Wykaz nadanych stopni doktora habilitowanego.
Dz.Urz.MNiSW.2014.55
Akt indywidualnyKOMUNIKAT
MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO 1
z dnia 10 października 2014 r.
w sprawie wykazu nadanych stopni doktora habilitowanego
ZAŁĄCZNIK
WYKAZ NADANYCH
W 2013 ROKU STOPNI DOKTORA HABILITOWANEGO
WYKAZ NADANYCH
W 2013 ROKU STOPNI DOKTORA HABILITOWANEGO
Lp. | Nazwisko i imię | Stopień doktora habilitowanego nauk | Jednostka nadająca | Data nadania | |||||||||
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | ALEKSANDER-KWATERCZAK URSZULA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-07-09 | |||||||||
2 | BANAŚ MARIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-06-21 | |||||||||
3 | BAŁA PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2013-06-24 | |||||||||
4 | BOCZKAL GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2013-07-02 | |||||||||
5 | BOROWSKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-05-16 | |||||||||
6 | BRATASZ ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-12-16 | |||||||||
7 | BRZYCHCZY EDYTA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-03-27 | |||||||||
8 | BURTAN ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-04-25 | |||||||||
9 | BYRSKI ALEKSANDER | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-12-05 | |||||||||
10 | BĄK PATRYCJA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-04-24 | |||||||||
11 | CZOP PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-05-24 | |||||||||
12 | DEC JERZY | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-28 | |||||||||
13 | DZIUBAK CECYLIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2013-03-22 | |||||||||
14 | FORTUNA STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-12-20 | |||||||||
15 | FALISZEWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-07-11 | |||||||||
16 | GOŁĘBIOWSKI TOMISŁAW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-28 | |||||||||
17 | GRABOWSKA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2013-11-06 | |||||||||
18 | GOŁDASZ JANUSZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-11-29 | |||||||||
19 | GÓRALCZYK STEFAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-01-31 | |||||||||
20 | JAŚKOWSKI WOJCIECH FRANCISZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-17 | |||||||||
21 | KAMISIŃSKI TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-04-05 | |||||||||
22 | KICIŃSKA ALICJA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-28 | |||||||||
23 | KOSAKOWSKI PAWEŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-30 | |||||||||
24 | KOTWICA KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-07-12 | |||||||||
25 | KRUK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2013-09-16 | |||||||||
26 | KACZMARCZYK WALDEMAR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-03-22 | |||||||||
27 | KISIEL-DOROHINICKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-12-19 | |||||||||
28 | KRAWIEC ARKADIUSZ ZYGMUNT | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-12-09 | |||||||||
29 | KUŁAK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-06-20 | |||||||||
30 | KWINTA ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-18 | |||||||||
31 | LIPECKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-12-12 | |||||||||
32 | LENDA GRZEGORZ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-18 | |||||||||
33 | LISIŃSKA-CZEKAJ AGATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2013-03-01 | |||||||||
34 | MACHNIEWICZ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-04-24 | |||||||||
35 | MAJ MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2013-10-21 | |||||||||
36 | MOŚCICKI WŁODZIMIERZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-07-09 | |||||||||
37 | MACHOWSKI WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-09-23 | |||||||||
38 | MAMALA ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2013-02-19 | |||||||||
39 | MAŁKOWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-10-24 | |||||||||
40 | MICHAŁKIEWICZ SŁAWOMIR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2013-07-05 | |||||||||
41 | MICHCZYŃSKI ADAM | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-21 | |||||||||
42 | NATKANIEC MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-07-11 | |||||||||
43 | OBRACAJ DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-07-04 | |||||||||
44 | PALUSZKIEWICZ CZESŁAWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2013-01-18 | |||||||||
45 | PAWŁOWSKI BOGDAN ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2013-06-17 | |||||||||
46 | PIECHOWICZ JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2013-12-20 | |||||||||
47 | POSTAWA ADAM | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-12-09 | |||||||||
48 | PINDÓR TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-11-28 | |||||||||
49 | RAJCHEL LUCYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-28 | |||||||||
50 | REBEN MANUELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2013-03-01 | |||||||||
51 | SECHMAN HENRYK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-03-18 | |||||||||
52 | SIKORA MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-01-21 | |||||||||
53 | SZCZERBOWSKA-BORUCHOWSKA MAGDALENA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-02-25 | |||||||||
54 | SARAMAK DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2013-09-24 | |||||||||
55 | TOMASZEWSKA BARBARA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-30 | |||||||||
56 | WIĘCŁAW DARIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-30 | |||||||||
57 | ŚLIWCZYŃSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-04-25 | |||||||||
58 | ŻABA KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2013-09-24 | |||||||||
AKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE | |||||||||||||
1 | GRABOWSKI WALDEMAR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2013-10-09 | |||||||||
2 | URBANOWICZ | HUMANISTYCZNYCH | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2013-02-20 | |||||||||
BEATA EWA | W ZAKRESIE HISTORII | ||||||||||||
AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | FRYZEŁ BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2013-02-21 | |||||||||
2 | KOWALIK IZABELA KRYSTYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2013-06-13 | |||||||||
AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE | |||||||||||||
1 | BURSZTYŃSKI ANDRZEJ PIOTR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-06-28 | |||||||||
2 | CHEŁCHOWSKI JANUSZ STANISŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-11-22 | |||||||||
3 | KRASNODĘBSKI GRZEGORZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-09-24 | |||||||||
4 | LIGĘZA KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-12-12 | |||||||||
5 | PANEK BOGDAN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-09-24 | |||||||||
6 | SZYNOWSKI RYSZARD | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2013-12-13 | |||||||||
AKADEMIA MORSKA W GDYNI | |||||||||||||
1 | WOJCIECHOWSKI DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-11-14 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. FELIKSA NOWOWIEJSKIEGO W BYDGOSZCZY | |||||||||||||
1 | BISKUPSKI PIOTR | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-24 | |||||||||
2 | BĄKOWSKA KATARZYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-01-08 | |||||||||
3 | CZAPIŃSKA-WRÓBLEWSKA JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-28 | |||||||||
4 | DĄBROWSKI GRZEGORZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-28 | |||||||||
5 | KREMPEĆ-KACZOR JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-02-26 | |||||||||
6 | RAJS KATARZYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-03-26 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. GRAŻYNY I KIEJSTUTA BACEWICZÓW W ŁODZI | |||||||||||||
1 | BARTOSZEK TOMASZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, ORGANÓW, KLAWESYNU I INSTRUMENTÓW DAWNYCH | 2013-07-05 | |||||||||
2 | CHACIŃSKA KATARZYNA ELŻBIETA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-05-09 | |||||||||
3 | DRZEWICKI MARIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, ORGANÓW, KLAWESYNU I INSTRUMENTÓW DAWNYCH | 2013-03-04 | |||||||||
4 | DZIONEK-KWIATKOWSKA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-06-24 | |||||||||
5 | GRZESZCZAK KRZYSZTOF | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, TEORII MUZYKI, RYTMIKI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-03-20 | |||||||||
6 | KOTLIŃSKI STANISŁAW DANIEL | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-11-27 | |||||||||
7 | KOVACS ZOLTAN ATTILA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-25 | |||||||||
8 | KĘDZIORA MONIKA IZABELA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, TEORII MUZYKI, RYTMIKI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-11-20 | |||||||||
9 | MARCINIEC EWA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-09-30 | |||||||||
10 | WAGNER BOŻENA HANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-01-16 | |||||||||
11 | ŁABECKI MACIEJ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-11-13 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W POZNANIU | |||||||||||||
1 | BANASZKIEWICZ- BRYŁA MARIA JOLANTA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-19 | |||||||||
2 | BOKSZCZANIN JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-27 | |||||||||
3 | DMOCHOWSKA BARBARA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-04-23 | |||||||||
4 | GUZOWSKA EWA LUCYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-07-02 | |||||||||
5 | HAUFA JAKUB | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-02-05 | |||||||||
6 | KWIECIŃSKA-ERENZ DOROTA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-02-05 | |||||||||
7 | MAZUREK MACIEJ WITOLD | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-11-04 | |||||||||
8 | NARLOCH BOGDAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-04-22 | |||||||||
9 | OLSZEWSKI WOJCIECH KAZIMIERZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-18 | |||||||||
10 | PABICH MACIEJ STANISŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-03-18 | |||||||||
11 | SOBOLEWSKA LAURA JUSTYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-13 | |||||||||
12 | STROIŃSKA-SIERANT KATARZYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-18 | |||||||||
13 | WASKO DANUTA IWONA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-09 | |||||||||
14 | WASKO TARAS | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-09 | |||||||||
15 | ŻOŁNIERCZYK JAROSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH, HARFY, GITARY I LUTNICTWA | 2013-07-02 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | HALAT STANISŁAW KAROL | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-21 | |||||||||
2 | KALISZUK DARIUSZ ADAM | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-11 | |||||||||
3 | OZIMKOWSKI JACEK ALEKSANDER | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNY | 2013-09-17 | |||||||||
4 | RUPOCIŃSKA ALEKSANDRA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-04-09 | |||||||||
5 | RUTKOWSKA-SCHOCK ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-11 | |||||||||
6 | SAMÓL DARIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-11-12 | |||||||||
7 | SZYMANOWSKI KAROL | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-10-29 | |||||||||
8 | WOLEŃSKA ELŻBIETA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-05-21 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | ADAMSKI ARKADIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2013-06-25 | |||||||||
2 | BILIŃSKA BEATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2013-02-28 | |||||||||
3 | PILCH MAGDALENA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2013-04-25 | |||||||||
4 | SOBIERAJSKI PAWEŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2013-06-11 | |||||||||
5 | URBAŃCZYK MAREK JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2013-01-31 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W GDAŃSKU | |||||||||||||
1 | BAŃSKA IWONA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-09-16 | |||||||||
2 | BUKOWSKI ANDRZEJ MARIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-09 | |||||||||
3 | DZIĘCIOŁ TOMASZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-01-28 | |||||||||
4 | DĄBROWSKI KAZIMIERZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-06-17 | |||||||||
5 | GALIKOWSKA-GAJEWSKA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE RYTMIKI I TAŃCA | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-06-17 | |||||||||
6 | GLENC JOANNA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-12-16 | |||||||||
7 | JANIK URSZULA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-02-25 | |||||||||
8 | MIZIA URSZULA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-02-25 | |||||||||
9 | OLSZEWSKA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | KATEDRA DYRYGENTURY CHÓRALNEJ | 2013-05-27 | |||||||||
10 | RYDEL PAWEŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-01-14 | |||||||||
11 | SZOSTAK-MYRCZEK ANNA URSZULA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-02-25 | |||||||||
12 | TARNOWSKA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-06-17 | |||||||||
13 | WRÓBLEWSKA BEATA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ, RYTMIKI I JAZZU | 2013-06-17 | |||||||||
AKADEMIA MUZYCZNA W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | ANTONIK JANUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-07-05 | |||||||||
2 | CHMIEL TOMASZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-07-15 | |||||||||
3 | DUMANOWSKI JACEK | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-26 | |||||||||
4 | DĘBOWSKA-JAROSZEK ANNA JADWIGA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-02 | |||||||||
5 | DŁUGOSZ MAGDALENA ZOFIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-09-16 | |||||||||
6 | FERFOGLIA SUSI | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-18 | |||||||||
7 | GARDOŃ-PREINL MONIKA EWA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-04-22 | |||||||||
8 | JANOWSKA-BUKOWSKA MARIA MAGDALENA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-17 | |||||||||
9 | JANICKA-SŁYSZ MAŁGORZATA BOŻENA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-09-30 | |||||||||
10 | KANIOWSKA MAŁGORZATA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2013-03-04 | |||||||||
11 | KLOCEK ADAM | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-30 | |||||||||
12 | KRAUZOWICZ PAWEŁ JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-04-03 | |||||||||
13 | MATUSIK BENEDYKT RAJMUND | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-27 | |||||||||
14 | MIECH ANNA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-10-16 | |||||||||
15 | MULAK WACŁAW KRZYSZTOF | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-03-13 | |||||||||
16 | NAGY MICHAŁ PAWEŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-26 | |||||||||
17 | SAPIECHA AGATA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-09-16 | |||||||||
18 | STEFAŃSKI MAREK TADEUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-03-12 | |||||||||
19 | TARCHOLIK PIOTR WACŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-17 | |||||||||
20 | WILIŃSKA-TARCHOLIK MONIKA BARBARA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-10 | |||||||||
21 | WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA ZOFIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-06-17 | |||||||||
AKADEMIA OBRONY NARODOWEJ | |||||||||||||
1 | KAWKA WALDEMAR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2013-06-25 | |||||||||
2 | KARPIUK MIROSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-12-09 | |||||||||
3 | KOSOWSKI BOGDAN LUCJAN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-06-04 | |||||||||
4 | KUBIAK MARIUSZ JÓZEF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2013-03-26 | |||||||||
5 | MINKINA MIROSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-02-26 | |||||||||
6 | NOWAK JACEK KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2013-11-26 | |||||||||
7 | PIECZYWOK ANDRZEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-06-18 | |||||||||
8 | PROŃKO JAROSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-07-03 | |||||||||
9 | SZCZUREK TADEUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-01-29 | |||||||||
10 | SABAK ZBIGNIEW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-06-11 | |||||||||
11 | STEFAŃSKI MAREK KAZIMIERZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2013-09-17 | |||||||||
12 | ZAŁĘSKI KRZYSZTOF WIESŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2013-05-28 | |||||||||
AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | KIELAR MARZANNA BOGUMIŁA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-12-11 | |||||||||
2 | RYK ANDRZEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-10-23 | |||||||||
3 | WALULIK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-06-26 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | HUCULAK ŁUKASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | 2013-11-21 | |||||||||
2 | MIELCZAREK MAREK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | 2013-02-21 | |||||||||
3 | PYKA KATARZYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ CERAMIKI I SZKŁA | 2013-04-15 | |||||||||
4 | WARLIKOWSKA MAŁGORZATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I SZTUKI MEDIÓW | 2013-02-19 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. JANA MATEJKI W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | BOGUSŁAWSKI JERZY WITOLD | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ | 2013-05-20 | |||||||||
2 | KARANKIEWICZ WŁODZIMIERZ ROBERT | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-01-29 | |||||||||
3 | KAWIORSKI JAROSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-11-29 | |||||||||
4 | KOWALCZYK TOMASZ MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2013-05-09 | |||||||||
5 | KOZAKIEWICZ JAROSŁAW WŁADYSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ FORM PRZEMYSŁOWYCH | 2013-02-26 | |||||||||
6 | NIWIŃSKI GRZEGORZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ FORM PRZEMYSŁOWYCH | 2013-07-04 | |||||||||
7 | PANASIEWICZ PIOTR WIT | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-01-25 | |||||||||
8 | PASTUSZAK WŁODZIMIERZ ZBIGNIEW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-06-10 | |||||||||
9 | PODSKARBI-HEBISZ MARIA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2013-04-25 | |||||||||
10 | SCHULZE-GŁAZIK GRAŻYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2013-12-18 | |||||||||
11 | SIKORSKI MIROSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-07-02 | |||||||||
12 | STELMACHNIEWICZ WITOLD | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-04-09 | |||||||||
13 | WAWRZUSIAK-BORCZ MARIOLA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2013-12-12 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI | |||||||||||||
1 | BRZEGOWY ANDRZEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-05-23 | |||||||||
2 | CHĘTKO ANDRZEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-12-17 | |||||||||
3 | CZERWIŃSKA-ROMANOWSKA EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-01-30 | |||||||||
4 | MIŚKIEWICZ- ŻEBROWSKA EWA IRENA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-12-17 | |||||||||
5 | POKUTYCKI MAREK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-04-26 | |||||||||
6 | WOJTYNIAK - DĘBIŃSKA EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2013-06-07 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU | |||||||||||||
1 | ALEKSANDROWICZ MACIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I INTERMEDIÓW | 2013-09-30 | |||||||||
2 | BARANOWSKA MAJA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-05-20 | |||||||||
3 | BRANICKA MARTA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I INTERMEDIÓW | 2013-02-20 | |||||||||
4 | JOŹWICKA BOGUMIŁA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2013-09-19 | |||||||||
5 | KRECHOWICZ DOMINIKA KATARZYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-01-16 | |||||||||
6 | MIARKA ANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2013-11-18 | |||||||||
7 | PIETRZKIEWICZ TADEUSZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2013-04-22 | |||||||||
8 | SKÓRKA TOMASZ MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I INTERMEDIÓW | 2013-04-23 | |||||||||
9 | TARGOŃSKI MAREK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I INTERMEDIÓW | 2013-10-22 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | FRĄCZEK KAZIMIERZ KRZYSZTOF | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2013-07-01 | |||||||||
2 | NIEĆ FRANCISZEK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2013-07-01 | |||||||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | DMITRUK MAŁGORZATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-04-17 | |||||||||
2 | FRANKOWSKI ARTUR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-05-08 | |||||||||
3 | KLONOWSKA ANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-09-27 | |||||||||
4 | KOWALEWSKI PAWEŁ MACIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-10-23 | |||||||||
5 | LISZEWSKA WERONIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2013-11-13 | |||||||||
6 | MARTUSEWICZ JACEK KRZYSZTOF | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2013-07-15 | |||||||||
7 | MATUSZCZYK MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2013-07-16 | |||||||||
8 | OPTUŁOWICZ MCQUAID DOROTA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-06-12 | |||||||||
9 | PANEK ADAM | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-04-17 | |||||||||
10 | RUDNICKI ŁUKASZ TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-03-14 | |||||||||
11 | WELK PIOTR PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2013-06-12 | |||||||||
12 | ZIMNICKA-PRABUCKA RENATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-12-03 | |||||||||
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | DWULIT ARTUR EUGENIUSZ | TEATRALNYCH W ZAKRESIE SZTUK TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2013-05-14 | |||||||||
2 | SUCHOCKA- KOZAKIEWICZ BOŻENA ALICJA | TEATRALNYCH W ZAKRESIE SZTUK TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2013-04-22 | |||||||||
AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ | |||||||||||||
1 | KUTSCHENREITER-PRASZKIEWICZ IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI | 2013-07-16 | |||||||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | CHWAŁA WIESŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2013-12-18 | |||||||||
2 | JAWORSKI JANUSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2013-06-12 | |||||||||
3 | MADEJSKI ELIGIUSZ MARIAN | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2013-11-28 | |||||||||
4 | WILK BOGUSŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2013-01-24 | |||||||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. EUGENIUSZA PIASECKIEGO W POZNANIU | |||||||||||||
1 | KUSY KRZYSZTOF | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, SPORTU I REHABILITACJI | 2013-11-19 | |||||||||
2 | ZIELIŃSKI JACEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, SPORTU I REHABILITACJI | 2013-06-25 | |||||||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. JERZEGO KUKUCZKI W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | CIĘSZCZYK PAWEŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-01-21 | |||||||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | LENARTOWICZ MICHAŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-05-28 | |||||||||
2 | MORGULEC-ADAMOWICZ NATALIA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-01-29 | |||||||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | DOMARADZKI JAROSŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-12-12 | |||||||||
2 | KISIEL-SAJEWICZ KATARZYNA ALEKSANDRA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-03-07 | |||||||||
3 | MARUSIAK JAROSŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-02-07 | |||||||||
4 | MIKA ANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-03-07 | |||||||||
5 | MURAWSKA-CIAŁOWICZ EUGENIA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-06-13 | |||||||||
6 | REJMAN MAREK | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-07-04 | |||||||||
7 | SIEMIEŃSKI ADAM | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-03-07 | |||||||||
8 | SIPKO TOMASZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-11-07 | |||||||||
9 | SZCZEPAŃSKA-GIERACHA JOANNA IRENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-06-06 | |||||||||
10 | WIECZOREK MARTA JOANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-11-14 | |||||||||
11 | WITKOWSKI KAZIMIERZ PIOTR | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-10-03 | |||||||||
12 | ZGUCZYŃSKI LESZEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2013-03-07 | |||||||||
13 | ŻUREK GRZEGORZ PIOTR | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2013-03-21 | |||||||||
CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BEJGER MICHAŁ STANISŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-25 | |||||||||
CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | RUBINSZTAJN SŁAWOMIR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-25 | |||||||||
2 | ZABŁOCKA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-14 | |||||||||
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | MRÓZ ANDRZEJ DAMIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2013-12-18 | |||||||||
2 | STEC SEBASTIAN MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2013-10-30 | |||||||||
3 | ŚMIETAŃSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2013-09-25 | |||||||||
CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | |||||||||||||
1 | CHECHLIŃSKA MAGDALENA ZOFIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | 2013-03-06 | |||||||||
2 | KOWALEWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | 2013-09-18 | |||||||||
3 | KOWALSKA MARIA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | 2013-03-06 | |||||||||
4 | KRAMER-MAREK GABRIELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | 2013-01-16 | |||||||||
5 | MAJEWSKI WOJCIECH RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE | 2013-10-23 | |||||||||
CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | KLUCZYŃSKI ANDRZEJ PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-01-16 | |||||||||
