Ocena zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Agencji Wywiadu.

Dziennik Ustaw

Dz.U.2003.187.1824

Akt obowiązujący
Wersja od: 30 listopada 2019 r.

ROZPORZĄDZENIE
PREZESA RADY MINISTRÓW
z dnia 23 października 2003 r.
w sprawie oceny zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Agencji Wywiadu

Na podstawie art. 45 ust. 2 ustawy z dnia 24 maja 2002 r. o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu (Dz. U. Nr 74, poz. 676, z późn. zm.1)) zarządza się, co następuje:

Przepisy ogólne

§  1. 
Rozporządzenie określa:
1)
właściwość i tryb postępowania komisji lekarskich w sprawach orzekania o zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Agencji Wywiadu;
2)
zasady oceny zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Agencji Wywiadu;
3)
tryb orzekania o zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Agencji Wywiadu przez komisje lekarskie podległe Szefowi Agencji Wywiadu, zwane dalej "komisjami lekarskimi".
§  2. 
Użyte w rozporządzeniu określenia oznaczają:
1)
AW - Agencję Wywiadu;
2)
jednostka organizacyjna - jednostkę organizacyjną AW;
3)
kandydat - osobę ubiegającą się o przyjęcie do służby w AW;
4)
funkcjonariusz - funkcjonariusza AW;
5)
osoba skierowana - kandydata lub funkcjonariusza skierowanego do komisji lekarskiej;
6)
czynności orzecznicze - całokształt czynności dokonywanych przez komisję lekarską, związanych z oceną zdolności fizycznej i psychicznej do służby w AW.

Właściwość komisji lekarskich

§  3. 
1. 
Komisje lekarskie orzekają o:
1)
zdolności fizycznej i psychicznej do służby w AW kandydata lub funkcjonariusza;
2)
potrzebie udzielenia funkcjonariuszowi urlopu zdrowotnego lub czasowego zwolnienia od wykonywania niektórych obowiązków służbowych.
2. 
Komisje lekarskie orzekają w dwóch instancjach:
1) 1
 w pierwszej instancji - Regionalna Komisja Lekarska;
2)
w drugiej instancji - Centralna Komisja Lekarska.
3. 
Właściwość miejscową oraz siedziby komisji lekarskich określa załącznik nr 1 do rozporządzenia.
§  4.  2
1. 
Regionalna Komisja Lekarska jest właściwa w zakresie badań lekarskich i wydawania orzeczeń w sprawach, o których mowa w § 3 ust. 1.
2. 
W celu realizacji zadań określonych w ust. 1 Regionalna Komisja Lekarska współpracuje w niezbędnym zakresie z instytucjami ochrony zdrowia.
§  5. 
Centralna Komisja Lekarska jest właściwa w zakresie:
1) 3
 rozpatrywania odwołań od orzeczeń Regionalnej Komisji Lekarskiej;
2) 4
 sprawowania merytorycznego nadzoru nad orzecznictwem Regionalnej Komisji Lekarskiej;
3)
wydawania orzeczeń w trybie nadzoru w przypadku uchylenia orzeczenia regionalnej komisji lekarskiej;
4)
konsultacji w zakresie orzecznictwa lekarskiego oraz rozstrzygania kwestii spornych lub nasuwających szczególne wątpliwości;
4a) 5
 opracowywania wytycznych orzeczniczych dla organów kierujących oraz Regionalnej Komisji Lekarskiej;
5)
współpracy z instytucjami naukowo-lekarskimi w celu podnoszenia poziomu orzecznictwa lekarskiego.

Kierowanie do komisji lekarskich

§  6. 
1. 
Do regionalnej komisji lekarskiej kierują:
1)
kandydata - kierownik jednostki organizacyjnej właściwej w sprawach kadr lub upoważniony przez niego funkcjonariusz;
2) 6
 funkcjonariusza:
a)
Szefa AW - Prezes Rady Ministrów lub minister powołany w celu koordynowania działalności służb specjalnych, jeżeli został wyznaczony przez Prezesa Rady Ministrów,
b)
zastępcę Szefa AW, kierownika lub zastępcę kierownika jednostki organizacyjnej - Szef AW lub upoważniony przez niego funkcjonariusz,
c)
innego niż wymieniony w lit. a i b - kierownik jednostki organizacyjnej właściwej w sprawach kadrowych lub upoważniony przez niego funkcjonariusz

- zwani dalej "organem kierującym".

2. 
Do regionalnej komisji lekarskiej kieruje się z urzędu:
1)
kandydata;
2) 7
 (uchylony);
3)
funkcjonariusza przewidzianego do dalszej służby, którego stan zdrowia daje podstawę do przypuszczeń, że stopień jego zdolności do służby uległ zmianie lub dalsze pełnienie przez niego służby na zajmowanym stanowisku jest niemożliwe.
2a.  8
 Do Regionalnej Komisji Lekarskiej można skierować z urzędu funkcjonariusza zwalnianego ze służby, niezależnie od przyczyny zwolnienia, przed datą rozwiązania stosunku służbowego.
3. 
Do regionalnej komisji lekarskiej można skierować funkcjonariusza na jego własną pisemną prośbę skierowaną, drogą służbową, do właściwego organu kierującego.
4.  9
 (uchylony).
§  7. 
1. 
Organ kierujący sporządza skierowanie do regionalnej komisji lekarskiej na formularzu karty skierowania kandydata, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do rozporządzenia, albo na formularzu karty skierowania funkcjonariusza, którego wzór stanowi załącznik nr 3 do rozporządzenia.
2.  10
 Skierowanie do Regionalnej Komisji Lekarskiej traci ważność po upływie 30 dni od daty pierwszego badania wyznaczonego przez Regionalną Komisję Lekarską, w przypadku niestawienia się bez usprawiedliwienia osoby skierowanej.
3.  11
 Regionalna Komisja Lekarska, po dwukrotnym niestawieniu się bez usprawiedliwienia osoby skierowanej, kończy postępowanie w sprawie oceny zdolności fizycznej i psychicznej do służby w AW bez wydania orzeczenia i powiadamia o tym fakcie organ kierujący. Wzór zawiadomienia stanowi załącznik nr 4 do rozporządzenia.
§  8.  12
1. 
W skierowaniu kandydata do Regionalnej Komisji Lekarskiej organ kierujący umieszcza wskazówkę o przeznaczeniu do służby:
1)
"przewidziany do służby w AW" albo
2)
"przewidziany do służby w AW na stanowiskach związanych z wykonywaniem funkcji kierowniczych lub specjalistycznych".
2. 
Do skierowania kandydata do Regionalnej Komisji Lekarskiej organ kierujący dołącza:
1)
opinię psychologiczną sporządzoną przez psychologa pełniącego służbę w AW;
2) 13
 w przypadku kandydata, którym jest funkcjonariusz Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Celno-Skarbowej, Służby Więziennej, Straży Marszałkowskiej oraz żołnierz zawodowy, pozostający aktualnie w stosunku służbowym - informację o rodzaju tej służby.
3. 
W skierowaniu funkcjonariusza do Regionalnej Komisji Lekarskiej organ kierujący:
1)
umieszcza wskazówkę o przeznaczeniu tego funkcjonariusza do dalszej służby w AW albo o przewidywanym zwolnieniu go ze służby w AW oraz
2)
dołącza szczegółowe informacje dotyczące warunków i przebiegu służby w AW.
§  9.  14
 Psycholog przeprowadzający badanie psychologiczne kandydata ocenia jego predyspozycje do służby w AW, w szczególności poziom rozwoju intelektualnego i dojrzałości społecznej kandydata, oraz opisuje cechy jego osobowości, z uwzględnieniem funkcjonowania w sytuacjach trudnych, umiejętności samodzielnego oraz zespołowego działania w zmiennych warunkach służby.

Zasady oceny zdolności fizycznej i psychicznej do służby oraz tryb orzekania przez komisje lekarskie

§  10. 
1. 
Stopień zdolności kandydata do służby regionalna komisja lekarska ustala przez zaliczenie go do jednej z następujących kategorii zdrowia:
1)
kategoria "Z" - zdolny, co oznacza, że stan zdrowia kandydata nie budzi żadnych zastrzeżeń albo że stwierdzone schorzenia lub ułomności fizyczne albo psychiczne nie stanowią przeszkody do pełnienia służby;
2)
kategoria "N" - niezdolny, co oznacza, że stwierdzone u kandydata schorzenia lub ułomności fizyczne albo psychiczne uniemożliwiają pełnienie służby.
2.  15
 W stosunku do kandydata, oprócz określenia jednej z kategorii wymienionych w ust. 1, orzeczenie zawiera jedno z następujących uzupełniających określeń:
1)
zdolny albo niezdolny do służby w AW;
2)
zdolny albo niezdolny do służby w AW na stanowiskach związanych z wykonywaniem funkcji kierowniczych lub specjalistycznych.
3.  16
 W przypadku, o którym mowa w § 8 ust. 2 pkt 2, komisja lekarska orzeka o zdolności do służby w AW z zastosowaniem przepisów § 11 ust. 1. Orzeczenie powinno zawierać także określenie, o którym mowa w ust. 2.
§  11. 
1. 
Stopień zdolności funkcjonariusza do służby regionalna komisja lekarska ustala przez zaliczenie go do jednej z następujących kategorii zdrowia:
1)
kategoria A - zdolny do służby, co oznacza, że stan zdrowia funkcjonariusza nie budzi żadnych zastrzeżeń albo że stwierdzone schorzenia lub ułomności fizyczne albo psychiczne nie stanowią przeszkody do pełnienia służby;
2)
kategoria C - zdolny do służby z ograniczeniem, co oznacza, że u funkcjonariusza stwierdzono przewlekłe schorzenia lub ułomności fizyczne albo psychiczne, które trwale lub czasowo zmniejszają zdolność fizyczną lub psychiczną do pełnienia służby;
3)
kategoria D - trwale niezdolny do służby, co oznacza, że stwierdzone u funkcjonariusza schorzenia lub ułomności fizyczne albo psychiczne nie pozwalają mu na pełnienie służby.
2.  17
 (uchylony).
3. 
W stosunku do funkcjonariusza, o którym mowa w § 6 ust. 2 pkt 3, oprócz jednej z kategorii wymienionych w ust. 1, orzeczenie zawiera jedno z następujących uzupełniających określeń:
1)
"zdolny do służby" - jeżeli po przeprowadzeniu badania lekarskiego komisja lekarska nie stwierdziła żadnych schorzeń stanowiących przeciwwskazania do pełnienia służby;
2)
"zdolny do służby na zajmowanym stanowisku" - jeżeli w stanie zdrowia funkcjonariusza komisja lekarska stwierdziła pewne schorzenia, które zmniejszają wprawdzie jego zdolność fizyczną lub psychiczną, ale nie stanowią przeszkody do pełnienia służby na zajmowanym stanowisku;
3)
"trwale niezdolny do służby na zajmowanym stanowisku" - jeżeli w stanie zdrowia funkcjonariusza komisja lekarska stwierdziła schorzenia, które zmniejszają jego zdolność fizyczną lub psychiczną i nie pozwalają na pełnienie służby na zajmowanym stanowisku, jednak schorzenia te nie stanowią przeszkody do pełnienia służby na innym stanowisku; w takim przypadku komisja lekarska określa, jakie warunki służby są przeciwwskazane dla funkcjonariusza;
4)
"trwale niezdolny do służby" - jeżeli w stanie zdrowia funkcjonariusza komisja lekarska stwierdziła schorzenia, które nie pozwalają na pełnienie służby.
§  12. 
1. 
Regionalna komisja lekarska przeprowadza badanie lekarskie osoby skierowanej i sporządza protokół badania komisji lekarskiej. Oceny stanu zdrowia tej osoby dokonuje na podstawie protokołu badania lekarskiego, wyników zleconych badań specjalistycznych i psychologicznych, wywiadu chorobowego, dokumentacji medycznej będącej wynikiem obserwacji szpitalnej, leczenia ambulatoryjnego i sanatoryjnego oraz innych dokumentów medycznych istotnych do dokonania tej oceny.
2. 
Jeżeli w toku badania lekarskiego powstało uzasadnione podejrzenie, że osoba skierowana rozmyślnie spowodowała u siebie uszkodzenie ciała albo schorzenie, regionalna komisja lekarska orzeka o stanie zdrowia i zdolności do służby tej osoby, zgodnie z ust. 1, i powiadamia organ kierujący o podejrzeniu.
3. 
Z przeprowadzonego badania lekarskiego regionalna komisja lekarska sporządza protokół badania lekarskiego, który zawiera wyszczególnienie wszystkich schorzeń i ułomności fizycznych lub psychicznych, także tych, które nie obniżają zdolności do służby. Protokół badania lekarskiego podpisują wszyscy członkowie składu orzekającego.
4. 
Rozpoznanie wpisuje się do protokołu badania lekarskiego regionalnej komisji lekarskiej w języku polskim, z uwzględnieniem lokalizacji schorzenia, a w przypadkach wymagających dodatkowego uściślenia - stopnia jego nasilenia. Przy rozpoznaniu regionalna komisja lekarska powołuje odpowiednie paragrafy i punkty z wykazu chorób i ułomności oraz kategorii zdolności do służby, zwanego dalej " wykazem".
5. 
Wykaz stanowi załącznik nr 6 do rozporządzenia.
6. 
Protokół badania lekarskiego regionalnej komisji lekarskiej sporządza się w jednym egzemplarzu, według wzoru stanowiącego załącznik nr 7 do rozporządzenia. Protokół badania lekarskiego przechowuje się w aktach regionalnej komisji lekarskiej.
§  13.  18
 Orzeczenie o zdolności do służby Regionalna Komisja Lekarska wydaje, posługując się wykazem, uwzględniając ocenę stanu zdrowia, o której mowa w § 12 ust. 1, wyniki zleconych badań specjalistycznych i dodatkowych, wyniki przeprowadzonej obserwacji szpitalnej oraz informację o warunkach i przebiegu służby, a także ustalenia protokołów powypadkowych mogące mieć znaczenie dla treści orzeczenia.
§  14. 
1. 
W przypadku stwierdzenia dwóch lub więcej schorzeń lub ułomności fizycznych albo psychicznych, z których każde ogranicza zdolność do służby osoby skierowanej, regionalna komisja lekarska rozpatruje wszystkie te schorzenia i ułomności łącznie, mając na uwadze ogólną zdolność do służby osoby skierowanej.
2. 
W przypadku ostrego schorzenia, konieczności rehabilitacji lub ciąży, regionalna komisja lekarska nie wydaje orzeczenia o zdolności do służby, aż do czasu zakończenia leczenia lub zakończenia urlopu macierzyńskiego. Przewodniczący regionalnej komisji lekarskiej zawiadamia o tym organ kierujący oraz osobę skierowaną.
3. 
Orzekając o zdolności funkcjonariusza do dalszej służby, regionalna komisja lekarska bierze pod uwagę fakt istotnej zmiany w jego stanie zdrowia, w tym stopień upośledzenia funkcji organizmu wskutek choroby lub ułomności.
§  15. 
1. 
Orzeczenie o zdolności do służby regionalna komisja lekarska wydaje po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, o których mowa w § 13.
2. 
Jeżeli regionalna komisja lekarska nie może wydać orzeczenia z powodu braku dokumentów, o których mowa w § 13, zawiadamia o tym osobę skierowaną, zobowiązując ją do ich dostarczenia w terminie 14 dni, lub kieruje tę osobę na dodatkowe badania specjalistyczne lub obserwację szpitalną.
3. 
Regionalna komisja lekarska może zwrócić się o dostarczenie dokumentów, o których mowa w § 13, do organu kierującego.
4. 
Po upływie terminu wyznaczonego do dostarczenia brakujących dokumentów lub też w razie odmowy osoby skierowanej poddania się zleconym dodatkowym badaniom specjalistycznym lub obserwacji szpitalnej, regionalna komisja lekarska wydaje orzeczenie na podstawie posiadanych dokumentów i oceny stanu zdrowia osoby skierowanej.
§  16. 
1. 
Regionalna komisja lekarska orzeka większością głosów. Orzeczenie podpisują wszyscy członkowie składu orzekającego.
2. 
Członek regionalnej komisji lekarskiej mający w sprawie orzeczenia zdanie odrębne może je wnieść na piśmie wraz z uzasadnieniem do protokołu badania regionalnej komisji lekarskiej.
§  17. 
Orzeczenie regionalnej komisji lekarskiej sporządza się w trzech egzemplarzach, według wzoru stanowiącego załącznik nr 8 do rozporządzenia. Pierwszy egzemplarz orzeczenia otrzymuje osoba skierowana, drugi egzemplarz otrzymuje organ kierujący, trzeci przechowuje się w aktach regionalnej komisji lekarskiej.
§  18. 
1. 
Podstawowe ustalenia zawarte w protokole badania lekarskiego i orzeczeniu regionalnej komisji lekarskiej wpisuje się do rejestru orzeczeń. W rejestrze tym wszyscy członkowie składu orzekającego składają podpisy na koniec każdego dnia pracy regionalnej komisji lekarskiej.
2. 
Rejestr orzeczeń sporządza się według wzoru stanowiącego załącznik nr 9 do rozporządzenia.
§  19. 
Niezwłocznie po wydaniu orzeczenia przewodniczący regionalnej komisji lekarskiej wręcza jeden jego egzemplarz osobie skierowanej, informując jednocześnie o prawie do wniesienia odwołania, lub przesyła pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. W przypadku osobistego odbioru orzeczenia osoba skierowana potwierdza jego odbiór w rejestrze orzeczeń.

Rozpatrywanie odwołań od orzeczeń regionalnych komisji lekarskich

§  20. 
1. 
Osobie skierowanej przysługuje odwołanie do Centralnej Komisji Lekarskiej od każdego nieprawomocnego orzeczenia regionalnej komisji lekarskiej.
2. 
Odwołanie wnosi się na piśmie, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia, za pośrednictwem regionalnej komisji lekarskiej, która wydała orzeczenie.
3. 
Przedmiotem odwołania może być orzeczenie w całości lub w części i nie wymaga szczegółowego uzasadnienia.
§  21. 
1. 
Regionalna komisja lekarska jest obowiązana przesłać odwołanie, również wniesione po terminie, wraz z całością dokumentacji orzeczniczej do Centralnej Komisji Lekarskiej w terminie 14 dni od dnia otrzymania odwołania.
2. 
Odwołanie wniesione po terminie nie podlega rozpatrzeniu przez Centralną Komisję Lekarską.
3. 
W przypadku gdy naruszenie terminu do wniesienia odwołania nastąpiło z przyczyn niezależnych od osoby skierowanej, Centralna Komisja Lekarska, na uzasadniony wniosek tej osoby, rozpatruje odwołanie pomimo upływu terminu do jego wniesienia.
§  22. 
Centralna Komisja Lekarska rozpatruje odwołanie, w terminie 14 dni od dnia jego otrzymania, po zapoznaniu się ze wszystkimi dokumentami dotyczącymi danej sprawy oraz, w razie potrzeby, po zleceniu dodatkowych badań specjalistycznych lub po dostarczeniu, na jej żądanie, dodatkowych dokumentów przez osobę skierowaną.
§  23. 
1. 
Centralna Komisja Lekarska po rozpatrzeniu odwołania:
1)
utrzymuje w mocy zaskarżone orzeczenie albo
2)
uchyla zaskarżone orzeczenie i wydaje nowe, albo
3)
uchyla zaskarżone orzeczenie i zarządza ponowne przeprowadzenie czynności orzeczniczych i wydanie nowego orzeczenia przez regionalną komisję lekarską.
2. 
Centralna Komisja Lekarska nie może wydać nowego orzeczenia na niekorzyść osoby skierowanej, chyba że zaskarżone orzeczenie jest sprzeczne z prawem lub zostało wydane z pominięciem istotnych okoliczności faktycznych.
3.  19
 Do postępowania odwoławczego prowadzonego przez Centralną Komisję Lekarską stosuje się odpowiednio przepisy o postępowaniu przed Regionalną Komisją Lekarską w pierwszej instancji.
4. 
Orzeczenie wydawane przez Centralną Komisję Lekarską sporządza się według wzoru, o którym mowa w § 17.
5. 
W przypadku, o którym mowa w ust. 1 pkt 3, Centralna Komisja Lekarska niezwłocznie zwraca całość dokumentacji orzeczniczej do regionalnej komisji lekarskiej. Regionalna komisja lekarska jest obowiązana wydać nowe orzeczenie w terminie 30 dni.
§  24. 
1. 
Orzeczenie regionalnej komisji lekarskiej, od którego w terminie nie wniesiono odwołania, oraz orzeczenia, o których mowa w § 23 ust. 1 pkt 1 i 2, są prawomocne.
2. 
O utrzymaniu w mocy zaskarżonego orzeczenia regionalnej komisji lekarskiej bądź o jego uchyleniu Centralna Komisja Lekarska zawiadamia na piśmie osobę skierowaną oraz organ kierujący. Wzór zawiadomienia określa załącznik nr 10 do rozporządzenia.
§  25. 
1. 
Centralna Komisja Lekarska może w trybie nadzoru uchylić orzeczenie regionalnej komisji lekarskiej sprzeczne z prawem lub wydane z pominięciem istotnych okoliczności faktycznych bądź zawierające błędy orzecznicze i zażądać od tej komisji przekazania całości dokumentacji orzeczniczej.
2. 
Centralna Komisja Lekarska, uchylając orzeczenie, o którym mowa w ust. 1:
1)
wydaje nowe orzeczenie, które jest prawomocne, albo
2) 20
 zarządza ponowne poddanie osoby skierowanej czynnościom orzeczniczym przez Regionalną Komisję Lekarską.
3.  21
 W przypadku, o którym mowa w ust. 2 pkt 1, stosuje się odpowiednio przepisy o postępowaniu przed Regionalną Komisją Lekarską w pierwszej instancji.

Przepisy przejściowe i końcowe

§  26. 
Do spraw wszczętych, a niezakończonych przed dniem wejścia w życie rozporządzenia, stosuje się przepisy niniejszego rozporządzenia.
§  27. 
Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.2)
______

1) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2003 r. Nr 90, poz. 844, Nr 113, poz. 1070, Nr 130, poz. 1188 i Nr 166, poz. 1609.

2) Niniejsze rozporządzenie było poprzedzone rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 21 listopada 2001 r. w sprawie zasad oceny zdolności fizycznej i psychicznej do służby w Urzędzie Ochrony Państwa, a także trybu orzekania o tej zdolności oraz właściwości i trybu postępowania w tych sprawach komisji lekarskich podległych Szefowi Urzędu Ochrony Państwa (Dz. U. Nr 140, poz. 1574), zachowanym w mocy na podstawie art. 232 ustawy z dnia 24 maja 2002 r. o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu (Dz. U. Nr 74, poz. 676 oraz z 2003 r. Nr 90, poz. 844, Nr 113, poz. 1070, Nr 130, poz. 1188 i Nr 166, poz. 1609).

ZAŁĄCZNIKI

..................................................

Notka Redakcji Systemu Informacji Prawnej LEX

Grafiki zostały zamieszczone wyłącznie w Internecie. Obejrzenie grafik podczas pracy z programem Lex wymaga dostępu do Internetu.

..................................................

ZAŁĄCZNIK Nr  1  22

WŁAŚCIWOŚĆ MIEJSCOWA ORAZ SIEDZIBY KOMISJI LEKARSKICH

ZAŁĄCZNIK Nr  2  23

WZÓR

KARTA SKIEROWANIA

DO REGIONALNEJ KOMISJI LEKARSKIEJ

AGENCJI WYWIADU

w WARSZAWIE

grafika

ZAŁĄCZNIK Nr  3  24

WZÓR

KARTA SKIEROWANIA

DO REGIONALNEJ KOMISJI LEKARSKIEJ

AGENCJI WYWIADU

w WARSZAWIE

grafika

ZAŁĄCZNIK Nr  4  25

WZÓR

ZAWIADOMIENIE NR .....

