||
5 | Radlna | ||||
6 | Wałki | ||||
7 | Wola Rzędzińska | ||||
134 | TOKARNIA | 1 | Skomielna Czarna | ||
135 | TOMICE | 1 | Witanowice | ||
136 | TRZCIANA | 1 | Kamionna | ||
2 | Kierlikówka | ||||
3 | Leszczyna | ||||
4 | Rdzawa | ||||
5 | Trzciana | ||||
6 | Ujazd | ||||
137 | TRZYCIĄŻ | 1 | Glanów | ||
2 | Jangrot | ||||
3 | Porąbka | ||||
4 | Sucha | ||||
5 | Tarnowa | ||||
6 | Trzyciąż | ||||
7 | Zadroże | ||||
8 | Zagórowa | ||||
138 | TUCHÓW | 1 | Buchcice | ||
2 | Burzyn | ||||
3 | Karwodrza | ||||
4 | Łowczów | ||||
5 | Piotrkowice | ||||
6 | Siedliska | ||||
7 | Trzemesna | ||||
8 | Tuchów | ||||
139 | TYMBARK | 1 | Piekiełko | ||
2 | Podłopień | ||||
3 | Tymbark | ||||
4 | Zamieście | ||||
5 | Zawadka | ||||
140 | UŚCIE GORLICKIE | 1 | Banica | ||
2 | Brunary | ||||
3 | Czarna | ||||
4 | Hańczowa | ||||
5 | Izby | ||||
6 | Kwiatoń | ||||
7 | Nowica | ||||
8 | Smerekowiec | ||||
9 | Stawisza | ||||
10 | Śnietnica | ||||
11 | Uście Gorlickie | ||||
12 | Wysowa | ||||
141 | WADOWICE | 1 | Klecza Dolna | ||
2 | Stanisław Górny | ||||
3 | Wadowice | ||||
142 | WIELICZKA | 1 | Byszyce | ||
2 | Golkowice | ||||
3 | Gorzków | ||||
4 | Grabie | ||||
5 | Koźmice Wielkie | ||||
6 | Lednica Górna | ||||
7 | Podstolice | ||||
143 | WIEPRZ | 1 | Frydrychowice | ||
2 | Gierałtowice | ||||
3 | Gierałtowiczki | ||||
4 | Przybradz | ||||
5 | Wieprz | ||||
144 | WIETRZYCHOWICE | 1 | Demblin | ||
2 | Jadowniki Mokre | ||||
3 | Miechowice Wielkie | ||||
4 | Nowopole | ||||
5 | Wola Rogowska | ||||
145 | WIŚNIOWA | 1 | Kobielnik | ||
2 | Lipnik | ||||
3 | Wiśniowa | ||||
146 | WOJNICZ | 1 | Grabno | ||
2 | Milówka | ||||
3 | Olszyny | ||||
4 | Zakrzów | ||||
147 | WOLBROM | 1 | Boża Wola | ||
2 | Brzozówka | ||||
3 | Budzyń | ||||
4 | Chełm | ||||
5 | Chrząstowice | ||||
6 | Dłużec | ||||
7 | Domaniewice | ||||
8 | Gołaczewy | ||||
9 | Jeżówka | ||||
10 | Kaliś | ||||
11 | Kąpiele Wielkie | ||||
12 | Kąpiołki | ||||
13 | Lgota Wielka | ||||
14 | Lgota Wolbromska | ||||
15 | Łobzów | ||||
16 | Miechówka | ||||
17 | Poręba Dzierżna | ||||
18 | Poręba Górna | ||||
19 | Strzegowa | ||||
20 | Sulisławice | ||||
21 | Wierzchowisko | ||||
22 | Wolbrom | ||||
23 | Zabagnie | ||||
24 | Załęże | ||||
25 | Zarzecze | ||||
26 | Zasępiec | ||||
148 | ZAKLICZYN | 1 | Bieśnik | ||
2 | Borowa | ||||
3 | Faściszowa | ||||
4 | Filipowice | ||||
5 | Jamna | ||||
6 | Kończyska | ||||
7 | Lusławice | ||||
8 | Olszowa | ||||
9 | Paleśnica | ||||
10 | Roztoka | ||||
11 | Ruda Kameralna | ||||
12 | Słona | ||||
13 | Stróże | ||||
14 | Wesołów | ||||
15 | Wola Stróska | ||||
16 | Wróblowice | ||||
17 | Zakliczyn | ||||
18 | Zawada Lanckorońska | ||||
19 | Zdonia | ||||
149 | ZAKOPANE m. | 1 | Zakopane | ||
150 | ZATOR | 1 | Grodzisko | ||
2 | Łowiczki | ||||
3 | Podolsze | ||||
4 | Zator | ||||
