Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.2003.9.53
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 4/DR/03
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 25 czerwca 2003 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
14646 | 24877/01 | Długosz Ilona | ul. Strzelecka 1/5 47-320 Gogolin |
14647 | 24878/01 | Klamar Wanda Elżbieta | ul. Śreniawitów 7/43 03-188 Warszawa |
14648 | 24879/01 | Tront Jerzy Grzegorz | ul. Myśliwska 43 44-203 Rybnik |
14649 | 24880/01 | Wiśniewska Grażyna | zam. Osusz 15 63-700 Krotoszyn |
14650 | 24881/01 | Buchman Arkadiusz Jan | ul. Ofiar Oświęcimskich 8/1 50-069 Wrocław |
14651 | 24882/01 | Kossakowska Anna Grażyna | ul. Półwiejska 31 63-700 Krotoszyn |
14652 | 24883/01 | Gulczyńska Barbara Maria | ul. St. Worcella 7/2 80-809 Gdańsk |
14653 | 24884/01 | Komosińska Małgorzata | ul. Leśna 7 87-510 Skrwilno |
14654 | 24885/01 | Szerszunowicz Renata | ul. Bema 64B/8 15-370 Białystok |
14655 | 24886/01 | Armanowska Beata | ul. Malewskiego 14/5 10-686 Olsztyn |
14656 | 24887/01 | Bryl Grażyna | ul. Lutomierska 129/108 91-037 Łódź |
14657 | 24888/01 | Paczkowski Ireneusz Sławomir | ul. W. Jagiełły 11 77-400 Złotów |
14658 | 24889/01 | Knaga Maria Małgorzata | ul. Grabińskiego 10 98-300 Wieluń |
14659 | 24890/01 | Marczewska Małgorzata Bernadeta | ul. Tytoniowa 16/12 16-300 Augustów |
14660 | 24891/01 | Wołosz Czesława Barbara | ul. Długie Ogrody 4/9 80-765 Gdańsk |
14661 | 24892/01 | Sobocińska Zdzisława Teresa | ul. Poznańska 25/15 53-631 Wrocław |
14662 | 24893/01 | Lalik-Kuśnierz Halina | ul. K. Wielkiego 50/20 32-620 Brzeszcze |
14663 | 24894/01 | Sancewicz Celina Maria | ul. św. Wojciecha 28/4 84-240 Reda |
14664 | 24895/01 | Toś Jolanta | ul. Strzelecka 9 58-560 Jelenia Góra |
14665 | 24896/01 | Stosik Anna | ul. Śląska 1/7 85-235 Bydgoszcz |
14666 | 24897/01 | Jasińska Danuta Stanisława | ul. Mickiewicza 1/2 21-040 Świdnik |
14667 | 24898/01 | Wójcik Helena | zam. Szastarska Wieś 106 23-225 Szastarska |
14668 | 24899/01 | Borej Krystyna Anna | ul. Kamieniczki 23 27-215 Wąchock |
14669 | 24900/01 | Budzik Zbigniew | ul. Słowackiego 13/26 56-120 Brzeg Dolny |
14670 | 24901/01 | Badecka Ludwika Ewa | ul. Energetyków 22/5 65-729 Zielona Góra |
14671 | 24902/01 | Topolska-Bogdańska Anna Maria | ul. Skłodowskiej 17A/2 26-600 Radom |
14672 | 24903/01 | Nowakowska Łucja Maria | ul. Brzozowa 12A 52-129 Wrocław |
14673 | 24904/01 | Wach Jadwiga Alina | ul. Drzewieckiego 17/4 54- 129 Wrocław |
14674 | 24905/01 | Ostrowska Monika Beata | ul. Wokulskiego 4/17 05-800 Pruszków |
14675 | 24906/01 | Mondygrał Katarzyna Barbara | ul. Bałandy 21/15 32-600 Oświęcim |
14676 | 24907/01 | Materska-Gall Teresa | ul. Bugaj 13/13A/13B/7 00-285 Warszawa |
14677 | 24908/01 | Sterczała Magdalena Agata | al. Dębowa 13/15/11 53-121 Wrocław |
14678 | 24909/01 | Sławińska Anna Iwona | ul. Kazimierza Wielkiego 31/73 05-120 Legionowo |
14679 | 24910/01 | Gorzkiewicz Zofia Stanisława | ul. Olechowska 2/2 92-403 Łódź |
14680 | 24911/01 | VU THI BICH NGOC | ul. Jemeńska 19 52-132 Wrocław |
14681 | 24912/01 | Cyzio Renata Anna | os. Przy Arce 11/51 31-845 Kraków |
14682 | 24913/01 | Osińska Izabela Ewa | os. Barwinek 10/91 25-113 Kielce |
14683 | 24914/01 | Łęgoszewska Agata Monika | ul. Sztormowa 30B 94-117 Łódź |
14684 | 24915/01 | Bojda Krystyna | Przyborów 58/3 32-823 Szczepanów |
14685 | 24916/01 | Rydz Małgorzata Maria | ul. Żelazowej Woli 17/40 20-853 Lublin |
14686 | 24917/01 | Wieczorkiewicz Agnieszka Stanisława | zam. Wojcieszyn 4 24-200 Bełżyce |
14687 | 24918/01 | Kisiel Bogumił Zbigniew | zam. Kolnik 37 83-320 Pszczółki |
14688 | 24919/01 | Jakowicka Żaneta Elżbieta | ul. Piekarska 27/1 20-402 Lublin |
14689 | 24920/01 | Ratajczak Adela | ul. gen. Andersa 1/39 76-200 Słupsk |
14690 | 24921/01 | Siemieniak Dariusz Jan | ul. Lewkoniowa 4 60-175 Poznań |
14691 | 24922/01 | Świerczyński Artur Adam | ul. Nosala 1/51 43-600 Jaworzno |
14692 | 24923/01 | Natkowska Monika | ul. Lachmana 6/14 09-407 Płock |
14693 | 24924/01 | Karbowniczek Bożena | zam. Lubzina 156B 39-102 Lubzina |
14694 | 24925/01 | Sudujko Małgorzata Lidia | ul. Oskara Lange 22/15 43-603 Jaworzno |
14695 | 24926/01 | Wilma Alina Maria | ul. Kwiatowa 27/2 77-100 Bytów |
14696 | 24927/01 | Lach Alicja Józefa | ul. Zjednoczenia 13/24 48-300 Nysa |
14697 | 24928/01 | Pustelnik Bożenna Aleksandra | ul. Orzechowa 8 05-120 Legionowo |
14698 | 24929/01 | Sujkowska Marlena | os. XXX-lecia PRL 74/10 44-286 Wodzisław Śląski |
14699 | 24930/01 | Kłos Jerzy Alojzy | ul. Piwna 22/7 50-353 Wrocław |
14700 | 24931/01 | Krusiński Andrzej Stefan | ul. Olszowa 51 43-303 Bielsko-Biała |
14701 | 24932/01 | Kuśmierz Monika Ewa | al. Armii Krajowej 40/4 05-800 Pruszków |
14702 | 24933/01 | Kiedrzyn Wojciech Jan | ul. Powstańców 2/12 42-620 Nakło Śląskie |
14703 | 24934/01 | Smydra Radosław | ul. Gajowiczyńskiej 14C/6 41-706 Ruda Śląska |
14704 | 24935/01 | Gorzkowska Marzena Anna | zam. Chełm 123 32-340 Wolbrom |
14705 | 24936/01 | Żukiewicz Maciej Grzegorz | ul. Zakopiańska 12A 85-341 Bydgoszcz |
14706 | 24937/01 | Niedźwiedzka Elżbieta | ul. Jagodowa 38 87-100 Toruń |
14707 | 24938/01 | Szydłowska Janina | ul. Jasna 5A/14 70-777 Szczecin |
14708 | 24939/01 | Siankiewicz Eugenia Katarzyna | ul. Murawa 37A/26 61-655 Poznań |
14709 | 24940/01 | Sas-Bojarska Małgorzata | ul. Kolberga 25/12 81-881 Sopot |
14710 | 24941/01 | Bąk Tadeusz | ul. Widnichowska 15/26 07-300 Ostrów Maz. |
14711 | 24942/01 | Wołoszyn Ludmiła Ewa | ul. Heleny 10/21 30-838 Kraków |
14712 | 24943/01 | Nikiel Ewa Barbara | ul. Satyryków 6/7 44-109 Gliwice |
14713 | 24944/01 | Wiśniewska Bożena Irena | ul. Armii Krajowej 74/9 94-046 Łódź |
14714 | 24945/01 | Głuchowska Barbara | ul. Połczyńska 4/102 85-711 Bydgoszcz |
14715 | 24946/01 | Baranowska Lidia Małgorzata | ul. Żeromskiego 119/1 26-600 Radom |
14716 | 24947/01 | Szaran Zbigniew | ul. S. Batorego 38B/13 05-400 Otwock |
14717 | 24948/01 | Janiak Halina Irena | u. M. Dąbrowskiej 3/27 88-200 Radziejów |
14718 | 24949/01 | Gierczak Edyta Agnieszka | ul. Rotmistrzowska 4 02-951 Warszawa |
14719 | 24950/01 | Wanke Emilia Anna | zam. Gręblin 31 83-121 Rudno |
14720 | 24951/01 | Karpińska Małgorzata Halina | ul. Otwarta 3A/1 26-600 Radom |
14721 | 24952/01 | Kuźmińska Urszula | ul. Błażeja 6G/18 61-608 Poznań |
14722 | 24953/01 | Ładziak Maria Jolanta | ul. Kruczkowskiego 2A/7 81-597 Gdynia |
14723 | 24954/01 | Górniak Iwona | ul. Jana Pawła II 19/53 75-452 Koszalin |
14724 | 24955/01 | Mateuszczak Anetta | ul. Suwalska 8 15-862 Białystok |
14725 | 24956/01 | Grabowska Aneta Elżbieta | ul. Armii Krajowej 31/2 83-110 Tczew |
14726 | 24957/01 | Mazurek Małgorzata Maria | Al. Racławickie 34/49 20-043 Lublin |
14727 | 24958/01 | Szkarupska Ewa | ul. Odrodzenia 7/9 59-141 Chocianów |
14728 | 24959/01 | Zawadzka Alicja Maria | ul. W. Witosa 6G/5 72-600 Świnoujście |
14729 | 24960/01 | Jaremkiewicz Marta Kamila | ul. Tkacka 17/2 54-138 Wrocław |
14730 | 24961/01 | Przywara Iwona Anna | ul. Piastów 9/76 40-868 Katowice |
14731 | 24962/01 | Zajczuk Elżbieta Aniela | ul. Pułaskiego 113/38 15-337 Białystok |
14732 | 24963/01 | Łukaszewska Krystyna Maria | ul. Chotomińska 45 61-311 Poznań |
14733 | 24964/01 | Kurtycz Magdalena Elżbieta | ul. Małopolska 19/23 56-121 Brzeg Dolny |
14734 | 24965/01 | Majorek Barbara Maria | ul. Łanowa 9/4 87-800 Włocławek |
14735 | 24966/01 | Paduch Małgorzata Elżbieta | ul. Boh. Września 79/3 72-600 Świnoujście |
14736 | 24967/01 | Siwczyńska Katarzyna Maria | ul. Radockiego 280/27 40-645 Katowice |
14737 | 24968/01 | Budrewicz Anna Danuta | ul. Wierzbowa 16 55-051 Sobótka |
14738 | 24969/01 | Kowalczyk Ewa Czesława | Wyb. Koreniowskiego 5/5 50-226 Wrocław |
14739 | 24970/01 | Tempczyk Bolesław Piotr | ul. Brzegi 30/1 80-045 Gdańsk |
14740 | 24971/01 | Chłopek Henryk | os. Piastów 6/42 31-623 Kraków |
14741 | 24972/01 | Śmietanka Marianna | al. Róż 11/10 05-500 Piaseczno |
14742 | 24973/01 | Krakowiak Grażyna | ul. Żeromskiego 22/8 50-321 Wrocław |
14743 | 24974/01 | Brus Barbara Jadwiga | ul. Jagiellońska 16 66-470 Kostrzyn |
14744 | 24975/01 | Grygierzec Jerzy | ul. Bestwińska 279 43-346 Bielsko-Biała |
14745 | 24976/01 | Zadrożny Adam | zam. Rzewuszyce 4 29-120 Kluczewsko |
14746 | 24977/01 | Paszkowiak Marian Franciszek | zam. Mielęcin 3/1 73-231 Krzęcin |
14747 | 24978/01 | Jendrzejewska Elwira Alicja | ul. Meissnera 13/25 80-462 Gdańsk |
14748 | 24979/01 | Surowiecka Katarzyna Maria | ul. gen. J. Bema 20/13 44-103 Gliwice |
14749 | 24980/01 | Doberschütz Przemysław Jerzy | os. Kazimierza Wielkiego 43A/2 62-200 Gniezno |
14750 | 24981/01 | Babis Beata Cecylia | ul. Zwolińskiego 1A/44 96-200 Rawa Maź. |
14751 | 24982/01 | Staszek Cezary Artur | ul. Gębarzewska 41/43/34 26-600 Radom |
14752 | 24983/01 | Gibowska Katarzyna | ul. Przeworska 39 05-400 Otwock |
14753 | 24984/01 | Wolak Beata | ul. Waszkiewicza 35/24 10-089 Olsztyn |
14754 | 24985/01 | Mróz Barbara | ul. Unitów Podlaskich 1/15 08-101 Siedlce |
14755 | 24986/01 | Bożek Agata | ul. Drzymały 31 66-008 Świdnica |
14756 | 24987/01 | Lesik Teresa | ul. Krucza 142/6 53-137 Wrocław |
14757 | 24988/01 | Suchowacki Jan | ul. Kącik Szczęścia 2 67-120 Kożuchów |
14758 | 24989/01 | Muszyńska Jadwiga Maria | ul. 1 Maja 8 32-332 Bukowno |
14759 | 24990/01 | Sikorska Marzena Małgorzata | ul. Żeligowskiego 31/17 05-123 Chotomów |
14760 | 24991/01 | Piątkowska Maria | ul. Synów Pułku 2/21 01-354 Warszawa |
14761 | 24992/01 | Łukaszczyk Elżbieta Wiesława | ul. Majdańska 13/122 04-088 Warszawa |
14762 | 24993/01 | Marzec Danuta | Rajcza 313B 34-370 Rajcza |
14763 | 24994/01 | Śpiewakowski Tomasz Adam | ul. Boenigka 21/37 10-686 Olsztyn |
14764 | 24995/01 | Krajewska Justyna Mieczysława | ul. Bezdomna 3 97-200 Tomaszów Mazowiecki |
14765 | 24996/01 | Piechocińska Barbara Mirosława | ul. Stawki 21/14 01-040 Warszawa |
14766 | 24997/01 | Smętny-Sowa Maria Magdalena | ul. Wileńska 14/1 80-215 Gdańsk |
14767 | 24998/01 | Szmitko Grażyna | ul. Waryńskiego 7A/6 80-242 Gdańsk |
14768 | 24999/01 | Trała Lucyna Jadwiga | ul. Królewska 4/3 67-200 Głogów |
14769 | 25000/01 | Ziółkowska Elżbieta | ul. Lazurowa 12/100 60-655 Poznań |
14770 | 245001/01 | Szulc Elżbieta | Al. Racławickie 32/19 20-043 Lublin |
14771 | 245002/01 | Grzesiak Zofia Karolina | ul. Kosmonautów 84/7 20-358 Lublin |
14772 | 245003/01 | Werner Jolanta Ewa | ul. Orbitalna 51/8 67-200 Głogów |
14773 | 245004/01 | Milewska Jadwiga | al. Wojska Polskiego 41D/72 18-300 Zambrów |
14774 | 245005/01 | Słodyński Marian | ul. Radwańska 50/14 93-574 Łódź |
14775 | 245006/01 | Krupińska Bożena | ul. Krótka 2 16-300 Augustów |
14776 | 245007/01 | Janiszewska Elżbieta Barbara | Armii Krajowej 77/7 66-100 Sulechów |
14777 | 245008/01 | Wojna Mirosława | ul. Zacisze 16A 32-300 Olkusz |
14778 | 245009/01 | Charko Elżbieta | ul. Jana Pawła II 1A/20 19-300 Ełk |
14779 | 245010/01 | Łuczak Izabella Jadwiga | ul. Karczewska 59/19 05-400 Otwock |
14780 | 245011/01 | Tomera Anna Małgorzata | ul. Ogrodowa 17 32-005 Niepołomice |
14781 | 245012/01 | Biedrzycka Maria Krystyna | ul. Wokulskiego 9/29 05-804 Pruszków |
14782 | 245013/01 | Kistowska Hanna Maria | os. Stare Żegrze 148/4 61-249 Poznań |
14783 | 245014/01 | Sobierański Piotr Jan | ul. Emilii Hoene 7B/18 80-041 Gdańsk |
14784 | 245015/01 | Chęcińska Jadwiga | ul. Hubala 2/3 97-400 Bełchatów |
14785 | 245016/01 | Gdula Maria Elżbieta | ul. Osiedlowa 4/15 99-100 Łęczyca |
14786 | 245017/01 | Książczak Grzegorz Bogdan | ul. Wojska Polskiego 24/6 05-822 Milanówek |
14787 | 245018/01 | Adamus Eunika | ul. Wolności 13 46-243 Bogacica |
14788 | 245019/01 | Ziółkowska Monika Jadwiga | ul. Poręba 18 61-602 Poznań |
14789 | 245020/01 | Paniczek Alina Izabela | ul. Szczytowa 1/50 41-608 Świętochłowice |
14790 | 245021/01 | Nowak Tadeusz | ul. Łąkowa 10/24 31-443 Kraków |
14791 | 245022/01 | Kandler-Łopacińska Joanna | ul. Dąbrowszczaków 32H/7 80-364 Gdańsk |
14792 | 245023/01 | Budziosz Ewa Krystyna | ul. Kozielska 111/8 44-121 Gliwice |
14793 | 245024/01 | Łojewska Dagmara Danuta | ul. Zakopiańska 8 82-300 Elbląg |
14794 | 245025/01 | Janisiów Ewa Bogumiła | ul. Osiekowa 7/25 01-928 Warszawa |
14795 | 245026/01 | Tarnowski Bolesław Aleksander | ul. Bończyka 10/6 53-311 Wrocław |
14796 | 245027/01 | Krzemień Andrzej Jan | ul. Piastowska 109 32-660 Chełmek |
14797 | 245028/01 | Szybecka Olga Magdalena | ul. Dębowa 89 41-300 Dąbrowa Górnicza |
14798 | 245029/01 | Płatek Grażyna Anna | ul. Stalowa 6/14 03-427 Warszawa |
14799 | 245030/01 | Syberyjska Małgorzata | ul. Traugutta 75 71-300 Szczecin |
14800 | 245031/01 | Wasilewska-Fijał Bożena Maria | pl. Marki 2D/3 48-250 Głogówek |
14801 | 245032/01 | Topolska Anna Małgorzata | ul. Radości 12/10 20-532 Lublin |
14802 | 245033/01 | Bławat Irena Dominika | ul. Wyzwolenia 51B/103 80-537 Gdańsk |
14803 | 245034/01 | Górniak Alina | ul. Mochnackiego 11/39 76-200 Słupsk |
14804 | 245035/01 | Wiśniewski Remigiusz Andrzej | ul. Nauczycielska 6/1 57-230 Kamieniec Ząbkowicki |
14805 | 245036/01 | Woźnica Wanda Krystyna | ul. Lilli Wenedy 1/12 30-833 Kraków |
14806 | 245037/01 | Bartnicka Mirosława Maria | ul. Raszei 4B/111 87-100 Toruń |
14807 | 245038/01 | Witczak Iwona | ul. Dewońska 2/2 26-637 Kielce |
14808 | 245039/01 | Piotrowska Wiesława Elżbieta | ul. Strzegomska 244/3 54-432 Wrocław |
14809 | 245040/01 | Szałata Alicja Ewa | ul. Klasztorna 11C/3 63-400 Ostrów Wielkopolski |
14810 | 245041/01 | Fus Elżbieta Krystyna | ul. Jedności Narodowej 207/23 50-302 Wrocław |
14811 | 245042/01 | Jurkiewicz Grażyna Izabela | ul. Ogrodowa 64 32-332 Bukowno |
14812 | 245043/01 | Bocer Katarzyna | ul. Walki Młodych 4B 67-100 Nowa Sól |
14813 | 245044/01 | Wróblewska Monika Dorota | ul. Leszka Czarnego 7/34 20-610 Lublin |
14814 | 245045/01 | Kozłowska Ewa | Kliny 31 63-600 Kępno |
14815 | 245046/01 | Denis Anna | os. Zwycięstwa 20/79 61-649 Poznań |
14816 | 245047/01 | Młynarczyk Maria | ul. Sandomierska 64A 37-464 Stalowa Wola |
14817 | 245048/01 | Strzyżewska Monika | Grobice 3 05-650 Chynów |
14818 | 245049/01 | Krawczyk Beata | ul 3 Maja 29/88 05-120 Legionowo |
14819 | 245050/01 | Gałka Małgorzata Agnieszka | Czajków 79 63-524 Czajków |
14820 | 245051/01 | Marciniak Jolanta | ul. Wiejska 35 85-458 Bydgoszcz |
14821 | 245052/01 | Kałuża Małgorzata Stanisława | ul. Pilotów 17B/31 80-460 Gdańsk |
14822 | 245053/01 | Katulska Anna | ul. Storczykowa 2A/6 87-100 Toruń |
14823 | 245054/01 | Okas Teresa Maria | ul. Konopnickiej 30/25 41-300 Dąbrowa Górnicza |
14824 | 245055/01 | Broda Danuta Maria | ul. Sejmowa 8 43-400 Cieszyn |
14825 | 245056/01 | Jatzek Ewald | ul. Ludwika 35 40-176 Katowice |
14826 | 245057/01 | Podniesiński Arkadiusz Tomasz | ul. Mirandy 11/8 59-220 Legnica |
14827 | 245058/01 | Kowalczyk Beata | ul. Jantarowa 76/13 81-187 Gdynia |
14828 | 245059/01 | Bochniak Krystyna | ul. Śląska 55B 22-400 Zamość |
14829 | 245060/01 | Szymczak Renata Elżbieta | Biniew 59 63-450 Sobótka |
14830 | 245061/01 | Pełczyńska Elżbieta | ul. Górna 14/20 91-080 Łódź |
14831 | 245062/01 | Gąszczak Rafał Łukasz | ul. Południowa 8 63-400 Ostrów Wlkp. |
14832 | 245063/01 | Udałowski Janusz Wojciech | ul. Polna 6/12 78-200 Białogard |
14833 | 245064/01 | Ferenc Monika Maria | ul. Józefa 25/3 31-056 Kraków |
14834 | 245065/01 | Pogoda Bożena Franciszka | ul. Pniaki 5 32-329 Bolesław |
14835 | 245066/01 | Kamińska-Golec Marta Maria | ul. Jarzynowa 32 52-214 Wrocław |
14836 | 245067/01 | Pokusa-Duzinkiewicz Gabriela Stefania | ul. Konstruktorów 50/5 65-119 Zielona Góra |
14837 | 245068/01 | Cieślik Gabriela Wiktoria | ul. Grażyńskiego 17 43-450 Ustroń |
14838 | 245069/01 | Truchan Krystyna | ul. Hierowskiego 33/136 43-100 Tychy |
14839 | 245070/01 | Klupczyńska Anna | ul. Bogusławskiego 30/5 60-214 Poznań |
14840 | 245071/01 | Grochowska Urszula | ul. Łabędzia 5 05-500 Piaseczno |
14841 | 245072/01 | Stradomska Emilia Maria | ul. Kochanowskiego 116/3 80-405 Gdańsk |
14842 | 245073/01 | Bielska Krystyna Róża | ul. S. Batorego 86/11 41-506 Chorzów |
14843 | 245074/01 | Woźniak Wioletta | Warlity Małe 6 11-015 Olszynek |
14844 | 245075/01 | Kobyłka Eugeniusz Szczepan | ul. Wyzwolenia 14 46-053 Dębska Kuźnia |
14845 | 245076/01 | Lange Marzena | ul. Niepodległości 9A/73 20-246 Lublin |
14846 | 245077/01 | Szpot Wanda Ewa | ul. Partyzantów 22 21-050 Piaski |
14847 | 245078/01 | Niewęgłowska Barbara | ul. Kawaleryjska 4/79 20-552 Lublin |
14848 | 25079/01 | Sokulska Stanisława | ul. Tuliłowska 106 21-560 Międzyrzec Podlaski |
14849 | 25080/01 | Tyszka Monika Urszula | ul. Kilińskiego 7/29 06-400 Ciechanów |
14850 | 25081/01 | Kropiewnicka Beata | ul. Żółkiewskiego 8 15-697 Białystok |
14851 | 25082/01 | Jasińska Alicja Joanna | al. Piłsudskiego 30/54 22-100 Chełm |
14852 | 25083/01 | Kopij Agnieszka Małgorzata | zam. Słączno 39/11 56-306 Sułów |
14853 | 25084/01 | Szpurka Dariusz Andrzej | ul. św. Rocha 19L/3 61-144 Poznań |
14854 | 25085/01 | Brodacka Katarzyna | zam. Dąbrowa 59 56-400 Oleśnica |
14855 | 25086/01 | Nowotnik Marta Eliza | ul. Wojewody Wachowiaka 9/10 81-418 Gdynia |
14856 | 25087/01 | Ziołek-Szmatuła Mariola Jadwiga | os. Pomorskie 14B/8 65-548 Zielona Góra |
14857 | 25088/01 | Piegza Celestyna Maria | ul. Bytomska 11/5 42-600 Tarnowskie Góry |
14858 | 25089/01 | Kwolek Elżbieta Barbara | ul. Dąbrówki 18/11 39-300 Mielec |
14859 | 25090/01 | Marcinkowski Andrzej Franciszek | ul. Doktora J.G. Koppa 1C/9 87-400 Golub-Dobrzyń |
14860 | 25091/01 | Pydynowska Elżbieta | ul. Emilii Gierczak 37/5 78-100 Kołobrzeg |
14861 | 25092/01 | Pawlak Artur | ul. Mieszka 18/12 78-100 Kołobrzeg |
14862 | 25093/01 | Kaźmierska Iwona Katarzyna | ul. Drzewieckiego 15/59 87-100 Toruń |
14863 | 25094/01 | Dudek Antonina | ul. Wałowa 2 32-005 Niepołomice |
14864 | 25095/01 | Chamoń Barbara Maria | ul. Niecała 17 58-150 Strzegom |
14865 | 25096/01 | Majcherek Elżbieta Jadwiga | ul. Pod Krukami 12 32-600 Oświęcim |
14866 | 25097/01 | Klimczak Alicja | ul. Paderewskiego 2/22 39-200 Dębica |
14867 | 25098/01 | Filipowicz-Opalińska Małgorzata | ul. Krępowieckiego 11/155 01-456 Warszawa |
14868 | 25099/01 | Mielewska Justyna Alicja | os. Kaszubskie 12/98 84-200 Wejherowo |
14869 | 25100/01 | Cieślak Beata Hanna | ul. Przy Agorze 3/107 01-960 Warszawa |
14870 | 25101/01 | Kosicka Beata Urszula | ul. Komuny Paryskiej 15A/6 50-451 Wrocław |
14871 | 25102/01 | Maruszak Elżbieta | ul. Karolkowa 66/74/28 01-193 Warszawa |
14872 | 25103/01 | Witak Magdalena Maria | ul. Saturna 12 05-500 Piaseczno |
14873 | 25104/01 | Zygner-Arent Zofia | os. Książąt Maz. 29/33 06-500 Mława |
14874 | 25105/01 | Panek Barbara | os. Książąt Maz. 27/14 06-500 Mława |
14875 | 25106/01 | Poławska Antonina | ul. Służbowa 29/38 92-305 Łódź |
14876 | 25107/01 | Zielińska Katarzyna Irena | os. Andaluzja 15/4 41-947 Piekary Śląskie |
14877 | 25108/01 | Wiśniewska Mariola Małgorzata | ul. Brzozowa 18A/17 67-100 Nowa Sól |
14878 | 25109/01 | Kamęza Danuta Irena | ul. Wicherkiewicza 7/2 30-389 Kraków |
14879 | 25110/01 | Mirowska Bożena | ul. Lityńskiego 12/36 16-400 Suwałki |
14880 | 25111/01 | Gąsiorowska Krystyna | ul. Bułgarska 5/8 65-943 Zielona Góra |
14881 | 25112/01 | Słowińska Beata Dorota | zam. Karolina 6 96-314 Baranów |
14882 | 25113/01 | Szymańska Iwona Renata | ul. Żwirki i Wigury 2/2 96-300 Żyrardów |
14883 | 25114/01 | Kazubek Monika Jolanta | ul. Lasek Brzozowy 2/38 02-792 Warszawa |
14884 | 25115/01 | Gąsieniec Grażyna | ul. Czajkowskiego 47/6 51-171 Wrocław |
14885 | 25116/01 | Kulpa Krystyna | ul. Ernsta Wiecherta 35/20 10-691 Olsztyn |
14886 | 25117/01 | Chyziński Zbigniew | ul. 22 Stycznia 7/6 86-200 Chełmno |
14887 | 25118/01 | Pietryga Małgorzata | ul. Poznańska 14 62-052 Komorniki |
14888 | 25119/01 | Błoniarczyk Iwona Angela | Jaśkowa Dolina 8/3A 80-252 Gdańsk |
14889 | 25120/01 | Talar Łukasz | ul. Biwakowa 5 43-353 Porąbka |
14890 | 25121/01 | Czajkowska Helena | ul. Zagumienna 48 15-866 Białystok |
14891 | 25122/01 | Trochimczuk Izabella | ul. Pałacowa 4/5 15-866 Białystok |
14892 | 25123/01 | Niedojadło-Witkowska Dorota Ewa | ul. Witkiewicza 20/151 41-207 Sosnowiec |
14893 | 25124/01 | Zaton Maria Lucyna | zam. Żarki Średnie 15 59-930 Pieńsk |
14894 | 25125/01 | Kurylak Ewa Zofia | ul. Kwiatowa 25/2 59-220 Legnica |
14895 | 25126/01 | Jodłowski Wojciech Piotr | zam. Sanoczek 7A 38-500 Sanok |
14896 | 25127/01 | Pękała Elżbieta Zofia | ul. Nałkowskiej 4B/17 80-286 Gdańsk |
14897 | 25128/01 | Sędłak-Błaszczyk Ewa | ul. 15 Lutego 17/25 72-200 Nowogard |
14898 | 25129/01 | Kitczak Irena Teresa | ul. Rolna 13 47-400 Racibórz |
14899 | 25130/01 | Stalińska Alicja Małgorzata | ul. Brzozowa 27/36 85-154 Bydgoszcz |
14900 | 25131/01 | Miąskowska Alicja Maria | ul. Botnicka 3/3 81-015 Gdynia |
14901 | 25132/01 | Papież Mirosława Jolanta | ul. Topograficzna 4/18 00-910 Warszawa |
14902 | 25133/01 | Trawiński Marek | ul. Wólczyńska 17/27 01-908 Warszawa |
14903 | 25134/01 | Zając Dorota | ul. Narutowicza 30 07-306 Brok |
14904 | 25135/01 | Schab Władysława Teresa | ul. Batalionów Chłopskich 3 78-600 Wałcz |
14905 | 25136/01 | Wojtas Ewa Urszula | os. Kombatantów 5/5 31-630 Kraków |