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | ČERVINKOVÁ HANA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-12-12 | |||||||||
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY | |||||||||||||
1 | BARAŃSKA-RYBAK WIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-11 | |||||||||
2 | BIEŃ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-05 | |||||||||
3 | CHMIELEWSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-14 | |||||||||
4 | CHROSTOWSKA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-07 | |||||||||
5 | DĄBROWSKA-KUGACKA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-23 | |||||||||
6 | FIJAŁKOWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-25 | |||||||||
7 | GOBIS KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-10-22 | |||||||||
8 | HERING DAGMARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-05 | |||||||||
9 | INKIELEWICZ-STĘPNIAK IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-09 | |||||||||
10 | KARBOWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-05 | |||||||||
11 | KUZIEMSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-28 | |||||||||
12 | KOZERA GRZEGORZ MIKOŁAJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-24 | |||||||||
13 | LANGE MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-13 | |||||||||
14 | MAREK-TRZONKOWSKA NATALIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-27 | |||||||||
15 | MAZUREK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-21 | |||||||||
16 | SABINIEWICZ ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-19 | |||||||||
17 | SIKORSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-27 | |||||||||
18 | STACHOWICZ-STENCEL TERESA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-07 | |||||||||
19 | STEFANOWICZ JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-21 | |||||||||
20 | SZLAGATYS-SIDORKIEWICZ AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-19 | |||||||||
21 | WASĄG BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-17 | |||||||||
22 | ZORENA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-26 | |||||||||
GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | |||||||||||||
1 | DŹWIAREK MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-04-22 | |||||||||
2 | GIL STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-06-17 | |||||||||
3 | NIEROBISZ ANDRZEJ JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-02-14 | |||||||||
4 | STEC KRYSTYNA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-03-18 | |||||||||
5 | ZUWAŁA JAROSŁAW PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-06-17 | |||||||||
6 | ZARĘBSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA | 2013-10-16 | |||||||||
INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" | |||||||||||||
1 | KRĘCKI RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" | 2013-07-03 | |||||||||
2 | SZPONAR LUCJAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" | 2013-09-25 | |||||||||
INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" | |||||||||||||
1 | ORACZ GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" | 2013-03-21 | |||||||||
INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | FRĄC MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-10 | |||||||||
INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | ENGELKING ANNA ALBERTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-16 | |||||||||
2 | NADOLSKA-STYCZYŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-04 | |||||||||
INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | DOROSZ BEATA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-17 | |||||||||
2 | RABIZO-BIREK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-25 | |||||||||
3 | REMBOWSKA-PŁUCIENNIK MAGDALENA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-26 | |||||||||
INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | DARDZIŃSKA-GŁĘBOCKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-14 | |||||||||
2 | GANZHA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-14 | |||||||||
3 | KLUKOWSKI LESZEK KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
4 | KRUŚ LECH STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-26 | |||||||||
5 | RUDNICKI WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-15 | |||||||||
6 | SOSZYŃSKA-BUDNY JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-15 | |||||||||
INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA | |||||||||||||
1 | PALUCH RAFAŁ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA | 2013-12-19 | |||||||||
INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | KACZANOWSKI SZYMON | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-26 | |||||||||
2 | KRZYMOWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-03 | |||||||||
3 | NOWOTNY MARCIN PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-03 | |||||||||
4 | SIKORA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-25 | |||||||||
5 | SPEINA ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-25 | |||||||||
INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ IM. MACIEJA NAŁĘCZA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BIECEK PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ IM. MACIEJA NAŁĘCZA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-16 | |||||||||
2 | ULATOWSKA-JARZA AGNIESZKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ IM. MACIEJA NAŁĘCZA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-16 | |||||||||
INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | DOBRZYŃ PAWEŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
2 | DĄBROWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
3 | FILIPKOWSKI ROBERT | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
4 | KNAPSKA EWELINA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-28 | |||||||||
5 | PIWOCKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-12 | |||||||||
6 | WILANOWSKI TOMASZ MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
7 | WIŚNIEWSKA MARTA BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
8 | WŁOGA DOROTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-01 | |||||||||
INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BOBIEC ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-26 | |||||||||
2 | KRZEWICKA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-26 | |||||||||
3 | MUELLER-BIENIEK ALDONA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
4 | PASZKO BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-25 | |||||||||
5 | PIĄTEK MARCIN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-25 | |||||||||
6 | WACNIK AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-26 | |||||||||
7 | WOJTAL AGATA ZOFIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
8 | ŻYWIEC MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-25 | |||||||||
INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | ZARZYCKI PIOTR PAWEŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-14 | |||||||||
INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI | |||||||||||||
1 | CHRZAN KRYSTIAN LEONARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI | 2013-02-28 | |||||||||
2 | NOWAKOWSKI ANDRZEJ JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI | 2013-10-03 | |||||||||
3 | SIKORA ANDRZEJ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI | 2013-03-07 | |||||||||
INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BUDZYŃSKA KATARZYNA JULIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-29 | |||||||||
2 | LIPSZYC ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-24 | |||||||||
3 | MICHNA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-26 | |||||||||
4 | PALUCH MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-26 | |||||||||
5 | SIDOREK JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-25 | |||||||||
INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BOŻEK ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-16 | |||||||||
2 | BRATEK ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-14 | |||||||||
3 | BUDZIAK ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-08 | |||||||||
4 | CEBULSKI JÓZEF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-13 | |||||||||
5 | KACZMARSKA ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-02 | |||||||||
6 | KMIECIK MARIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-07-08 | |||||||||
7 | KOZAK KRZYSZTOF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-11 | |||||||||
8 | KRAWCZYK JAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-14 | |||||||||
9 | KUCHARCZYK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-18 | |||||||||
10 | KULIŃSKA AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-16 | |||||||||
11 | NIEMIEC JACEK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-11 | |||||||||
12 | SZNAJDER MAŁGORZATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-02 | |||||||||
13 | WOLTER MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-13 | |||||||||
14 | WĘGLARZ WŁADYSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-10 | |||||||||
INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BOĆKOWSKI MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-24 | |||||||||
2 | KRET SŁAWOMIR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-21 | |||||||||
3 | NABIAŁEK ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-24 | |||||||||
4 | RUSIN TOMASZ MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
5 | TEISSEYRE HENRYK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-21 | |||||||||
INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | JARMUŻ-SZYMCZAK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-25 | |||||||||
INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BIAŁECKI MARIUSZ JACEK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-13 | |||||||||
2 | JAROSŁAWSKI JANUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-13 | |||||||||
3 | JÓŹWIAK WALDEMAR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-18 | |||||||||
4 | MALINOWSKI MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-21 | |||||||||
5 | MIZERSKI KRZYSZTOF ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-18 | |||||||||
INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA IM. STANISŁAWA LESZCZYCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | KORCELLI-OLEJNICZAK EWA KAROLINA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA IM. STANISŁAWA LESZCZYCKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-27 | |||||||||
INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | WIŚLICZ-IWAŃCZYK TOMASZ ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-25 | |||||||||
INSTYTUT HISTORII NAUKI IMIENIA LUDWIKA I ALEKSANDRA BIRKENMAJERÓW POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | DRZEWIECKI ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII NAUKI IMIENIA LUDWIKA I ALEKSANDRA BIRKENMAJERÓW POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-24 | |||||||||
2 | TROJANOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII NAUKI IMIENIA LUDWIKA I ALEKSANDRA BIRKENMAJERÓW POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-05-09 | |||||||||
3 | WNĘK JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII NAUKI IMIENIA LUDWIKA I ALEKSANDRA BIRKENMAJERÓW POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-07 | |||||||||
INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | JACHYMEK WOJCIECH | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-13 | |||||||||
2 | KAŁAS WOJCIECH | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-13 | |||||||||
3 | PAJTASZ-PIASECKA ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-14 | |||||||||
4 | SZPONAR BOGUMIŁA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-13 | |||||||||
INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | GRABKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-19 | |||||||||
2 | GROCHOLA - SZCZEPANEK HELENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-18 | |||||||||
3 | OSTROWSKI BOGUMIŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT JĘZYKA POLSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-11 | |||||||||
INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO | |||||||||||||
1 | BILIŃSKA MARIA ANTONINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO | 2013-10-15 | |||||||||
INSTYTUT KATALIZY I FIZYKOCHEMII POWIERZCHNI IM. JERZEGO HABERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BARBASZ JAKUB | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT KATALIZY I FIZYKOCHEMII POWIERZCHNI IM. JERZEGO HABERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
2 | SZALENIEC MACIEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT KATALIZY I FIZYKOCHEMII POWIERZCHNI IM. JERZEGO HABERA POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-17 | |||||||||
INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | KOŁAKOWSKI PRZEMYSŁAW DAMIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-21 | |||||||||
INSTYTUT MATEMATYCZNY POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | SKALSKI ADAM GRZEGORZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
INSTYTUT MATKI I DZIECKA | |||||||||||||
1 | OBLACIŃSKA ANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT MATKI I DZIECKA | 2013-11-19 | |||||||||
INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BĄDZYŃSKA BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-28 | |||||||||
2 | KRZEMIŃSKI KRZYSZTOF HENRYK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-06 | |||||||||
INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | DERKOWSKI ARKADIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-20 | |||||||||
INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BAJOR BARBARA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-18 | |||||||||
2 | DANILUK PAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-25 | |||||||||
3 | MIĄSIK DAWID | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-01 | |||||||||
4 | NOWAK BARTŁOMIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-15 | |||||||||
5 | TARSKA MONIKA ELŻBIETA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-28 | |||||||||
6 | WIECZOREK LESZEK JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-15 | |||||||||
INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIATOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BEDNARKIEWICZ ARTUR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIATOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-21 | |||||||||
2 | MATUSIAK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIATOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-21 | |||||||||
3 | PIKUL ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIATOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-25 | |||||||||
4 | WIGLUSZ RAFAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIATOWSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-21 | |||||||||
INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BORYŁO ALICJA BERNADETA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-10-29 | |||||||||
2 | OSTROWSKA MIROSŁAWA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-25 | |||||||||
3 | PASTUSZAK MARIANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-27 | |||||||||
4 | SZLINDER-RICHERT JOANNA STANISŁAWA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-20 | |||||||||
INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | |||||||||||||
1 | HASIÓW - JAROSZEWSKA BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-17 | |||||||||
INSTYTUT OGRODNICTWA | |||||||||||||
1 | BIEŃKOWSKA MAŁGORZATA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | INSTYTUT OGRODNICTWA | 2013-02-11 | |||||||||
2 | KOŁTOWSKI ZBIGNIEW JANUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | INSTYTUT OGRODNICTWA | 2013-02-12 | |||||||||
3 | MESZKA BEATA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | INSTYTUT OGRODNICTWA | 2013-12-13 | |||||||||
INSTYTUT PODSTAW INFORMATYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | KOŁODZIEJ JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT PODSTAW INFORMATYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-02-21 | |||||||||
2 | SZPAKOWICZ STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT PODSTAW INFORMATYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-21 | |||||||||
INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BIAŁAS MARCIN ZIEMOWIT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-31 | |||||||||
2 | RANACHOWSKI PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-27 | |||||||||
INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII | |||||||||||||
1 | LITWIN TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII | 2013-12-05 | |||||||||
2 | MENDEL TADEUSZ ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII | 2013-11-14 | |||||||||
INSTYTUT PSYCHOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | RADKIEWICZ PIOTR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-15 | |||||||||
INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER | |||||||||||||
1 | OLESIŃSKA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT REUMATOLOGII IM. PROF. DR HAB. MED. ELEONORY REICHER | 2013-02-06 | |||||||||
INSTYTUT SLAWISTYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | KRASOWSKA HELENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT SLAWISTYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-15 | |||||||||
2 | MASŁOWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT SLAWISTYKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-17 | |||||||||
INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | ANTCZAK ANNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-04-26 | |||||||||
2 | CZEŚNIK MIKOŁAJ ALEKSANDER | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-28 | |||||||||
3 | LIBIONKA DARIUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-22 | |||||||||
4 | MALINOWSKI MARIUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-29 | |||||||||
5 | SKÓRZYŃSKI JAN MARCIN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-28 | |||||||||
6 | SOWIŃSKI PAWEŁ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-22 | |||||||||
7 | SOWIŃSKI SŁAWOMIR MAREK | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-12-20 | |||||||||
8 | WOŁEK ARTUR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-09-27 | |||||||||
INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | |||||||||||||
1 | BABNIS MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-06-06 | |||||||||
2 | OSIECKA - SAMSONOWICZ HANNA JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-01-24 | |||||||||
3 | WASZKIEL MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-22 | |||||||||
4 | WOZIŃSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-03-22 | |||||||||
5 | WOŹNIAK MICHAŁ FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | INSTYTUT SZTUKI POLSKIEJ AKADEMII NAUK | 2013-11-28 | |||||||||
INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH | |||||||||||||
1 | LESKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH | 2013-04-25 | |||||||||
INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | |||||||||||||
1 | BURZYŃSKA IRENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-10-18 | |||||||||
2 | CHMIEL MARIA JOLANTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-12-13 | |||||||||
3 | GAMRAT RENATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-01-29 | |||||||||
4 | GAŁCZYŃSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-06-06 | |||||||||
5 | JANKOWSKA-HUFLEJT HALINA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-03-20 | |||||||||
6 | KARBOWY ANDRZEJ STANISŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-09-12 | |||||||||
7 | LIPIŃSKI JÓZEF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-04-23 | |||||||||
8 | MALINOWSKI RYSZARD ANTONI | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-01-30 | |||||||||
9 | SZYMCZAK TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-02-18 | |||||||||
10 | TELESIŃSKI ARKADIUSZ MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-02-19 | |||||||||
11 | WRÓBEL BARBARA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-09-27 | |||||||||
12 | WRÓBEL MARIOLA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2013-06-24 | |||||||||
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | |||||||||||||
1 | FELEDYN-SZEWCZYK BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-11 | |||||||||
2 | MATYKA MARIUSZ PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-12 | |||||||||
INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | |||||||||||||
1 | TYRA MIROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-11 | |||||||||
2 | ŻAK GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-11 | |||||||||
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA IIW LUBLINIE | |||||||||||||
1 | BARTH GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-11-19 | |||||||||
2 | BIEL ROBERT JERZY | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-04-16 | |||||||||
3 | BIEŃ JANUSZ ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-12-11 | |||||||||
4 | BŁOCK WIESŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-12-10 | |||||||||
5 | BRAJERSKA-MAZUR AGATA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-10-16 | |||||||||
6 | CHARZYŃSKA-WÓJCIK MAGDALENA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-10-23 | |||||||||
7 | CIERESZKO HENRYK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-09-30 | |||||||||
8 | CWENK MAŁGORZATA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-04-17 | |||||||||
9 | DUDA HENRYK JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-05-08 | |||||||||
10 | GOLEŃ JACEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-10-15 | |||||||||
11 | IZDEBSKI JAN MARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2013-02-19 | |||||||||
12 | KRAMISZEWSKA ANETA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-04-17 | |||||||||
13 | KRUSZEWSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-01-16 | |||||||||
14 | LIS-STARANOWICZ DOROTA BEATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2013-06-25 | |||||||||
15 | MARCZEWSKI JAROSŁAW ROMAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-06-25 | |||||||||
16 | MAĆKOWSKA KATARZYNA TERESA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2013-05-14 | |||||||||
17 | PAWLAK WIESŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-05-29 | |||||||||
18 | PAWŁOWSKI SŁAWOMIR JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-02-19 | |||||||||
19 | PIOTROWSKI ROBERT ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2013-04-10 | |||||||||
20 | POLKOWSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-09-11 | |||||||||
21 | RABIŃSKI JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-11-27 | |||||||||
22 | ROGALSKI ANDRZEJ KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2013-05-22 | |||||||||
23 | SKÓRCZEWSKI DARIUSZ ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-10-16 | |||||||||
24 | STASIAK ARKADIUSZ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-12-11 | |||||||||
25 | TORUŃ WŁODZIMIERZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-09-18 | |||||||||
26 | WALCZAK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2013-06-17 | |||||||||
27 | WĄSEK-WIADEREK MAŁGORZATA MARZENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2013-06-04 | |||||||||
28 | ZIÓŁEK EWA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2013-05-22 | |||||||||
NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO - PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY | |||||||||||||
1 | SOLECKA JOLANTA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO - PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY | 2013-09-25 | |||||||||
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA FILMOWA, TELEWIZYJNA I TEATRALNA IM. LEONA SCHILLERA W ŁODZI | |||||||||||||
1 | BUKOJEMSKI MICHAŁ | FILMOWYCH W ZAKRESIE SZTUK FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2013-03-22 | |||||||||
2 | CICHOWICZ LORETTA | TEATRALNYCH W ZAKRESIE SZTUK TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2013-04-22 | |||||||||
3 | EDELMAN TOMASZ | FILMOWYCH W ZAKRESIE SZTUK FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2013-09-05 | |||||||||
4 | MUSIAŁ JANUSZ | FILMOWYCH W ZAKRESIE SZTUK FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2013-02-20 | |||||||||
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA TEATRALNA IM. LUDWIKA SOLSKIEGO W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | KUCIŃSKA AGATA KATARZYNA | TEATRALNYCH W ZAKRESIE SZTUK TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI W KRAKOWIE | 2013-07-08 | |||||||||
2 | MAN TOMASZ | TEATRALNYCH W ZAKRESIE SZTUK TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI W KRAKOWIE | 2013-07-08 | |||||||||
PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | |||||||||||||
1 | JACHOWICZ-ZDANOWSKA MONIKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-17 | |||||||||
2 | PRAŻAK JAN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-10-29 | |||||||||
PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | |||||||||||||
1 | DOMAŃSKA-BLICHARZ KATARZYNA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-04 | |||||||||
2 | KOZDRUŃ WOJCIECH | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-01-30 | |||||||||
3 | NIEMCZUK KRZYSZTOF | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-03-12 | |||||||||
4 | POMORSKA-MÓL MAŁGORZATA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-09-18 | |||||||||
5 | SZYMKOWIAK-MARKIEWICZ HANNA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-04 | |||||||||
6 | WEINER MARCIN | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-04-24 | |||||||||
7 | WIECZOREK KINGA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY | 2013-12-04 | |||||||||
PAPIESKI WYDZIAŁ TEOLOGICZNY W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | GROCHOWSKI GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | PAPIESKI WYDZIAŁ TEOLOGICZNY W WARSZAWIE | 2013-05-07 | |||||||||
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA | |||||||||||||
1 | BUTRYŁO BOGUSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-11-21 | |||||||||
2 | KAMIŃSKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-28 | |||||||||
3 | SROKOSZ PIOTR EMANUEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-11-27 | |||||||||