151 | ZAWOJA | 1 | Skawica | ||
2 | Zawoja | ||||
152 | ZEMBRZYCE | 1 | Marcówka | ||
2 | Tarnawa Dolna | ||||
3 | Zembrzyce | ||||
153 | ZIELONKI | 1 | Batowice | ||
2 | Owczary | ||||
3 | Zielonki | ||||
154 | ŻABNO | 1 | Bobrowniki Wielkie | ||
2 | Ilkowice | ||||
3 | Kłyż | ||||
4 | Łęg Tarnowski | ||||
5 | Niedomice | ||||
6 | Podlesie Dębowe | ||||
7 | Sieradza | ||||
155 | ŻEGOCINA | 1 | Łąkta Górna | ||
6 | OPOLSKIE | 1 | BIERAWA | 1 | Dziergowice |
2 | BRANICE | 1 | Branice | ||
3 | CISEK | 1 | Cisek | ||
2 | Dzielnica | ||||
3 | Kobylice | ||||
4 | Łany | ||||
5 | Nieznaszyn | ||||
6 | Sułkowice | ||||
4 | IZBICKO | 1 | Borycz | ||
2 | Krośnica | ||||
3 | Ligota Czamborowa | ||||
4 | Siedlec | ||||
5 | JEMIELNICA | 1 | Barut | ||
2 | Bokowe | ||||
3 | Gąsiorowice | ||||
4 | Łaziska | ||||
5 | Piotrówka | ||||
6 | Wierchlesie | ||||
6 | KĘDZIERZYN-KOŹLE m. | 1 | Kędzierzyn-Koźle | ||
7 | POLSKA CEREKIEW | 1 | Ciężkowice | ||
2 | Wronin | ||||
8 | SKARBIMIERZ | 1 | Brzezina | ||
2 | Zielęcice | ||||
9 | STRZELCE OPOLSKIE | 1 | Grodzisko | ||
2 | Jędrynie | ||||
3 | Kadłub | ||||
4 | Kadłubski Piec | ||||
5 | Kasztal (przysiółek) | ||||
6 | Osiek | ||||
7 | Rozmierka | ||||
8 | Rozmierz | ||||
9 | Sucha | ||||
10 | Szczepanek | ||||
10 | ZAWADZKIE | 1 | Kielcza | ||
2 | Żędowice | ||||
7 | PODKARPACKIE | 1 | BŁAŻOWA | 1 | Kąkolówka |
2 | BIRCZA | 1 | Sufczyna | ||
3 | BOGUCHWAŁA | 1 | Niechobrz | ||
4 | BRZOZÓW | 1 | Zmiennica | ||
5 | CZUDEC | 1 | Przedmieście Czudeckie | ||
2 | Zaborów | ||||
6 | DĘBICA | 1 | Braciejowa | ||
2 | Stobierna | ||||
7 | DOMARADZ | 1 | Golcowa | ||
8 | DUKLA | 1 | Chyrowa | ||
2 | Lipowica | ||||
3 | Mszana | ||||
4 | Olchowiec | ||||
5 | Ropianka | ||||
6 | Trzciana | ||||
7 | Tylawa | ||||
9 | DYDNIA | 1 | Niebocko | ||
2 | Niewistka | ||||
10 | DYNÓW m. | 1 | Dynów | ||
11 | HACZÓW | 1 | Jabłonica Polska | ||
2 | Malinówka | ||||
12 | JAWORNIK POLSKI | 1 | Jawornik Polski | ||
13 | JODŁOWA | 1 | Dęborzyn | ||
2 | Jodłowa | ||||
14 | KORCZYNA | 1 | Węglówka | ||
15 | KREMPNA | 1 | Myscowa | ||
2 | Polany | ||||
16 | LASZKI | 1 | Bobrówka | ||
2 | Charytany | ||||
3 | Laszki | ||||
4 | Miękisz Stary | ||||
5 | Tuchla | ||||
6 | Wietlin | ||||
7 | Wysocko | ||||
17 | LEŻAJSK | 1 | Giedlarowa | ||
18 | LUBENIA | 1 | Lubenia | ||
19 | LUTOWISKA | 1 | Zatwarnica | ||
20 | PILZNO | 1 | Pilzno | ||
2 | Słotowa | ||||
21 | PRUCHNIK | 1 | Pruchnik | ||
2 | Świebodna | ||||
22 | ROPCZYCE | 1 | Łączki Kucharskie | ||
2 | Mała | ||||
3 | Ropczyce | ||||
23 | SANOK | 1 | Międzybrodzie | ||
24 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | 1 | Sędziszów Małopolski | ||
2 | Szkodna | ||||
3 | Zagorzyce | ||||
25 | STARY DZIKÓW | 1 | Stary Dzików | ||
26 | STRZYŻÓW | 1 | Glinik Charzewski | ||
27 | USTRZYKI DOLNE | 1 | Ropienka | ||