14906 | 25137/01 | Bilska Anna Maria | al. Dębowa 18 32-005 Niepołomice |
14907 | 25138/01 | Siwiec Eugenia Maria | ul. Orłowskiego 16/8 32-600 Oświęcim |
14908 | 25139/01 | Szymańska Jolanta Danuta | ul. Komandosów 4/102 26-600 Radom |
14909 | 25140/01 | Jerzyk Halina | ul. Nowowarszawska 7/7 17-200 Hajnówka |
14910 | 25141/01 | Szynaka Agnieszka | ul. Sokoła 2B/10 60-644 Poznań |
14911 | 25142/01 | Owczarek Zbigniew Franciszek | ul. Szopena 27/16 62-800 Kalisz |
14912 | 25143/01 | Sztuk Maria | ul. Zawadzkiego 4B/8 84-230 Rumia |
14913 | 25144/01 | Bąk Katarzyna Halina | zam. Tomice 330 34-100 Wadowice |
14914 | 25145/01 | Janik Alicja Zofia | ul. Jana Pawła II 99 34-116 Spytkowice |
14915 | 25146/01 | Kiwilsza Renata Anna | ul. Sielska 13 71-375 Szczecin |
14916 | 25147/01 | Wojtyna Joanna Renata | ul. Majdan 155 22-400 Zamość |
14917 | 25148/01 | Smoleń Danuta Maria | zam. Niedrzewica Kościelna cz. II/86 24-222 Niedrzwica Duża |
14918 | 25149/01 | Kuna Honorata Elżbieta | ul. Wiejska 45/1 66-600 Krosno Odrzańskie |
14919 | 25150/01 | Kordylewska Małgorzata Maria | ul. Bosmańska 40/II/7 81-116 Gdynia |
14920 | 25151/01 | Pająkowska Grażyna | ul. Matki Polki 3/5 80-251 Gdańsk |
14921 | 25152/01 | Łosiak Włodzimierz Jacek | al. Wojska Polskiego 33/11 58-150 Strzegom |
14922 | 25153/01 | Żylewicz Aleksandra Maria | ul. Amundsena 1A/18 80-288 Gdańsk |
14923 | 25154/01 | Lew Dorota Anna | ul. Ogrodowa 19A/1 47-400 Racibórz |
14924 | 25155/01 | Rygiel Grażyna Anna | ul. Żeromskiego 22/1 76-150 Darłowo |
14925 | 25156/01 | Giszczyńska Danuta Maria | os. Łokietka 6/10 62-200 Gniezno |
14926 | 25157/01 | Zawistowska Violetta Gabriela | ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 24/2 06-400 Ciechanów |
14927 | 25158/01 | Graczyk Iwona Maria | Duża Cerkwica 28 89-430 Kamień Krajeński |
14928 | 25159/01 | Śniatkowski Adam | ul. Poronińska 4 60-472 Poznań |
14929 | 25160/01 | Pietrzak Aneta Małgorzata | ul. H. Sawickiej 13/218 62-800 Koszalin |
14930 | 25161/01 | Czylok Genowefa Bronisława | ul. Mleczna 13 43-186 Orzesze-Gardawice |
14931 | 25162/01 | Giaro Wanda | ul. M. Curie-Skłodowskiej 2/2 16-400 Suwałki |
14932 | 25163/01 | Gorzela Lidia Małgorzata | ul. Widok 101/67 62-800 Kalisz |
14933 | 25164/01 | Rydzyńska Dorota Teresa | ul. Olszowa 60A/1 63-400 Ostrów Wlkp. |
14934 | 25165/01 | Kalinowska Grażyna | Świątki 24 11-008 Świątki |
14935 | 25166/01 | Fryc Maria | ul. Wajdy 2/74 40-175 Katowice |
14936 | 25167/01 | Jureczko Joanna Zofia | ul. Górna 36/4 47-330 Zdzieszkowice |
14937 | 25168/01 | Wójcik Anna Izabela | ul. Karłowicza 9/32 25-357 Kielce |
14938 | 25169/01 | Marcyniuk Marta Anna | ul. św. Mikołaja 9/41 22-100 Chełm |
14939 | 25170/01 | Sadowska Katarzyna Renata | ul. Daszyńskiego 90/3 50-310 Wrocław |
14940 | 25171/01 | Karwecka Elżbieta Mariola | zam. Łubianka 45 87-152 Łubianka |
14941 | 25172/01 | Skwierawska Joanna Antonina | ul. Bogusławskiego 4/6 31-048 Kraków |
14942 | 25173/01 | Szymańska Krystyna | ul. Lawendowa 11 71-006 Szczecin |
14943 | 25174/01 | Jaróżek Gabriela | ul. Fabryczna 1/43 88-400 Żnin |
14944 | 25175/01 | Słowiński Tomasz Zbigniew | ul. Piastowska 6/26 26-617 Radom |
14945 | 25176/01 | Rutkowska Agnieszka Stanisława | ul. Chodkiewicza 29/1 66-400 Gorzów Wlkp. |
14946 | 25177/01 | Barszcz Ewa Aleksandra | ul. Helska 9/43 81-056 Gdynia |
14947 | 25178/01 | Batko Monika | ul. Puchalskiego 4/32 32-500 Chrzanów |
14948 | 25179/01 | Chmielowiec Agnieszka Sylwia | ul. Sucharskiego 13/13 33-300 Nowy Sącz |
14949 | 25180/01 | Rosiek Marzena Dorota | ul. Iszkowskiego 1/12 33-300 Nowy Sącz |
14950 | 25181/01 | Nowosad Elwira | ul. Lniana 15/21 71-777 Szczecin |
14951 | 25182/01 | Ellwart Waldemar Robert | ul. Stoczniowców 30 84-120 Władysławowo |
14952 | 25183/01 | Zaborowski Andrzej | ul. Grunwaldzka 595/65 80-337 Gdańsk |
14953 | 25184/01 | Poleska Iwona Maria | ul. Słowiańska 17/20 85-163 Bydgoszcz |
14954 | 25185/01 | Smolarek Elżbieta Jadwiga | ul. Dąbrówki 18 63-430 Odolanów |
14955 | 25186/01 | Karczewski Grzegorz | ul. Solec 66/4 00-382 Warszawa |
14956 | 25187/01 | Torzecka Jolanta Mirosława | ul. Mieszka Starego 23/2 58-160 Świebodzice |
14957 | 25188/01 | Sokołowska Anna | ul. Wąska 21/4 15-481 Białystok |
14958 | 25189/01 | Żuk Jolanta Rita | ul. Gajowicka 90/6 53-530 Wrocław |
14959 | 25190/01 | Potyra Teresa | ul. Jasna 7/2 80-105 Gdańsk |
14960 | 25191/01 | Wycinka Ewa | ul. Wita Stwosza 19/3 80-312 Gdańsk |
14961 | 25192/01 | Wychowaniec Magdalena | ul. Batalionów Chłopskich 104 70-760 Szczecin |
14962 | 25193/01 | Konasiuk Ryszard | ul. Ujejskiego 10A/1 51-141 Wrocław |
14963 | 25194/01 | Ornowska Lucyna | ul. Wilsona 21/2 44-190 Knurów |
14964 | 25195/01 | Warawko Mariusz Waldemar | os. Północ 36/27 64-300 Nowy Tomyśl |
14965 | 25196/01 | Pytlik Dariusz Marek | ul. Góreckiego 12 64-100 Leszno |
14966 | 25197/01 | Kardaś Iwona Grażyna | ul. Sienkiewicza 2/1 63-400 Ostrów Wlkp. |
14967 | 25198/01 | Stando Marzena Teresa | ul. Chałubińskiego 7A/10 80-807 Gdańsk |
14968 | 25199/01 | Pietruszkiewicz Anna Krystyna | ul. Osiedlowa 26 66-001 Zawada |
14969 | 25200/01 | Matlak-Bętkowska Elżbieta Renata | os. Łukaszówki 7/19 34-500 Zakopane |
14970 | 25201/01 | Gorzęba Barbara Elżbieta | ul. Reymonta 6/17 18-400 Łomża |
14971 | 25202/01 | Płoska-Karolczuk Alina Barbara | ul. Wopistów 6 75-549 Koszalin |
14972 | 25203/01 | Ciążyńska Anna Grażyna | ul. Wiwulskiego 5/9/2 93-545 Łódź |
14973 | 25204/01 | Witkowska Maria | ul. Krakowska 60/26 71-017 Szczecin |
14974 | 25205/01 | Ulenberg Mirosława Ewa | ul. Dębowa 8 84-300 Lębork |
14975 | 25206/01 | Wysocka Aleksandra | ul. 10 Marca 21/51 84-300 Lębork |
14976 | 25207/01 | Napierała Elżbieta | ul. Szczęśliwa 20/5 53-446 Wrocław |
14977 | 25208/01 | Gibuła Grażyna | zam. Kębłowo Nowowiejskie 19/2 84-351 Nowa Wieś Lęborska |
14978 | 25209/01 | Szulc Tomasz Piotr | ul. Damroki 77/7 80-177 Gdańsk |
14979 | 25210/01 | Przybyła Zuzanna Michalina | ul. Rostka 9/6 41-902 Bytom |
14980 | 25211/01 | Wróbel Jolanta | ul. gen. Połbina 1/II/6 54-151 Wrocław |
14981 | 25212/01 | Opozda Agnieszka | ul. Monte Cassino 7/30 70-046 Szczecin |
14982 | 25213/01 | Gardenik Wiktoria | ul. Felińskiego 5/17 41-908 Bytom |
14983 | 25214/01 | Mazurczyk Czesława | ul. Kwiska 2A/8 54-210 Wrocław |
14984 | 25215/01 | Połczyńska Joanna Krystyna | ul. Agrestowa 8 89-600 Chojnice |
14985 | 25216/01 | Ziajka Maria Elżbieta | ul. Staszica 22 63-700 Krotoszyn |
14986 | 25217/01 | Lipertowicz Danuta Stanisława | ul. Malinowa 8 97-400 Bełchatów |
14987 | 25218/01 | Demczyszak Danuta Zofia | ul. Włościańska 64 51-514 Wrocław |
14988 | 25219/01 | Domek Ingryda Marta | ul. Harcerska 58/2 47-214 Poborszów |
14989 | 25220/01 | Enerlich Lidia Anna | ul. Tulipanowa 25 95-060 Brzeziny |
14990 | 25221/01 | Kołbasiuk Alina | ul. Wiejska 68A/17 15-352 Białystok |
14991 | 25222/01 | Chudziak Barbara Maria | ul. T. Kościuszki 25/11 50-011 Wrocław |
14992 | 25223/01 | Ślusiewicz Elżbieta Maria | ul. Żabia 8/32 91-457 Łódź |
14993 | 25224/01 | Bartyzel Marzenna Beata | ul. Próżna 4/6 95-200 Pabianice |
14994 | 25225/01 | Piechowicz Krystyna Maria | ul. Słowackiego 1/15 97-400 Bełchatów |
14995 | 25226/01 | Kwiecińska Janina Elżbieta | ul. Okrzei 4 49-340 Lewin Brzeski |
14996 | 25227/01 | Sadko Krzysztof Adam | ul. Wieniawskiego 43/24 68-200 Żary |
14997 | 25228/01 | Kowalska Ewa Katarzyna | ul. Toruńska 19 87-410 Kowalewo Pomorskie |
14998 | 25229/01 | Malcharek Maria | ul. Żmigrodzka 37 55-110 Prusice |
14999 | 25230/01 | Szklanny Dariusz Kazimierz | ul. Żużlowa 18 44-200 Rybnik |
15000 | 25231/01 | Kowalska Iwona Mieczysława | ul. Waryńskiego 59/10 74-400 Dębno |
15001 | 25232/01 | Hejno Halina Janina | ul. Piotrowicka 62/12 40-723 Katowice |
15002 | 25233/01 | Stępińska Dorota | ul. Kilińskiego 246/1 93-138 Łódź |
15003 | 25234/01 | Antolska Katarzyna Monika | ul. Wiejska 63 41-216 Sosnowiec |
15004 | 25235/01 | Orgodowicz Małgorzata | ul. Sczanickiej 3/38 93-342 Łódź |
15005 | 25236/01 | Zolowska-Fara Urszula Izabela | ul. Piłsudskiego 24A/10 39-100 Ropczyce |
15006 | 25237/01 | Gasz Beata Zofia | ul. Dworcowa 23/3 44-180 Toszek |
15007 | 25238/01 | Pawłowska Marianna | ul. Dzielna 7/14 00-154 Warszawa |
15008 | 25239/01 | Pastuszka Elżbieta | ul. Letniskowa 32 27-200 Starachowice |
15009 | 25240/01 | Kosierkiewicz Jadwiga | ul. Nowogrodzka 6 80-124 Gdańsk |
15010 | 25241/01 | Antosiak Grażyna Bernardeta | ul. Żubardzka 11/21 93-032 Łódź |
15011 | 25242/01 | Piechowicz Hanna | ul. Grudziądzka 82A/7 87-100 Toruń |
15012 | 25243/01 | Rostkowski Jarosław | ul. Kokosowa 6 15-797 Białystok |
15013 | 25244/01 | Pytlik Anna | ul. Jarosławska 5B 62-040 Puszczykowo |
15014 | 25245/01 | Rosanowska Maria | zam. Kaczki 45 83-035 Trąbki Wielkie |
15015 | 25246/01 | Mycek Wanda Janina | zam. Chmielów 549 39-442 Nowa Dęba |
15016 | 25247/01 | Margielewska Sylwia | ul. Okrzei 13/33 76-100 Sławno |
15017 | 25248/01 | Kasprzyk Robert | ul. Świerczewskiego 36/II/5 59-930 Pieńsk |
15018 | 25249/01 | Bazan Ewa | ul. Kamińskiego 2/8 03-130 Warszawa |
15019 | 25250/01 | Kaźmierski Mariusz Piotr | ul. Wagi 33/5 61-065 Poznań |
15020 | 25251/01 | Czarnecka Anna Maria | ul. Kusocińskiego 6/32 80-288 Gdańsk |
15021 | 25252/01 | Kuszneruk Wiesława Stanisława | ul. M. Curie-Skłodowskiej 3 21-500 Biała Podlaska |
15022 | 25253/01 | Stankiewicz Aneta Izabela | ul. Świętokrzyska 12 00-916 Warszawa |
15023 | 25254/01 | Słodczyk Antonina Aniela | ul. Łukasiewicza 8 41-807 Zabrze |
15024 | 25255/01 | Kuczewska Maria Barbara | zam. Dębogórze 91A 81-198 Kosakowo |
15025 | 25256/01 | Rozalska Marianna Jadwiga | ul. Zamojska 8/13 05-310 Katuszyn |
15026 | 25257/01 | Kubicki Jerzy Zbigniew | ul. Moniuszki 12/56 43-100 Tychy |
15027 | 25258/01 | Wyspiański Robert Tomasz | ul. Mieszka I 8/3A 59-800 Lubań |
15028 | 25259/01 | Tymciów Małgorzata Kazimiera | ul. Głogowska 22/20 53-621 Wrocław |
15029 | 25260/01 | Wazl Adam Juliusz | ul. Fliegera 16/2 40-060 Katowice |
15030 | 25261/01 | Włosik Małgorzata | ul. Nad Serafą 7 30-860 Kraków |
15031 | 25262/01 | Płaneta Ewa | zam. Sufczyn 302 32-852 Dębno |
15032 | 25263/01 | Rajtar Barbara Grażyna | ul. Belgradzka 46 80-288 Gdańsk |
15033 | 25264/01 | Frankowicz Monika | ul. Niedźwiedzia 30/9 54-233 Wrocław |
15034 | 25265/01 | Juszczak Alfreda Helena | ul. Słoneczna 23/50 25-731 Kielce |
15035 | 25266/01 | Naczke Anna Dorota | ul. Podgórska 6C/11 81-166 Gdynia |
15036 | 25267/01 | Świniarska Justyna Magdalena | ul. Odolanowska 69/2 63-400 Ostrów Wlkp. |
15037 | 25268/01 | Zielińska Alina | ul. Górska 11/15/72 00-740 Warszawa |
15038 | 25269/01 | Maćkowiak Katarzyna | ul. Pogodna 5/42 81-620 Gdynia |
15039 | 25270/01 | Stolarski Rafał | ul. Biedronkowa 19/7 91-358 Łódź |
15040 | 25271/01 | Grzybek Zbigniew Tadeusz | ul. Wandy 70/34 43-600 Jaworzno |
15041 | 25272/01 | Jezierna Elżbieta Maria | ul. Działyńskich 8/15 61-727 Poznań |
15042 | 25273/01 | Wróbel Krystian Grzegorz | ul. Zaporoska 44/22 53-416 Wrocław |
15043 | 25274/01 | Nielipiński Andrzej Ryszard | ul. Jagodowa 2A/12 41-800 Zabrze |
15044 | 25275/01 | Kucińska Barbara | ul. Powstańców Wlkp. 6/22 06-400 Ciechanów |
15045 | 25276/01 | Janiak Ilona Elżbieta | ul. Ziębia 46 43-100 Tychy |
15046 | 25277/01 | Pacyk Agnieszka | ul. gen. Kutrzeby 2/4 62-010 Pobiedziska |
15047 | 25278/01 | Warych Danuta | al. Wojska Polskiego 55/1 10-230 Olsztyn |
15048 | 25279/01 | Gogolewska Anna | ul. Południowa 8/1 15-341 Białystok |
15049 | 25280/01 | Piasecka Bogusława Beata | ul. Piastowska 97A 32-660 Chełmek |
15050 | 25281/01 | Melewska Beata Genowefa | ul. Wituchowska 22 60-427 Poznań |
15051 | 25282/01 | Szczypka Renata Barbara | ul. Braterska 11 Mnich 43-520 Chybie |
15052 | 25283/01 | Szczepaniak Beata Maria | zam. Szczytniki 25 62-865 Szczytniki |
15053 | 25284/01 | Piedo Renata Małgorzata | ul. Ogrodowa 6 42-300 Myszków |
15054 | 25285/01 | Zdyb Józef Franciszek | ul. Nałkowskiej 5/34 25-546 Kielce |
15055 | 25286/01 | Mijakowski Leszek Kazimierz | ul. Urocza 96A 05-075 Wesoła |
15056 | 25287/01 | Petech Hanna Władysława | ul. Bezpieczna 28/2 51-114 Wrocław |
15057 | 25288/01 | Jackowska Iwona | ul. Sienkiewicza 45A/10 05-825 Grodzisk Maz. |
15058 | 25289/01 | Dorosz Maria Teresa | ul. Poświętne 20 05-600 Grójec |
15059 | 25290/01 | Małek Elżbieta Romualda | ul. Michałowskiego 20/78 42-200 Częstochowa |
15060 | 25291/01 | Pawlak Ewa Elżbieta | ul. Meander 5/3 02-791 Warszawa |
15061 | 25292/01 | Brokman-Pułtorak Katarzyna Bogumiła | ul. Zielona 16B/10 05-092 Łomianki |
15062 | 25293/01 | Marciniszyn Małgorzata | ul. Kolista 54 43-316 Bielsko-Biała |
15063 | 25294/01 | Kowalczyk Barbara Lidia | ul. Władysława IV 22/52 75-346 Koszalin |
15064 | 25295/01 | Lenart Elżbieta | ul. Staszica 52A/33 96-500 Sochaczew |
15065 | 25296/01 | Zawadzka Elżbieta | Tyborów 35 05-319 Cegłów |
15066 | 25297/01 | Dobrzańska Beata Agnieszka | ul. Potulicka 40/175 70-234 Szczecin |
15067 | 25298/01 | Czerwińska Joanna | ul. Ostrobramska 116/1 04-118 Warszawa |
15068 | 25299/01 | Zębalski Janusz | ul. Pułkownika Lawicza Liszki 5 06-500 Mława |
15069 | 25300/01 | Niemiec Maria | ul. Waryńskiego 9/3 33-100 Tarnów |
15070 | 25301/01 | Leszko Urszula Halina | ul. Wiślicka 17A 92-108 Łódź |
15071 | 25302/01 | Kucharska Mariola Katarzyna | ul. Reymonta 15 05-085 Kampinos |
15072 | 25303/01 | Szymańska Iwona | ul. Walerego Sławka 6/4 02-495 Warszawa |
15073 | 25304/01 | Szeląg Małgorzata Jadwiga | ul. Kondratowicza 41/19 03-285 Warszawa |
15074 | 25305/01 | Kierzek Arkadiusz | os. St. Batorego 31/11 64-300 Nowy Tomyśl |
15075 | 25306/01 | Puchała Sylwia Agnieszka | ul. Nowomiejska 18/15 20-619 Lublin |
15076 | 25307/01 | Kleszowski Jan | ul. PCK 6E/42 22-300 Krasnystaw |
15077 | 25308/01 | Kamińska Róża Maria | ul. Dobrzecka 25/8 62-800 Kalisz |
15078 | 25309/01 | Ścibor Szczepan Andrzej | ul. Łaskowice 66A 93-469 Łódź |
15079 | 25310/01 | Więckowska-Maj Maria Danuta | zam. Czernichów 198 32-070 Czernichów |
15080 | 25311/01 | Wertlewska Anna | ul. Okólna 31/21 62-510 Konin |
15081 | 25312/01 | Rostkowska Katarzyna | ul. Kokosowa 6F 15-797 Białystok |
15082 | 25313/01 | Woźniak Eryka | ul. Powstańców Wlkp. 15/17 89-410 Więcbork |
15083 | 25314/01 | Kozaczuk Maria | ul. Palmowa 10/22 15-795 Białystok |
15084 | 25315/01 | Lewandowska Lidia Maria | ul. Rzemieślnicza 2 89-121 Ślesin |
15085 | 25316/01 | Sobińska Jolanta Anna | ul. św. Anny 45A 95-060 Brzeziny |
15086 | 25317/01 | Biliński Mieczysław Marian | ul. Sucharskiego 10F/4 56-400 Oleśnica |
15087 | 25318/01 | Seweryn Ewa Barbara | ul. Stalowa 13/8 53-425 Wrocław |
15088 | 25319/01 | Gierek Elżbieta Jadwiga | ul. Lubelska 20 24-400 Zamość |
15089 | 25320/01 | Wiśniewska Lidia | ul. Sikorskiego 46/4 66-200 Świebodzin |
15090 | 25321/01 | Zoborowska Beata Julia | ul. Górzysta 35 80-282 Gdańsk |
15091 | 25322/01 | Michalik Barbara Maria | ul. Helclów 13/6 31-148 Kraków |
15092 | 25323/01 | Krzesicka Halina Janina | ul. 11 Listopada 213/38 41-221 Sosnowiec |
15093 | 25324/01 | Wardęga Henryka | ul. Żelazków 121/6 62-817 Żelazków |
15094 | 25325/01 | Zduńczyk Małgorzata Krystyna | ul. Eurydyki 6/1 80-299 Gdańsk |
15095 | 25326/01 | Iwaszkiewicz-Zajączkowska Katarzyna | ul. Wyszogrodzka 10/167 03-337 Warszawa |
15096 | 25327/01 | Kubiak Grażyna Małgorzata | ul. Walecznych 28 05-600 Grójec |
15097 | 25328/01 | Malinowski Edmund | ul. Legionów 165/9 87-100 Toruń |
15098 | 25329/01 | Sobiecka Agnieszka Irena | ul. Gołębia 30A/1 85-309 Bydgoszcz |
15099 | 25330/01 | Szadkowska-Rucińska Małgorzata Teresa | ul. Za Łąkami 3/63 02-798 Warszawa |
15100 | 25331/01 | Dworniak Bogusław Stanisław | ul. Grochowska 200/107 04-357 Warszawa |
15101 | 25332/01 | Parska Anna Maria | ul. Garwolińska 12/26 04-348 Warszawa |
15102 | 25333/01 | Besowski Sławomir | ul. Koźmińska 1B/14 00-452 Warszawa |
15103 | 25334/01 | Zawiślak Agnieszka Barbara | ul. Południowa 23 05-503 Głosków |