4 | ZAJKOWSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-10-10 | |||||||||
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA | |||||||||||||
1 | CHUDZIK STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-11-21 | |||||||||
2 | CHWASTEK KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-11-28 | |||||||||
3 | DĄBROWSKA LIDIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-05-20 | |||||||||
4 | GOLAŃSKI GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW | 2013-07-16 | |||||||||
5 | KAMIZELA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-05-20 | |||||||||
6 | LIS PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-10-14 | |||||||||
7 | MROWIEC BOŻENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-07-01 | |||||||||
8 | OCIEPA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-06-24 | |||||||||
9 | PAJĄK TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-12-12 | |||||||||
10 | RZĄSA MARIUSZ ROLAND | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-04-11 | |||||||||
11 | RADOMIAK HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW | 2013-07-16 | |||||||||
12 | RÓWIŃSKI EDWARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW | 2013-07-16 | |||||||||
13 | STARCZEWSKI JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-02-28 | |||||||||
14 | STAŃCZYK-MAZANEK EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-06-24 | |||||||||
15 | SŁOWIK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-06-27 | |||||||||
16 | UZNY SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-03-28 | |||||||||
17 | WINCZEK JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-12-11 | |||||||||
18 | WYSTALSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I BIOTECHNOLOGII | 2013-10-14 | |||||||||
19 | ZABORSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2013-12-20 | |||||||||
POLITECHNIKA GDAŃSKA | |||||||||||||
1 | BIEGALSKI HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-11-27 | |||||||||
2 | BIELICKA-DASZKIEWICZ KATARZYNA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-12-18 | |||||||||
3 | BLAKIEWICZ GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2013-12-03 | |||||||||
4 | CUDNY MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-12-04 | |||||||||
5 | DERENIOWSKI DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2013-01-22 | |||||||||
6 | GAJEWSKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-12-18 | |||||||||
7 | GAWRYCKA MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII | 2013-05-22 | |||||||||
8 | GILLNER DANUTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-06-05 | |||||||||
9 | GORODKIEWICZ EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-05-08 | |||||||||
10 | GRYMEK SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-11-06 | |||||||||
11 | JUNGNICKEL CHRISTIAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-12-18 | |||||||||
12 | KRAKOWIAK JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-07-10 | |||||||||
13 | KURDZIEL KRYSTYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-02-06 | |||||||||
14 | KUŁAŻYŃSKI MAREK STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-03-06 | |||||||||
15 | LEWICKI ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I AUTOMATYKI | 2013-11-26 | |||||||||
16 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-05-15 | |||||||||
17 | MAKOWIEC SŁAWOMIR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-12-18 | |||||||||
18 | MICHALSKI JERZY JULIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2013-10-15 | |||||||||
19 | MOŻEJKO | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI | 2013-09-13 | |||||||||
PAWEŁ | FIZYKI | STOSOWANEJ | |||||||||||
20 | PIEROŻYNSKI BOGUSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-05-08 | |||||||||
21 | PRANSZKE BOGUSŁAW TADEUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2013-06-21 | |||||||||
22 | PRUSZKOWSKA-CACERES MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-11-13 | |||||||||
23 | SEKULSKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ OCEANOTECHNIKI I OKRĘTOWNICTWA | 2013-10-29 | |||||||||
24 | STAROSZCZYK HANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-07-10 | |||||||||
25 | SZALA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ OCEANOTECHNIKI I OKRĘTOWNICTWA | 2013-01-22 | |||||||||
26 | SZMYTKOWSKI JĘDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2013-12-20 | |||||||||
27 | SZYMKIEWICZ ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-06-19 | |||||||||
28 | WAGNER-WYSIECKA EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-09-11 | |||||||||
29 | WARMIŃSKA DOROTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-06-05 | |||||||||
30 | WILK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I AUTOMATYKI | 2013-06-17 | |||||||||
31 | WOŁOSZYN MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I AUTOMATYKI | 2013-04-09 | |||||||||
32 | WRONKA BOGUMIŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-07-10 | |||||||||
33 | ZIMA PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-04-24 | |||||||||
34 | ZOFKA ADAM MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2013-02-20 | |||||||||
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA | |||||||||||||
1 | ABRAMEK KAROL FRANCISZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-11-19 | |||||||||
2 | DUER STANISŁAW WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-04-23 | |||||||||
3 | MACIEJEWSKI IGOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-05-14 | |||||||||
4 | MAJCHRZYCKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-04-09 | |||||||||
5 | MYŚLIŃSKI PIOTR JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-10-15 | |||||||||
6 | NADOLNY KRZYSZTOF WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-11 | |||||||||
7 | ROKOSZ KRZYSZTOF ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-04-16 | |||||||||
8 | ZAWADA-TOMKIEWICZ ANNA URSZULA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-07-02 | |||||||||
POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI | |||||||||||||
1 | BANACH MARCIN PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-10-30 | |||||||||
2 | BIELSKI ANDRZEJ RYSZARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-09 | |||||||||
3 | BUTELSKI KAZIMIERZ LEONARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-10-23 | |||||||||
4 | DROŻDŻ-SZCZYBURA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-06-05 | |||||||||
5 | GACZOŁ ANDRZEJ STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-11-06 | |||||||||
6 | GAWLICKI MARCIN TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-10-09 | |||||||||
7 | GENEROWICZ AGNIESZKA BARBARA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-11-27 | |||||||||
8 | JAGIEŁŁO-KOWALCZYK MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-06-26 | |||||||||
9 | JASIŃSKI ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-10-09 | |||||||||
10 | KICKO-WALCZAK EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-12-11 | |||||||||
11 | KROWIAK ARTUR MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-07-03 | |||||||||
12 | KWIECIEŃ ARKADIUSZ ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-10-30 | |||||||||
13 | LIPIŃSKA BOGNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-11-06 | |||||||||
14 | LOREK ANDRZEJ WINCENTY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-12-04 | |||||||||
15 | MICHORCZYK PIOTR STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-09-25 | |||||||||
16 | MIKA ŁUKASZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-09-18 | |||||||||
17 | PAPRZYCA KRYSTYNA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-09-25 | |||||||||
18 | PLEBANKIEWICZ EDYTA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-06-19 | |||||||||
19 | ROZMARYNOWSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-04-17 | |||||||||
20 | RUMIAN STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-09-11 | |||||||||
21 | RYMSZA JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-05-08 | |||||||||
22 | SKOCZYPIEC SEBASTIAN PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-12-11 | |||||||||
23 | TORA GRZEGORZ JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-09-11 | |||||||||
24 | TYMKIEWICZ JOANNA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-03-20 | |||||||||
25 | ZIELINA MICHAŁ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-17 | |||||||||
POLITECHNIKA LUBELSKA | |||||||||||||
1 | CZARNIGOWSKI JACEK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-07-03 | |||||||||
2 | DĘBOWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-05-22 | |||||||||
3 | FRANUS WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-03-01 | |||||||||
4 | KISAŁA PIOTR ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2013-07-03 | |||||||||
5 | KULIKOWSKA DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-01-24 | |||||||||
6 | PYTKA JAROSŁAW ALEKSANDER | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-12 | |||||||||
7 | SIUTA-OLCHA ALICJA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-29 | |||||||||
8 | SURDACKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2013-06-12 | |||||||||
9 | TOMPOROWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-11-20 | |||||||||
10 | WASĄG HENRYK JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-16 | |||||||||
11 | WOJCIECHOWSKA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-08 | |||||||||
POLITECHNIKA ŁÓDZKA | |||||||||||||
1 | BARBA PAOLO | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2013-06-18 | |||||||||
2 | CHRZANOWSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-06-27 | |||||||||
3 | CIECHAŃSKA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2013-03-25 | |||||||||
4 | CZYLKOWSKA AGNIESZKA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
5 | DROBINA ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2013-07-08 | |||||||||
6 | DUDEK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2013-12-10 | |||||||||
7 | FABIJAŃSKA ANNA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2013-11-19 | |||||||||
8 | GRABARCZYK JACEK DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-02-22 | |||||||||
9 | GRZYWACZ ROBERT ZYGMUNT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-12-13 | |||||||||
10 | GUMIENNY GRZEGORZ JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-10-11 | |||||||||
11 | KACZMAREK ŁUKASZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-10-25 | |||||||||
12 | KONIORCZYK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-11-07 | |||||||||
13 | KOWALEWSKA ZOFIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-09-24 | |||||||||
14 | KRELLA ALICJA KRYSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-02-22 | |||||||||
15 | KRĘGIEL DOROTA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK 0 ŻYWNOŚCI | 2013-12-17 | |||||||||
16 | KUDRA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-07 | |||||||||
17 | KUNICKA- STYCZYŃSKA ALINA JANINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-02-26 | |||||||||
18 | LEŻAŃSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-02-22 | |||||||||
19 | MADEJ-LACHOWSKA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-11 | |||||||||
20 | MATUSIAK MAŁGORZATA CZESŁAWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2013-04-22 | |||||||||
21 | MICHALAK MARINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2013-03-11 | |||||||||
22 | MROZOWSKI JERZY WACŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-07-07 | |||||||||
23 | NURZYŃSKI JACEK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-12-12 | |||||||||
24 | OLEJNIK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-11-29 | |||||||||
25 | PISAREK BOGUSŁAW PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-09-26 | |||||||||
26 | PIWOŃSKI IRENEUSZ JULIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-09-06 | |||||||||
27 | PODSIADŁY RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-09-24 | |||||||||
28 | RATKIEWICZ ARTUR TADEUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-07-09 | |||||||||
29 | RUSINEK RAFAŁ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-07 | |||||||||
30 | RYBICKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-08 | |||||||||
31 | SAWICKI JACEK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-03-15 | |||||||||
32 | SMOLNY ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-04 | |||||||||
33 | STAWCZYK JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-03-08 | |||||||||
34 | WARCHOŁ JOLANTA KAROLINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-05-10 | |||||||||
35 | WAWRO DARIUSZ JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2013-05-13 | |||||||||
36 | WOLSZCZAK MARIAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-04-09 | |||||||||
37 | WOŹNIAK TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-28 | |||||||||
POLITECHNIKA OPOLSKA | |||||||||||||
1 | BĘBEN DAMIAN BOGDAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA | 2013-06-25 | |||||||||
2 | PLUTECKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2013-04-18 | |||||||||
3 | TOMCZEWSKI KRZYSZTOF JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2013-02-21 | |||||||||
4 | WÓBEL RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2013-09-05 | |||||||||
5 | ZYGARLICKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2013-12-12 | |||||||||
6 | ŚWIRSKA-PERKOWSKA JADWIGA JÓZEFA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA | 2013-03-01 | |||||||||
POLITECHNIKA POZNAŃSKA | |||||||||||||
1 | BORYSIAK SŁAWOMIR STANISŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-04-16 | |||||||||
2 | CISZAK OLAF PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-06-07 | |||||||||
3 | FRĄCKOWIAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-03-22 | |||||||||
4 | FUĆ PAWEŁ GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-07-09 | |||||||||
5 | GWÓŹDŹ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-09-03 | |||||||||
6 | HORLA DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-05-07 | |||||||||
7 | HRECZUCH WIESŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-06-04 | |||||||||
8 | JANISZEWSKI JERZY WALERIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-09-03 | |||||||||
9 | JERMAK CZESŁAW JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-05-24 | |||||||||
10 | KRÓL ANNA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-05-24 | |||||||||
11 | KOMOSIŃSKI MACIEJ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-02-26 | |||||||||
12 | KOWALSKI MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-04-23 | |||||||||
13 | MESZEK WIESŁAW KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-12-20 | |||||||||
14 | MICHNIKOWSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-06-28 | |||||||||
15 | MONTUSIEWICZ JERZY TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-07-02 | |||||||||
16 | PAWLEWSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-09-26 | |||||||||
17 | PAWŁOWSKI TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-11-12 | |||||||||
18 | PIELECHA IRENEUSZ SEWERYN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-02-19 | |||||||||
19 | RUNKA TOMASZ MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2013-03-28 | |||||||||
20 | STACHOWIAK ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-03-12 | |||||||||
21 | STĘPIEŃ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-05-28 | |||||||||
22 | SZOSTAK MAREK STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-06-07 | |||||||||
23 | TOMASZEWSKA JOLANTA BARBARA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2013-04-16 | |||||||||
24 | TUSZYŃSKI WALDEMAR MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-03-26 | |||||||||
25 | TWARDOWSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2013-06-28 | |||||||||
26 | WYRWAS BOGDAN STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-26 | |||||||||
27 | ŚLASKI GRZEGORZ WALDEMAR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2013-05-21 | |||||||||
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA | |||||||||||||
1 | KUT STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2013-05-27 | |||||||||
2 | MILLER BARTOSZ HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-16 | |||||||||
3 | SKRZAT ANDRZEJ LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2013-06-25 | |||||||||
POLITECHNIKA ŚLĄSKA | |||||||||||||
1 | ALWAELI MOHAMED | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-03-22 | |||||||||
2 | ADAMIAK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-07-10 | |||||||||
3 | BELUCH WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-09-25 | |||||||||
4 | BOROWSKI GABRIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-11-22 | |||||||||
5 | CEBULA JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-09-13 | |||||||||
6 | CHELUSZKA PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2013-05-14 | |||||||||
7 | CHLADEK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-01-31 | |||||||||
8 | DUDZIAK MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-05-24 | |||||||||
9 | DUDA SŁAWOMIR MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-03-27 | |||||||||
10 | DYDO PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-05-22 | |||||||||
11 | DZICZKOWSKI LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-11-05 | |||||||||
12 | GRZECHCA DAMIAN ERNEST | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-03-05 | |||||||||
13 | JAKUBIK WIESŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-07-16 | |||||||||
14 | JANERKA KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-09-25 | |||||||||
15 | KUC DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-10-22 | |||||||||
16 | KAMIŃSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ENERGETYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-03-22 | |||||||||
17 | KOCOT HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-10-08 | |||||||||
18 | LUKASZKOWICZ KRZYSZTOF PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-01-31 | |||||||||
19 | MENDALA BOGUSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-10-29 | |||||||||
20 | MOSKAL GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-04-09 | |||||||||
21 | MIREK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-05-24 | |||||||||
22 | NIESLER MARIAN GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-04-23 | |||||||||
23 | ORLIŃSKA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-04-10 | |||||||||
24 | PIĄTKOWSKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-11-26 | |||||||||
25 | PASTUSZKO ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2013-09-17 | |||||||||
26 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-10-23 | |||||||||
27 | PUŁKA ANDRZEJ KAZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-04-09 | |||||||||
28 | RODAK KINGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-03-12 | |||||||||
29 | STUDNICKI ANDRZEJ JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-10-16 | |||||||||
30 | SZCZYPIŃSKI PIOTR MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-04-16 | |||||||||
31 | WYLEŻOŁ MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-12-09 | |||||||||
32 | WÓJCIK GRZEGORZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-06-18 | |||||||||
33 | ZIOBROWSKI ZENON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-02-20 | |||||||||
34 | ZAWADZKI PIOTR JAKUB | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2013-05-28 | |||||||||
35 | ZUBIELEWICZ MAŁGORZATA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2013-06-18 | |||||||||
36 | ŻMUDZKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2013-02-01 | |||||||||
POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH | |||||||||||||
1 | KARYŚ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2013-01-16 | |||||||||
2 | RADOŃ URSZULA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY | 2013-03-20 | |||||||||
3 | TUŚNIO JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I BUDOWY MASZYN | 2013-10-17 | |||||||||
POLITECHNIKA WARSZAWSKA | |||||||||||||
1 | ADAMSKI MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-06-25 | |||||||||
2 | BICZEL PIOTR JULIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-05-29 | |||||||||
3 | BRZOZOWSKI ROBERT | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
4 | CZARNECKI BARTOSZ JAREMA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-06-18 | |||||||||
5 | CHMIELEWSKI TOMASZ MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-04-16 | |||||||||
6 | DEMBIŃSKA ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2013-03-21 | |||||||||
7 | DZIERŻANOWSKI GRZEGORZ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-09-12 | |||||||||
8 | EWERTOWSKI JANUSZ ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2013-04-10 | |||||||||
9 | EWIAK IRENEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2013-05-24 | |||||||||
10 | FILIPOWICZ WŁODZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2013-09-26 | |||||||||
11 | FLESZAR KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-06-25 | |||||||||
12 | IGNATOWICZ KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-05-21 | |||||||||
13 | JODZIS SŁAWOMIR JERZY | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-03-19 | |||||||||
14 | JANKOWSKI STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-10-08 | |||||||||
15 | JĘDRZEJEWSKI KAZIMIERZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-10-29 | |||||||||
16 | KARKULA MAREK WIESŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2013-11-28 | |||||||||
17 | KASPROWICZ MAGDALENA ADRIANA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2013-11-20 | |||||||||
18 | KASZTELANIC RAFAŁ ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-11-21 | |||||||||
19 | KLEKOT GRZEGORZ JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2013-11-20 | |||||||||
20 | KLINKOWSKI MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-12-17 | |||||||||
21 | KOZACKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2013-02-27 | |||||||||
22 | KRZESIŃSKI GRZEGORZ MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2013-06-25 | |||||||||
23 | KWAŚNIAK MIECZYSŁAW ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2013-09-27 | |||||||||
24 | MALANOWSKI MATEUSZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-03-19 | |||||||||
25 | MISIUREWICZ JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-12-03 | |||||||||
26 | MAKOWSKI ŁUKASZ HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ | 2013-09-24 | |||||||||
27 | MILEWSKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2013-12-10 | |||||||||
28 | MRÓWCZYŃSKA MARIA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2013-10-24 | |||||||||
29 | NOWAKOWSKA MARZENA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2013-11-14 | |||||||||
30 | PISZCZATOWSKI SZCZEPAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2013-10-30 | |||||||||
31 | PYZA DARIUSZ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2013-02-14 | |||||||||
32 | PANCEWICZ ALINA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-07-09 | |||||||||
33 | PIRAMIDOWICZ RYSZARD JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-04-16 | |||||||||
34 | PLUTA KATARZYNA KORNELIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-07-02 | |||||||||
35 | POPIELSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-12-03 | |||||||||
36 | RADZIEJEWSKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-05-28 | |||||||||
37 | ROZENEK MAREK MARIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-12-10 | |||||||||
38 | SAMCZYŃSKI PIOTR JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-12-10 | |||||||||
39 | SIEKIERSKI MACIEJ STANISŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-02-26 | |||||||||
40 | SOKOŁOWSKI JANUSZ STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-03-19 | |||||||||
41 | STACHURSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-11-19 | |||||||||
42 | STOLARZ ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-12-19 | |||||||||
43 | SZMIGIERA ELŻBIETA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-06-12 | |||||||||
44 | SZYMCZYK ANNA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2013-06-28 | |||||||||
45 | SŁYK JAN PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-01-22 | |||||||||
46 | TROCHYMIAK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2013-06-19 | |||||||||
47 | WARCHOLIŃSKI BOGDAN TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2013-06-28 | |||||||||
48 | WOJTYRA MAREK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2013-06-11 | |||||||||
49 | WOŹNIAK MAREK WŁADYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2013-05-17 | |||||||||
50 | WRZESIŃSKI ZBIGNIEW ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-06-26 | |||||||||
51 | ZALEWSKI ROBERT PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2013-06-26 | |||||||||
52 | ZIELIŃSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-07-09 | |||||||||
53 | ŁAWRYŃCZUK MACIEJ LUDOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2013-03-12 | |||||||||
54 | ŻMUDZIŃSKA-NOWAK MAGDALENA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-01-29 | |||||||||
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA | |||||||||||||
1 | BORKOWSKA-BURNECKA JOLANTA ELIGIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-06-19 | |||||||||
2 | BURNECKI KRZYSZTOF WALDEMAR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-09-30 | |||||||||
3 | DOWNOROWICZ STANISŁAW WACŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2013-07-03 | |||||||||
4 | FLORKOWSKA LUCYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGO | 2013-05-29 | |||||||||
5 | FROSS KLAUDIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-05-29 | |||||||||
6 | IDEM ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-10-23 | |||||||||
7 | JAKUBOWSKI TOMASZ BOGUMIŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-02-26 | |||||||||
8 | JERMAKOWICZ-BARTKOWIAK DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-02-27 | |||||||||
9 | KARASIŃSKI PAWEŁ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-01-16 | |||||||||
10 | KRZYŻYŃSKA RENATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-02-05 | |||||||||
11 | KUROPKA JÓZEF ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-07-03 | |||||||||
12 | MACIEJEWSKA MONIKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-03-05 | |||||||||
13 | PICARD WILLY LANING | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2013-11-19 | |||||||||
