Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.2000.10.59
Akt indywidualnyKOMUNIKAT nr 35/DR/2000
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 29 sierpnia 2000 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
7128 | 17827/00 | Adamczyk Edyta Agata | ul. Starowiejska 2 32-800 Brzesko |
7129 | 17970/00 | Agacińska Danuta Barbara | ul. Wilczak 13/69 61-623 Poznań |
7130 | 17765/00 | Andrik Tadeusz Antoni | ul. Koszykarzy 6 89-520 Gostycyn |
7131 | 17793/00 | Antoniewicz Maria | Łobozowiec 47 63-233 Jaraczewo |
7132 | 17775/00 | Babiarz Piotr | ul. Kraszewskiego 15/4 33-100 Tarnów |
7133 | 17943/00 | Bagrowski Kazimierz | ul. Gustawa Morcinka 14 86-300 Grudziądz |
7134 | 17959/00 | Bajor Bogumiła Aneta | ul. Wyzwolenia 57 42-244 Mstów |
7135 | 17958/00 | Baran Joanna Elżbieta | ul. Odrowążów 97 44-103 Gliwice |
7136 | 17837/00 | Baran Maria Emilia | ul. Łagodna 18/13 43-502 Czechowice-Dziedzice |
7137 | 17964/00 | Barczak Aleksandra Joanna | ul. Beczkowa 13/5 93-487 Łódź |
7138 | 17849/00 | Bednarek Maria | ul. Opalowa 15 97-400 Bełchatów |
1739 | 17833/00 | Bella Honorata | ul. Bratysława 15/35 94-040 Łódź |
1740 | 17939/00 | Bet Grzegorz Krzysztof | Zalesie 15 87-860 Chodecz |
7141 | 17788/00 | Biadasz Teresa Jadwiga | ul. 3 Maja 5A/8 62-300 Września |
7142 | 17835/00 | Bierowiec Zdzisława Helena | ul. Krótka 3 86-122 Bukowiec |
7143 | 17806/00 | Bierwiczonek Magdalena | os. Młodych 12/4 66-400 Gorzów Wielkopolski |
7144 | 17985/00 | Borska Jadwiga | ul. Dywizjonu 303 56/15 80-462 Gdańsk |
7145 | 17818/00 | Breski Jarosław | ul. Szwanke 6/28 06-400 Ciechanów |
7146 | 17780/00 | Bronicka Krystyna Maria | ul. Burgaska 6/168 02-758 Warszawa |
7147 | 17879/00 | Brzana Domicela Stanisława | ul. Odrzechowa 28/4 38-530 Zarszyn |
7148 | 17789/00 | Brzezińska Halina Teresa | ul. Krasińskiego 1/20 32-300 Olkusz |
7149 | 17883/00 | Brzęcka Małgorzata | ul. Tatrzańska 9 62-800 Kalisz |
7150 | 17847/00 | Bukowska Anna Maria | ul. Norwida 10/14 21-040 Świdnik |
7151 | 17866/00 | Cegielska Anna | Strzelce 35 99-307 Strzelce |
7152 | 17861/00 | Celińska-Basiewicz Barbara | ul. Wolfkego 2/5 01-494 Warszawa |
7153 | 17977/00 | Centkowska Maria | ul. J. Suleckiego 2D/116 87-100 Toruń |
7154 | 17891/00 | Cereszko-Mazur Katarzyna Irena | ul. Biernata 10 20-465 Lublin |
7155 | 17846/00 | Charczyńska Jadwiga | ul. Jana Barona 28/8 49-330 Łosiów |
7156 | 17802/00 | Chrystyna Anna | ul. Czerniakowska 32/21 00-714 Warszawa |
7157 | 17927/00 | Chyła Violetta Małgorzata | ul. Sportowa 7 86-014 Siecienko |
7158 | 17746/00 | Ciemoszewska Alicja | ul. Lechicka 24/5 75-844 Koszalin |
7159 | 18005/00 | Ciesielska Małgorzata Magdalena | ul. Śniadeckich 4/39 99-300 Kutno |
7160 | 17992/00 | Cyperska Barbara | ul. Chodkiewicza 16/308 80-506 Gdańsk |
7161 | 17758/00 | Czapla-Andrzejewska Barbara | ul. Różana 1 78-300 Świdwin |
7162 | 17957/00 | Czochra Stanisława Krystyna | ul. Wąska 5/7 22-403 Zamość |
7163 | 17811/00 | Dembowska Jadwiga | ul. Matusiaka 8A/2 43-418 Pogwizdów |
7164 | 17823/00 | Deskur Michał Stanisław | ul. Stachowicza 6/1 30-103 Kraków |
7165 | 17913/00 | Dębowski Jerzy Tadeusz | ul. Makowa 1 05-816 Michałowice |
7166 | 17996/00 | Dobranowska Renata Maria | ul. Podzamcze 14/6 31-003 Kraków |
7167 | 17787/00 | Dudek Bernadetta | ul. Kowalska 8/4 20-115 Lublin |
7168 | 17836/00 | Dulewicz Magdalena Agnieszka | ul. Łyskowskiego 26D/122 87-100 Toruń |
7169 | 17755/00 | Dybaś Danuta Maria | ul. św. Jana z Dukli 16A 38-200 Jasło |
7170 | 17990/00 | Ertmann Aurelia Maria | Bogdanowo 61 64-600 Oborniki |
7171 | 17760/00 | Filuś Monika Agnieszka | ul. Nowy Świat 29 34-325 Łodygowice |
7172 | 17785/00 | Flanc Sylwia Monika | ul. Odrodzenia 2 72-100 Goleniów |
7173 | 17912/00 | Forenda Monika | ul. Wiosenna 2/244 03-749 Warszawa |
7174 | 17812/00 | Frukacz Anna Grażyna | ul. Nadrzeczna 22 86-010 Koronowo |
7175 | 17804/00 | Gabzdyl Edyta Jolanta | ul. Stalmacha 13B/8 43-481 Pogwizdów |
7176 | 17934/00 | Gajda-Paradowska Anna Jolanta | ul. Kusocińskiego 86A/8 94-054 Łódź |
7177 | 17748/00 | Gajkowska Izabela Katarzyna | ul. Jana Pawła II 29D/3 80-462 Gdańsk |
7178 | 18000/00 | Garbarz Józefa | Hebdów 53 32-120 Nowe Brzesko |
7179 | 17910/00 | Gątarz-Chylińska Małgorzata Barbara | Jartypory 44 07-110 Węgrów |
7180 | 17987/00 | Gibalska Barbara | ul. Grota Roweckiego 14A/9 71-297 Szczecin |
7181 | 17771/00 | Giełda Stanisław | ul. Andromedy 34/9 67-200 Głogów |
7182 | 17699/00 | Glinka Krzysztof Michał | os. Tęczowe 24C/2 58-200 Dzierżoniów |
7183 | 17773/00 | Głowik Wanda Maria | ul. Powstańców Śląskich 189/8 53-138 Wrocław |
7184 | 17954/00 | Głuszkowska Wanda Ewa | ul. Łanowa 8/50 91-103 Łódź |
7185 | 17921/00 | Godziszewska Katarzyna Zofia | ul. Łososiowa 28/62 91-496 Łódź |
7186 | 17937/00 | Gołębiowska Marzena Urszula | ul. Pocztowa 1/5 70-356 Szczecin |
7187 | 18002/00 | Gonet Marek Piotr | os. Zakładowe 9/4 46-050 Tarnów Opolski |
7188 | 17917/00 | Gowin Hanna | ul. Krasickiego 7 05-660 Warka |
7189 | 17983/00 | Górka Dorota Maria | ul. Skłodowskiej 32A/13 85-094 Bydgoszcz |
7190 | 17941/00 | Górnik Aleksandra | ul. Jaworowa 25 97-400 Bełchatów |
7191 | 18006/00 | Górska-Strzelczyk Anna Teresa | Odrzykoń 538 38-406 Odrzykoń |
7192 | 17898/00 | Grudowska Barbara Maria | ul. Czerkaska 14/13 85-641 Bydgoszcz |
7193 | 17989/00 | Grychtoł Henryk Zygmunt | ul. Zapolskiej 17 41-300 Dąbrowa Górnicza |
7194 | 17829/00 | Grywińska Justyna Marta | ul. Umińskiego 6/90 03-984 Warszawa |
7195 | 17988/00 | Habrat Józef | ul. B. Prusa 87B 38-400 Krosno |
7196 | 17767/00 | Hałasiński Krzysztof Piotr | ul. Romułta 41A/15 81-241 Gdynia |
7197 | 17843/00 | Harendarska Elżbieta | ul. Zarembiny 5/59 85-792 Bydgoszcz |
7198 | 17998/00 | Harendarz Hanna Bernadetta | Żytowiecko 60A/9 63-805 Łęka Mała |
7199 | 17889/00 | Hejduk Iwona Alicja | ul. Gorkiego 28/44 92-524 Łódź |
7200 | 17984/00 | Hinc Anna | ul. H. Sawickiej 13/338 62-800 Kalisz |
7201 | 17900/00 | Jackiewicz Monika Katarzyna | Wielgolas Duchnowski 56A 05-074 Halinów |
7202 | 17803/00 | Jackowska Antonina Witosława | ul. Bursztynowa 11/2 42-500 Będzin |
7203 | 17794/00 | Jagliński Edward | ul. 700-lecia 29/2 14-500 Braniewo |
7204 | 17832/00 | Jaguś Joanna Maria | ul. Urbańczyka 1/24 32-500 Chrzanów |
7205 | 17971/00 | Janas Elżbieta Maria | ul. Sianowska 94 60-453 Poznań |
7206 | 17743/00 | Jankowska Iwona Maria | ul. gen. Andersa 37/11 00-159 Warszawa |
7207 | 17751/00 | Januszkiewicz Jarosław Piotr | ul. Sucharskiego 1/31 66-400 Gorzów Wielkopolski |
7208 | 17955/00 | Jaremkiewicz Danuta | ul. Suwalska 36C/23 03-252 Warszawa |
7209 | 17993/00 | Jączak Ewa | os. Lotnika Polskiego 13G/1 60-406 Poznań |
7210 | 17819/00 | Jemielita Dariusz Adam | ul. Nauczycielska 76A/6 12-100 Szczytno |
7211 | 17995/00 | Jurczak Janina Teresa | ul. Bóżnicza 5/34 33-300 Nowy Sącz |
7212 | 17786/00 | Jurdziński Tomasz | ul. Wawelska 25/3 64-920 Piła |
7213 | 17918/00 | Jurkiewicz Krystyna | ul. Osiedlowa 3/29 16-300 Augustów |
7214 | 17778/00 | Jusik Elżbieta | ul. Kościuszki 53/15 62-031 Luboń |
7215 | 17948/00 | Kałużna-Wycisk Maria Jolanta | ul. Wilanowska 33 60-688 Poznań |
7216 | 17979/00 | Karaś Krystyna | ul. Bema 229/26 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki |
7217 | 17851/00 | Karcz Urszula Lidia | Domaszowice 182 25-900 Kielce |
7218 | 17961/00 | Karnasiewicz Krystyna Danuta | ul. Dietla 83/16 31-050 Kraków |
7219 | 17808/00 | Karol Jerzy Stanisław | ul. Piskora 23 22-600 Tomaszów Lub. |
7220 | 17942/00 | Kempczyński Jacek Kazimierz | ul. Koziorożca 6/15 59-220 Legnica |
7221 | 17834/00 | Kentnowska Jolanta Teresa | ul. Dworcowa 34 47-244 Dziergowice |
7222 | 17931/00 | Kępka Katarzyna | ul. Kasprowicza 86/60 01-949 Warszawa |
7223 | 17906/00 | Kirsz Joanna Maria | ul. Armii Krajowej 5/21 44-121 Gliwice |
7224 | 17975/00 | Klapa Krystyna Maria | ul. Olimpijska 7 89-333 Osiek |
7225 | 17747/00 | Klecha Elżbieta Bożena | ul. Steyera 3A/9 81-185 Gdynia |
7226 | 17916/00 | Kleczaj Barbara | ul. Suwalna E/21 05-120 Legionowo |
7227 | 17752/00 | Klimas Maria Irena | ul. ks. Bochenka 1/9 55-100 Trzebnica |
7228 | 17950/00 | Klimczak Waldemar | ul. Kutrowa 10 85-435 Bydgoszcz |
7229 | 17860/00 | Kocęba Teresa Maria | ul. Sienkiewicza 24/2 33-300 Nowy Sącz |
7230 | 17859/00 | Kocurek Grzegorz Marek | ul. Marcina 72 43-150 Bieruń |
7231 | 17907/00 | Kolska-Pawlak Hanna Maria | Wilczak 13/138 61-623 Poznań |
7232 | 17904/00 | Komsta Jacek Sławomir | ul. Wyszyńskiego 38B/2 65-536 Zielona Góra |
7233 | 17772/00 | Kontek Krystyna | ul. Poniatowskiego 21A 64-130 Rydzyna |
7234 | 17967/00 | Kornacki Wacław | ul. Batorego 25 82-200 Malbork |
7235 | 17925/00 | Korona Teresa Mirosława | ul. Sawickiej 1 89-410 Więcbork |
7236 | 17820/00 | Kozielska Elżbieta Alicja | os. Wichrowe Wzgórze 33/89 61-699 Poznań |
7237 | 17821/00 | Krajewska-Misiak Kinga | ul. Piotrkowska 6 05-800 Pruszków |
7238 | 17855/00 | Krawczyk Anna | ul. Na Kolonii 10 55-114 Wisznia Mała |
7239 | 17962/00 | Król Lilla Ewa | ul. Curie-Skłodowskiej 45/14 41-819 Zabrze |
7240 | 17840/00 | Kruczek Agnieszka Maria | ul. Krasińskiego 37 38-200 Jasło |
7241 | 17769/00 | Kruk Agata Dorota | ul. Krasickiego 1/3 41-709 Ruda Śląska |
7242 | 17972/00 | Krzakiewicz Chalnisia | os. Stare Żegrze 123/8 61-249 Poznań |
7243 | 17882/00 | Kubica Barbara | ul. Lipnicka 228/1 43-305 Bielsko-Biała |
7244 | 17761/00 | Kubis Leszek | ul. Paderewskiego 38B/5 63-400 Ostrów Wlkp. |
7245 | 18001/00 | Kucy Janina Krystyna | ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 53/8 65-536 Zielona Góra |
7246 | 17963/00 | Kula Teresa | Zaczernie 564 36-062 Zaczernie |
7247 | 17986/00 | Kuligowska Lucyna Józefa | os. XX-lecia 1/1 34-100 Wadowice |
7248 | 17816/00 | Kutrzepa Gabriela | ul. Malinowskiego 8 86-160 Warlubie |
7249 | 17796/00 | Kwiecień Joanna Barbara | ul. Hlonda 47/6 41-933 Bytom |
7250 | 17852/00 | Latos Agnieszka | ul. Olimpijska 4/55 99-300 Kutno |
7251 | 17952/00 | Legutko Dariusz Marek | ul. Zawadzkiego 15/11 71-246 Szczecin |
7252 | 17766/00 | Luterek Sabina | ul. Jana Dąbskiego 20A/3A 72-300 Gryfice |
7253 | 17869/00 | Łaska Bożenna Maria | ul. Rataja 8 78-600 Wałcz |
7254 | 17845/00 | Łopuszyńska Grażyna Edyta | ul. Mickiewicza 43/42 82-200 Malbork |
7255 | 17873/00 | Łowin Małgorzata Jolanta | ul. Rembielińska 21A/14 03-362 Warszawa |
7256 | 17887/00 | Łuczak Iwona Agnieszka | ul. Warszawska 49/2 61-028 Poznań |
7257 | 17830/00 | Łyko Edwarda Jolanta | Kretlewo 4B/3 72-410 Golczewo |
7258 | 17890/00 | Łysakowska Urszula Ewa | Budy 3/55 01-466 Warszawa |
7259 | 17809/00 | Macel Jadwiga | ul. Wojrowicka 34/22 54-436 Wrocław |
7260 | 17923/00 | Macniak Dariusz Paweł | ul. Bobrza 40/12 54-220 Wrocław |
7261 | 17914/00 | Malinowska Anna Maria | ul. Świętokrzyska 71 05-300 Mińsk Mazowiecki |
7262 | 17797/00 | Mamet Jadwiga Regina | ul. Skłodowskiej 55A/3 55-120 Oborniki Śląskie |
7263 | 17980/00 | Marcinowska Jadwiga | ul. Armii Krajowej 18/23 19-500 Gołdap |
7264 | 17759/00 | Markiewicz Dorota Anna | ul. Jarogniewa 32/2 71-664 Szczecin |
7265 | 17944/00 | Maryan Danuta Stefania | ul. Sadowa 22B/26 97-300 Piotrków Trybunalski |
7266 | 17757/00 | Mateńko Agnieszka Ewa | ul. Poniatowskiego 50 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
7267 | 17872/00 | Matinyarare Ewa Maria | ul. Rembielińska 21A/12 03-362 Warszawa |
7268 | 17768/00 | Mazur Grażyna Teresa | ul. Wschodnia 6 58-100 Świdnica |
7269 | 17953/00 | Mazur Iwona Magdalena | ul. Klemensiewicza 20/1 70-028 Szczecin |
7270 | 17764/00 | Megger Renata Stanisława | Poledno 13 86-122 Bukowiec |
7271 | 17779/00 | Merta Kazimierz | ul. Cieszyńska 393A/4 43-382 Bielsko-Biała |
7272 | 17814/00 | Metzger Iwona Ewa | ul. Okulickiego 19B/49 42-200 Częstochowa |
7273 | 17850/00 | Miedzik Gertruda | ul. Wojska Polskiego 2/23 86-134 Dragacz |
7274 | 17805/00 | Mindak Barbara Dorota | ul. Boczna 6 86-140 Drzycim |
7275 | 17899/00 | Mirowska Beata | ul. Wojskiego 20 m. 5 05-400 Otwock |
7276 | 17919/00 | Mokrzycki Franciszek | ul. Riedla 16/3 58-100 Świdnica |
7277 | 17920/00 | Mostowska-Rudzińska Danuta | ul. Socjalna 9/9 93-324 Łódź |
7278 | 17896/00 | Motylewicz Zofia | ul. Sikorskiego 8/26 38-500 Sanok |
7279 | 17863/00 | Murawski Piotr | ul. 27 Lipca 80/16 15-182 Białystok |
7280 | 17864/00 | Nidecka Helena | ul. gen. de Gaulle'a 24/25 43-100 Tychy |
7281 | 17844/00 | Niedopytała Katarzyna | ul. Żeromskiego 22/20 64-800 Chodzież |
7282 | 17790/00 | Niemiec Ewa Anna | ul. Pod Skałką 11 34-443 Sromowce Wyżne |
7283 | 17976/00 | Nizka Joanna Ewa | ul. Chodecka 12/62 03-350 Warszawa |
7284 | 17997/00 | Nowak Leszek Józef | ul. Międzyzdrojska 24/4 54-316 Wrocław |
7285 | 17935/00 | Nowakowska Henryka Maria | ul. Hokejowa 4 95-022 Stróża |
7286 | 17841/00 | Ochenduszko Joanna Katarzyna | ul. Legionów 24/7 41-200 Sosnowiec |
7287 | 17938/00 | Oktaba Grzegorz | ul. Sobieskiego 15/6 05-120 Legionowo |
7288 | 17922/00 | Olszewski Mieczysław Krzysztof | ul. Miła 14 62-800 Kalisz |
7289 | 17905/00 | Orzęcka-Koseda Małgorzata Ewa | ul. Manifestu Połanieckiego 10/4 80-406 Gdańsk |
7290 | 17877/00 | Osławski Barłomiej Stanisław | ul. Piastowska 36/9 50-361 Wrocław |
7291 | 17999/00 | Ostrowska Urszula | ul. K. Miarki 8/5 42-600 Tarnowskie Góry |
7292 | 17968/00 | Ostrowski Polikarp | ul. J. Bytnara "Rudego" 3C/407 45-245 Opole |
7293 | 17956/00 | Otto Elżbieta | ul. Szczygła 10 05-402 Otwock |
7294 | 17862/00 | Penkała Halina Irena | ul. B. Chrobrego 26/15 40-881 Katowice |
7295 | 17795/00 | Petrus Krystyna | ul. Olszewskiego 71/8 51-642 Wrocław |
7296 | 17949/00 | Pękala Joanna Bożena | ul. Słoneczna 6/102 38-300 Gorlice |
7297 | 17973/00 | Piechocka Małgorzata | os. Armii Krajowej 128/8 61-381 Poznań |
7298 | 17881/00 | Piekarska Barbara Łucja | ul. Wyszyńskiego 45/27 94-047 Łódź |
7299 | 17839/00 | Pietrusiak Krystyna Maria | ul. Widok 102/32 62-800 Kalisz |
7300 | 17824/00 | Piętas Danuta Kazimiera | ul. Podhalańska 13 20-730 Lublin |
7301 | 17756/00 | Pilch Edyta | ul. Pułaskiego 19/21 D/7 80-520 Gdańsk |
7302 | 17911/00 | Piwowar Anna Jadwiga | ul. Skorupki 10/5 05-820 Piastów |
7303 | 17902/00 | Podsadna Joanna | Białężyce 26 62-300 Września |
7304 | 18003/00 | Polański Robert Paweł | ul. Zakopiańska 2C/21 30-418 Kraków |
7305 | 17894/00 | Polewska Jolanta | ul. Kopernika 11/73 05-800 Pruszków |
7306 | 17951/00 | Poręcka Anna | ul. Centralna 6 05-090 Raszyn |
7307 | 17828/00 | Przybył Cyryl | ul. Ogińskiego 95/12 66-400 Gorzów Wielkopolski |
7308 | 17994/00 | Przychodzień Hanna | ul. Korczaka 18/9 10-086 Olsztyn |
7309 | 17774/00 | Pupkiewicz Leokadia | ul. Jagiełły 4/5 71-262 Szczecin |
7310 | 17903/00 | Racławska Iwona Marzena | pl. Dziecka 13/1 70-241 Szczecin |
7311 | 17810/00 | Radecka Melania | ul. Dworcowa 35/52 89-240 Kcynia |
7312 | 17981/00 | Ramotowska Jadwiga Teresa | ul. J. Popiełuszki 37A/14 94-053 Łódź |
7313 | 17831/00 | Rodzik Helena | ul. Ku Wiatrakom 5/132 85-856 Bydgoszcz |
7314 | 17928/00 | Rokita Alicja | ul. Brzozowa 23 89-200 Szubin |
7315 | 17969/00 | Romaszko-Suszek Małgorzata | ul. Piotrkowska 20/1 80-180 Gdańsk |
7316 | 17753/00 | Rózga Agnieszka Magdalena | ul. Baczyńskiego 1B/10 87-597 Gdynia |
7317 | 17870/00 | Ruta Elżbieta Helena | ul. Meander 5/36 02-791 Warszawa |
7318 | 17745/00 | Sadowski Artur | ul. Piłsudskiego 91 38-540 Zagórz |
7319 | 17770/00 | Saridis Elżbieta | ul. Norwida 7/15 59-900 Zgorzelec |
7320 | 17884/00 | Saternus Elżbieta Ewa | ul. Struzika 8/1 41-806 Zabrze |
7321 | 17878/00 | Sieg Jadwiga | ul. Jagodowa 8 85-343 Bydgoszcz |
7322 | 17880/00 | Sieg Maria Aniela | ul. Wojska Polskiego 14/1 77-310 Debrzno |
7323 | 17744/00 | Siemińska Hanna Anna | ul. Wańkowicza 10/15 96-100 Skierniewice |
7324 | 17813/00 | Skwierawska Irena Maria | ul. Szkolna 4 86-632 Brusy |
7325 | 17897/00 | Smogur Dorota Małgorzata | ul. Kusocińskiego 6/55 80-288 Gdańsk |
7326 | 17822/00 | Soduła Anna Maria | ul. Walecznych 68/7B 03-926 Warszawa |
7327 | 17800/00 | Sokołowska Katarzyna Agnieszka | ul. Stanisławowska 9/46 02-832 Warszawa |
7328 | 17892/00 | Sołtysiak Norbert Artur | ul. Piwarskiego 9/31 00-770 Warszawa |
7329 | 17791/00 | Sosnowska Anna | Goławice 1 05-180 Pomiechówek |
7330 | 17763/00 | Staniszewska Maria | ul. J. Korczaka 47 13-300 Nowe Miasto Lub. |
7331 | 17908/00 | Stańczyk Zbigniew Andrzej | ul. Rzemieślnicza 10B/10 75-243 Koszalin |
7332 | 17801/00 | Stawińska Małgorzata | ul. Słoneczna 13 05-806 Komorów |
7333 | 17926/00 | Stempień Zuzanna | ul. Hanki Sawickiej 25/13 62-800 Kalisz |
7334 | 17762/00 | Strzeszewska Edyta Teresa | ul. Nowowiejskiego 3/14 62-510 Konin |
7335 | 17854/00 | Sulkowska Alicja Jadwiga | al. Jachowicza 21/11 09-400 Płock |
7336 | 17857/00 | Suszek Jacek Sławomir | ul. Kopernika 9/24 11-100 Lidzbark Warmiński |
7337 | 17982/00 | Synakowska Jolanta Teresa | ul. Lasockiego 20/23 09-402 Płock |
7338 | 18004/00 | Szcześko Dorota Magdalena | ul. Raszyńska 31B/29 60-135 Poznań |
7339 | 17853/00 | Szenajch Ewa Jolanta | ul. Lazurowa 20A/25 01-315 Warszawa |
7340 | 17909/00 | Szewczyk Maria Halina | al. Wyzwolenia 9/101 00-572 Warszawa |
7341 | 17940/00 | Szkudlarz Jacek Łukasz | os. Poziomkowa 4B/21 62-002 Suchy Las |
7342 | 17886/00 | Szóstak Mirosława | ul. Śmigielskiego 13B/8 63-400 Ostrów Wielkopolski |
7343 | 17848/00 | Szwajkowska Bogumiła | ul. Piłsudskiego 23 87-400 Golub-Dobrzyń |
7344 | 17960/00 | Szwugier Andrzej Robert | ul. Żwirki i Wigury 47 22-600 Tomaszów Lub. |
7345 | 17799/00 | Świdrak Barbara | ul. Harcerska 2/35 91-710 Łódź |
7346 | 17777/00 | Świtalska Agnieszka | ul. Rąbińska 120 88-100 Inowrocław |
7347 | 17974/00 | Torbicz Elżbieta Stanisława | ul. Chełmska 7/73 22-200 Włodawa |
7348 | 17807/00 | Trochimiuk Anna | ul. Opoczyńska 6/7 02-526 Warszawa |
7349 | 17817/00 | Trojanowska Marianna Władysława | ul. Żeromskiego 26 88-120 Osięciny |
7350 | 17895/00 | Trojner Ewelina Ewa | ul. Sikorskiego 18/13 64-100 Leszno |
7351 | 17826/00 | Turek Jolanta | ul. Gwiezdna 5/21 59-200 Legnica |
7352 | 17798/00 | Twarowska Renata | ul. M. Dąbrowskiej 11 16-001 Kleosin |
7353 | 17965/00 | Tyszkiewicz-Kuzdra Grażyna | ul. J. Petera 31 22-600 Tomaszów Lub. |
7354 | 17865/00 | Urbanek Bożena | ul. Konopnickiej 5 43-174 Łaziska Górne |
7355 | 17750/00 | Walczak Maria Jolanta | ul. Budziszyńska 78/16 54-436 Wrocław |
7356 | 17885/00 | Walendowska Renata Magdalena | ul. Lisieckiego 34 63-400 Ostrów Wielkopolski |
7357 | 17815/00 | Wańska Danuta | ul. B. Malinowskiego 6D/46 87-100 Toruń |
7358 | 17936/00 | Warpas Alicja | Rostek 9/2 19-500 Gołdap |
7359 | 17893/00 | Wasyluk Halina Janina | ul. Keniga 11/26 02-495 Warszawa |
7360 | 17929/00 | Waszczuk Bogumiła Jolia | ul. Młodzieżowa 27/11 89-600 Chojnice |
7361 | 17749/00 | Wątor Halina | ul. Cechowa 24 30-614 Kraków |
7362 | 17825/00 | Wełnitz Katarzyna | ul. Mickiewicza 2/3 62-425 Witkowo |
7363 | 17933/00 | Wiedeholz Bogumiła Bronisława | ul. Wachowiaka 6/34 88-100 Inowrocław |
7364 | 17856/00 | Wierzchowski Jarosław Bogusław | ul. Kondratowicza 15/142 03-242 Warszawa |
7365 | 17782/00 | Witaszak-Glapa Maria Barbara | Bieganowo 49/18 62-305 Sokolniki |
7366 | 17924/00 | Włodarczyk Jolanta Dorota | ul. Mała 6/1 41-300 Dąbrowa Górnicza |
7367 | 17932/00 | Wolak Barbara Jadwiga | ul. Słowackiego 32/36/12 01-634 Warszawa |
7368 | 17888/00 | Wołoszko Aniela | ul. Drewnicka 6/406 05-091 Ząbki |
7369 | 17946/00 | Wołoszyk Magdalena Jowita | ul. Przy Rynku Wełnianym 11/14 87-100 Toruń |
7370 | 17867/00 | Woźnicka Lidia Teresa | ul. Gajowa 33/8 50-520 Wrocław |
7371 | 17783/00 | Wyganowski Andrzej Wacław | ul. Grunwaldzka 58 60-311 Poznań |
7372 | 17754/00 | Wysokińska Ewa Małgorzata | ul. Romera 8/40 76-200 Słupsk |
7373 | 17991/00 | Zabłocka Krystyna Józefa | ul. Stawna 1J/30 81-629 Gdynia |
7374 | 17915/00 | Zahajko Barbara Danuta | ul. Obrońców Helu 5/12 02-495 Warszawa |
7375 | 17876/00 | Zajączkowska Małgorzata | ul. Wiosenna 3 05-090 Raszyn |
7376 | 17874/00 | Zakrzewska Teodozja | ul. Przewoska 20/6 05-400 Otwock |
7377 | 17930/00 | Zamorowska-Jeryś Iwona | ul. 23 Marca 110/1 81-820 Sopot |
7378 | 17858/00 | Zaradniak Krzysztof | ul. Rawicka 24B/28 63-700 Krotoszyn |
7379 | 17784/00 | Zaręba-Xięska Władysława Wanda | ul. 3 Maja 10/8A 40-096 Katowice |
7380 | 17838/00 | Zarzeczna Elżbieta | ul. E. Gierczak 22/71 70-801 Szczecin |
7381 | 17781/00 | Zielińska Joanna Ewa | ul. Klaudyny 14/118 01-684 Warszawa |
7382 | 17978/00 | Zielnik Alicja Barbara | ul. Wiązów 1 05-077 Wesoła |
7383 | 17875/00 | Ziembicka Elżbieta Zofia | Falenty IMUZ 14/54 05-090 Raszyn |
7384 | 17792/00 | Ziółkowska Danuta Barbara | ul. Leśna 2/14 58-530 Kowary |
7385 | 17947/00 | Ziółkowska Irena | os. Jasne 11A/4 58-200 Dzierżoniów |
7386 | 17871/00 | Zrobek Ewa Aleksandra | ul. Dwernickiego 25/15 04-377 Warszawa |
7387 | 17868/00 | Zugaj-Krzysteczko Joanna Małgorzata | ul. K. Baczyńskiego 1A/4 41-813 Zabrze |
7388 | 17945/00 | Żarska Beata | Kryspinów 5 32-060 Liszki |
7389 | 17776/00 | Żmuda-Trzebiatowska Krystyna Jadwiga | ul. Podchorążych 6/8 80-298 Gdańsk |
7390 | 17901/00 | Żukowicz Agnieszka Ewa | al. Konstytucji 3 Maja 29/64 66-400 Gorzów Wielkopolski |
7391 | 17842/00 | Żywalewska Danuta | os. Przyjaźni 7/4 61-684 Poznań |