15104 | 25335/01 | Madera Violetta Katarzyna | ul. Jana Pawła II 41/62 38-500 Sanok |
15105 | 25336/01 | Paluch Agnieszka Beata | ul. gen. Dąbrowskiego 31/10 66-400 Gorzów Wlkp. |
15106 | 25337/01 | Stysiek Marzena | ul. Dworcowa 12 87-162 Lubicz Dolny |
15107 | 25338/01 | Przysucha Bożena Bernardeta | ul. Bankowa 7B/2 58-150 Strzegom |
15108 | 25339/01 | Pasterska Emilia Anna | ul. Rajska 2/36 87-800 Włocławek |
15109 | 25340/01 | Obuchowicz Elżbieta Helena | ul. G. Morcinka 6/79 85-317 Bydgoszcz |
15110 | 25341/01 | Wierzbicka Anna | ul. Jaracza 102/60 90-244 Łódź |
15111 | 25342/01 | Zduńczyk Teresa | ul. Koszalińska 2/80 76-200 Słupsk |
15112 | 25343/01 | Dziadosz Zyta | ul. Podgórna 58/5 64-246 Zielona Góra |
15113 | 25344/01 | Urbańczyk Weronika Wiera | ul. Powstańców Śląskich 87/282 01-355 Warszawa |
15114 | 25345/01 | Wowra Renata Krystyna | ul. Wielka 41/5 53-338 Wrocław |
15115 | 25346/01 | Piesiur Edyta Teresa | ul. Jasna 8 43-211 Piasek |
15116 | 25347/01 | Skiba Ewa Barbara | ul. Żeglarska 20/6 66-470 Kostrzyn |
15117 | 25348/01 | Jasińska Alina Tamara | ul. J. Baczewskiego 2A/6 75-366 Koszalin |
15118 | 25349/01 | Śmieszek Beata Monika | ul. Krakowska 16D/46 49-200 Grodków |
15119 | 25350/01 | Rydzewska Maria | ul. Kruzkowskiego 19/4 16-001 Kleosin |
15120 | 25351/01 | Piekarz Janina Wanda | ul. Santocka 33/46 71-083 Szczecin |
15121 | 25352/01 | Malinowska Krystyna | ul. W. Łokietka 24A 81-735 Sopot |
15122 | 25353/01 | Witt-Mojsik Bożena | ul. Mieszka I 11/38 15-054 Białystok |
15123 | 25354/01 | Maciaszek Piotr Daniel | ul. Powstańców Wlkp. 7 66-400 Gorzów Wlkp. |
15124 | 25355/01 | Hyża Aleksandra Helena | ul. Konopnickiej 8B 62-400 Słupca |
15125 | 25356/01 | Golub Gabriela Jadwiga | ul. Zawiszy Czarnego 10/4 40-872 Katowice |
15126 | 25357/01 | Ejfler Jadwiga Krystyna | ul. Chełmska 32/8 45-401 Opole |
15127 | 25358/01 | Wzorek Kazimiera Weronika | ul. G. Zapolskiej 44 45-353 Opole |
15128 | 25359/01 | Jóźwiak Beata Agata | ul. Żeligowskiego 50/52/102 90-644 Łódź |
15129 | 25360/01 | Zacharzewska Bożena | ul. Bartka Nowaka 1 88-100 Inowrocław |
15130 | 25361/01 | Paczkowska Urszula | ul. Glogera 42 71-792 Szczecin |
15131 | 25362/01 | Czarnecka-Sala Elżbieta Honorata | ul. Braci Kiemliczów 58 30-389 Kraków |
15132 | 25363/01 | Górecka Agnieszka | ul. Dąbrowskiej 20 33-300 Nowy Sącz |
15133 | 25364/01 | Szczęsna Grażyna Maria | ul. Jagiellońska 10H/68 80-371 Gdańsk |
15134 | 25365/01 | Kuźmicz Anna | ul. Kardynała Wyszyńskiego 11/75 62-510 Konin |
15135 | 25366/01 | Nowakowska Anna | ul. Targowa 16A/43 25-520 Kielce |
15136 | 25367/01 | Szkop Ewa | ul. Opaczewska 25/38 02-372 Warszawa |
15137 | 25368/01 | Łyszkiewicz Barbara Ewa | ul. M. Reja 8 55-010 Św. Katarzyna |
15138 | 25369/01 | Lewandowski Robert Andrzej | ul. Dworcowa 32/22 50-456 Wrocław |
15139 | 25370/01 | Adamczewska Magdalena | ul. Strzeszyńska 165 60-479 Poznań |
15140 | 25371/01 | Gąsior Maria Anna | ul. H. Sawickiej 1/25 62-800 Kalisz |
15141 | 25372/01 | Ostrowska Małgorzata | ul. Okrzei 9 88-200 Radziejów |
15142 | 25373/01 | Zywert Krystyna | ul. Mohna 27 87-100 Toruń |
15143 | 25374/01 | Kulik Dorota Ewa | ul. Witosa 2/52 76-200 Słupsk |
15144 | 25375/01 | Rokita Łukasz Daniel | ul. Wszewilki 3 56-300 Milicz |
15145 | 25376/01 | Augustyniak Teresa | ul. Makuszyńskiego 17/15 58-309 Wałbrzych |
15146 | 25377/01 | Płońska Barbara | ul. Tykocka 49 19-120 Knyszyn |
15147 | 25378/01 | Wowk Joanna | ul. Wojska Polskiego 9-11/91 45-720 Opole |
15148 | 25379/01 | Warmińska Grażyna | ul. Komuny Paryskiej 5/10 85-858 Bydgoszcz |
15149 | 25380/01 | Ulman Helena | ul. Reja 2/3 65-076 Zielona Góra |
15150 | 25381/01 | Rębacz Eugenia Lidia | ul. Wojska Polskiego 8/1C 76-200 Słupsk |
15151 | 25382/01 | Stankiewicz Zdzisław | ul. Wołodyjowskiego 6B/16 15-287 Białystok |
15152 | 25383/01 | Żuchowicz Edyta Izabela | zam. Kąpiele Wielkie 270 32-340 Wolbrom |
15153 | 25384/01 | Wyszyńska Jolanta | zam. Wojny Piecki 4 18-210 Szepietowo |
15154 | 25385/01 | Gąsowska Beata Joanna | ul. Księcia Witolda 26 15-129 Białystok |
15155 | 25386/01 | Wytych Elżbieta | ul. Gromadzka 3/4 15-769 Białystok |
15156 | 25387/01 | Krom Krystyna | ul. Podgórska 10A/13 81-166 Gdynia |
15157 | 25388/01 | Hryniewiecka Małgorzata Emilia | ul. Szymczaka 3/52 01-227 Warszawa |
15158 | 25389/01 | Kozioł Andrzej Wojciech | ul. Kułakowskiego 6/7 30-427 Kraków |
15159 | 25390/01 | Grotkiewicz Dorota Ewa | ul. P. Ściegiennego 73/108 30-809 Kraków |
15160 | 25391/01 | Potulska Danuta | ul. Namiotowa 32 94-218 Łódź |
15161 | 25392/01 | Mordak Grażyna Stanisława | ul. Grodzka 48/24 58-314 Wałbrzych |
15162 | 25393/01 | Jakubski Mariusz Stanisław | ul. Legnicka 24A/12A 31-411 Kraków |
15163 | 25394/01 | Łata Katarzyna Elżbieta | zam. Bobrowniki 18/3 76-231 Damnica |
15164 | 25395/01 | Babski Edward Michał | ul. Rojna 47/60 91-134 Łódź |
15165 | 25396/01 | Gembiak Magdalena | ul. Kilińskiego 4/12 61-532 Poznań |
15166 | 25397/01 | Flis Maria Regina | ul. Walentego Barczewskiego 22/32 10-061 Olsztyn |
15167 | 25398/01 | Trawczyńska Hanna | os. Rzeczypospolitej 19/14 61-397 Poznań |
15168 | 25399/01 | Stosik Waldemar Adam | zam. Lubocień 34 89-530 Śliwice |
15169 | 25400/01 | Zagalak Maria Teresa | ul. bp. Glazera 18/147 37-700 Przemyśl |