Wykaz nadanych stopni doktora.
Dz.Urz.MNiSW.2013.5
Akt indywidualnyKOMUNIKAT
MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO1)
z dnia 23 stycznia 2013 r.
w sprawie wykazu nadanych stopni doktora
1) Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działem administracji rządowej - szkolnictwo wyższe, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (Dz. U. Nr 248, poz. 1483).
ZAŁĄCZNIK
WYKAZ NADANYCH W 2011 ROKU STOPNI DOKTORA
WYKAZ NADANYCH W 2011 ROKU STOPNI DOKTORA
Lp. | Nazwisko i imię | Stopień doktora nauk | Jednostka nadająca | Data nadania | ||||
KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II | ||||||||
1. | ADAMCZUK-STĘPLEWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-04-13 | ||||
2. | ADAMOVYCH LESYA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-11-22 | ||||
3. | ADAMSKI KRZYSZTOF | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-04-12 | ||||
4. | BAŁAJ BIBIANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-13 | ||||
5. | BANACH KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-16 | ||||
6. | BANACZYK MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-12 | ||||
7. | BANAŚ JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-03-28 | ||||
8. | BARTCZUK RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-12-08 | ||||
9. | BARTOSZEK WOJCIECH MAKSYMILIAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-28 | ||||
10. | BATORY ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-12 | ||||
11. | BIAŁONOWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-10-19 | ||||
12. | BIELAK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-02-09 | ||||
13. | BLICHARZ AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-17 | ||||
14. | BONUSIAK EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-05-10 | ||||
15. | BOROWICZ ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-04-14 | ||||
16 | BOROWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-10-18 | ||||
17. | BRAUN KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-12 | ||||
18. | BRODACKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
19. | BUCZEK LECH BARTŁOMIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-06-07 | ||||
20. | CHARCHUŁA JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-02-23 | ||||
21. | CHRZANOWSKI MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-01-19 | ||||
22. | CIOSEK IRENEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-09-22 | ||||
23. | CIUŁA GRZEGORZ RAFAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-11-22 | ||||
24. | ĆWIL WŁODZIMIERZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
25. | CZUMAJ ZENON | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-05-17 | ||||
26. | CZUWARA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-09-22 | ||||
27. | DĄBROWSKA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
28. | DAWIDOWICZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-12 | ||||
29. | DĘGA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
30. | DOBROWOLSKI RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-04-13 | ||||
31. | DROBOT PAWEŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-07 | ||||
32. | DZIAK ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
33. | FELCYN-KOCZEWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-12-08 | ||||
34. | FILIPIAK OLGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-17 | ||||
35. | FUKSA KATARZYNA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-02-22 | ||||
36. | GAJDZIK BARTOSZ WŁADYSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
37. | GILSKI MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-03-16 | ||||
38. | GŁĄB GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-05-11 | ||||
39. | GORAJ CZESŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-05-17 | ||||
40. | GÓRSKI SZYMON | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
41. | GRODECKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-11-16 | ||||
42. | GRUCA STANISŁAW PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
43. | HERDA-JARECKA JOANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-09-27 | ||||
44. | HNIDIUK JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-10-19 | ||||
45. | HRYCIUK DARIUSZ JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
46. | HULIAI ULADZIMIR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
47. | HUZAREK TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-10-05 | ||||
48. | JACH MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-16 | ||||
49. | JAGIEŁA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
50. | JANKOSKI ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-07 | ||||
51. | JAROSZYŃSKI JANUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
52. | JODKOWSKI MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
53. | KACPRZAK RADOSŁAW PAWEŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-05-17 | ||||
54. | KALETA PAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-09-27 | ||||
55. | KARBOWNIK JERZY ANTONI | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
56. | KASHCHUK MYROSLAV | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-17 | ||||
57. | KASPRZYCKI GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-04-12 | ||||
58. | KAWĘCKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-10-19 | ||||
59. | KELLER DAWID | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-11-16 | ||||
60. | KĘPKA KATARZYNA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-04-12 | ||||
61. | KIERCZUK-MACIESZKO MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
62. | KIERSNOWSKI MICHAŁ ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-07 | ||||
63. | KOC GRZEGORZ ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
64. | KOŁODZIEJCZYK RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
65. | KORONA SŁAWOMIR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
66. | KOWALCZYK JAROSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
67. | KOWALIK SZCZEPAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
68. | KOWALSKI MIROSŁAW HENRYK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-07 | ||||
69. | KRAWIEC MARIANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-17 | ||||
70. | KRUCKI ŁUKASZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-28 | ||||
71. | KUDLAK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-09-22 | ||||
72. | LENARD TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-11-09 | ||||
73. | LENART AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
74. | ŁUBIANKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
75. | ŁYSZCZARZ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
76. | MAJDER ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-03-16 | ||||
77. | MAJEWSKA-WÓJCIK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-02-09 | ||||
78. | MAMCARZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-17 | ||||
79. | MAŚLANKA WOJCIECH ZYGMUNT | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
80. | MAZIARZ RADOSŁAW ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
81. | MIODUSZEWSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-02-21 | ||||
82. | MROCZEK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-02-09 | ||||
83. | MRÓZ JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-17 | ||||
84. | NAPRUSZEWSKA JUSTYNA DANUTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-02-22 | ||||
85. | NIEWINOWSKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-12-16 | ||||
86. | NOWAKOWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-03-16 | ||||
87. | OCHAŁ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
88. | OFIERSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-12-07 | ||||
89. | Ó FIONNÁIN MARK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
90. | OGRODNIK-KALITA AGNIESZKA JADWIGA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-10-18 | ||||
91. | OKOŃ MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-03-16 | ||||
92. | PAŁKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-02-23 | ||||
93. | PANAS PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
94. | PIECZYKOLAN JERZY | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-09-21 | ||||
95. | PŁATEK WŁODZIMIERZ WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
96. | PROKOP KRZYSZTOF RAFAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-12-13 | ||||
97. | PRZEPIÓRKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
98. | PYTLAK ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-09-21 | ||||
99. | RUTKOWSKA EMILIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
100. | RYCAK ARTUR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-11-15 | ||||
101. | SAMOLEJ ANNA MAGDALENA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
102. | SOCAŁA MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-12-16 | ||||
103. | ŚPIKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-06-29 | ||||
104. | STARZEC TADEUSZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-05-17 | ||||
105. | STAWECKA KRYSTYNA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-03-15 | ||||
106. | STOJANOWSKI-HAN LESZEK ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-02-22 | ||||
107. | STOLAREK DOROTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-03-15 | ||||
108. | STOLECKI PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-17 | ||||
109. | STORONIAK JAROSŁAW GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
110. | SUŁEK IWONA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-11-22 | ||||
111. | SYPEK KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
112. | SZEWC SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-03-16 | ||||
113. | SZTABA MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-04-14 | ||||
114. | TAŃCULA ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
115. | TERLECKA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-02-22 | ||||
116. | TOMASZEK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-04-14 | ||||
117. | TOPOROWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-11-09 | ||||
118. | TRETYAK LYUDMYLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-21 | ||||
119. | TRYK HUBERT REMIGIUSZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-07 | ||||
120. | TSIKHANOVICH MIKALAI | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
121. | TSVIRKUN IGOR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-17 | ||||
122. | TYL MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-11-16 | ||||
123. | URBAN MICHAŁ JANUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-11-15 | ||||
124. | WIDEŁ-IGNASZCZAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-06-15 | ||||
125. | WIŚNIEWSKA LIDIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-16 | ||||
126. | WNUK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-10-19 | ||||
127. | WÓJCIK GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-10-11 | ||||
128. | WOJEŃSKI JACEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
129. | WOJTIUK JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-11-16 | ||||
130. | WOLAK GRZEGORZ JERZY | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-09-27 | ||||
131. | WOŚ WIOLETTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-02-09 | ||||
132. | WUJEK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-01-12 | ||||
133. | ZAGRODZKA ALICJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-02-09 | ||||
134. | ŻAK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-22 | ||||
135. | ZATORSKA-SALMANOWICZ EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-12-07 | ||||
136. | ZAWIŚLAK MICHAŁ JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-11-15 | ||||
137. | ZAWOJSKA TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII | 2011-06-29 | ||||
138. | ŻYŁA MAŁGORZATA MARIOLA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, PRAWA KANONICZNEGO I ADMINISTRACJI | 2011-01-11 | ||||
UNIWERSYTET GDAŃSKI | ||||||||
1. | ANISIEWICZ RENATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII | 2011-06-30 | ||||
2. | BADOWSKA SYLWIA KRYSTYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-07-07 | ||||
3. | BENEDYCKA ALEKSANDRA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-01-14 | ||||
4. | BŁASZCZYK AGATA MARIA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | WYDZIAŁ OCEANOGRAFII I GEOGRAFII | 2011-11-04 | ||||
5. | BŁASZKIEWICZ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-05-12 | ||||
6. | BOGUSZ ADAM ZBIGNIEW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-03-10 | ||||
7. | BOJAR-FIJAŁKOWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
8. | BOLT KRZYSZTOF FRANCISZEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-19 | ||||
9. | BORYSIEWICZ ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-01 | ||||
10. | BRZOZOWSKI KRZYSZTOF PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-25 | ||||
11. | BYLIŃSKA IRENA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-26 | ||||
12. | BZYMEK AGNIESZKA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-03 | ||||
13. | CIESIELSKI GRZEGORZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-07-04 | ||||
14. | CYMAN DAMIAN ROBERT | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
15. | CZECHOWSKA-DERKACZ BEATA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-07 | ||||
16. | DAMPS EWELINA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-10 | ||||
17. | DASZKIEWICZ ANNA DANUTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-07-07 | ||||
18. | DEPCZYŃSKI RAFAŁ PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-27 | ||||
19. | DOMINIAK PATRYCJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-15 | ||||
20. | DWORNICZAK JANUSZ MARCIN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII | 2011-04-07 | ||||
21. | DZIEDZIC DARIUSZ IRENEUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-12-16 | ||||
22. | FARELNIK ELIZA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-11-10 | ||||
23. | FIL DANIEL KRYSTIAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-01 | ||||
24. | GAC MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-03-04 | ||||
25. | GAŁKA AGNIESZKA ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-06-03 | ||||
26. | GAWIN BARTŁOMIEJ JERZY | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-07-07 | ||||
27. | GLINIECKI BARTŁOMIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
28. | GOŁASZEWSKA AGATA BARBARA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-09-22 | ||||
29. | GUENTHER IZABELA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-14 | ||||
30. | GUTOWSKA-KOZIELSKA EWELINA HELENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-14 | ||||
31. | HAŁENDA MAREK JAROSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-09-22 | ||||
32. | HAU ANNA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-07 | ||||
33. | IGIELSKI MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-11-24 | ||||
34. | IGNATOWSKA-JANKOWSKA BOGNA MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-28 | ||||
35. | JABŁOŃSKA AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-13 | ||||
36. | JANAŚ JUSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-12-20 | ||||
37. | JANKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-06-02 | ||||
38. | JANKOWSKI MACIEJ MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-14 | ||||
39. | JANUS DOMINIKA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-07 | ||||
40. | JĘDRZEJEWSKI ROCH PAWEŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-12-20 | ||||
41. | KARCZYŃSKI ŁUKASZ ADAM | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
42. | KAROLONEK-NOWAK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-03 | ||||
43. | KEMPA JAROSŁAW ALEKSANDER | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-09-22 | ||||
44. | KLIMASZEWSKA ANNA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
45. | KLISZ SEBASTIAN MACIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-03 | ||||
46. | KNOCH KONRAD WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-09 | ||||
47. | KOBIELA JAROSŁAW SŁAWOMIR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-11-24 | ||||
48. | KOŁŁĄTAJ ANDRZEJ JÓZEF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-12 | ||||
49. | KOWALSKI WOJCIECH | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
50. | KRAKÓWKA AGATA IRENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-27 | ||||
51. | KRÓL EWELINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-12-16 | ||||
52. | KUBIK SŁAWOMIR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | MIĘDZYUCZELNIANY WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO I GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO | 2011-12-16 | ||||
53. | KUBUS MARIUSZ GRZEGORZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-29 | ||||
54. | KUZBORSKA ELŻBIETA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-23 | ||||
55. | KUŹMA MONIKA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-05 | ||||
56. | ŁĄCZEK-TARAZEWICZ EWA MARLENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-03 | ||||
57. | ŁAKOWICZ-DOPIERA ANNA KRYSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-13 | ||||
58. | LESZMAN-PELOWSKA MILENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-07 | ||||
59. | LEWANDOWICZ MARIA MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-27 | ||||
60. | ŁODYGOWSKA EWA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-11-10 | ||||
61. | ŁUCZYŃSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-22 | ||||
62. | MALINOWSKA MARCELINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-28 | ||||
63. | MALISZEWSKI RAFAŁ MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-03 | ||||
64. | MARASZEK MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-27 | ||||
65. | MARCINKOWSKI BARTOSZ SZYMON | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
66. | MILEWSKA MAGDA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-30 | ||||
67. | MIOTŁOWSKI RAFAŁ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-03-25 | ||||
68. | MISZTAL-SZKUDLIŃSKA MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-15 | ||||
69. | OSET MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-02-04 | ||||
70. | OWCZAREK ANNA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-10-06 | ||||
71. | PENCZAR MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
72. | PILACKA LUCYNA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-13 | ||||
73. | PRZYBYLSKI JACEK ZBIGNIEW | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-11-17 | ||||
74. | PUŹNIAKOWSKA-GAŁUCH ELŻBIETA MARIA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-06-16 | ||||
75. | RADLIŃSKA KAMILA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-16 | ||||
76. | RADOMSKI SŁAWOMIR PRZEMYSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-03 | ||||
77. | RAMĘDA ARKADIUSZ HENRYK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-10-13 | ||||
78. | RYLSKI MICHAŁ PATRYK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-03-10 | ||||
79. | RYMASZEWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-12 | ||||
80. | ŚCISŁOWICZ KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-07 | ||||
81. | SINACKA-KUBIK EDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
82. | SINGER ELŻBIETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-26 | ||||
83. | SIUDEK PATRYCJA PAULINA | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | INSTYTUT OCEANOGRAFII | 2011-03-25 | ||||
84. | SKUZIŃSKA ANNA IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
85. | ŚLEDZIK KAROL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
86. | ŚLIWA ANNA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-08 | ||||
87. | ŚLIWIŃSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-14 | ||||
88. | SOBINA-MARUSZCZAK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-13 | ||||
89. | SUCHENEK RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-13 | ||||
90. | ŚWIĆ RAFAŁ MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
91. | SZMELTER MONIKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-09-22 | ||||
92. | SZNABOWICZ MAGDA JADWIGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-26 | ||||
93. | SZREDER BEATA BOGNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-25 | ||||
94. | SZUTOWICZ-ROZWADOWSKA ELŻBIETA | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-11-10 | ||||
95. | SZYMAŃCZAK ROBERT | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-01-14 | ||||
96. | SZYPERSKA ANNA ZOFIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-01 | ||||
97. | TUWALSKA DOROTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-06 | ||||
98. | TYKWIŃSKA-RUTKOWSKA DOMINIKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
99. | USS WOJCIECH | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-07-07 | ||||
100. | VITKOVSKA KATARZYNA IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-22 | ||||
101. | WALEWSKA ALEKSANDRA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-27 | ||||
102. | WAWROWSKA-THRUN MARIA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-12-08 | ||||
103. | WIDŁAK TOMASZ HUBERT | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-25 | ||||
104. | WILCZEWSKI SEBASTIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-26 | ||||
105. | ZABŁOCKI PIOTR BOGUMIŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-10-13 | ||||
106. | ZALEWSKI MARIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE OCEANOLOGII | WYDZIAŁ OCEANOGRAFII I GEOGRAFII | 2011-11-18 | ||||
107. | ZARĘBSKI JAROSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-23 | ||||
108. | ZIELKA SYLWESTER EUGENIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-09-08 | ||||
109. | ZMUDCZYŃSKA KATARZYNA MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-06-02 | ||||
110. | ŻMUDZKA-BRODNICKA MONIKA OLIWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-22 | ||||
111. | ŻOŁĘDZIEWSKI ŁUKASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
UNIWERSYTET HUMANISTYCZNO-PRZYRODNICZY JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH | ||||||||
1. | ADAMCZYK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I ADMINISTRACJI | 2011-01-20 | ||||
2. | CZUB JOANNA KINGA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-09-22 | ||||
3. | GRUSZKO KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I ADMINISTRACJI | 2011-04-14 | ||||
4. | GRZYBOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-19 | ||||
5. | KAMIŃSKA MAGDALENA ALICJA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-01-20 | ||||
6. | KARYŚ JOLANTA ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-07-01 | ||||
7. | KOŁBUS ANNA WIOLETTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-12-15 | ||||
8. | LIEBRECHT GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-20 | ||||
9. | MAGAKIAN GRAIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-19 | ||||
10. | OLSZEWSKI PIOTR WŁADYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-19 | ||||
11. | RĘBAK DOROTA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-07-01 | ||||
12. | ROSIŃSKA - MAMEJ AGNIESZKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-15 | ||||
13. | SALATA - ZASACKA LIDIA PELAGIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-14 | ||||
14. | SZCZEPANOWSKA-WOŁOWIEC BEATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-06 | ||||
15. | TWARDECKI ALFRED ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-03-24 | ||||
UNIWERSYTET IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU | ||||||||
1. | ADAMCZAK IRENEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-18 | ||||
2. | ANDRZEJEWSKI ZDZISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-06 | ||||
3. | ANHOLCER MARCIN MIROSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-01-28 | ||||
4. | BACHAN JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
5. | BANDEROWICZ KINGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
6. | BAREŁKOWSKA AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-09-28 | ||||
7. | BARŁÓG CECYLIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
8. | BARTKOWIAK KAMILA HELENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-21 | ||||
9. | BĄTKIEWICZ EDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-27 | ||||
10. | BERLIŃSKA JOANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-05-27 | ||||
11. | BIELAK JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-10-21 | ||||
12. | BIELECKA JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-05-17 | ||||
13. | BINAS PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-20 | ||||
14. | BŁAHUT GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-12 | ||||
15. | BOBIN JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-12-16 | ||||
16. | BOBOWSKI KLAUDIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-03-11 | ||||
17. | BOJKO JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-03-14 | ||||
18. | BOROWIAK-DOSTATNIA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
19. | BOROWIEC ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
20. | BRENK MIKOŁAJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-06-14 | ||||
21. | BRONK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-09-21 | ||||
22. | BROSZKIEWICZ ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-10-21 | ||||
23. | BURZYŃSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-07-05 | ||||
24. | CHATZIGIANNIDI ANASTASIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-05-19 | ||||
25. | CHUDZIŃSKA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-15 | ||||
26. | CIESIELSKA-KLIKOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-11-07 | ||||
27. | CZECH CELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-06-14 | ||||
28. | CZERWIŃSKA IZABELLA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-08 | ||||
29. | DAMAZYN MICHAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
30. | DUBOWNIK ANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
31. | DUCH-ADAMCZYK JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
32. | DURAJ JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-02-21 | ||||
33. | DURDA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-06 | ||||
34. | DUTKIEWICZ MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-08 | ||||
35. | DZIADUL PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
36. | FELICZAK-GUZIK AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
37. | FETZKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-07-05 | ||||
38. | FIMIAK-CHWIŁKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
39. | GAJEWSKA-SKRZYPCZAK IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
40. | GAJEWY JADWIGA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-08 | ||||
41. | GAŁGAŃSKA HANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-01-21 | ||||
42. | GAŁGAŃSKI ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-02-25 | ||||
43. | GAN-KRZYWOSZYŃSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-11-28 | ||||
44. | GIERA WOJCIECH | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-05-13 | ||||
45. | GLAPKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-04-08 | ||||
46. | GLOTOVA OLGA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-16 | ||||
47. | GŁOWSKA ELIZA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-06 | ||||
48. | GODEK LIDIA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-06-27 | ||||
49. | GRABIEC MATEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
50. | GRACZYK ANNA | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-06 | ||||
51. | GREGO-HOFFMANN MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-25 | ||||
52. | GROCHOCKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-10-28 | ||||
53. | GRUBKA MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
54. | GRZELCZAK-MIŁOŚ IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-05-09 | ||||
55. | GRZESIAK WALDEMAR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-21 | ||||
56. | GRZYB TOMASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
57. | GRZYMISŁAWSKA-CYBULSKA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
58. | HAGIEL ROZALIA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-18 | ||||
59. | HAUZA TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-12-13 | ||||
60. | HELMECKE PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
61. | HOFFMANN KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
62. | HREHOROWICZ MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
63. | HU YEPING | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-12-19 | ||||
64. | HUBER MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-03-23 | ||||
65. | JADWISZCZOK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-01-03 | ||||
66. | JAEGER MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-27 | ||||
67. | JAKOWLEWA-PAWLIK MARINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
68. | JANECZEK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
69. | JAREK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-10-21 | ||||
70. | JAROTA SONIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-02-23 | ||||
71. | JENCZYK JACEK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-10-21 | ||||
72. | JUNKIERT MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
73. | JUŚ MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-12-19 | ||||
74. | KACZMAREK LECH | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-12-13 | ||||
75. | KAMIŃSKI ADRIAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-02-18 | ||||
76. | KASZKUR ALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-07-11 | ||||
77. | KIEDROWSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-06-13 | ||||
78. | KIZELBACH URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-01-28 | ||||
79. | KŁOPOTOWSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-09-22 | ||||
80. | KNOCIŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-07-05 | ||||
81. | KOENIG- WIŚNIEWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-09-22 | ||||
82. | KOMOROWICZ IZABELA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
83. | KONARCZAK-STACHOWIAK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-07-05 | ||||
84. | KORNATOWSKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
85. | KORYTOWSKA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-22 | ||||
86. | KOŚCIAŃCZUK MARCELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | INSTYTUT KULTUROZNAWSTWA | 2011-06-28 | ||||
87. | KOŚCIŃSKI ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-28 | ||||
88. | KOWALSKI TOMASZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-30 | ||||
89. | KOWALSKI WITOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-04-14 | ||||
90. | KOZAK MICHAŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-05-27 | ||||
91. | KRAJEWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
92. | KRAWCZAK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
93. | KRENZ-BRZOZOWSKA LUCYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
94. | KRÓLIKIEWICZ NATALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-09-22 | ||||
95. | KRUEGER MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-13 | ||||
96. | KRUŚ MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
97. | KRUSZYŃSKA-KOŚMICKA MARLENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
98. | KRZYŻYŃSKA BEATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-16 | ||||
99. | KULCZYCKI EMANUEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-21 | ||||
100. | KULIGOWSKA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-01-03 | ||||
101. | KUSIAK JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-02-23 | ||||
102. | KUZIO ANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-11-04 | ||||
103. | LACHOWICZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-27 | ||||
104. | LAMENTOWICZ ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-28 | ||||
105. | ŁAYDANOWICZ JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-20 | ||||
106. | LEBIOTKOWSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-07-11 | ||||
107. | LEWANDOWSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
108. | LIPKA EWELINA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
109. | ŁOCHYŃSKA MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-01-21 | ||||
110. | LOREK DARIUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
111. | ŁOWICKI DANIEL | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
112. | LUDWICZAK MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-16 | ||||
113. | ŁUGOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-21 | ||||
114. | ŁYDKA ADRIAN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-01-28 | ||||
115. | MAGIERA MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-03-14 | ||||
116. | MAMULSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-11-10 | ||||
117. | MANIA WOJCIECH | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-11-15 | ||||
118. | MARCINIAK MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-06-14 | ||||
119. | MARCINIAK ADAM | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
120. | MARCINÓW TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-21 | ||||
121. | MATCHARASHVILI IRAKLI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-20 | ||||
122. | MATYSIAK JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-01-03 | ||||
123. | MAZANEK ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-02-24 | ||||
124. | MAZUREK KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-27 | ||||
125. | MEISSNER ZOFIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-21 | ||||
126. | MELERSKA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
127. | MICHALSKA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-16 | ||||
128. | MIEDZIELSKI ERNEST | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-11-30 | ||||
129. | MIKOŁAJCZAK STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-01-10 | ||||
130. | MIKULSKI DAMIAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-15 | ||||
131. | MODRZYŃSKI ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
132. | MOKROWIECKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-05-27 | ||||
133. | MORITZ MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
134. | MUELLER WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-21 | ||||
135. | MULARSKI KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-19 | ||||
136. | NAWROT ADAM | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
137. | NOWAK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-05-19 | ||||
138. | NOWAK KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-21 | ||||
139. | NOWICKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-06-14 | ||||
140. | OLECHOWSKA PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-03-14 | ||||
141. | ORLICKA JUSTYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-22 | ||||
142. | OSIŃSKI JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-02-07 | ||||
143. | PAK HYERIM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-11-30 | ||||
144. | PALICKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
145. | PARIS ANTONI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-27 | ||||
146. | PARTHEMORE ERIC | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-20 | ||||
147. | PARTYKA JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-03-11 | ||||
148. | PARYZEK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-11-24 | ||||
149. | PAWLICKI GRZEGORZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
150. | PEPLIŃSKA ELZBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-03-23 | ||||
151. | PERDEK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-06-21 | ||||
152. | PERUCKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-12 | ||||
153. | PIECHOTA MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-06-17 | ||||
154. | PIEGZIK WIOLETTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-09-22 | ||||
155. | PIETRASZCZYK-SĘKOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-10-17 | ||||
156. | PILARCZYK PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
157. | PILARSKA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-09-26 | ||||
158. | PISKORSKI MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-02-07 | ||||
159. | PIWOŃSKI ZDZISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-09-29 | ||||
160. | PŁACZKOWSKI ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-10-28 | ||||
161. | PODGÓRSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-11-21 | ||||
162. | POLIŃSKA MAGDALENA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-16 | ||||
163. | PRACZYK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-12-05 | ||||
164. | PRZYGOŃSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-06-21 | ||||
165. | RACHUTA ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-11-07 | ||||
166. | RADOŁA MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-07-05 | ||||
167. | RAIŃSKA KINGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-11-10 | ||||
168. | RATAJCZAK MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-18 | ||||
169. | RATKIEWICZ BOGUSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-06-22 | ||||
170. | RAULINAJTYS ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-06-10 | ||||
171. | ROGOS JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-09-19 | ||||
172. | ROSIKIEWICZ MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-28 | ||||
173. | RÓŻYCKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-12-05 | ||||
174. | RYKOWSKI MIKOŁAJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-14 | ||||
175. | RZESZEWSKI MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
176. | SALITA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
177. | SAMSEL AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-12-05 | ||||
178. | SASSEK MACIEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-02-25 | ||||
179. | SCHREIBER EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-14 | ||||
180. | SECLER BARTŁOMIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-07-11 | ||||
181. | SEPIOŁO IWONA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-25 | ||||
182. | SIEROCKA IZABELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-02-25 | ||||
183. | SIKORA-SABAT ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-09-21 | ||||
184. | SIPIŃSKI BARTŁOMIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-10-17 | ||||
185. | SIWIAK AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-09-28 | ||||
186. | SKAŁACKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | INSTYTUT PSYCHOLOGII | 2011-10-24 | ||||
187. | SKOWROŃSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-11-28 | ||||
188. | SKROBACKI RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-06-27 | ||||
189. | ŚLIWIŃSKA KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-04-04 | ||||
190. | SOCHAŃSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-11-28 | ||||
191. | SOŁTYSIAK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-10-17 | ||||
192. | STAŃCZYK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-09-22 | ||||
193. | STANISZEWSKI BARTOSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-20 | ||||
194. | STRUGAREK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-09-28 | ||||
195. | SZEWCZUK-SADOWSKA MARCELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
196. | SZMYT ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-11-14 | ||||
197. | SZUFNAROWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
198. | SZWED ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
199. | SZYMAŃSKA OLIWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-10-20 | ||||
200. | SZYMAŃSKA SONIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-02-23 | ||||
201. | SZYMAŃSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
202. | TARGOSZ ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-01-03 | ||||
203. | THIEL MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-21 | ||||
204. | TOMAS-SZWACZYK MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-16 | ||||
205. | TOMASZYK MIKOŁAJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-07-11 | ||||
206. | TOMCZYK ALEKSANDRA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
207. | TOMECKA DARIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-05-13 | ||||
208. | TROCHA PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-07-15 | ||||
209. | TYMCZYŃSKA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-07-01 | ||||
210. | WACHOWSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII ANGIELSKIEJ | 2011-07-01 | ||||
211. | WALCZAK-ZEIDLER KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-22 | ||||
212. | WALIGÓRSKA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-08 | ||||
213. | WICHER EWELINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-16 | ||||
214. | WICHROWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
215. | WIERTLEWSKA JANINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-01-20 | ||||
216. | WIMMER MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
217. | WINOWSKI MARCIN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
218. | WIŚNIEWSKA IZABELA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-17 | ||||
219. | WIŚNIOWSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-30 | ||||
220. | WOJTYLA ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-06 | ||||
221. | WOYDA-PŁOSZCZYCA ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-06-17 | ||||
222. | ZADROŻNA ILONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ STUDIÓW EDUKACYJNYCH | 2011-01-18 | ||||
223. | ZAGÓRSKA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-20 | ||||
224. | ŻAK PATRYCJA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-08 | ||||
225. | ZALEJARZ KINGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-11-30 | ||||
226. | ZAWISZEWSKA AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-11-09 | ||||
227. | ZDROWICKA-WAWRZYNIAK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH I DZIENNIKARSTWA | 2011-04-11 | ||||
228. | ZIELASKOWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGII POLSKIEJ I KLASYCZNEJ | 2011-05-25 | ||||
229. | ZIELIŃSKI MATEUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH I GEOLOGICZNYCH | 2011-11-15 | ||||
230. | ZIEMKOWSKA AGNIESZKA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-06-21 | ||||
231. | ZIMNY ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-11-07 | ||||
232. | ZIMPEL JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | INSTYTUT KULTUROZNAWSTWA | 2011-10-24 | ||||
233. | ZIOŁO PIOTR ALEKSANDER | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-30 | ||||
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI W KRAKOWIE | ||||||||
1. | ADAMSKI JULIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-28 | ||||
2. | ADAMSKI JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-17 | ||||
3. | ALBAŃSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-11-17 | ||||
4. | ANTONIEWICZ ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-29 | ||||
5. | AYOUB ZAHRA NAEEF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-12-20 | ||||
6. | BAKALARZ AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-03-18 | ||||
7. | BALCERZAK BARTOSZ | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-12 | ||||
8. | BALWIERZ IDA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
9. | BANACH ARTUR MAREK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-03-22 | ||||
10. | BANICKI KONRAD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
11. | BARTECKA AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-12-15 | ||||
12. | BARTOSZEWICZ RENATA IZABELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-11-22 | ||||
13. | BIAŁKOWSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-11-17 | ||||
14. | BIELECKI MARCIN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-12-20 | ||||
15. | BIESAGA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-26 | ||||
16. | BILIŃSKI MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-24 | ||||
17. | BINKOWSKI ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
18. | BOROŃ PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-05-17 | ||||
19. | BUBKA MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-01-18 | ||||
20. | BUDZIK JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-29 | ||||
21. | BUKOWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
22. | BULANDRA ADAM | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
23. | BULWAN MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
24. | BURKIEWICZ ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-17 | ||||
25. | CHMIEL IZABELA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-02 | ||||
26. | CHOIŃSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-29 | ||||
27. | CINCIO ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-21 | ||||
28. | COLLIER GUILHEM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-11-24 | ||||
29. | CZAPIGA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
30. | CZARKOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-09-28 | ||||
31. | CZECH MACIEJ WITALIS | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-21 | ||||
32. | CZERKIES TAMARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-09-28 | ||||
33. | CZYŻYKOWSKI ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-16 | ||||
34. | DĄSAL MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-16 | ||||
35. | DERECKA MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-06-07 | ||||
36. | DRĄG PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
37. | DRĄG KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-29 | ||||
38. | DRĄG JAGODA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-09-29 | ||||
39. | DUBAS KATARZYNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-16 | ||||
40. | DULĘBA DANIEL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
41. | DURLEJ MAŁGORZATA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-10-18 | ||||
42. | DYBIŃSKI JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
43. | DYL KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
44. | DZIUBAN AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-10-20 | ||||
45. | DZIUROSZ-SERAFINOWICZ PATRYK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
46. | FELCHNER KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
47. | FIDELUS MAŁGORZATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-21 | ||||
48. | FLUDA-KROKOS AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-29 | ||||
49. | FRĄCZEK LECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-21 | ||||
50. | FUDAŁA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-11-08 | ||||
51. | GALANTY AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-06-13 | ||||
52. | GALEK MARIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-27 | ||||
53. | GĄSIOROWSKA PATRYCJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-11-18 | ||||
54. | GAWOR ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-12 | ||||
55. | GENOWSKA AGNIESZKA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-16 | ||||
56. | GIERZKIEWICZ-PIENIĄŻEK ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-02-24 | ||||
57. | GŁOWACZ BARTOSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
58. | GŁUSZEK ALICJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-13 | ||||
59. | GODLEWSKI SZYMON | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-30 | ||||
60. | GORYL GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-30 | ||||
61. | GRUCHAŁA WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-21 | ||||
62. | GRYL MARLENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
63. | GWIŻDŻ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
64. | HAJDUK ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-01-20 | ||||
65. | HAUSCHILD MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-01-19 | ||||
66. | HERCHEL MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-27 | ||||
67. | HORZELA DOBROSŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-17 | ||||
68. | HRYCYNA OREST | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-05-26 | ||||
69. | HUDYKA VIKTORYIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-05-25 | ||||
70. | HUDYMAČ ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-02-24 | ||||
71. | JANKOWICZ GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-11-30 | ||||
72. | JANKOWICZ-CIEŚLAK JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-10-28 | ||||
73. | JANOWSKA EMILIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-21 | ||||
74. | JANY BENEDYKT | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
75. | JARECKA-STĘPIEŃ KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-03-18 | ||||
76. | JAROSZ ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
77. | JAŚKO KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-12-15 | ||||
78. | JAWORSKA JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-24 | ||||
79. | JAWOSZEK AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
80. | JĘDRAK JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-30 | ||||
81. | JEWUŁA ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-20 | ||||
82. | JURCZAK EWELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-11-17 | ||||
83. | JURYK ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
84. | KACZMAR IRENEUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-12-14 | ||||
85. | KACZMARCZYK JAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-30 | ||||
86. | KAFLIŃSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
87. | KANIECKA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
88. | KARABOWICZ ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-28 | ||||
89. | KARLIK MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-11-23 | ||||
90. | KĘDZIOR RENATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-05-17 | ||||
91. | KIN ADRIAN MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-11-22 | ||||
92. | KŁAPYTA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-06-17 | ||||
93. | KŁAPYTA PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-05-17 | ||||
94. | KLATKA-URBANIAK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-13 | ||||
95. | KLEPACKI PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-27 | ||||
96. | KOCAJ OLGA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
97. | KOCIUBA MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-13 | ||||
98. | KOCOT ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-09-28 | ||||
99. | KOŁACZ JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-26 | ||||
100. | KOŁACZEK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-13 | ||||
101. | KONIK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-16 | ||||
102. | KOSIELIŃSKA-GRABOWSKA URSZULA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-28 | ||||
103. | KOSIŃSKA-ZAGAJEWSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-02-23 | ||||
104. | KOSIOROWSKI GRZEGORZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-12-15 | ||||
105. | KOSZEL ELŻBIETA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-24 | ||||
106. | KOSZOWSKI MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
107. | KOTARBA ANDRZEJ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-19 | ||||
108. | KOZIEŁ MARCIN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-02-24 | ||||
109. | KOZŁOWSKI KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
110. | KOZUB PATRYCJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-03-15 | ||||
111. | KROH PAWEŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-19 | ||||
112. | KROK MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-19 | ||||
113. | KRÓL - MARKEFKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
114. | KRUPNIK SEWERYN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-05-19 | ||||
115. | KRUSZEC AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-24 | ||||
116. | KRZYŃSKA-NAWROCKA ELIZA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-21 | ||||
117. | KRZYSZTOFEK KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-24 | ||||
118. | KUBASIAK ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
119. | KUBIK TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-04-28 | ||||
120. | KUBISIAK PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-02-24 | ||||
121. | KUDER KAMIL | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-12 | ||||
122. | KUKURYK PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-28 | ||||
123. | KULIG WALDEMAR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-02-24 | ||||
124. | KULPA-DYBEŁ KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-05-26 | ||||
125. | KUMOREK MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-27 | ||||
126. | KUNCEWICZ JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-24 | ||||
127. | KUNIŃSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
128. | KUREK ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
129. | KURZEJA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
130. | KUŚ RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-02-22 | ||||
131. | KUSEK ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
132. | KUŹMICZ DANUTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
133. | KWIECIEŃ KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
134. | KWIENDACZ JACEK | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-27 | ||||
135. | KWOLEK DAGMARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-27 | ||||
136. | ŁABUZ PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
137. | ŁAGOSZ ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-01-20 | ||||
138. | LATACZ GNIEWOMIR | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-23 | ||||
139. | LECH TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
140. | LECHOWSKA AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-27 | ||||
141. | LEWANDOWSKI MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-05-25 | ||||
142. | LIGĘZA JANUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-02-11 | ||||
143. | LIPOLD PATRYCJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-10-11 | ||||
144. | LISOWSKA MAJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-27 | ||||
145. | LOCH JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
146. | ŁUKASIEWICZ KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-11-17 | ||||
147. | MACH HENRYK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-01-04 | ||||
148. | MĄCZYŃSKA JADWIGA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
149. | MĄCZYŃSKA ZOFIA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-04-28 | ||||
150. | MAJCHERCZYK JAGODA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-17 | ||||
151. | MAKUCH PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-10-11 | ||||
152. | MARTYKA RAFAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
153. | MAZUR-BIAŁY AGNIESZKA IRENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
154. | MENKES MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
155. | MICHALCZYK LESZEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-11-23 | ||||
156. | MICHALIK MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-24 | ||||
157. | MICHALIK ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
158. | MICHALIK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-16 | ||||
159. | MIGDA ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE RELIGIOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-12-15 | ||||
160. | MIKULICZ WŁODZIMIERZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-03-18 | ||||
161. | MIŁEK JANUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-27 | ||||
162. | MIŚKOWIEC ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-29 | ||||
163. | MIZDRAK INGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-03-17 | ||||
164. | MŁYNIEC KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-10-24 | ||||
165. | MOROŃ MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-05-19 | ||||
166. | MUSIAŁ WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-11-08 | ||||
167. | NADACHOWSKA KRYSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
168. | NAKS PRZEMYSŁAW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-05-17 | ||||
169. | NAPIERAŁA PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-13 | ||||
170. | NEMETH MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
171. | NOSZCZYK IGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-11-30 | ||||
172. | NOWAK BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-05-19 | ||||
173. | NOWAKOWSKI MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-28 | ||||
174. | OCZKO ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
175. | PACUKIEWICZ JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
176. | PAŁKA MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
177. | PAW ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-11-08 | ||||
178. | PERZANOWSKI TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-04-28 | ||||
179. | PIĄTKOWSKI KONRAD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-04-19 | ||||
180. | PIECH-KLIKOWICZ ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-03-30 | ||||
181. | PIETRAS KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-03-23 | ||||
182. | PILARSKA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-01-18 | ||||
183. | PLUSZYŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-12-14 | ||||
184. | PODKOPAŁ PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
185. | PODLEŚNY DAMIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-29 | ||||
186. | PODOLSKA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-30 | ||||
187. | POLLER TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-02-24 | ||||
188. | PONDEL GAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
189. | PRIZEL-KANIA ADRIANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-21 | ||||
190. | PROKOP ZOFIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
191. | PROKOPOWICZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-10-20 | ||||
192. | PRYMULA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-02-24 | ||||
193. | PRZYBOROWSKI ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
194. | PUDO DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
195. | PUSTELNY KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-05-27 | ||||
196. | QUIRINI-POPŁAWSKI ŁUKASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
197. | RADOŃ MARIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-26 | ||||
198. | RAMS MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
199. | RASSON SYLWIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-26 | ||||
200. | RATAJ ANDRZEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-28 | ||||
201. | ROGA WOJCIECH | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-10-27 | ||||
202. | ROK TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-21 | ||||
203. | ROMANOWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-13 | ||||
204. | ROŻEJ ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
205. | ROŻEK-SIERACZYŃSKA JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-21 | ||||
206. | ROŻNOWSKA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
207. | RUDNICKI SEWERYN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-10-20 | ||||
208. | RUSZEL MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-01-20 | ||||
209. | RYGUŁA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
210. | RYZIŃSKI REMIGIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-04-28 | ||||
211. | RZEPECKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-02-22 | ||||
212. | RZEPIELA AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-12 | ||||
213. | RZOŃCA BOGDAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-11-23 | ||||
214. | SAPETA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-20 | ||||
215. | SENDERECKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
216. | SIKORA ALICJA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
217. | SIUDUT GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-18 | ||||
218. | SKUCHA MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-03-30 | ||||
219. | ŚLIWIŃSKA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-02-22 | ||||
220. | SOBIECH-MATURA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-12-20 | ||||
221. | SOBOTA ILONA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-11-22 | ||||
222. | SODNOM OTGONGEREL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
223. | SONNENBERG KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
224. | SOWA ELŻBIETA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-29 | ||||
225. | SPANNBAUER ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-12 | ||||
226. | SPYRKA JADWIGA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-19 | ||||
227. | SREBRO EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
228. | STACHACZ MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-01-18 | ||||
229. | STACHEL MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-10-20 | ||||
230. | STAWICKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
231. | STĘPIEŃ JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-03-15 | ||||
232. | STOJKOW MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
233. | STOPA MARIUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-30 | ||||
234. | STRUŚ PAWEŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-11-22 | ||||
235. | STRZELECKI RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-01-20 | ||||
236. | ŚWIEBODA WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-21 | ||||
237. | ŚWIEŻY MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-02-24 | ||||
238. | SZEWCZYK JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-01-19 | ||||
239. | SZKARADEK NATALIA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-23 | ||||
240. | SZOLC-NARTOWSKI BARTOSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-28 | ||||
241. | SZTABA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-19 | ||||
242. | SZYMAŃSKA RENATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOCHEMII, BIOFIZYKI I BIOTECHNOLOGII | 2011-04-08 | ||||
243. | SZYMAŃSKI WOJCIECH | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-21 | ||||
244. | TABASZEWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
245. | TALEWICZ-KWIATKOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
246. | TOMASZEWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-11-17 | ||||
247. | TOMERSKA-KOWALCZYK EWA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-03-18 | ||||
248. | TOPOREK MARIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-10-21 | ||||
249. | TOSZA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
250. | TROJECKA-BRZEZIŃSKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-10-18 | ||||
251. | TRZCIONKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-13 | ||||
252. | TRZESZCZYŃSKA PATRYCJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-16 | ||||
253. | TUTKA-GWÓŹDŹ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-03-23 | ||||
254. | VAKHOVSKA VIKTORIYA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
255. | WARAT MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-16 | ||||
256. | WASILEWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-19 | ||||
257. | WEBER PAWEŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-19 | ||||
258. | WERHUN KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-01-18 | ||||
259. | WIŚNIEWSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-21 | ||||
260. | WITKOWSKI MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-24 | ||||
261. | WŁODEK PATRYCJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-09-21 | ||||
262. | WOJCIECHOWSKI ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
263. | WÓJCIK TOMASZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-01-10 | ||||
264. | WÓJS PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-04-28 | ||||
265. | WOŹNIAKIEWICZ JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
266. | WRANA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-19 | ||||
267. | WUJCZYK MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
268. | ZABOROWSKI ŁUKASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-05-17 | ||||
269. | ZABUKOVEC URSKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
270. | ZAITZ MAŁGORZATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
271. | ZAJĄC ANNA KRYSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-21 | ||||
272. | ZAJICZEK WIESŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-10-27 | ||||
273. | ZAKRZEWSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT NAUK POLITYCZNYCH I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-05-17 | ||||
274. | ZALEWSKI MIKOŁAJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-05-26 | ||||
275. | ZARASKA LESZEK | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-30 | ||||
276. | ZAWADZKA JULITA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-21 | ||||
277. | ZAWADZKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | 2011-12-14 | ||||
278. | ZAWIŚLAK KAROL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-24 | ||||
279. | ZDZIECH DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-09-23 | ||||
280. | ZIAJKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-11-30 | ||||
281. | ZIÓŁKOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-09-22 | ||||
282. | ŻURADZKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-03-17 | ||||
283. | ZWOLIŃSKI KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-26 | ||||
284. | ZYZIK RADOSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | BAŁAŻ ILONA MARIA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-24 | ||||
2. | BARSZCZOWSKI MAREK KAZIMIERZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
3. | BEDNAREK ANTONI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH | 2011-09-14 | ||||
4. | BIAŁECKI MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-25 | ||||
5. | BŁAWAT ROMUALD TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-01-10 | ||||
6. | BÓJKO JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
7. | BOREK ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
8. | BUK KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
9. | BUKOWSKYJ WITALIJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
10. | CABAŃSKI ZBIGNIEW ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-24 | ||||
11. | CHABEREK MICHAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
12. | CHUDZIK MARIANNA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
13. | CIEŚLAK GRZEGORZ ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-24 | ||||
14. | CIEŚLIK PAWEŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-03-21 | ||||
15. | CZUPRYŃSKI WOJSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
16. | DEJA MICHAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
17. | DOMINIK KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-09-29 | ||||
18. | DOWAL ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-28 | ||||
19. | DZWONKOWSKA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-01-13 | ||||
20. | ELIASZ MAREK BOGUSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-28 | ||||
21. | EL-JAI JULITA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-05-12 | ||||
22. | FILIPCZUK MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
23. | FOGEL ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-22 | ||||
24. | GARLIKOWSKA MAGDALENA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-02-14 | ||||
25. | GOLIŃSKI RAFAŁ JERZY | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
26. | GRYSZCZYŃSKA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-12 | ||||
27. | JAROSZ TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-27 | ||||
28. | JASZCZUK RADOSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-24 | ||||
29. | JESIOTR MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-12-05 | ||||
30. | JOBCZYK KRYSTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-09-29 | ||||
31. | KAŁDON BARBARA MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
32. | KARCZEWSKA HELENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-12-05 | ||||
33. | KASZUBA BEATA ELŻBIETA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-24 | ||||
34. | KIELCZYK SŁAWOMIR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-24 | ||||
35. | KOŁAK JACEK MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
36. | KRAWCZYK MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-24 | ||||
37. | KRAWCZYK PAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-24 | ||||
38. | KUBAJ ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-09-28 | ||||
39. | KUMÓR MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
40. | KWIATKOWSKI WOJCIECH | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-25 | ||||
41. | LACHOWSKA IZABELA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-24 | ||||
42. | LASKA DANUTA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-11-07 | ||||
43. | LUBIŃSKI DOMINIK PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-28 | ||||
44. | LUBOWICKI ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-06 | ||||
45. | MAJCHRZAK KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2011-01-25 | ||||
46. | MAŁEK KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY.SZKOŁA NAUK ŚCISŁYCH | 2011-09-27 | ||||
47. | MATLAK GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
48. | MATUSIEWICZ ZOFIA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY.SZKOŁA NAUK ŚCISŁYCH | 2011-09-07 | ||||
49. | MBIDA FRANCK HERVAIS | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
50. | MEETSCHEN ANNA TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-13 | ||||
51. | MEGNONO BRICE | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-03-21 | ||||
52. | MIKOŁAJCZYK ZBIGNIEW KAZIMIERZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-04-04 | ||||
53. | MISIAK DAWID | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
54. | MOCHOL HENRYK JERZY | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-06 | ||||
55. | NOWAK PATRYK ZBIGNIEW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
56. | NOWAKOWSKI LUDWIK PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
57. | OSŁOWSKA IWONA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-05-09 | ||||
58. | PANARO ANTONIO | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
59. | PATRUŚ GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-13 | ||||
60. | PIECYK MARIUSZ GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
61. | PIETRZAK AGNIESZKA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-05-09 | ||||
62. | PIWNICKI MARCIN WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
63. | PŁAZA WITOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-02-17 | ||||
64. | PODHAJECKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-05-09 | ||||
65. | POPIELSKI ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-24 | ||||
66. | PRUSIŃSKI ZBIGNIEW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA KANONICZNEGO | WYDZIAŁ PRAWA KANONICZNEGO | 2011-05-10 | ||||
67. | RAYZACHER-MAJEWSKA ANETA MIROSŁAWA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
68. | ROMANOWSKA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-13 | ||||
69. | ROŻEK-OŚLIZŁO JOANNA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-05-09 | ||||
70. | RUPIEWICZ ROMANA JULIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-12-05 | ||||
71. | SARBINOWSKI MACIEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-18 | ||||
72. | SIARKO VITALI | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
73. | SKOLIMOWSKA ANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-05-09 | ||||
74. | SKÓRZEWSKA AGNIESZKA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
75. | STARK BARTŁOMIEJ RAFAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
76. | STECKIEWICZ JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-13 | ||||
77. | STĘPNIAK ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-11-07 | ||||
78. | SZCZESNY ARKADIUSZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-24 | ||||
79. | SZCZUROWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-14 | ||||
80. | SZOSTEK BŁAŻEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
81. | SZUKALSKA ALEKSANDRA MARZENA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
82. | TYLISZCZAK KRZYSZTOF BOGUSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-23 | ||||
83. | WALAS ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-01-13 | ||||
84. | WALESZCZYŃSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-04-07 | ||||
85. | WALULIK JAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-28 | ||||
86. | WĄTRÓBSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ | 2011-06-02 | ||||
87. | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF ZENON | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-28 | ||||
88. | WÓJTOWICZ STANISŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
89. | ZDEB WŁADYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-01-10 | ||||
90. | ZIELIŃSKA NINA GRAŻYNA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-18 | ||||
UNIWERSYTET KAZIMIERZA WIELKIEGO W BYDGOSZCZY | ||||||||
1. | ANTCZAK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
2. | BÄHRENS CHRISTIAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | INSTYTUT EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-10-11 | ||||
3. | BRZUZY GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-02-08 | ||||
4. | CHĄDZYŃSKI TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-01 | ||||
5. | CIESIELSKI MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-08 | ||||
6. | HAMERLIŃSKA-LATECKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-02-08 | ||||
7. | HERZBERG MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-03-08 | ||||
8. | JAROCKA-PIESIK JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-03-08 | ||||
9. | KARWOWSKI STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-13 | ||||
10. | KLEINA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-13 | ||||
11. | KRAUSE EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-13 | ||||
12. | KULPA-PUCZYŃSKA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-04-12 | ||||
13. | POĆWIARDOWSKA BLANKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-07 | ||||
14. | POPIELARCZYK-PAŁĘGA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-18 | ||||
15. | RECZKOWSKI ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-02-08 | ||||
16. | RYBACKI RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
17. | SIERZPUTOWSKA KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
18. | SKINDER ŻANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
19. | STAWSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-07-05 | ||||
20. | SZCZUTKOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-12 | ||||
21. | TOMASZEWSKA-LIPIEC RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-07-05 | ||||
22. | ZAJDLIC-PLOPA TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-15 | ||||
UNIWERSYTET ŁÓDZKI | ||||||||
1. | ADAMCZEWSKA MARIA EWA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2011-10-25 | ||||
2. | BACHURA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-28 | ||||
3. | BĘBNOWSKA-DĘBCZAK SYLWIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-03-29 | ||||
4. | BIEDA JUSTYNA HELENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
5. | BOMBA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-18 | ||||
6. | BYCZKOWSKA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
7. | CHĄDZYŃSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-16 | ||||
8. | CHLEBOWSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-10-27 | ||||
9. | CHOJNACKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
10. | CIECHAŃSKA MAGDALENA JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-15 | ||||
11. | CIESIELKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
12. | CZEPAS PIOTR HENRYK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-10-27 | ||||
13. | DĄBROWSKI PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-10-26 | ||||
14. | DORYŃ WIRGINIA WERONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-05-30 | ||||
15. | DOWGIEL MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-25 | ||||
16. | DRABIKOWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
17. | DROŻDŻ KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
18. | DUNAL JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-21 | ||||
19. | DYBAŁA JOLANTA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-12-22 | ||||
20. | FASTYN MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
21. | FILIPKOWSKI PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-07-04 | ||||
22. | FURA MAREK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-06-20 | ||||
23. | GAJEWSKI MARCIN GRZEGORZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
24. | GLIWA RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-25 | ||||
25. | GOŁAWSKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
26. | GONIA ALICJA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2011-01-25 | ||||
27. | GÓRSKA-STREICHER JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-10-27 | ||||
28. | GRABOWSKI WOJCIECH | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
29. | GRZEGORZEWSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
30. | GRZYBOWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-18 | ||||
31. | HARAST AGATA ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-16 | ||||
32. | HRYCEK MIŁOSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
33. | JANIK KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-27 | ||||
34. | JUREK ADAM JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-04-14 | ||||
35. | KARKOCHA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-03-24 | ||||
36. | KARPOWICZ RAFAŁ ADAM | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-15 | ||||
37. | KHVOROSTOVA NATALIYA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-28 | ||||
38. | KILAŃCZYK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-01-27 | ||||
39. | KINART ZDZISŁAW DARIUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-15 | ||||
40. | KINART ANDRZEJ EDWARD | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-16 | ||||
41. | KNAPIK ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
42. | KOMOROWSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-09-22 | ||||
43. | KOPCZYŃSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK O WYCHOWANIU | 2011-05-19 | ||||
44. | KOWALSKA EDYTA IZABELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-21 | ||||
45. | KOZANECKA-KOZAKIEWICZ AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-09-22 | ||||
46. | KRUPA ALEKSANDRA GABRIELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-02-24 | ||||
47. | KRUPIŃSKI MARIUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-28 | ||||
48. | KRZESZEWSKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
49. | KUBCZAK ANNA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
50. | KUTYŁO ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-03-21 | ||||
51. | LATOCHA KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-09-22 | ||||
52. | LEGIĘDŹ TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
53. | LESKA-DORENDA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-28 | ||||
54. | LEWANDOWSKA-GWARDA KAROLINA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
55. | LINEK EWA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
56. | MACHTYLSKA MAGDALENA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-15 | ||||
57. | MALKA JANUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-03-30 | ||||
58. | MAMES TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK O WYCHOWANIU | 2011-09-22 | ||||
59. | MARCINIAK WOJCIECH FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-10-27 | ||||
60. | MATAŚKA KAMILA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-18 | ||||
61. | MATUSIAK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-11-24 | ||||
62. | MICHALAK ANNA MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
63. | MICHALSKA MARIA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-12-14 | ||||
64. | MIKSA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-09-22 | ||||
65. | MIŁKOWSKA-RĘBOWSKA JOANNA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-21 | ||||
66. | MIROWSKA PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
67. | MISZTAL DAWID | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-03-24 | ||||
68. | MOKRAS-GRABOWSKA JUSTYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2011-07-19 | ||||
69. | NAJMROCKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-11-24 | ||||
70. | NAPIERAŁA TOMASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2011-09-27 | ||||
71. | NAPIERALSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-23 | ||||
72. | NASTAROWICZ EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
73. | NESKA-BAKUS PAULINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-21 | ||||
74. | NEUBAUER ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
75. | NOWACKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
76. | NYK MARIUSZ ROMAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-04-11 | ||||
77. | OBIJALSKA EMILIA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-18 | ||||
78. | OGRODOWCZYK AGNIESZKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH | 2011-07-19 | ||||
79. | OLEJNICZAK ELWIRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
80. | PASIŃSKA DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-11-21 | ||||
81. | PASTUCHA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-27 | ||||
82. | PASZKIEWICZ MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-12-19 | ||||
83. | PĘDZIWIATR-WERBICKA ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-03-29 | ||||
84. | PETER-WIRSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITOLOGICZNYCH | 2011-06-30 | ||||
85. | PIERZGALSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITOLOGICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
86. | PLĘS ŁUKASZ MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-23 | ||||
87. | PODLASZCZUK PATRYCJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE EKOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-31 | ||||
88. | POSŁUSZNY ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-27 | ||||
89. | PRZYŁĘCKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-03-21 | ||||
90. | PUSZKARZ ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-20 | ||||
91. | RASZKA MAGDALENA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-18 | ||||
92. | ROŚCZAK PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-04-11 | ||||
93. | RUDNICKA-REICHEL AGATA BOŻENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-20 | ||||
94. | RYDZ-SYBILAK KATARZYNA ELŻBIETA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-23 | ||||
95. | SĘKOWSKI SZYMON | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-02-22 | ||||
96. | SIDOWSKA KAROLINA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
97. | SIEKIERA RAFAŁ MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
98. | SITAREK JULIAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-23 | ||||
99. | SKADŁUBOWICZ IZABELA VIOLETTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-19 | ||||
100. | SMOK AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-13 | ||||
101. | SMUSZ-KULESZA MONIKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-18 | ||||
102. | SOBCZYK KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-07-06 | ||||
103. | SOŁODKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
104. | SONGIN MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-11-24 | ||||
105. | SOSNOWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
106. | STAROSTKA JUSTYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-19 | ||||
107. | STELMACH MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITOLOGICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
108. | STĘPLEWSKA KINGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-01-24 | ||||
109. | STUDZIŃSKA MIROSŁAWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-01-25 | ||||
110. | SULEJEWICZ MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-25 | ||||
111. | SZUBKO-SITAREK WERONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-20 | ||||
112. | SZULC KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-11-29 | ||||
113. | SZWED PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-16 | ||||
114. | TOMCZYK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I POLITOLOGICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
115. | WIECZOREK ANNA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-23 | ||||
116. | WÓJCIK EWELINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE MIKROBIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-31 | ||||
117. | WYSOCKI TOMASZ ROMAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-02-21 | ||||
118. | WYSOCKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNO-HISTORYCZNY | 2011-01-27 | ||||
119. | ŻELAZOWSKI KONRAD MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
120. | ZIOBRO ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-31 | ||||
UNIWERSYTET MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE | ||||||||
1. | ADAMCZYK AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-28 | ||||
2. | ADAMIK-SZYSIAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-06-27 | ||||
3. | AUGUSTYN RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-21 | ||||
4. | BARTOSZEK KRZYSZTOF | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-30 | ||||
5. | BERNAT MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-23 | ||||
6. | BIAŁOWĄS TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-03-17 | ||||
7. | BORKOWSKI GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-23 | ||||
8. | BUDZYŃSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-12 | ||||
9. | CHODKOWSKI ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
10. | CHUDNICKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
11. | CICHOSZ KONRAD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-01-20 | ||||
12. | CIĘŻKI JAKUB | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-06-28 | ||||
13. | CIURA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-15 | ||||
14. | CZEKAJ RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-06-08 | ||||
15. | DANIELUK BARBARA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-06 | ||||
16. | DĘBCZAK AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-21 | ||||
17. | DEMJANIUK IGOR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-16 | ||||
18. | DRZEWIECKA ALEKSANDRA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-14 | ||||
19. | FRANCZAK MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-30 | ||||
20. | FURTAK URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-16 | ||||
21. | GALANT JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-16 | ||||
22. | GAŁKA ELŻBIETA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-30 | ||||
23. | GAWRON MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-03-25 | ||||
24. | GIZA JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-21 | ||||
25. | GOŁAWSKA EWELINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-26 | ||||
26. | GORAL AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-23 | ||||
27. | GRABIAS-ŻUREK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-07 | ||||
28. | GREGUŁA-KANIA MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-01-19 | ||||
29. | GRELA GRZEGORZ JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-02-17 | ||||
30. | GRELUK MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-26 | ||||
31. | JABŁOŃSKA-HOOD JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-21 | ||||
32. | KASPRZAK MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-12 | ||||
33. | KATRENCIKOVA NATALIYA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-06-27 | ||||
34. | KĘPA DOROTA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-06-27 | ||||
35. | KIMAK IZABELLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-23 | ||||
36. | KOBA LAURA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-12-16 | ||||
37. | KOBAK MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-12 | ||||
38. | KOŁOMYCEW ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-05-10 | ||||
39. | KOMSTA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-23 | ||||
40. | KOPCIUCH LESZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-05-18 | ||||
41. | KORNIŁŁOWICZ EWA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-03-25 | ||||
42. | KOŚCIÓŁEK ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-13 | ||||
43. | KOSTYAK NATALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-13 | ||||
44. | KOTOROWICZ MONIKA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-09-26 | ||||
45. | KOVALCHUK ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-23 | ||||
46. | KRÓL ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-18 | ||||
47. | KRUKOW PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
48. | KRUPECKA IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-07-01 | ||||
49. | KRZYSZCZAK JAROMIR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-05-30 | ||||
50. | KURENDA ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-12 | ||||
51. | KWIATKOWSKA DOROTA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-18 | ||||
52. | LATO ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POZNANIU I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-09-21 | ||||
53. | LESIŃSKA-STASZCZUK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-11-25 | ||||
54. | LEWKOWICZ ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-06-27 | ||||
55. | LICKIEWICZ JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-04-15 | ||||
56. | ŁYSIAK SYLWESTER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-15 | ||||
57. | MAJ HUBERT | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-27 | ||||
58. | MALCZYŃSKA-BIAŁY MIRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-02-04 | ||||
59. | MAMCARZ KATARZYNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-11-17 | ||||
60. | MARKOVA KATERYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-06 | ||||
61. | MAZUR MARIYA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-11-25 | ||||
62. | MICHALEC-WAWIÓRKA BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-27 | ||||
63. | MOŻDŻAN BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-02-18 | ||||
64. | MROCZEK-ZDYRSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-30 | ||||
65. | NAZAR-GUTOWSKA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-06 | ||||
66. | NETBAYEVA TATSIANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-18 | ||||
67. | NITA PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-11-28 | ||||
68. | OCHIM-KOPROŃ AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-04-15 | ||||
69. | OGORZAŁEK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-18 | ||||
70. | PACŁAWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-13 | ||||
71. | PANASIEWICZ JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-21 | ||||
72. | PIĄTEK TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-18 | ||||
73. | PLEWKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-11-25 | ||||
74. | PLEWKA KRZYSZTOF | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-27 | ||||
75. | POCZOBUT ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-02-23 | ||||
76. | PODGÓRSKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-12-16 | ||||
77. | PODLEŚNY MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-23 | ||||
78. | POLAK JOANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-06-28 | ||||
79. | POTOCKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-02-04 | ||||
80. | PRZECHODZKA GRAŻYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-18 | ||||
81. | RABIEJ ROBERT | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-05-25 | ||||
82. | ROGOWSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-09-30 | ||||
83. | ROTKO MAREK | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-21 | ||||
84. | RUSEK PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-28 | ||||
85. | RUSINEK ANGELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-21 | ||||
86. | RUTYNA IWONA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-26 | ||||
87. | SADOWSKA-DOBROWOLSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-12 | ||||
88. | SARNIŃSKA-GÓRECKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-12-07 | ||||
89. | ŚMIECHOWICZ JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-05-26 | ||||
90. | SOBCZAK-KNEĆ MAGDALENA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-09-26 | ||||
91. | SOCAŁA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-04-27 | ||||
92. | SPOZ ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-09-15 | ||||
93. | STASZCZYK DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-13 | ||||
94. | STEFAŃSKA KAMILA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-01-24 | ||||
95. | STĘPNIAK AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-11-28 | ||||
96. | SUDUŁ RYSZARD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-02-04 | ||||
97. | SWĘDRAK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-09-23 | ||||
98. | SYPNIEWSKI DOMINIK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-19 | ||||
99. | SZABACIUK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-12 | ||||
100. | SZAMIK JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-10-14 | ||||
101. | SZCZEKALA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-15 | ||||
102. | SZCZEPAŃSKI DOMINIK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-10-14 | ||||
103. | SZELEST-WOŹNY ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-06-27 | ||||
104. | SZRENIAWSKA MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-18 | ||||
105. | SZYMAŃSKI MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-05-11 | ||||
106. | SZYPŁOWSKA AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-06-27 | ||||
107. | TARGOSZ DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-03-23 | ||||
108. | TELECKA MAŁGORZATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-20 | ||||
109. | TOBOLSKA KAROLINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-15 | ||||
110. | TROJANOWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-30 | ||||
111. | TRYBULEC MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POZNANIU I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-07-01 | ||||
112. | TWAROWSKI BARTŁOMIEJ JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-04-14 | ||||
113. | TYBURSKA BEATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-01-24 | ||||
114. | TYCHMANOWICZ ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-05-27 | ||||
115. | TYMOSZUK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-16 | ||||
116. | ULITINA SVETLANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-23 | ||||
117. | URA MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-23 | ||||
118. | WALCZYK EMILIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-20 | ||||
119. | WASIL JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-11-25 | ||||
120. | WĘGRZYN-ODZIOBA LILIANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-03-25 | ||||
121. | WIĘCKOWICZ MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-02-24 | ||||
122. | WILK-JAKUBOWSKI GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-05-10 | ||||
123. | WIŚNIEWSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-15 | ||||
124. | WNUK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-12 | ||||
125. | WOJEWODA-BURACZYŃSKA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-19 | ||||
126. | WYSOCKI ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-06-08 | ||||
127. | ZANIEWICZ ZBIGNIEW | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-20 | ||||
128. | ZIĘTEK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII | 2011-06-27 | ||||
129. | ZIOMEK - MICHALAK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-02 | ||||
130. | ZUBIK MONIKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI | 2011-09-26 | ||||
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU | ||||||||
1. | ADAMCZAK KAMIL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-10-18 | ||||
2. | AL-DRAWI ABU-SITTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
3. | ANDRYSZEWSKI TOMASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-26 | ||||
4. | BALAK WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-10 | ||||
5. | BARAN ANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-12-13 | ||||
6. | BARANOWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-11 | ||||
7. | BEDNARSKA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
8. | BIAŁKOWSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-06-07 | ||||
9. | BIELINIS- KOPEĆ BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-11-29 | ||||
10. | BIELSKA KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-11-09 | ||||
11. | BOCIAN SZYMON | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-15 | ||||
12. | BODNAR MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-28 | ||||
13. | BOGIEL TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
14. | BORÓWKA JÓZEF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-11 | ||||
15. | BORYCKI DAWID | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-09-21 | ||||
16. | BRANICKA TERESA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
17. | BRODZIŃSKA-MIROWSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-06-07 | ||||
18. | BUDZBON DOMINIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
19. | BURCZYK DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
20. | CERAFICKI RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
21. | CHOJNACKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-04-13 | ||||
22. | CHRZCZONOWICZ PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-11 | ||||
23. | CIEŚLIK EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-11-16 | ||||
24. | CWAJDA-BIAŁASIK JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-10 | ||||
25. | CZAJKOWSKA ALDONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
26. | CZEPEK JAKUB | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-13 | ||||
27. | CZUBAK MATEUSZ | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
28. | CZWARNO MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-04-13 | ||||
29. | DĄBAL JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
30. | DĄBKOWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-11-08 | ||||
31. | DACA PATRYCJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
32. | DAROSZEWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-19 | ||||
33. | DEJNA DAGNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
34. | DEJNECKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-08 | ||||
35. | DŁUGOŁĘCKA KAROLINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-03-16 | ||||
36. | DOBOSIEWICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-10 | ||||
37. | DOBRZYŃSKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
38. | DOROSZYŃSKA-TOMCZYK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
39. | DROŻNIEWSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
40. | DYBAŚ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-01-11 | ||||
41. | ENGELGARDT PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
42. | FALKOWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-07 | ||||
43. | FILANOWICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-09 | ||||
44. | FILIPCZAK TERESA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-10-18 | ||||
45. | GĄSIOR MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-01-25 | ||||
46. | GIBASIEWICZ DARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-14 | ||||
47. | GITLER HAIM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-10-18 | ||||
48. | GOŹDZIEWICZ-BIECHOŃSKA JUSTYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-15 | ||||
49. | GRABIANOWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-10-11 | ||||
50. | GRACZYK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-10 | ||||
51. | GRYGIEŃĆ JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-06-07 | ||||
52. | GRZEBIENIOWSKA JUSTYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-03-01 | ||||
53. | HUWAIDI MARAI HASAN ABDURAHMAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-29 | ||||
54. | IZDEBSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
55. | JADOWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
56. | JASIŃSKI KRZYSZTOF | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-12-14 | ||||
57. | JATCZAK-GACA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
58. | JAWORSKA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-03-23 | ||||
59. | JOACHIMIAK ROMANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
60. | JURECKA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
61. | JURZYSTA MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-28 | ||||
62. | KACZMAREK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-19 | ||||
63. | KAMISIŃSKA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-06-14 | ||||
64. | KANICKI WITOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-11-15 | ||||
65. | KANIECKI PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-17 | ||||
66. | KARALUS ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-11 | ||||
67. | KARBOWSKI ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-12-14 | ||||
68. | KARP KAROL MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-28 | ||||
69. | KAŹMIERCZAK MAJA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | WYDZIAŁ FIZYKI, ASTRONOMII I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2012-01-11 | ||||
70. | KLEINOWSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-02-01 | ||||
71. | KLIMSIAK TOMASZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-21 | ||||
72. | KŁYSZ-HACKBARTH JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
73. | KOEPKE IRENEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
74. | KOLA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-12-13 | ||||
75. | KOPCZYŃSKI MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-06-07 | ||||
76. | KUCZMA WALDEMAR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-28 | ||||
77. | KUŁAGA JOANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-10-12 | ||||
78. | KUREK JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-01-18 | ||||
79. | KUŹMIŃSKI ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-01 | ||||
80. | KUŹNIEWSKI RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
81. | KWAPISZ JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-19 | ||||
82. | KWIECIŃSKA-PIRÓG JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-19 | ||||
83. | LESZCZYŃSKA-RYDLEWSKA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-25 | ||||
84. | LEWANDOWSKI REMIGIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-02-16 | ||||
85. | LEŹNICKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-12 | ||||
86. | LIM SOLIDA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-01-11 | ||||
87. | ŁUCZECZKO PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-13 | ||||
88. | ŁUKASZEWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-13 | ||||
89. | ŁYSIK-MIŚKURKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
90. | MACIEJEWSKI MATEUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-06-22 | ||||
91. | MALAK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
92. | MAŁYSZKA PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-10 | ||||
93. | MARAI HASAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-29 | ||||
94. | MARZEC-WRÓBLEWSKA URSZULA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-18 | ||||
95. | MATYASIK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-01-18 | ||||
96. | MICHAŁEK BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-06-07 | ||||
97. | MIELNICZUK MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
98. | MILCZAREK BLANKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-13 | ||||
99. | MIŚKOWIEC-WIŚNIEWSKA ILONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
100. | MISZTAL JACEK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
101. | MŁODAWSKI KRZYSZTOF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-12-14 | ||||
102. | NAPIÓRKOWSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
103. | NARLOCH WŁODZIMIERZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-10-21 | ||||
104. | NIEZABITOWSKA-WIŚNIEWSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-01-18 | ||||
105. | OLSZOWY PAWEŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-18 | ||||
106. | ORZOŁ IZABELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-03-16 | ||||
107. | OSMAŃSKA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-12 | ||||
108. | PACZESNY ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
109. | PAMUŁA-CIEŚLAK NATALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-04-12 | ||||
110. | PASZKE MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-10-18 | ||||
111. | PAWLUK ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
112. | PIESTRZYŃSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-10-11 | ||||
113. | PIETRYKOWSKI NORBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-06 | ||||
114. | PIOTROWICZ RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
115. | PIOTROWSKI PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
116. | PLUTA AGNIESZKA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-06 | ||||
117. | POKRYWCZYŃSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
118. | PRUSIŃSKA JUSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-10 | ||||
119. | PRZYBOREK PIOTR | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-16 | ||||
120. | PYTEL JUSTYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-06-22 | ||||
121. | RADWAŃSKA MONIKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-10-21 | ||||
122. | RAKOCZY JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-10-18 | ||||
123. | RAMBOWICZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-02-15 | ||||
124. | REJCHEL WOJCIECH | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-03-16 | ||||
125. | ROGALA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-10 | ||||
126. | ROMAŃCZUK BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-19 | ||||
127. | ROUBA MALWINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ POLITOLOGII I STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-05-17 | ||||
128. | RUDOMSKA HANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
129. | RUTKOWSKI ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-11-09 | ||||
130. | SADOWSKI SYLWESTER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-04-12 | ||||
131. | SAŁDECKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-07 | ||||
132. | SEMRAU-GIŁKA ALINA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-11-16 | ||||
133. | SIEDLECKI ZYGMUNT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
134. | SIEGIEŃ WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-09-13 | ||||
135. | SIEMKO TADEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-19 | ||||
136. | SITKIEWICZ BARTOSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-06 | ||||
137. | SITKO AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-13 | ||||
138. | SIUDA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-11 | ||||
139. | SMOLIN MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-15 | ||||
140. | SMULSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-22 | ||||
141. | SOBOTA DANIEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-11 | ||||
142. | SOJAK-BORODO ALEKSANDRA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-03-01 | ||||
143. | SOWIŃSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-28 | ||||
144. | SPIETELUN DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
145. | STANISZEWSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
146. | STASZCZYK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-12-06 | ||||
147. | STAWSKI KAROL | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I NAUK O ZIEMI | 2011-06-10 | ||||
148. | SUKIENNIK TAMARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
149. | SYGIT-KOWALKOWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-09 | ||||
150. | SYLWESTRZAK DOROTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-19 | ||||
151. | SZCZEPAŃSKI MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
152. | SZCZYGIEŁ- GAJEWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-11-15 | ||||
153. | SZLĄZAK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
154. | SZOPIŃSKI JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
155. | SZOSTEK DAWID | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-09-21 | ||||
156. | SZPAK IWONA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-10-18 | ||||
157. | SZPENER MONIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-04-05 | ||||
158. | SZTYBER IWONA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUK PIĘKNYCH | 2011-04-05 | ||||
159. | SZULC AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-11-16 | ||||
160. | SZUNIEWICZ MARTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-17 | ||||
161. | SZYMCZAK GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-03 | ||||
162. | TEJZA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
163. | TETERSKA OLESIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-12-13 | ||||
164. | TOMCZYK REMIGIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
165. | ULANOWSKA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-16 | ||||
166. | URBANOWICZ ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-03-09 | ||||
167. | WALEŚKIEWICZ KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
168. | WĄSOWICZ JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-05-17 | ||||
169. | WAWRZYNIAK MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
170. | WĘGLARZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-10 | ||||
171. | WEINKAUF MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH | 2011-09-13 | ||||
172. | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
173. | WOJCIECHOWSKA MILENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
174. | WOJTOWICZ KATARZYNA | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-27 | ||||
175. | WOLSKA-OBERTOWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-13 | ||||
176. | WOZINSKI ALEKSANDER | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-02-09 | ||||
177. | ZALEWSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-10 | ||||
178. | ZARAKOWSKA EWELINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
179. | ZIMNA- KAWECKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | INSTYTUT ZABYTKOZNAWSTWA I KONSERWATORSTWA | 2011-12-20 | ||||
180. | ZIUZIAKOWSKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-29 | ||||
181. | ŻOŁNA MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-15 | ||||
UNIWERSYTET OPOLSKI | ||||||||
1. | BLASZKA BARTŁOMIEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-13 | ||||
2. | BOROWIAK XYMENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-14 | ||||
3. | CZOGALIK MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
4. | CZOGALIK KORNELIA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
5. | DROSIK ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
6. | DUBIEL EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
7. | FILIPOWSKI GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
8. | GOMUŁKA ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-10 | ||||
9. | GRONDYS JUSTYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-20 | ||||
10. | HYS MARCEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-20 | ||||
11. | JESKE - CYBULSKA BRONISŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
12. | JUZIUK AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-09 | ||||
13. | KACZMAREK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-14 | ||||
14. | KLONOWSKI PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
15. | KOMOŃSKI ERNEST | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
16. | KONOPNICKA JANINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-05-12 | ||||
17. | KOZUB GRZEGORZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
18. | KRASUSKA AGATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-06-27 | ||||
19. | KRYSZTOFIAK PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
20. | KRZESAJ MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-05-26 | ||||
21. | LEHUN JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-13 | ||||
22. | MACEDOWSKA-CAPIGA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-23 | ||||
23. | MAICHER HEINRICH | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
24. | MAJNUSZ-STADNIK MARIOLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-08 | ||||
25. | MARCINIAK MARLENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-09 | ||||
26. | MAŚLEJ ALICJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
27. | NAPIERALSKI PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-13 | ||||
28. | NOWAK JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
29. | RACHWALIK KRZYSZTOF | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
30. | RÓŻYCKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
31. | SADZIŃSKI EUGENIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-06-22 | ||||
32. | SHCHURKO YURIY | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-01-19 | ||||
33. | STANEK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-03-17 | ||||
34. | STRUG DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-06-22 | ||||
35. | SZOT MARIA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
36. | SZPEK DAWID | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-25 | ||||
37. | SZWED WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
38. | USTRZYCKI MICHAŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
39. | VICHA DANIEL | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-21 | ||||
40. | WALESIAK ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-07-11 | ||||
41. | WAWRZCZAK - GAZDA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
42. | WILK PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-08 | ||||
43. | WIŚNIEWSKI DANIEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-PEDAGOGICZNY | 2011-09-26 | ||||
44. | ZIÓŁKOWSKI PAWEŁ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
UNIWERSYTET RZESZOWSKI | ||||||||
1. | ABRAMCZYK RENATA KINGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
2. | BEDYŃSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-06-02 | ||||
3. | BORYS MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-07-07 | ||||
4. | BUCZEK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-20 | ||||
5. | FIGURA MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-02-03 | ||||
6. | GIRZEJOWSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
7. | GÓRECKA-SMOLIŃSKA MAŁGORZATA JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-19 | ||||
8. | HABRAT LESZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-12-01 | ||||
9. | KANIA JOANNA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
10. | KIEŁBOWICZ IZABELA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
11. | KORPAK BARTŁOMIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-07-07 | ||||
12. | KOZDRA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-07-07 | ||||
13. | KRZANICKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-12-01 | ||||
14. | KUS-LIŚKIEWICZ MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-ROLNICZY | 2011-12-14 | ||||
15. | LEWIŃSKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-ROLNICZY | 2011-12-14 | ||||
16. | LIS-CZAPIGA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
17. | LUBOŃ ARKADIUSZ SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
18. | ŁUKASZEK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-05-12 | ||||
19. | MARCHEWKA MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-02-24 | ||||
20. | MILLER DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
21. | OSTROWSKA-KOPEĆ MAŁGORZATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-06-16 | ||||
22. | PĄCZKA GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-ROLNICZY | 2011-10-20 | ||||
23. | PALAK MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-12-01 | ||||
24. | PAZDAN RACHEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-08 | ||||
25. | POPIELUCH BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-02-03 | ||||
26. | SEMKÓW-CHAJKO DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-06-02 | ||||
27. | STANISŁAWCZYK DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-14 | ||||
28. | SZTABA RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-03-17 | ||||
29. | TOBIASZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-05-12 | ||||
30. | TRYBAŁA-ZAWIŚLAK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-07-07 | ||||
31. | UŚCIŃSKA-KOSTRZEWA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-30 | ||||
32. | WIĘCŁAWSKA EDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-08 | ||||
33. | WODZIŃSKA IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ SOCJOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-04-14 | ||||
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH | ||||||||
1. | BANASZEK-SZAPOWAŁOWA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
2. | BARCZYK GABRIELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-28 | ||||
3. | BAUTSZ-SONTAG ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-29 | ||||
4. | BIEDRZYŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
5. | BIEŃ ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI | 2011-09-20 | ||||
6. | BIŁGORAJSKI ARTUR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-23 | ||||
7. | BIŃKOWSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-29 | ||||
8. | BOBER ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-03-22 | ||||
9. | BOCZKOWSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
10. | BROSCH ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-29 | ||||
11. | BRYLL ARKADIUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-04-19 | ||||
12. | BUCZKO JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-11 | ||||
13. | BUJNOWSKA EWELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
14. | CHMIELEWSKA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-17 | ||||
15. | CUDAK ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-28 | ||||
16. | ĆWIENK TOMASZ | SPOŁECZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-21 | ||||
17. | CZECH KASPER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-20 | ||||
18. | CZECH BOŻENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-05-10 | ||||
19. | CZORNIK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-29 | ||||
20. | DANIELEWSKA-TRZEPLA ANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2011-06-14 | ||||
21. | DASZKOWSKA-GOLEC AGATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-11-18 | ||||
22. | DOROZ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2011-06-21 | ||||
23. | DRABIK REGINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
24. | FAJFER BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
25. | FARUGA ADRIAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-22 | ||||
26. | FRANIA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-29 | ||||
27. | GAŁYSZ SEWERYN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-22 | ||||
28. | GARUS-DYBAŁA MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-12-16 | ||||
29. | GONTARSKA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-11-29 | ||||
30. | GORCZYŃSKI JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-11 | ||||
31. | GÓRNY KRZYSZTOF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-07-05 | ||||
32. | GURBIN AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
33. | GUZY ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-19 | ||||
34. | HERNAS ADAM | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
35. | HETMAŃCZYK-BAJER HEWILIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-29 | ||||
36. | HORYŚNIAK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
37. | JACHNA TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-10-25 | ||||
38. | JANECZEK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-29 | ||||
39. | JANKOWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-19 | ||||
40. | JĘDRZEJKO TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | INSTYTUT SZTUKI WYDZIAŁU ARTYSTYCZNEGO W CIESZYNIE | 2011-04-20 | ||||
41. | JESIONEK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-09-22 | ||||
42. | JURCZYK IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-19 | ||||
43. | KAMCZYK WOJCIECH | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
44. | KAROLAK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
45. | KLEPKA RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-22 | ||||
46. | KNOPIK JUSTYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2011-01-11 | ||||
47. | KONIECZNY KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-11 | ||||
48. | KOSSEK JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-22 | ||||
49. | KOTYCZKA-MORAŃSKA MICHALINA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-07-05 | ||||
50. | KOZAK JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2011-05-10 | ||||
51. | KOZIOŁ AGATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-25 | ||||
52. | KOZUB ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-22 | ||||
53. | KOZUB-KULIK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-11 | ||||
54. | KRZYSTYNIAK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-21 | ||||
55. | KURAŚ SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-02-22 | ||||
56. | LEONARSKA AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-07-05 | ||||
57. | ŁOZOWSKI BARTOSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-02-18 | ||||
58. | LUDWIKOWSKA TAISA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-19 | ||||
59. | MACHNIK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
60. | MAKLES KAROL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
61. | MAKOWSKI MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-07-05 | ||||
62. | MARSZOŁEK GABRIELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
63. | MICHTA DARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-22 | ||||
64. | MIKRUT IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
65. | MILER ADRIANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
66. | MODRZEJEWSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-20 | ||||
67. | MUSIALIK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
68. | MUSIOŁ ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-22 | ||||
69. | NADOLNA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
70. | NIEDZIOCHA HUBERT | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2011-01-11 | ||||
71. | NOWOROL CZESŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-07-05 | ||||
72. | OBRĘBSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-17 | ||||
73. | OWCZARCZUK SŁAWOMIR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-25 | ||||
74. | PALUCH MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-11 | ||||
75. | PAPAJA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-02-22 | ||||
76. | PASEWICZ-SOKÓŁ ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-12-06 | ||||
77. | PASTUCHA-BLIN AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
78. | PÓŁTORAK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
79. | PRZYBYŁA - KASPEREK MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2011-05-10 | ||||
80. | PUSZKOW-BAŃKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-02-22 | ||||
81. | RACZYŃSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-03-18 | ||||
82. | RAJCZYK ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-11 | ||||
83. | ROMAŃCZYK MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-17 | ||||
84. | RUSINEK WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-19 | ||||
85. | SARNA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-11-29 | ||||
86. | SERAFIN KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-09-26 | ||||
87. | SIEWNIAK-MACIUSZEK DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-07-05 | ||||
88. | SKINDEROWICZ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2011-06-21 | ||||
89. | SKOREK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-29 | ||||
90. | SKORUS JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
91. | ŚLUSARCZYK JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-04 | ||||
92. | SMAKULSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-21 | ||||
93. | SMĘDOWSKI ŁUKASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI | 2011-10-25 | ||||
94. | SMOLICKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-01-11 | ||||
95. | SMOLORZ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
96. | SOLGA MARCIN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-28 | ||||
97. | STEC MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-22 | ||||
98. | STOLAREK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
99. | STRZĘPEK ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
100. | STRZĘPKA-FRANIA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-21 | ||||
101. | SWINAREW ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INFORMATYKI I NAUKI O MATERIAŁACH | 2011-01-11 | ||||
102. | SZCZOTKA MARTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-12-20 | ||||
103. | SZECÓWKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
104. | SZOPA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-10-18 | ||||
105. | SZPRYCHA TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-17 | ||||
106. | SZYMAŃSKI KRZYSZTOF | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
107. | TAŁAJ DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
108. | TELWIKAS ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
109. | TOMCZOK PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
110. | TOMKIEWICZ PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-01-18 | ||||
111. | TOPA ILONA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-22 | ||||
112. | TOPA-BRYNIARSKA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-19 | ||||
113. | URBISZ ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-07-15 | ||||
114. | WALTOŚ MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
115. | WARCZYŃSKI PAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-22 | ||||
116. | WARZĄCHOWSKA BOGUMIŁA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
117. | WĘGRZYN ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-28 | ||||
118. | WESOŁOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-17 | ||||
119. | WIECZOREK MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-21 | ||||
120. | WOJTAL ŁUKASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-06-14 | ||||
121. | WOLSKI DOMINIK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
122. | WRÓBEL MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII | 2011-11-29 | ||||
123. | WYSZYŃSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
124. | ZAPART BOGUSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-21 | ||||
125. | ZAWIEJSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-12 | ||||
126. | ZIEMBIŃSKI JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI | ||||||||
1. | AUGUŚCIAK IZABELA BEATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-10-27 | ||||
2. | BEDNARCZYK MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-10-13 | ||||
3. | BOGUCKI OLGIERD | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-08 | ||||
4. | CHUTORAŃSKI MAKSYMILIAN MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
5. | CYWIŃSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-01-13 | ||||
6. | CZYRKA KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-01-13 | ||||
7. | DRUMLAK URSZULA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA - ZOD KOSZALIN | 2011-11-10 | ||||
8. | FILIP EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH | 2011-05-12 | ||||
9. | JACEK MOROZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
10. | JANIAK MARIOLA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH | 2011-12-08 | ||||
11. | JAŚKIEWICZ JACEK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-02 | ||||
12. | JENDRZEJEWSKI ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-12 | ||||
13. | KALINKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH | 2011-03-17 | ||||
14. | KĘPIŃSKA - JAKUBIEC ANNA MARZENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-05-12 | ||||
15. | KORDELA DOMINIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-10-27 | ||||
16. | KRZYŻANOWSKI PIOTR JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-12 | ||||
17. | KWARCIŃSKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-05-12 | ||||
18. | LOHMÜLLER JÜRGEN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-06-16 | ||||
19. | MACIEJEWSKI SŁAWOMIR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-09 | ||||
20. | MAŁACHOWSKA MAGDALENA SYLWIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-11-17 | ||||
21. | MAŃKOWSKA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-06-16 | ||||
22. | MIGDALSKI PAWEŁ RYSZARD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-16 | ||||
23. | MOROZ JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
24. | MUSZYŃSKA KAROLINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-05-12 | ||||
25. | NAWÓJ-POŁOCZAŃSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-16 | ||||
26. | NOWAKOWSKI MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-10-06 | ||||
27. | OLESZAK ANNA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-16 | ||||
28. | ORŁOWSKA JOANNA ALICJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
29. | OSIEWICZ-MATERNOWSKA MAŁGORZATA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
30. | PARCZEWSKI PIOTR WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-10 | ||||
31. | POPIEL BARBARA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-07 | ||||
32. | POTKAŃSKA MONIKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-08 | ||||
33. | RADZIWON JOANNA LUCYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-07-07 | ||||
34. | SIDORKIEWICZ MARTA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMIKI USŁUG | 2011-02-24 | ||||
35. | ŚLIWA-DOMINIAK JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH | 2011-09-22 | ||||
36. | STEFANIK RYSZARD KAROL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
37. | SZUSZAKIEWICZ AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-09-19 | ||||
38. | WIERZBICKA-WOŚ ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK PRZYRODNICZYCH | 2011-12-08 | ||||
39. | WOŹNIAK-MISZEWSKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH I ZARZĄDZANIA | 2011-03-03 | ||||
40. | WRÓBEL JOLANTA BALBINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-16 | ||||
41. | ZAKLUKIEWICZ TOMASZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-14 | ||||
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE | ||||||||
1. | BERNATOWICZ ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-04-12 | ||||
2. | BIAŁKOWSKI JACEK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-13 | ||||
3. | BOESCHE-KOPCZYŃSKA EWELINA BERNADETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-02-23 | ||||
4. | BOGDAŃSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-02-02 | ||||
5. | BORKOWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-15 | ||||
6. | BOROWIK AGATA IZABELA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-02-17 | ||||
7. | BOSAK MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
8. | BRZEZIN GUSTAW MAREK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-06-16 | ||||
9. | CHODOROWSKA ANNA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-16 | ||||
10. | CHORĄŻY ŁUKASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2011-12-09 | ||||
11. | CHOWAŃSKA IRENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-19 | ||||
12. | CWYNAR PRZEMYSŁAW | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-18 | ||||
13. | CZARNECKA MAŁGORZATA HELENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-11-24 | ||||
14. | DAWIDOWICZ AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-10-25 | ||||
15. | DEREZIŃSKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-04-05 | ||||
16. | DOROBA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-05-25 | ||||
17. | DUDA MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-02-17 | ||||
18. | DZIEMBOWSKI ROBERT PATRYK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-18 | ||||
19. | GESEK MICHAŁ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-21 | ||||
20. | GIEBUROWSKI KRZYSZTOF JAKUB | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-20 | ||||
21. | GRZEGOROWSKI ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-23 | ||||
22. | GUZEK KRZYSZTOF | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-12-08 | ||||
23. | ILUK ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
24. | JAGIEŁŁO DARIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-03-18 | ||||
25. | JAGODA MARCIN JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-12-06 | ||||
26. | JANISZEWSKI PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2011-10-14 | ||||
27. | JASIULEWICZ ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-10-20 | ||||
28. | KALINOWSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-18 | ||||
29. | KLARZYŃSKA AGNIESZKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-05-19 | ||||
30. | KOLENKIEWICZ MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-09-27 | ||||
31. | KONECKA-MATYJEK ELIZA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2011-04-15 | ||||
32. | KOPROWSKI JAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-05-19 | ||||
33. | KOTLIŃSKI KAMIL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-09 | ||||
34. | KOWALSKA AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
35. | KOWALSKA PAULINA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-30 | ||||
36. | KRAJEWSKI WACŁAW TADEUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-02-17 | ||||
37. | KRASZEWSKI JACEK | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ SZTUKI | 2011-06-06 | ||||
38. | KRYPIAK - GREGORCZYK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-06-13 | ||||
39. | KUCHARSKI MIROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-02-17 | ||||
40. | KUCZUR TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-17 | ||||
41. | ŁOBACZ PAWEŁ MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-20 | ||||
42. | LUBECKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-15 | ||||
43. | ŁUKASZEWICZ GRZEGORZ MACIEJ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-06-29 | ||||
44. | MALEWSKA KAROLINA IZABELLA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-21 | ||||
45. | MAZUREK TADEUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ SZTUKI | 2011-12-12 | ||||
46. | MEDERSKI JACEK | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-18 | ||||
47. | MIELCZARSKI ZBIGNIEW STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-17 | ||||
48. | MIERZEJEWSKA ANETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-11-24 | ||||
49. | MIERZYŃSKI SEBASTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-13 | ||||
50. | MIKŠ - KRAJNIK MARTA HANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2011-02-24 | ||||
51. | MUŃSKA KAMILLA TERESA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-06-16 | ||||
52. | MYSZKA MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-12-20 | ||||
53. | NOWAK JUSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-06-16 | ||||
54. | NOWICKA-STAŃCZYK EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-03-15 | ||||
55. | OGRODOWSKA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2011-12-19 | ||||
56. | OKORSKA SYLWIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-07-08 | ||||
57. | OLIYNYK ANDRIY | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-06-24 | ||||
58. | OPAR ANNA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-21 | ||||
59. | ORYLSKI ŁUKASZ BOGUSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-30 | ||||
60. | PACYŃSKA JUSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-25 | ||||
61. | PALIŃSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-25 | ||||
62. | PAWŁOWICZ JOANNA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-11-29 | ||||
63. | PETELCZYC KRZYSZTOF | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-02-22 | ||||
64. | PIESZKO GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-20 | ||||
65. | PIOTROWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
66. | POŁEĆ RAFAŁ RYSZARD | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-09-29 | ||||
67. | PUŁTUSKI MARIAN RAFAŁ | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGII | 2011-11-10 | ||||
68. | RAPACZ ANNA | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-06-29 | ||||
69. | RATAJSKI ARKADIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH | 2011-10-20 | ||||
70. | RZEMIENIEWSKI ARKADIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2011-05-13 | ||||
71. | RZEPKA JOANNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-06-16 | ||||
72. | RZEWUSKA MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-12-16 | ||||
73. | SIEMIANOWSKA IZABELLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-14 | ||||
74. | SKOWROŃSKA DANUTA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-13 | ||||
75. | ŚLEDŹ IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-01-18 | ||||
76. | SŁOMKA WOJCIECH | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-10-20 | ||||
77. | SOBAŚ KAMILA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2011-06-28 | ||||
78. | SOCHA PIOTR ANDRZEJ | WETERYNARYJNYCH W ZAKRESIE NAUK WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-05-20 | ||||
79. | SOSNOWSKA EWELINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA I RYBACTWA | 2011-12-09 | ||||
80. | STRUMIŁŁO-REMBOWSKA DOMINIKA JOWITA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ | 2011-10-11 | ||||
81. | STRZELECKI JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-03-15 | ||||
82. | SZABRACKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH | 2011-10-20 | ||||
83. | SZALKIEWICZ WOJCIECH KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-11-23 | ||||
84. | TOMASZEWSKI BARTOSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-17 | ||||
85. | TRYK CEZARY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-22 | ||||
86. | TWARDOWSKA KAMILA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-10-20 | ||||
87. | WĄSIK DAMIAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-21 | ||||
88. | WŁODARCZYK BOGDAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-12-14 | ||||
89. | WOIKE ARTUR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-10-11 | ||||
90. | WOJCIESZEK EMILIA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-19 | ||||
91. | ZĄBEK KATARZYNA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT | 2011-05-27 | ||||
92. | ZDANOWICZ-KUCHARCZYK KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-23 | ||||
93. | ŻĘGOTA KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-30 | ||||
94. | ŻMIJEWSKA AGATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-12-13 | ||||
95. | ŻMOJDA - KULIK MARTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUKI O ŻYWNOŚCI | 2011-02-24 | ||||
96. | ŻÓŁTOWSKA-SIKORA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-22 | ||||
97. | ŻUK ZBIGNIEW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ NAUK TECHNICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
98. | ŻYLIŃSKI SZYMON JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-22 | ||||
UNIWERSYTET WARSZAWSKI | ||||||||
1. | AMBROZIAK MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-20 | ||||
2. | ARCHACKA KAROLINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-09-26 | ||||
3. | ARCIPOWSKA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-01-26 | ||||
4. | BADZIAK MARCIN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-04-18 | ||||
5. | BĄK JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-09 | ||||
6. | BALCEROWSKI PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-02-23 | ||||
7. | BARANIECKA-OLSZEWSKA KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
8. | BECHTA MARIUSZ RYSZARD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
9. | BERNATT MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-04 | ||||
10. | BIALIC MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
11. | BIJAK PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-06-22 | ||||
12. | BOGUCKA-SZYMALSKA MAŁGORZATA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2011-04-19 | ||||
13. | BOGUSZEWICZ MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-12-20 | ||||
14. | BOJARSKI ARTUR WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-12 | ||||
15. | BOKSA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-06 | ||||
16. | BOKSA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
17. | BOROWSKA BARBARA JADWIGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-12 | ||||
18. | BREER KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-09-26 | ||||
19. | BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
20. | BRZEŹNIAK LIEN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-10-24 | ||||
21. | BUCIOR ERNEST | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-12-19 | ||||
22. | BUDZISZEWSKA MAGDALENA DARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-03-15 | ||||
23. | BURZAŃSKA MARTA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-11-24 | ||||
24. | CHĄDZYŃSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-05-24 | ||||
25. | CHAPLIY NATALIYA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-10 | ||||
26. | CHIBOWSKA ADRIANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-06-06 | ||||
27. | CHMIELARZ PIOTR GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-10-25 | ||||
28. | CHODARCEWICZ KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-05-17 | ||||
29. | CHOJNIAK ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-07-04 | ||||
30. | CHOLIŃSKI ARTUR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-21 | ||||
31. | CIEŚLAK RAFAŁ MATEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-24 | ||||
32. | CUKRAS JANUSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-09 | ||||
33. | CYLUK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-04-12 | ||||
34. | CZARSKI BARTŁOMIEJ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-06 | ||||
35. | CZUB JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-05-25 | ||||
36. | DANILUK PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-11-24 | ||||
37. | DEGLER ADAM TEOFIL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-23 | ||||
38. | DE ZUNIGA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-03-23 | ||||
39. | DŁUŻNIEWSKA-ŁOŚ KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-02-22 | ||||
40. | DOSTATNI GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-17 | ||||
41. | DRABIK IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-06-14 | ||||
42. | DULĘBA PRZEMYSŁAW MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-23 | ||||
43. | DUNAEVA VICTORIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-10-25 | ||||
44. | DWORAKOWSKA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-21 | ||||
45. | DZIEKOŃSKA MAŁGORZATA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-12-20 | ||||
46. | DZIERZBICKA DOROTA HANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
47. | DZIUBIŃSKI MARCIN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-02-24 | ||||
48. | FRANZ KAMILA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-23 | ||||
49. | GACKOWSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-07-06 | ||||
50. | GASIK PIOTR JAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-12 | ||||
51. | GĄTAREK IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
52. | GAWRON NATALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-12-20 | ||||
53. | GIECZEWSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-23 | ||||
54. | GŁOGOWSKA ANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2011-04-29 | ||||
55. | GŁOWACKA ANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2011-04-29 | ||||
56. | GŁUSZEK-OSUCH MARTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-10-04 | ||||
57. | GMAJ KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
58. | GMITEREK GRZEGORZ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
59. | GODLEWSKA-BUJOK BARBARA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-23 | ||||
60. | GODLEWSKA-BYLINIAK EWELINA MATYLDA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-06 | ||||
61. | GOŁĄB MATEUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-02-21 | ||||
62. | GOŁĘBIOWSKA IZABELA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2011-09-20 | ||||
63. | GOŁEMBIOWSKI MIKOŁAJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-11-29 | ||||
64. | GORCZYCA DAMIAN PIOTR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-05 | ||||
65. | GÓRNY JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-05-31 | ||||
66. | GROMADZKI JULIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-03-08 | ||||
67. | GUBIEC TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-12 | ||||
68. | GUGAŁA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-21 | ||||
69. | GUTOWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-12-13 | ||||
70. | HIRSZFELD ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-05-17 | ||||
71. | IGNATOWICZ KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-10-21 | ||||
72. | IZDEBSKI ADAM BOLESŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
73. | JAKONIAK MARIOLA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2011-04-29 | ||||
74. | JANKOWSKI KONRAD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-11-15 | ||||
75. | JANKOWSKI JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-28 | ||||
76. | JASIEWICZ-HALL JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
77. | JASIŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
78. | JĘDRYKA BEATA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-03-08 | ||||
79. | JĘDRZEJEWSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-03-29 | ||||
80. | JĘDRZEJOWSKA KARINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-11-06 | ||||
81. | JUCHNIEWICZ KAROL JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-23 | ||||
82. | JUSUPOVIĆ ADRIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
83. | KALETA KRZYSZTOF PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-03-15 | ||||
84. | KALETA KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-13 | ||||
85. | KARNKOWSKA-ISHIKAWA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-18 | ||||
86. | KAROLAK MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-21 | ||||
87. | KASPRZAK ANDRZEJ TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-03-14 | ||||
88. | KICINGER ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-09-27 | ||||
89. | KITA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
90. | KLARECKI MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
91. | KLUGE BOGUSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-10-13 | ||||
92. | KOBZDEJ TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-10-26 | ||||
93. | KOLEVA MARIYA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-09-27 | ||||
94. | KONIEWICZ AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-28 | ||||
95. | KONONIUK ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-19 | ||||
96. | KORDASIEWICZ ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
97. | KORNACKA MAJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
98. | KORPYSZ EWA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-04-13 | ||||
99. | KOSMALA-KOZŁOWSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-21 | ||||
100. | KOWALIK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-01-26 | ||||
101. | KOWALSKI GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-04-19 | ||||
102. | KRAWCZUK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY | 2011-05-24 | ||||
103. | KRESA MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-21 | ||||
104. | KROCHMAL ZBIGNIEW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-21 | ||||
105. | KRÓLICKA ADRIANA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-06-20 | ||||
106. | KSIĘŻOPOLSKA IRENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-01-25 | ||||
107. | KUBIES GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
108. | KUBISA JULIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
109. | KUCHARSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-21 | ||||
110. | KULIGOWSKA KAROLINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-01-26 | ||||
111. | KUREK ELIZA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-19 | ||||
112. | KURNICKI ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-20 | ||||
113. | KUŚ KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-10-25 | ||||
114. | KWIATKOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
115. | KWIATKOWSKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-01-18 | ||||
116. | LABER AGNIESZKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-13 | ||||
117. | LACKOROŃSKI BOGUSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-18 | ||||
118. | ŁAGUNA-RASZKIEWICZ KAMILLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
119. | LASKA LIWIUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-14 | ||||
120. | LASKORZYŃSKI PATRYK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-07 | ||||
121. | LASOCKI KAROL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-02-21 | ||||
122. | LEW AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-12 | ||||
123. | LEWCZUK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-21 | ||||
124. | LIPIŃSKA AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-03-21 | ||||
125. | ŁOLIK MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-30 | ||||
126. | ŁUCZAK-GOLENIA MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-13 | ||||
127. | ŁYCZEWSKA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-13 | ||||
128. | MACH JAKUB | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-15 | ||||
129. | MAJEWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-18 | ||||
130. | MAKOWSKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-21 | ||||
131. | MAKUCH KAROL | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-09-26 | ||||
132. | MARCISZ PAWEŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-14 | ||||
133. | MARCZEWSKI PAWEŁ JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-11-29 | ||||
134. | MARKOWSKA JOANNA MONIKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2011-02-22 | ||||
135. | MARKUSZEWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-30 | ||||
136. | MARTOWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-10-04 | ||||
137. | MARYL KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-03-23 | ||||
138. | MĘTRAK MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-05-23 | ||||
139. | MIASOJEDOW BŁAŻEJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-10-13 | ||||
140. | MICHALAK MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY | 2011-10-25 | ||||
141. | MICHALIK DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-01-26 | ||||
142. | MIERNIK MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-12-13 | ||||
143. | MIGASIEWICZ PAWEŁ MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-01-12 | ||||
144. | MILKE TADEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-06-22 | ||||
145. | MIOTK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-01-26 | ||||
146. | MISTYGACZ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-06-22 | ||||
147. | MITREVA MAGDALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-03-08 | ||||
148. | MROCZEK AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-01-24 | ||||
149. | NAGÓRKA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-11-15 | ||||
150. | NARĘBSKI JAKUB STEFAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-02-14 | ||||
151. | NAWROT RAFAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-04-04 | ||||
152. | NICIŃSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-10-05 | ||||
153. | NIEDZIELA SZYMON | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-07-06 | ||||
154. | NIEWIADOMSKI ADAM MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-28 | ||||
155. | NOWAKOWSKI PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-01-17 | ||||
156. | NOWECKI GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
157. | NTALIANIS IOANNIS | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-12 | ||||
158. | OŁDAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-05-25 | ||||
159. | OPIELA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-12-20 | ||||
160. | OSTOLSKI ADAM EDWARD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-10-25 | ||||
161. | OTTO JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-03-23 | ||||
162. | PAC GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
163. | PACHNIK KAROL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-18 | ||||
164. | PACHÓWKA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-18 | ||||
165. | PAŚNIK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ ORIENTALISTYCZNY | 2011-12-20 | ||||
166. | PAWELEC PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-06-28 | ||||
167. | PAWLUSIŃSKA LIDIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
168. | PĘKALA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-12-14 | ||||
169. | PEŁKA GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-11-14 | ||||
170. | PERET ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-06-14 | ||||
171. | PIĄTKOWSKI MARCIN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-11-24 | ||||
172. | PICHOLA-KWIATKOWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-02-22 | ||||
173. | PICK DOMINIK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-02-23 | ||||
174. | PIEŃKOWSKA-WYŻYŃSKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
175. | PIETRASIK KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-19 | ||||
176. | PIETRZAK BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-09-26 | ||||
177. | PIÓRKOWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-11-22 | ||||
178. | PIOTROWSKA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-06-14 | ||||
179. | PIOTROWSKA PAULINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-11-08 | ||||
180. | PIOTROWSKI LECH WIKTOR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-10-24 | ||||
181. | PLISIECKI MAREK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-10 | ||||
182. | PODLEWSKI ADAM PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-11-23 | ||||
183. | POGODA-KOŁODZIEJAK ADRIANA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-05-31 | ||||
184. | POKROPEK ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
185. | POMORSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
186. | POPŁAWSKI BŁAŻEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-21 | ||||
187. | PORĘBIAK MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-21 | ||||
188. | PRUSIK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-05-24 | ||||
189. | PRUSZAK TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII SZTUKI | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-21 | ||||
190. | PUDZIANOWSKA DOROTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-23 | ||||
191. | RAFALSKI MICHAŁ ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-09-26 | ||||
192. | RAPA IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-11-29 | ||||
193. | REDAELLI STEFANO | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ INTERDYSCYPLINARNYCH "ARTES LIBERALES" | 2011-07-05 | ||||
194. | ROGALSKI MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-06-14 | ||||
195. | ROSIŃSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-02-15 | ||||
196. | RUDNICKI MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-05-25 | ||||
197. | RUMAK IZABELA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-18 | ||||
198. | RUSINEK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-11-30 | ||||
199. | RYBNIK TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-10-05 | ||||
200. | RYNKOWSKI ROMAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
201. | RZĄSA GRZEGORZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-20 | ||||
202. | RZEŹNIK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-03-29 | ||||
203. | SABAT MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-07 | ||||
204. | SAKOWSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-22 | ||||
205. | SAWICKI ADAM | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-11-14 | ||||
206. | SEGIT TOMASZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII | 2011-06-17 | ||||
207. | SĘK SŁAWOMIR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-02-02 | ||||
208. | SHUKANAU ALIAKSEI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-11-23 | ||||
209. | SIBILSKA IZABELA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-09 | ||||
210. | SIEDLECKA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-12-06 | ||||
211. | SKAWINA ALEKSANDRA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-09-26 | ||||
212. | SKOK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-21 | ||||
213. | SKRZYDŁO JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-12 | ||||
214. | SŁAWIŃSKA JOANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-04-18 | ||||
215. | SOKOŁOWICZ MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-10-25 | ||||
216. | SOŁDAN MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-07-06 | ||||
217. | STACHOWIAK-KUDŁA MONIKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-13 | ||||
218. | STADNICKA-STRZEMBOSZ DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
219. | STĘPIEŃ MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-01-26 | ||||
220. | STRZĘPEK KAMIL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-10 | ||||
221. | STYŁA RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-05-24 | ||||
222. | SURDEL BRUNO | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-03-23 | ||||
223. | SURMA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-11-29 | ||||
224. | ŚWITAŁA FILIP | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-19 | ||||
225. | SZCZEPANIK JAROSŁAW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-04-18 | ||||
226. | SZUK-BERNACIAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-06-14 | ||||
227. | SZYMAŃSKA-MATUSIEWICZ GRAŻYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
228. | SZYMCZAK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-10-03 | ||||
229. | TARADEJNA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
230. | TARAJKO-WAŻNY AGATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-19 | ||||
231. | TORUŃCZYK SZYMON | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-06-16 | ||||
232. | TRZECIAK MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-02-22 | ||||
233. | UCHAŃSKA ANITA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-21 | ||||
234. | URBAN MAŁGORZATA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-10-24 | ||||
235. | URBAŃCZYK-ADACH NATALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
236. | URBAŃSKA SYLWIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT SOCJOLOGII | 2011-06-28 | ||||
237. | WĄSOWSKA ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-26 | ||||
238. | WĘGRZYNOWSKI ŁUKASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-06-16 | ||||
239. | WEREDA-KOLASIŃSKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-02-23 | ||||
240. | WIELOŃSKI MICHAŁ MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-01-17 | ||||
241. | WIERZBICKA-TRWOGA KRYSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-12 | ||||
242. | WIERZEJSKA JAGODA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-04-12 | ||||
243. | WINIARSKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-21 | ||||
244. | WIŚNICKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
245. | WIŚNIEWSKA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-11-15 | ||||
246. | WITECKI ARKADIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ LINGWISTYKI STOSOWANEJ | 2011-12-13 | ||||
247. | WŁASIUK TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ FILOZOFII I SOCJOLOGII | 2011-12-20 | ||||
248. | WNUK PAWEŁ TADEUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-04-18 | ||||
249. | WÓJCIK MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-11-09 | ||||
250. | WOŹNIAK EDYTA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2011-05-24 | ||||
251. | WRÓBEL ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-21 | ||||
252. | WRZOSEK-LIPSKA KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-03-14 | ||||
253. | WYRĘBKOWSKA LUIZA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-11-28 | ||||
254. | ZABIEGLIŃSKA SYLWIA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-30 | ||||
255. | ZABORSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-21 | ||||
256. | ZACHWATOWICZ MARIA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFII I STUDIÓW REGIONALNYCH | 2011-05-24 | ||||
257. | ZAKRZEWSKI MICHAŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I MECHANIKI | 2011-11-24 | ||||
258. | ZALEWSKI MACIEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-09-26 | ||||
259. | ZAŃKO PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
260. | ZAUCHA JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-01-11 | ||||
261. | ZBRZEZNY ALEKSANDER | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-03-15 | ||||
262. | ZBYROWSKI RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-20 | ||||
263. | ZDRODOWSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-10-03 | ||||
264. | ZIEMBOWICZ MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-03-15 | ||||
265. | ZIEWIEC GABRIELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-11-16 | ||||
266. | ZIMEK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ POLONISTYKI | 2011-06-21 | ||||
267. | ZIMON GRZEGORZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-16 | ||||
268. | ZIÓŁEK-SOWIŃSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NEOFILOLOGII | 2011-12-13 | ||||
269. | ŻMUDA-BARANOWSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ BIOLOGII | 2011-03-21 | ||||
270. | ŻOŁNIERSKI ALEKSANDER | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-19 | ||||
UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU | ||||||||
1. | ABŁAŻEWICZ - GÓRNICKA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-02-10 | ||||
2. | ANDRUSZKIEWICZ MARTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-09-26 | ||||
3. | BARTNICKI SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-01-13 | ||||
4. | BARTOSZEWICZ MAREK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII | 2011-04-14 | ||||
5. | BOBRUS EWELINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-11-04 | ||||
6. | BONARSKI JANUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-12-02 | ||||
7. | BRANCEWICZ MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-11-14 | ||||
8. | DĄBROWSKA MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-06-17 | ||||
9. | ETEL MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-06-17 | ||||
10. | GAWRYLUK KRZYSZTOF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-04-19 | ||||
11. | HAŁABURDA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-03-03 | ||||
12. | IWACEWICZ-ORŁOWSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-02-21 | ||||
13. | KOWALCZUK ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-05-16 | ||||
14. | KOWALCZUK- WALĘDZIAK MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-10-13 | ||||
15. | ŁANGOWSKA DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-06-13 | ||||
16. | ŁOPATECKI KAROL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-10-13 | ||||
17. | LUBICZ-ŁAPIŃSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-12-08 | ||||
18. | MACIAK SEBASTIAN RAFAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII | 2011-12-22 | ||||
19. | MAŁASZEWSKI DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-06-30 | ||||
20. | MALINOWSKA - KRUTUL KAROLINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-02-25 | ||||
21. | MARCINKIEWICZ JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-03-14 | ||||
22. | MARCINKIEWICZ STEFAN MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ HISTORYCZNO-SOCJOLOGICZNY | 2011-06-27 | ||||
23. | MICHAŁOWSKI RAFAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-11-04 | ||||
24. | MIROŃCZUK JAROSŁAW AUGUSTYN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-09-26 | ||||
25. | NIEWIŃSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-03-10 | ||||
26. | NODZEWSKA ANETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ BIOLOGICZNO-CHEMICZNY | 2011-12-15 | ||||
27. | OLSZEWSKA DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-01-17 | ||||
28. | POWICHROWSKA BOGUMIŁA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-06-13 | ||||
29. | PRYSTROM JOANNA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-01-17 | ||||
30. | ROMANIK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-22 | ||||
31. | ROSZKOWSKA-MĄDRA BARBARA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I ZARZĄDZANIA | 2011-07-11 | ||||
32. | SKRODZKA MARTA JANINA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-09-26 | ||||
33. | SZORC KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-10-20 | ||||
34. | SZWARC-ADAMIUK ALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-06-16 | ||||
35. | WĄDOŁOWSKA AGATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-09-26 | ||||
36. | WALCZAK WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII | 2011-10-13 | ||||
37. | ZAWADZKA ZOFIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA | 2011-05-13 | ||||
38. | ZIŃCZUK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII | 2011-10-27 | ||||
UNIWERSYTET WROCŁAWSKI | ||||||||
1. | ARENDARCZYK MAREK | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-10-25 | ||||
2. | BABIAK JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-04-13 | ||||
3. | BABIŃSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-06-21 | ||||
4. | BARTELMUS BARTŁOMIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-30 | ||||
5. | BILIK-JAŚKÓW MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-06-21 | ||||
6. | BOKAJŁO JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-07-01 | ||||
7. | BOROŃSKA-HRYNIEWIECKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-07-05 | ||||
8. | BRZOZOWSKI ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-02-09 | ||||
9. | BUDNIK MONIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-04-15 | ||||
10. | BYRKA JAROSŁAW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-05-17 | ||||
11. | CADER-KRUPA ALEKSANDRA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-03-28 | ||||
12. | CELER BOGUMIŁA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE BIBLIOLOGII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
13. | CHACZKO KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-01-21 | ||||
14. | CHADRYŚ JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-07-07 | ||||
15. | CHODASEWICZ KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-11-23 | ||||
16. | CHROMIK THERESE | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-06-21 | ||||
17. | CUGOWSKI PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-03-04 | ||||
18. | ĆWIELĄG-PIASECKA IRMINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
19. | CYDZIK MARZENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-04-12 | ||||
20. | CZAPIEWSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-05-27 | ||||
21. | CZARNA IRMINA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-10-25 | ||||
22. | CZECH BARBARA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2011-09-20 | ||||
23. | CZEMPLIK MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-12-01 | ||||
24. | CZĘŚCIK KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-10-12 | ||||
25. | DĘBEK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
26. | DRĄG-JARZĄBEK ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-25 | ||||
27. | DUNAJ JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
28. | DZIEDZIC ANTONINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
29. | DZIWISZ ARTUR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-11-08 | ||||
30. | FRĄSZCZAK MAGDALENA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-03-15 | ||||
31. | GANDECKA KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-18 | ||||
32. | GARBICZ EWELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-09-23 | ||||
33. | GAWRYCHOWSKI PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
34. | GIEBIEŃ HELENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-10-28 | ||||
35. | GIRULSKI ROBERT | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH | 2011-12-16 | ||||
36. | GŁAZ MARTA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I ROZWOJU REGIONALNEGO | 2011-05-20 | ||||
37. | GOLA JAN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-11-21 | ||||
38. | GOŁĘBIEWSKI ZBIGNIEW | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-03-22 | ||||
39. | GRESSLER MAŁGORZATA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-04-18 | ||||
40. | GROSZEWSKA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-25 | ||||
41. | GRZEGORZEK JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-17 | ||||
42. | GRZEGORZEK NORBERT | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-05-17 | ||||
43. | GRZYMAJŁO MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-01 | ||||
44. | HACZKIEWICZ KATARZYNA ŁUCJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-11-17 | ||||
45. | HERBOWSKI PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-02-28 | ||||
46. | HERBUT MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-07-01 | ||||
47. | HINZ MELANIE | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-11-08 | ||||
48. | HOFFMANN KINGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-17 | ||||
49. | JANUSIEWICZ MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
50. | JANUS-KONARSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-10 | ||||
51. | JAREK-MIKULSKA URSZULA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-25 | ||||
52. | JARMUŁA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-15 | ||||
53. | JUREK ANNA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
54. | KAMIŃSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-03-23 | ||||
55. | KICIA MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-10-17 | ||||
56. | KIJEWSKA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
57. | KOCH ANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-17 | ||||
58. | KOŁTAN EDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-05-18 | ||||
59. | KOWAL JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
60. | KRIEG HELMUTH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-05-11 | ||||
61. | KRUPA-CZOCHARA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-09-20 | ||||
62. | KRYZA JOANNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ZIEMI I KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | 2011-01-28 | ||||
63. | KUBICKA HALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
64. | KUBISTAL PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-18 | ||||
65. | KUJAT JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-18 | ||||
66. | KUNERT RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-03-04 | ||||
67. | ŁACH AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-11-03 | ||||
68. | LESZCZYNA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-04-20 | ||||
69. | LINOWSKA KLAUDIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-12-13 | ||||
70. | LISIECKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
71. | LISZKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-18 | ||||
72. | LITWIN MONIKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-11-22 | ||||
73. | MACIĄG ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-25 | ||||
74. | MACIE JEWSKI MARIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
75. | MAJ JOLANTA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH | 2011-05-06 | ||||
76. | MAKSYLEWICZ-PRZYBYLSKA WIOLETTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-03-23 | ||||
77. | MAKUCHOWSKA LUDMIŁA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
78. | MARCZAK EWELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
79. | MARSZAŁEK IZABELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-10-12 | ||||
80. | MASZCZAK-SENECZKO DOROTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-05-20 | ||||
81. | MICHALIK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
82. | MIEDZIŃSKI MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-06-15 | ||||
83. | MIGDAŁ IWONA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
84. | MIREK MARIUSZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-06-07 | ||||
85. | MOSKAL TEOFIL | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-06-27 | ||||
86. | MRZYGŁOCKA-CHOJNACKA JAGODA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-07-01 | ||||
87. | NADZIEJA PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-01-18 | ||||
88. | NIEKRA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
89. | OCHMAN KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
90. | ODACHOWSKI JAROSŁAW | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-06-27 | ||||
91. | OLSZEWSKA OLGA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-02-09 | ||||
92. | OSĘKOWSKA-SANDECKA JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
93. | PACHOŁ ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI TEORETYCZNEJ | 2011-09-30 | ||||
94. | PAGACZ-KOSTRZEWA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
95. | PALUSZAK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
96. | PATYNA MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-01-21 | ||||
97. | PIELICH ALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-01 | ||||
98. | PILARCZYK DOMINIKA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-11-08 | ||||
99. | PIOTROWSKI MARIUSZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-09-28 | ||||
100. | PŁOWAŚ IWONA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-25 | ||||
101. | POZNAŃSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
102. | PYREK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-06-17 | ||||
103. | RADŁOWSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-06-21 | ||||
104. | RIMAL BHAGAWAT | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I ROZWOJU REGIONALNEGO | 2011-10-28 | ||||
105. | ROGOWSKI MATEUSZ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I ROZWOJU REGIONALNEGO | 2011-04-01 | ||||
106. | ROWIŃSKA-ŻYREK MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
107. | RYBIŃSKA AGATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
108. | SCHMIDT EVELYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
109. | SEIDEL-MĄCZYŃSKA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
110. | SICZEK MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-25 | ||||
111. | SIKORA DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-07 | ||||
112. | SIWEK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-06-29 | ||||
113. | SKAWIŃSKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O SZTUCE | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-01-12 | ||||
114. | SKRABACZ EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-04-29 | ||||
115. | SŁOMA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
116. | SMUŁCZYŃSKI MICHAŁ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT FILOLOGII GERMAŃSKIEJ | 2011-10-25 | ||||
117. | ŚNIECIŃSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-03-23 | ||||
118. | SOLOVÁ REGINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
119. | SOREK SŁAWOMIR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY | 2011-05-24 | ||||
120. | SÓWKA-PIETRASZEWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-18 | ||||
121. | SROKA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-05-18 | ||||
122. | STOLAREK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-07-01 | ||||
123. | STYRKOWIEC PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
124. | SUCHOCKI TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-04-06 | ||||
125. | SUDNIK-HRYNIEWICZ BARBARA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-05-23 | ||||
126. | SUKIENNIK IRMINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-06-30 | ||||
127. | SUPRANOWICZ ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-10-24 | ||||
128. | SYCIŃSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
129. | SZAFERNAKIER-ŚWIRKO ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-01 | ||||
130. | SZCZEP ANIAK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
131. | SZCZEPAŃSKI MARCIN RAFAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-09-30 | ||||
132. | SZCZEPAŃSKI ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-10-28 | ||||
133. | SZCZUROWSKI TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-02-28 | ||||
134. | SZEWCZYK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
135. | SZKUDLAREK JUDYTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-07-01 | ||||
136. | SZULIA SYLWIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
137. | SZYBALSKA-TARASZKIEWICZ MARIOLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-09-20 | ||||
138. | SZYRWIEL ŁUKASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-01-25 | ||||
139. | TĘCZA-PACIOREK ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-06-27 | ||||
140. | TYBURSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-09-28 | ||||
141. | URBANIK GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2011-05-17 | ||||
142. | WALCZAK KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
143. | WALCZAK RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-03-23 | ||||
144. | WALENSA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-09-23 | ||||
145. | WARDZAŁA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
146. | WAWRZYNIAK-KOSTROWICKA MILENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | INSTYTUT PEDAGOGIKI | 2011-11-30 | ||||
147. | WICZYŃSKA HANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-04-12 | ||||
148. | WIERZBICKI ADRIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
149. | WIERZCHOLSKA SYLWIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ NAUK BIOLOGICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
150. | WILK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH | 2011-03-25 | ||||
151. | WIRGA TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-18 | ||||
152. | WITKOWSKI PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-05-27 | ||||
153. | WITWICKI MACIEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-09-22 | ||||
154. | WŁODARSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-05 | ||||
155. | WÓJCICKA EWA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-02-28 | ||||
156. | WOJTCZAK DOROTA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA, ADMINISTRACJI I EKONOMII | 2011-06-27 | ||||
157. | WÓJTOWICZ MARCIN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMII | 2011-10-25 | ||||
158. | WÓJTOWICZ HALINA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-05-20 | ||||
159. | WOJTUCKI DANIEL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-06-22 | ||||
160. | WOLNICZEK DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORYCZNY | 2011-03-23 | ||||
161. | ZABORSKA-SKORUPA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-03-04 | ||||
162. | ZIPSER JAN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I ROZWOJU REGIONALNEGO | 2011-05-13 | ||||
163. | ŻUKIEWICZ PRZEMYSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT POLITOLOGII | 2011-01-21 | ||||
164. | ŻUKOWSKI KACPER | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII | 2011-03-08 | ||||
UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI | ||||||||
1. | ASANI ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-06-15 | ||||
2. | BIEGANOWSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-07-06 | ||||
3. | BOCHNIAK JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-04-20 | ||||
4. | ĆWIĄKAŁA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-02-16 | ||||
5. | CZERWIŃSKI SEBASTIAN | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII | 2011-03-23 | ||||
6. | DOLIGALSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-12-19 | ||||
7. | DZIEKAN ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-04-20 | ||||
8. | DZIEKAN JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-04-20 | ||||
9. | JACHIMOWICZ PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I ASTRONOMII | 2011-09-27 | ||||
10. | JAKUBASZEK ANITA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-06-22 | ||||
11. | JÓZEFIAK ROMAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-22 | ||||
12. | KANIEWSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-05-18 | ||||
13. | KLEMENTOWSKA ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU | 2011-06-28 | ||||
14. | KNYSPEL-KOPEĆ RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-21 | ||||
15. | KOTLAREK DAWID | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-20 | ||||
16. | KULAWIK AGNIESZKA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII | 2011-11-23 | ||||
17. | LASOTA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-11-16 | ||||
18. | LATER-CHODYŁA ELŻBIETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-19 | ||||
19. | PACHA-GOŁĘBIOWSKA HALINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-11-09 | ||||
20. | PŁUCIENNIK-KOROPCZUK EWELINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-07-06 | ||||
21. | POLAK ALINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-21 | ||||
22. | PSYK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-21 | ||||
23. | ROMANKIEWICZ REMIGIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-11-16 | ||||
24. | SAGAN DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII | 2011-02-23 | ||||
25. | SIENKOWSKI SERGIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-07-06 | ||||
26. | WASILEWSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-19 | ||||
27. | WAWRYK LIDIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU | 2011-06-28 | ||||
28. | WIŚNIEWSKA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-11-16 | ||||
29. | WNĘTRZAK GRZEGORZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-19 | ||||
30. | ZHANG WENMENG | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI, INFORMATYKI I EKONOMETRII | 2011-12-14 | ||||
31. | ZIĘTEK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGIKI, SOCJOLOGII I NAUK O ZDROWIU | 2011-11-08 | ||||
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE | ||||||||
1. | ADAMSKA ANNA MARIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-12-19 | ||||
2. | BADURSKA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-24 | ||||
3. | BASISTA IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-28 | ||||
4. | BĘBENEK SŁAWOMIR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-27 | ||||
5. | BIEDA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-28 | ||||
6. | BIEDRAWA AGNIESZKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-06-16 | ||||
7. | BODNAR WIKTOR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-01-24 | ||||
8. | BRUS GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ENERGETYKI | WYDZIAŁ ENERGETYKI I PALIW | 2011-10-10 | ||||
9. | BURAŚ JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-05-16 | ||||
10. | CICHOŃ DARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
11. | ĆWIĄKAŁA PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-05-19 | ||||
12. | DONIEC KAROLINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-09-26 | ||||
13. | DROŻDŻAK RYSZARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ WIERTNICTWA, NAFTY I GAZU | 2011-09-19 | ||||
14. | DUDA MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-01-24 | ||||
15. | DUDZIK BOŻENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-12-20 | ||||
16. | FARYJ KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-01-24 | ||||
17. | GANOBIS MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-11-24 | ||||
18. | GAWEŁ BARTŁOMIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-14 | ||||
19. | GOWIN KATARZYNA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-05-19 | ||||
20. | GREGA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-12-15 | ||||
21. | GRYŃ KAROL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2011-06-28 | ||||
22. | GRZYB JUSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2011-11-29 | ||||
23. | GURGUL DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-07-05 | ||||
24. | HUNG KHUONG THE | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-06-27 | ||||
25. | JAGODZIŃSKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-12-22 | ||||
26. | JAMROZOWICZ ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-10-10 | ||||
27. | JARZĄB MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-09-29 | ||||
28. | KACHEL MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
29. | KANTOR MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
30. | KAPUSTA MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-03-31 | ||||
31. | KASIŃSKA JUSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-07-04 | ||||
32. | KASPER MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-11-24 | ||||
33. | KAWALEC DOMINIK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-01-24 | ||||
34. | KIERCZ MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-04-01 | ||||
35. | KIPCZAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-11-25 | ||||
36. | KISIELEWICZ KAMIL | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-26 | ||||
37. | KMON PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
38. | KONONOWICZ ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-12-15 | ||||
39. | KOPERNY STEFAN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-01-24 | ||||
40. | KOSEK-SZOTT KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-05-26 | ||||
41. | KOSZEWNIK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-07-01 | ||||
42. | KOWAL DOMINIK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-24 | ||||
43. | KOZIK JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
44. | KOZUPA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-05-27 | ||||
45. | KRASZEWSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-09-29 | ||||
46. | KRAWCZYK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ ODLEWNICTWA | 2011-10-24 | ||||
47. | KRÓL GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-01-24 | ||||
48. | KRÓL EWA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-03-28 | ||||
49. | KRÓL MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-04-15 | ||||
50. | KUSTRA PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-09-26 | ||||
51. | KUTA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-03-31 | ||||
52. | ŁABNO BARTŁOMIEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-26 | ||||
53. | ŁASKAWIEC KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-01-21 | ||||
54. | LASYK ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-28 | ||||
55. | ŁATA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-01-28 | ||||
56. | MAJCHROWICZ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
57. | MAN HA QUANG | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-24 | ||||
58. | MAŃKA-KRASOŃ ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-03-28 | ||||
59. | MIGACZ KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-11-25 | ||||
60. | MIGDALSKA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-05-20 | ||||
61. | MIKA DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-04-29 | ||||
62. | MITKOWSKI PAWEŁ JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-11-24 | ||||
63. | MŁYNIEC ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-05-27 | ||||
64. | MOSZKO MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-01-27 | ||||
65. | NAPIERAJ ANETA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-05-05 | ||||
66. | NIEMIEC MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-12-15 | ||||
67. | OJCZYK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-03-18 | ||||
68. | ORMAN MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
69. | ORNAT MAURYCY | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-09-26 | ||||
70. | OSTACHOWICZ BEATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-28 | ||||
71. | PAWEŁKIEWICZ MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-01-21 | ||||
72. | PAWLUŚ DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-02-24 | ||||
73. | PIECZONKA ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-05-27 | ||||
74. | PIEKARCZYK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
75. | POLAK-OSINIAK DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ WIERTNICTWA, NAFTY I GAZU | 2011-01-24 | ||||
76. | PRZYBYŁOWICZ PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-12-22 | ||||
77. | PTAK MIRANDA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-06-30 | ||||
78. | PUSKARCZYK EDYTA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | WYDZIAŁ GEOLOGII, GEOFIZYKI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-16 | ||||
79. | PYRA JÓZEF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-10-27 | ||||
80. | RADZISZEWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
81. | RAKWIC BOŻENA TERESA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-06-30 | ||||
82. | REC TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-06-27 | ||||
83. | REGULSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-01-24 | ||||
84. | REWERA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
85. | ROGALA-ROJEK JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-12-16 | ||||
86. | ROJEK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-04-01 | ||||
87. | ROMANIAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-12-15 | ||||
88. | ROMANOWSKA-PAWLICZEK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
89. | RÓŻYCKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-05-20 | ||||
90. | RÓŻYCKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
91. | RZĄSA WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-09-29 | ||||
92. | SAKEB ABDURAHIM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-04-01 | ||||
93. | SELVARAJ NIVAS BABU | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-10-24 | ||||
94. | SIKORA ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ WIERTNICTWA, NAFTY I GAZU | 2011-07-04 | ||||
95. | SKOWRON MIKOŁAJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-09-29 | ||||
96. | SKRZYNIARZ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-10-28 | ||||
97. | SKRZYŃSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-02-24 | ||||
98. | SKUBA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-12-15 | ||||
99. | SŁOMA WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-02-25 | ||||
100. | SOBKÓW ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-01-27 | ||||
101. | SOBOTA JAKUB | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ METALI NIEŻELAZNYCH | 2011-05-31 | ||||
102. | SOŁTYS ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-09-29 | ||||
103. | STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-05-27 | ||||
104. | STOBIŃSKI MARCIN KAZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-04-14 | ||||
105. | STOPKA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-11-25 | ||||
106. | SUDER-DĘBSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-12-16 | ||||
107. | SYNOWIEC DANIEL | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-21 | ||||
108. | SYREK PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-05-26 | ||||
109. | SZAJDING ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-06-27 | ||||
110. | SZATANIK WAWRZYNIEC | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-04-21 | ||||
111. | SZOTT SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-05-26 | ||||
112. | SZYPUŁA MARIAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-04-15 | ||||
113. | TASZAKOWSKI JAROSŁAW ALEKSANDER | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI GÓRNICZEJ I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-27 | ||||
114. | TUREK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-02-24 | ||||
115. | TWARDY MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-05-26 | ||||
116. | TYRAŁA DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-04-11 | ||||
117. | UHRYŃSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-01-28 | ||||
118. | WĄGROWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-04-28 | ||||
119. | WARTMANN STEPHAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOINŻYNIERII | 2011-09-29 | ||||
120. | WIELGUS MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-02-28 | ||||
121. | WÓJCIK ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI, INFORMATYKI I ELEKTRONIKI | 2011-06-30 | ||||
122. | WOŹNIAK MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-09-27 | ||||
123. | WYDRO TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-11-25 | ||||
124. | WYSOPAL GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ ENERGETYKI I PALIW | 2011-10-19 | ||||
125. | ZACZYŃSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-04-01 | ||||
126. | ZARZYCKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-11-25 | ||||
127. | ZIEMNICKA-SYLWESTER MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I CERAMIKI | 2011-01-21 | ||||
128. | ZIĘTARA MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII METALI I INFORMATYKI PRZEMYSŁOWEJ | 2011-12-12 | ||||
129. | ZIÓŁKOWSKI SŁAWOMIR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-16 | ||||
130. | ZWIERZYŃSKI ADAM JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I ROBOTYKI | 2011-11-25 | ||||
131. | ŻYWCZAK ANTONI | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI I INFORMATYKI STOSOWANEJ | 2011-11-21 | ||||
AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU-BIAŁEJ | ||||||||
1. | BRZOZA-MALCZEWSKA KINGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ NAUK O MATERIAŁACH I ŚRODOWISKU | 2011-12-02 | ||||
2. | ŁAPUŃKA IWONA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI | 2011-03-01 | ||||
3. | URBAŚ ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI | 2011-02-01 | ||||
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA | ||||||||
1. | BOROWSKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-03-09 | ||||
2. | BYCUL ROBERT PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-01-20 | ||||
3. | CHMIELEWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-07-06 | ||||
4. | DUDAR ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-05-25 | ||||
5. | DZIENIS WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-10-27 | ||||
6. | GAWLIKOWSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-01-20 | ||||
7. | JAKUBOWSKI WIKTOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-21 | ||||
8. | KOCHANOWICZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-09-15 | ||||
9. | KRUSZYŃSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-02-16 | ||||
10. | ŁUKASZUK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-16 | ||||
11. | ŁUKASZUK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-04-20 | ||||
12. | MAKSIMOWICZ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-29 | ||||
13. | MAŁYSZKO DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-07-06 | ||||
14. | MYSZKOWSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-02-24 | ||||
15. | SADOWSKA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-02-16 | ||||
16. | SAJEWICZ DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-02-24 | ||||
17. | SAWICKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-02-23 | ||||
18. | SKOCZYLAS MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-11-30 | ||||
19. | WASILEWSKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-04-13 | ||||
20. | ŻMOJDA JACEK MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-11-24 | ||||
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA | ||||||||
1. | ANISZEWSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-12-15 | ||||
2. | BARTCZAK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-09-22 | ||||
3. | BAUM KRYSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-10-27 | ||||
4. | BLICHARZ PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-28 | ||||
5. | DOBRZAŃSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-01-20 | ||||
6. | GÓRNA JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-29 | ||||
7. | GÓRNIK-BEDNARSKA URSZULA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-10-13 | ||||
8. | KACZMAREK KAROL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-10-25 | ||||
9. | KLOC JOLANTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-25 | ||||
10. | KOŁDEJ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-09 | ||||
11. | KORZEKWA-WOJTAL ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-11-14 | ||||
12. | KRNAČ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-02-22 | ||||
13. | KUKUŁA IWONA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-12-20 | ||||
14. | KULEJ-DUDEK EDYTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-18 | ||||
15. | MROZIK MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-22 | ||||
16. | NIKSA TACJANA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-04-21 | ||||
17. | OTRĘBA RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-28 | ||||
18. | PALUTKIEWICZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-09-22 | ||||
19. | PEŁKA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-11-22 | ||||
20. | PILAREK MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-06-30 | ||||
21. | PTAK ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-28 | ||||
22. | STACHERA-WŁODARCZYK SYLWIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-22 | ||||
23. | SYGUT PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-09-29 | ||||
24. | SYGUT MARIOLA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-12-20 | ||||
25. | TYLEC AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-22 | ||||
26. | WALCZAK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ, MATERIAŁOWEJ I FIZYKI STOSOWANEJ | 2011-10-25 | ||||
27. | WARYŚ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I INFORMATYKI | 2011-02-24 | ||||
28. | WICHLIŃSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-02-07 | ||||
29. | WOJDAKOWSKI PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-29 | ||||
30. | WOŁCZYŃSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-11-28 | ||||
POLITECHNIKA GDAŃSKA | ||||||||
1. | BĄKOWSKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-24 | ||||
2. | BANEL ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-30 | ||||
3. | BARTŁOMIEJCZYK MIKOŁAJ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I AUTOMATYKI | 2011-11-22 | ||||
4. | BIAŁOSKÓRSKI MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-06-17 | ||||
5. | BORYSEWICZ PAULINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-28 | ||||
6. | BRENDEL RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
7. | BUDNIK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
8. | CHODNICKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-14 | ||||
9. | CHYBICKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-02-15 | ||||
10. | CZARKOWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-06-21 | ||||
11. | CZARNECKA JUSTYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
12. | DEMIANOWICZ MACIEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-05-20 | ||||
13. | FIGURA PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII | 2011-03-31 | ||||
14. | FUDALA-KSIĄŻEK SYLWIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-12-14 | ||||
15. | GIBAS IWONA ŻANETA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-30 | ||||
16. | GIERSZEWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-07-12 | ||||
17. | GLIŃSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-15 | ||||
18. | GRABOWSKA EWELINA ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
19. | GUŁKOWSKI SŁAWOMIR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-05-20 | ||||
20. | GUTKOWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-07-12 | ||||
21. | HEMPEL-KUTEK AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-08 | ||||
22. | HILDEBRANDT PIOTR ŁUKASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-28 | ||||
23. | JANOWICZ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-01 | ||||
24. | JANUSZEWSKA-JÓŹWIAK KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
25. | JÓZWIAK KAZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
26. | KAMROWSKA-ZAŁUSKA DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-29 | ||||
27. | KARCZEWSKI JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-05-20 | ||||
28. | KLEMENTOWSKA HANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-14 | ||||
29. | KOSZEL DOMINIK SEBASTIAN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-02-14 | ||||
30. | KUDŁAK BŁAŻEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-02 | ||||
31. | KUJAWSKI MACIEJ WOJCIECH | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-28 | ||||
32. | KULESZA JOANNA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-19 | ||||
33. | KULESZA MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-03-15 | ||||
34. | KUSIEK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-02-15 | ||||
35. | ŁĄCKA IZABELA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
36. | ŁAPCZUK-KRYGIER AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
37. | LESZKOWSKI KRZYSZTOF HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-30 | ||||
38. | LIPIŃSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-22 | ||||
39. | MARYNOWSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-02-15 | ||||
40. | MIŚKIEWICZ MIKOŁAJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-02-16 | ||||
41. | MOLIN SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
42. | NITKA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-06-15 | ||||
43. | NOWAK-ZIATYK DOROTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
44. | OCETKIEWICZ KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-06-21 | ||||
45. | OLIŃSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-10-18 | ||||
46. | ORŁOWSKA-SZOSTAK MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-02-16 | ||||
47. | OSTROWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-01-12 | ||||
48. | PANUSZKO ANETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
49. | PIOTROWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-02-15 | ||||
50. | PISZCZYK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-19 | ||||
51. | POTĘGA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-01 | ||||
52. | PROKOP MARTA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
53. | PRZYBYŁEK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
54. | REICHEL MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ OCEANOTECHNIKI I OKRĘTOWNICTWA | 2011-11-08 | ||||
55. | REMISZEWSKA-SKWAREK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-05-18 | ||||
56. | ROGOWSKA JUSTYNA JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-28 | ||||
57. | RUTKIEWICZ IRENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-14 | ||||
58. | RYMS MICHAŁ BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
59. | SABISZ KATARZYNA MAŁGORZATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-01 | ||||
60. | SADECKA ELWIRA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-02 | ||||
61. | SIENKIEWICZ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-02-15 | ||||
62. | SITEK TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII | 2011-04-07 | ||||
63. | SKARŻYŃSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-03-16 | ||||
64. | ŚMIGIELSKI GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-10-18 | ||||
65. | SULKOWSKI BRONISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-01-18 | ||||
66. | SWINARSKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-11-16 | ||||
67. | SZUMAŁA PATRYCJA ADA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-02-14 | ||||
68. | WALOSZEK ALEKSANDER | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-04-19 | ||||
69. | WEYDMANN GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I ŚRODOWISKA | 2011-11-16 | ||||
70. | WILAMOWSKA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-28 | ||||
71. | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ OCEANOTECHNIKI I OKRĘTOWNICTWA | 2011-06-28 | ||||
72. | WRÓBEL MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-05-24 | ||||
73. | WRZOS BARBARA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-28 | ||||
74. | WYSOCKA MAŁGORZATA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
75. | ZACNIEWSKI ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI, TELEKOMUNIKACJI I INFORMATYKI | 2011-06-21 | ||||
76. | ZIELIŃSKA-JUREK ANNA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-27 | ||||
POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA | ||||||||
1. | BŁAŻEJEWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT MECHATRONIKI, NANOTECHNOLOGII I TECHNIKI PRÓŻNIOWEJ | 2011-06-30 | ||||
2. | CHODÓR JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-20 | ||||
3. | FLORIANOWICZ MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-20 | ||||
4. | KACZORKIEWICZ MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-21 | ||||
5. | MAJCHRZAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-03-01 | ||||
6. | MIERZEJEWSKA SYLWIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-07-19 | ||||
7. | RATUSZNIAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-10-26 | ||||
8. | SIKORA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-20 | ||||
9. | STĄSIEK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-01-18 | ||||
POLITECHNIKA KRAKOWSKA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI | ||||||||
1. | BEŃKO PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-30 | ||||
2. | BLUM BOGUSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-25 | ||||
3. | FORMA MARIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-28 | ||||
4. | GARGULA MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ENERGETYKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-28 | ||||
5. | GĄSKA ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-14 | ||||
6. | HOMIŃSKI BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-12-21 | ||||
7. | JAREMKIEWICZ MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-29 | ||||
8. | KOWAL ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-29 | ||||
9. | KRZYK PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII ELEKTRYCZNEJ I KOMPUTEROWEJ | 2011-02-16 | ||||
10. | KUBALA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-01-26 | ||||
11. | LANGER PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-06 | ||||
12. | LITWIŃSKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-19 | ||||
13. | MAJKA ZBIGNIEW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-02-23 | ||||
14. | MIELNIK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-26 | ||||
15. | MIERNIK KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-16 | ||||
16. | MOMENI HASSAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-19 | ||||
17. | NASSERY FARID RUDOLF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-26 | ||||
18. | PACHLA FILIP | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-10-26 | ||||
19. | PIĘCIORAK EDYTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-04-20 | ||||
20. | RADZIK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII ELEKTRYCZNEJ I KOMPUTEROWEJ | 2011-12-14 | ||||
21. | RUBINOWICZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-03-16 | ||||
22. | SITKO MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-28 | ||||
23. | STALICA PAWEŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ INŻYNIERII I TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-12-21 | ||||
24. | STUDENCKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-06-15 | ||||
25. | SZPAKOWSKA ERNESTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-12-21 | ||||
26. | SZULAR ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ INŻYNIERII ELEKTRYCZNEJ I KOMPUTEROWEJ | 2011-04-20 | ||||
27. | TAJS-ZIELIŃSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-29 | ||||
28. | URBAŃCZYK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-04-20 | ||||
29. | WOJTKIEWICZ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-25 | ||||
30. | WOŹNIAK KRYSTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-09-28 | ||||
31. | ŻUK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-16 | ||||
32. | ZYCH MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-02-23 | ||||
POLITECHNIKA ŁÓDZKA | ||||||||
1. | ALEXANDRATOS JERRY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-06-07 | ||||
2. | BACZYŃSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-04-12 | ||||
3. | BALCERZAK JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-18 | ||||
4. | BARCZYŃSKA RENATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-03-01 | ||||
5. | BATORY MIRELLA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-23 | ||||
6. | BRONAKOWSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-07-05 | ||||
7. | BUJACZ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-04-12 | ||||
8. | DOMAGALSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-12-02 | ||||
9. | DOMAŃSKA-HACHUŁKA KAMILA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-07-19 | ||||
10. | DONNARUMMA GESUALDO | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-12-13 | ||||
11. | FRĄCCZAK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-16 | ||||
12. | GAJDZICKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-03-24 | ||||
13. | GISKO RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-03-08 | ||||
14. | GIZELSKA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-17 | ||||
15. | GORLACH SYLWIA OLGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-03-29 | ||||
16. | GRALEWSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-16 | ||||
17. | GRYMIN MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAL BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA - ZOD | 2011-04-14 | ||||
18. | IWANICKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-01-12 | ||||
19. | JAKUBOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-02-25 | ||||
20. | JANKOWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-25 | ||||
21. | JASKÓLSKI MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-29 | ||||
22. | JEZIERSKI ARKADIUSZ ROMAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-03-29 | ||||
23. | JEŻYK ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-03-08 | ||||
24. | KABZIŃSKI ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2011-05-30 | ||||
25. | KACPRZAK ROMAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-09-27 | ||||
26. | KARBOWAŃCZYK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-22 | ||||
27. | KARCZEWSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-21 | ||||
28. | KLECZEWSKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-29 | ||||
29. | KOLIŃSKA JOLANTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-19 | ||||
30. | KRZESIMOWSKI DAMIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-10-18 | ||||
31. | KUNICKI RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-21 | ||||
32. | KWIECIEŃ ROMAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-07-05 | ||||
33. | LEFIK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-11-08 | ||||
34. | LUDWICKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-16 | ||||
35. | MAĆKIEWICZ ELŻBIETA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-29 | ||||
36. | MICHALAK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-17 | ||||
37. | MICHALSKI RADOSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-15 | ||||
38. | MUCHA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-11-29 | ||||
39. | PAWLACZYK ALEKSANDRA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-25 | ||||
40. | PIĄTEK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-10-18 | ||||
41. | PIĄTKOWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-10-18 | ||||
42. | PISKORSKI ŁUKASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-12-13 | ||||
43. | PRZYGODA KONRAD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-03-08 | ||||
44. | SALAMONOWICZ ZDZISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-09 | ||||
45. | SALTYKOVA OLGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-02-25 | ||||
46. | SKALSKA KINGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-01-28 | ||||
47. | ŚWIDEREK KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-28 | ||||
48. | SYBILSKA WIOLETTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE WŁÓKIENNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII MATERIAŁOWYCH I WZORNICTWA TEKSTYLIÓW | 2011-07-18 | ||||
49. | SZAFRAN JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-03-24 | ||||
50. | SZEJWAŁŁO RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-17 | ||||
51. | TAMBORSKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-03-29 | ||||
52. | TARKA JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, ARCHITEKTURY I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-07 | ||||
53. | TOMALCZYK KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-10-18 | ||||
54. | TOMCZYK ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ, INFORMATYKI I MATEMATYKI STOSOWANEJ | 2011-02-22 | ||||
55. | TRELA ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-12-07 | ||||
56. | TUŁODZIECKI BOGDAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-09-27 | ||||
57. | TUREK MONIKA ZOFIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-10-25 | ||||
58. | URA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-25 | ||||
59. | WALECKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-12-07 | ||||
60. | WALECKI KONRAD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-09-27 | ||||
61. | WOJTCZAK BŁAŻEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-19 | ||||
62. | WOŹNY JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI-ZOD | 2011-09-27 | ||||
63. | WRÓBEL-JĘDRZEJEWSKA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-07-19 | ||||
64. | ZARYCHTA DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, ELEKTRONIKI, INFORMATYKI I AUTOMATYKI | 2011-09-27 | ||||
65. | ZAWADZKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII PROCESOWEJ I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-01-28 | ||||
POLITECHNIKA LUBELSKA | ||||||||
1. | CHARLAK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-12-21 | ||||
2. | CIEŚLAK KRYSTIAN JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-01-19 | ||||
3. | GIL LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-02-23 | ||||
4. | GOLA ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-04-13 | ||||
5. | KALITA MARIUSZ STANISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-04-27 | ||||
6. | KOŁTUNOWICZ TOMASZ NORBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-01-19 | ||||
7. | KOWALIK KONRAD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-12 | ||||
8. | KOZIEŁ GRZEGORZ WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-01-19 | ||||
9. | LENART PIOTR STEFAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-06-22 | ||||
10. | ŁUSIAK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-29 | ||||
11. | MAGRYTA JAROSŁAW JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-08 | ||||
12. | MANTYKA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-05-25 | ||||
13. | MITURA ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-09 | ||||
14. | NOWICKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY | 2011-11-10 | ||||
15. | SOCHACZEWSKI RAFAŁ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-12 | ||||
16. | STASZOWSKA AMELIA BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-04 | ||||
17. | SYTA ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-05-18 | ||||
18. | TOR - ŚWIĄTEK ANETA ALICJA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-09 | ||||
19. | TROCHONOWICZ MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY | 2011-09-29 | ||||
20. | WITTBRODT PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-12-07 | ||||
21. | ZYSKA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI I INFORMATYKI | 2011-12-21 | ||||
POLITECHNIKA OPOLSKA | ||||||||
1. | DUCZKOWSKA-KĄDZIEL ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-11-30 | ||||
2. | DZIUBAŃSKI SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-29 | ||||
3. | KOŁODZIEJ JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-02-03 | ||||
4. | KRÓLCZYK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-29 | ||||
5. | KUCHCZYŃSKA ALINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-01-26 | ||||
6. | KURTASZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-29 | ||||
7. | LEPUCKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-28 | ||||
8. | MIŁASZEWICZ BARBARA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-28 | ||||
9. | PASZKIEL SZCZEPAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-06-30 | ||||
10. | RUDNIK KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-11-17 | ||||
11. | RUT JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-16 | ||||
12. | SIEMIĄTKOWSKI GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-08 | ||||
13. | SKRZYSZEWSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-04-06 | ||||
14. | WENGEL MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-11-30 | ||||
15. | WITKOWSKI PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-09-29 | ||||
16. | WOTZKA DARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-03-31 | ||||
17. | ZYGARLICKA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-12-08 | ||||
POLITECHNIKA POZNAŃSKA | ||||||||
1. | BAK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-07-12 | ||||
2. | BAZARNIK MACIEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2011-12-15 | ||||
3. | BERNAT JAKUB | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
4. | BERNAT ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-12-16 | ||||
5. | BIELEJEWSKA NATALIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2011-02-24 | ||||
6. | BOROWSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-05-17 | ||||
7. | BOROWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
8. | BRYCH-BARWICKA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-22 | ||||
9. | BURZYŃSKI GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-12-13 | ||||
10. | CHABIK JAKUB | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INŻYNIERII ZARZĄDZANIA | 2011-07-04 | ||||
11. | CHMIELEWSKI JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-07-12 | ||||
12. | CHUDA - KOWALSKA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-23 | ||||
13. | CHYBIŃSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-05-06 | ||||
14. | CIEŚLAK ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
15. | CYRANKIEWICZ MICHAŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2011-06-30 | ||||
16. | DUDZIAK ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-02-25 | ||||
17. | EMMONS MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-10-18 | ||||
18. | FOLTYNOWICZ LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-10-25 | ||||
19. | FRASKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-05-26 | ||||
20. | GAŁKOWSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-10-25 | ||||
21. | GĄSIOR MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INŻYNIERII ZARZĄDZANIA | 2011-06-06 | ||||
22. | GIERNACKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-03-22 | ||||
23. | GINTER-KRAMARCZYK DOBROCHNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-11-08 | ||||
24. | GOJŻEWSKI HUBERT | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2011-02-24 | ||||
25. | HAJDUL MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INŻYNIERII ZARZĄDZANIA | 2011-12-05 | ||||
26. | JANISZEWSKA DOMINIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-02-22 | ||||
27. | JAŚKOWSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
28. | JOPEK HUBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
29. | JUREWICZ HALINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-11-08 | ||||
30. | KACZOREK DOBROSŁAWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-25 | ||||
31. | KARPIUK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-03-23 | ||||
32. | KASPRZAK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-12-06 | ||||
33. | KAŹMIERCZAK BARTOSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-12 | ||||
34. | KĘDZIORA PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
35. | KLIKS ADRIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-06-21 | ||||
36. | KOŁODZIEJCZAK-RADZIMSKA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-11-15 | ||||
37. | KONOWAŁ EMILIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-05-17 | ||||
38. | KOZAK MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-03-01 | ||||
39. | KURPISZ DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-09-22 | ||||
40. | ŁASECKA - PLURA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-23 | ||||
41. | MACIEJEWSKI RYSZARD | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI TECHNICZNEJ | 2011-10-27 | ||||
42. | MAJCHROWSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-10-25 | ||||
43. | MALEWSKI WOJCIECH | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-06-14 | ||||
44. | MICHALSKI MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-10-18 | ||||
45. | MIERZWICZAK MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-05-26 | ||||
46. | MODRZEJEWSKA-SIKORSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-11-22 | ||||
47. | MUSIELSKI DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-11-29 | ||||
48. | NABZDYK JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-29 | ||||
49. | NAWROWSKI ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-04-12 | ||||
50. | NOWICKA DOROTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-12-06 | ||||
51. | OCHODEK MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
52. | PAWŁOWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-06-22 | ||||
53. | PAWŁOWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-06-14 | ||||
54. | PODOLSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-12-13 | ||||
55. | PYTLIŃSKI RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
56. | RADOM MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
57. | RAKOWSKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-12-06 | ||||
58. | SĄDEJ-BAJERLEIN MARIOLA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-10-18 | ||||
59. | SCHILLER TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-01-28 | ||||
60. | SKORNY GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-07-12 | ||||
61. | SOBOCIŃSKA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-12-06 | ||||
62. | SUSZYŃSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
63. | ŚWIERCZYŃSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-11-22 | ||||
64. | SZKARŁAT KAMIL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-28 | ||||
65. | SZUKALSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-12-13 | ||||
66. | SZUSTER - JANIACZYK AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-23 | ||||
67. | WALIGÓRA ŁUKASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | 2011-10-25 | ||||
68. | WALKOWIAK JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MASZYN ROBOCZYCH I TRANSPORTU | 2011-07-12 | ||||
69. | WEBER ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-01-28 | ||||
70. | WILDE RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-04-29 | ||||
71. | WYPYCH ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
72. | ZASADA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INŻYNIERII ZARZĄDZANIA | 2011-02-01 | ||||
73. | ZIÓŁKOWSKI BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TELEKOMUNIKACJI | 2011-11-22 | ||||
POLITECHNIKA RADOMSKA IM. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO | ||||||||
1. | BOJANOWSKA AGNIESZKA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-11-24 | ||||
2. | BOREK JOLANTA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-03-24 | ||||
3. | BRIL JOANNA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU I ELEKTROTECHNIKI | 2011-10-28 | ||||
4. | CICHOSZ MARIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-06-30 | ||||
5. | CWYL JAROSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-12-15 | ||||
6. | DURASIEWICZ ARKADIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-11-24 | ||||
7. | JEDLIŃSKA RENATA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-05-26 | ||||
8. | MIKULSKA ANETA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-09-22 | ||||
9. | MOTYL PRZEMYSŁAW BRUNO | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-24 | ||||
10. | MOŻYŁOWSKI PIOTR WOJCIECH | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-12-15 | ||||
11. | ROSZKO-WÓJTOWICZ ELŻBIETA MARLENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-12-15 | ||||
12. | SKRZYPEK WITOLD MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI | 2011-06-03 | ||||
13. | SLÁDKOVÁ DOMINIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI | 2011-04-15 | ||||
14. | WILCZEK-STERNA PATRYCJA BARBARA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI | 2011-09-22 | ||||
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA | ||||||||
1. | ABRAMCZYK JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-12 | ||||
2. | BROŻYNA JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2011-05-18 | ||||
3. | GIERLAK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2011-07-13 | ||||
4. | MIĄSIK PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-04-13 | ||||
5. | ONYSZKO ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2011-12-14 | ||||
6. | PORĘBA MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2011-06-08 | ||||
7. | SUBIK PAWEŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-07-06 | ||||
8. | YAVORSKA MARYANA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I LOTNICTWA | 2011-12-14 | ||||
POLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH | ||||||||
1. | BASIAGA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-09-21 | ||||
2. | BEŁZOWSKI JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-07-13 | ||||
3. | BILEWICZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-07-13 | ||||
4. | BOGDAN-WŁODEK ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-04-12 | ||||
5. | BUCZYŃSKI RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-07-04 | ||||
6. | BUGDOL MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
7. | BUŁA DAWID | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-05-24 | ||||
8. | BUŁAWA BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-04-04 | ||||
9. | BULIŃSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-06-27 | ||||
10. | BUTRYM KAMILLA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-06-29 | ||||
11. | BZYMEK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-09-21 | ||||
12. | CHŁOPEK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-03-08 | ||||
13. | CHORĄŻEWSKA MARZENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-12-14 | ||||
14. | CZAJKOWSKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
15. | CZULAK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-05-17 | ||||
16. | DENKOWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
17. | DOŁŻAŃSKA BARBARA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-02-02 | ||||
18. | DOMAGAŁA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA | 2011-06-01 | ||||
19. | DOMAGAŁA RAFAŁ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA | 2011-10-26 | ||||
20. | DUDZIK-TRUŚ ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-11-15 | ||||
21. | DYRDA-MACIAŁEK SYLWIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-02-02 | ||||
22. | FRĄCKIEWICZ MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
23. | GŁOWACKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-09-21 | ||||
24. | HETMAŃCZYK MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-02-02 | ||||
25. | ILEWICZ GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-12-07 | ||||
26. | JANIK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-05-27 | ||||
27. | JELONEK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-13 | ||||
28. | JESTRATJEW ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
29. | JEŻ RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-28 | ||||
30. | JEŻEWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
31. | JOCHYMCZYK-WOŹNIAK KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-09-21 | ||||
32. | KIELAN PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-10-11 | ||||
33. | KMAK-KAPUSTA DOROTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-09-09 | ||||
34. | KOLCZYK EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-04-12 | ||||
35. | KOWALIK ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-19 | ||||
36. | KOWALSKI BARTOSZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
37. | KRAJEWSKI ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-07-12 | ||||
38. | KRIESER WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-06-28 | ||||
39. | KRZEMIEŃ ALICJA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-04-12 | ||||
40. | KULIK BOŻENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-16 | ||||
41. | KYZIOŁ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
42. | ŁAGODZIŃSKI PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-01-25 | ||||
43. | LATOS MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-11-29 | ||||
44. | LEMANOWICZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-08 | ||||
45. | LETUN-ŁĄTKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-01-11 | ||||
46. | MACIURA ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
47. | MAJKA ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-28 | ||||
48. | MAŁACHOWSKA-JUTSZ ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-11-04 | ||||
49. | MARCISZ MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-11-15 | ||||
50. | MICHALIK DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-12-13 | ||||
51. | MOROZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-04-19 | ||||
52. | MUSZTYFAGA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-07-13 | ||||
53. | NIESTRÓJ ROMAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-11-15 | ||||
54. | NOCOŃ WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-07-04 | ||||
55. | OGONOWSKI SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-05-31 | ||||
56. | PANFIL WAWRZYNIEC | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-12-07 | ||||
57. | PASKO SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-03-22 | ||||
58. | PIEKARZ MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
59. | PILARCZYK MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-12-13 | ||||
60. | PIWOWAR ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-28 | ||||
61. | PŁACZEK MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-11-09 | ||||
62. | PLECHAWSKA-WÓJCIK MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
63. | POŁOMSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-05-24 | ||||
64. | PRYSOK EUGENIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-12-02 | ||||
65. | RAIF PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
66. | REK-LIPCZYŃSKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-05 | ||||
67. | RUDZKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
68. | RULIK SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-12-12 | ||||
69. | RYFA ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-04-12 | ||||
70. | SAKIEWICZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-07-13 | ||||
71. | SAKOWSKI SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-04-19 | ||||
72. | SĘDEK ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-02-02 | ||||
73. | SIKORA PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-09-13 | ||||
74. | SIKORSKI SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-04-12 | ||||
75. | SKOCZYŃSKA-GAJDA SYLWIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-06-21 | ||||
76. | SKOWRON KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-02-02 | ||||
77. | SKWIRA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-19 | ||||
78. | SMOŁKA JAKUB | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-07-12 | ||||
79. | SOBOTA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-13 | ||||
80. | SOŁTYSEK AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-16 | ||||
81. | SOREK AGATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-12-13 | ||||
82. | SROCZYŃSKI ZDZISŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
83. | STACHURA ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-06-08 | ||||
84. | STUDENT SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-09-27 | ||||
85. | SWIERCZYNA SZYMON BŁAŻEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA | 2011-09-27 | ||||
86. | SZAFULERA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-07-12 | ||||
87. | SZCZEGIELNIAK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-28 | ||||
88. | SZCZYGIEŁ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-05-24 | ||||
89. | SZOTA-BACHORSKA MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-16 | ||||
90. | SZUDYGA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-09-22 | ||||
91. | TĘCZA BARTOSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-01-28 | ||||
92. | TOKAR JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-06-01 | ||||
93. | TOMASZEWSKI ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-11-29 | ||||
94. | TREJDEROWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE METALURGII | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-05-17 | ||||
95. | TROCKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-03-01 | ||||
96. | UHEREK-BRADECKA BARBARA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-04 | ||||
97. | ULINIARZ MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-06-28 | ||||
98. | WĄSIK RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-03-17 | ||||
99. | WILK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-10-12 | ||||
100. | WIŚNIEWSKI MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ AUTOMATYKI, ELEKTRONIKI I INFORMATYKI | 2011-01-25 | ||||
101. | WOJACZEK ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I ENERGETYKI | 2011-09-26 | ||||
102. | WOJTAS PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-02-22 | ||||
103. | WYSOTA PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY TECHNOLOGICZNY | 2011-11-09 | ||||
104. | ŻABIŃSKA IWONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA | 2011-11-02 | ||||
105. | ŻAK ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ I METALURGII | 2011-07-12 | ||||
106. | ZAWISZA-PUCHAŁKA JADWIGA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-16 | ||||
107. | ŻEBRACKA-PRUS ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-04 | ||||
POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH | ||||||||
1. | CHOMICZ-KOWALSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-23 | ||||
2. | DETKA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I BUDOWY MASZYN | 2011-09-29 | ||||
3. | KOCZUBIEJ SŁAWOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I BUDOWY MASZYN | 2011-09-29 | ||||
4. | KOTWA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-23 | ||||
5. | OGONOWSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI I BUDOWY MASZYN | 2011-09-29 | ||||
6. | ROLEK JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTROTECHNIKI, AUTOMATYKI I INFORMATYKI | 2011-07-06 | ||||
POLITECHNIKA WARSZAWSKA | ||||||||
1. | ADAMCZEWSKI GRZEGORZ ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-12-21 | ||||
2. | ARAEE ALIREZA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-05-24 | ||||
3. | BANIAK KRYSTIAN WALDEMAR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-03-22 | ||||
4. | BENNIRAN ALI MHAMMED | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-11-22 | ||||
5. | BERGER ANDRZEJ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-05-18 | ||||
6. | BEZUBIK AGATA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-04-07 | ||||
7. | BIELECKI SŁAWOMIR JERZY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-05-18 | ||||
8. | BROJANOWSKA AGNIESZKA RÓŻA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-07-08 | ||||
9. | BUDNIAK JULIA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-02-25 | ||||
10. | CHAJEC WOJCIECH CELESTYN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2011-11-08 | ||||
11. | CHMIEL ANNA MARIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-22 | ||||
12. | CHWOJNOWSKA ELŻBIETA ZUZANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-18 | ||||
13. | CIUPAK MARCIN ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-04-13 | ||||
14. | CYGAN SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-10-12 | ||||
15. | CYGANECKA ALEKSANDRA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-22 | ||||
16. | CZAPLA ALEKSANDRA EWA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-04-28 | ||||
17. | CZECH EUGENIUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-01-27 | ||||
18. | DENIS MAŁGORZATA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-24 | ||||
19. | DOWKONTT SZYMON TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-11-02 | ||||
20. | DRZEWIECKA-MAZUR EMILIA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-24 | ||||
21. | DULIŃSKA-MOLAK IDA OLIWIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-02-18 | ||||
22. | DYBAŁA FILIP | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-12-22 | ||||
23. | FERENC-DOMINIK JULIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-06-10 | ||||
24. | FRANKOWSKI ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-01-26 | ||||
25. | GĄBKA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-10-12 | ||||
26. | GAWEŁ DARIUSZ WŁADYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-01 | ||||
27. | GAWLIKOWSKA ANNA PATRYCJA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-25 | ||||
28. | GERWATOWSKI DANIEL RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-25 | ||||
29. | GONSIOR MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-05-27 | ||||
30. | GONTARZ SZYMON WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-12-21 | ||||
31. | IWANEK EWA MARIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-28 | ||||
32. | IWANOWICZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
33. | IWANOWSKI ADRIAN PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-11-02 | ||||
34. | IZDEBSKA JOANNA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-11-29 | ||||
35. | JACYNA-GOŁDA ILONA MARLENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-11-17 | ||||
36. | JAWORSKA AGNIESZKA KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-01-18 | ||||
37. | JĘDRZEJEWSKA-SZMEK DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-11 | ||||
38. | JÓŹWIK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-03-15 | ||||
39. | JUDEK JAROSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-03-24 | ||||
40. | KACZOROWSKI TOMASZ ANDRZEJ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-12 | ||||
41. | KACZYŃSKA-SAJKO KATARZYNA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-09-20 | ||||
42. | KANADYS PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-03-24 | ||||
43. | KANIOWSKI ROBERT MIKOŁAJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, MECHANIKI I PETROCHEMII | 2011-12-20 | ||||
44. | KARWOWSKI WOJCIECH ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-06-29 | ||||
45. | KIKOŁA DANIEL PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-01-27 | ||||
46. | KLIMEK AGNIESZKA KLAUDIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-04-12 | ||||
47. | KOBA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
48. | KOCEWICZ ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-29 | ||||
49. | KOCHAN ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-12-15 | ||||
50. | KOŁACZKOWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-04-19 | ||||
51. | KOŚCIEWICZ KINGA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-12-16 | ||||
52. | KOSIŃSKA IZABELA KAROLINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-05 | ||||
53. | KOSTRZEWSKI SZYMON | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-12-14 | ||||
54. | KOSTRZEWSKI MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-06-16 | ||||
55. | KOSZUT PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
56. | KOWALCZYK PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-03-16 | ||||
57. | KOWALCZYK DARIUSZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-05-20 | ||||
58. | KOZIUK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-02-22 | ||||
59. | KOZŁOWSKI BARTOSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
60. | KOZŁOWSKI SEBASTIAN BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-25 | ||||
61. | KRASNOSIELSKA-KOBOS ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-10-20 | ||||
62. | KRAWIEC PIOTR KONRAD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-04-19 | ||||
63. | KRÓL ANNA MARIA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-10-20 | ||||
64. | KRÓLIKOWSKA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-22 | ||||
65. | KRÓLIKOWSKI MAREK | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-27 | ||||
66. | KUDELSKI MICHAŁ ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-26 | ||||
67. | KUKIEŁKA PRZEMYSŁAW JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-25 | ||||
68. | KUROWSKA-NOUYRIGAT WERONIKA EUGENIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2011-01-25 | ||||
69. | KUZIAK JUSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-12 | ||||
70. | KWESTARZ MAŁGORZATA AMANDA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-05 | ||||
71. | ŁAPKA PIOTR MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ENERGETYKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2011-09-20 | ||||
72. | LAUDYN URSZULA ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-01-27 | ||||
73. | LECH KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-27 | ||||
74. | LEŚNIEWSKA-MATYS KAMILA MONIKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
75. | LEWAK MICHAŁ WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII CHEMICZNEJ I PROCESOWEJ | 2011-06-28 | ||||
76. | LEWANDOWSKI ADRIAN PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-10-25 | ||||
77. | LEWCZUK KONRAD RYSZARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-01-27 | ||||
78. | LIGOWSKI MACIEJ KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-10-12 | ||||
79. | LINDSTEDT ŁUKASZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2011-01-25 | ||||
80. | LIPIEC-ABRAMSKA ELŻBIETA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-08 | ||||
81. | LUONG CHINH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-29 | ||||
82. | LUSA TOMASZ JAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-03-18 | ||||
83. | MAJEWSKA ANNA URSZULA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-24 | ||||
84. | MALCZYK PAWEŁ ANTONI | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA | 2011-04-19 | ||||
85. | MARKOWSKI HUBERT BOGUSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-06-29 | ||||
86. | MAZURAK ANDRZEJ IGOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-12-13 | ||||
87. | MOLAK RAFAŁ MAKSYMILIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-06-10 | ||||
88. | MOŻARYN JAKUB FILIP | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-11-16 | ||||
89. | MUZYK MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-05-20 | ||||
90. | NAROSKI PAWEŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-06-13 | ||||
91. | NOWEK ANDRZEJ WŁODZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-06-29 | ||||
92. | OLSZAK TOMASZ KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ GEODEZJI I KARTOGRAFII | 2011-05-06 | ||||
93. | OWCZAREK SEBASTIAN ANDRZEJ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-11-17 | ||||
94. | PETELCZYC KRZYSZTOF MAREK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-03-24 | ||||
95. | PETELCZYC MONIKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-10-06 | ||||
96. | PLEWA-MARCZEWSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-22 | ||||
97. | PŁOWIEC JAN MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-12-16 | ||||
98. | PUTZ-LESZCZYŃSKA JOANNA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-25 | ||||
99. | RATKOWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-12-13 | ||||
100. | ROSŁONIEC WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-09-27 | ||||
101. | RYBICKI TOMASZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-25 | ||||
102. | SAR HUBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-06-22 | ||||
103. | SARNOWSKI MICHAŁ MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-05-18 | ||||
104. | SKALSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-03-30 | ||||
105. | SLIŻEWSKA ANETA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-12-22 | ||||
106. | SŁOMA MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-02-23 | ||||
107. | SOKOŁOWSKA JOANNA JULIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-12-21 | ||||
108. | STACHURA MARCIN ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-12-14 | ||||
109. | STANKIEWICZ BARTOSZ EDWARD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-05-25 | ||||
110. | STELMACH IWONA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-21 | ||||
111. | STRĄK PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | WYDZIAŁ FIZYKI | 2011-03-24 | ||||
112. | SUCHENEK MARIUSZ JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-12-13 | ||||
113. | SURMA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-06-29 | ||||
114. | SZAJEWSKA MARZENA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-11-17 | ||||
115. | SZCZYGIELSKI MAKSYMILIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ TRANSPORTU | 2011-09-29 | ||||
116. | SZWED MACIEJ NORBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-11-18 | ||||
117. | TOMASZEWSKA AGNIESZKA BRONISŁAWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-12-20 | ||||
118. | TOPOLSKI KRZYSZTOF GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | 2011-09-16 | ||||
119. | TRAFCZYŃSKI MARIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, MECHANIKI I PETROCHEMII | 2011-01-25 | ||||
120. | TRZPIL MIROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-04-20 | ||||
121. | TYBURSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-18 | ||||
122. | ULKOWSKA URSZULA EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-07 | ||||
123. | WASILEWSKI JACEK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-11-09 | ||||
124. | WIĘCH PRZEMYSŁAW BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-12-13 | ||||
125. | WIECZOREK PIOTR ZBIGNIEW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-11-22 | ||||
126. | WILCZYŃSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-06-21 | ||||
127. | WINZER ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-04-20 | ||||
128. | WITKOWSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-06-28 | ||||
129. | WITKOWSKI PIOTR | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-11-17 | ||||
130. | WÓJTOWICZ ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-09-29 | ||||
131. | WOJTYŚ MAŁGORZATA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYKI I NAUK INFORMACYJNYCH | 2011-11-17 | ||||
132. | WOLAK TOMASZ ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-05-24 | ||||
133. | ZALEWSKI JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ SAMOCHODÓW I MASZYN ROBOCZYCH | 2011-11-02 | ||||
134. | ZARZYCKI ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-02-23 | ||||
135. | ŻOTKIEWICZ MATEUSZ WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI I TECHNIK INFORMACYJNYCH | 2011-01-25 | ||||
136. | ŻUBROWSKA ANNA BARBARA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-05-10 | ||||
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA | ||||||||
1. | ABEL TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-03-23 | ||||
2. | BALBUS JOANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-12-13 | ||||
3. | BAZAN-KRZYWOSZAŃSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-10-12 | ||||
4. | BEMBNOWICZ PAWEŁ IRENEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-10-26 | ||||
5. | BRZĄKAŁA ANETA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-07-11 | ||||
6. | BUCK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-15 | ||||
7. | BUSCH MARKUS | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-05-25 | ||||
8. | CHUCHMAŁA ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-11-21 | ||||
9. | CICHY BŁAŻEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | INSTYTUT INFORMATYKI, AUTOMATYKI I ROBOTYKI | 2011-06-29 | ||||
10. | CIEŚLA IRENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-11 | ||||
11. | CZERSKA IWONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-06-28 | ||||
12. | DĄBKOWSKI PAWEŁ GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | INSTYTUT INFORMATYKI, AUTOMATYKI I ROBOTYKI | 2011-02-01 | ||||
13. | DACKIEWICZ-SKOWROŃSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-09 | ||||
14. | DAMCZYK JACEK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-04-19 | ||||
15. | DRÓŻDŻ ARKADIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-02-02 | ||||
16. | DZIEDZIC-LETKA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-04-13 | ||||
17. | DZIĘDZIOŁA GABRIELA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
18. | FIDORÓW NATALIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-22 | ||||
19. | FIGAS-BRZESKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-02 | ||||
20. | FILCEK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-11-29 | ||||
21. | GISTEREK IGOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-11-09 | ||||
22. | GNOIŃSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-12 | ||||
23. | GOŁKA KAZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT KONSTRUKCJI I EKSPLOATACJI MASZYN | 2011-05-31 | ||||
24. | GÓRNICZ TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT KONSTRUKCJI I EKSPLOATACJI MASZYN | 2011-01-18 | ||||
25. | HADUCH BARTOSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-15 | ||||
26. | HARNATKIEWICZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT KONSTRUKCJI I EKSPLOATACJI MASZYN | 2011-03-29 | ||||
27. | HOFFMANN-MARSZAŁEK ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-11-30 | ||||
28. | HOJDA MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-11-29 | ||||
29. | HUTNIK NINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
30. | JACAK JANUSZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-07-05 | ||||
31. | JAGODZIŃSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | INSTYTUT INFORMATYKI, AUTOMATYKI I ROBOTYKI | 2011-11-30 | ||||
32. | JANKOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNOLOGII MASZYN I AUTOMATYZACJI | 2011-05-24 | ||||
33. | JARZYCKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
34. | JAŚKIEWICZ-PROĆ IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-12-21 | ||||
35. | KALETA KAMIL | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-07-05 | ||||
36. | KAŹMIERCZAK BARTOSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-30 | ||||
37. | KOŁODZIEJCZYK WOJCIECH | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-23 | ||||
38. | KOTT MAREK ALEKSANDER | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ENERGOELEKTRYKI | 2011-07-15 | ||||
39. | KOWAL ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNO-ENERGETYCZNY | 2011-03-02 | ||||
40. | KOZIERKIEWICZ-HETMAŃSKA ADRIANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-03-29 | ||||
41. | KOZŁOWSKI ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ENERGOELEKTRYKI | 2011-07-04 | ||||
42. | KOZŁOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT TECHNIKI CIEPLNEJ I MECHANIKI PŁYNÓW | 2011-04-13 | ||||
43. | KRAWCZYK KRYSTIAN KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-07-04 | ||||
44. | KRÓL KAROL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT TECHNIKI CIEPLNEJ I MECHANIKI PŁYNÓW | 2011-09-28 | ||||
45. | KURZYNOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNOLOGII MASZYN I AUTOMATYZACJI | 2011-06-28 | ||||
46. | LABUS KAROLINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-26 | ||||
47. | LASZCZYŃSKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
48. | LENIEC MONIKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-01-25 | ||||
49. | LEWANDOWSKI DAMIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-04-06 | ||||
50. | LEWICKI RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-11-23 | ||||
51. | LIS GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | INSTYTUT TELEKOMUNIKACJI, TELEINFORMATYKI I AKUSTYKI | 2011-10-12 | ||||
52. | LISHCHUK VIKTOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-10-12 | ||||
53. | LORENZ WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNO-ENERGETYCZNY | 2011-10-12 | ||||
54. | ŁUKASIEWICZ TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-03-29 | ||||
55. | MACHERZYŃSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-03-23 | ||||
56. | MACIEJKO-GRZEŚKOWIAK ALICJA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-05-18 | ||||
57. | MAJCHER KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-07-11 | ||||
58. | MAKOMASKI GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-02-23 | ||||
59. | MAŁECKA IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-22 | ||||
60. | MALINOWSKA BARBARA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-06-29 | ||||
61. | MASALSKA-PAWLAK AGATA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-01-19 | ||||
62. | MILCZAREK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-05-10 | ||||
63. | MOLECKI ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-01-12 | ||||
64. | MUSIAŁ MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA | 2011-04-13 | ||||
65. | NOWAK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA | 2011-04-20 | ||||
66. | OCHROMOWICZ KATARZYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-23 | ||||
67. | OGONOWSKI MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT KONSTRUKCJI I EKSPLOATACJI MASZYN | 2011-05-31 | ||||
68. | OKOŃ TOMASZ KAZIMIERZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ENERGOELEKTRYKI | 2011-10-17 | ||||
69. | PACH PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-09 | ||||
70. | PASTERNAK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-12-20 | ||||
71. | PAWLAK WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA | 2011-06-07 | ||||
72. | PICH ROBERT | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
73. | PIECHÓWKA-MIELNIK MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA | 2011-06-07 | ||||
74. | PIERZ PIOTR EUGENIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ENERGOELEKTRYKI | 2011-12-05 | ||||
75. | PIETRUSEWICZ EWA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
76. | PODHAJSKA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-06-22 | ||||
77. | PRAŻMOWSKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-03-23 | ||||
78. | PUSZYŃSKA-TUSZKANOW MARIOLA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
79. | ROHLEDER PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-02-22 | ||||
80. | RÓŻAŃSKI MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNOLOGII MASZYN I AUTOMATYZACJI | 2011-10-25 | ||||
81. | RUDNICKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-07-06 | ||||
82. | RUDNICKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-11-23 | ||||
83. | SIWEK ALICJA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-09-20 | ||||
84. | SKOTNY ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA | 2011-11-23 | ||||
85. | SKRZELA RENATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
86. | SŁOWIŃSKI JAKUB | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MATERIAŁOZNAWSTWA I MECHANIKI TECHNICZNEJ | 2011-01-12 | ||||
87. | SOTOR JAROSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | INSTYTUT TELEKOMUNIKACJI, TELEINFORMATYKI I AKUSTYKI | 2011-07-05 | ||||
88. | STAMBOLISKA ŽAKLINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT KONSTRUKCJI I EKSPLOATACJI MASZYN | 2011-07-08 | ||||
89. | SUCHACKA GRAŻYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-01-25 | ||||
90. | SZAMBORSKA-GBUR AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-03-23 | ||||
91. | SZCZUCZYŃSKI DAMIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-07-06 | ||||
92. | SZUSTAKIEWICZ KONRAD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
93. | TOCZKIEWICZ ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT INŻYNIERII LĄDOWEJ | 2011-11-30 | ||||
94. | URBANOWSKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-09-27 | ||||
95. | WALECKA-JANKOWSKA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE ZARZĄDZANIA I MARKETINGU | WYDZIAŁ INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA | 2011-11-29 | ||||
96. | WAŃKOWICZ MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-04-13 | ||||
97. | WEŁYCZKO JOANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYKI I INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
98. | WIERZBICKI ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT MASZYN, NAPĘDÓW I POMIARÓW ELEKTRYCZNYCH | 2011-05-23 | ||||
99. | WILK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-07-06 | ||||
100. | WINCZA EWELINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-05-25 | ||||
101. | WITEK JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-05-31 | ||||
102. | WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-02-02 | ||||
103. | WOŁOSZYŃSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-06-22 | ||||
104. | WOŹNIAK JUSTYNA EWA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | WYDZIAŁ GEOINŻYNIERII, GÓRNICTWA I GEOLOGII | 2011-02-18 | ||||
105. | WROŃSKI MATEUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-07-06 | ||||
106. | ŻABNIEŃSKA-GÓRA ALINA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-03-08 | ||||
107. | ZALEWSKA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-05-25 | ||||
108. | ZASŁONA HALINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-09-21 | ||||
109. | ZATRYB GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI | 2011-09-20 | ||||
110. | ZAWADA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ CHEMICZNY | 2011-10-26 | ||||
111. | ZAWIERUCHA PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI MIKROSYSTEMÓW I FOTONIKI | 2011-07-06 | ||||
112. | ZDEB-DUDAŁA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ARCHITEKTURY I URBANISTYKI | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY | 2011-01-19 | ||||
113. | ZWOŹDZIAK PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT INŻYNIERI I OCHRONY ŚRODOWISKA | 2011-07-12 | ||||
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE | ||||||||
1. | ARANOWSKA ANITA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-07-13 | ||||
2. | BALCER KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-05-13 | ||||
3. | BIEDA ANNA IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-10-11 | ||||
4. | CABAJ BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-09-23 | ||||
5. | CHYLIŃSKA RENATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2011-11-15 | ||||
6. | GÓRECKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-09-28 | ||||
7. | GROCHAŁA DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2011-12-13 | ||||
8. | HOFFMANN MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2011-05-31 | ||||
9. | HYLA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-09-20 | ||||
10. | JANICKA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-05-27 | ||||
11. | JANOWICZ MARIOLA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-06-16 | ||||
12. | JAROSIŃSKA MONIKA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-02-24 | ||||
13. | JĘDRZEJEWSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-06-07 | ||||
14. | KLIMEK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-05-10 | ||||
15. | KOŁTONIAK KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-12-16 | ||||
16. | KONDRATOWICZ FILIP ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-05-24 | ||||
17. | KOWALCZYK AGNIESZKA HONORATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-09-27 | ||||
18. | KOWALSKA - WNYKOWSKA JOANNA URSZULA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-06-29 | ||||
19. | KRAWCZYŃSKA WIOLETTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-06-22 | ||||
20. | KWACZYŃSKI WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2011-01-11 | ||||
21. | ŁAPIN AGNIESZKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-05-31 | ||||
22. | ŁOJKO JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-11-16 | ||||
23. | MIŁEK JUSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-06-21 | ||||
24. | MISZTAL LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-18 | ||||
25. | NOWACZYK PIOTR PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-05-27 | ||||
26. | NOWAK ZBIGNIEW TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-03-02 | ||||
27. | OKULIK TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ I MECHATRONIKI | 2011-05-31 | ||||
28. | PARAFIAN ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-11-22 | ||||
29. | PERZYŃSKA JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMICZNY | 2011-06-17 | ||||
30. | PIETRZAK PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE AUTOMATYKI I ROBOTYKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-12-22 | ||||
31. | RANISZEWSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-03-18 | ||||
32. | SENDEROWSKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-10-11 | ||||
33. | SIBERA DANIEL ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-07-13 | ||||
34. | SIKORA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-25 | ||||
35. | SMAGOWICZ ANNA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-04-19 | ||||
36. | ŚMIGIELSKA – KACZMAREK ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-01-18 | ||||
37. | STEFANIAK WALDEMAR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-10-11 | ||||
38. | STELMASZYK ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-05-27 | ||||
39. | STYRCZULA PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-12-16 | ||||
40. | SUCHORZEWSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-05-24 | ||||
41. | SZMUKAŁA MAGDALENA PAULINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I RYBACTWA | 2011-03-02 | ||||
42. | SZROT MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-04-07 | ||||
43. | TOMCZEWSKA JOLANTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-01-28 | ||||
44. | ULISZEWSKI MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I ROLNICTWA | 2011-10-21 | ||||
45. | WOJTAS JOANNA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-09 | ||||
46. | WRÓBLEWSKA MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOTECHNOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-11-16 | ||||
47. | ZENKER MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | WYDZIAŁ ELEKTRYCZNY | 2011-04-28 | ||||
48. | ŻYLIŃSKI BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-12-20 | ||||
SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ANTOSZ IWONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
2. | BAŃKOWSKA KATARZYNA DANIELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-27 | ||||
3. | BARSZCZ KAROLINA BOGUMIŁA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-23 | ||||
4. | BĄSKA PIOTR | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-10-26 | ||||
5. | BEREZIŃSKA ANNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-06-17 | ||||
6. | BETLEJ IZABELA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-01-11 | ||||
7. | BEZAT AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
8. | BIEŃKOWSKA WIOLETTA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
9. | BIJAK SZYMON LECH | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-06-14 | ||||
10. | BOMZE KAROLINA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2011-06-30 | ||||
11. | BUDNICKA-KOSIOR JOANNA MARIA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-07-12 | ||||
12. | BUKOWSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
13. | CHUDZIAN JOANNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
14. | CIEŚLAK BEATA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-07-08 | ||||
15. | CZARNEWICZ-KAMIŃSKA ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-03-02 | ||||
16. | CZEKAJ MARTA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-05-31 | ||||
17. | DERESZ AGNIESZKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-05-31 | ||||
18. | DŁUGOZIMA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-07 | ||||
19. | DMITROCA LESZEK | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-12-20 | ||||
20. | DOBRZYŃSKA MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-06-15 | ||||
21. | DOLKA BEATA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-09-28 | ||||
22. | DROŻDŻEK MICHAŁ | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-11-29 | ||||
23. | DZIEKAN RYSZARD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
24. | FLOREK JOANNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-27 | ||||
25. | GĄBKA JAKUB ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-06-14 | ||||
26. | GARBOWSKA MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-12-15 | ||||
27. | GINSZT TOMASZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-01-11 | ||||
28. | GODLEWSKA KATARZYNA JANINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-03-02 | ||||
29. | GOŁASA PIOTR KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-01-25 | ||||
30. | GOŁĘBIEWSKI BRONISŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-03-22 | ||||
31. | GOLNIK KATARZYNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-07 | ||||
32. | GÓRECKA ALEKSANDRA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
33. | GROCHOWSKI PIOTR PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-10-11 | ||||
34. | GUZOWSKA-NOWOWIEJSKA MAGDALENA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-01-26 | ||||
35. | HARMUSZKIEWICZ JOANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-12-06 | ||||
36. | HERMAN KRZYSZTOF JAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-07 | ||||
37. | HROMADA-JUDYCKA ANETA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-04-13 | ||||
38. | HYLLA WALDEMAR ROMAN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-10-25 | ||||
39. | IWAŃSKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-12-20 | ||||
40. | JANULEWICZ PAWEŁ RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-12-20 | ||||
41. | JESION IWONA BARBARA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-10-26 | ||||
42. | JURCZAK TOMASZ ARTUR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-12-21 | ||||
43. | KAZIMIERCZAK KATARZYNA MARIA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-09-28 | ||||
44. | KISIEL MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2011-12-01 | ||||
45. | KLEMBOWSKA DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
46. | KOCISZEWSKI MICHAŁ ANTONI | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
47. | KOŁODZIEJCZYK MONIKA TERESA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-09-28 | ||||
48. | KOPEĆ KAZIMIERZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-10-25 | ||||
49. | KORNAT ADAM JERZY | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-06-14 | ||||
50. | KOWALEWSKI JAROSŁAW | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-06-28 | ||||
51. | KOZAK BARTOSZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-04-05 | ||||
52. | KOZŁOWSKI MARCIN | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-10-26 | ||||
53. | KRAWCZYŃSKA AGATA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-10-12 | ||||
54. | KUC TOMASZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-12-06 | ||||
55. | LASZEWICZ KATARZYNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-11-29 | ||||
56. | LEPIANKA AGNIESZKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-12-13 | ||||
57. | ŁUCZAK MARCIN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-05-10 | ||||
58. | ŁUKASIEWICZ MONIKA MARZENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-03-08 | ||||
59. | MALINOWSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-12-20 | ||||
60. | MAŁMYSZKO MICHAŁ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-08 | ||||
61. | MALOWANIEC ARTUR GRZEGORZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-06-28 | ||||
62. | MARTYNISZYN LECH ANDRZEJ | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-12-14 | ||||
63. | MATYBA PIOTR ANDRZEJ | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-06-22 | ||||
64. | MIELCAREK MARIUSZ TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-27 | ||||
65. | NAJMAN KATARZYNA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-10-26 | ||||
66. | NIEWCZAS JOANNA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-04-15 | ||||
67. | OLEWNICKI DAWID | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-07 | ||||
68. | OSTROWSKI PIOTR SEBASTIAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-30 | ||||
69. | PIETRZAK JOANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-12-20 | ||||
70. | PIETRZAK PIOTR STANISŁAW | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-20 | ||||
71. | PODSIADŁY WOJCIECH PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-11-16 | ||||
72. | PUPPEL KAMILA SYLWIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-10-11 | ||||
73. | RAUBA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-06-01 | ||||
74. | RENDA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-05-25 | ||||
75. | REZMERSKA-PIĘTKA JUSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2011-02-24 | ||||
76. | ROSZKO MAREK ŁUKASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-11-25 | ||||
77. | RÓŻAŃSKA ELŻBIETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2011-06-30 | ||||
78. | ROZBICKA-WIECZOREK AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-11-15 | ||||
79. | RZEŹNIK RADOSŁAW FELIKS | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-09-28 | ||||
80. | SAWONIEWICZ MICHAŁ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-04-05 | ||||
81. | SIEŃKO ADAM | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-01-11 | ||||
82. | SOBOLEWSKA AGNIESZKA ANNA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-02-23 | ||||
83. | SOŁTYS DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOLOGII | 2011-12-01 | ||||
84. | ŚREDZIŃSKA JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
85. | STAWICKI MACIEJ PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-27 | ||||
86. | STELMASZCZYK MATEUSZ MACIEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-12-21 | ||||
87. | STEREŃCZAK KRZYSZTOF JAN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-08 | ||||
88. | SZEWCZYK ZOFIA JANINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-05-31 | ||||
89. | SZPADZIK EWA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-01-26 | ||||
90. | SZULC LIDIA AGNIESZKA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-09-28 | ||||
91. | SZUMLEWICZ PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ NAUK O ZWIERZĘTACH | 2011-06-14 | ||||
92. | TOMICZAK KAROLINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-07 | ||||
93. | WELZ MIROSŁAW | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-02-23 | ||||
94. | WITOSŁAW-BIŹNIA URSZULA MAGDA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-23 | ||||
95. | WÓJCIK ALEKSANDRA MARIA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-06-14 | ||||
96. | WÓYCICKI RAFAŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-05-25 | ||||
97. | WYSOKIŃSKI MARCIN MIECZYSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-28 | ||||
98. | ZABOLOTNYY SERHIY | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-10-18 | ||||
99. | ZIELIŃSKI JANUSZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-02-01 | ||||
100. | ZIÓŁKOWSKA ANNA ZOFIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWIENIU CZŁOWIEKA I KONSUMPCJI | 2011-06-27 | ||||
101. | ZMARZ ANNA MARIA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-07-12 | ||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | ADAMCZYK KAMILA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-06-15 | ||||
2. | ANDRZEJCZAK MARIA MARTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
3. | BEDNARSKA JOANNA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-08 | ||||
4. | BEDNARSKI MACIEJ | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-08 | ||||
5. | BŁASIAK KAROLINA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-06-21 | ||||
6. | BORATYŃSKI FILIP | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-02-08 | ||||
7. | BUBEL FABIOLA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-28 | ||||
8. | CZAPLICKA MARTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-03-01 | ||||
9. | CZYŻ KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-05-23 | ||||
10. | DUDEK AGNIESZKA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-22 | ||||
11. | FRANKOWSKI ROMAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-06-13 | ||||
12. | GĄBKA DARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-04-05 | ||||
13. | GALANT KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-05-18 | ||||
14. | GALLI JOANNA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-05-20 | ||||
15. | GOŹDZIK MAREK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-04-20 | ||||
16. | HACHOŁ JUSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-03-09 | ||||
17. | HRECZYŃSKI JAROSŁAW | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-15 | ||||
18. | JAMA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
19. | JAMROŻY KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-06-07 | ||||
20. | JAWOREK-SZTEJN JUSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-02-23 | ||||
21. | JĘDRZEJCZAK MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-04-28 | ||||
22. | KAJEWSKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-11-16 | ||||
23. | KAMIŃSKA KATARZYNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-02-28 | ||||
24. | KASPRZAK KAROLINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-28 | ||||
25. | KLUSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-12-07 | ||||
26. | KOLNIAK-OSTEK JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-12-06 | ||||
27. | KORCZYŃSKI MARCIN MICHAŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-14 | ||||
28. | KOTOŃSKA-FEIGA JULIA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-08 | ||||
29. | KOZAK KAMILA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-03-01 | ||||
30. | KUCZMA MICHAŁ | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-05-20 | ||||
31. | KUŹMIŃSKA-BAJOR MARTA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-11-08 | ||||
32. | LAZAR ZBIGNIEW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-02-17 | ||||
33. | LENORT MARTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
34. | ŁOŹNA KAROLINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-10-04 | ||||
35. | MALISZEWSKA MAŁGORZATA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-05-23 | ||||
36. | MANIUKIEWICZ-CABAN PATRYCJA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-04-05 | ||||
37. | MARCINKIEWICZ MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-11-29 | ||||
38. | MASŁOWIEC DOROTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-07-07 | ||||
39. | MEDYŃSKA-JURASZEK AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-06-07 | ||||
40. | MIEDZIANKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-10-25 | ||||
41. | NEUBERG-ZUCHOWICZ KATARZYNA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-02-28 | ||||
42. | NIEDBALSKA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-10-18 | ||||
43. | OLSZEWSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
44. | OTULAKOWSKI GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-14 | ||||
45. | PASICKA EDYTA KRYSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-03-14 | ||||
46. | PORZUCZEK AGATA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-07-07 | ||||
47. | POŚWIATOWSKA-KASZCZYSZYN IWONA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-07-07 | ||||
48. | ROHM WITOLD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-03-09 | ||||
49. | ROUIBAH KAMAL | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-07-07 | ||||
50. | SERAFIN-ANDRZEJEWSKA MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-02-10 | ||||
51. | SKWARKA TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-10-17 | ||||
52. | SOBOLCZYK JUSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-12-20 | ||||
53. | STROCHALSKA BERNADETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-11-15 | ||||
54. | SZACHOWICZ URSZULA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-11-16 | ||||
55. | TRATWAL GWIDON | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-12-20 | ||||
56. | UKLAŃSKA-PUSZ CECYLIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-10-18 | ||||
57. | WAROSZEWSKI JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-12-20 | ||||
58. | ZBROSZCZYK URSZULA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-10-18 | ||||
59. | ZEMBOLD-GUŁA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI | 2011-05-24 | ||||
60. | ZOGA MAREK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZO-TECHNOLOGICZNY | 2011-04-05 | ||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE | ||||||||
1. | ADRIANEK ZYGMUNT | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ NAUK ROLNICZYCH | 2011-12-06 | ||||
2. | BIERNACKA JOANNA MARIANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-06-22 | ||||
3. | BIK-MAŁODZIŃSKA MARTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-10-26 | ||||
4. | BŁASZCZYK JAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-05-19 | ||||
5. | BOROWSKI BARTŁOMIEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-06-17 | ||||
6. | BRODZIAK ANETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-04-20 | ||||
7. | DOMAŃSKA KATARZYNA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-04-20 | ||||
8. | DRESLER JUSTYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-02-23 | ||||
9. | DYŃSKA MONIKA BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-05-25 | ||||
10. | FALKOWSKA KAROLINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-11-23 | ||||
11. | FIGURSKI JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-04-07 | ||||
12. | HARASIM ELŻBIETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-10-26 | ||||
13. | JACHACZ LUIZA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-10-26 | ||||
14. | JAKUBCZYK ANNA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-11-30 | ||||
15. | KASPEREK KORNEL | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-06-22 | ||||
16. | KROK KATARZYNA MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-01-14 | ||||
17. | KUZDRALIŃSKI ADAM ZBIGNIEW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-09-28 | ||||
18. | LAVIGNE-MARTYN AGNIESZKA LUCYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-03-23 | ||||
19. | MAJ GRZEGORZ PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-09-19 | ||||
20. | MAZIARZ PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-03-23 | ||||
21. | MICHOWSKA ANNA EWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-04-15 | ||||
22. | OKOŃ SYLWIA MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-06-29 | ||||
23. | OLSZAK MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-04-20 | ||||
24. | PACEK-BIENIEK AGATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-04-15 | ||||
25. | PITURA KAROLINA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-12-16 | ||||
26. | PYZIK EWELINA | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-28 | ||||
27. | SAWICKI KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-09-26 | ||||
28. | SOLAN MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-11-17 | ||||
29. | SOWIŃSKA BARBARA NATALIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-06-29 | ||||
30. | SZALAK RADOSŁAW WŁODZIMIERZ | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-01-20 | ||||
31. | SZCZEPANIK MAGDALENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-09-21 | ||||
32. | WIRKIJOWSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I BIOTECHNIOLOGII | 2011-06-21 | ||||
33. | ZAGAJSKI PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI | 2011-06-21 | ||||
34. | ZIĘTEK JERZY | WETERYNARYJNYCH | WYDZIAŁ MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ | 2011-04-28 | ||||
35. | ŻÓŁKIEWSKI PAWEŁ JAN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ BIOLOGII I HODOWLI ZWIERZĄT | 2011-06-22 | ||||
36. | ZUZAŃSKA JUSTYNA IZABELA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ AGROBIOINŻYNIERII | 2011-12-14 | ||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU | ||||||||
1. | BRETES EWA ANTONINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-01-14 | ||||
2. | CIEŚLAK JAKUB | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-05-27 | ||||
3. | DARDZIŃSKI ANTONI | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-06-01 | ||||
4. | DOBRUCKA RENATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-01-27 | ||||
5. | DROBIEWSKA ELWIRA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-11-16 | ||||
6. | DYRCZ ARTUR | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-11-16 | ||||
7. | DZIEDZIC KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-10-20 | ||||
8. | GOLCZ-POLASZEWSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-06-28 | ||||
9. | GUTSCHE MATEUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-09-15 | ||||
10. | HÄMMERLING MATEUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-11-03 | ||||
11. | JASIŃSKA IWONA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-10-20 | ||||
12. | JOACHIMIAK HUBERT | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-10-14 | ||||
13. | JÓŹWIAK ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-11-22 | ||||
14. | KAWALEC HUBERT | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-30 | ||||
15. | KORŻAK MAŁGORZATA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-30 | ||||
16. | KUBACKI ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-03-11 | ||||
17. | LORENZ ANTONINA MARIOLA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE BIOTECHNOLOGII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-11-25 | ||||
18. | LUBIEWSKI ZBYSZKO | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-09-15 | ||||
19. | MAGDZIAK ZUZANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-09-29 | ||||
20. | MATWIEJ ŁUKASZ | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-09-16 | ||||
21. | MICHALAK-GALCZEWSKA MARIA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-05 | ||||
22. | NIEMIEC PIOTR | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-30 | ||||
23. | NOWACZYK - ORGANISTA MAGDALENA | LEŚNYCH W ZAKRESIE DRZEWNICTWA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII DREWNA | 2011-12-09 | ||||
24. | PAWLAK MACIEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-12-08 | ||||
25. | PEPLIŃSKI KAROL | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-12-16 | ||||
26. | ROLEWSKI PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ NAUK O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU | 2011-10-20 | ||||
27. | SERBA TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ MELIORACJI I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-07-05 | ||||
28. | STRÓŻCZYŃSKI ANDRZEJ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-10-19 | ||||
29. | ŚWIERCZYŃSKI KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-01-14 | ||||
30. | SZTUKOWSKA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICTWA I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU | 2011-01-25 | ||||
31. | SZYMAŃSKI MAREK | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-30 | ||||
32. | TRACZ MICHAŁ | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-03-30 | ||||
33. | WIERZBICKA ANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-01-12 | ||||
34. | WITCZAK RADOSŁAW PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-11-25 | ||||
35. | WOJTCZAK JANUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-10-21 | ||||
36. | ZYPRYCH-WALCZAK JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOINŻYNIERII | 2011-07-01 | ||||
UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W KRAKOWIE | ||||||||
1. | BODZIOCH ANGELIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2011-12-07 | ||||
2. | BORSTYN TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2011-07-06 | ||||
3. | BUJOCZEK MAŁGORZATA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-04-06 | ||||
4. | BYCZYŃSKI ŁUKASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2011-11-30 | ||||
5. | CZECH TOMASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2011-09-28 | ||||
6. | GÓRECKI WOJCIECH | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-07-13 | ||||
7. | GRYC ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-06-22 | ||||
8. | GRZYCH-TULEJA ELŻBIETA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2011-12-07 | ||||
9. | JANUSZ ANNA MAGDALENA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-04-06 | ||||
10. | KALICKA DOROTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2011-07-19 | ||||
11. | KLĘCZAR KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-07-13 | ||||
12. | ŁABUZ BERNADETTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2011-12-21 | ||||
13. | LESIAK MACIEJ PRZEMYSŁAW | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-07-06 | ||||
14. | MACKO-PODGÓRNI ALICJA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2011-10-27 | ||||
15. | MASTERNAK KATARZYNA ANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | WYDZIAŁ LEŚNY | 2011-11-16 | ||||
16. | ORZEŁ AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2011-11-28 | ||||
17. | OTWINOWSKA-MINDUR AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-02-23 | ||||
18. | PĘCZEK KAROL | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-11-16 | ||||
19. | PESZEK AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI | 2011-10-19 | ||||
20. | PIWOWARCZYK BARBARA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE OGRODNICTWA | WYDZIAŁ OGRODNICZY | 2011-01-31 | ||||
21. | SAJDAK ALEKSANDRA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2011-04-20 | ||||
22. | STASZCZUK ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-05-18 | ||||
23. | STRUTYŃSKI MATEUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ INŻYNIERII ŚRODOWISKA I GEODEZJI | 2011-10-26 | ||||
24. | TABAK MONIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2011-09-28 | ||||
25. | TABASZEWSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI | 2011-11-30 | ||||
26. | WIECZOREK DIANA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICZO-EKONOMICZNY | 2011-11-09 | ||||
27. | WILCZYŃSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I ENERGETYKI | 2011-10-05 | ||||
UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W BYDGOSZCZY | ||||||||
1. | CZELEŃ PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-06-08 | ||||
2. | GÓRSKI JAN FRANCISZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-10-07 | ||||
3. | GRACZYK RADOMIR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-01-14 | ||||
4. | GULDA DOMINIKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-11-25 | ||||
5. | JAGIELSKI JACEK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2011-02-18 | ||||
6. | JARZYNA TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2011-11-22 | ||||
7. | KACZMAREK ANNA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INŻYNIERII ŚRODOWISKA | 2011-12-16 | ||||
8. | KRAWCZYK PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ TECHNOLOGII I INŻYNIERII CHEMICZNEJ | 2011-12-21 | ||||
9. | PACHOLCZYK ŁUKASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2011-09-02 | ||||
10. | SKOWRON KRZYSZTOF | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-11-28 | ||||
11. | SOŁTYSIAK ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ INŻYNIERII MECHANICZNEJ | 2011-10-11 | ||||
12. | SYPUŁA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | WYDZIAŁ ROLNICTWA I BIOTECHNOLOGII | 2011-10-21 | ||||
13. | TYBURSKI JANUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-06-03 | ||||
14. | WASIŃSKA-GRACZYK BEATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ HODOWLI I BIOLOGII ZWIERZĄT | 2011-01-14 | ||||
SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ABRAMOWSKA-KMON ANITA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
2. | ADAMOWICZ MIKOŁAJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-12-12 | ||||
3. | BARANOWSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-06-21 | ||||
4. | BENTKOWSKA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-12-13 | ||||
5. | CHOLEWIŃSKI RADOSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-03-29 | ||||
6. | CIEŚLIK BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-12-13 | ||||
7. | DĘBIEC KRZYSZTOF JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2011-07-06 | ||||
8. | DOMŻALSKI SEBASTIAN KAROL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2011-03-09 | ||||
9. | FELCZAK JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-05-26 | ||||
10. | FIJAŁKOWSKA JOLANTA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-03-29 | ||||
11. | GĄSIOROWSKA-MĄCZNIK EDYTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-04-14 | ||||
12. | GODLEWSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-01-20 | ||||
13. | GÓRNIAK REMIGIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
14. | GRABEŁ ROBERT | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2011-11-09 | ||||
15. | HALICKI MATEUSZ JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-04-11 | ||||
16. | HARTWELL CHRISTOPHER | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-12-13 | ||||
17. | HELBING TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-10-11 | ||||
18. | JAGODZIŃSKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-10-27 | ||||
19. | JAKUBOWSKA WIOLETTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-14 | ||||
20. | JANKOWIAK MACIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-03-24 | ||||
21. | JANOWSKA ANNA ANETTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-09-29 | ||||
22. | JAROSZ RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2011-05-11 | ||||
23. | JARZYŃSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-01-17 | ||||
24. | JUCHNIEWICZ MATEUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-07-11 | ||||
25. | KAMIŃSKA ALFREDA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
26. | KARPIŃSKA-BIAŁEK KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-06-30 | ||||
27. | KIERES JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-14 | ||||
28. | KISIELEWSKA ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-06-30 | ||||
29. | KOMOR AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-02-24 | ||||
30. | KOTLARZ MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-06-30 | ||||
31. | KOZIEŁ-BADURA DARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-06-30 | ||||
32. | KULIGOWSKA IZABELA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-05-23 | ||||
33. | KUSZEWSKI PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-02-22 | ||||
34. | LIPA ANDREAS | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-01-17 | ||||
35. | ŁUGOWSKI PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-12-12 | ||||
36. | ŁUKASIK MAŁGORZATA DANUTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-14 | ||||
37. | MAZUR BŁAŻEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-06-21 | ||||
38. | MAZUREK MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
39. | MICHALSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-03-24 | ||||
40. | MIGDAŁ ANNA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-12-13 | ||||
41. | MIKA ARTUR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-12-12 | ||||
42. | MIRKOWSKA-OSTATEK MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-05-26 | ||||
43. | MOSIEJKO LESZEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-14 | ||||
44. | MULTAN EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-04-14 | ||||
45. | NARUĆ WOJCIECH | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-28 | ||||
46. | OCICKA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-10-27 | ||||
47. | ORZEŁ JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
48. | PATER ROBERT | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ANALIZ EKONOMICZNYCH | 2011-01-18 | ||||
49. | PAWEŁKO MIROSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-11-14 | ||||
50. | PAWŁOWSKA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
51. | PIECHOWIAK-GRZYMAŁA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-05-23 | ||||
52. | PIETRZAK MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-01-17 | ||||
53. | PRZYGODA AGATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-05-16 | ||||
54. | PRZYŁUSKA JUDYTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
55. | PYTLAK MARIOLA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-01-20 | ||||
56. | RAULINAJTYS-GRZYBEK MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-10-27 | ||||
57. | SKOWRONEK IWONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-10-27 | ||||
58. | ŚLEPKO MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-11-24 | ||||
59. | ŚMIETANKA TOMASZ JÓZEF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-09-29 | ||||
60. | SOBIECKI GRZEGORZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-10-27 | ||||
61. | STEWART AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-10-10 | ||||
62. | STRYJEK JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-06-30 | ||||
63. | SZOŁUCHA MARIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-10-10 | ||||
64. | SZOPIŃSKI TOMASZ STANISŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-06-15 | ||||
65. | SZUMIGALSKA MARIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-01-20 | ||||
66. | SZUMNIAK-SAMOLEJ JUSTYNA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-03-24 | ||||
67. | SZWABE MICHAŁ ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ | 2011-11-09 | ||||
68. | WILK WOJCIECH | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM EKONOMICZNO-SPOŁECZNE | 2011-03-24 | ||||
69. | ZAJKOWSKA MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-01-17 | ||||
70. | ŻELAZKO BEATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM NAUK O PRZEDSIĘBIORSTWIE | 2011-01-20 | ||||
71. | ZIEMIECKI MICHAŁ MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | KOLEGIUM ZARZĄDZANIA I FINANSÓW | 2011-01-17 | ||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | BOGUSZ ARKADIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-04-14 | ||||
2. | BRZĘCZEK DOMINIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
3. | DĘBICKA-OZORKIEWICZ GRAŻYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-04-21 | ||||
4. | EISNER STEFAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
5. | GAŁECKA MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
6. | GRZESIK KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
7. | HABERLA MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-01-20 | ||||
8. | HAJDUGA PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-01-20 | ||||
9. | HERNES MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-11-17 | ||||
10. | HRYNIEWIECKI RAFAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
11. | HUBERLA MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-01-20 | ||||
12. | JABŁOŃSKI JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-04-14 | ||||
13. | KENC JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
14. | KŁOPOCKI SZYMON | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
15. | KONOPSKA-STRUŚ EMILIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
16. | KOSIOROWSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | WYDZIAŁ INŻYNIERYJNO-EKONOMICZNY | 2011-06-30 | ||||
17. | ŁADYSZ (LADYS) ALEKSANDER (ALEKSANDR) | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
18. | LANGE DANIEL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-06-16 | ||||
19. | ŁOBODZIŃSKI EMIL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
20. | MAŁEK ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-01-20 | ||||
21. | MICHALCZYK JOANNA DOROTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-04-14 | ||||
22. | MOCZYŃSKI TADEUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
23. | MRÓZ-GORGOŃ BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
24. | NASSALSKA EMILIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
25. | OSTAPSKI KAMIL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
26. | OSTROWSKI DAMIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
27. | PIWOWAR ARKADIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ INŻYNIERYJNO-EKONOMICZNY | 2011-03-03 | ||||
28. | POLANOWSKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
29. | PRZESDZINK-WINNIK MARIOLA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-11-17 | ||||
30. | RADOMSKA JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-05-19 | ||||
31. | SKALIK MIROSŁAWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-11-24 | ||||
32. | SKOCZYLAS ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
33. | ŚPIEWAK MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
34. | SYGUŁA LESZEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-09-29 | ||||
35. | WĘGRZYN HALINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-03-17 | ||||
36. | WIECZYŃSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-03-17 | ||||
37. | WŁODARCZYK JULIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-02-17 | ||||
38. | WOLSKA PATRYCJA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ NAUK EKONOMICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
39. | ZIĘBA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-05-19 | ||||
40. | ZIORA LESZEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA, INFORMATYKI I FINANSÓW | 2011-01-20 | ||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH | ||||||||
1. | ACEDAŃSKI JAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-01-27 | ||||
2. | BARON MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-06-30 | ||||
3. | BARTUŚ TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-27 | ||||
4. | BATKO KORNELIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-27 | ||||
5. | BUDKA BORYS | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-02-24 | ||||
6. | CZECH SŁAWOMIR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-27 | ||||
7. | CZYŻ-GWIAZDA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-14 | ||||
8. | DE INES MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-26 | ||||
9. | GLUZICKA AGATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INFORMATYKI I KOMUNIKACJI | 2011-06-30 | ||||
10. | JAGUŚ FELICJAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
11. | JEŻ RADOSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-01-27 | ||||
12. | KARMAŃSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-12-15 | ||||
13. | KLEMENS BRYGIDA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-05-26 | ||||
14. | KOCOT DAMIAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
15. | LIZAK DARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
16. | MAJORCZYK ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-01-27 | ||||
17. | MICHALISZYN-GABRYŚ BEATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-09-22 | ||||
18. | MIŚKIEWICZ MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-27 | ||||
19. | OLEJKO KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-06-15 | ||||
20. | ORPYCH ROBERT | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-27 | ||||
21. | OSTROWSKA SABINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-27 | ||||
22. | PIETRZYK MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
23. | ROGOWSKA BEATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-15 | ||||
24. | SADOWSKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ INFORMATYKI I KOMUNIKACJI | 2011-06-08 | ||||
25. | SEREDYŃSKI ROMAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-04-14 | ||||
26. | SKIBIŃSKI ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-27 | ||||
27. | SZEWIECZEK ALEKSANDRA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-06-15 | ||||
28. | SZOPA ADRIANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-11-03 | ||||
29. | SZULC MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-02-24 | ||||
30. | UCIEKLAK-JEŻ PAULINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-27 | ||||
31. | URYNIAK MAREK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW I UBEZPIECZEŃ | 2011-11-03 | ||||
32. | WITEK EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-17 | ||||
33. | ZEUG-ŻEBRO KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-27 | ||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE | ||||||||
1. | BĘTKOWSKA SYLWIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-29 | ||||
2. | BRAŃKA PATRYCJA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-05-16 | ||||
3. | CZERNIAK JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-01-13 | ||||
4. | DUDZIK KONRAD | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-02-28 | ||||
5. | FIGURSKI ARTUR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-12-19 | ||||
6. | FRODYMA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
7. | GAWLIK REMIGIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-26 | ||||
8. | GAWRON IWONA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
9. | GRABIŃSKA BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-06-27 | ||||
10. | HANAKOVSKA DANA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-12-19 | ||||
11. | HOŁUJ DOMINIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-01-24 | ||||
12. | JEKIEL KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-07-07 | ||||
13. | JEŻAK JANUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-11-21 | ||||
14. | JORDE STEFAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
15. | KARWIŃSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-12 | ||||
16. | KAWECKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-06-09 | ||||
17. | KOSOWSKI TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
18. | KOSTRZEWSKA JADWIGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-16 | ||||
19. | KOWALSKA-MUSIAŁ MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
20. | KRÓLIKOWSKA ELŻBIETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-13 | ||||
21. | ŁAPCZYŃSKI ARTUR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-29 | ||||
22. | LENART ŁUKASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-05-19 | ||||
23. | LUKAC DUSKO | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-12 | ||||
24. | MAŁKOWSKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-01-24 | ||||
25. | MAŁYSKO JACEK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-01-24 | ||||
26. | MARONA BARTŁOMIEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-01-24 | ||||
27. | NAJBAR KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-12-12 | ||||
28. | ROSIEK KSYMENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-06-27 | ||||
29. | ROZWADOWSKI MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-29 | ||||
30. | SACIO-SZYMAŃSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-13 | ||||
31. | STONAWSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-07-04 | ||||
32. | SZYMLA WOJCIECH | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-15 | ||||
33. | ULBRYCH MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH | 2011-09-26 | ||||
34. | WINKLER BARTHOLOMÄUS | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ FINANSÓW | 2011-12-19 | ||||
35. | ZĄBEK JANUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-11-10 | ||||
36. | ZIMON DOMINIK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-09-16 | ||||
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W POZNANIU | ||||||||
1. | ARENDARSKI PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ GOSPODARKI MIĘDZYNARODOWEJ | 2011-09-23 | ||||
2. | BAŃCZYK MAREK | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-11 | ||||
3. | BIEGAŃSKA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-10-14 | ||||
4. | HADRYŚ-NOWAK ALICJA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ GOSPODARKI MIĘDZYNARODOWEJ | 2011-10-21 | ||||
5. | HALICKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-10 | ||||
6. | HANDSCHKE MIKOŁAJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-01-14 | ||||
7. | HOFMAN RADOSŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ INFORMATYKI I GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ | 2011-12-09 | ||||
8. | HOPPE GRZEGORZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-18 | ||||
9. | HUDEREK-GLAPSKA SONIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-16 | ||||
10. | KAŹMIERCZYK JERZY | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-02 | ||||
11. | KOSMALSKI ROMAN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ INFORMATYKI I GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ | 2011-11-04 | ||||
12. | KOŚMICKA-ŚLESIŃSKA ELŻBIETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-02 | ||||
13. | KRUK MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-02 | ||||
14. | KUCHARSKI KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-11-04 | ||||
15. | ŁUCZAK PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-10-07 | ||||
16. | MATUSZEWSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-14 | ||||
17. | MAZURCZAK ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-09 | ||||
18. | MIELCAREK PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-14 | ||||
19. | MIZERA KATARZYNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-14 | ||||
20. | NISZCZOTA PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ GOSPODARKI MIĘDZYNARODOWEJ | 2011-09-23 | ||||
21. | NOWAK PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ GOSPODARKI MIĘDZYNARODOWEJ | 2011-09-23 | ||||
22. | OLBROT-BRZEZIŃSKA ARLETA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-06-29 | ||||
23. | OLSZEWSKI MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ GOSPODARKI MIĘDZYNARODOWEJ | 2011-06-17 | ||||
24. | PRZYGALIŃSKA MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-01-14 | ||||
25. | ROGALA KRZYSZTOF | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-07-01 | ||||
26. | RUTKOWSKA-KRUPKA MIROSŁAWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-01-14 | ||||
27. | SCHMIDT JOANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-02-11 | ||||
28. | SMOLIŃSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-10-14 | ||||
29. | STRUŚ PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-02 | ||||
30. | ŚWIERCZYŃSKA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-09-16 | ||||
31. | SZCZUPAK-WOŹNICZKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-09-08 | ||||
32. | SZCZYT MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-06-29 | ||||
33. | TICHONIUK MARIUSZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ TOWAROZNAWSTWA | 2011-01-14 | ||||
34. | WIELOCH KAROL | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ EKONOMII | 2011-12-02 | ||||
35. | ZIMNIEWICZ SZYMON | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-09 | ||||
36. | ŹRÓBEK-RÓŻAŃSKA ALINA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-18 | ||||
AKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE | ||||||||
1. | KŁOPOT EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-06-15 | ||||
2. | OSTRORÓG ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-07-13 | ||||
3. | STUDNICKA KAROLINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-05-11 | ||||
AKADEMIA PEDAGOGIKI SPECJALNEJ IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ANDRZEJEWSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-01-26 | ||||
2. | BAUM ALICJA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-02-16 | ||||
3. | BAZANIAK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-25 | ||||
4. | CZERWIŃSKA KORNELIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-25 | ||||
5. | GÓRSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-03-23 | ||||
6. | GRALEWSKI JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
7. | KUPIDURA TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-12-14 | ||||
8. | KUSKOWSKI MARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-10-26 | ||||
9. | LIS-ZALDIVAR ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-04-27 | ||||
10. | MIROSŁAW KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-02-16 | ||||
11. | MUCHACKI MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
12. | PACHOLEC-MAŚLAK WIESŁAWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
13. | PAWLAK PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-23 | ||||
14. | PILIPCZUK BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-01-26 | ||||
15. | RELIGA JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-12-14 | ||||
16. | ROLA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-23 | ||||
17. | SZANDECKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-10-26 | ||||
18. | TABOŁ SEBASTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-23 | ||||
19. | WOŹNIAK AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-29 | ||||
AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU | ||||||||
1. | CICHOCKI JAN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-23 | ||||
2. | KOZAK ROMUALD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-09-21 | ||||
3. | KOZIEŁ MIROSŁAWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-06-15 | ||||
4. | MAZUREK WOJCIECH ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ FILOLOGICZNO-HISTORYCZNY | 2011-11-09 | ||||
5. | ŚWIĄTEK ANETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY | 2011-06-15 | ||||
UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W KRAKOWIE | ||||||||
1. | ALBIN JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
2. | BIENIEK KAROL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-14 | ||||
3. | BRZDĘK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-07 | ||||
4. | DUDA JANINA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-TECHNICZNY | 2011-09-21 | ||||
5. | FRANASZEK ANDRZEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-05-19 | ||||
6. | FRONCZYK WOJCIECH | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
7. | GŁOGOWSKA-GRYZIECKA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-16 | ||||
8. | GORCZYCA STANISŁAW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-07-06 | ||||
9. | GRZEGORCZYK-DŁUCIAK NELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-03-18 | ||||
10. | GRZYB BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-01-21 | ||||
11. | JANCARZ-ŁANCZOWSKA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-07-06 | ||||
12. | JANOTA-STRAMA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-20 | ||||
13. | KANIA MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-11-17 | ||||
14. | KOWALSKA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-17 | ||||
15. | KUNA MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-16 | ||||
16. | ŁAGOWSKA ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-16 | ||||
17. | MARZĘCKI RADOSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-17 | ||||
18. | MICHNIAK PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-14 | ||||
19. | MORAWSKI PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-15 | ||||
20. | NOSEK MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-10-26 | ||||
21. | PADEWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-07-08 | ||||
22. | PARUCH JAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-06-16 | ||||
23. | PIECHOTA KAMILA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-07-07 | ||||
24. | PIĘTA-SZAWARA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-07-07 | ||||
25. | PRYSAK DOROTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-02-18 | ||||
26. | PUDA-BLOKESZ MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-01-20 | ||||
27. | PYTLAK MARTA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-TECHNICZNY | 2011-05-18 | ||||
28. | SAWA ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-03-17 | ||||
29. | SIEPRAWSKA APOLONIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-05-18 | ||||
30. | SIKORSKI JACEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-09-28 | ||||
31. | STAWARZ JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-01-12 | ||||
32. | ŚWIERCZEWSKA-PIETRAS KATARZYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | WYDZIAŁ GEOGRAFICZNO-BIOLOGICZNY | 2011-07-06 | ||||
33. | SYGULLA EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ PEDAGOGICZNY | 2011-06-17 | ||||
34. | SZOPA ADRIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-16 | ||||
35. | SZUREK MARZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-10-20 | ||||
36. | TROCHIMIUK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
37. | ŻYWOT ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ FILOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
UNIWERSYTET PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNY W SIEDLCACH | ||||||||
1. | BĘDKOWSKA HANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-11 | ||||
2. | BOREK PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-14 | ||||
3. | BOROWSKI JERZY | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-07 | ||||
4. | BUŁAS MARIUSZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-06-08 | ||||
5. | CHODKIEWICZ BOGDAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-07 | ||||
6. | CYBULSKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-09-21 | ||||
7. | GAJ KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-08 | ||||
8. | KALBARCZYK MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-10-12 | ||||
9. | KONOPKA EWELINA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-09-21 | ||||
10. | KOWALCZYK RENATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-06 | ||||
11. | KULIGOWSKI JANUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-04-06 | ||||
12. | ŁAWECKA JUSTYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH | 2011-10-19 | ||||
13. | MATOK HENRYK | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-04-13 | ||||
14. | NIEMIRKA ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-03-02 | ||||
15. | PUCHAŁA FRANCISZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-09-14 | ||||
16. | ROGOŹNICKI DANIEL | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-06-08 | ||||
17. | SIKORSKA AGATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH | 2011-06-15 | ||||
18. | TARKOWSKI PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-06-08 | ||||
19. | WRZASZCZ ŁUKASZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | WYDZIAŁ PRZYRODNICZY | 2011-09-21 | ||||
20. | WYRĘBEK PRZEMYSŁAW | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH | 2011-09-28 | ||||
21. | ZAKRZEWSKI BARTOSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-12-07 | ||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. BRONISŁAWA CZECHA W KRAKOWIE | ||||||||
1. | ADAMOWICZ IZABELA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-11-17 | ||||
2. | ALEKSANDER PAULINA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-07-06 | ||||
3. | BAZAŃSKI TOMASZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-05-18 | ||||
4. | CHWASTOWSKI MICHAŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-12-08 | ||||
5. | DRZAŁ-GRABIEC JUSTYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-07-06 | ||||
6. | FILAR-MIERZWA KATARZYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-05-18 | ||||
7. | GEORGIEW FILIP | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-11-16 | ||||
8. | ŁABUZEK MONIKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ | 2011-09-21 | ||||
9. | LELONEK MAGDALENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-06-16 | ||||
10. | PIĘTA PAWEŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-12-08 | ||||
11. | PILIS KAROL | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-01-20 | ||||
12. | ŚLIWKA AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-07-07 | ||||
13. | SZCZECHOWICZ BARTOSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-02-17 | ||||
14. | SZKUDLAREK ANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-09-29 | ||||
15. | TOTA ŁUKASZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-11-17 | ||||
16. | WÓDKA KAMIL | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-12-08 | ||||
17. | ŻAK MICHAŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU | 2011-09-29 | ||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. EUGENIUSZA PIASECKIEGO W POZNANIU | ||||||||
1. | ISMAHIL OZER SAHDI | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-19 | ||||
2. | JAMEEL RADHWAN HAMEED | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-31 | ||||
3. | KOSTAŃSKI LESZEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-21 | ||||
4. | KRYCH-GARSZTKA KATARZYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-31 | ||||
5. | MALESZKA MARIA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-21 | ||||
6. | MAŃKOWSKA-GLEAVES MAGDALENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-11-22 | ||||
7. | MARECKI TOMASZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-31 | ||||
8. | MERSKA MAŁGORZATA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-21 | ||||
9. | PACZYŃSKA-JĘDRYCKA MAŁGORZATA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-12-20 | ||||
10. | PRZYBYSZ ADAM | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-12-20 | ||||
11. | RUTKOWSKI RADOSŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-31 | ||||
12. | ŚLIWICKA EWA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-31 | ||||
13. | WIECZOREK JACEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-19 | ||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO IM. JERZEGO KUKUCZKIW KATOWICACH | ||||||||
1. | DOLAŃSKI BARTOSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-17 | ||||
2. | GAWRON JACEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-10-18 | ||||
3. | HRABIA ARKADIUSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-17 | ||||
4. | JAZIC DOMINIK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-11-15 | ||||
5. | OPALA - BERDZIK AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-21 | ||||
6. | PIECHA MAGDALENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-10-18 | ||||
7. | PRUCIAK JACEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-10-18 | ||||
8. | RADAJEWSKA ALINA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-17 | ||||
9. | SOBECKI RAFAEL | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-05-17 | ||||
10. | ŚWIAT JACEK | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-02-15 | ||||
11. | TYC AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-02-15 | ||||
12. | WILK MICHAŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-09-20 | ||||
13. | WYLECIAŁ BOGUSŁAW | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-18 | ||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ANDRUSZKIEWICZ AGATA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-14 | ||||
2. | ARDANOWSKA AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-12 | ||||
3. | BŁAŻKIEWICZ MICHALINA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI | 2011-07-19 | ||||
4. | BOŁDAK AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-11-15 | ||||
5. | DĄBEK ANETA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI | 2011-05-10 | ||||
6. | KĘDRA AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W BIAŁEJ-PODLASKIEJ | 2011-04-14 | ||||
7. | KLUKOWSKI MACIEJ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-12-13 | ||||
8. | ŁAPIAN TADEUSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-12-13 | ||||
9. | MAKARUK BEATA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W BIAŁEJ-PODLASKIEJ | 2011-10-13 | ||||
10. | MANDZIUK MARTA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-12 | ||||
11. | MOSAKOWSKA MONIKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-11 | ||||
12. | NAROŻNA DANUTA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-12 | ||||
13. | PANKOWSKA-KOC KATARZYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-10-11 | ||||
14. | PEC KATARZYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-12 | ||||
15. | PRZEPIÓRA ANETA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-11 | ||||
16. | RADIUK-STRZEŻEK JOANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-14 | ||||
17. | ROKICKA-HEBEL MAGDALENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-07-07 | ||||
18. | RÓŻEWSKA JULIA MAGDALENA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-14 | ||||
19. | URYCH ILONA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-12 | ||||
20. | WÓJCICKA MONIKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ REHABILITACJI | 2011-01-11 | ||||
21. | ZAGÓRSKA ADRIANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-11 | ||||
AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | DĘBIEC-BĄK AGNIESZKA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-05-05 | ||||
2. | HANUSZKIEWICZ JUSTYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-10-06 | ||||
3. | HEBISZ RAFAŁ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-02 | ||||
4. | HEBISZ PAULINA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-06-02 | ||||
5. | JÓZEFOWSKI PIOTR | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-04-07 | ||||
6. | KATAN ALEKSANDRA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-13 | ||||
7. | KOPACZYŃSKI WOJCIECH | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-04-07 | ||||
8. | KOTARBA MARIUSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-07-07 | ||||
9. | LISOWSKA KATARZYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-02-03 | ||||
10. | MAZUREK JUSTYNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-03-03 | ||||
11. | MROCZEK DARIUSZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-09-08 | ||||
12. | OLEJNICZAK ROMAN | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-04-07 | ||||
13. | PRZYGODA ŁUKASZ | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-10-06 | ||||
14. | SEIDEL WOJCIECH | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-07-07 | ||||
15. | SIŁAKIEWICZ PIOTR | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-02-03 | ||||
16. | WOJCIESZCZYK JOANNA | O KULTURZE FIZYCZNEJ W ZAKRESIE NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-10-06 | ||||
17. | ZIĘBA HALINA | O KULTURZE FIZYCZNEJ | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO | 2011-01-13 | ||||
CHRZEŚCIJAŃSKA AKADEMIA TEOLOGICZNA W WARSZAWIE | ||||||||
1. | KAMIŃSKI MAREK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-05 | ||||
2. | KULESZA TOMASZ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-11 | ||||
3. | LEŚNIEWICZ GRZEGORZ ROBERT | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-12-15 | ||||
4. | MISIJUK ADAM | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-02-17 | ||||
AKADEMIA MEDYCZNA IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | BATYCKA-BARAN ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
2. | BERGHAUSEN-MAZUR MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-27 | ||||
3. | BODUŁA ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
4. | BUTRYM ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-02-23 | ||||
5. | CIECHANOWSKI BARTŁOMIEJ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-05-26 | ||||
6. | DĘBIŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-16 | ||||
7. | DROHOMIRECKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
8. | FLUDER AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-20 | ||||
9. | GRZEBIENIAK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-01-26 | ||||
10. | HOŁOJDA JADWIGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
11. | IWANOWSKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
12. | JABŁOŃSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-20 | ||||
13. | JAGIELSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-17 | ||||
14. | JANCZURA ADRIANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-27 | ||||
15. | JANKOWSKA-POLAŃSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
16. | JAWIARCZYK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
17. | JURCZYSZYN KAMIL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-25 | ||||
18. | JUZWISZYN JAN MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-11-16 | ||||
19. | KARBOWSKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-02-23 | ||||
20. | KARMOWSKI MIKOŁAJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-28 | ||||
21. | KLEMPOUS JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-21 | ||||
22. | KNYCHALSKI BARTŁOMIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-16 | ||||
23. | KOBA - WSZĘDYBYŁ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-25 | ||||
24. | KOBEL-BUYS KRYSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-28 | ||||
25. | KONIECZNA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-27 | ||||
26. | KOWALCZYK EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
27. | KOZANECKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-12-16 | ||||
28. | KOŹBA-GOSZTYŁA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-03-23 | ||||
29. | KUCZBORSKA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
30. | KUDŁACIK KONRAD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-11-16 | ||||
31. | KURCZ JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-02-23 | ||||
32. | KUŻDŻAŁ MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-28 | ||||
33. | ŁATA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-15 | ||||
34. | LESZEK ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
35. | LISOWSKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-20 | ||||
36. | MACIĄG HENRYK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-15 | ||||
37. | MACIEJOWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-02-25 | ||||
38. | MAJ JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-11-16 | ||||
39. | MAŁECKI RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
40. | MATUSZEK PATRYK | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-12-15 | ||||
41. | MATYSIAK KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-27 | ||||
42. | MYSZCZYSZYN GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-17 | ||||
43. | NAPADŁEK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-02-25 | ||||
44. | OWCZAREK ARTUR | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
45. | PARULSKA OLGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-12-16 | ||||
46. | PUSTUŁKA JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-01-21 | ||||
47. | RAJ DANUTA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-14 | ||||
48. | ROMASZKIEWICZ PATRYK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
49. | RUDNO-RUDZIŃSKA JULIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-25 | ||||
50. | RUSIN-TUPIKOWSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-11-30 | ||||
51. | RYCHLIK DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-03-25 | ||||
52. | RYMSZA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-09-28 | ||||
53. | SAPA AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
54. | SEBASTIAN MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-17 | ||||
55. | SICIŃSKA-WERNER TERESA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-25 | ||||
56. | SIEJKA DOMINIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
57. | SKAŁECKA-SĄDEL ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-09-27 | ||||
58. | SKŁADNIK-JANKOWSKA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-09-27 | ||||
59. | ŚPIKOWSKA-SZOSTAK JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
60. | SYRYCKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-28 | ||||
61. | SZCZEPANOWSKA JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
62. | SZULC MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-09-27 | ||||
63. | TOMALA MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-17 | ||||
64. | URBANOWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-29 | ||||
65. | WAWRZYŃSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-12-14 | ||||
66. | WŁODARCZYK MACIEJ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-22 | ||||
67. | ZABŁOCKA KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-03-24 | ||||
68. | ZACHARA MATEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-01-21 | ||||
CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | BURATOWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
2. | BUSZMAN PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
3. | GORYCA KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
4. | JASIK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-11-30 | ||||
5. | KIEDROWSKI MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-04-20 | ||||
6. | KONIOR ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-02-26 | ||||
7. | ŁYŻNIAK MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
8. | MACIEJEWSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
9. | MARCZAK DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-04-20 | ||||
10. | MARTYŃSKA LIDIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-11-30 | ||||
11. | POLACZEK PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-11-30 | ||||
12. | POŁOSAK JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-11-30 | ||||
13. | ROSZKOWSKA-GANCARZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
14. | STELMACHOWSKA-BANAŚ MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-05-25 | ||||
15. | WAŚKO MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
16. | WĄSOWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-06-29 | ||||
17. | WITEK PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-05-25 | ||||
18. | WÓJCICKA-KLOCH MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO W WARSZAWIE | 2011-11-30 | ||||
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY | ||||||||
1. | ABACJEW-CHMYŁKO ANNA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-04-21 | ||||
2. | ADAMOWICZ KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-09-15 | ||||
3. | AL-QADI LUAY TAHA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-11-24 | ||||
4. | BIGDA JUSTYNA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
5. | BŁAWAT ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-30 | ||||
6. | BRANDT AGNIESZKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-04-07 | ||||
7. | CENTKOWSKA KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-01-24 | ||||
8. | CZAJA JAKUB | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-02-15 | ||||
9. | DĄBROWSKA DANUTA HELENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
10. | DACA AGNIESZKA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-30 | ||||
11. | DZIURKOWSKA EWELINA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-10-11 | ||||
12. | GESING MARTA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
13. | GLEŃ JOLANTA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
14. | GÓJSKA-GRYMAJŁO ANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-01 | ||||
15. | GRABOWSKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-11-03 | ||||
16. | GREBER KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-11-29 | ||||
17. | HALASZ JACEK JAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-06-22 | ||||
18. | HEBEL JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
19. | KLIMARCZYK MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-03-10 | ||||
20. | KOCBUCH KATARZYNA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
21. | KOSIAK MATEUSZ SZYMON | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
22. | KOWALSKI ROBERT | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-10-11 | ||||
23. | KUJAWSKA-DANECKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-09 | ||||
24. | LENKIEWICZ EWA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
25. | LEONIUK KATARZYNA ALICJA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-09-15 | ||||
26. | LEWICKI KRZYSZTOF JÓZEF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
27. | MACIEJEWSKA-RADOMSKA AGATA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-30 | ||||
28. | MALINOWSKA EWA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-09 | ||||
29. | MIELCZAREK AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-01-24 | ||||
30. | MIELNIK MARIA IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
31. | NAPORA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-30 | ||||
32. | NAROŻAŃSKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-30 | ||||
33. | NOWACZYK MONIKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-01 | ||||
34. | OKOŃSKA MAJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-01 | ||||
35. | OLSZEWSKA JOLANTA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-01-13 | ||||
36. | PAWŁOWSKA ANITA LUDWIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-12 | ||||
37. | PĘKSA RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
38. | PÓŁJANOWSKA MAGDALENA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
39. | POTOCKA-BAKŁAŻEC MAŁGORZATA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
40. | RACZYŃSKA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-09 | ||||
41. | RATAJCZAK MICHAŁ MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-11-03 | ||||
42. | RĘCŁAWOWICZ DANIEL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-09 | ||||
43. | REIWER-GOSTOMSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-15 | ||||
44. | ROBAKOWSKA MARLENA MAKSYMILIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-06-22 | ||||
45. | SAWICKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
46. | SIELICKA - DUDZIN ALICJA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-12-08 | ||||
47. | SKRZYPEK-CZERKO MARCELINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
48. | SOBCZAK KRZYSZTOF MIECZYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-11-24 | ||||
49. | SOBCZYŃSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
50. | SOBIERAJSKA - REK AGNIESZKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-09-15 | ||||
51. | SZARMACH ARKADIUSZ ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-12-08 | ||||
52. | TRZECIAK BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
53. | WNUK MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-12-13 | ||||
54. | WOJTCZAK ROMUALD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-12 | ||||
55. | ZABŁOTNA MONIKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
56. | ZAJĄC MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-15 | ||||
57. | ZDUN-RYŻEWSKA AGATA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU Z ODDZIAŁEM PIELĘGNIARSTWA | 2011-06-22 | ||||
58. | ZIĘBA BOŻENA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-01 | ||||
59. | ZIĘTKIEWICZ MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
POMORSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W SZCZECINIE | ||||||||
1. | ADAMIAK-GIERA URSZULA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
2. | BOHATYREWICZ MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-17 | ||||
3. | BURAK MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
4. | CHOLEWICKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-20 | ||||
5. | DALEWSKI BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-09-27 | ||||
6. | DĘBICKA-BIDZIŃSKI PAULINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
7. | DOMAGAŁA PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-20 | ||||
8. | DYMERSKA DAGMARA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
9. | ERTMAŃSKI SŁAWOMIR | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-08 | ||||
10. | GAPSKA PAULINA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-17 | ||||
11. | GŁODEK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
12. | GMYREK-MAMAK JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
13. | GOŃDA-DOMIN MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-01-11 | ||||
14. | HURYŃ ANITA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-16 | ||||
15. | JAKSZUK PAWEŁ BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
16. | JAMIOŁ-MILC DOMINIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-19 | ||||
17. | JASIEWICZ ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-08 | ||||
18. | JEZIERSKA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
19. | KACZAŁA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
20. | KEMICER-CHMIELEWSKA EWA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-15 | ||||
21. | KIEDROWICZ RADOSŁAW MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-19 | ||||
22. | KOLENDA JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-08 | ||||
23. | KONDAREWICZ ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-20 | ||||
24. | KOTFIS KATARZYNA LAURA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-20 | ||||
25. | KOTLĘGA DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
26. | KOZAK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-03-29 | ||||
27. | KOZAK ANNA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-19 | ||||
28. | KRAWCZYŃSKA GRAŻYNA JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-20 | ||||
29. | KRUPA NIKOLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-03-29 | ||||
30. | KRUPIŃSKA JANINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
31. | KUCZAK-WÓJTOWICZ MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
32. | ŁANOCHA ALEKSANDRA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
33. | ŁANOCHA NATALIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
34. | LENER AGNIESZKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-22 | ||||
35. | MAJDANIK EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-22 | ||||
36. | MAJOR-GOŁUCH AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-16 | ||||
37. | MILONA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-15 | ||||
38. | NADOLNA GABRIELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
39. | NOWORYTA-ZIĘTARA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-16 | ||||
40. | ORGANA JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-02-15 | ||||
41. | OSTROWSKA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
42. | OSTROWSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
43. | POST MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-06-14 | ||||
44. | RAJEWSKA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-22 | ||||
45. | ROGOZA-MATEJA WIESŁAWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-17 | ||||
46. | ROZTOCZYŃSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-11-29 | ||||
47. | RUDZIŃSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-11 | ||||
48. | SAMAD RABIH ABDUL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-18 | ||||
49. | SIENKIEWICZ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
50. | ŚLIWIŃSKI ARTUR KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-20 | ||||
51. | STECEWICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-12-13 | ||||
52. | STOCKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-12 | ||||
53. | STOCKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-11-29 | ||||
54. | SZCZEPANIK TADEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
55. | SZLARB NATALIA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-17 | ||||
56. | SZLOSSER ZBIGNIEW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-20 | ||||
57. | SZYMANIAK-ROCHOŃ SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-02-15 | ||||
58. | TRZCIŃSKA-BUTKIEWICZ BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-17 | ||||
59. | TSYNKEL PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-STOMATOLOGICZNY | 2011-10-25 | ||||
60. | URBAN FABIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
61. | UZAR IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-15 | ||||
62. | WICHLIŃSKA-PAKIRSKA JOANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-16 | ||||
63. | WOKOŁORCZYK DOMINIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-18 | ||||
64. | ZAWIŚLAK MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-22 | ||||
ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH | ||||||||
1. | ADAMCZYK MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-05-12 | ||||
2. | BĄK EWELINA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-03-14 | ||||
3. | BALICZ JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-05-12 | ||||
4. | BASTA LIDIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-10-20 | ||||
5. | BIENEK RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-11-17 | ||||
6. | BŁACH ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
7. | BLAT DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-12-08 | ||||
8. | BLICHARZ-DORNIAK JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-11-24 | ||||
9. | BOCHENEK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
10. | BUCZAK-GASIŃSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-09-22 | ||||
11. | BUŁANOWSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
12. | BUŁDAK ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
13. | BUŁDAK RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
14. | CEBULA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-05-12 | ||||
15. | CEGŁOWSKA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
16. | CYGAL ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
17. | DĄBROWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
18. | DRAB JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
19. | DROZDZ ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-04-14 | ||||
20. | DUŁAWA-BUŁDAK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-11-10 | ||||
21. | DURAJ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
22. | DYCZKOWSKI STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-02-10 | ||||
23. | DZIENDZIEL ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
24. | DZIEŃDZIORA-FRELICH IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
25. | DZIUBIŃSKA-BASIAK MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
26. | FIALA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
27. | FILIPOWSKA-GROŃSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
28. | GABRYEL JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
29. | GARNCARCZYK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-06-16 | ||||
30. | GIEBUŁTOWSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
31. | GOLA MATEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-11-17 | ||||
32. | GOŚCIŃSKA ADRIANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-05-18 | ||||
33. | GRYCHTOŁ SONIA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-09-26 | ||||
34. | GRZESIAK MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-30 | ||||
35. | GUBAŁA IWONA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-06-16 | ||||
36. | GUTKOWSKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
37. | JANCZUKIEWICZ JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-11-24 | ||||
38. | JANUSZ-JENCZEŃ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-12-12 | ||||
39. | JASIŃSKA TATIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
40. | JĘDRZEJKO MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
41. | KACZMAREK KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
42. | KASZUBA ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-02-10 | ||||
43. | KAUFMANN JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-10-20 | ||||
44. | KAZIK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
45. | KAZIMIERCZAK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-11-14 | ||||
46. | KŁĘBUKOWSKI LESZEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-04-14 | ||||
47. | KOBA RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
48. | KOBIORSKA-NOWAK JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
49. | KOŁODZIEJ DOMINIK | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-01-20 | ||||
50. | KONARSKA-KUSZEWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
51. | KONDZIELNIK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
52. | KONSTANTY MIKOŁAJ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-07-07 | ||||
53. | KOŚCIELNIAK-ZIEMNIAK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-03-10 | ||||
54. | KOSZOWSKI BARTOSZ | FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-07-07 | ||||
55. | KOWALCZYK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-04-14 | ||||
56. | KRAKOWCZYK HELENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-10-20 | ||||
57. | KRAUCHUK AKSANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-02-10 | ||||
58. | KRYNICKA-MAZUREK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-30 | ||||
59. | KUDŁA MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-10-13 | ||||
60. | KUPAJSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
61. | KUREK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
62. | KUŚMIERZ JANUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
63. | LENARCZYK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
64. | LEWICKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-12-08 | ||||
65. | LIZAK MARIA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
66. | ŁUKASIK RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-06-20 | ||||
67. | MANIARA MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-10-13 | ||||
68. | MAŃKA-GACA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-30 | ||||
69. | MARCZYŃSKI JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-06-16 | ||||
70. | MARUSZEWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
71. | MATUSIAK KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
72. | MAZUR WITOLD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
73. | MAZUR TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-11-17 | ||||
74. | MAZUR-CHŁODEK LIDIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-10-27 | ||||
75. | MIERZWA WŁODZIMIERZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-01-20 | ||||
76. | MORKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
77. | MOTYKA SERGIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
78. | MUCHACKI RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
79. | MÜNZER WALDEMAR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-04-14 | ||||
80. | MUSIOŁ KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-11-10 | ||||
81. | NOBIS ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
82. | NOWAK MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ ZDROWIA PUBLICZNEGO | 2011-10-20 | ||||
83. | NOWIŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
84. | OBERSZTYN MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-05-12 | ||||
85. | OBŁOJ BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
86. | OGRODOWSKA-HAMANKIEWICZ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
87. | ORZEŁ ARKADIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-02-10 | ||||
88. | PACULA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-11-10 | ||||
89. | PAKUŁA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-02-10 | ||||
90. | PAWEŁCZAK-SZASTOK MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
91. | PĘDRAS JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-11-10 | ||||
92. | PENCAK PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-11-10 | ||||
93. | PIECHA GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-05-12 | ||||
94. | PIERZCHAŁA ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
95. | PLOCH MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
96. | PŁONKA JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
97. | PŁONKA ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-30 | ||||
98. | PRYMUS AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
99. | PULCER BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
100. | PYDA MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-30 | ||||
101. | RADŁOWSKA ANITA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
102. | RADOMSKA EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
103. | ROTKEGEL SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-12-08 | ||||
104. | RYGIEL KATARZYNA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-05-12 | ||||
105. | SĘDEK ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
106. | SITKO-GAP JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-10-13 | ||||
107. | SITKOWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-12-08 | ||||
108. | SMAGACZ OLGA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-12-08 | ||||
109. | SOBAŃSKI ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
110. | STĄCEL TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-04-14 | ||||
111. | STAŃCZYK JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
112. | STAROŃ ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-06-20 | ||||
113. | STASIOWSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-03-10 | ||||
114. | STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
115. | STOKOWACKA-ZAKRZEWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
116. | STRÓZIK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
117. | SURMIK JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
118. | SUSZYŃSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-04-14 | ||||
119. | ŚWIĄTKOWSKI ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-10-27 | ||||
120. | SYGUŁA MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
121. | SZAJKOWSKI SEBASTIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
122. | SZANECKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-12-08 | ||||
123. | SZCZĘBARA MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
124. | SZROT MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-02-10 | ||||
125. | TARABUŁA PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-06-09 | ||||
126. | TOBICZYK-TEPER AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-10-13 | ||||
127. | TYSIEWICZ-DUDEK MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-02-10 | ||||
128. | URBAŃCZYK-ŚWIC DAGMARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
129. | URBANIAK-LAMPART BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-01-10 | ||||
130. | WALENCKA ZOFIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-05-12 | ||||
131. | WALOSZEK JÓZEF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-12-08 | ||||
132. | WALUSIAK MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-06-20 | ||||
133. | WAWRZKIEWICZ MARIOLA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
134. | WERYŃSKA-KALEMBA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
135. | WIECZOREK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
136. | WIECZORKIEWICZ-KABUT AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-12-08 | ||||
137. | WILCZEK URSZULA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
138. | WILCZYŃSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
139. | WILK IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ W SOSNOWCU | 2011-12-08 | ||||
140. | WILK RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-01-13 | ||||
141. | WNUK ZUZANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-09 | ||||
142. | WOJARSKA-TRĘDA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-03-17 | ||||
143. | WRÓBLEWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-04-14 | ||||
144. | WYSTRYCHOWSKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-06-30 | ||||
145. | ZIELIŃSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI W KATOWICACH | 2011-01-13 | ||||
146. | ZIMMER DANUTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ | 2011-04-18 | ||||
147. | ZWOLIŃSKI DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM LEKARSKO-DENTYSTYCZNYM W ZABRZU | 2011-12-15 | ||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU | ||||||||
1. | ADAMCZYK BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
2. | ALUGAIL ABDUL WAKIL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
3. | ATAROWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-10 | ||||
4. | BALCEROWIAK ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-12-07 | ||||
5. | BARCISZEWSKA ANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
6. | BARTKOWIAK ZUZANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-10 | ||||
7. | BARTOCHOWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-02-09 | ||||
8. | BARTOCHOWSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-21 | ||||
9. | BASZKOWSKI ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
10. | BEDNAREK AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
11. | BRĄZERT AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
12. | BRĘBOROWICZ ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
13. | BRYL NADIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
14. | BURDYŃSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
15. | CHOJNACKI MARIUSZ ANTONI | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
16. | CHOWAŃSKA JOANNA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
17. | CIEMNIEWSKA-GORZELA KINGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
18. | DETTLAFF KATARZYNA ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-09 | ||||
19. | DUDZIAK JOANNA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
20. | DYSZKIEWICZ-KONWIŃSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
21. | DYZMANN- SROKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
22. | DZIĄBA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-10 | ||||
23. | FALIS MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-05-11 | ||||
24. | FELTZKE MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
25. | GALĘBA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
26. | GESZKE-MORITZ MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-11-16 | ||||
27. | GREWLING-SZMIT KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-02-09 | ||||
28. | GRUSZCZYŃSKI PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
29. | GRYSZCZYŃSKA BOGNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
30. | GURGUL EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-02-16 | ||||
31. | GUTYSZ- WOJNICKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
32. | HEMERLING-POWIDZKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-03-16 | ||||
33. | HOFFMANN KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
34. | HOJAN KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-09 | ||||
35. | HRAB MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
36. | I-CHENG CHUAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-03-16 | ||||
37. | JAKUBOWSKA-BUREK LUDWIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-05-18 | ||||
38. | JAMSHEER ALEKSANDER | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
39. | JARONIEC MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
40. | JĘDRAS MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-10-19 | ||||
41. | JURCZYK KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-02-16 | ||||
42. | KACZMAREK ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-01-19 | ||||
43. | KALINOWSKA-ŁYSZCZARZ ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-10-19 | ||||
44. | KAMIŃSKA JOLANTA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-04-06 | ||||
45. | KAMIŃSKA AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-05-04 | ||||
46. | KANIKOWSKI MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-05-18 | ||||
47. | KONATKOWSKA BENIGNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
48. | KOPCZYŃSKI JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
49. | KOSICKA KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-07-06 | ||||
50. | KOSTIUKOW ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
51. | KOTARSKA MARIA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-01-12 | ||||
52. | KOWZAN-KORMAN ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-01-19 | ||||
53. | KOZŁOWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-13 | ||||
54. | KRAUSE ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-14 | ||||
55. | KRAWCZYK KAMILA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-10-12 | ||||
56. | KRYGOWSKA-ZIELIŃSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
57. | KUCHARSKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-02-16 | ||||
58. | KULCENTY KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
59. | KULZA MAKSYMILIAN | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-07-06 | ||||
60. | ŁAPAJ ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
61. | LEWANDOWSKA JULIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
62. | LUBECKI MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-06-08 | ||||
63. | LUECKE KLAUS | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
64. | MAKUCH KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-10-12 | ||||
65. | MAŃKOWSKA AGATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
66. | MARCINKOWSKA EMILIA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-11 | ||||
67. | MARDAS MARCIN ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-01-19 | ||||
68. | MATUSZAK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-11-09 | ||||
69. | MATYBA PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
70. | MICHALSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-13 | ||||
71. | MOSTOWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
72. | NENEMAN-HIRSCH ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
73. | NICIEJEWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-06-08 | ||||
74. | NIEPSUJ- BINAŚ JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
75. | NOWAKOWSKA IWONA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-11 | ||||
76. | NOWIK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
77. | OGRODOWICZ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-05-11 | ||||
78. | OLEJNICZAK-RABINEK MAGDALENA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-14 | ||||
79. | PATALAS JOANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-09 | ||||
80. | PATRZAŁA AMELIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-02-16 | ||||
81. | PAWLAK MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
82. | PAWLAK JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-12-14 | ||||
83. | PERNAK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-09-27 | ||||
84. | PERZ STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
85. | PISKORZ- SZYMENDERA MAŁGORZATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-24 | ||||
86. | POBOL-AIDI MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-10-12 | ||||
87. | PRZYBYŁA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
88. | PYTLIŃSKA NATALIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-02-16 | ||||
89. | RAKOWICZ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
90. | REMLINGER-MOLENDA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-03-16 | ||||
91. | RUTKOWSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
92. | RUTKOWSKI ARKADIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
93. | RZYMSKA IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
94. | SERGIEW MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-01-19 | ||||
95. | SICIŃSKI HENRYK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
96. | SŁUŻEWSKA- NIEDŹWIEDŹ MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
97. | ŚMIGIELSKA MIRELLA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-11 | ||||
98. | ŚNIATAŁA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
99. | ŚNIEŻAWSKA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-06-08 | ||||
100. | SOBOL JULIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-09-27 | ||||
101. | SOWIŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-11-09 | ||||
102. | SPYCHALSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
103. | STANEK ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
104. | STASIAK-PACZKOWSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-11-09 | ||||
105. | STAWNY PIOTR | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
106. | STELMACH-MARDAS MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-06-08 | ||||
107. | STRAŻYŃSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-06-08 | ||||
108. | STRYJAKOWSKA KSENIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
109. | SUJKA-KORDOWSKA PATRYCJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-10-12 | ||||
110. | SZAJKOWSKI RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
111. | SZPECHT DAWID | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-11-16 | ||||
112. | SZUBER MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-05-18 | ||||
113. | SZULC MICHAŁ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-14 | ||||
114. | TOMCZAK MACIEJ MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-06-15 | ||||
115. | TRÓMIŃSKA-STARCZYŃSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-05-18 | ||||
116. | TURKIEWICZ WOJCIECH KORDIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-01-19 | ||||
117. | USZAK JUSTYNA ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-09 | ||||
118. | WARCHOŁ- BIEDERMANN KATARZYNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
119. | WAROT MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
120. | WEGLOWSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-04-20 | ||||
121. | WICHURA-DEMSKA AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-07-06 | ||||
122. | WIĘCKOWSKA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-12-14 | ||||
123. | WIETLICKA IRMINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI II | 2011-11-09 | ||||
124. | WIŚNIEWSKI ANDRZEJ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-11-16 | ||||
125. | WITKOWSKA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-04-13 | ||||
126. | WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-26 | ||||
127. | WYKRĘTOWICZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-03-09 | ||||
128. | ZIELIŃSKA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI I | 2011-10-19 | ||||
129. | ŻMIJEWSKA- TOMCZAK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-21 | ||||
130. | ŻWAWIAK JUSTYNA EWA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-09 | ||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W BIAŁYMSTOKU | ||||||||
1. | BARAN MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-04-13 | ||||
2. | BIBUŁOWICZ DANIEL JÓZEF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-10-19 | ||||
3. | BOLIŃSKA SWIETŁANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-02-23 | ||||
4. | BORYSEWICZ-SAŃCZYK HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-04-13 | ||||
5. | BRZOZOWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
6. | BUDZANOWSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-10-19 | ||||
7. | BURACZEWSKA-BUCZKO AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-12-15 | ||||
8. | BYLIŃSKA ANNA | FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-02-24 | ||||
9. | CHARKIEWICZ ANGELIKA EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-09 | ||||
10. | CHLABICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-14 | ||||
11. | CHLABICZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
12. | CHOMICZ AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
13. | CHWIEŚKO - MINAROWSKA SYLWIA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
14. | CICHOWSKI LESZEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-12-07 | ||||
15. | CZUPRYNA PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-09-21 | ||||
16. | DZIEMIANOWICZ MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-04-28 | ||||
17. | HOŁODY-ZARĘBA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-05-11 | ||||
18. | JAWOROWSKI RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-12-07 | ||||
19. | KAMIŃSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-02-23 | ||||
20. | KAMIONOWSKI GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
21. | KANICKA MAGDALENA DANUTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-27 | ||||
22. | KIRPSZA BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
23. | KIRYLUK BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
24. | KOŁODZIEJCZAK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-09-21 | ||||
25. | KONDZIOR DOROTA JOANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-14 | ||||
26. | KOWALSKA JOLANTA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-14 | ||||
27. | KRALISZ PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-22 | ||||
28. | KRAWCZYK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-04-28 | ||||
29. | KRZYŻAK MICHALINA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-02-14 | ||||
30. | KUĆ JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-10-05 | ||||
31. | ŁAGODA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
32. | ŁAZARCZYK-KIREJCZYK JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
33. | LEWKOWICZ JANINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-05-11 | ||||
34. | MAJEWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-09-21 | ||||
35. | MARZEC MICHAŁ TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-01 | ||||
36. | MAŚLACH DOMINIK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-27 | ||||
37. | MICKIEWICZ IRENA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-14 | ||||
38. | MINAROWSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-12-07 | ||||
39. | MOCZULSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-09 | ||||
40. | MOJSA WIESŁAWA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-14 | ||||
41. | MOSKAL DIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-12 | ||||
42. | MUSIAŁKOWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-12-07 | ||||
43. | NALIWAJKO SYLWIA KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-04-28 | ||||
44. | NAPORA KATARZYNA JADWIGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-01 | ||||
45. | OLEJNIK BEATA JANINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-03-14 | ||||
46. | OMELJANIUK WIOLETA JUSTYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-09-26 | ||||
47. | ORYWAL KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-10-27 | ||||
48. | OWŁASIUK ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-27 | ||||
49. | OZIĘBŁO-KUPCZYK MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-04-13 | ||||
50. | PIECZYŃSKI JANUSZ GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-09 | ||||
51. | POLEK ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-11-24 | ||||
52. | PUŁKA MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-09 | ||||
53. | ROMASZKO EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-09 | ||||
54. | RUTKOWSKA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-12-07 | ||||
55. | RYSIAK EDYTA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-09-26 | ||||
56. | SADOWSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-06-29 | ||||
57. | SOBANIEC STEFAN MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-10-19 | ||||
58. | STĘPNIEWSKA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-10-19 | ||||
59. | TAŁAŁAJ MARIOLA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-23 | ||||
60. | TERLIKOWSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-14 | ||||
61. | WASIELICA-BERGER JUSTYNA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-11-23 | ||||
62. | ZAŁUSKI JANUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-02-23 | ||||
63. | ZDRODOWSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-05-11 | ||||
64. | ZŁOTKOWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGII | 2011-02-23 | ||||
65. | ŻÓRAWSKI MARCIN JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM MEDYCYNY LABORATORYJNEJ | 2011-05-26 | ||||
66. | ZUZDA JOLANTA GRAŻYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-27 | ||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI | ||||||||
1. | BARTCZAK MARIA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
2. | BENDINGER TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-10-04 | ||||
3. | BIELIŃSKA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
4. | BIESAGA ŁUKASZ WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
5. | BŁASZKOWSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-03-01 | ||||
6. | BOCZEK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-21 | ||||
7. | BROSZKIEWICZ MARZENNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-17 | ||||
8. | BRUCKA-STEMPKOWSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
9. | BRZEZIŃSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
10. | BUTWICKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-26 | ||||
11. | CHRZANOWSKA - RYDZ MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-01-11 | ||||
12. | CIANCIARA MARIA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-17 | ||||
13. | CIEŚLIK ARTUR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
14. | CYBULSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-10-04 | ||||
15. | DĘBSKA SYLWIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
16. | DŁUGOSZ MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-04-12 | ||||
17. | EUSEBIO MAKANDJOU-OLA WABI | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
18. | FENDLER WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
19. | FIJAŁKOWSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-15 | ||||
20. | FILA MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-05-10 | ||||
21. | FITAS ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-02-01 | ||||
22. | FITAS ANITA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-02-01 | ||||
23. | FLIRSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-20 | ||||
24. | FORTUNIAK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
25. | FRĄSZCZAK KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
26. | FURMANEK-KOSTULSKA AGATA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
27. | GAŁECKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-19 | ||||
28. | GAWŁOWSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
29. | GIBEK JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
30. | GRABICKI MATEUSZ JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
31. | GREK MARTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
32. | GROBELSKI BARTŁOMIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-08 | ||||
33. | GROCHOCIŃSKA PATRYCJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-05-17 | ||||
34. | GWOŹDZIŃSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
35. | IWAŃSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
36. | JACHIMOWICZ VIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-18 | ||||
37. | JAGODZIŃSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
38. | JAKÓBCZYK BARTŁOMIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-05-11 | ||||
39. | JANIK AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-22 | ||||
40. | JANUSZ IWO | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-22 | ||||
41. | JASZCZAK JAN RYSZARD | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-01-21 | ||||
42. | JEGIER MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
43. | KAŁKA KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
44. | KAMIŃSKA EWELINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-04-12 | ||||
45. | KARWAN KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
46. | KASPRZAK MARIA MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-22 | ||||
47. | KASZTALSKA KAROLINA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-08 | ||||
48. | KAŹMIERCZAK MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-08 | ||||
49. | KAŹMIERCZAK-ŁUKASZEWICZ SYLWIA FARIDA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-19 | ||||
50. | KĘPCZYŃSKI ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-25 | ||||
51. | KOŁODZIEJ-KOWALSKA EMILIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
52. | KONECKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-04-12 | ||||
53. | KONOPKA ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
54. | KOSMALSKI MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-11-16 | ||||
55. | KOSTKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-04-12 | ||||
56. | KOSTRZEWSKI SZYMON | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-20 | ||||
57. | KOWALSKI ANTONI | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
58. | KRAWCZYK-RUSIECKA KINGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-22 | ||||
59. | KUBIAK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-05 | ||||
60. | KUDZIN JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-05 | ||||
61. | KULIG GRAŻYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
62. | KULIŃSKA-SZUKALSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
63. | KURA MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-10-04 | ||||
64. | LESIAK-MIECZKOWSKA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
65. | LEŚNICZAK BEATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-21 | ||||
66. | LEŚNIOWSKI BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
67. | LESZCZYŃSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
68. | LIPERT ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
69. | LUDWICKA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-22 | ||||
70. | MAGDZIARZ-ORLITZ JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-08 | ||||
71. | MAJDA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
72. | MIGDALSKA-SĘK MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
73. | MISIAK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
74. | MIŚKIEWICZ MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
75. | OBRZUT DAMIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-11-08 | ||||
76. | OLCZAK KATARZYNA DANUTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
77. | OLSZOWIEC-CHLEBNA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
78. | ORZECHOWSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-02-01 | ||||
79. | OSTROWSKA ANETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
80. | OTOCKA-KMIECIK ANETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-21 | ||||
81. | PAPIERZ PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-08 | ||||
82. | PASTUSZAK-LEWANDOSKA DOROTA IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
83. | PAZUREK MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
84. | PEŁKA MARCIN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-05-10 | ||||
85. | PEPAŚ RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-10-04 | ||||
86. | PIECHOTA ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-25 | ||||
87. | PIETRUSIŃSKI MICHAŁ JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
88. | PLOCEK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-08 | ||||
89. | POGONOWICZ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
90. | POSPIECH KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-10-19 | ||||
91. | POSZEPCZYŃSKI JAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
92. | PRZYBYŁA JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-04-12 | ||||
93. | RADWAN PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-03-01 | ||||
94. | ROBAK MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
95. | RÓŻYCKA-KOSMALSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
96. | RUDNICKI CEZARY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
97. | SIKORSKI TOMASZ ROBERT | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-21 | ||||
98. | SIWIK PATRYK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | WYDZIAŁ LEKARSKO-DENTYSTYCZNY | 2011-01-11 | ||||
99. | SKAWINA IRENEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
100. | SKURA-MADZIAŁA ANNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
101. | SŁOMSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-18 | ||||
102. | SPYCHALSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-10-04 | ||||
103. | STASIAK-PIETRZAK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-04-12 | ||||
104. | STAWSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-03 | ||||
105. | STĘPIEŃ AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-06-07 | ||||
106. | ŚWIĄTKOWSKA MAGDALENA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-22 | ||||
107. | SZCZEPANIAK MAGDALENA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-15 | ||||
108. | SZOSLAND JANUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-05 | ||||
109. | SZPILEWSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-10-04 | ||||
110. | SZUBERT MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-06 | ||||
111. | SZYMAŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-11 | ||||
112. | SZYNCZEWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
113. | UCIŃSKI JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
114. | URBAN MAŁGORZATA EMILIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
115. | URBANEK BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
116. | URZĘDOWICZ BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-05-10 | ||||
117. | VRBA-PECH ADRIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-15 | ||||
118. | WIECZFIŃSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-10-19 | ||||
119. | WIERZBIŃSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-11-08 | ||||
120. | WOJCIECHOWSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-11-08 | ||||
121. | WOJCIECHOWSKA-DURCZYŃSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-11 | ||||
122. | WOLAŃCZYK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-21 | ||||
123. | WRÓBLEWSKI MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-12-14 | ||||
124. | WROŃSKA BARBARA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
125. | WUJCICKA WIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK BIOMEDYCZNYCH I KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO | 2011-06-15 | ||||
126. | WYRĘBSKA AGATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-11-15 | ||||
127. | ŻAKOWSKI BARTOSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ FIZJOTERAPII | 2011-10-04 | ||||
128. | ŻĘGOTA ZBIGNIEW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ WOJSKOWO-LEKARSKI | 2011-05-10 | ||||
UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE | ||||||||
1. | ABUSHAMMALH RASHAD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
2. | ARENT-PIOTROWSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-01 | ||||
3. | BAŃKA KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
4. | BARTUZI ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
5. | BERNAT PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
6. | BIERNACKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
7. | BIJAK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
8. | BOLIBOK KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
9. | BRZĘK MARLENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
10. | BURSKA AGATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-03-31 | ||||
11. | CHMIELEWSKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
12. | CHOŁUBEK GUSTAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-06-14 | ||||
13. | CHYLIŃSKA-KULA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
14. | CICHOŃSKA MAŁGORZATA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
15. | CIEŚLA ŁUKASZ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-03-31 | ||||
16. | CISZEWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
17. | ĆWIKLIŃSKA ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
18. | CZEREPIŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
19. | CZUCZWAR KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-10 | ||||
20. | DROP BARTŁOMIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-01 | ||||
21. | DUDZIŃSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-04-14 | ||||
22. | EMERYK-MAKSYMIUK JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
23. | FLISIUK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
24. | FRĄCZEK MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
25. | GEWRKOWICZ AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
26. | GLAZER MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-04-14 | ||||
27. | GŁOWACKA MAGDALENA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
28. | GRZEGORCZYK AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-05-26 | ||||
29. | GUTY EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
30. | GWIAZDA KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-03 | ||||
31. | HAŁKA-GRYSIŃSKA ANETA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-04-28 | ||||
32. | JAKUBUS TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
33. | JAROSŁAWSKA-ZYCH AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
34. | JEDLIŃSKI MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
35. | JERZAK PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-01-11 | ||||
36. | KAMIŃSKA-WÓJTOWICZ AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-30 | ||||
37. | KIŚ JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-15 | ||||
38. | KOCH WOJCIECH | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-16 | ||||
39. | KOKOT-KIEREPA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
40. | KOŁŁĄTAJ BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-07 | ||||
41. | KONDRACKA ADRIANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
42. | KONDRACKI BARTOSZ MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
43. | KOSICKA BOGUMIŁA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
44. | KOSICKA BOGUMIŁA DANUTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-10-18 | ||||
45. | KOSZUTA AGNIESZKA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
46. | KOZAK JOANNA DOMINIKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-16 | ||||
47. | KRAŚNIANIN ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-13 | ||||
48. | KRAWCZYK KAROLINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
49. | KULA WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
50. | KUSZ MARIA LUIZA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
51. | LENART - LIPIŃSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-02-17 | ||||
52. | LIGĘZA AGNIESZKA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-06-30 | ||||
53. | ŁUKASIK DARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
54. | MACHOWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
55. | MALICKA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
56. | MARKIEWICZ IWONA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-12-06 | ||||
57. | MASIAK WIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-11-17 | ||||
58. | MAZUREK - KOCIUBOWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
59. | MEŁGES MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
60. | MEŁGES ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
61. | NOWACKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
62. | OLCHA PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
63. | OSINIAK JAKUB JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
64. | PABIS EMILIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
65. | PAŚNIK IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
66. | PERZYŃSKI ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
67. | PIASECKI RYSZARD BOGDAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-07 | ||||
68. | PIOTROWSKA - ŚWIRSZCZ ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-03-17 | ||||
69. | PŁAZIŃSKA ANITA ELŻBIETA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-09-23 | ||||
70. | PODLODOWSKA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
71. | PRZYBYŁA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
72. | PUSIARSKA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-05-26 | ||||
73. | RABIASZ ŻACZEK RENATA BERNADETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-04-12 | ||||
74. | ROJOWSKI ANDRZEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-03 | ||||
75. | ROMANEK KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
76. | RÓŻYŃSKA KRYSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
77. | RUMIŃSKA EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
78. | RYBOJAD BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-01-20 | ||||
79. | SATŁAWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
80. | SAWULSKI SŁAWOMIR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
81. | SIWIEC JAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-10-06 | ||||
82. | ŚLIWIŃSKA JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-09-22 | ||||
83. | SMYL - GOLIANEK MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-10-13 | ||||
84. | STUPAK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
85. | SURTEL ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-03-17 | ||||
86. | SYTY KINGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-09-20 | ||||
87. | SZKLENER SEBASTIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
88. | SZPONAR BOGDAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
89. | SZPONAR - BOJDA ANNA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
90. | TARKOWSKA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
91. | TULIDOWICZ - BIELAK MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-12-15 | ||||
92. | TUTAJ KRZYSZTOF PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
93. | WAWRZECKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-16 | ||||
94. | WAWRZYCKI BARTŁOMIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
95. | WIATER - KOZIOŁ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-11-17 | ||||
96. | WÓJCIK GUSTAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-03-15 | ||||
97. | ŻAK KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-06-16 | ||||
98. | ZAŁUSKI DANIEL | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE FARMACJI | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY Z ODDZIAŁEM ANALITYKI MEDYCZNEJ | 2011-05-26 | ||||
99. | ZIÓŁKOWSKI ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-02 | ||||
100. | ŻUCHNIK - WRONA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI Z ODDZIAŁEM STOMATOLOGICZNYM | 2011-09-22 | ||||
101. | ŻURAWSKA VEL DZIURAWIEC KINGA AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ PIELĘGNIARSTWA I NAUK O ZDROWIU | 2011-03-15 | ||||
WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY | ||||||||
1. | ADAMCZUK DOMINIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
2. | ADAMUS MIROSŁAWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
3. | AHMED SAADA ABOUBAKER | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-05 | ||||
4. | ANDROSZ-KOWALSKA OLGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-03-30 | ||||
5. | BAMBUROWICZ-KLIMKOWSKA MAGDALENA | FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-12-14 | ||||
6. | BARNAŚ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-19 | ||||
7. | BŁACHNO MAGDA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-13 | ||||
8. | BŁAZIK MARLENA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-09 | ||||
9. | BOBROWSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
10. | BOJAKOWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-18 | ||||
11. | BONIECKA IWONA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-06 | ||||
12. | BRYK DOROTA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-05-18 | ||||
13. | BUDAJ-FIDECKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-23 | ||||
14. | CHARLIŃSKI GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-09 | ||||
15. | CHMIELEWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-09 | ||||
16. | CHOMIUK TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
17. | CIĆKIEWICZ MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-11-22 | ||||
18. | CIEPIELA OLGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
19. | CIESIELSKI PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-05 | ||||
20. | DĄBKOWSKA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
21. | DĄBROWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
22. | DĄBROWSKI FILIP | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-05 | ||||
23. | DREWNIAK WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
24. | DYLEWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
25. | DZIADECKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
26. | FORNAL-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-23 | ||||
27. | GACEK MIRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
28. | GAWĘDA ŁUKASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
29. | GAWRYLUK ARKADIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
30. | GIEBUŁTOWICZ JOANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-09-28 | ||||
31. | GREGORCZYK MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-05-19 | ||||
32. | GROELE LIDIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
33. | HREŃCZUK MARTA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-01-11 | ||||
34. | JAMRÓZ MARTA | FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-11-16 | ||||
35. | JANKOWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-02-17 | ||||
36. | JAWORSKA MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-04-13 | ||||
37. | JAWORSKA-ZAREMBA MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-06-09 | ||||
38. | JURECZKO LIDIA IDA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
39. | JUŚ ANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-16 | ||||
40. | KALINOWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
41. | KIECZKA KATARZYNA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-12-06 | ||||
42. | KILISZEK MAREK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-19 | ||||
43. | KOCON HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
44. | KOŁODZIŃSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-06-14 | ||||
45. | KOSTRZEWA GRAŻYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-04-14 | ||||
46. | KRAKOWIECKI ARKADIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
47. | KRAWCZYK ALICJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
48. | KRÓL WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
49. | KRUPA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
50. | KUŚMIERSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-23 | ||||
51. | KUTHAN ROBERT TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
52. | KUŹLIK RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
53. | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
54. | LIPIŃSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
55. | ŁUKASZEWICZ-MOSZYŃSKA ZUZANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
56. | MAREK JERZY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
57. | MATRYBA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
58. | MIKOŁAJCZAK ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
59. | MILEWSKA MAGDALENA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-29 | ||||
60. | MUSZYŃSKA-ROK EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
61. | NALEWCZYŃSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
62. | OTRĘBSKA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-16 | ||||
63. | PADZIK MARCIN | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-14 | ||||
64. | PAPLIŃSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-25 | ||||
65. | PAWŁOWSKI WITOLD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
66. | PĘDZISZ PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
67. | PIASECKI ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
68. | PIETRAS PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
69. | PILARSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-03-08 | ||||
70. | PIOTROWSKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-06 | ||||
71. | PLISZKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-04-14 | ||||
72. | PRZYMORSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
73. | RAKOTO JOSEPH | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-02 | ||||
74. | RUDNICKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-02 | ||||
75. | RYBUS KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-10-19 | ||||
76. | RYSZ MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-05-19 | ||||
77. | RZEPAKOWSKA ANNA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-02 | ||||
78. | RZEZAK JAROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-16 | ||||
79. | SALAMONOWICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
80. | ŚCIBEK JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-16 | ||||
81. | SELIGA-SIWECKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
82. | SERAFIN AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
83. | SERWATOWSKA-BARGIEŁ AGATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
84. | SIDORYK KATARZYNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-02-02 | ||||
85. | SIENKIEWICZ EDYTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
86. | SIENKIEWICZ ZOFIA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-19 | ||||
87. | SIEWASZEWICZ EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-06 | ||||
88. | SKRZYPCZYK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-04-20 | ||||
89. | ŚLIŻ DANIEL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
90. | SOLONYNKO BOHDAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-01-05 | ||||
91. | STANGRET ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-16 | ||||
92. | STANISZEWSKI KRZYSZTOF | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-14 | ||||
93. | STASZKÓW MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
94. | SYRÓWKA PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
95. | SZCZEPEK EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
96. | SZEWCZYK GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
97. | SZWEDOWICZ PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-02 | ||||
98. | TARANTA IZABELA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
99. | TATARA TOMASZ | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-06-29 | ||||
100. | TROJANOWSKI SEWERYN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-02-16 | ||||
101. | TRUSZEWSKI ZENON | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-23 | ||||
102. | TRYKOWSKA KONC JOANNA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-06-21 | ||||
103. | TRZPIL LILIANA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-19 | ||||
104. | TWORUS ROBERT | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-08 | ||||
105. | URBANEK KONRAD ARKADIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-05-11 | ||||
106. | WASILEWSKA ANNA MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-03-08 | ||||
107. | WEIGL WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-11-02 | ||||
108. | WICHROWSKA HANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
109. | WIERZEJSKA REGINA | O ZDROWIU | WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU | 2011-04-19 | ||||
110. | WIKTOROWICZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
111. | WILKOWSKA-CHMIELEWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-09 | ||||
112. | WŁOSOWICZ MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE STOMATOLOGII | INSTYTUT STOMATOLOGII | 2011-11-22 | ||||
113. | WNUK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-03-16 | ||||
114. | WÓJTOWICZ STANISŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
115. | WRZOSEK MAŁGORZATA | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-09-28 | ||||
116. | ZARAŚ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | II WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-06-15 | ||||
117. | ZBIEĆ-PIEKARSKA RENATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM BIOSTRUKTURY | 2011-04-14 | ||||
118. | ŻERO PAWEŁ | FARMACEUTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK FARMACEUTYCZNYCH | WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY | 2011-09-14 | ||||
119. | ZIÓŁKOWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | I WYDZIAŁ LEKARSKI | 2011-12-07 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. GRAŻYNY I KIEJSTUTA BACEWICZÓW W ŁODZI | ||||||||
1. | OWCZAREK MAGDALENA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE RYTMIKI I TAŃCA | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, TEORII MUZYKI, RYTMIKI I EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ | 2011-02-16 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W POZNANIU | ||||||||
1. | BALEWSKA JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-06-22 | ||||
2. | FREICHER JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-04-19 | ||||
3. | GROCHOWALSKA JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-05-14 | ||||
4. | KLOREK-REDER MAŁGORZATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-11-10 | ||||
5. | KOSZEWSKA-WAJDZIK MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-01-10 | ||||
6. | MARUSIK BARTŁOMIEJ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-05-04 | ||||
7. | OLSZEWSKI WOJCIECH | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-06-14 | ||||
8. | PELC JAROSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-11-25 | ||||
9. | SOKOŁOWSKA KATARZYNA EWA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-10-17 | ||||
10. | STROIŃSKA-SIERANT KATARZYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-06-14 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA LIPIŃSKIEGO WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | BŁOŃSKA ALINA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY, TEORII MUZYKI I MUZYKI | 2011-09-14 | ||||
2. | GŁUCHOWSKI TOMASZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-05-10 | ||||
3. | GROMOLAK WALDEMAR | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-09-13 | ||||
4. | JASKOT DOBROMIŁA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY, TEORII MUZYKI I MUZYKI | 2011-07-14 | ||||
5. | MACIEJCZYK ALEKSANDRA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-01-14 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH | ||||||||
1. | BUCZEK ADAM | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-01-18 | ||||
2. | CHEŁMECKI JAROSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, INTERPRETACJI, EDUKACJI I JAZZU | 2011-03-03 | ||||
3. | HOLEKSA HANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-05-26 | ||||
4. | KOTULA JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-01-18 | ||||
5. | NIEDZIELA DAGMARA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-01-18 | ||||
6. | NORAS DARIUSZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-09-27 | ||||
7. | PILCH MAREK | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-09-27 | ||||
8. | WOŁOSZYN WOJCIECH | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY | 2011-09-27 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA IM. STANISŁAWA MONIUSZKI W GDAŃSKU | ||||||||
1. | DONDALSKA KATARZYNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2011-05-19 | ||||
2. | GLANC TOMASZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-10-17 | ||||
3. | GÓRSKA LILIANA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2011-05-19 | ||||
4. | GRZYWACZ MACIEJ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-09-26 | ||||
5. | JAKUBOWSKI BOGUSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-10-17 | ||||
6. | KAWALEC WITOLD | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-03-27 | ||||
7. | KWIATKOWSKI ROBERT | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-05-30 | ||||
8. | MAJZNER RAFAŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNO-AKTORSKI | 2011-01-16 | ||||
9. | MIKOLON ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-05-16 | ||||
10. | MLECZKO ALINA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-09-19 | ||||
11. | PIĄTKOWSKA-NOWICKA KAROLINA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-09-19 | ||||
12. | WIECZOREK GRZEGORZ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-09-05 | ||||
AKADEMIA MUZYCZNA W KRAKOWIE | ||||||||
1. | BAŽIKOVA MONIKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-12-19 | ||||
2. | BEMBEN BOGUSŁAW JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-09-26 | ||||
3. | BOTOR HENRYK JAN | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-06-13 | ||||
4. | BRONK SŁAWOMIR | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-03-28 | ||||
5. | KURDYBACHA ROBERT | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-11-21 | ||||
6. | NEPELSKI KAROL | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-03-28 | ||||
7. | NOWICKA JOANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-09-26 | ||||
8. | SUŁKOWSKI PIOTR | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-01-24 | ||||
9. | ZIELIŃSKI MICHAŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ TWÓRCZOŚCI, INTERPRETACJI I EDUKACJI MUZYCZNEJ | 2011-12-05 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | BRODA TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I SZTUKI MEDIÓW | 2011-05-24 | ||||
2. | CZESKI MARCIN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ CERAMIKI I SZKŁA | 2011-03-07 | ||||
3. | GRABOWSKA ALEKSANDRA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I WZORNICTWA | 2011-06-10 | ||||
4. | GRZYBOWSKA MAGDALENA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | 2011-12-08 | ||||
5. | HARTMANN-GOLDYN KATARZYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | 2011-05-12 | ||||
6. | HRISULIDIS MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I WZORNICTWA | 2011-11-18 | ||||
7. | KOSOWSKI ANDRZEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA I RZEŹBY | 2011-06-16 | ||||
8. | OWCZAREK WITOLD | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ I WZORNICTWA | 2011-11-18 | ||||
9. | PALUCH ŁUKASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I SZTUKI MEDIÓW | 2011-01-05 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. JANA MATEJKI W KRAKOWIE | ||||||||
1. | BACHORCZYK BOGUSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-03-31 | ||||
1. | BOSAK JAN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-02-18 | ||||
2. | CHMIELARZ AGATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ FORM PRZEMYSŁOWYCH | 2011-06-27 | ||||
3. | CYWICKA MAGDALENA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-12-06 | ||||
4. | DRUSZCZ PRZEMYSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-03-03 | ||||
5. | DZIADKIEWICZ ROMAN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-02-21 | ||||
6. | ECHEVERRIA KOSSAK CARLOS | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-03-31 | ||||
7. | FRANKIEWICZ BARBARA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-25 | ||||
8. | GRABOWSKI ARTUR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-03-18 | ||||
9. | HOLA ALEKSANDRA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2011-07-06 | ||||
10. | JANDURA MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-06-29 | ||||
11. | KLISZ ANDRZEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ FORM PRZEMYSŁOWYCH | 2011-06-27 | ||||
12. | KOSAKOWSKA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2011-10-19 | ||||
13. | KUBIAK WOJCIECH | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-25 | ||||
14. | KUCHARCZYK JUSTYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ FORM PRZEMYSŁOWYCH | 2011-06-27 | ||||
15. | LECH-BIŃCZYCKA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-06-29 | ||||
16. | MARCINIEC BERNADETA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-03-03 | ||||
17. | MAZUREK WIOLETTA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ | 2011-05-16 | ||||
18. | PASIECZNY JACEK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-25 | ||||
19. | PYTEL RAFAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-09-27 | ||||
20. | SOWIŃSKI JAKUB | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-06-29 | ||||
21. | STRUZIK BARTŁOMIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-05-12 | ||||
22. | SZÓSTAKOWSKA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ | 2011-05-16 | ||||
23. | SZYNGIERA TERESA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-12-06 | ||||
24. | WEŁNA TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-04-28 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI | ||||||||
1. | BLOOM KWIATKOWSKA EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2011-12-19 | ||||
2. | CHOLEWA-MAZUROWSKA BEATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ TKANINY I UBIORU | 2011-10-27 | ||||
3. | KOSZAŁKA BOGUSŁAWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ TKANINY I UBIORU | 2011-05-09 | ||||
4. | OPALIŃSKI PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I MALARSTWA | 2011-02-24 | ||||
5. | PODFILIPSKA-KRYSIŃSKA OLGA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ TKANINY I UBIORU | 2011-10-10 | ||||
6. | ZIELIŃSKA-GŁOWACKA AGATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ TKANINY I UBIORU | 2011-06-30 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W GDAŃSKU | ||||||||
1. | CEDRZYŃSKA BEATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-04-04 | ||||
2. | FAJTANOWSKI ROMUALD PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2011-01-19 | ||||
3. | HRYNKIEWICZ MIROSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2011-06-03 | ||||
4. | KADŁUCZKA KATARZYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-02-23 | ||||
5. | MAJDZIŃSKA ADRIANA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-11-07 | ||||
6. | REINERT ANNA MARIA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-07 | ||||
7. | SITEK DARIUSZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-12-08 | ||||
8. | WITKOWSKI ADAM | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-06-21 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W KATOWICACH | ||||||||
1. | BIAŁAS MARCIN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-07-08 | ||||
2. | STANIECZEK KAROLINA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-03-16 | ||||
3. | SZMITKE PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-03-30 | ||||
4. | WARCHOŁ PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-10-11 | ||||
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE | ||||||||
1. | BUSZKO ELIZA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | WYDZIAŁ KONSERWACJI I RESTAURACJI DZIEŁ SZTUKI | 2011-05-11 | ||||
2. | DRAŽIĆ RAFAELA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-10-27 | ||||
3. | HŘK JOANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-09-29 | ||||
4. | JANUS-GÓRALSKA MAGDALENA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-10-11 | ||||
5. | KARAPUDA ARKADIUSZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-17 | ||||
6. | KOCHAŃSKA-GOŁOŚ EWA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-09-29 | ||||
7. | KOKOSZA ANDRZEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-11-21 | ||||
8. | KOPIK PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-05-24 | ||||
9. | KORPUT JERZY | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-10-26 | ||||
10. | KOZŁOWSKI MIECZYSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-06-27 | ||||
11. | KOZYRA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-07-07 | ||||
12. | MAŁKOWSKA ELŻBIETA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-07-07 | ||||
13. | MIASKOWSKA-DOKTÓR MARTA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-12-15 | ||||
14. | MOLSKA ANNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-12-15 | ||||
15. | NOWIŃSKI PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-12-15 | ||||
16. | OSIAL PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-11-16 | ||||
17. | PAŃKOWSKI PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-24 | ||||
18. | SCHWENCKE BORIS | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY | 2011-06-27 | ||||
19. | TOMASZEWSKA MARYNA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-10-27 | ||||
20. | WÓJCIK-WRÓBLEWSKA JAŚMINA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-11-16 | ||||
21. | ZAWADZKA MONIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI | 2011-10-27 | ||||
22. | ŻMIJEWSKI ARTUR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ SZTUKI MEDIÓW I SCENOGRAFII | 2011-12-15 | ||||
AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE | ||||||||
1. | CHOMCZYK PAWEŁ | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-11-28 | ||||
2. | PRZYBYLSKI MARCIN JERZY | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-11-28 | ||||
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA FILMOWA, TELEWIZYJNA I TEATRALNA IM. LEONA SCHILLERA W ŁODZI | ||||||||
1. | BŁOŃSKI MACIEJ ALEKSANDER | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-05-11 | ||||
2. | GREINERT AGNIESZKA ANTONINA | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-01-17 | ||||
3. | JAWORSKA AGNIESZKA | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-12-20 | ||||
4. | KUCZYŃSKI PAWEŁ JANUSZ | FILMOWYCH | WYDZIAŁ REŻYSERII FILMOWEJ I TELEWIZYJNEJ | 2011-02-01 | ||||
5. | MOSKAL PRZEMYSŁAW | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-06-09 | ||||
6. | OLSZEWSKI KRZYSZTOF EUGENIUSZ | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-12-20 | ||||
7. | SAWKA ROMAN | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-06-09 | ||||
8. | SZYMCZAK JACEK DARIUSZ | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-05-11 | ||||
9. | WIDERYŃSKI MARIUSZ | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-06-09 | ||||
10. | ŻAK PAWEŁ STANISŁAW | FILMOWYCH | WYDZIAŁ OPERATORSKI I REALIZACJI TELEWIZYJNEJ | 2011-03-16 | ||||
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA TEATRALNA IM. LUDWIKA SOLSKIEGO W KRAKOWIE | ||||||||
1. | DZIWISZ RAFAŁ | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-11-24 | ||||
2. | KOBYŁKA KRYSTIAN | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ LALKARSKI - WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2011-06-20 | ||||
3. | LEONOWICZ WOJCIECH | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-09-16 | ||||
4. | MAŚLĄKOWSKI TOMASZ | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ LALKARSKI - WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2011-06-20 | ||||
5. | NAWOJCZYK ADAM | TEATRALNYCH | WYDZIAŁ AKTORSKI | 2011-09-16 | ||||
UNIWERSYTET ARTYSTYCZNY W POZNANIU | ||||||||
1. | BAŁDYGA JANUSZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2011-01-13 | ||||
2. | BOSACKI PIOTR | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-10-25 | ||||
3. | CHOLEWIŃSKA AGNIESZKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ | 2011-04-20 | ||||
4. | CHOMICKI MARCIN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-11-15 | ||||
5. | FLIEGER PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-11-09 | ||||
6. | GORĄCZNIAK WOJCIECH | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-04-27 | ||||
7. | GÓRCZYŃSKI RAFAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2011-02-10 | ||||
8. | JAKUBOWICZ RAFAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-06-14 | ||||
9. | KALITKO TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-05-11 | ||||
10. | KLUPŚ JAROSŁAW MARIAN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-04-19 | ||||
11. | KONICKI MARCIN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2011-03-14 | ||||
12. | KORONA MONIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-04-14 | ||||
13. | LEWANDOWSKI LESZEK | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2011-10-20 | ||||
14. | MAĆKOWIAK MAŁGORZATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-10-12 | ||||
15. | MADEJ MONIKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ ARCHITEKTURY I WZORNICTWA | 2011-05-09 | ||||
16. | MAJAK KATARZYNA MAGDALENA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-01-11 | ||||
17. | MATUSZAK TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2011-06-16 | ||||
18. | NOWACZYK ADAM | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-05-25 | ||||
19. | OGÓREK ŁUKASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-04-12 | ||||
20. | OTOCKI BARTŁOMIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-01-25 | ||||
21. | POLUS PAWEŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-06-22 | ||||
22. | RAWLUK MACIEJ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PROJEKTOWYCH | WYDZIAŁ KOMUNIKACJI MULTIMEDIALNEJ | 2011-06-14 | ||||
23. | ROLANDO BIANKA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ | 2011-03-21 | ||||
24. | RUDZKA IZABELA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-10-26 | ||||
25. | SKORWIDER MAKSYMILIAN | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ GRAFIKI I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ | 2011-05-16 | ||||
26. | SZLAGA RADOSŁAW | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-05-25 | ||||
27. | WEGNER NATALIA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ MALARSTWA | 2011-02-23 | ||||
28. | WILMAŃSKI TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ RZEŹBY I DZIAŁAŃ PRZESTRZENNYCH | 2011-04-07 | ||||
UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA W WARSZAWIE | ||||||||
1. | BORNOWSKA MAŁGORZATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2011-12-19 | ||||
2. | FABIAŃCZYK-MAKUCH SYLWIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2011-09-23 | ||||
3. | GABRYŚ MARIA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2011-03-17 | ||||
4. | GÓRECZNA-JAKUBCZAK AGATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2011-04-11 | ||||
5. | GUSNAR PAWEŁ | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ INSTRUMENTALNY | 2011-03-29 | ||||
6. | HOSSA-DEREWECKA IWONA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNY | 2011-01-21 | ||||
7. | KŁOSIŃSKA IZABELA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNY | 2011-03-15 | ||||
8. | KOŁODZIEJ GRZEGORZ PIOTR | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNY | 2011-11-23 | ||||
9. | KOZŁO AGNIESZKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2011-06-24 | ||||
10. | KRĘGIELEWSKI BOGUSŁAW | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY I TEORII MUZYKI | 2011-05-23 | ||||
11. | MONIUSZKO ANNA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ DYRYGENTURY CHÓRALNEJ, EDUKACJI MUZYCZNEJ, MUZYKI KOŚCIELNEJ, RYTMIKI I TAŃCA | 2011-02-19 | ||||
12. | NAWROCKA-WOŹNIAK ALDONA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE KOMPOZYCJI I TEORII MUZYKI | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY I TEORII MUZYKI | 2011-11-14 | ||||
13. | PRZEMYK-BRYŁA AGNIESZKA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2011-06-24 | ||||
14. | QUATTRINI JOLANTA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE WOKALISTYKI | WYDZIAŁ WOKALNY | 2011-03-15 | ||||
15. | ROGALA JACEK | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE DYRYGENTURY | WYDZIAŁ KOMPOZYCJI, DYRYGENTURY I TEORII MUZYKI | 2011-02-14 | ||||
16. | SZEBESCZYK BEATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2011-05-19 | ||||
17. | TRZASKALIK-WYRWA MAŁGORZATA | MUZYCZNYCH W ZAKRESIE INSTRUMENTALISTYKI | WYDZIAŁ FORTEPIANU, KLAWESYNU I ORGANÓW | 2011-03-17 | ||||
AKADEMIA MORSKA W GDYNI | ||||||||
1. | BOICHAU THAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-07-07 | ||||
2. | CZARNOWSKA MARTA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE TOWAROZNAWSTWA | WYDZIAŁ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TOWAROZNAWSTWA | 2011-11-24 | ||||
3. | ŁUKASZEWSKI KRZYSZTOF | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-10-20 | ||||
AKADEMIA MORSKA W SZCZECINIE | ||||||||
1. | GUZE SAMBOR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ NAWIGACYJNY | 2011-11-30 | ||||
2. | KOWALSKI ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TRANSPORTU | WYDZIAŁ NAWIGACYJNY | 2011-06-29 | ||||
3. | SCHOENEICH MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ NAWIGACYJNY | 2011-03-16 | ||||
AKADEMIA FINANSÓW W WARSZAWIE | ||||||||
1. | AJCHEL MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT ZARZĄDZANIA RYZYKIEM | 2011-04-18 | ||||
2. | CHARUCKA OLGA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT FINANSÓW | 2011-05-09 | ||||
3. | KOZŁOWSKA HANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT FINANSÓW | 2011-09-28 | ||||
4. | SAWICZ BARBARA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT ZARZĄDZANIA RYZYKIEM | 2011-11-23 | ||||
5. | SZOSTAK EMILIA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT FINANSÓW | 2011-06-20 | ||||
AKADEMIA HUMANISTYCZNA IM. ALEKSANDRA GIEYSZTORA W PUŁTUSKU | ||||||||
1. | BABOR DENNY DEINLEWEI | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-09-19 | ||||
2. | CYMERSKI JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-04-07 | ||||
3. | GAWKOWSKI KRZYSZTOF KAMIL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-11-21 | ||||
4. | GORĄCY STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-10-24 | ||||
5. | GÓRKA MAREK LESZEK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-09-19 | ||||
6. | KADECKI MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-04-07 | ||||
7. | KOC KONRAD PATRYCJUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-11-21 | ||||
8. | OLORUNLOGBON-WISE ISRAEL OLU | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-09-19 | ||||
9. | OSTROWSKA BOŻENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-06-30 | ||||
10. | SZEWKO WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-12 | ||||
11. | TYC STANISŁAW ROMAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-08 | ||||
12. | WITKOWSKI KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | WYDZIAŁ HISTORYCZNY | 2011-12-15 | ||||
13. | ZHELTOVSKYY VADYM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ NAUK POLITYCZNYCH | 2011-12-12 | ||||
AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI | ||||||||
1. | KACPERCZYK MICHAŁ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-01-10 | ||||
2. | KONSIEL-KACZMAREK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-07 | ||||
3. | LIPNICKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ZARZĄDZANIA I TRANSPORTU | 2011-02-11 | ||||
4. | MAKOWSKA JUSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-11-07 | ||||
5. | MARCINKOWSKA BEATA | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-03-28 | ||||
6. | SOBCZAK TOMASZ | PLASTYCZNYCH W ZAKRESIE SZTUK PIĘKNYCH | WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY | 2011-03-28 | ||||
7. | STOBIŃSKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ZARZĄDZANIA I TRANSPORTU | 2011-02-11 | ||||
8. | WOJCZYK SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI, ZARZĄDZANIA I TRANSPORTU | 2011-02-11 | ||||
9. | WYBRANIEC MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-05-23 | ||||
AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | AWDZIEJ MARCIN | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-06-30 | ||||
2. | DENOUE MAŁGORZATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-06-30 | ||||
3. | DŁUGOSZEWSKA IWONA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-11-24 | ||||
4. | GOLONKA MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-10-06 | ||||
5. | KOCZUBA-SOBIERAJ MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-06-30 | ||||
6. | KRUKOWSKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-01-20 | ||||
7. | KULIGOWSKI ZYGMUNT | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-04-14 | ||||
8. | KUŚMIERZ ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-04-14 | ||||
9. | ŁĘSKA MONIKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-06-30 | ||||
10. | ŁUKASIEWICZ-KAMIŃSKA AGNIESZKA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-01-20 | ||||
11. | OPALIŃSKI BARTŁOMIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-01-20 | ||||
12. | TROCHIMIUK RENATA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-05-26 | ||||
13. | ZIELIŃSKI ROBERT | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO | 2011-06-30 | ||||
COLLEGIUM CIVITAS W WARSZAWIE | ||||||||
1. | KUKLIŃSKA KATARZYNA LIDIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | COLLEGIUM CIVITAS W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
2. | SZWED MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | COLLEGIUM CIVITAS W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
DOLNOŚLĄSKA SZKOŁA WYŻSZA WE WROCŁAWIU | ||||||||
1. | CZYŻ ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-05-31 | ||||
2. | JODZIS DARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-11-29 | ||||
3. | ŁAPKOWSKA BEATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-10-25 | ||||
4. | OPŁOCKA URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-06-16 | ||||
5. | SŁOWIK ANETA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PEDAGOGIKI | WYDZIAŁ NAUK PEDAGOGICZNYCH | 2011-03-24 | ||||
GÓRNOŚLĄSKA WYŻSZA SZKOŁA HANDLOWA IM. WOJCIECHA KORFANTEGO W KATOWICACH | ||||||||
1. | COPP TOMASZ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-02-22 | ||||
2. | KUBIK PIOTR | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-06-28 | ||||
POLSKO-JAPOŃSKA WYŻSZA SZKOŁA TECHNIK KOMPUTEROWYCH | ||||||||
1. | BROCKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-02-02 | ||||
2. | KARTASZYŃSKI RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-26 | ||||
3. | KUBERA ELŻBIETA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-02-02 | ||||
4. | LENKIEWICZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ INFORMATYKI | 2011-10-26 | ||||
SPOŁECZNA WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIA W ŁODZI | ||||||||
1. | BRZEZIŃSKA MAŁGORZATA ANNA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-13 | ||||
2. | GAWŁOWSKI STANISŁAW | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-03-14 | ||||
3. | STROIŃSKA EWA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-04-18 | ||||
4. | WAKUŁA MONIKA MAGDALENA | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE NAUK O ZARZĄDZANIU | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA | 2011-12-13 | ||||
SZKOŁA WYŻSZA PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ADAMCZYK-ZIENTARA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-04-15 | ||||
2. | ALBIŃSKI RAFAŁ WALDEMAR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-03-18 | ||||
3. | ALUCHNA-KUNYSZ KATARZYNA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-12-16 | ||||
4. | BRATKIEWICZ AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-01-21 | ||||
5. | DOMINIAK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2011-02-28 | ||||
6. | FILUS ANNA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-12-16 | ||||
7. | GABIŃSKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-01-21 | ||||
8. | GOLA MATEUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-11-18 | ||||
9. | JASZEWSKA DAGMARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE KULTUROZNAWSTWA | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-01-25 | ||||
10. | KUROWSKI KAROL TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH I SPOŁECZNYCH | 2011-06-14 | ||||
11. | LACH ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2011-02-28 | ||||
12. | MARKIEWICZ ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY WE WROCŁAWIU | 2011-03-02 | ||||
13. | MAZUROWSKA KAROLINA ZOFIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-12-16 | ||||
14. | NOWICKA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-04-15 | ||||
15. | ROSZAK JOANNA MARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-17 | ||||
16. | SADURSKA MAGDA ZENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-10-14 | ||||
17. | ŚCIBOR-RYLSKI MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-17 | ||||
18. | ZALEWSKI BARTOSZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-03-18 | ||||
19. | ZATORSKI MATEUSZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE PSYCHOLOGII | WYDZIAŁ PSYCHOLOGII | 2011-06-17 | ||||
UCZELNIA ŁAZARSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | KABAŃSKI WITOLD KRZYSZTOF | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI | 2011-05-26 | ||||
WYŻSZA SZKOŁA STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH W ŁODZI | ||||||||
1. | PIEŃKOWSKI GNIEWOMIR WITOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | WYDZIAŁ STUDIÓW MIĘDZYNARODOWYCH I DYPLOMACJI | 2011-12-02 | ||||
WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA MARKETINGOWEGO I JĘZYKÓW OBCYCH W KATOWICACH | ||||||||
1. | ŚWIĄTEK ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY | 2011-02-23 | ||||
AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GDYNI | ||||||||
1. | PĄCZEK BARTŁOMIEJ | WYDZIAŁ DOWODZENIA I OPERACJI MORSKICH | 2011-05-27 | |||||
AKADEMIA OBRONY NARODOWEJ W WARSZAWIE | ||||||||
1. | ANSZCZAK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
2. | BANASIK MIROSŁAW STANISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-09-27 | ||||
3. | BORYN PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
4. | BRYLONEK MAREK | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
5. | DACHOWICZ DARIUSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-04-19 | ||||
6. | DYMANOWSKI KAROL | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-10-25 | ||||
7. | FRĄCIK KRYSTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
8. | GAWEŁ SŁAWOMIR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-09-27 | ||||
9. | GWIAZDA-RZEPECKA BRYGIDA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-10-25 | ||||
10. | KUPTEL ARTUR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-06-21 | ||||
11. | KUSTRA WITOLD | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-09-27 | ||||
12. | LEŚNIEWSKI ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-06-21 | ||||
13. | LEWICKI ZBIGNIEW MARIUSZ | WOJSKOWYCH W ZAKRESIE NAUK WOJSKOWYCH | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-02-22 | ||||
14. | ŁOJEK KRZYSZTOF | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKO BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-09-27 | ||||
15. | ŁUKA PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-05-31 | ||||
16. | MALINOWSKI ZDZISŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
17. | MARCZYK MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-11-22 | ||||
18. | MAZUREK MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
19. | NOWAK DARIUSZ PIOTR | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-05-31 | ||||
20. | RODZOŚ PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUKO BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-09-27 | ||||
21. | RÓŻAŃSKI MIROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
22. | RYCZKOWSKI ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-05-17 | ||||
23. | SŁOMIANY WITOLD | WOJSKOWYCH W ZAKRESIE NAUK WOJSKOWYCH | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-02-22 | ||||
24. | SOŃTA BARBARA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
25. | TRUCHAN JAROSŁAW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-06-21 | ||||
26. | TYMIŃSKA IZABELLA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
27. | WĄSOWSKA KATARZYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-06-21 | ||||
28. | WIERCIŃSKI MICHAŁ NORBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O BEZPIECZEŃSTWIE | WYDZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO | 2011-04-19 | ||||
29. | WINKLER WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O OBRONNOŚCI | WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I DOWODZENIA | 2011-12-20 | ||||
WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W WARSZAWIE | ||||||||
1. | BRODZIK ROBERT | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-04-21 | ||||
2. | GINZLER TOBIAS | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-11-16 | ||||
3. | KAMIŃSKI PAWEŁ DANIEL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GEODEZJI I KARTOGRAFII | WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I GEODEZJI | 2011-03-10 | ||||
4. | KĘCZKOWSKA JUSTYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | WYDZIAŁ NOWYCH TECHNOLOGII I CHEMII | 2011-07-07 | ||||
5. | KELNER JAN MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-01-19 | ||||
6. | KOPYTKO MAŁGORZATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | INSTYTUT OPTOELEKTRONIKI | 2011-12-07 | ||||
7. | MIEDZIŃSKA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-06-16 | ||||
8. | PACIURA-ZADROŻNA JUSTYNA MARTA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ NOWYCH TECHNOLOGII I CHEMII | 2011-05-19 | ||||
9. | ROMANIK JANUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-12-21 | ||||
10. | SABAK GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | WYDZIAŁ CYBERNETYKI | 2011-07-05 | ||||
11. | ŚLIWA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-12-21 | ||||
12. | SZYMAŃSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | WYDZIAŁ ELEKTRONIKI | 2011-10-20 | ||||
13. | WARCHULSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-12-21 | ||||
14. | WARCHULSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-12-21 | ||||
15. | WOJTANOWSKI JACEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTRONIKI | INSTYTUT OPTOELEKTRONIKI | 2011-06-15 | ||||
16. | ZDUNIAK BEATA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHANICZNY | 2011-03-17 | ||||
17. | ZIELENKIEWICZ MARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | WYDZIAŁ MECHATRONIKI | 2011-06-29 | ||||
18. | ZIOBRO DOROTA BOŻENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | WYDZIAŁ NOWYCH TECHNOLOGII I CHEMII | 2011-03-17 | ||||
PAPIESKI WYDZIAŁ TEOLOGICZNY W WARSZAWIE | ||||||||
1. | KRUPA PAWEŁ ADAM | TEOLOGICZNYCH | PAPIESKI WYDZIAŁ TEOLOGICZNY W WARSZAWIE | 2011-06-16 | ||||
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE | ||||||||
1. | BIAŁOWĄS KRZYSZTOF ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-27 | ||||
2. | BIELAT ANDRZEJ | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
3. | BIEŃKOWSKI MIROSŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
4. | BIERNAT RYSZARD | TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY SEKCJA W TARNOWIE | 2011-06-24 | ||||
5. | GAŁECKI SEBASTIAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-03-16 | ||||
6. | GORAZDA MARCIN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-12-14 | ||||
7. | KARPIŃSKI PIOTR | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
8. | KOKOTT NORBERT JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-04-15 | ||||
9. | LEGAN MICHAŁ RYSZARD | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-09-29 | ||||
10. | MIESZCZAK STANISŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
11. | MIKOŁAJCZYK JOANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-06-15 | ||||
12. | MŚCISŁAWSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-03-02 | ||||
13. | PAWLIK JAN | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-11-25 | ||||
14. | PIEJA WIESŁAW | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
15. | PIETRUSZKA JACEK | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-05-21 | ||||
16. | SAMSEL ROBERT | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-03-25 | ||||
17. | ZBORALSKA MARIA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-10-28 | ||||
18. | ZIĘBA JADWIGA | TEOLOGICZNYCH W ZAKRESIE NAUK TEOLOGICZNYCH | WYDZIAŁ TEOLOGICZNY | 2011-06-21 | ||||
WYŻSZA SZKOŁA FILOZOFICZNO-PEDAGOGICZNA "IGNATIANUM" W KRAKOWIE | ||||||||
1. | KISIEL-DOROHINICKA CELINA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | WYDZIAŁ FILOZOFICZNY | 2011-05-05 | ||||
PLACÓWKI NAUKOWE PAN | ||||||||
1. | ADACH-KILON ALICJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-01-13 | ||||
2. | ADAMCZYK PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT FARMAKOLOGII W KRAKOWIE | 2011-11-29 | ||||
3. | ADAMSKI ŁUKASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-09-29 | ||||
4. | ALIYEVA HIJRAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-05-25 | ||||
5. | AMBORSKA RENATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-12-02 | ||||
6. | ANGI DANIELA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-01-26 | ||||
7. | ANTOSIAK-IWAŃSKA MAGDALENA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-07-05 | ||||
8. | APIECIONEK ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-01-27 | ||||
9. | AUCH MICHAŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-10-13 | ||||
10. | BĄKOWSKA MONIKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
11. | BARTELSKI ANDRZEJ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT NAUK EKONOMICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-10-20 | ||||
12. | BERNAT MICHAŁ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-04-15 | ||||
13. | BIECZYŃSKI MATEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-03-11 | ||||
14. | BIEGAŃSKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-12-02 | ||||
15. | BIELECKI JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-09-12 | ||||
16. | BŁACHUCKI MATEUSZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-02-04 | ||||
17. | BŁASIAK BARBARA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-03-14 | ||||
18. | BŁASZYK MAŁGORZATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI MOLEKULARNEJ W POZNANIU | 2011-02-01 | ||||
19. | BOGACZYK-VORMAYR MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
20. | BOLIKOWSKI ŁUKASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH W WARSZAWIE | 2011-03-11 | ||||
21. | BREGIER CEZARY | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
22. | BRZÓSKA KAMIL | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-05-10 | ||||
23. | BUCHWALD PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT INFORMATYKI TEORETYCZNEJ I STOSOWANEJ W GLIWICACH | 2011-12-22 | ||||
24. | BUDNY JAROSŁAW ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE | 2011-06-09 | ||||
25. | CAKICI OZGUR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT CHEMII BIOORGANICZNEJ W POZNANIU | 2011-06-16 | ||||
26. | CHOLAJDA PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH W WARSZAWIE | 2011-04-15 | ||||
27. | CHRUPEK MAŁGORZATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-11-30 | ||||
28. | CIUPKA TOMASZ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-10-21 | ||||
29. | CZEREDYS MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
30. | DITKOWSKI BARTOSZ MICHAŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-03-11 | ||||
31. | DO DUC THO | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
32. | DOMAŃSKA MONIKA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-02-04 | ||||
33. | DOWIERCIAŁ ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
34. | DZIEŃKOWSKI TOMASZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
35. | GABRUSIEWICZ KONRAD | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
36. | GACA WIOLETTA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO W LUBLINIE | 2011-10-28 | ||||
37. | GAJEWSKA AGNIESZKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-05-05 | ||||
38. | GANCARZ MAREK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO W LUBLINIE | 2011-06-09 | ||||
39. | GIERYNG ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-06-14 | ||||
40. | GNUTEK PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIAŁOWSKIEGO WE WROCŁAWIU | 2011-06-17 | ||||
41. | GOLDSCHNEIDER MAGDALENA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
42. | GÓRKIEWICZ TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
43. | GÓRSKA-FRĄCZEK SABINA BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-06-14 | ||||
44. | GRODECKA MAGDALENA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-06-14 | ||||
45. | GROMISZ MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INFORMATYKI | INSTYTUT BADAŃ SYSTEMOWYCH W WARSZAWIE | 2011-06-17 | ||||
46. | GRONOWSKI JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-12-12 | ||||
47. | GRONOWSKI MARCIN | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-04-18 | ||||
48. | GWOREK SYLWIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-01-17 | ||||
49. | HABEL AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-06-21 | ||||
50. | HADAM URSZULA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-04-18 | ||||
51. | HOLC KATARZYNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-24 | ||||
52. | HORODEK PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-10-10 | ||||
53. | HOSER PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-07-05 | ||||
54. | HOVIIANNISYAN HAYK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-10-10 | ||||
55. | HYZ KAROLINA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
56. | JAMRÓZ PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | INSTYTUT MECHANIKI GÓROTWORU W KRAKOWIE | 2011-12-13 | ||||
57. | JANOWSKA BEATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
58. | JANUS ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT METALURGII I INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ IM. ALEKSANDRA KRUPKOWSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-06-02 | ||||
59. | JANUSZEWICZ ELŻBIETA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
60. | JASIŃSKA ANNA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT DENDROLOGII W KÓRNIKU | 2011-05-27 | ||||
61. | JASIŃSKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-10-20 | ||||
62. | JÓRDECZKA MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-11-10 | ||||
63. | JÓZEFOWICZ IWONA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-03-30 | ||||
64. | JÓŹWIKOWSKI MICHAŁ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
65. | JUSUPOVIĆ MONIKA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
66. | KACPRZAK MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
67. | KACZKOWSKI JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI MOLEKULARNEJ W POZNANIU | 2011-06-21 | ||||
68. | KALISKI BARTOSZ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-05-05 | ||||
69. | KAMIŃSKA KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE | 2011-06-09 | ||||
70. | KARASIŃSKI DARIUSZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-11-30 | ||||
71. | KARCZEWSKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-12-08 | ||||
72. | KARKOWSKA MARTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-27 | ||||
73. | KASPERSKI ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-03-10 | ||||
74. | KĘDZIERSKI ADAM | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-10-13 | ||||
75. | KĘDZIERSKI MARCIN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
76. | KIERZEK-TRZECIAK PAULINA MAŁGORZATA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH W WARSZAWIE | 2011-02-15 | ||||
77. | KIEWISZ JOLANTA WIESŁAWA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE | 2011-11-22 | ||||
78. | KILISZEK AGNIESZKA LUDMIŁA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT CHEMII BIOORGANICZNEJ W POZNANIU | 2011-11-08 | ||||
79. | KLIMENTOWSKI JAROSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WARSZAWIE | 2011-03-25 | ||||
80. | KLYMENKO OLESYA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-07-11 | ||||
81. | KNIŻEWSKI ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOFIZYKI | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-01 | ||||
82. | KNOFF WOJCIECH | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-24 | ||||
83. | KOKOT MAREK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-06-30 | ||||
84. | KORTYKA ANNA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-03-31 | ||||
85. | KOSZOWY MARTA DOMINIKA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH W WARSZAWIE | 2011-12-13 | ||||
86. | KOSZYKOWSKA MARLENA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE | 2011-06-09 | ||||
87. | KOWAL PAWEŁ ROBERT | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH W WARSZAWIE | 2011-01-28 | ||||
88. | KOWALSKA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-02-23 | ||||
89. | KOŹBIAŁ MAŁGORZATA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-10-24 | ||||
90. | KRAŚNICKI ADAM ANDRZEJ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
91. | KRASZEWSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA W POZNANIU | 2011-12-07 | ||||
92. | KRZEMIŃSKA IZABELA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO W LUBLINIE | 2011-04-01 | ||||
93. | KUBICKI MAREK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-11-16 | ||||
94. | KUPNIEWSKA ANNA DOROTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
95. | KUREK WALDEMAR RYSZARD | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
96. | KURZĘPA ANETA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-03-11 | ||||
97. | KUSINA ALEKSANDER | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-06-27 | ||||
98. | KUŚMIDER MACIEJ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT FARMAKOLOGII W KRAKOWIE | 2011-06-07 | ||||
99. | KUŚWIK PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI MOLEKULARNEJ W POZNANIU | 2011-02-01 | ||||
100. | KUSZCZYK MAGDALENA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-12-08 | ||||
101. | LANCZEWSKI TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-02-14 | ||||
102. | LASEK WOJCIECH WIKTOR | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
103. | ŁAWNICZAK MICHAŁ PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-09-29 | ||||
104. | LEBIEDZIŃSKA MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
105. | LEŚNIEWSKI ADAM | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-01-24 | ||||
106. | LEVINTANT-ZAYONTS NEONILA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-03-31 | ||||
107. | LEWANDOWSKA MARZENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA W POZNANIU | 2011-12-07 | ||||
108. | LISOWSKA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-11-30 | ||||
109. | LOSSON KATARZYNA ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
110. | ŁUKA GRZEGORZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
111. | ŁUKOMSKA JOLANTA ALDONA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-01 | ||||
112. | MACIE JEWSKA-MROCZEK EWA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-02-23 | ||||
113. | MADYS ANNA MAGDALENA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH W WARSZAWIE | 2011-06-21 | ||||
114. | MAJER JAKUB | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
115. | MAJEWSKA KATARZYNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-01-27 | ||||
116. | MAJEWSKA RENATA KRYSTYNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH W WARSZAWIE | 2011-06-21 | ||||
117. | MAJEWSKI ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
118. | MAJ TOMASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-06-14 | ||||
119. | MAKAREWICZ MAGDALENA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-06-13 | ||||
120. | MALECKI PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-10-10 | ||||
121. | MALINOWSKI PAWEŁ HENRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-04-14 | ||||
122. | MARUSZAK ALEKSANDRA ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-10-13 | ||||
123. | MASIEWICZ PAWEŁ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-12-08 | ||||
124. | MIELNICZAK GRAŻYNA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-02-23 | ||||
125. | MIELOSZYK MAGDALENA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-04-14 | ||||
126. | MISZTAL KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-12-02 | ||||
127. | MŁYNARCZEWSKA ANNA RENATA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-03-11 | ||||
128. | MOJSAK KAJETAN | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE LITERATUROZNAWSTWA | INSTYTUT BADAŃ LITERACKICH W WARSZAWIE | 2011-12-13 | ||||
129. | MYALSKI SZYMON | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-12-19 | ||||
130. | MYSIAKOWSKA-MUSZYŃSKA JOLANTA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-05-05 | ||||
131. | NAJDA-BERNATOWICZ ANDŻELIKA MELANIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
132. | NALEWAJKO KRZYSZTOF | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WARSZAWIE | 2011-06-30 | ||||
133. | NIEŁACZNA MARIA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-03-11 | ||||
134. | NITA BLANKA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-01-27 | ||||
135. | NOWAKOWSKI BERNARD | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
136. | NOWOGRÓDZKI MARCIN TOMASZ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
137. | OCHMAN KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT SYSTEMATYKI I EWOLUCJI ZWIERZĄT W KRAKOWIE | 2011-12-12 | ||||
138. | OLENA VAKULIUK | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
139. | ORZECHOWSKA DARIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH W WARSZAWIE | 2011-03-25 | ||||
140. | OSIECKA KATARZYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
141. | OSTASZEWSKA URSZULA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-06-09 | ||||
142. | OZGA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-05-09 | ||||
143. | PASZKIEWICZ OLGIERD PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE NAUK O POLITYCE | INSTYTUT STUDIÓW POLITYCZNYCH W WARSZAWIE | 2011-10-28 | ||||
144. | PAWLAK-ADAMSKA EDYTA AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-06-14 | ||||
145. | PAWLAK ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY DOŚWIADCZALNEJ I KLINICZNEJ IM. MIROSŁAWA MOSSAKOWSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-10-13 | ||||
146. | PAWLAK JACEK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-06-17 | ||||
147. | PAWLAK MIKOŁAJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-27 | ||||
148. | PAWŁOWSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
149. | PĘCHERZEWSKA RÓŻA JADWIGA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-05-09 | ||||
150. | PERKOWSKI PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-12-16 | ||||
151. | PIECHOWSKA JOANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
152. | PIEKARZ JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO W LUBLINIE | 2011-10-28 | ||||
153. | PIETRZYK-LE AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-06-20 | ||||
154. | PŁOCIŃSKI PRZEMYSŁAW ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOLOGII MEDYCZNEJ W ŁODZI | 2011-10-20 | ||||
155. | PODSIADŁY-MARCZYKOWSKA TERESA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-02-22 | ||||
156. | POLIT ALEKSANDER | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-05-09 | ||||
157. | PROTAS ANNA MARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
158. | PUDŁO ANNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
159. | RASIŃSKI PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOFIZYKI | INSTYTUT GEOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-01-27 | ||||
160. | REDA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA WODNEGO W GDAŃSKU | 2011-11-22 | ||||
161. | ROMANYUK DARIA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-10-11 | ||||
162. | ROZPĄDEK PIOTR | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-06-21 | ||||
163. | RUSINEK ANNA | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-01-27 | ||||
164. | RYDZANICZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA W POZNANIU | 2011-06-17 | ||||
165. | RZESZOTARSKA-NOWAKIEWICZ ALEKSANDRA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-05-19 | ||||
166. | SADLEJ AGNIESZKA SYLWIA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
167. | SĄDOWSKI ALEKSANDER | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
168. | SAWA JOANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-06-20 | ||||
169. | SĘKOWSKA-KOZŁOWSKA KATARZYNA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-04-01 | ||||
170. | SEKUŁA KRZYSZTOF DARIUSZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT PODSTAWOWYCH PROBLEMÓW TECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-06-30 | ||||
171. | SIŁKA PIOTR | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
172. | SKOLIMOWSKA JUSTYNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
173. | SKORUPA PIOTR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-05-13 | ||||
174. | SKUPIŃSKI PAWEŁ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-05-19 | ||||
175. | SŁAWIŃSKA MAGDALENA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-12-05 | ||||
176. | ŚLIWA MICHAŁ | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT KATALIZY I FIZYKOCHEMII POWIERZCHNI W KRAKOWIE | 2011-11-03 | ||||
177. | SMAJEK EWA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
178. | ŚMIERCIEW KAMIL LESZEK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-10-20 | ||||
179. | SOBOLEWSKI ALEKSANDER | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
180. | SOBOLEWSKI ARTUR | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-10-07 | ||||
181. | SOLECKI WOJCIECH | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT FARMAKOLOGII W KRAKOWIE | 2011-11-29 | ||||
182. | SOSNOWSKI WOJCIECH | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT SLAWISTYKI W WARSZAWIE | 2011-06-20 | ||||
183. | SROKA-BARTNICKA ANNA AGNIESZKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-09-26 | ||||
184. | STACHOWSKA-PIĘTKA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-05-24 | ||||
185. | STEFAN DOROTA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-10-10 | ||||
186. | STĘPNIAK MARCIN | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-03-30 | ||||
187. | STRAUB ODELE | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE ASTRONOMII | CENTRUM ASTRONOMICZNE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
188. | STROBIN FILIP | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
189. | STSEFANOVICH VIKTAR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-24 | ||||
190. | STYPUŁA JACEK | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-11-07 | ||||
191. | ŚWIECH ŁUKASZ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
192. | ŚWIETLICKA IZABELA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-01-25 | ||||
193. | ŚWIRSZCZ GRZEGORZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-06-09 | ||||
194. | ŚWISŁOCKI TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-02-24 | ||||
195. | ŚWITALSKA MARTA AGNIESZKA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-03-11 | ||||
196. | SYSKA ZBIGNIEW | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-06-16 | ||||
197. | SZADKOWSKA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-05-27 | ||||
198. | SZAFRAŃSKI PATRYK | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-12-09 | ||||
199. | SZCZERBA MACIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT METALURGII I INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ IM. ALEKSANDRA KRUPKOWSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-06-02 | ||||
200. | SZCZERBA MAREK | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-06-17 | ||||
201. | SZELĄG ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-12-09 | ||||
202. | SZLAWSKA MARIA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIAŁOWSKIEGO WE WROCŁAWIU | 2011-06-17 | ||||
203. | SZMYTKIEWICZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT BUDOWNICTWA WODNEGO W GDAŃSKU | 2011-11-22 | ||||
204. | SZULC PAWEŁ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE HISTORII | INSTYTUT HISTORII IM. TADEUSZA MANTEUFFLA W WARSZAWIE | 2011-11-03 | ||||
205. | TABOROWSKI MACIEJ | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-01-21 | ||||
206. | TKACHENKO OLEKSANDR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIAŁOWSKIEGO WE WROCŁAWIU | 2011-06-17 | ||||
207. | TOKAR KAMIL | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-10-10 | ||||
208. | TOMCZAK KINGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT GENETYKI CZŁOWIEKA W POZNANIU | 2011-12-07 | ||||
209. | TROĆ MAGDALENA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-02-22 | ||||
210. | TRUSHKIN SERGIY | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-03-31 | ||||
211. | TRYBAŁA ANNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT KATALIZY I FIZYKOCHEMII POWIERZCHNI W KRAKOWIE | 2011-06-02 | ||||
212. | TRZECIECKI MACIEJ | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ARCHEOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-06-16 | ||||
213. | TYBURCZY MAGDALENA EWA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-01-13 | ||||
214. | URBAŃSKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-07-01 | ||||
215. | URBONAITE DALIA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE FILOZOFII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-01-26 | ||||
216. | VAKULIUK OLENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
217. | VOLOSHCHUK IRYNA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII FIZYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-06-20 | ||||
218. | WĄCHAŁA TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-07-11 | ||||
219. | WALCZAK KATARZYNA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-12-16 | ||||
220. | WALCZAK-KOWALSKA MAJA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
221. | WANDOWSKI TOMASZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE MECHANIKI | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-10-20 | ||||
222. | WARCHOŁ MICHAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOLOGII | INSTYTUT NAUK GEOLOGICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-06-17 | ||||
223. | WĄSOWICZ MICHAŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA | INSTYTUT ROZRODU ZWIERZĄT I BADAŃ ŻYWNOŚCI W OLSZTYNIE | 2011-06-09 | ||||
224. | WAWRZYNIAK MARCIN | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
225. | WERPACHOWSKA AGNIESZKA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
226. | WERWIŃSKI MIROSŁAW | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI MOLEKULARNEJ W POZNANIU | 2011-11-22 | ||||
227. | WINCZURA ALICJA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-10-11 | ||||
228. | WIŚNIEWSKI RAFAŁ | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-03-30 | ||||
229. | WITARSKI TADEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT FARMAKOLOGII W KRAKOWIE | 2011-11-29 | ||||
230. | WITCZUK JULIA JUDYTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | MUZEUM I INSTYTUT Z00LOGII W WARSZAWIE | 2011-05-18 | ||||
231. | WITKOWSKA-BARAN MARTA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
232. | WOJCIECHOWSKA BARBARA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BOTANIKI IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W KRAKOWIE | 2011-02-23 | ||||
233. | WOJCIECHOWSKI CEZARY | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ | INSTYTUT BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ W WARSZAWIE | 2011-06-03 | ||||
234. | WOJCIECHOWSKI TOMASZ | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-16 | ||||
235. | WOJEWODA MARTA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT BIOLOGII DOŚWIADCZALNEJ IM. MARCELEGO NENCKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-30 | ||||
236. | WOLAŃSKI MARCIN PRZEMYSŁAW | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII | INSTYTUT IMMUNOLOGII I TERAPII DOŚWIADCZALNEJ IM. LUDWIKA HIRSZFELDA WE WROCŁAWIU | 2011-03-11 | ||||
237. | WORONOWICZ WIESŁAWA MONIKA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT CHEMII BIOORGANICZNEJ W POZNANIU | 2011-06-16 | ||||
238. | WOŹNIAK ANNA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE ETNOLOGII | INSTYTUT ARCHEOLOGII I ETNOLOGII W WARSZAWIE | 2011-11-10 | ||||
239. | WOŹNICA MAGDALENA | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-05-27 | ||||
240. | WRÓBEL URSZULA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE JĘZYKOZNAWSTWA | INSTYTUT SLAWISTYKI W WARSZAWIE | 2011-10-24 | ||||
241. | WRZESIŃSKI MICHAŁ ANDRZEJ | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
242. | WRZODAK JAKUB | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT NISKICH TEMPERATUR I BADAŃ STRUKTURALNYCH IM. WŁODZIMIERZA TRZEBIAŁOWSKIEGO WE WROCŁAWIU | 2011-06-17 | ||||
243. | WYŁUPEK GRZEGORZ | MATEMATYCZNYCH W ZAKRESIE MATEMATYKI | INSTYTUT MATEMATYCZNY W WARSZAWIE | 2011-10-27 | ||||
244. | ZABILA YEVIIEN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO W KRAKOWIE | 2011-09-12 | ||||
245. | ZAGUŁA GRZEGORZ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT AGROFIZYKI IM. BOHDANA DOBRZAŃSKIEGO W LUBLINIE | 2011-12-16 | ||||
246. | ZAJĄC ADRIAN KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | CENTRUM BADAŃ MOLEKULARNYCH I MAKROMOLEKULARNYCH W ŁODZI | 2011-02-23 | ||||
247. | ZAJFERT MICHAŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT NAUK EKONOMICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-12-13 | ||||
248. | ZAMBROŃ BARTOSZ KRZYSZTOF | CHEMICZNYCH W ZAKRESIE CHEMII | INSTYTUT CHEMII ORGANICZNEJ W WARSZAWIE | 2011-02-25 | ||||
249. | ZARĘBA - KOZIOŁ MONIKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
250. | ZAWIRSKA PATRYCJA | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-04-15 | ||||
251. | ZAWISKA IZABELA | O ZIEMI W ZAKRESIE GEOGRAFII | INSTYTUT GEOGRAFII I PRZESTRZENNEGO ZAGOSPODAROWANIA W WARSZAWIE | 2011-10-12 | ||||
252. | ZIELIŃSKA IWONA | HUMANISTYCZNYCH W ZAKRESIE SOCJOLOGII | INSTYTUT FILOZOFII I SOCJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
253. | ZIELIŃSKI MARCIN | PRAWNYCH W ZAKRESIE PRAWA | INSTYTUT NAUK PRAWNYCH W WARSZAWIE | 2011-05-27 | ||||
254. | ŻURAWSKA ANNA | BIOLOGICZNYCH W ZAKRESIE BIOCHEMII | INSTYTUT BIOCHEMII I BIOFIZYKI W WARSZAWIE | 2011-06-28 | ||||
255. | ŻYWICA GRZEGORZ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT MASZYN PRZEPŁYWOWYCH IM. ROBERTA SZEWALSKIEGO W GDAŃSKU | 2011-01-27 | ||||
INSTYTUTY NAUKOWO-BADAWCZE | ||||||||
1. | ABRAMOWICZ AGNIESZKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-08 | ||||
2. | BAKUŁA-ZALEWSKA ELWIRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
3. | BANTSAR ALIAKSANDR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-06-21 | ||||
4. | BARANOWSKA JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
5. | BARTUZI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-11-04 | ||||
6. | BIŃKA AGNIESZKA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN - PIB W RADZIKOWIE | 2011-10-25 | ||||
7. | BŁASIŃSKA-PRZERWA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-10-06 | ||||
8. | BŁAŻ WITOLD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-10-20 | ||||
9. | BOCHNIEWSKA VIOLETTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-02-16 | ||||
10. | BOJDYS-SZYNDLAR MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
11. | BORAWSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-03-16 | ||||
12. | BUKOWSKI PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-10-03 | ||||
13. | BURAS PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | INSTYTUT RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO IM. STANISŁAWA SAKOWICZA W OLSZTYNIE | 2011-05-16 | ||||
14. | BYCZYŃSKA MAŁGORZATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W POZNANIU | 2011-06-21 | ||||
15. | CHMIELIŃSKI PAWEŁ | EKONOMICZNYCH W ZAKRESIE EKONOMII | INSTYTUT EKONOMIKI ROLNICTWA I GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-12-20 | ||||
16. | CIEŚLIK ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-03-23 | ||||
17. | CYBULSKA-STOPA BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
18. | CZYSTOWSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-06-09 | ||||
19. | DĄBROWSKI MIECZYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE | 2011-12-20 | ||||
20. | DANSONKA-MIESZKOWSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
21. | DOBROWOLSKA DANUTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-04-19 | ||||
22. | DOBRUT MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
23. | DOKTOR JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PIB W KRAKOWIE | 2011-05-11 | ||||
24. | DOROSZCZYK LECH | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | INSTYTUT RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO IM. STANISŁAWA SAKOWICZA W OLSZTYNIE | 2011-05-16 | ||||
25. | DROGOSIEWICZ MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-03-17 | ||||
26. | DYBOWSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-06-09 | ||||
27. | DYŃSKA ELEONORA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
28. | DZIENIECKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-11-30 | ||||
29. | DZIERŻAK PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-06-21 | ||||
30. | DZIERŻANOWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-03-16 | ||||
31. | FILIPCZAK PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
32. | FLOREK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
33. | FRAŚ ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN - PIB W RADZIKOWIE | 2011-10-25 | ||||
34. | FRITZ-RDZANEK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE | 2011-09-20 | ||||
35. | GDOWICZ-KŁOSOK AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-11-23 | ||||
36. | GÓJSKA ANETA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-12-06 | ||||
37. | GRENDA TOMASZ | WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-11-30 | ||||
38. | GRUDNY JACEK | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
39. | GRZEŚKOWIAK PRZEMYSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ROLNICZEJ | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2011-06-08 | ||||
40. | GUGAŁA-IWANIUK MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
41. | GURGUL ARTUR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PIB W KRAKOWIE | 2011-03-02 | ||||
42. | HAMPEL RAFAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
43. | HANDZELEWICZ BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-12-21 | ||||
44. | HERMAN WALDEMAR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-11-30 | ||||
45. | HUTKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
46. | JAGIEŁŁOWICZ-KOWALSKA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-02-17 | ||||
47. | JAKIMIUK STANISŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-08 | ||||
48. | JAROSZ MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
49. | JASZCZYŃSKI JACEK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-31 | ||||
50. | JAWORSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-02-23 | ||||
51. | JĘDRZEJCZAK KAROL | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-12-06 | ||||
52. | JELONEK KAROL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
53. | JEŻEWSKA ANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-06-09 | ||||
54. | JURKOWSKI ANDRZEJ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY | 2011-03-08 | ||||
55. | KAJDY ANNA KARINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE | 2011-04-19 | ||||
56. | KIELOCH RENATA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT UPRAWY, NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-06-01 | ||||
57. | KLECZKOWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-06-15 | ||||
58. | KLISZ MARCIN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
59. | KLUŚ ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-06-15 | ||||
60. | KÖHLER ALEKSANDRA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-11-23 | ||||
61. | KOMOSIŃSKA KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
62. | KOTERAS ALEKSANDRA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA W KATOWICACH | 2011-09-21 | ||||
63. | KOWALCZYK MAREK GRZEGORZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-04-20 | ||||
64. | KOWALSKI PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE | 2011-12-20 | ||||
65. | KOZAJDA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. JERZEGO NOFERA W ŁODZI | 2011-02-25 | ||||
66. | KOZIARKIEWICZ MARIA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
67. | KOZIŃSKA MONIKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-10-06 | ||||
68. | KOZUBAL MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT TECHNOLOGII MATERIAŁÓW ELEKTRONICZNYCH W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
69. | KRAWCZYK KAROL | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
70. | KRZYŻANOWSKA JUSTYNA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT UPRAWY, NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-12-13 | ||||
71. | KUKLA HENRYK | ROLNICZYCH W ZAKRESIE KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA | INSTYTUT UPRAWY, NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-12-13 | ||||
72. | KURPIEWSKI WALDEMAR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-04-20 | ||||
73. | ŁAWNICZAK SEBASTIAN WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-06-13 | ||||
74. | ŁĘCKA RENATA RÓŻA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT MATKI I DZIECKA W WARSZAWIE | 2011-04-19 | ||||
75. | LOREK ANETA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W WARSZAWIE | 2011-04-14 | ||||
76. | LORKIEWICZ JERZY | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-03-29 | ||||
77. | ŁUDZIK MAJA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
78. | MACEK PAWEŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
79. | MACH ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-07 | ||||
80. | MAJKA MICHAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
81. | MARCZYK ELŻBIETA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
82. | MASIEWICZ MARIUSZ PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-03-23 | ||||
83. | MATRAS JAN | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA W WARSZAWIE | 2011-03-28 | ||||
84. | MICHALIK MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCYNY LOTNICZEJ W WARSZAWIE | 2011-05-25 | ||||
85. | MIJAKOWSKI PIOTR | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-06-21 | ||||
86. | MŁYŃSKI RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-04-19 | ||||
87. | NIEMIRSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-04-21 | ||||
88. | NOWACKA ANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN -PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W POZNANIU | 2011-03-14 | ||||
89. | NOWIŃSKI EMIL | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-06-13 | ||||
90. | OLCZAK MIESZKO | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
91. | OLIK ROMAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT MECHANIKI PRECYZYJNEJ W WARSZAWIE | 2011-03-17 | ||||
92. | OPIAL-GAŁUSZKA URSZULA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | INSTYTUT METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE | 2011-12-20 | ||||
93. | OPOKA LUCYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-05-12 | ||||
94. | OPOLSKI MAKSYMILIAN | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-10-18 | ||||
95. | ORCZYKOWSKI MICHAŁ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-06-30 | ||||
96. | PAMUŁA-PIŁAT JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
97. | PAPIS BARTŁOMIEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE | 2011-06-29 | ||||
98. | PARNOWSKA DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-07 | ||||
99. | PAZUR ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-03-23 | ||||
100. | PĘDZIWIATR KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
101. | PETRYKA JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-11-29 | ||||
102. | PIELACIŃSKI KONRAD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT HEMATOLOGII I TRANSFUZJOLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-05 | ||||
103. | PISARSKA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-07 | ||||
104. | PLICH JAROSŁAW | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT HODOWLI I AKLIMATYZACJI ROŚLIN - PIB W RADZIKOWIE | 2011-12-15 | ||||
105. | POLITAŃSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. JERZEGO NOFERA W ŁODZI | 2011-02-25 | ||||
106. | PRACOŃ RADOSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-06-30 | ||||
107. | PRĘDKI SEBASTIAN | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE GÓRNICTWA I GEOLOGII INŻYNIERSKIEJ | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA W KATOWICACH | 2011-06-14 | ||||
108. | PRĘGOWSKA-CHWAŁA BARBARA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-03-29 | ||||
109. | PROT-KLINGER KATARZYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-07 | ||||
110. | PRUS PAWEŁ | ROLNICZYCH W ZAKRESIE RYBACTWA | INSTYTUT RYBACTWA ŚRÓDLĄDOWEGO IM. STANISŁAWA SAKOWICZA W OLSZTYNIE | 2011-11-25 | ||||
111. | PRZYBYLSKI JAROSŁAW LUDOMIR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W WARSZAWIE | 2011-10-20 | ||||
112. | PRZYBYŚ MARCIN | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT UPRAWY, NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-12-14 | ||||
113. | RADZIWIŁŁ KONSTANTY | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-06-15 | ||||
114. | RADZYMIŃSKA-CHRUŚCIEL BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-03-30 | ||||
115. | RATAJCZAK RENATA | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-04-12 | ||||
116. | REKOSZ MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
117. | REMBAK-SZYNKIEWICZ JUSTYNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-11-23 | ||||
118. | ROCZNIAK BOŻENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-04-07 | ||||
119. | RÓŻYCKI MIROSŁAW KONRAD | WETERYNARYJNYCH | PAŃSTWOWY INSTYTUT WETERYNARYJNY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W PUŁAWACH | 2011-11-30 | ||||
120. | SADOWSKI TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-03-16 | ||||
121. | SAJDA KRZYSZTOF ADAM | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-03-23 | ||||
122. | SAWICKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-06-02 | ||||
123. | SEROCZYŃSKA MAŁGORZATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-05-19 | ||||
124. | SKALSKA JANINA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
125. | SKRĘT-MAGIERŁO JOANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-12-21 | ||||
126. | SMOTER MARTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
127. | ŚNIETURA MIROSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-10-26 | ||||
128. | SOBOLEWSKA-DRYJAŃSKA JOLANTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-11-30 | ||||
129. | SOBOLEWSKI ANDRZEJ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE | 2011-03-24 | ||||
130. | SÓJKA MICHAŁ WOJCIECH | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWY I EKSPLOATACJI MASZYN | INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH W WARSZAWIE | 2011-10-03 | ||||
131. | SOKOŁOWSKA MARTA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
132. | ŚPIEWAK MATEUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-02-01 | ||||
133. | STASIOŁEK MARIUSZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-10-19 | ||||
134. | STĘPIEŃ TOMASZ | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
135. | SUŁAT-SYNCEREK DOROTA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI" W ŁODZI | 2011-06-30 | ||||
136. | SUPLIŃSKA MARIA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | GŁÓWNY INSTYTUT GÓRNICTWA W KATOWICACH | 2011-03-21 | ||||
137. | SZAŁAŃSKI PRZEMYSŁAW | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-12-21 | ||||
138. | SZCZYGIELSKA AGNIESZKA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TECHNOLOGII CHEMICZNEJ | INSTYTUT CHEMII PRZEMYSŁOWEJ IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W WARSZAWIE | 2011-09-08 | ||||
139. | SZPECHCIŃSKI ADAM | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
140. | SZUMNIAK RYSZARD | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-12-14 | ||||
141. | TELKA EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-09-28 | ||||
142. | TOPOLSKI PIOTR | ROLNICZYCH W ZAKRESIE ZOOTECHNIKI | INSTYTUT ZOOTECHNIKI - PIB W KRAKOWIE | 2011-06-15 | ||||
143. | TRZMIEL KATARZYNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W POZNANIU | 2011-06-21 | ||||
144. | TURKIEWICZ RAFAŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-06-16 | ||||
145. | TYSZKOWSKA MAGDALENA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT PSYCHIATRII I NEUROLOGII W WARSZAWIE | 2011-12-01 | ||||
146. | URBAN EWA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | NARODOWY INSTYTUT ZDROWIA PUBLICZNEGO - PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY | 2011-01-26 | ||||
147. | UZIĘBŁO-ŻYCZKOWSKA BEATA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-11-23 | ||||
148. | VIET HUNG NGUYEN | FIZYCZNYCH W ZAKRESIE FIZYKI | INSTYTUT PROBLEMÓW JĄDROWYCH IM. ANDRZEJA SOŁTANA W ŚWIERKU | 2011-01-29 | ||||
149. | WACH PIOTR | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ | INSTYTUT MECHANIKI PRECYZYJNEJ W WARSZAWIE | 2011-06-21 | ||||
150. | WAKULIŃSKA ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT "POMNIK - CENTRUM ZDROWIA DZIECKA" W WARSZAWIE | 2011-02-17 | ||||
151. | WARYCHA JOANNA | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-03-17 | ||||
152. | WĄS RADOSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI | INSTYTUT ŁĄCZNOŚCI - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-06-20 | ||||
153. | WESOŁOWSKI PIOTR | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCZNY W WARSZAWIE | 2011-11-23 | ||||
154. | WIĘCH PRZEMYSŁAW | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE | 2011-01-20 | ||||
155. | WIELEBA PAWEŁ | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE ELEKTROTECHNIKI | INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI W WARSZAWIE | 2011-02-03 | ||||
156. | WILCZYŃSKI ROMUALD | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE BUDOWNICTWA | INSTYTUT TECHNIKI BUDOWLANEJ W WARSZAWIE | 2011-06-29 | ||||
157. | WÓJCIK ANNA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-10-18 | ||||
158. | WOLSZAKIEWICZ JADWIGA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE MEDYCYNY | INSTYTUT KARDIOLOGII IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE | 2011-11-29 | ||||
159. | WRONA AGNIESZKA | MEDYCZNYCH W ZAKRESIE BIOLOGII MEDYCZNEJ | CENTRUM ONKOLOGII - INSTYTUT IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WARSZAWIE | 2011-02-23 | ||||
160. | ZAMOJSKA JOANNA | ROLNICZYCH W ZAKRESIE AGRONOMII | INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W POZNANIU | 2011-03-14 | ||||
161. | ZAWADZKA ANNA | LEŚNYCH W ZAKRESIE LEŚNICTWA | INSTYTUT BADAWCZY LEŚNICTWA W WARSZAWIE | 2011-12-15 | ||||
162. | ZRADZIŃSKI PATRYK | TECHNICZNYCH W ZAKRESIE INŻYNIERII ŚRODOWISKA | CENTRALNY INSTYTUT OCHRONY PRACY - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY W WARSZAWIE | 2011-11-04 |