28 | WIELOPOLE SKRZYŃSKIE | 1 | Nawsie | ||
2 | Wielopole Skrzyńskie | ||||
29 | ZARSZYN | 1 | Bażanówka | ||
8 | POMORSKIE | 1 | GDAŃSK m. | 1 | Gdańsk |
2 | PRUSZCZ GDAŃSKI | 1 | Juszkowo | ||
3 | SKÓRCZ m. | 1 | Skórcz | ||
4 | STAROGARD GDAŃSKI m. | 1 | Starogard Gdański | ||
5 | WŁADYSŁAWOWO m. | 1 | Jastrzębia Góra | ||
9 | ŚLĄSKIE | 1 | IRZĄDZE | 1 | Irządze |
2 | Mikołajewice | ||||
3 | Sadowie | ||||
4 | Wilgoszcza | ||||
5 | Wilków | ||||
6 | Zawada Pilicka | ||||
2 | ORZESZE m. | 1 | Jaśkowice | ||
2 | Orzesze | ||||
3 | Rybówka | ||||
3 | WIELOWIEŚ | 1 | Borowiany | ||
2 | Kieleczka | ||||
3 | Raduń | ||||
4 | ŻARNOWIEC | 1 | Chlina | ||
2 | Łany Małe | ||||
3 | Łany Średnie | ||||
4 | Łany Wielkie | ||||
5 | Otola | ||||
6 | Udórz | ||||
7 | Wola Libertowska | ||||
10 | ŚWIĘTOKRZYSKIE | 1 | BAĆKOWICE | 1 | Olszownica |
2 | Oziembłów | ||||
3 | Piórków | ||||
4 | Rudniki | ||||
5 | Wszachów | ||||
6 | Żerniki | ||||
2 | BIELINY | 1 | Bieliny Kapitulne | ||
2 | Bieliny Poduchowne | ||||
3 | Lechów | ||||
4 | Makoszyn | ||||
5 | Stara Huta-Koszary | ||||
3 | BLIŻYN | 1 | Bliżyn | ||
2 | Kucębów | ||||
3 | Wojtyniów | ||||
4 | BODZECHÓW | 1 | Bodzechów | ||
2 | Chmielów | ||||
5 | BOGORIA | 1 | Gorzków | ||
2 | Kiełczyna | ||||
3 | Podlesie | ||||
4 | Witowice | ||||
5 | Wysoki Średnie | ||||
6 | BRODY | 1 | Dziurów | ||
2 | Jabłonna | ||||
3 | Lubienia | ||||
4 | Ruda | ||||
5 | Staw Kunowski | ||||
7 | ĆMIELÓW | 1 | Boria | ||
2 | Brzóstowa | ||||
3 | Grójec | ||||
4 | Ruda Kościelna | ||||
5 | Wola Grójecka | ||||
8 | DWIKOZY | 1 | Bożydar | ||
2 | Nowe Kichary | ||||
3 | Szczytniki | ||||
4 | Winiarki | ||||
5 | Winiary | ||||
9 | IWANISKA | 1 | Gryzikamień | ||
2 | Iwaniska | ||||
3 | Kamieniec | ||||
4 | Skolanowska Wola | ||||
5 | Wygiełzów | ||||
10 | KLIMONTÓW | 1 | Goźlice | ||
2 | Nawodzice | ||||
3 | Pęchowiec | ||||
4 | Płaczkowice | ||||
5 | Zakrzów | ||||
11 | KOPRZYWNICA | 1 | Błonie | ||
2 | Gnieszowice Wieś | ||||
3 | Sośniczany | ||||
4 | Trzykosy | ||||
5 | Zbigniewice | ||||
12 | KUNÓW | 1 | Doły Biskupie | ||
2 | Kunów | ||||
3 | Małe Jodło | ||||
4 | Nietulisko Duże | ||||
5 | Prawęcin | ||||
13 | ŁAGÓW | 1 | Łagów | ||
2 | Nowy Staw | ||||
3 | Piotrów | ||||
4 | Płucki | ||||
5 | Wiśniowa | ||||
14 | ŁUBNICE | 1 | Beszowa | ||
2 | Budziska | ||||
3 | Gace Słupieckie | ||||
4 | Łubnice | ||||
5 | Łyczba | ||||
6 | Przeczów | ||||
7 | Rejterówka | ||||
8 | Szczebrzusz | ||||
9 | Wilkowa | ||||
10 | Wolica | ||||
11 | Zalesie | ||||
12 | Zofiówka | ||||
15 | MORAWICA | 1 | Bilcza | ||
2 | Brzeziny | ||||
3 | Morawica | ||||
16 | NOWA SŁUPIA | 1 | Dębniak | ||
2 | Hucisko | ||||
3 | Mirocice | ||||
4 | Skały | ||||
5 | Sosnówka | ||||
17 | OBRAZÓW | 1 | Jugoszów | ||
2 | Kleczanów | ||||
3 | Komorna | ||||