14 | PODHORODECKI ARTUR PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-11-05 | |||||||||
15 | REZMER JACEK JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-01-21 | |||||||||
16 | RYBARKIEWICZ JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2013-01-09 | |||||||||
17 | SERAFIN JACEK ANDRZEJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-01-08 | |||||||||
18 | SIEMASZKO ARTUR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-02-26 | |||||||||
19 | STRUŚ MIECZYSŁAW STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
20 | SZCZĘŚNIAK RADOSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-11-05 | |||||||||
21 | SZTONYK PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-04-09 | |||||||||
22 | TOKARCZYK TAMARA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-11-05 | |||||||||
23 | WILK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2013-09-18 | |||||||||
24 | ZIAJA JAN STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-11-25 | |||||||||
25 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-06-19 | |||||||||
POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH | |||||||||||||
1 | BANACHOWSKI LECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-01-30 | |||||||||
2 | ZAKRZEWSKA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-03-27 | |||||||||
POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W SZCZECINIE | |||||||||||||
1 | BARANOWSKA-BOSIACKA IRENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-09-17 | |||||||||
2 | BŁOGOWSKI WOJCIECH MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-05-21 | |||||||||
3 | EY-CHMIELEWSKA HALINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2013-09-24 | |||||||||
4 | GROCHANS ELŻBIETA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-05-08 | |||||||||
5 | GRZYWACZ ANNA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-03-13 | |||||||||
6 | GUTOWSKA IZABELA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-10-09 | |||||||||
7 | KOŁODZIEJ ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-12-17 | |||||||||
8 | KURZAWSKI MATEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-01-22 | |||||||||
9 | LUBKOWSKA ANNA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-04-10 | |||||||||
10 | SAMOCHOWIEC AGNIESZKA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-04-10 | |||||||||
11 | SOWIŃSKA-PRZEPIERA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-10-22 | |||||||||
12 | SWADŹBA JAKUB | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-10-22 | |||||||||
13 | ŁONIEWSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-11-19 | |||||||||
SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | ANISZEWSKA MONIKA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-07-09 | |||||||||
2 | BAUM RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-11-26 | |||||||||
3 | BILLER ELŻBIETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-10-09 | |||||||||
4 | BUDRYN GRAŻYNA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-12-13 | |||||||||
5 | CHLEBOWSKI JAROSŁAW WŁODZIMIERZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-07-02 | |||||||||
6 | CYWIŃSKA ANNA JADWIGA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-12-18 | |||||||||
7 | CZARNIECKA-SKUBINA EWA BARBARA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-10-23 | |||||||||
8 | CZYŻEWSKI BAZYLI MACIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-10-15 | |||||||||
9 | DOMAGALSKA-GRĘDYS MARTA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-03-26 | |||||||||
10 | GRUCZYŃSKA ELIZA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-07-04 | |||||||||
11 | GŁOGOWSKI ROBERT MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2013-03-19 | |||||||||
12 | HALLMANN EWELINA WIKTORIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-11-27 | |||||||||
13 | JAKUBCZYK EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-06-21 | |||||||||
14 | JANK MICHAŁ AURELIUSZ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-11-20 | |||||||||
15 | JANOWICZ MONIKA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-09-13 | |||||||||
16 | KALAJI MOHAMED HAZEM | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2013-07-11 | |||||||||
17 | KOSTYRA KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-01-15 | |||||||||
18 | KOWALSKA HANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-11-15 | |||||||||
19 | KOZŁOWSKA LUCYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-10-16 | |||||||||
20 | LICZNAR-MAŁAŃCZUK MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA, BIOTECHNOLOGII I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-06-26 | |||||||||
21 | MAMIŃSKI MARIUSZ ŁUKASZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2013-09-10 | |||||||||
22 | NIEMIEC TOMASZ KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2013-10-29 | |||||||||
23 | NOWAKOWSKI TOMASZ SYLWESTER | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-10-15 | |||||||||
24 | OBSTAWSKI PAWEŁ MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-10-29 | |||||||||
25 | PANEK MAREK ZDZISŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2013-01-29 | |||||||||
26 | PIETRZAK DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-05-14 | |||||||||
27 | PIOTROWSKA EWA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-07-03 | |||||||||
28 | PRZYBYSZ PIOTR | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2013-02-12 | |||||||||
29 | ROLBIECKI ROMAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-10-30 | |||||||||
30 | RUTKOWSKA JAROSŁAWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-06-26 | |||||||||
31 | SKIBNIEWSKA EWA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2013-06-04 | |||||||||
32 | SZELIGOWSKI HENRYK | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-06-04 | |||||||||
33 | SZROMEK ADAM RYSZARD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-05-28 | |||||||||
34 | SZTERK ARKADIUSZ PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2013-12-18 | |||||||||
35 | TULIK MIRELA KATARZYNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-01-08 | |||||||||
36 | WÓJCIK ROMAN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-11-19 | |||||||||
37 | ZYCHOWICZ WITOLD KAROL | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-04-23 | |||||||||
38 | ŻBIKOWSKA ANNA LIDIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-06-25 | |||||||||
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | BIEĆ ALFRED BRONISŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-05-16 | |||||||||
2 | BRDULAK JAKUB JERZY | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-11-28 | |||||||||
3 | CICIRKO TOMASZ JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2013-10-02 | |||||||||
4 | DELONG ŁUKASZ MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2013-05-21 | |||||||||
5 | GROWIEC JAKUB MAREK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2013-05-21 | |||||||||
6 | GŁÓWKA GABRIEL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-06-27 | |||||||||
7 | JAROSIŃSKI MIROSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2013-10-21 | |||||||||
8 | KAMIŃSKI BOGUMIŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2013-10-22 | |||||||||
9 | KATA RYSZARD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-10-24 | |||||||||
10 | KOWALSKI ARKADIUSZ MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2013-11-27 | |||||||||
11 | PIETREWICZ JERZY WITOLD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-03-14 | |||||||||
12 | ROSTKOWSKI | EKONOMICZNYCH | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2013-10-14 | |||||||||
TOMASZ | W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | ||||||||||||
13 | RÓJ JUSTYNA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2013-01-14 | |||||||||
14 | SPRENGEL MIECZYSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2013-10-24 | |||||||||
15 | WISZNIEWSKA-MATYSZKIEL AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2013-04-23 | |||||||||
16 | ŁON ERYK MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2013-06-27 | |||||||||
17 | ŚLIWIŃSKI ADAM | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2013-10-02 | |||||||||
SZKOŁA WYŻSZA PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | BEDNAREK HANNA KRYSTYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-01-18 | |||||||||
2 | FILA-JANKOWSKA ALEKSANDRA KATARZYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-04-19 | |||||||||
3 | GALASIŃSKI DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2013-05-20 | |||||||||
4 | GŁĘBICKA-GIZA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ KULTUROZNAWSTWA I FILOLOGII | 2013-01-22 | |||||||||
5 | RETOWSKI SYLWIUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-09-26 | |||||||||
6 | SOWA JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ KULTUROZNAWSTWA I FILOLOGII | 2013-05-28 | |||||||||
7 | SZWED MARCIN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-03-15 | |||||||||
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | BERGLER-CZOP BEATA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-02-07 | |||||||||
2 | BOŻEK ANDRZEJ RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-01-10 | |||||||||
3 | DORECKA MARIOLA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-03-14 | |||||||||
4 | DROSDZOL-COP AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-04-18 | |||||||||
5 | FILIPEK ERITA VIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-01-10 | |||||||||
6 | GIERLOTKA MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-09-19 | |||||||||
7 | GUTKOWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-06-06 | |||||||||
8 | HELEWSKI KRZYSZTOF JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-05-16 | |||||||||
9 | JANOWSKA JOANNA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-09-05 | |||||||||
10 | KASZNIA-KOCOT JOANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-04-18 | |||||||||
11 | KOLONKO AURELIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-04-11 | |||||||||
12 | KOMOSIŃSKA-VASSEV KATARZYNA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2013-07-11 | |||||||||
13 | KOSZUTSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-05-09 | |||||||||
14 | KOTYLA PRZEMYSŁAW JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-12-12 | |||||||||
15 | KRZYSTANEK EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-11-14 | |||||||||
16 | KUKLA MICHAŁ ZDZISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-02-28 | |||||||||
17 | LARYSZ DAWID | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-09-26 | |||||||||
18 | MILEWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-06-27 | |||||||||
19 | NAWRAT ZBIGNIEW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-03-21 | |||||||||
20 | OWCZAREK ALEKSANDER JERZY | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-05-13 | |||||||||
21 | PLINTA RYSZARD | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-06-03 | |||||||||
22 | SEDLACZEK PAWEŁ STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-02-07 | |||||||||
23 | SIEROŃ-STOŁTNY KAROLINA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-11-14 | |||||||||
24 | SOPEL MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2013-11-07 | |||||||||
25 | STĘPLEWSKA KATARZYNA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-10-10 | |||||||||
26 | SZLUBOWSKI ARTUR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-01-24 | |||||||||
27 | WIELKOSZYŃSKI TOMASZ JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-01-24 | |||||||||
28 | WŁOCH STANISŁAW ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2013-10-10 | |||||||||
29 | ZALEJSKA-FIOLKA JOLANTA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2013-12-12 | |||||||||
30 | ŚLIWIŃSKI LESZEK STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2013-07-11 | |||||||||
UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY W POZNANIU | |||||||||||||
1 | BARAŃSKA-WOŹNY JOANNA EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2013-03-25 | |||||||||
2 | CZEREPOK HUBERT | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2013-03-12 | |||||||||
3 | JAKUBOWICZ RAFAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2013-12-17 | |||||||||
4 | KURIATA IRENEUSZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ | 2013-12-09 | |||||||||
5 | MATUSEWICZ TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2013-03-07 | |||||||||
6 | MIKOŁAJCZAK JACEK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2013-11-25 | |||||||||
7 | PRZYBYLSKI MACIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2013-06-19 | |||||||||
8 | WASILEWSKA MARIA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2013-10-10 | |||||||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | CHUDY-HYSKI DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-12-05 | |||||||||
2 | DANOWSKA-PROKOP BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-10-10 | |||||||||
3 | DROBNIAK ADAM TADEUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-12-12 | |||||||||
4 | GRZEGA URSZULA ELŻBIETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-11-14 | |||||||||
5 | HAWLENA JOANNA JADWIGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-10-24 | |||||||||
6 | KOZARKIEWICZ ALINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-11-21 | |||||||||
7 | LEJA KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-01-17 | |||||||||
8 | PŁACZEK EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-07-04 | |||||||||
9 | SKÓRSKA ANNA MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-06-19 | |||||||||
10 | STAJNIAK MACIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-11-21 | |||||||||
11 | ZBIEROWSKI PRZEMYSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-10-24 | |||||||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | ADAMSKA-CHUDZIŃSKA MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-03-11 | |||||||||
2 | ANDRZEJEWSKI MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2013-04-08 | |||||||||
3 | CABAŁA PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-12-05 | |||||||||
4 | GANCARCZYK MARTA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-05-13 | |||||||||
5 | JAKI ANDRZEJ TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-06-20 | |||||||||
6 | KACZMAREK JAROSŁAW ZBIGNIEW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-06-20 | |||||||||
7 | KOPEĆ JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-07-04 | |||||||||
8 | KOSIOROWSKI DANIEL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-05-23 | |||||||||
9 | LEWANDOWSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-11-07 | |||||||||
10 | MAŁECKI PIOTR PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2013-07-11 | |||||||||
11 | MORAJDA JANUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-03-07 | |||||||||
12 | OCIECZEK ANETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-04-10 | |||||||||
13 | PAWLIK ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2013-06-25 | |||||||||
14 | POSTUŁA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2013-07-15 | |||||||||
15 | PUT DARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-12-05 | |||||||||
16 | SEWERYN RENATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-11-28 | |||||||||
17 | SOJA PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-05-16 | |||||||||
18 | WACH KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-06-03 | |||||||||
19 | WANAT STANISŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-06-26 | |||||||||
20 | WILCZYŃSKA ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-05-08 | |||||||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU | |||||||||||||
1 | ANKIEL-HOMA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-03-21 | |||||||||
2 | CIEŚLAK MAREK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-01-11 | |||||||||
3 | DOBSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-03-15 | |||||||||
4 | GÓRNA JUSTYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-06-28 | |||||||||
5 | KLUZEK MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-04-12 | |||||||||
6 | KNAPIŃSKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-06-28 | |||||||||
7 | KOZŁOWSKI ANDRZEJ JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-12-13 | |||||||||
8 | KRAŚNIAK JANUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-03-08 | |||||||||
9 | MAŁECKA-ZIEMBIŃSKA EDYTA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-06-07 | |||||||||
10 | MELSKI KRZYSZTOF SZCZEPAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-06-07 | |||||||||
11 | MIKOŁAJCZYK JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-06-13 | |||||||||
12 | PEREZ KATARZYNA IZABELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-10-11 | |||||||||
13 | POLOWCZYK JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-06-13 | |||||||||
14 | POPEK MARZENNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-12-06 | |||||||||
15 | SZARZEC KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-12-06 | |||||||||
16 | TRĘBECKI JACEK JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2013-11-08 | |||||||||
17 | ZMUDZIŃSKI WOJCIECH JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2013-10-18 | |||||||||
18 | ŚWIATOWIEC-SZCZEPAŃSKA JUSTYNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-03-15 | |||||||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | CHYBALSKI FILIP FRYDERYK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-03-28 | |||||||||
2 | CIERNIAK-EMERYCH ANNA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-04-18 | |||||||||
3 | DĘBICKA JOANNA EDYTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2013-11-21 | |||||||||
4 | JURCZYK ZBIGNIEW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-12-05 | |||||||||
5 | MARKOWSKA MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII, ZARZĄDZANIA I TURYSTYKI W JELENIEJ GÓRZE | 2013-10-25 | |||||||||
6 | MICHALCZYK WAWRZYNIEC JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-12-05 | |||||||||
7 | MISZTAL ANDRZEJ TADEUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2013-06-20 | |||||||||
8 | PLATJE JOHANNES | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-06-21 | |||||||||
9 | TABASZEWSKA - ZAJBERT EDYTA JANINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-03-28 | |||||||||
10 | WOŹNIEWSKA GRAŻYNA TERESA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2013-06-06 | |||||||||
UNIWERSYTET GDAŃSKI | |||||||||||||
1 | BURZYŃSKA-WENTLAND LIDIA JANINA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-11-07 | |||||||||
2 | CZAPLEWSKA EWA GRAŻYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-18 | |||||||||
3 | FEY DARIUSZ PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-01-11 | |||||||||
4 | FIRYN SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-07-11 | |||||||||
5 | GAJEWSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-22 | |||||||||
6 | GIŁKA WOJCIECH | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-01-18 | |||||||||
7 | GŁĄB SZYMON | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2013-12-12 | |||||||||
8 | JANKOWSKA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-12 | |||||||||
9 | JARMUŁOWICZ MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-12 | |||||||||
10 | KAŹMIERCZYK ZBIGNIEW MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-11 | |||||||||
11 | KLASSA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-05-24 | |||||||||
12 | KOPECKA-PILARCZYK JUSTYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | WYDZIAŁ OCEANOGRAFII I GEOGRAFII | 2013-03-15 | |||||||||
13 | KOVAL MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-26 | |||||||||
14 | KOŚCIELAK SŁAWOMIR JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-10-11 | |||||||||
15 | KOŹLAK ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2013-05-14 | |||||||||
16 | KUĆ JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-05 | |||||||||
17 | KŁONCZYŃSKI ARNOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-05-17 | |||||||||
18 | LEWIŃSKA ANETA GRAŻYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-14 | |||||||||
19 | LIZIŃSKA WIESŁAWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2013-11-26 | |||||||||
20 | MARGOŃSKA HANNA BOGNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-11-15 | |||||||||
21 | MODRZEWSKA MIROSŁAWA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-14 | |||||||||
22 | NARAJCZYK MAGDALENA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-06-28 | |||||||||
23 | NERLICKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-17 | |||||||||
24 | OŻÓG MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-10-11 | |||||||||
25 | PAŻDJERSKI DUSAN VLADISLAV | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-14 | |||||||||
26 | SEMRAU JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-07 | |||||||||
27 | SIBIŃSKA MARIA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-25 | |||||||||
28 | SITKIEWICZ PAWEŁ JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-21 | |||||||||
29 | SZCZUROWSKI IRENEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-21 | |||||||||
30 | SZYMAŃSKA ANETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-11-20 | |||||||||
31 | UZIĘBŁO PIOTR JERZY | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-09-23 | |||||||||
32 | WALCZAK ANNA GRAŻYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-09-05 | |||||||||
33 | WYŻKIEWICZ-MAKSIMOW REGINA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-07-10 | |||||||||
34 | WÓJCIK-KARPACZ ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-04-25 | |||||||||
35 | ZAMOJSKA ANNA JADWIGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-10-24 | |||||||||
UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU | |||||||||||||
1 | ADAMCZYK ANITA SYLWIA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-03-25 | |||||||||
2 | AMBROŻY PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ANGLISTYKI | 2013-12-05 | |||||||||
3 | ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-01 | |||||||||
4 | BARAŃSKA MARZENA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-09-30 | |||||||||
5 | BARTOSZAK-ADAMSKA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-26 | |||||||||
6 | BERNARD RAFAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-03-22 | |||||||||
7 | BIAŁECKI KONRAD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-09-23 | |||||||||
8 | BIEDROŃ ADRIANA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ ANGLISTYKI | 2013-04-26 | |||||||||
9 | BONAR JOLANTA ANNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2013-03-19 | |||||||||
10 | BRONOWSKI PAWEŁ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2013-11-25 | |||||||||
11 | BRZÓSTOWICZ-KLAJN MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-06-05 | |||||||||
12 | BUCZKOWSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-04-19 | |||||||||
13 | BUJAK MACIEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-26 | |||||||||
14 | BURDZIŃSKI GOTARD TADEUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-01-18 | |||||||||
15 | BĄCZKIEWICZ ALINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-12-13 | |||||||||
16 | CZERSKA TATIANA ADRIANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-01-09 | |||||||||
17 | CHODKIEWICZ JAN PIOTR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2013-06-03 | |||||||||
18 | DOHNAL WOJCIECH PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-10-21 | |||||||||
19 | DRAGON KRZYSZTOF | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-09-24 | |||||||||
20 | DRYNDA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-06-13 | |||||||||
21 | DUDEK ANDRZEJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-04-26 | |||||||||
22 | FEDOROWICZ MAGDALENA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-10 | |||||||||
23 | FEHLER WŁODZIMIERZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-12-02 | |||||||||
24 | FILIP GRAŻYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-01-30 | |||||||||
25 | FORALEWSKI PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-10-18 | |||||||||
26 | FRANKOWSKI MARCIN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-11-22 | |||||||||
27 | GALUBA RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-06-28 | |||||||||
28 | GMYS MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-26 | |||||||||
29 | GOGOLIK MIROSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-11-06 | |||||||||
30 | GRAF RENATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-06-28 | |||||||||
31 | GRZESZCZUK-BRENDEL HANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-05-20 | |||||||||
32 | GÓRZYŃSKI SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-03-26 | |||||||||
33 | HANĆKOWIAK MICHAŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-11-29 | |||||||||
34 | HNATEJKO ZBIGNIEW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-26 | |||||||||
35 | HRYNKIEWICZ-ADAMSKICH BOŻENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-12-19 | |||||||||
36 | HUCZYŃSKI ADAM WŁODZIMIERZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-05-24 | |||||||||
37 | JABŁOŃSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-09 | |||||||||
38 | JAKONIUK-DIALLO ANNA AGNIESZKA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2013-02-12 | |||||||||
39 | JAKUBOWSKA-KOZIK ANNA MIROSŁAWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-25 | |||||||||
40 | JANUSZEWSKI JANUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-12-20 | |||||||||
41 | JASICZAK MICHAŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-09-20 | |||||||||
42 | JASTRZĘBSKA IZABELLA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-26 | |||||||||
43 | JELONKIEWICZ-STERIANOS IRENA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2013-10-21 | |||||||||
44 | KAMIŃSKI TADEUSZ BOGDAN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-03-18 | |||||||||
45 | KOCHANOWICZ RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-11-13 | |||||||||
46 | KOKOCIŃSKI MIKOŁAJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-09-25 | |||||||||
47 | KORDELA MARZENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-07 | |||||||||
48 | KRAWIECKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-10-09 | |||||||||
49 | KRZESŁOWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-06-20 | |||||||||
50 | KRZYMIŃSKA SYLWIA ŁUCJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-05-17 | |||||||||
51 | KRZYMKOWSKI MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-02-19 | |||||||||
52 | KUBASZCZYK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-01-17 | |||||||||
53 | KUCZYŃSKI LECHOSŁAW WOJCIECH | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-09-25 | |||||||||
54 | KURCZ MACIEJ MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-01-21 | |||||||||
55 | KWIATKOWSKA AGNIESZKA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-03-20 | |||||||||
56 | LESZKOWICZ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-02-18 | |||||||||
57 | LEŚNIEWICZ KRZYSZTOF ALEKSANDER | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-09-25 | |||||||||
58 | LIBEREK JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-09-25 | |||||||||
59 | LORENC JADWIGA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-01 | |||||||||
60 | MACHAŁEK MAŁGORZATA WIESŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-02-25 | |||||||||
61 | MACHOWIAK KATARZYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-05-28 | |||||||||
62 | MAJOR MACIEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-10-02 | |||||||||
63 | MATUSZEWSKI SZYMON | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-09-25 | |||||||||
64 | MICHALIK JERZY FRANCISZEK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-04-05 | |||||||||
65 | MICHALSKA IWONNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2013-02-05 | |||||||||
66 | MICHAŁOWSKA MARIANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-10-07 | |||||||||
67 | MIGDAŁ JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-06-26 | |||||||||
68 | MISZCZAK KRZYSZTOF RYSZARD | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-03-11 | |||||||||
69 | MĄKA-MALATYŃSKA KATARZYNA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-01-23 | |||||||||
70 | NOWAKOWSKI JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-05-08 | |||||||||
71 | NOWICKA-SCHEIBE JOANNA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-20 | |||||||||
72 | OLCZYK MACIEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-14 | |||||||||
73 | OLSZOWY LESZEK | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-10-18 | |||||||||
74 | PACUD RADOSŁAW TADEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-14 | |||||||||
75 | PANKALLA ANDRZEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2013-01-28 | |||||||||
76 | PASZKIEWICZ JĘDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-03-04 | |||||||||
77 | PIOTROWSKA IWONA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-03-19 | |||||||||
78 | PNIEWSKI TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-11-22 | |||||||||
79 | POLAK MIECZYSŁAW KAZIMIERZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-17 | |||||||||
80 | ROSALES RODRIGUEZ AMAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-03-21 | |||||||||
81 | RYMAR DARIUSZ ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-04-08 | |||||||||
82 | SIKORSKI RAFAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-19 | |||||||||
83 | SKRZYPEK DOMINIKA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-10-24 | |||||||||
84 | SMOLIŃSKA MARTA CECYLIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-03-18 | |||||||||
85 | SMYKOWSKI BŁAŻEJ ALOJZY | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2013-03-04 | |||||||||
86 | STANEK TERESA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-19 | |||||||||
87 | STANINSKI KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-26 | |||||||||
88 | STARNAWSKI WITOLD ZBIGNIEW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2013-06-25 | |||||||||
89 | STULIGROSZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-05-22 | |||||||||
90 | SZUBERT ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-11-21 | |||||||||
91 | SZUSTAKIEWICZ PRZEMYSŁAW SŁAWOMIR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-15 | |||||||||
92 | SÓJKA TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-19 | |||||||||
93 | SŁOBODA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-03-13 | |||||||||
94 | TARNOPOLSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2013-02-25 | |||||||||
95 | WAWRZYNIAK RAFAŁ TOMASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-26 | |||||||||
96 | WITKOWSKI RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-03-25 | |||||||||
97 | WOJTKIELEWICZ AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-10-18 | |||||||||
98 | WOŁYŃSKI WALDEMAR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-09-20 | |||||||||
99 | WROŃSKA MARTA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2013-05-21 | |||||||||
100 | WROŃSKA-PILAREK DOROTA WANDA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-10-18 | |||||||||
101 | WRYK RYSZARD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2013-03-26 | |||||||||
102 | WÓJTOWICZ-RAJCHEL HANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-22 | |||||||||
103 | WĘŻYK PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-10-08 | |||||||||
104 | ZAJADACZ ALINA MIROSŁAWA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2013-02-26 | |||||||||
105 | ZIELIŃSKI MICHAŁ ARKADIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-07-12 | |||||||||
106 | ZIÓŁEK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-06-21 | |||||||||
107 | ŁAPOTT JACEK FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-12-09 | |||||||||
108 | ŚNIEDZIEWSKI PIOTR MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2013-06-19 | |||||||||
109 | ŻUREK MAREK BRONISŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2013-03-04 | |||||||||
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | ADAMSKI ANDRZEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-13 | |||||||||
2 | ADAMUS JANUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-10-31 | |||||||||
3 | AUGUSTYN LESZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-05-23 | |||||||||
4 | BABIK ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-02-21 | |||||||||
5 | BACŁAWSKI ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-12-19 | |||||||||
6 | BARAN WOJCIECH HENRYK | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-07-09 | |||||||||
7 | BAŁDYS-WALIGÓRSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-20 | |||||||||
8 | BIAŁECKA-PIKUL MARTA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-10-10 | |||||||||
9 | BIBORSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-21 | |||||||||
10 | BIELAWSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-21 | |||||||||
11 | BIK-MULTANOWSKI MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-21 | |||||||||
12 | BILSKA-WODECKA ELŻBIETA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-06-19 | |||||||||
13 | BITNER-WRÓBLEWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-20 | |||||||||
14 | BOGUNIA-BOROWSKA MAŁGORZATA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-06-27 | |||||||||
15 | BROŻEK-MUCHA ZUZANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-13 | |||||||||
16 | BŁASIAK TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-12-17 | |||||||||
17 | CAR ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-20 | |||||||||
18 | CICHOCKA-JAROSZ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-21 | |||||||||
19 | CIEĆKO-MICHALSKA IRENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-19 | |||||||||
20 | CZERWIŃSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-26 | |||||||||
21 | CZYŻOWSKA DOROTA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-10-24 | |||||||||
22 | DANEL KRZYSZTOF STANISŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-17 | |||||||||
23 | DOBROWOLSKI TOMASZ JACEK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-05-23 | |||||||||
24 | DONESCH-JEŻO EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-07 | |||||||||
25 | DOROŻYŃSKI PRZEMYSŁAW | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-03-28 | |||||||||
26 | DRELICHARZ WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-03-08 | |||||||||
27 | DROŻDŻ DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
28 | DUDA MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-06-25 | |||||||||
29 | DUTKA JULIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-20 | |||||||||
30 | DUTSCH-WICHEREK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-18 | |||||||||
31 | DZIEWIERZ ARTUR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-21 | |||||||||
32 | GRUSZKA-GOSIEWSKA ALEKSANDRA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-12-19 | |||||||||
33 | GRYGLEWSKI PIOTR ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-29 | |||||||||
34 | GRZEGORCZYK FILIP | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-20 | |||||||||
35 | GRZMIL PAWEŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-04-23 | |||||||||
36 | GUCZALSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-06-06 | |||||||||
37 | GŁOGOWSKI ALEKSANDER | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-07-02 | |||||||||
38 | GŁĘBOCKI HENRYK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-01-25 | |||||||||
39 | HANDZLIK JADWIGA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-10-28 | |||||||||
40 | HEYDEL MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-09-11 | |||||||||
41 | HOBOT-MARCINEK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-03-20 | |||||||||
42 | HOJA-ŁUKOWICZ DOROTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-03-12 | |||||||||
43 | ILNICKI TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-02-19 | |||||||||
44 | IWAŃSKA BARBARA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-10-21 | |||||||||
45 | JABŁOŃSKI ZENON | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-05-23 | |||||||||
46 | JACH ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-21 | |||||||||
47 | JACKO JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2013-05-22 | |||||||||
48 | JANIK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-16 | |||||||||
49 | JASTRZĘBSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-21 | |||||||||
50 | JASTRZĘBSKI MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-20 | |||||||||
51 | JÓZEFOWSKI SZCZEPAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-03-19 | |||||||||
52 | KACZMARCZYK MICHAŁ ROCH | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-04-25 | |||||||||
53 | KACZMARZYK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-17 | |||||||||
54 | KAPUSTA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-03-19 | |||||||||
55 | KARAŚ MAREK | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-02-07 | |||||||||
56 | KARGOL TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-04-05 | |||||||||
57 | KASTORY AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-02-01 | |||||||||
58 | KASZA ANETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2013-06-18 | |||||||||
59 | KASZUBA-ZWOIŃSKA JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
60 | KIEĆ-WILK BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-18 | |||||||||
61 | KIEŁBASA JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
62 | KIEŁKOWSKI TADEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-20 | |||||||||
63 | KIJANIA-PLACEK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-02-21 | |||||||||
64 | KISIEL PRZEMYSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-09-19 | |||||||||
65 | KOCHANA JOLANTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-31 | |||||||||
66 | KOHUTEK KONRAD | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-20 | |||||||||
67 | KONOPKA TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-21 | |||||||||
68 | KONTRYMOWICZ-OGIŃSKA HALSZKA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-04-18 | |||||||||
69 | KONTUREK ALEKSANDER | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-20 | |||||||||
70 | KORNAŚ TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-12-18 | |||||||||
71 | KORWIN-SŁOMCZYŃSKA IRENA KATARZYNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-01-10 | |||||||||
72 | KOT PIOTR STANISŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-10-31 | |||||||||
73 | KOWALSKA BEATA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-12-19 | |||||||||
74 | KOZAK JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-17 | |||||||||
75 | KOZICKA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-05-29 | |||||||||
76 | KOŁODZIEJ BOGUSŁAW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-11-19 | |||||||||
77 | KREFT JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2013-02-20 | |||||||||
78 | KREMER BARBARA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-06-25 | |||||||||
79 | KUBICKA-TRZĄSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-21 | |||||||||
80 | KUCAŁA BOŻENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-14 | |||||||||
81 | KUIJPER DRIES PIETER JAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-04-16 | |||||||||
82 | KUŚNIERZ-CABALA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-21 | |||||||||
83 | KUŹNIAK BRYGIDA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-09-16 | |||||||||
84 | KĘDZIERSKI MARIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-10-22 | |||||||||
85 | KĘPCZYŃSKI MARIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-18 | |||||||||
86 | LECH TERESA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-02-25 | |||||||||
87 | LIPIŃSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-12-04 | |||||||||
88 | MACHACZKA MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-20 | |||||||||
89 | MADEJ KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-02-25 | |||||||||
90 | MAJEWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
91 | MATERA PAULINA ALEKSANDRA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-12-03 | |||||||||
92 | MAZUR JOANNA TERESA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-09-25 | |||||||||
93 | MILEWICZ TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-18 | |||||||||
94 | MLECZKO PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-10-22 | |||||||||
95 | MOTAK DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-09-19 | |||||||||
96 | MRÓWKA KAZIMIERZ FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-03-21 | |||||||||
97 | MUSIAŁEK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
98 | MUSIOŁ ROBERT | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-05-27 | |||||||||
99 | MUSZYŃSKA BOŻENA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-07-09 | |||||||||
100 | MYCAWKA MIROSŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-04-10 | |||||||||
101 | MYŚLIWA-KURDZIEL BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2013-09-24 | |||||||||
102 | MĄCZYŃSKI MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-20 | |||||||||
103 | NALBORCZYK AGATA IRENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-02-21 | |||||||||
104 | NIEMIEC PIOTR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-12-05 | |||||||||
105 | NOWAK PIOTR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-09-26 | |||||||||
106 | OCHAL ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-01-31 | |||||||||
107 | ORZECHOWSKI JAROSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-03-14 | |||||||||
108 | OSYCZKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-06-25 | |||||||||
109 | PALCZEWSKI JULIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-23 | |||||||||
110 | PAWLIK DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
111 | PELCZAR-BARWACZ ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-06-27 | |||||||||
112 | PIETRZYK-REEVES DOROTA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-10-08 | |||||||||
113 | PIHUT MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-17 | |||||||||
114 | PIOTROWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-15 | |||||||||
115 | PODGAJNY ROBERT | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-05-23 | |||||||||
116 | PODRECKA MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-17 | |||||||||
117 | POLAK SEBASTIAN | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-06-10 | |||||||||
118 | POTOCZEK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-18 | |||||||||
119 | PRZYBYŁO MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-06-25 | |||||||||
120 | PŁAZAK WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-17 | |||||||||
121 | RAKOWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-18 | |||||||||
122 | REDZIK ADAM JANUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-10 | |||||||||
123 | RODZIŃSKA-NOWAK JUDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-03-15 | |||||||||
124 | ROSIŃSKI JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2013-10-09 | |||||||||
125 | ROSPONDEK MARIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-01-15 | |||||||||
126 | RUSINEK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-01-09 | |||||||||
127 | RUTKOWSKA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-01-22 | |||||||||
128 | RYBKOWSKI RADOSŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-06-11 | |||||||||
129 | SACHA TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-16 | |||||||||
130 | SAJEWICZ MIECZYSŁAW | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-07-09 | |||||||||
131 | SIWIEC MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-01-16 | |||||||||
132 | SKIBIŃSKI ROMAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-09-19 | |||||||||
133 | SOCHA PAWEŁ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-05-16 | |||||||||
134 | SOJA JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-21 | |||||||||
135 | SOWA-STASZCZAK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-21 | |||||||||
136 | STALA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-18 | |||||||||
137 | STAROWICZ-BUBAK KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
138 | STAWARZ ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-06-27 | |||||||||
139 | STĘPIEŃ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-09-19 | |||||||||
140 | SUCH BARTOSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-09-19 | |||||||||
141 | SWACZYNA BARTŁOMIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-21 | |||||||||
142 | SWORA MARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-17 | |||||||||
143 | SZCZEPANIK ANTONI | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-16 | |||||||||
144 | SZCZERBIŃSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-17 | |||||||||
145 | SZMAŃDA JACEK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-03-26 | |||||||||
146 | SZPILA GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
147 | SZTUKA MARIUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-12-12 | |||||||||
148 | SZUMIŁO-KULCZYCKA DOBROSŁAWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-20 | |||||||||
149 | TOKARSKI KRZYSZTOF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-05-14 | |||||||||
150 | TURAJ WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-19 | |||||||||
151 | TYLKO GRZEGORZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-10-22 | |||||||||
152 | WIATROWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-10-21 | |||||||||
153 | WOJCIECHOWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-19 | |||||||||
154 | WOJNICKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2013-03-20 | |||||||||
155 | WORDLICZEK ŁUKASZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-12-10 | |||||||||
156 | WRONKA ELIGIUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-05-09 | |||||||||
157 | WROŃSKA KATARZYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-02-28 | |||||||||
158 | WYDRO PAWEŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-19 | |||||||||
159 | WYDRYCKA ANNA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-06-12 | |||||||||
160 | WÓJKOWSKA-MACH JADWIGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-17 | |||||||||
161 | WĘGRZYN IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-05-22 | |||||||||
162 | ZBOROWSKI KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-10-17 | |||||||||
163 | ZIARKO JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2013-04-17 | |||||||||
164 | ZIÓŁKOWSKA-RUDOWICZ ELŻBIETA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-09-19 | |||||||||
165 | ZUBA DARIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-13 | |||||||||
166 | ZUBEK SZYMON | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2013-03-19 | |||||||||
167 | ŁOJEK STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-09-19 | |||||||||
168 | ŚLUFIŃSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITYCZNYCH | 2013-04-09 | |||||||||
169 | ŚPIEWAK SŁAWOMIR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-12-05 | |||||||||
170 | ŻELAZNY MIROSŁAW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-07-02 | |||||||||
UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH | |||||||||||||
1 | GAPYS JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-02-21 | |||||||||
2 | GREBIESZKOW KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2013-02-21 | |||||||||
3 | KOSTUCH LUCYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-10-17 | |||||||||
4 | PAJĄK JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-04-18 | |||||||||
5 | PIASECKA-STRZELEC RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-19 | |||||||||
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | ADAMSKI ANDRZEJ JÓZEF | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-09-30 | |||||||||
2 | BUGAJAK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2013-03-07 | |||||||||
3 | DEKAŃSKI DARIUSZ ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-04-08 | |||||||||
4 | DOMASZK ARKADIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2013-09-24 | |||||||||
5 | DRZEWIECKI PIOTR JÓZEF | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-24 | |||||||||
6 | DZIUROK ADAM JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-09-23 | |||||||||
7 | GOŁĘBIOWSKA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2013-06-25 | |||||||||
8 | GRZYBOWSKI JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2013-10-17 | |||||||||
9 | KOŁODZIEJ-DURNAŚ AGNIESZKA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-05-06 | |||||||||
10 | KANTOR ROBERT JÓZEF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2013-11-12 | |||||||||
11 | KLUJ WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-10-21 | |||||||||
12 | MAKIŁŁA DARIUSZ JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-01-07 | |||||||||
13 | NOWAKOWSKI BARTOSZ SZYMON | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2013-09-24 | |||||||||
14 | OETTINGEN URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-01-07 | |||||||||
15 | POLAK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-03-04 | |||||||||
16 | PRUFER PAWEŁ EDWARD | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2013-02-04 | |||||||||
17 | STECZKOWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2013-11-26 | |||||||||
18 | TATAR MAREK JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-03 | |||||||||
19 | ŁĘCICKI GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-02-18 | |||||||||
UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY | |||||||||||||
1 | KARCZEWSKI DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-09-24 | |||||||||
2 | ŁUĆ IRENEUSZ ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-11 | |||||||||
UNIWERSYTET ŁÓDZKI | |||||||||||||
1 | ADAMCZYK JOLANTA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-24 | |||||||||
2 | ARABSKI MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-10-29 | |||||||||
3 | BARWIŃSKI MAREK PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-10-22 | |||||||||
4 | BEDNARCZYK PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-26 | |||||||||
5 | BRILLOWSKA-DĄBROWSKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-06-25 | |||||||||
6 | BURZYŃSKA DOROTA ALDONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-05-20 | |||||||||
7 | BĄCZKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-04 | |||||||||
8 | CHLEBNY JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-18 | |||||||||
9 | CICHOMSKI MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-25 | |||||||||
10 | DAŃSKA-BORSIAK BARBARA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-06-24 | |||||||||
11 | DWORAK EDYTA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-09-30 | |||||||||
12 | EJSMONT KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-27 | |||||||||
13 | ENGELKING LESZEK MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-15 | |||||||||
14 | FERENC TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-06-03 | |||||||||
15 | FILIPCZAK WITOLD ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2013-10-24 | |||||||||
16 | FLORCZAK WALDEMAR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-01-21 | |||||||||
17 | FORYSIAK JACEK JÓZEF | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-09-17 | |||||||||
18 | GOLECKI MARIUSZ JERZY | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-04-12 | |||||||||
19 | GOŁĄB MARIUSZ ARKADIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-18 | |||||||||
20 | GRZELAK MARIA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-09-23 | |||||||||
21 | GÓRECKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-18 | |||||||||
22 | JAWORSKI JACEK PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-07-01 | |||||||||
23 | JEZIORNY DARIUSZ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2013-02-28 | |||||||||
24 | JUREWICZ JUSTYNA JOANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-10 | |||||||||
25 | KABALSKI PRZEMYSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-10-07 | |||||||||
26 | KACZYŃSKA ELWIRA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-25 | |||||||||
27 | KAMIONOWSKI JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-27 | |||||||||
28 | KAŹMIERSKI JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-11-25 | |||||||||
29 | KORZENIEWSKI JERZY | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-03-25 | |||||||||
30 | KOWALSKI ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-26 | |||||||||
31 | KRAJEWSKI PIOTR FELIKS | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-12-16 | |||||||||
32 | KRAWCZYK AGNIESZKA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-06 | |||||||||
33 | KRZEŚLAK ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-03-26 | |||||||||
34 | KUBIAK RAFAŁ STEFAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-09-20 | |||||||||
35 | KURAN MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-14 | |||||||||
36 | KŁOSIŃSKA-NACHIN AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-01 | |||||||||
37 | LORKIEWICZ WIESŁAW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-05-28 | |||||||||
38 | MICHALSKA-MARCINIAK MONIKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-22 | |||||||||
39 | MOKRACKA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-04-23 | |||||||||
40 | NOWAKOWSKI JACEK JÓZEF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-04-23 | |||||||||
41 | OZIMIŃSKI WOJCIECH PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-10-23 | |||||||||
42 | OŻGO MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-02-26 | |||||||||
43 | PASTUSIAK RADOSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-04-22 | |||||||||
44 | PAŁUSZYŃSKA EDYTA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-21 | |||||||||
45 | PIETRYCH PIOTR MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-11 | |||||||||
46 | PIETRZAK JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2013-11-28 | |||||||||
47 | PODSTAWCZYŃSKA AGNIESZKA MONIKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-12-03 | |||||||||
48 | POLIT JUSTYNA TERESA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-29 | |||||||||
49 | POPŁOŃSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-29 | |||||||||
50 | PRYKOWSKA-MICHALAK KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-22 | |||||||||
51 | PRZYBYLIŃSKI MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-06-24 | |||||||||
52 | PYRĆ KRZYSZTOF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-10-29 | |||||||||
53 | PŁUCIENNIK ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-03-19 | |||||||||
54 | ROSIŃSKA-BUKOWSKA MAGDALENA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-04-22 | |||||||||
55 | SIP ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-01-29 | |||||||||
56 | SOLSKI ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-14 | |||||||||
57 | SOŁJAN IZABELA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-04-23 | |||||||||
58 | STECIĄG MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-10 | |||||||||
59 | STOBIECKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-24 | |||||||||
60 | STĘPIŃSKI DARIUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-04-23 | |||||||||
61 | SZEFLIŃSKA-BARAN MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-08 | |||||||||
62 | SZYNDLER ANNA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-12 | |||||||||
63 | TOMASZEWSKI EDMUND ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-06-25 | |||||||||
64 | TURZYŃSKI MIKOŁAJ PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-12-02 | |||||||||
65 | UJAZDOWSKI KAZIMIERZ MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-13 | |||||||||
66 | WOJTAL-FRANKIEWICZ ADRIANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-06-25 | |||||||||
67 | WOJTASZCZYK KATARZYNA KAROLINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-11-18 | |||||||||
68 | WOŹNIAK-ŁABIENIEC MARZENA MARIOLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-21 | |||||||||
69 | WÓJCIK MARCIN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2013-01-08 | |||||||||
70 | ZARĘBSKI RAFAŁ GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-05 | |||||||||
71 | ZAWISZA ANNA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-07-10 | |||||||||
72 | ŚMIETAŃSKI MAREK JAROSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-05-15 | |||||||||
UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE | |||||||||||||
1 | BEDNARZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-11-06 | |||||||||
2 | BIERNACKA-LIGIĘZA ILONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2013-02-08 | |||||||||
3 | BOROWSKI PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-28 | |||||||||
4 | BYRA STANISŁAWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-11-18 | |||||||||
5 | CHODOROWSKI JACEK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-04-10 | |||||||||
6 | DAWIDEK JAROSŁAW ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-11-13 | |||||||||
7 | DUMAŁA HANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2013-01-25 | |||||||||
8 | ECKHARDT KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-15 | |||||||||
9 | GRODZKI BOGUSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-10-16 | |||||||||
10 | GÓŹDŹ MAREK SZYMON | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2013-10-28 | |||||||||
11 | GŁAZ ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-19 | |||||||||
12 | JAROSZUK-ŚCISEŁ JOLANTA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-09-23 | |||||||||
13 | KANIOS ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-06-19 | |||||||||
14 | KOPACZYŃSKA-PIECZNIAK KATARZYNA IRMINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-07-04 | |||||||||
15 | KOSUT ANNA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-19 | |||||||||
16 | KUCHARCZYK HALINA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-02-20 | |||||||||
17 | KUJAWSKA-LIS EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-04-17 | |||||||||
18 | KUSIO URSZULA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POZNANIU I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-07-03 | |||||||||
19 | LATOCH-ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-19 | |||||||||
20 | MACHOWICZ KINGA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2013-10-11 | |||||||||
21 | MAGIER DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-10-09 | |||||||||
22 | MARCZEWSKA MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-11-27 | |||||||||
23 | MAZUR ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-02-20 | |||||||||
24 | MAŁYSKA AGATA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-05-15 | |||||||||
25 | MORAWSKA IWONA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-04-10 | |||||||||
26 | NIEZGODA ANDRZEJ GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-13 | |||||||||
27 | NOWAKOWSKI ANDRZEJ KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POZNANIU I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-04-24 | |||||||||
28 | PANASIUK JOLANTA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-12-18 | |||||||||
29 | PARCZEWSKA TERESA BOŻENA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-11-20 | |||||||||
30 | PELC ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2013-06-24 | |||||||||
31 | POGONOWSKA-BEZRĄK EWA AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-12-18 | |||||||||
32 | PROCHNIAK LESZEK STANISŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2013-04-22 | |||||||||
33 | RAJCHEL JAN BOGDAN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2013-06-21 | |||||||||
34 | RODZIK JAN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-10-09 | |||||||||
35 | RYSZKIEWICZ MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-10-09 | |||||||||
36 | SKRZYDŁO-TEFELSKA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-19 | |||||||||
37 | SZULCZEWSKI GRZEGORZ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-07-02 | |||||||||
38 | TETERYCZ-PUZIO AGNIESZKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-01-16 | |||||||||
39 | TYSZCZUK-ROTKO KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-28 | |||||||||
40 | WALENTUKIEWICZ WIESŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POZNANIU I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-12-04 | |||||||||
41 | WARDA MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2013-01-28 | |||||||||
42 | WIATER ADRIAN RYSZARD | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-10-16 | |||||||||
43 | WIĄCEK AGNIESZKA EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-10 | |||||||||
44 | WORZAKOWSKA MARTA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-23 | |||||||||
45 | ŁUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-13 | |||||||||
46 | ŁYSZCZEK RENATA JOLANTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-05-06 | |||||||||
47 | ŻARDECKI WIESŁAW ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-07-03 | |||||||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU | |||||||||||||
1 | BEGIER-KRASIŃSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-05-15 | |||||||||
2 | BIENERT AGNIESZKA MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-01-16 | |||||||||
3 | BOGDAŃSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-06-12 | |||||||||
4 | BUGAJSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-11-04 | |||||||||
5 | CZYŻ ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-12-18 | |||||||||
6 | DMITRZAK-WĘGLARZ MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-02-13 | |||||||||
7 | GIL LIDIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-05-15 | |||||||||
8 | JURCZYK MIECZYSŁAWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-10-23 | |||||||||
9 | KARCZEWSKI MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-02-13 | |||||||||
10 | KASPRZYK MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-06-19 | |||||||||
11 | KOBA MARCIN BARTŁOMIEJ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-10-09 | |||||||||
12 | KORYBALSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-06-19 | |||||||||
13 | KUBICA ALDONA BERNADETA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-04-08 | |||||||||
14 | LISIŃSKI PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-04-08 | |||||||||
15 | MOSTOWSKA ADRIANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-06-25 | |||||||||
16 | NOWACZYK ALICJA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-04-17 | |||||||||
17 | ROSIŃCZUK-TONDERYS JOANNA STANISŁAWA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-06-10 | |||||||||
18 | RUCIŃSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-06-19 | |||||||||
19 | RZYMSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-04-08 | |||||||||
20 | SZCZAWIŃSKA-POPŁONYK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-10-16 | |||||||||
21 | SZCZEP ANKIEWICZ ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-04-10 | |||||||||
22 | SŁOPIEŃ AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-01-16 | |||||||||
23 | WINIARSKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-11-13 | |||||||||
24 | WIZNEROWICZ MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2013-06-19 | |||||||||
25 | ŁUKASIK MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-05-08 | |||||||||
26 | ŻABA CZESŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2013-12-11 | |||||||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | BOBEK VLADIMIR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-04-10 | |||||||||
2 | BUDREWICZ SŁAWOMIR PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-10-16 | |||||||||
3 | BŁOŃSKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-01-16 | |||||||||
4 | GOŹDZIK WALDEMAR STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-14 | |||||||||
5 | KACZMAREK RADOSŁAW TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU | 2013-12-11 | |||||||||
6 | KOSZEWICZ MAGDALENA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-06-27 | |||||||||
7 | KUSZTAL MARIUSZ ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-06-26 | |||||||||
8 | KUŹNIAR TOMASZ JAKUB | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU | 2013-09-25 | |||||||||
9 | MAZANOWSKA OKTAWIA ZOFIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU | 2013-09-18 | |||||||||
10 | MULAK AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-12-11 | |||||||||
11 | MUSIAŁ KINGA MILADA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-06-12 | |||||||||
12 | POLAK-JONKISZ DOROTA LUDMIŁA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-06-26 | |||||||||
13 | WRÓBEL GRAŻYNA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2013-02-13 | |||||||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU | |||||||||||||
1 | BŁACHNIO-ZABIELSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-04-24 | |||||||||
2 | CZAJA KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-09-25 | |||||||||
3 | HRYNIEWICZ ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-06-24 | |||||||||
4 | JAROSZEWICZ JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-05-22 | |||||||||
5 | KARNA EWA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-02-28 | |||||||||
6 | KNAPP PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-06-26 | |||||||||
7 | KODA MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-06-24 | |||||||||
8 | PAJĄK BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-04-24 | |||||||||
9 | PIETRUSKI JAN KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-03-27 | |||||||||
10 | PORĘBA RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-02-20 | |||||||||
11 | RADZIEJEWSKA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-11-28 | |||||||||
12 | RAZAK-HADY HADY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-11-06 | |||||||||
13 | SURAŻYŃSKI ARKADIUSZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-11-28 | |||||||||
14 | ŚWIEBOCKA EWA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII I ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM | 2013-06-05 | |||||||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE | |||||||||||||
1 | BEŃ-SKOWRONEK IWONA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-09-26 | |||||||||
2 | CHRAPKO BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-01-31 | |||||||||
3 | DRABKO KATARZYNA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-06-27 | |||||||||
4 | DĄBROWSKI WOJCIECH ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-10-10 | |||||||||
5 | KASZTELAN-SZCZERBIŃSKA BEATA ZOFIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-12-19 | |||||||||
6 | MAŁECKA-MASSALSKA TERESA JADWIGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2013-05-23 | |||||||||
7 | MROCZEK TOMASZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-06-27 | |||||||||
8 | MUSIK IRENA GENOWEFA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2013-04-25 | |||||||||
9 | NIERADKO-IWANICKA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2013-03-21 | |||||||||
10 | NIEWCZAS AGATA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2013-06-20 | |||||||||
11 | PETRUCZYNIK ANNA DANUTA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-09-26 | |||||||||
12 | RÓWNICKA-ZUBIK JOANNA MARIA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-01-31 | |||||||||
13 | SAK JAROSŁAW JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-10-31 | |||||||||
14 | SIWEK AGATA EWA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-06-27 | |||||||||
15 | SOWA IRENEUSZ RYSZARD | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-12-12 | |||||||||
16 | SZAJNER MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-02-21 | |||||||||
17 | WACIŃSKI PIOTR JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-01-10 | |||||||||
18 | WOJAS-KRAWCZYK KAMILA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-04-04 | |||||||||
19 | WÓJCIAK-KOSIOR MAGDALENA ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-09-26 | |||||||||
20 | WÓJCICKA GRAŻYNA MIRELLA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM ANGLOJĘZYCZNYM | 2013-04-25 | |||||||||
21 | ZGÓRKA GRAŻYNA BEATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2013-06-27 | |||||||||
22 | ŚWIĘCH-ZUBILEWICZ ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2013-04-25 | |||||||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI | |||||||||||||
1 | BONCELA JOANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-02-19 | |||||||||
2 | BRUCHAJZER ELŻBIETA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-06-11 | |||||||||
3 | FENDLER WOJCIECH MAKSYMILIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-11 | |||||||||
4 | JABŁONOWSKI ZBIGNIEW ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2013-01-15 | |||||||||
5 | JAMROZIAK KRZYSZTOF MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-05 | |||||||||
6 | JASKÓLSKI DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-11 | |||||||||
7 | KAMYSZ ELŻBIETA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-05-14 | |||||||||
8 | KOŁACŃSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-23 | |||||||||
9 | KRÓL ALEKSANDRA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-09-17 | |||||||||
10 | KURNATOWSKA ILONA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-25 | |||||||||
11 | LEGĘDZ LILIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-06-18 | |||||||||
12 | OLSZEWSKA MONIKA ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-02-12 | |||||||||
13 | OSTROWSKI STANISŁAW MARIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-05 | |||||||||
14 | OWCZAREK JACEK DARIUSZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-03-20 | |||||||||
15 | PIOTROWSKI GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2013-04-16 | |||||||||
16 | POLGUJ MICHAŁ PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-26 | |||||||||
17 | RECHCIŃSKI TOMASZ JAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-03 | |||||||||
18 | SIEJA KRZYSZTOF TADEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-05-21 | |||||||||
19 | SALAGIERSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-05 | |||||||||
20 | SZYMAŃSKI PAWEŁ BARTOSZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2013-07-02 | |||||||||
21 | SŁODKI MACIEJ MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-17 | |||||||||
22 | WIERZBOWSKA-DRABIK KARINA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-19 | |||||||||
23 | ZAJDEL RADOSŁAW ADAM | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2013-10-15 | |||||||||
24 | ŁAWNICKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-08 | |||||||||
25 | ŁUKOMSKA-SZYMAŃSKA MONIKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-09 | |||||||||
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU | |||||||||||||
1 | AWIANOWICZ BARTOSZ BOGUSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-15 | |||||||||
2 | BACZAŁA DITTA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-01-15 | |||||||||
3 | BARBASZYŃSKI DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-05-21 | |||||||||
4 | BIEŃ-KACAŁA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-10 | |||||||||
5 | BIŃCZYK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-11 | |||||||||
6 | BORUCKI JANUSZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-12-11 | |||||||||
7 | BRONISZ AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-17 | |||||||||
8 | CYCHNERSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-19 | |||||||||
9 | CZEKANOWSKI PIOTR ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-18 | |||||||||
10 | CZYŻNIEWSKI MARCIN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-11-12 | |||||||||
11 | DEGEN ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-09-17 | |||||||||
12 | DEMBSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-17 | |||||||||
13 | DERKOWSKA-ZIELIŃSKA BEATA JUSTYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-12-11 | |||||||||
14 | DUDEK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-11 | |||||||||
15 | DUTKIEWICZ TOMASZ WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-02-28 | |||||||||
16 | DZEDZEJ ZDZISŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-10-16 | |||||||||
17 | DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-04-16 | |||||||||
18 | FIDELUS ANNA HALINA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-10-15 | |||||||||
19 | FOKSIŃSKI MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-20 | |||||||||
20 | GACKOWSKI DANIEL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-02-13 | |||||||||
21 | GNACIŃSKI PIOTR WOJCIECH | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-10-16 | |||||||||
22 | GODŁOWSKI WŁODZIMIERZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2013-04-10 | |||||||||
23 | GRABOWSKI JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-10-08 | |||||||||
24 | GRUPA MAŁGORZATA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-04-09 | |||||||||
25 | JAWORSKI KRZYSZTOF GRZEGORZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-15 | |||||||||
26 | KARASIŃSKI WALDEMAR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-11-27 | |||||||||
27 | KIMSZA RADOSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-12-04 | |||||||||
28 | KOWALCZYK KRZYSZTOF ANDRZEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-09-30 | |||||||||
29 | KRÓL LECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-02-28 | |||||||||
30 | KABATC JANINA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-02-13 | |||||||||
31 | KAKAREKO TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-12-06 | |||||||||
32 | KATAFIAS ANNA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-10-30 | |||||||||
33 | KNIEĆ WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-11 | |||||||||
34 | KOPIŃSKI PIOTR JAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-15 | |||||||||
35 | KOZIŃSKI MAREK KORNEL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-17 | |||||||||
36 | KOZŁOWSKI TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-27 | |||||||||
37 | KOŁTAN SYLWIA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-07 | |||||||||
38 | KRAKOWIAK PIOTR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-09-24 | |||||||||
39 | KROTOFIL MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-03-05 | |||||||||
40 | KULCZYCKA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
41 | KŁUSEK MIROSŁAW ZENON | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-09-17 | |||||||||
42 | LESKI TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-22 | |||||||||
43 | LIGOR MAGDALENA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
44 | LIPKA KRZYSZTOF LESZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-03-05 | |||||||||
45 | LISAK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-01-15 | |||||||||
46 | LUDWIKOWSKI GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-18 | |||||||||
47 | MAKSYMIUK KATARZYNA IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-11-19 | |||||||||
48 | MATULEWSKI JACEK KAZIMIERZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-06-05 | |||||||||
49 | MORAWSKI WOJCIECH | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-04-16 | |||||||||
50 | NIESYTO JÓZEF | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-11-27 | |||||||||
51 | OLCZAK ANITA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-08 | |||||||||
52 | PETELSKA ANETA DOROTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
53 | PIERNIK AGNIESZKA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-06-14 | |||||||||
54 | ROSZAK PIOTR PAWEŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-18 | |||||||||
55 | SAJA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-10-22 | |||||||||
56 | SERAFIN ZBIGNIEW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-11 | |||||||||
57 | SIEMIENIECKA DOROTA ANNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2013-07-02 | |||||||||
58 | SOBCZYK MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-06-11 | |||||||||
59 | SPRYNSKYY MYROSLAV | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-18 | |||||||||
60 | STACHERA JACEK MARIAN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2013-11-19 | |||||||||
61 | STĘPIEŃ DANUTA WIESŁAWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2013-03-05 | |||||||||
62 | SWIONTEK BRZEZIŃSKA MARIA ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-29 | |||||||||
63 | SZATLACH MARIA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-06-11 | |||||||||
64 | TOMCZAK ŁUKASZ MARCIN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2013-02-05 | |||||||||
65 | TREJGELL ALINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-11-08 | |||||||||
66 | WALENTOWICZ-SADŁECKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-06 | |||||||||
67 | WIŁKOJĆ EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2013-10-15 | |||||||||
68 | WIŚNIEWSKA JOANNA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-11-20 | |||||||||
69 | WOJTKIEWICZ JOANNA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-17 | |||||||||
70 | WOŹNIAK MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-01-25 | |||||||||
71 | WYSOCKA-BOGACKA ANNA MARIA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2013-03-19 | |||||||||
72 | WĘDROWSKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2013-10-09 | |||||||||
73 | ZACHWIEJA MIROSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-02-13 | |||||||||
74 | ZAREMBSKI ZBIGNIEW FRANCISZEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-12-11 | |||||||||
75 | ZDRENKA MARCIN TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-03-19 | |||||||||
76 | ZIELIŃSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-01-15 | |||||||||
77 | ZIELIŃSKA-KANIASTY SYLWIA JULIANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-03-13 | |||||||||
78 | ŻURAWSKI BOGDAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2013-06-25 | |||||||||
UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA W WARSZAWIE | |||||||||||||
1 | BRĘK JAROSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-09-26 | |||||||||
2 | BOROWSKI RYSZARD GRZEGORZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY I TEORII MUZYKI | 2013-09-23 | |||||||||
3 | DZIUROSZ ALEKSANDRA AGNIESZKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE RYTMIKI I TAŃCA | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2013-02-18 | |||||||||
4 | FRANKÓW-ŻELAZNY AGNIESZKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2013-11-16 | |||||||||
5 | HOFFMANN ROMAN ANTONI | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-12-19 | |||||||||
6 | KOZŁOWSKA-SZCZEPANIAK JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-09-26 | |||||||||
7 | KOLASA-HLADIKOVA MONIKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-06-19 | |||||||||
8 | MADEJ ZDZISŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-03-15 | |||||||||
9 | STEFANOWICZ ARTUR MARIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-12-06 | |||||||||
10 | SZAŁAJ-ZIMAK IZABELLA ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2013-10-29 | |||||||||
11 | SZMYT KRZYSZTOF | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2013-03-15 | |||||||||
12 | ŁAWRYNOWICZ-JUST JOANNA MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2013-09-24 | |||||||||
UNIWERSYTET OPOLSKI | |||||||||||||
1 | GAWARKIEWICZ ROMAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-10 | |||||||||
2 | KLEJNOWSKI-RÓŻYCKI DARIUSZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-06-27 | |||||||||
3 | MAKUCHOWSKA MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-10 | |||||||||
4 | MUCHA DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
5 | NADROWSKI HENRYK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-10-17 | |||||||||
6 | PIETREK DANIEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
7 | RYPEL AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-11 | |||||||||
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | GODAWA MARCIN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
2 | KITA MAREK FRANCISZEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-10-23 | |||||||||
3 | POLAK PAWEŁ JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2013-03-20 | |||||||||
4 | SIEWIORA JACEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-12-20 | |||||||||
TEOLOGICZNYCH | |||||||||||||
5 | ŚWIERCZEK ANTONI ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2013-11-29 | |||||||||
UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | BARABASZ-KRASNY BEATA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2013-06-12 | |||||||||
2 | GRZESIAK MACIEJ TADEUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2013-05-22 | |||||||||
3 | KORENOWSKA LESŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-12 | |||||||||
4 | KOTKIEWICZ AURELIA JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-07 | |||||||||
5 | KUROPATNICKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-27 | |||||||||
6 | MITYK IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-10 | |||||||||
7 | PAMUŁA-BEHRENS MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-24 | |||||||||
8 | PIENIĄŻEK MAREK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-07 | |||||||||
9 | POCIECHA AGNIESZKA RENATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2013-03-20 | |||||||||
10 | PODLESZAŃSKA NINA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-03 | |||||||||
11 | SIEROSŁAWSKA ELŻBIETA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-27 | |||||||||
12 | SROKA ŁUKASZ TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-04-04 | |||||||||
13 | SURA PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2013-09-18 | |||||||||
14 | SZTYBER RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-18 | |||||||||
15 | SZYLAR ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-20 | |||||||||
16 | WIŚNIOWSKI BOGDAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2013-05-08 | |||||||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH | |||||||||||||
1 | CHRZANOWSKI GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2013-12-12 | |||||||||
2 | GUGAŁA MAREK JANUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2013-01-16 | |||||||||
3 | KRZEPIŁKO ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2013-02-06 | |||||||||
4 | SKRAJNA TERESA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2013-11-14 | |||||||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE | |||||||||||||
1 | ADASZEK ŁUKASZ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-06-20 | |||||||||
2 | BORSUK GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-06-13 | |||||||||
3 | BUDZYŃSKA MONIKA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-01-15 | |||||||||
4 | DZIDA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-12-16 | |||||||||
5 | GAWLIK-DZIKI URSZULA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNOLOGII | 2013-06-19 | |||||||||
6 | JAKUBCZAK ANDRZEJ JÓZEF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-10-03 | |||||||||
7 | JUŚCIŃSKI SŁAWOMIR MARIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-12-12 | |||||||||
8 | KASPRZYK ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-03-21 | |||||||||
9 | KRASKA PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2013-04-24 | |||||||||
10 | KULPA DANUTA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-10-25 | |||||||||
11 | MASIEROWSKA MARZENA LIDIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-10-25 | |||||||||
12 | MIKICIUK GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-04-19 | |||||||||
13 | NOWAK GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-11-22 | |||||||||
14 | OGNIK KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-12-12 | |||||||||
15 | OLSZEWSKI KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-12-16 | |||||||||
16 | SKWARYŁO-BEDNARZ BARBARA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2013-11-20 | |||||||||
17 | SOBCZAK PAWEŁ TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-11-14 | |||||||||
18 | STASIAK DARIUSZ MIROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNOLOGII | 2013-01-23 | |||||||||
19 | SZMIGIELSKI MAREK ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-07-04 | |||||||||
20 | TOMASZEWSKA EWA BARBARA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-06-20 | |||||||||
21 | TOMCZUK KRZYSZTOF | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-02-21 | |||||||||
22 | WOLIŃSKI JAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-09-09 | |||||||||
23 | WÓJTOWICZ AGNIESZKA MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2013-09-24 | |||||||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU | |||||||||||||
1 | ADAMOWICZ KRZYSZTOF | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-02-12 | |||||||||
2 | BARANOWSKA HANNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2013-06-20 | |||||||||
3 | CAIS-SOKOLIŃSKA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2013-03-21 | |||||||||
4 | DZIURKA DOROTA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2013-06-21 | |||||||||
5 | FRUŻYŃSKA-JÓŹWIAK DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-10-08 | |||||||||
6 | GAWRYSIAK-WITULSKA MARZENA BERNADETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2013-04-25 | |||||||||
7 | GOLIŃSKA BARBARA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-12-13 | |||||||||
8 | KAŹMIERCZAK KATARZYNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-11-13 | |||||||||
9 | KOMISAREK JOLANTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2013-05-24 | |||||||||
10 | MAZUR ANDRZEJ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-05-15 | |||||||||
11 | MIRSKI RADOSŁAW ANDRZEJ | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2013-11-29 | |||||||||
12 | NOWACZEWSKI SEBASTIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2013-12-13 | |||||||||
13 | PANASIEWICZ KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-11-29 | |||||||||
14 | PODLASIŃSKA JOANNA KRYSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-04-25 | |||||||||
15 | RYBACKI PIOTR MIECZYSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-05-24 | |||||||||
16 | SOBCZYŃSKI TADEUSZ MARIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2013-12-12 | |||||||||
17 | STACHOWIAK ALEKSANDER | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-03-12 | |||||||||
18 | SZULC PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-11-15 | |||||||||
19 | WALKOWIAK-TOMCZAK DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2013-09-19 | |||||||||
20 | WOLNA-MARUWKA AGNIESZKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-11-15 | |||||||||
21 | WÓJCIK-GŁADYSZ ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2013-02-22 | |||||||||
22 | ZYDLIK ZOFIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-11-05 | |||||||||
23 | ŚNIEG MAREK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2013-10-11 | |||||||||
24 | ŚWIERCZYŃSKI SŁAWOMIR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2013-04-16 | |||||||||
25 | ŚWIĘCH EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2013-02-22 | |||||||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU | |||||||||||||
1 | BRONKOWSKA MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-02-26 | |||||||||
2 | CYPLIK PAWEŁ MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-03-12 | |||||||||
3 | GONDA-SOROCZYŃSKA ELEONORA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-11-27 | |||||||||
4 | GRZYŚ EDWARD | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2013-03-05 | |||||||||
5 | HALAREWICZ ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2013-06-18 | |||||||||
6 | HEŁDAK MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-07-10 | |||||||||
7 | JAKUBOWSKI WOJCIECH | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-05-29 | |||||||||
8 | JANECZEK MACIEJ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-03-12 | |||||||||
9 | KOWALCZYK ARTUR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-07-16 | |||||||||
10 | KRZYWONOS MAŁGORZATA URSZULA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-02-19 | |||||||||
11 | KRÓL JAROSŁAW | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-12-17 | |||||||||
12 | NOSZCZYK-NOWAK AGNIESZKA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-01-22 | |||||||||
13 | PLESZCZYŃSKA MAŁGORZATA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-05-28 | |||||||||
14 | PURZYC HALINA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-03-12 | |||||||||
15 | RYTEL ELŻBIETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-05-28 | |||||||||
16 | SOKÓŁ-ŁĘTOWSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-12-17 | |||||||||
17 | SZUMNY ANTONI | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-04-23 | |||||||||
18 | WALERON KRZYSZTOF FRANCISZEK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-03-12 | |||||||||
19 | ŻAROWSKA BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2013-01-23 | |||||||||
UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE | |||||||||||||
1 | ADAMCZYK FLORIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI | 2013-12-04 | |||||||||
2 | BERGEL TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-09-24 | |||||||||
3 | BUGAJSKI PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-10-16 | |||||||||
4 | BĄCZEK-KWINTA RENATA DANUTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2013-12-11 | |||||||||
5 | CHMIELOWSKI KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-11-27 | |||||||||
6 | DURŁO GRZEGORZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-01-23 | |||||||||
7 | DĘBICZ REGINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-03-18 | |||||||||
8 | FRAZIK-ADAMCZYK MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-01-14 | |||||||||
9 | HERBUT PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-06-19 | |||||||||
10 | JANKOWIAK ROBERT | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-11-27 | |||||||||
11 | JANKOWSKA BEATA KRYSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-12-02 | |||||||||
12 | KACZOR GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-02-20 | |||||||||
13 | KANOWNIK WŁODZIMIERZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-04-17 | |||||||||
14 | LIS-KRZYŚCIN AGNIESZKA ZOFIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-06-17 | |||||||||
15 | MIKA MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2013-06-12 | |||||||||
16 | PAWŁOWSKA BOŻENA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-07-08 | |||||||||
17 | SKRZYPEK EDYTA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2013-10-23 | |||||||||
18 | TOBIASZ-SALACH RENATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2013-11-20 | |||||||||
19 | WAŁĘGA ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2013-03-20 | |||||||||
20 | WITKOWICZ ROBERT RYSZARD | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2013-07-03 | |||||||||
21 | WŁODARCZYK ZOFIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2013-10-21 | |||||||||
22 | ZALESKI TOMASZ MARIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2013-05-15 | |||||||||
23 | ZIĘBA STANISŁAW | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2013-02-27 | |||||||||
24 | ŁUSZCZYŃSKI JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2013-05-22 | |||||||||
UNIWERSYTET RZESZOWSKI | |||||||||||||
1 | PISULIŃSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2013-10-10 | |||||||||
2 | ZABRANIAK SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2013-07-11 | |||||||||
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI | |||||||||||||
1 | BOSIACKA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-09-26 | |||||||||
2 | CHLEBOWSKA AGNIESZKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-03-14 | |||||||||
3 | CZERNIAWSKI ROBERT | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-05-23 | |||||||||
4 | CZOCHAŃSKI JAROSŁAW TOMASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-12-05 | |||||||||
5 | KOWALEWSKA-KALKOWSKA HALINA ELŻBIETA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-01-31 | |||||||||
6 | MAJCHRZAK MAGDALENA KARINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2013-11-26 | |||||||||
7 | MAJEWSKI SEBASTIAN MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2013-06-13 | |||||||||
8 | MARKOWICZ IWONA JULIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2013-06-12 | |||||||||
9 | MARCINIUK JOLANTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-04-18 | |||||||||
10 | MĘŻYK ANNA HELENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2013-04-22 | |||||||||
11 | PUC MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-10-23 | |||||||||
12 | RAKOWSKI ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-06-24 | |||||||||
13 | SONDEJ TOMASZ JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2013-11-26 | |||||||||
14 | STRĄK TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2013-10-17 | |||||||||
15 | SZCZYPA PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2013-09-26 | |||||||||
16 | SOBISZ ZBIGNIEW RYSZARD | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-02-21 | |||||||||
17 | ZIOŁO MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE FINANSÓW | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2013-10-16 | |||||||||
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH | |||||||||||||
1 | ADAMCZYK-HABRAJSKA MAŁGORZATA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2013-05-07 | |||||||||
2 | BABCZYŃSKA AGNIESZKA IZABELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-05-24 | |||||||||
3 | BOREK MAŁGORZATA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-18 | |||||||||
4 | BURDA JOLANTA MARIA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-03-19 | |||||||||
5 | CHROBAK ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2013-07-09 | |||||||||
6 | CHROBAK DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2013-01-08 | |||||||||
7 | CZERNIAWSKA-KUSZA IZABELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-06-14 | |||||||||
8 | CZWOJDRAK BOŻENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-03-19 | |||||||||
9 | DADAK KRZYSZTOF PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | INSTYTUT SZTUKI WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO W CIESZYNIE | 2013-11-13 | |||||||||
10 | DAWID ALEKSANDER SŁAWOMIR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-01-08 | |||||||||
11 | DE ABGARO ZACHARIASIEWICZ MARIA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-17 | |||||||||
12 | DULIAS RENATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-10-29 | |||||||||
13 | FALISZEK KRYSTYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-11-26 | |||||||||
14 | FECHNER WŁODZIMIERZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI | 2013-09-17 | |||||||||
15 | FRANIEL IZABELLA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-26 | |||||||||
16 | GADOMSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-17 | |||||||||
17 | GAŁĄZKA ALICJA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-12-17 | |||||||||
18 | GĄDEK BOGDAN ADAM | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-02-26 | |||||||||
19 | GĘBOŁYŚ ZDZISŁAW PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII I INFORMATOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-21 | |||||||||
20 | HABDAS MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-15 | |||||||||
21 | HAWRYSZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-12 | |||||||||
22 | JAGODA JOANNA ZOFIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-15 | |||||||||
23 | JAZDON ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII I INFORMATOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-02-26 | |||||||||
24 | JURUŚ DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-11-19 | |||||||||
25 | JĘDRZEJKO PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-18 | |||||||||
26 | KAFEL ALINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-12-13 | |||||||||
27 | KLIŚ ŁUKASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | INSTYTUT SZTUKI WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO W CIESZYNIE | 2013-03-06 | |||||||||
28 | KOPROWSKI PRZEMYSŁAW JERZY | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI | 2013-10-01 | |||||||||
29 | KOWALSKI SEWERYN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-11-26 | |||||||||
30 | KRAKOWIAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-17 | |||||||||
31 | KUCZ ANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-09-30 | |||||||||
32 | KWAPULIŃSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2013-04-23 | |||||||||
33 | KĘDZIOR SŁAWOMIR STANISŁAW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-04-16 | |||||||||
34 | LESZCZYŃSKI PAWEŁ ADRIAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-26 | |||||||||
35 | LEŚNIAK MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-26 | |||||||||
36 | MALCZEWSKA-PAWELEC DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-09-24 | |||||||||
37 | MALICKA EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2013-12-10 | |||||||||
38 | MAROSZCZUK GRAŻYNA JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-06-18 | |||||||||
39 | MYGA-PIĄTEK URSZULA ZDZISŁAWA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-02-22 | |||||||||
40 | NITA JERZY | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-12-03 | |||||||||
41 | NOWAKOWSKA-MAŁUSECKA JOANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-22 | |||||||||
42 | PASZTUŁA KRZYSZTOF | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | INSTYTUT SZTUKI WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO W CIESZYNIE | 2013-01-09 | |||||||||
43 | PETHE ALEKSANDRA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-26 | |||||||||
44 | PICHÓR KATARZYNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI | 2013-06-25 | |||||||||
45 | PIETRZYKOWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-04-23 | |||||||||
46 | PINIOR PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-19 | |||||||||
47 | PORZUCZEK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-15 | |||||||||
48 | RAŚ DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-05-21 | |||||||||
49 | RUPIK WERONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-09-27 | |||||||||
50 | SPIRIDIS NIKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2013-02-19 | |||||||||
51 | STOKŁOSA ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2013-07-09 | |||||||||
52 | SUTOR JULIAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-02-26 | |||||||||
53 | SZADZIŃSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2013-04-23 | |||||||||
54 | TAŃCZUK RENATA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-21 | |||||||||
55 | TOMALAK BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-16 | |||||||||
56 | TORBUS ANDRZEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-12 | |||||||||
57 | TYL MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-12-10 | |||||||||
58 | WOJCIECHOWSKA ANNA KAZIMIERA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-12 | |||||||||
59 | WOJCIESZYŃSKA DANUTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2013-02-15 | |||||||||
60 | WOJTASIK WALDEMAR | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-11-05 | |||||||||
61 | ZAJĄC MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-10 | |||||||||
62 | ZATOŃ MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2013-06-18 | |||||||||
63 | ZHYRKOVA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-02-26 | |||||||||
64 | ŁĘCKI KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-05-28 | |||||||||
65 | ŻYWIOŁEK ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-11-26 | |||||||||
UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-HUMANISTYCZNY IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO W RADOMIU | |||||||||||||
1 | MICHALCZEWSKI REMIGIUSZ MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2013-02-28 | |||||||||
2 | ROGOWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU I ELEKTROTECHNIKI | 2013-11-29 | |||||||||
3 | SZYMANEK ANDRZEJ HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU I ELEKTROTECHNIKI | 2013-10-11 | |||||||||
4 | TARGOSZ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU I ELEKTROTECHNIKI | 2013-02-01 | |||||||||
5 | WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU I ELEKTROTECHNIKI | 2013-10-11 | |||||||||
UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W BYDGOSZCZY | |||||||||||||
1 | GĘSIŃSKI KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2013-09-18 | |||||||||
2 | JACKIEWICZ JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-05-22 | |||||||||
3 | JASKULSKA IWONA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2013-07-12 | |||||||||
4 | KRÓLIKOWSKI BOGUSŁAW WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-04-23 | |||||||||
5 | LEMAŃCZYK GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2013-04-26 | |||||||||
6 | LIGAJ BOGDAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-02-28 | |||||||||
7 | PACZKOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-03-12 | |||||||||
8 | PAŃKA DARIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2013-12-20 | |||||||||
9 | SAWILSKA ANNA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2013-09-27 | |||||||||
10 | SOCHA GRZEGORZ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-06-11 | |||||||||
11 | ZACHWIEJA JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2013-03-26 | |||||||||
UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU | |||||||||||||
1 | BANASZEK AGATA NARCYZA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-CHEMICZNY | 2013-01-31 | |||||||||
2 | CHOMIK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-12-05 | |||||||||
3 | DOLIWA ADAM | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-06-28 | |||||||||
4 | FILIPKOWSKI WOJCIECH | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-06-28 | |||||||||
5 | GĘBCZYŃSKI ANDRZEJ KAZIMIERZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-CHEMICZNY | 2013-04-11 | |||||||||
6 | MIODOWSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-06-06 | |||||||||
7 | PASKO ARTUR IRENEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-06-27 | |||||||||
8 | PISZCZ ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-10-25 | |||||||||
9 | POPŁAWSKI MARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-02-08 | |||||||||
10 | PROKOP KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-10-04 | |||||||||
11 | RUCZYŃSKI IRENEUSZ JÓZEF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-CHEMICZNY | 2013-06-13 | |||||||||
12 | SOŁODOW DENIS | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-11-15 | |||||||||
13 | SZCZEPANIEC MARIA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-09-27 | |||||||||
14 | SZCZEPAŃSKI JACEK EMIL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2013-11-21 | |||||||||
15 | TARWACKA ANNA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-01-18 | |||||||||
16 | URBANIK JAKUB | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2013-10-25 | |||||||||
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE | |||||||||||||
1 | ANTOSIK PAWEŁ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-05-24 | |||||||||
2 | CELLMER SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-10-15 | |||||||||
3 | CHWEDORZEWSKA KATARZYNA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-12-19 | |||||||||
4 | DYBOWSKA BRYGIDA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2013-05-10 | |||||||||
5 | JASZCZAK AGNIESZKA ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-11-14 | |||||||||
6 | KARPIŃSKA-TYMOSZCZYK MIROSŁAWA TERESA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2013-06-25 | |||||||||
7 | KIESZKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-10-16 | |||||||||
8 | KLASA ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-01-24 | |||||||||
9 | KOŁAKOWSKI PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2013-06-13 | |||||||||
10 | KRASIEJKO IZABELA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-12-18 | |||||||||
11 | KRZEBIETKE SŁAWOMIR JÓZEF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-12-19 | |||||||||
12 | KĘDZIERSKA HANNA ALDONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-07-10 | |||||||||
13 | MITUNIEWICZ TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2013-01-11 | |||||||||
14 | MURAWSKA DARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2013-09-16 | |||||||||
15 | NIETUPSKI MARIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-11-07 | |||||||||
16 | OPOZDA DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-11-13 | |||||||||
17 | ORZECHOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-05-28 | |||||||||
18 | PRZYBYLIŃSKI SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-02-20 | |||||||||
19 | PAWLUCZUK JAN EUGENIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-11-21 | |||||||||
20 | PODOLSKI ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2013-06-03 | |||||||||
21 | RUBACHA JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-06-27 | |||||||||
22 | SAWICKI JAKUB | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-09-03 | |||||||||
23 | SIEMIENIUCH MARTA JOLANTA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2013-01-18 | |||||||||
24 | SPYCHALSKI WALDEMAR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OCHRONY I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-10-17 | |||||||||
25 | SZPUNAR-KROK EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-03-07 | |||||||||
26 | TYM JULIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2013-05-28 | |||||||||
27 | URIASZ JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2013-05-07 | |||||||||
28 | WAŃKOWSKA MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I BIOTECHNOLOGII | 2013-11-21 | |||||||||
29 | ZAPOTOCZNY PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH | 2013-04-11 | |||||||||
UNIWERSYTET WARSZAWSKI | |||||||||||||
1 | AKSMAN EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-01-30 | |||||||||
2 | ANGIEL JOANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2013-04-23 | |||||||||
3 | BABILAS DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-06-04 | |||||||||
4 | BANASZCZYK ZBIGNIEW MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-05-13 | |||||||||
5 | BARANOWSKI MAREK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2013-05-21 | |||||||||
6 | BARANOWSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-18 | |||||||||
7 | BEDNORZ WITOLD MAREK | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2013-11-28 | |||||||||
8 | BIESAGA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-02-27 | |||||||||
9 | BIEŃKOWSKA IRENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-28 | |||||||||
10 | BILEWICZ MICHAŁ KAMIL | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-05-21 | |||||||||
11 | BORATYŃSKA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-18 | |||||||||
12 | BOROWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-12-17 | |||||||||
13 | BOSEK LESZEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-10-14 | |||||||||
14 | BURKACKA IWONA DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-03-26 | |||||||||
15 | BĄK PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2013-06-25 | |||||||||
16 | CICHOCKI MAREK ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT STOSOWANYCH NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-06-19 | |||||||||
17 | CIEŚLIŃSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-09-25 | |||||||||
18 | CZACHUR WALDEMAR GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-01-15 | |||||||||
19 | CZAJKOWSKI MIKOŁAJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-10-23 | |||||||||
20 | DELURA KATARZYNA EWA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-03-01 | |||||||||
21 | DOMINIAK PAULINA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
22 | DREWNOWSKA-RYMARZ OLGA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY | 2013-06-18 | |||||||||
23 | DURYDIWKA MAŁGORZATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2013-12-17 | |||||||||
24 | DUSZCZYK MACIEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-05-29 | |||||||||
25 | DYGUL JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-06-11 | |||||||||
26 | DYL MARCIN KAZIMIERZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-11-18 | |||||||||
27 | EL-TAYEB EL SHEIKH MAHMOUD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-10-23 | |||||||||
28 | FIJAŁKOWSKI ADAM ANTONI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2013-05-28 | |||||||||
29 | FORDOŃSKI KRZYSZTOF ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ "ARTES LIBERALES" | 2013-10-03 | |||||||||
30 | FRĄCKOWIAK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2013-03-26 | |||||||||
31 | GETKA JOANNA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2013-12-03 | |||||||||
32 | GRABOWSKA KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-09-30 | |||||||||
33 | GRDEŃ MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
34 | GROSS IRENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-02-19 | |||||||||
35 | GRUSZCZYŃSKA EWA DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2013-02-26 | |||||||||
36 | GÓRECKI MIROSŁAW KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
37 | GŁOGOWSKA HELENA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-10-30 | |||||||||
38 | GŁOWNIAK EWA KATARZYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-04-19 | |||||||||
39 | HERBST MIKOŁAJ JULIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-02-27 | |||||||||
40 | HERER MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-10-08 | |||||||||
41 | HYK WOJCIECH | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
42 | JANKOWSKA-ANYSZKA MARZENA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-02-27 | |||||||||
43 | JAROSZEWICZ BOGDAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-12-16 | |||||||||
44 | JEŻ TOMASZ MIŁOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-18 | |||||||||
45 | KACZOR AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-18 | |||||||||
46 | KAIM ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-06-14 | |||||||||
47 | KAMIŃSKI MARCIN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2013-09-26 | |||||||||
48 | KARCZEWSKI MACIEJ NORBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-04-24 | |||||||||
49 | KAŹMIERCZAK MAREK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-12-17 | |||||||||
50 | KONTNY BARTOSZ DAMIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-18 | |||||||||
51 | KOSIŃSKA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-26 | |||||||||
52 | KRASNODĘBSKA-OSTRĘGA BEATA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-05-08 | |||||||||
53 | KRZYNOWEK JERZY | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-12-16 | |||||||||
54 | KULCZYK SYLWIA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2013-10-22 | |||||||||
55 | KURCZEWSKA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-01-22 | |||||||||
56 | KURPETA JAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2013-09-30 | |||||||||
57 | KURYŁOWICZ BEATA IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-11-12 | |||||||||
58 | KUŚMIERCZYK SEWERYN ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-02-26 | |||||||||
59 | KŁOSIŃSKA KATARZYNA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-06-04 | |||||||||
60 | LESZCZYŃSKA AGNIESZKA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-05-29 | |||||||||
61 | LEWERA ADAM JANUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-10-16 | |||||||||
62 | LIZAK WIESŁAW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-07-09 | |||||||||
63 | LUBA IWONA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-27 | |||||||||
64 | MALISZEWSKI NORBERT ERNEST | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2013-10-29 | |||||||||
65 | MARCINIAK EWA MARIA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-11-27 | |||||||||
66 | MIECZNIKOWSKI KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-13 | |||||||||
67 | MONKIEWICZ MAREK JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-04-24 | |||||||||
68 | MOSZYŃSKI MARCIN KRZYSZTOF | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2013-11-28 | |||||||||
69 | MUCHA MARCIN IRENEUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2013-11-28 | |||||||||
70 | NAJDEK KAMILLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-03-05 | |||||||||
71 | NIESIOŁOWSKI-SPANO ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-27 | |||||||||
72 | NIEUKERKEN ARENT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-01-22 | |||||||||
73 | OKOŁOWSKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-06-25 | |||||||||
74 | OLSZEWSKA-NEJBERT DANUTA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-06-21 | |||||||||
75 | OSZCZANOWSKI PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-02-27 | |||||||||
76 | OSĘKOWSKI ADAM | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2013-06-13 | |||||||||
77 | PASTERNIAK-KOBYŁECKA EWA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2013-04-23 | |||||||||
78 | PIĄTEK PIOTR MARCIN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-04 | |||||||||
79 | PLUCIŃSKA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2013-09-25 | |||||||||
80 | POCIECHA DAMIAN STANISŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-13 | |||||||||
81 | POPOWSKA MAGDALENA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-02-25 | |||||||||
82 | PRZYBYSZ PIOTR MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-02-18 | |||||||||
83 | PYSIAK JERZY MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-28 | |||||||||
84 | RUTKOWSKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-10-15 | |||||||||
85 | SZCZEPANIK KRZYSZTOF JERZY | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-03-27 | |||||||||
86 | SANDOWICZ MAŁGORZATA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY | 2013-11-12 | |||||||||
87 | SIKORA SŁAWOMIR GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-26 | |||||||||
88 | SOBCZYK AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-06-25 | |||||||||
89 | SOKOŁOWSKA-PARYŻ MARZENA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-03-19 | |||||||||
90 | SZAKIEL ANNA TERESA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-10-21 | |||||||||
91 | SZULKIN MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-06-10 | |||||||||
92 | SZYMAŃSKA IZABELA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2013-02-19 | |||||||||
93 | TOPCZEWSKA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2013-04-09 | |||||||||
94 | TOŃSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2013-06-24 | |||||||||
95 | TYMIŃSKI MACIEJ STEFAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-04-10 | |||||||||
96 | URBANIAK RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2013-12-17 | |||||||||
97 | WAGNER BARBARA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-04 | |||||||||
98 | WAJDA PAWEŁ AUGUSTYN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-03-18 | |||||||||
99 | WIĄCEK MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-10-14 | |||||||||
100 | WIŚNIEWSKI ANDRZEJ WŁADYSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2013-01-14 | |||||||||
101 | WIŚNIEWSKI ROBERT KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-09-18 | |||||||||
102 | WOLICKI ALEKSANDER CHRYSTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-06-28 | |||||||||
103 | WORONKO BARBARA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2013-06-18 | |||||||||
104 | ZAREMBA MARCIN BŁAŻEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-05-29 | |||||||||
105 | ZAŁĘSKI PIOTR DOMINIK | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2013-01-23 | |||||||||
106 | ŁUKASZEWSKI PAWEŁ JÓZEF | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-10-11 | |||||||||
107 | ŚLEDZIEWSKA KATARZYNA JADWIGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2013-10-23 | |||||||||
108 | ŚWIERCZYŃSKA-KACZOR URSZULA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2013-07-10 | |||||||||
109 | ŚWITEK GABRIELA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-11-27 | |||||||||
110 | ŻYLIŃSKA ANNA MARIA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2013-06-21 | |||||||||
111 | ŻYNDUL JOLANTA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2013-01-23 | |||||||||
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI | |||||||||||||
1 | BARAN ANDRZEJ SŁAWOMIR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2013-11-26 | |||||||||
2 | BARAŃSKI JAROSŁAW PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-03-22 | |||||||||
3 | BIEŃKOWSKI MARCIN ANDRZEJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-02-19 | |||||||||
4 | BRONISZ ROBERT TOMASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-06-21 | |||||||||
5 | BRUŚ TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-29 | |||||||||
6 | BYRKA JAROSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-09-24 | |||||||||
7 | CYTOWSKA BEATA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2013-03-20 | |||||||||
8 | DAWIDZIAK-KŁADOCZNA MAŁGORZATA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-03 | |||||||||
9 | DUDEK ADRIANA KATARZYNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-04-19 | |||||||||
10 | DUFRAT JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2013-10-02 | |||||||||
11 | FRANCUZ GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-03-22 | |||||||||
12 | GAWRYSZEWSKA-WILCZYŃSKA PAULA PAULINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-01-17 | |||||||||
13 | GIL IZABELLA JOANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-12-16 | |||||||||
14 | GRECH DARIUSZ KRYSTIAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2013-02-19 | |||||||||
15 | GRECH MARIUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-06-18 | |||||||||
16 | GRZĘDA EWA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-16 | |||||||||
17 | GUMIENNA-KONTECKA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-12-12 | |||||||||
18 | GŁOWIŃSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2013-10-02 | |||||||||
19 | HUIGEN SIEGFRIED | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-05 | |||||||||
20 | JANICKA-RUSSAK MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2013-12-19 | |||||||||
21 | JAŁOSZYŃSKI PAWEŁ TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2013-01-24 | |||||||||
22 | JENDRZEJEWSKA IZABELA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-11 | |||||||||
23 | JERZYKIEWICZ MARIA GENOWEFA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-09-24 | |||||||||
24 | KAISER ŁUKASZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-12-10 | |||||||||
25 | KAJDANEK KATARZYNA DOMINIKA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2013-11-29 | |||||||||
26 | KIEROŃSKI EMANUEL GRZEGORZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-11-19 | |||||||||
27 | KOCZANOWICZ LESZEK TADEUSZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-04-26 | |||||||||
28 | KONIK ROMAN FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-12-13 | |||||||||
29 | KORCZAK JERZY PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE NAUKI O ADMINISTRACJI | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-04-22 | |||||||||
30 | KOWALCZUK ZYGMUNT | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-04-05 | |||||||||
31 | KRASOWSKA ANNA JANINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2013-12-10 | |||||||||
32 | KRUSZEWSKI TOMASZ MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII I INFORMATOLOGII | INSTYTUT INFORMACJI NAUKOWEJ I BIBLIOTEKOZNAWSTWA | 2013-10-08 | |||||||||
33 | KRYSIENIEL KRZYSZTOF | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-05-17 | |||||||||
34 | KRYZA MACIEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | 2013-06-28 | |||||||||
35 | KRZYWICKA KATARZYNA HELENA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-04-26 | |||||||||
36 | KUBACKI ARTUR DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2013-09-23 | |||||||||
37 | KUCZUR TOMASZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-04-19 | |||||||||
38 | KĄCKI ZYGMUNT WALERIAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2013-01-31 | |||||||||
39 | KŁADOCZNY PIOTR JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-03 | |||||||||
40 | LASOŃ-KOCHAŃSKA GRAŻYNA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-03-19 | |||||||||
41 | LEWIŃSKI PIOTR HUBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-04-09 | |||||||||
42 | LITERSKA BARBARA IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O SZTUCE | INSTYTUT HISTORII SZTUKI | 2013-09-25 | |||||||||
43 | MAJCHER-IWANOW BARBARA JANINA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-01-22 | |||||||||
44 | MALISZEWSKI DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2013-06-26 | |||||||||
45 | MARSZAŁEK PIOTR KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-03-04 | |||||||||
46 | MARSZAŁEK ROMAN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-03-19 | |||||||||
47 | MATKOWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2013-12-03 | |||||||||
48 | MAŁGORZEWICZ ANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2013-06-25 | |||||||||
49 | MRÓZ LUCYNA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2013-09-23 | |||||||||
50 | MUSZER ANTONI LUDWIK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | 2013-11-08 | |||||||||
51 | NOWOTARSKI BARTŁOMIEJ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-11-22 | |||||||||
52 | OBARA JERZY MARIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-01-22 | |||||||||
53 | OLĘDZKI MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-28 | |||||||||
54 | POLECHOŃSKI KRZYSZTOF CZESŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-17 | |||||||||
55 | PRZERWA TOMASZ KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2013-04-17 | |||||||||
56 | PRZESŁAWSKI JANUSZ CEZARY | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2013-02-19 | |||||||||
57 | PŁONKA TOMASZ WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2013-09-25 | |||||||||
58 | RACZYK ANDRZEJ WIESŁAW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | 2013-12-20 | |||||||||
59 | RASIŃSKI LOTAR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-05-24 | |||||||||
60 | RATAJCZAK MAGDALENA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-03-01 | |||||||||
61 | SOKOLNICKI JERZY TADEUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-04-30 | |||||||||
62 | SOLARZ PIOTR BOGDAN | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-01-18 | |||||||||
63 | SZCZEPANKIEWICZ - BATTEK JOANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | 2013-03-15 | |||||||||
64 | SZCZEPKOWICZ ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2013-01-22 | |||||||||
65 | SZOSTAK ROMAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2013-03-21 | |||||||||
66 | SZOSTEK DARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-02-18 | |||||||||
67 | TARNOGÓRSKA MARIA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-10-08 | |||||||||
68 | TOMANEK ARTUR JERZY | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-12-02 | |||||||||
69 | TOMASZEWSKI JANUSZ HENRYK | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-03-15 | |||||||||
70 | URBANIAK MIRON TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2013-01-16 | |||||||||
71 | WEDEL-PARLOW JOACHIM | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUKI O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2013-02-15 | |||||||||
72 | WENCEL ROMAN PIOTR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2013-09-24 | |||||||||
73 | WIŚNIEWSKI ANDRZEJ ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2013-02-27 | |||||||||
74 | WOŹNY PAWEŁ MARCIN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT INFORMATYKI | 2013-10-22 | |||||||||
75 | WYSOCZAŃSKI WŁODZIMIERZ WŁADYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-05-28 | |||||||||
76 | ZARĘBSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2013-12-13 | |||||||||
77 | ZAŁUCKI MARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2013-04-29 | |||||||||
78 | ŚWIGOŃ MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII I INFORMATOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2013-12-10 | |||||||||
UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI | |||||||||||||
1 | PATAN MACIEJ GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2013-02-27 | |||||||||
2 | SZAL BOGDAN PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII | 2013-10-16 | |||||||||
WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY | |||||||||||||
1 | BRYŃSKA ANITA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-03-13 | |||||||||
2 | BIEDZIAK BARBARA DANUTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY | 2013-02-20 | |||||||||
3 | BOGACKA IWONA URSZULA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-06 | |||||||||
4 | CHUDZIŃSKI WITOLD MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-23 | |||||||||
5 | CZERWIŃSKI JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-08 | |||||||||
6 | DOBROŃSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-03-20 | |||||||||
7 | FELESZKO WOJCIECH KAZIMIERZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-18 | |||||||||
8 | GOTLIB JOANNA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-03-12 | |||||||||
9 | GARNUSZEK PIOTR | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-05-22 | |||||||||
10 | GREGOREK HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-03-06 | |||||||||
11 | HUCZEK ZENON | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-06 | |||||||||
12 | JANIK PIOTR STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-22 | |||||||||
13 | JÓŹWIAK JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-04 | |||||||||
14 | KOCISZEWSKA-NAJMAN BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-23 | |||||||||
15 | KOSTRUBIEC MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-22 | |||||||||
16 | KOSTRZEWA-JANICKA JOLANTA IRENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY | 2013-11-13 | |||||||||
17 | KUCHARSKA ANNA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-06 | |||||||||
18 | KUNIKOWSKA JOLANTA URSZULA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-10 | |||||||||
19 | KUŹMA-KOZAKIEWICZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-23 | |||||||||
20 | KISS ANNA KAROLINA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-01-23 | |||||||||
21 | KRAKOWIAK JAN | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-02-12 | |||||||||
22 | LORENS ARTUR | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-04-23 | |||||||||
23 | MIELCZAREK AGNIESZKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY | 2013-06-12 | |||||||||
24 | MLOSEK ROBERT KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-11-13 | |||||||||
25 | MAURIN JAN | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-09-25 | |||||||||
26 | MŁYNARCZYK ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-05 | |||||||||
27 | NIEMCZYK MARIUSZ HUBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-06 | |||||||||
28 | NIEWADA MACIEJ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-11-20 | |||||||||
29 | OLĘDZKA GABRIELA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-04-23 | |||||||||
30 | OLSZEWSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-09-18 | |||||||||
31 | OŁDAK MONIKA JULITA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-06-12 | |||||||||
32 | PACHOLCZYK MAREK JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-10-09 | |||||||||
33 | STYCZYŃSKI GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-08 | |||||||||
34 | SZOSTAK-WĘGIEREK DOROTA EWA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-04-09 | |||||||||
35 | SOBOCKI JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-05-08 | |||||||||
36 | SOCHA KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2013-01-16 | |||||||||
37 | SZKIEŁKOWSKA AGATA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-02-13 | |||||||||
38 | UMŁAWSKA WIOLETA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-01-15 | |||||||||
39 | WIECHOWSKA-KOZŁOWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM NAUCZANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, ODDZIAŁEM FIZJOTERAPII | 2013-04-17 | |||||||||
40 | WINCEWICZ ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-04-24 | |||||||||
41 | ZARZYCKA DANUTA JOANNA | O ZDROWIU W ZAKRESIE NAUK O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUKI O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA, ODDZIAŁEM ZDROWIA PUBLICZNEGO, ODDZIAŁEM DIETETYKI | 2013-06-25 | |||||||||
42 | ŁAGUNA PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2013-12-04 | |||||||||
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO | |||||||||||||
1 | CHMIEL KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ CYBERNETYKI | 2013-07-02 | |||||||||
2 | JANISZEWSKI JACEK JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I LOTNICTWA | 2013-10-23 | |||||||||
3 | KACHEL STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I LOTNICTWA | 2013-05-22 | |||||||||
4 | PIECEK WIKTOR ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ NOWYCH TECHNOLOGII I CHEMII | 2013-07-04 | |||||||||
5 | PIOTROWSKI ZBIGNIEW MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-06-19 | |||||||||
6 | PRACZYK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ CYBERNETYKI | 2013-01-10 | |||||||||
7 | SZPLET RYSZARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-09-25 | |||||||||
8 | SUCHAŃSKI MAREK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-07-31 | |||||||||
9 | SZCZEPANIAK ZENON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-02-20 | |||||||||
10 | ZIÓŁKOWSKI CEZARY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2013-01-09 | |||||||||
WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY | |||||||||||||
1 | GRABYSA RADOSŁAW ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY | 2013-11-20 | |||||||||
2 | MAKOWSKI KAROL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY | 2013-12-18 | |||||||||
3 | STEC RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY | 2013-03-20 | |||||||||
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE | |||||||||||||
1 | BEJGER ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-01-15 | |||||||||
2 | BORAWSKI MARIUSZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-06-27 | |||||||||
3 | BORSUKIEWICZ-GOZDUR ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-12-03 | |||||||||
4 | CHODŹKO MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-03-19 | |||||||||
5 | DANILECKI KRZYSZTOF TADEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-05-28 | |||||||||
6 | DMYTRÓW IZABELA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2013-04-10 | |||||||||
7 | JANUS MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2013-09-17 | |||||||||
8 | JASTRZĘBSKI DANIEL WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-03-18 | |||||||||
9 | KARAKULSKA JOLANTA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-04-17 | |||||||||
10 | KARAKULSKI KRZYSZTOF STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2013-11-26 | |||||||||
11 | KORZEŃ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-12-06 | |||||||||
12 | LENDZION-BIELUŃ ZOFIA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2013-10-08 | |||||||||
13 | MYŚKÓW BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2013-05-17 | |||||||||
14 | NOWAK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-04-16 | |||||||||
15 | OKARMA KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2013-02-07 | |||||||||
16 | PARUS ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2013-04-15 | |||||||||
17 | POLAK-JUSZCZAK LUCYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2013-12-18 | |||||||||
18 | ROTKEGEL ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2013-02-19 | |||||||||
19 | SADOWSKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2013-03-06 | |||||||||
20 | TERMAN ARKADIUSZ JERZY | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2013-12-11 | |||||||||
21 | WITCZAK AGATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2013-10-02 | |||||||||
22 | ZATWARNICKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2013-07-03 |