REGIONALNEJ KOMISJI LEKARSKIEJ

AGENCJI WYWIADU

ZAŁĄCZNIK Nr  5  26

(uchylony).

ZAŁĄCZNIK Nr  6  27

WYKAZ CHORÓB I UŁOMNOŚCI PRZY OCENIE ZDOLNOŚCI FIZYCZNEJ I PSYCHICZNEJ DO SŁUŻBY W AGENCJI WYWIADU

ZAŁĄCZNIK Nr  7  28

WZÓR

PROTOKÓŁ BADANIA NR ...... /.....

.......... KOMISJI LEKARSKIEJ1) AGENCJI WYWIADU

w WARSZAWIE

grafika

ZAŁĄCZNIK Nr  8  29

WZÓR

ORZECZENIE Nr ...../.....

.......... KOMISJI LEKARSKIEJ1)

AGENCJI WYWIADU

w WARSZAWIE

grafika

ZAŁĄCZNIK Nr  9  30

WZÓR

REJESTR ORZECZEŃ

......... KOMISJI LEKARSKIEJ1)

AGENCJI WYWIADU

w Warszawie

grafika

ZAŁĄCZNIK Nr  10  31

WZÓR

ZAWIADOMIENIE NR ....

CENTRALNEJ KOMISJI LEKARSKIEJ

AGENCJI WYWIADU

grafika

1 § 3 ust. 2 pkt 1 zmieniony przez § 1 pkt 1 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
2 § 4 zmieniony przez § 1 pkt 2 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
3 § 5 pkt 1 zmieniony przez § 1 pkt 3 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
4 § 5 pkt 2 zmieniony przez § 1 pkt 3 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
5 § 5 pkt 4a dodany przez § 1 pkt 3 lit. b) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
6 § 6 ust. 1 pkt 2 zmieniony przez § 1 pkt 4 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
7 § 6 ust. 2 pkt 2 uchylony przez § 1 pkt 4 lit. b) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
8 § 6 ust. 2a dodany przez § 1 pkt 4 lit. c) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
9 § 6 ust. 4 uchylony przez § 1 pkt 4 lit. d) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
10 § 7 ust. 2 zmieniony przez § 1 pkt 5 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
11 § 7 ust. 3 dodany przez § 1 pkt 5 lit. b) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
12 § 8 zmieniony przez § 1 pkt 6 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
13 § 8 ust. 2 pkt 2 zmieniony przez § 1 rozporządzenia z dnia 6 listopada 2019 r. (Dz.U.2019.2232) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 30 listopada 2019 r.
14 § 9 zmieniony przez § 1 pkt 7 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
15 § 10 ust. 2 zmieniony przez § 1 pkt 8 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
16 § 10 ust. 3 dodany przez § 1 pkt 8 lit. b) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
17 § 11 ust. 2 uchylony przez § 1 pkt 9 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
18 § 13 zmieniony przez § 1 pkt 10 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
19 § 23 ust. 3 zmieniony przez § 1 pkt 11 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
20 § 25 ust. 2 pkt 2 zmieniony przez § 1 pkt 12 lit. a) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
21 § 25 ust. 3 zmieniony przez § 1 pkt 12 lit. b) rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
22 Załącznik nr 1 zmieniony przez § 1 pkt 13 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
23 Załącznik nr 2 zmieniony przez § 1 pkt 14 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
24 Załącznik nr 3 zmieniony przez § 1 pkt 15 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
25 Załącznik nr 4 zmieniony przez § 1 pkt 16 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
26 Załącznik nr 5 uchylony przez § 1 pkt 17 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
27 Załącznik nr 6 zmieniony przez § 1 pkt 18 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
28 Załącznik nr 7 zmieniony przez § 1 pkt 19 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
29 Załącznik nr 8 zmieniony przez § 1 pkt 20 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
30 Załącznik nr 9 zmieniony przez § 1 pkt 21 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.
31 Załącznik nr 10 zmieniony przez § 1 pkt 22 rozporządzenia z dnia 12 czerwca 2007 r. (Dz.U.07.110.759) zmieniającego nin. rozporządzenie z dniem 10 lipca 2007 r.