4 | Święcica | ||||
5 | Węgrce Panieńskie | ||||
18 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI m. | 1 | Ostrowiec Świętokrzyski | ||
19 | PACANÓW | 1 | Kępa Lubawska | ||
2 | Komorów | ||||
3 | Kółko Żabieckie | ||||
4 | Oblekoń | ||||
5 | Trzebica | ||||
6 | Wójeczka | ||||
20 | POŁANIEC | 1 | Kamieniec | ||
2 | Łęg | ||||
3 | Maśnik | ||||
4 | Okrągła | ||||
5 | Połaniec | ||||
6 | Rudniki | ||||
7 | Ruszcza | ||||
8 | Rybitwy | ||||
9 | Tursko Małe | ||||
10 | Tursko Małe-Kolonia | ||||
11 | Winnica | ||||
12 | Zdzieci Nowe | ||||
13 | Zdzieci Stare | ||||
14 | Zrębin | ||||
21 | RAKÓW | 1 | Koziel | ||
2 | Nowa Huta | ||||
3 | Pułaczów | ||||
4 | Szumsko-Kolonie | ||||
22 | RYTWIANY | 1 | Kłoda | ||
2 | Ruda | ||||
3 | Rytwiany | ||||
4 | Strzegomek | ||||
5 | Sydzyna | ||||
23 | SAMBORZEC | 1 | Gorzyczany | ||
2 | Samborzec | ||||
24 | SKARŻYSKO KOŚCIELNE | 1 | Grzybowa Góra | ||
2 | Lipowe Pole Skarbowe | ||||
3 | Majków | ||||
4 | Michałów | ||||
5 | Skarżysko Kościelne | ||||
25 | STASZÓW | 1 | Czajków Północny | ||
2 | Kurozwęki | ||||
3 | Sielec | ||||
4 | Staszów | ||||
5 | Wiśniowa | ||||
26 | TARŁÓW | 1 | Ciszyca Dolna | ||
2 | Czekarzewice Drugie | ||||
3 | Czekarzewice Pierwsze | ||||
4 | Leśne Chałupy | ||||
27 | WAŚNIÓW | 1 | Boleszyn | ||
2 | Czażów | ||||
3 | Dobruchna | ||||
4 | Milejowice | ||||
5 | Roztylice | ||||
6 | Sarnia Zwola | ||||
7 | Stryczowice | ||||
28 | WĄCHOCK | 1 | Marcinków | ||
2 | Wąchock | ||||
29 | WILCZYCE | 1 | Daromin | ||
2 | Dobrocice | ||||
3 | Gałkowice-Ocin | ||||
4 | Łukawa | ||||
5 | Przezwody | ||||
6 | Wilczyce | ||||
30 | WIŚLICA | 1 | Chotel Czerwony | ||
2 | Górki | ||||
3 | Jurków | ||||
4 | Ostrów | ||||
5 | Szczytniki | ||||
31 | ZAWICHOST | 1 | Linów | ||
2 | Piotrowice | ||||
3 | Zawichost | ||||
11 | WARMIŃSKO-MAZURSKIE | 1 | ORZYSZ | 1 | Aleksandrowo |
2 | Mikosze | ||||
3 | Nowe Guty | ||||
4 | Orzysz | ||||
5 | Pianki | ||||
6 | Ublik | ||||
2 | PISZ | 1 | Babrosty | ||
2 | Bogumiły | ||||
3 | Jeże | ||||
4 | Kociołek Szlachecki | ||||
5 | Łupki | ||||
6 | Łysonie | ||||
7 | Masty | ||||
8 | Pietrzyki | ||||
9 | Pilchy | ||||
10 | Pisz | ||||
11 | Pogobie Średnie | ||||
12 | Rostki | ||||
13 | Stare Guty | ||||
14 | Szczechy Wielkie | ||||
15 | Trzonki | ||||
16 | Zawady | ||||
12 | WIELKOPOLSKIE | 1 | SOMPOLNO | 1 | Grądy |
2 | Koszary | ||||
3 | Marcinkowo | ||||
4 | Marcjanki | ||||
5 | Mostki Kujawskie | ||||
6 | Nowa Wieś | ||||
7 | Ośno Dolne | ||||
8 | Przystronie | ||||
9 | Racięcice | ||||
10 | Sompolno | ||||
11 | Wierzbie | ||||
12 | Wroczewo | ||||
13 | Zakrzewek | ||||
13 | ZACHODNIOPOMORSKIE | 1 | KARLINO | 1 | Karlino |
2 | MIELNO | 1 | Chłopy | ||
2 | Łazy | ||||
3 | Unieście | ||||
3 | POSTOMINO | 1 | Jarosławiec |
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »