Wprowadzenie zmian w powierzchni nadleśnictw: Kielce, Łagów, Ruda Maleniecka i Staszów, utworzenie nowego Nadleśnictwa Daleszyce oraz określenie zasięgu terytorialnego tych nadleśnictw w regionalnej dyrekcji Lasów Państwowych Radom.
B.I.LP.2006.6.25
Akt obowiązującyZARZĄDZENIE NR 23
Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych
z dnia 7 czerwca 2006 r.
w sprawie wprowadzenia zmian w powierzchni nadleśnictw: Kielce, Łagów, Ruda Maleniecka i Staszów, utworzenia nowego Nadleśnictwa Daleszyce oraz określenia zasięgu terytorialnego tych nadleśnictw w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Radom
Na podstawie art. 32, ust. 3, pkt 2 i art. 33, ust. 1 ustawy z 28 września 1991 r. o lasach (jednolity tekst w Dz. U. z 2005 r., nr 45, poz. 435, z późniejszymi zmianami) oraz w związku z § 3, ust. 3 zarządzenia nr 30 dyrektora generalnego Lasów Państwowych z 29 listopada 1996 r. w sprawie obrębów leśnych zarządza się, co następuje:
1. Z obrębu leśnego Kurozwęki w Nadleśnictwie Staszów wyłącza się oddziały: 1, 1A, 2-62, 62A, 62B, 62C, 63-88, 88A, 89, 901-906, 908-909, 929-931 o łącznej powierzchni 2.753,24 ha, które włącza się do obrębu leśnego Nieskurzów w Nadleśnictwie Łagów.
2. Z Nadleśnictwa Kielce wyłącza się obręb leśny Marzysz o powierzchni 4.633,44 ha, który włącza się do nowo tworzonego Nadleśnictwa Daleszyce.
3. Z Nadleśnictwa Łagów wyłącza się obręby leśne: Daleszyce o powierzchni 4.059,95 ha i Szczecno o obszarze 3.706,73 ha, które włącza się do nowo tworzonego Nadleśnictwa Daleszyce.
4. Z Nadleśnictwa Ruda Maleniecka wyłącza się obręb leśny Snochowice o powierzchni 5.902,50 ha, który włącza się do Nadleśnictwa Kielce.
5. Przenosi się siedzibę Nadleśnictwa Kielce z Daleszyc do Kielc.
1. Nadleśnictwo Daleszyce 12.400,12 ha, w tym obręby leśne: Daleszyce 4.059,95 ha, Marzysz 4.633,44 ha i Szczecno 3.706,73 ha.
2. Nadleśnictwo Kielce 16.629,51 ha, w tym obręby leśne: Dyminy 5.785,07 ha, Kielce 4.941 ha i Snochowice 5.902,50 ha.
3. Nadleśnictwo Łagów 14.667,66 ha, w tym obręby leśne: Łagów 7.667,04 ha i Nieskurzów 7.000,62 ha.
4. Nadleśnictwo Ruda Maleniecka 11.804,99 ha, w tym obręby leśne: Radoszyce 4.697,01 ha i Ruda Maleniecka 7.107,98 ha.
5. Nadleśnictwo Staszów 20.214,74 ha, w tym obręby leśne: Golejów 10.688,54 ha, Klimontów 5.693,62 ha i Kurozwęki 3.832,58 ha.
ZAŁĄCZNIK
Zasięg terytorialny Nadleśnictw: Daleszyce, Kielce, Łagów, Ruda Maleniecka, Staszów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Radom.
Zasięg terytorialny Nadleśnictw: Daleszyce, Kielce, Łagów, Ruda Maleniecka, Staszów w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Radom.
Lp. | Nadleśnictwo | Województwo, powiat, gmina | Obręby ewidencyjnne |
1 | 2 | 3 | 4 |
1. | Daleszyce | ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki | Belno "cz.", Napęków |
Bieliny | |||
Daleszyce | Borków, Brzechów, Cisów, Daleszyce, Danków Wójtostwo, Komórki, Kranów, Marzysz, Mójcza, Niestachów, Niwy Daleszyckie, Sieraków, Smyków, Słopiec, Suków "cz.", Szczecno, Trzemosna, Widełki "cz." | ||
Górno | Bęczków, Cedzyna, Górno, Górno-Parcele, Krajno I, Krajno II "cz.", Krajno Parcele, Krajno Zagórze, Leszczyny, Podmąchocice, Radlin, Skorzeszyce, Wola Jachowa | ||
Masłów | Wola Kopcowa | ||
Morawica | Brudzów, Chałupki, Chmielowice, Dębska Wola, Drochów Dolny, Drochów Górny, Kawczyn, Łabędziów, Morawica, Obice, Radomice, Wola Morawicka, Zaborze, Zbrza | ||
Pierzchnica | Czarna, Górki, Holendry, Kalina Górecka, Pierzchnianka, Pierzchnica, Skrzelczyce, Ujmy | ||
2. | Kielce | ŚWIĘTOKRZYSKIE | wszystkie |
M. Kielce | |||
kielecki | wszystkie | ||
M. Chęciny | |||
Chęciny | wszystkie | ||
Daleszyce | Suków "cz." | ||
Łopuszno | Antonielów, Czałczyn, Czartoszowy, Dobrzeszów, Eustachów, Fanisławice, Gnieździska, Grabownica, Jasień, Jedle, Józefina, Krężołek, Łopuszno, Marianów, Nowek, Olszówka, Piotrowiec, Podewsie, Rudniki "cz.", Ruda Zajączkowska, Sarbice I, Sarbice II, Snochowice, Wielebnów | ||
Masłów | Dąbrowa, Domaszowice | ||
Miedziana Góra | Bobrza "cz.", Cisowa, Ćmińsk Kościelny, Kostomłoty I, Kostomłoty II, Miedziana Góra, Porzecze, Wykień | ||
Mniów | Malmurzyn, Mokry Bór, Skoki, Wólka Kłucka | ||
Morawica | Bilcza, Bieleckie Młyny, Brzeziny, Dyminy, Kuby-Młyny, Nida, Podwole | ||
Piekoszów | wszystkie | ||
Sitkówka-Nowiny | wszystkie | ||
Strawczyn | wszystkie | ||
włoszczowski Krasocin | Bukowa, Gruszczyn, Jakubów, Karolinów, Mieczyn, Skorków, Stojewsko, Występy | ||
3. | Łagów | ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki | Belno "cz.", Bieliny Kapitulne, Bieliny Poduchowne, Czaplów, Górki Napękowskie, Huta Koszary, Huta Nowa, Huta Podłysica "cz.", Huta Stara Koszary, Huta Stara, Huta Szklana "cz.", Kakonin "cz.", Lechów, Makoszyn, Porąbki |
Bieliny | |||
Daleszyce | Widełki "cz.", | ||
Łagów | wszystkie | ||
Nowa Słupia | Bartoszowiny, Baszkowice "cz.", Cząstków, Dębno "cz.", Hucisko, Jeleniów, Jeziorko "cz.", Wólka Milanowska, Mirocice, Paprocice, Pokrzywianka, Nowa Słupia "cz.", Skały, Serwis "cz.", Sosnówka, Stara Słupia, Trzcianka "cz.", Włochy | ||
Raków | Bardo, Chańcza, Dębno "cz.", Drogowe "cz.", Jamno, Korzenno "cz.", Koziel, Lipiny, Mędrów "cz.", Nowa Huta, Ociesęki, Pągowiec "cz.", Pułaczów, Radostów, Raków, Rakówka, Rembów, Szumsko, Szumsko Kolonia, Smyków "cz.", Wola Wąkopna, Wólka Pokłonna, Zalesie, Życiny "cz." | ||
opatowski Baćkowice | wszystkie | ||
Iwaniska | wszystkie | ||
Opatów | wszystkie | ||
M. Opatów | wszystkie | ||
Sadowie | Biskupice, Bukowiany, Łężyce, Michałów, Niemienice, Truskolasy, Zochcin, Zwola | ||
ostrowiecki Waśniów | Boksyce, Czajęcice, Dobruchna, Garbacz, Grzegorzowice, Janowice, Jeżów, Kraszków, Milejowice, Momina, Rostylice, Sarnia Zwola, Skoszyn, Strupice "cz.", Stryczowice, Śnieżkowice "cz.", Waśniów "cz.", Wojciechowice "cz.", Worowice, Wronów, Zajączkowice | ||
staszowski Bogoria | Łagówka, Ujazdek | ||
Szydłów | Korytnica | ||
4. | Ruda Maleniecka | ŚWIĘTOKRZYSKIE | Grzymałków, Pałęgi, Salata I, Straszów |
kielecki Mniów | |||
konecki Końskie | Bedlenko "cz.", Sokołów Stary "cz." | ||
Radoszyce | wszystkie | ||
Ruda Maleniecka | Cieklińsko, Cis, Dęba, Hucisko, Koliszowy, Kolonia Dęba, Kołoniec, Lipa, Machory, Maleniec, Młotkowice "cz.", Ruda Maleniecka, Szkucin, Strzęboszów, Tama, Wyszyna Fałkowska, Wyszyna Machorowska, Wyszyna Rudzka | ||
Słupia Konecka | Biały Ług, Budzisław "cz.", Czerwona Wola A, Czerwona Wola B, Hucisko, Mnin "cz.", Olszówka, Pijanów, Piaski, Pilczyca, Radwanów Kolonia, Radwanów Wieś, Ruda Pilczycka, Rytlów, Skąpe "cz.", Słupia, Wólka "cz.", Zaostrów "cz." | ||
Smyków | Kozów, Królewiec, Matyniów "cz.", Miedzierza "cz.", Sałata II, Smyków, Stanowiska | ||
5. | Staszów | ŚWIĘTOKRZYSKIE opatowski Lipnik | wszystkie |
sandomierski Klimontów | wszystkie | ||
Koprzywnica | wszystkie | ||
M. Koprzywnica | wszystkie | ||
Łoniów | wszystkie | ||
Obrazów | wszystkie | ||
Samborzec | wszystkie | ||
Wilczyce | wszystkie | ||
M. Sandomierz | część | ||
staszowski Bogoria | Bogoria, Budy, Ceber, enklawa leśna Batogi, Domaradzice, Gorzków, Grzybów, Jurkowice, Kiełczyna, Kolonia Bogoria, Kolonia Pęcławska, Malkowice, Mała Wieś, Miłoszowie, Moszyny, Niedźwiedź, Pełczyce, Pęcławice, Pęcławice Górne, Podlesie, Poręba Kiełczyńska, Swoboda, Przyborowie, Rosołówka, Szczyglice, Wagnerówka, Wierzbka, Witowice, Wola Kiełczyńska, Wola Malkowska, Wolica, Wysokie Duże, Wysokie Małe, Wysokie Średnie, Zagorzyce, Zimnowoda | ||
Łubnice | wszystkie | ||
Osiek | wszystkie | ||
M. Osiek | wszystkie | ||
Połaniec | wszystkie | ||
M. Połaniec | wszystkie | ||
Rytwiany | wszystkie | ||
Staszów | wszystkie | ||
M. Staszów | wszystkie | ||
Szydłów | wszystkie |