Informacje zawarte w programie operacyjnym oraz sposób jego sporządzania.
Dz.U.2004.4.24
Akt utracił mocROZPORZĄDZENIE
MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI 1
z dnia 18 grudnia 2003 r.
w sprawie informacji zawartych w programie operacyjnym oraz sposobu jego sporządzania
ZAŁĄCZNIKI
ZAŁĄCZNIK Nr 1
RODZAJE PRODUKTÓW RYBACTWA LUB RYBOŁÓWSTWA
RODZAJE PRODUKTÓW RYBACTWA LUB RYBOŁÓWSTWA
1) dorada (Sparus aurata);
2) karp (Cyprinus carpio);
3) łosoś atlantycki (Salmo salar);
4) labraks (Dicentrarchus labrax);
5) skarp (Psetta maxima);
6) troć (Salmo trutta);
7) węgorz (Anguilla anguilla).
2. Mięczaki:
1) małże z rodziny Veneridae (Ruditapes decussatus, Ruditapes philippinarum, Tapes spp., Mercenaria mercenaria);
2) omułek jadalny (Mytilus edulis);
3) ostryga jadalna (Ostrea edulis);
4) ostryga pacyficzna (Crassostrea gigas).
ZAŁĄCZNIK Nr 2
RODZAJE PRODUKTÓW RYBOŁÓWSTWA
RODZAJE PRODUKTÓW RYBOŁÓWSTWA
1) barbata (Mullus barbatus);
2) barwena (Mullus surmuletus);
3) bielmik (Trisopterus luscus);
4) błękitek (Micromesistius poutassou);
5) bops (Boops boops);
6) brama (Brama brama);
7) cefal (Mugil cephal);
8) czarniak (Pollachius virens);
9) dorsz (Gadus morhua);
10) gładzica (Pleuronectes platessa);
11) kantar (Spondyliosoma cantharus);
12) karlik (Trisopterus minutus);
13) karmazyn (Sebastes sp.);
14) koleń (Squalus acanthias);
15) konger (Conger conger);
16) kurek czerwony (Trigla lucerna);
17) makrela atlantycka (Scomber scombrus);
18) makrela kolias (Scomber japonicus);
19) molwa (Molva molva);
20) morszczuk (Merluccius sp.);
21) ostrobok (Trachurus trachurus);
22) pałasz czarny (Aphanopus carbo);
23) pałasz ogoniasty (Lepidopus caudatus);
24) pikarel (Spicara maena);
25) plamiak (Melanogrammus aeglefinus);
26) raja gładka (Raja batis);
27) rekinek psi (Scyliorhinus caniculus);
28) sardela (Engraulis sp.);
29) sardynka europejska (Sardina pilchardus);
30) smuklica (Lepidhorombus whiffiagonis);
31) sola zwyczajna (Solea solea);
32) stornia (Platichthys flesus);
33) śledź (Clupea harengus);
34) tuńczyk biały (Thunnus alalunga);
35) tuńczyk błękitnopłetwy (Thunnus thynnus);
36) witlinek (Merlangius merlangus);
37) zimnica (Limanda limanda);
38) złocica (Microstomus kitt);
39) żabnica (Lophius sp.).
2. Głowonogi - mątwy (Sepia officinalis i Rossia macrosoma).
3. Skorupiaki:
1) garnela (Crangon crangon);
2) homarzec (Nephrops norvegicus);
3) krab kieszeniec (Cancer pagurus);
4) krewetka z gatunku (Pandalus borealis).
4. Małże:
1) przegrzebek zwyczajny (Pecten maximus);
2) trąbik zwyczajny (Buccinum undatum).
Dokumenty powiązane
Jeżeli chcesz mieć dostęp do wszystkich dokumentów powiązanych, zaloguj się do LEX-a Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy »