Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.2000.1.2
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 21/DR/99
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 21 grudnia 1999 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
3890 | 14732/99 | Adamczyk Jan Antoni | ul. Panoramiczna 3/15 25-503 Kielce |
3891 | 14631/99 | Andrysiak Barbara | ul. Pomorska 5 59-500 Złotoryja |
3892 | 14842/99 | Antoniewicz Mirosława Michalina | ul. Stysia 22/16 53-526 Wrocław |
3893 | 14634/99 | Augustyn Jolanta | ul. Jantarowa 2C/5 75-256 Koszalin |
3894 | 14815/99 | Baranowski Andrzej Michał | ul. Jarowa 14 81-173 Gdynia |
3895 | 14775/99 | Barciak Mieczysław Władysław | os. Kochanowskiego 8/19 43-190 Mikołów |
3896 | 14633/99 | Bażęcki Wojciech | Sobianowice 90 21-011 Łuszczów |
3897 | 14735/99 | Bednarek Ewa Zofia | ul. Ikara 36 42-200 Częstochowa |
3898 | 14782/99 | Bednarek Renata Edyta | ul. Wyzwolenia 7/17 98-200 Sieradz |
3899 | 14876/99 | Białożyt Irena | ul. Skautów Opolskich 7/7 45-289 Opole |
3900 | 14652/99 | Biedzińska Aleksandra Bronisława | ul. Głogowska 28/10A 60-734 Poznań |
3901 | 14614/99 | Biernacka Barbara Elżbieta | ul. Ogrodowa 1/10 42-230 Koniecpol |
3902 | 14841/99 | Bijok Dariusz Ryszard | ul. Teligi 16/38 30-835 Kraków |
3903 | 14827/99 | Boczek Michał Piotr | ul. Żwirki i Wigury 29/2 99-400 Łowicz |
3904 | 14704/99 | Borejko Danuta Irena | ul. Witosa 4E/10 59-400 Jawor |
3905 | 14688/99 | Borkowski Bolesław | ul. Bema 15/1 63-400 Ostrów Wielkopolski |
3906 | 14671/99 | Borowski Zbigniew Andrzej | al. Niepodległości 82/11 88-100 Inowrocław |
3907 | 14783/99 | Brylska Marta | ul. Kusocińskiego 86A/3 94-054 Łódź |
3908 | 14610/99 | Brzezińska Zofia Iwona | os. Różane 31/5 58-200 Dzierżoniów |
3909 | 14880/99 | Buczek Teresa Zofia | ul. Keniga 18/12 02-495 Warszawa |
3910 | 14879/99 | Buczyńska Monika Elżbieta | ul. Domańskiego 116 45-779 Opole |
3911 | 14784/99 | Bugajska Ewa Jolanta | ul. Nusbauma 7/52 03-485 Warszawa |
3912 | 14717/99 | Bugalska Maria | ul. Cieszyńskiego 50C/29 80-809 Gdańsk |
3913 | 14736/99 | Buławska Barbara | ul. Legionów Polskich 28B/12 84-300 Lębork |
3914 | 14845/99 | Burdzy Bronisława Michalina | ul. Konfederacji Dzikowskiej 5/8 39-400 Tarnobrzeg |
3915 | 14669/99 | Bylińska Janina Wanda | ul. gen. Hallera 16/5 07-412 Ostrołęka |
3916 | 14785/99 | Chmielewski Jarosław | ul. Sonaty 6/720 02-744 Warszawa |
3917 | 14759/99 | Chmielowiec Barbara | ul. Tarnowskiego 6/65 39-400 Tarnobrzeg |
3918 | 14698/99 | Chwiałkowska Urszula Teresa | ul. Stołeczna 55/3 74-510 Trzcińsko-Zdrój |
3919 | 14673/99 | Chylewski Leszek | ul. Witosa 1/14 10-688 Olsztyn |
3920 | 14653/99 | Ciapcia Maria | Poźrzadło 5 66-233 Toporów |
3921 | 14818/99 | Cielma Joanna Ewa | ul. Pałucka 67/11 54-153 Wrocław |
3922 | 14716/99 | Cudna Elżbieta | ul. Prałatowska 8/61 03-510 Warszawa |
3923 | 14616/99 | Cylc-Walentek Ewa Aleksandra | ul. Sieroszewskiego 10/14 42-207 Częstochowa |
3924 | 14856/99 | Cylok-Sokołowski Grzegorz Jan | ul. Pułaskiego 3 47-220 Kędzierzyn-Koźle |
3925 | 14851/99 | Czech Grażyna Barbara | ul. Rzeźnicza 4B/1 73-110 Stargard Szczeciński |
3926 | 14658/99 | Czorniczek Irena | ul. Boczna 4 47-440 Nędza |
3927 | 14862/99 | Czuchra Marcin | ul. Bukowska 47/51/48 60-555 Poznań |
3928 | 14868/99 | Czyż Małgorzata Jolanta | ul. Wiśniowa 36 38-200 Jasło |
3929 | 14737/99 | Ćwiertniewicz Anna | ul. Zdrojowa 37 34-450 Krościenko n. Dunajcem |
3930 | 14791/99 | Dąbrowska-Pałgan Maria Elżbieta | ul. Hubala 43/9 26-400 Przysucha |
3931 | 14641/99 | Deoniziak Jadwiga | ul. Asnyka 19/3 06-400 Ciechanów |
3932 | 14615/99 | Domańska Maria | al. Wyzwolenia 7/181 00-572 Warszawa |
3933 | 14746/99 | Domżalski Leszek Karol | ul. Kozacka 16/13 87-100 Toruń |
3934 | 14640/99 | Drążyk Bożenna Zofia | ul. Krasickiego 9 06-400 Ciechanów |
3935 | 14833/99 | Drewek Bożena Katarzyna | ul. Kryniczna 4/3 80-708 Gdańsk |
3936 | 14822/99 | Duda Anna Grażyna | ul. Dąbrowszczaków 125 43-175 Wyry |
3937 | 14692/99 | Dudek Stanisława Maria | ul. Zaporska 29/13 53-519 Wrocław |
3938 | 14625/99 | Dworak Elżbieta Janina | ul. Drukarska 8/29 53-312 Wrocław |
3939 | 14757/99 | Dziuk Mariola | ul. Pocztowa 2 47-300 Krapkowice |
3940 | 14659/99 | Frąckowiak Sylwia Maria | ul. Przyszłości 43/9 70-893 Szczecin |
3941 | 14805/99 | Gałus-Przewłocka Mirosława Bożena | ul. Herdera 7/10 10-691 Olsztyn |
3942 | 14797/99 | Geras Elżbieta Ewa | ul. Pększyca-Grudzińskiego 8 30-215 Kraków |
3943 | 14700/99 | Gielnik Magdalena Katarzyna | os. Przyjaźni 22/54 61-686 Poznań |
3944 | 14666/99 | Giza Władysława Maria | ul. Staroszkolna 6A/27 59-700 Bolesławiec |
3945 | 14823/99 | Głogowska-Dybała Luba | ul. Krzywa 8 11-520 Ryn |
3946 | 14765/99 | Gnas-Dobiosz Zofia | Sulino 69B/4 73-121 Marianowo |
3947 | 14747/99 | Gościmska Sylwia Anna | ul. Rejonowa 15/5 02-441 Warszawa |
3948 | 14863/99 | Grądzielewska Halina | ul. Rydgiera 11E/7 87-100 Toruń |
3949 | 14804/99 | Gryczka Jolanta | os. Przyjźni 18/221 61-689 Poznań |
3950 | 14888/99 | Grzelak Regina | ul. Żwirki i Wigury 1/36 83-000 Pruszcz Gdański |
3951 | 14821/99 | Hantulik Lucyna Krystyna | ul. Edukacji 80/93 43-100 Tychy |
3952 | 14706/99 | Hłond Magdalena | ul. Bydgoska 55D/1 64-920 Piła |
3953 | 14750/99 | Horodyńska Jolanta Ewa | ul. Pawlikowskiej 2/12 2-200 Częstochowa |
3954 | 14742/99 | Hryniewiecka Alina Barbara | ul. Wyspiańskiego 2/21 59-900 Zgorzelec |
3955 | 14683/99 | Ignasiak Elżbieta | ul. Słowiańska 38C/11 61-664 Poznań |
3956 | 14802/99 | Jagła Krystyna Anna | ul. Roździeńskiego 86A/53 40-203 Katowice |
3957 | 14675/99 | Jahołkowska Jolanta | ul. Popowicka 102/13 54-238 Wrocław |
3958 | 14707/99 | Janicka Regina Maria | ul. Kasztanowa 4 86-101 Świecie |
3959 | 14712/99 | Janukowicz Małgorzata | ul. Wiejska 115 58-502 Jelenia Góra |
3960 | 14883/99 | Janus Iwona Anna | ul. Słoneczna 12/40 32-050 Skawina |
3961 | 14816/99 | Jarząb Janusz | ul. Lwowska 132/11 33-300 Nowy Sącz |
3962 | 14650/99 | Jasińska-Goclon Halina | ul. Orzechowa 53/13 50-540 Wrocław |
3963 | 14886/99 | Jaworowski Jacek Piotr | ul. Żółkiewskiego 6/45 43-300 Bielsko-Biała |
3964 | 14607/99 | Jonczyk Jolanta Irena | ul. Bytnara Rudego 16B/18 45-265 Opole |
3965 | 14781/99 | Jonik Elżbieta Maria | ul. Górna 20/6 81-438 Gdynia |
3966 | 14844/99 | Jóźwik Paweł | ul. Wróblewskiego 37 45-740 Opole |
3967 | 14806/99 | Kaczmarek Aleksandra Józefa | ul. Chopina 76 67-200 Głogów |
3968 | 14647/99 | Kaczmarek Jarosław Franciszek | os. Jana III Sobieskiego 37/2 60-688 Poznań |
3969 | 14686/99 | Kaczorowska Anna | ul. Noniewicza 40/21 16-400 Suwałki |
3970 | 14611/99 | Kafel Wiesława Barbara | ul. Czorsztyńska 10 30-665 Kraków |
3971 | 14796/99 | Kalawska Bogumiła Zuzanna | ul. 1000-lecia 8A/46 37-400 Nisko |
3972 | 14762/99 | Kamińska Dorota Fryderyka | ul. Marka Hłaski 2/6 54-608 Wrocław |
3973 | 14813/99 | Kamińska-Pietras Monika | ul. Działy 53 34-120 Andrychów |
3974 | 14708/99 | Kania Helena Henryka | ul. Jana Pawła II 22 34-730 Mszana Dolna |
3975 | 14711/99 | Karmańska Anna Maria | ul. Narutowicza 2/3 41-200 Sosnowiec |
3976 | 14676/99 | Karpowicz Waldemar | ul. Bauera 7 75-370 Koszalin |
3977 | 14637/99 | Kasprzak Zofia Maria | ul. Graniczna 25 63-600 Kępno |
3978 | 14644/99 | Kawczyński Józef | ul. Cieszyńskiego 44/38 80-809 Gdańsk |
3979 | 14753/99 | Kawecki Michał Jakub | ul. Królowej Jadwigi 137/4 30-212 Kraków |
3980 | 14623/99 | Kazimierczyk Irena | ul. Topolowa 2/1 14-140 Miłomłyn |
3981 | 14608/99 | Kaźmierski Bogdan | ul. Skargi 5/69 39-300 Mielec |
3982 | 14689/99 | Kiceła Halina | ul. Kościuszkowców 5/2/4 64-932 Stara Łubianka |
3983 | 14820/99 | Kieloch Piotr Franciszek | ul. Legionów 51 43-502 Czechowice-Dziedzice |
3984 | 14694/99 | Kiwała Zofia | ul. Koniecpolskiego 13 96-100 Skierniewice |
3985 | 14829/99 | Kobuszewska Jadwiga Teresa | ul. Południowa 22 96-200 Rawa Mazowiecka |
3986 | 14693/99 | Kochańska Danuta Maria | ul. Zgrupowanie Żmija 2/21 01-876 Warszawa |
3987 | 14767/99 | Kocik Bożena | ul. Strzegomska 196/1 54-432 Wrocław |
3988 | 14872/99 | Kopeć Małgorzata Maria | ul. Karpia 56/58/47 93-155 Łódź |
3989 | 14807/99 | Korbuszewska Dorota Barbara | ul. Hubala 28/36 59-100 Polkowice |
3990 | 14878/99 | Korzim-Motz Anna Helena | ul. Rzeźnicza 12 34-300 Żywiec |
3991 | 14617/99 | Kosierkiewicz Dorota Izabela | Ostrołęka 51 27-650 Samborzec |
3992 | 14740/99 | Kościńska Halina | ul. Kolonia 29 68-214 Sieniawa Żarska |
3993 | 14696/99 | Kowal Anna Barbara | ul. Kosmiczna 4 05-300 Mińsk Mazowiecki |
3994 | 14620/99 | Kowalska Renata Teresa | Moczydło 23 32-210 Książ Wielki |
3995 | 14836/99 | Kowalski Ryszard Bernard | ul. Konstytucji 3 Maja 15/4 72-600 Świnoujście |
3996 | 14636/99 | Kozłowska Katarzyna | ul. Letniskowa 1 16-300 Augustów |
3997 | 14793/99 | Kózka Aleksandra Urszula | ul. Szymanowskiego 2B/4 48-340 Głuchołazy |
3998 | 14758/99 | Krauze Hanna | ul. Emili Hoene 1D/38 80-041 Gdańsk |
3999 | 14612/99 | Kropop Agnieszka Ewa | al. Piłsudskiego 27/14 22-100 Chełm |
4000 | 14643/99 | Krzysztofik Ewa Anna | ul. Swobodna 78/16 50-089 Wrocław |
4001 | 14695/99 | Krzyżak Krystyna Helena | ul. Pisary 11 32-050 Skawina |
4002 | 14811/99 | Kucharczyk Jadwiga | ul. Korczaka 4 87-800 Włocławek |
4003 | 14889/99 | Kucharski Andrzej | os. Wichrowe Wzgórze 35/162 61-699 Poznań |
4004 | 14890/99 | Kudłacik Jadwiga Stefania | ul. Wodzińska 4/17 32-500 Chrzanów |
4005 | 14727/99 | Kurkowska Mariola Halina | Linowiec 2/4 83-200 Starogard Gdański |
4006 | 14624/99 | Kuźmicz Irena Danuta | ul. Prusa 4/19 39-400 Tarnobrzeg |
4007 | 14752/99 | Lach Alina Wiktoria | Stary Paczków 113 48-370 Paczków |
4008 | 14887/99 | Lelińska Krystyna Ewa | Wójcin 17 74-201 Warnice |
4009 | 14687/99 | Lepianka Krystyna Barbara | ul. Kwiatowa 9/24 02-579 Warszawa |
4010 | 14606/99 | Leszczyńska Bogusława Anna | ul. Pabla Nerudy 5/68 01-926 Warszawa |
4011 | 14799/99 | Lewicka Elżbieta Maria | ul. Syrokomli 25A 81-439 Gdynia |
4012 | 14770/99 | Leyko Ewa | os. Na Stoku 18/34 31-703 Kraków |
4013 | 14778/99 | Litwinowicz Wanda Bożena | ul. Piastowska 7/35 11-400 Kętrzyn |
4014 | 14751/99 | Lonzer Ewa Władysława | ul. Pułaskiego 39/4 66-620 Gubin |
4015 | 14678/99 | Łopatowska Joanna Ewa | ul. Goszczyńskiego 26 02-610 Warszawa |
4016 | 14812/99 | Łukaszewska Danuta | ul. Kręta 6/58 87-800 Włocławek |
4017 | 14661/99 | Macałek Sylwia Agnieszka | Strachocin 6/2 57-550 Stronie Śląskie |
4018 | 14713/99 | Macias Elżbieta | ul. Ku Słońcu 3/1 71-073 Szczecin |
4019 | 14798/99 | Maciąg Halina Magdalena | Bielany 500 32-651 Nowa Wieś |
4020 | 14855/99 | Maciejewski Tadeusz Marian | ul. Obornicka 55/8 60-648 Poznań |
4021 | 14769/99 | Maczyńska Regina Zenona | ul. Sportowa 7/8 78-425 Biały Bór |
4022 | 14884/99 | Madurajska Barbara | ul. Polna 39 86-050 Solec Kujawski |
4023 | 14638/99 | Majdak Elżbieta | ul. Poznańska 141A/4 18-400 Łomża |
4024 | 14724/99 | Majewski Marek | ul. Chodecka 16/80 03-350 Warszawa |
4025 | 14809/99 | Malinowska Małgorzata | ul. Kazańska 16/31 18-404 Łomża |
4026 | 14801/99 | Mamrot Beata | ul. Kościelna 39/10 55-100 Trzebnica |
4027 | 14814/99 | Marcinkowska Bożena | ul. Wergiliusza 45/4 60-461 Poznań |
4028 | 14873/99 | Matysiak Grażyna | os. Władysława Łokietka 13/37 61-616 Poznań |
4029 | 14869/99 | Mazur Ewa Anna | ul. Sikorskiego 19/2 39-400 Tarnobrzeg |
4030 | 14721/99 | Michalik Barbara Łucja | ul. Rokitniańczyków 31/14 33-300 Nowy Sącz |
4031 | 14777/99 | Mikołajczak Elżbieta Maria | ul. Wodziczki 1/21 62-040 Puszczykowo |
4032 | 14852/99 | Mikuła Ewa | ul. Wolfkego 4/27 01-494 Warszawa |
4033 | 14622/99 | Mita-Jarosz Anna | Będziemyśl 161 39-127 Będziemyśl |
4034 | 14657/99 | Mizerska Maria Jolanta | ul. Armii Krajowej 66/68 94-046 Łódź |
4035 | 14660/99 | Mizier Elżbieta | ul. Wrocławska 148/6 59-400 Jawor |
4036 | 14710/99 | Modrzewska Elżbieta | ul. Wyszyńskiego 4/34 76-200 Słupsk |
4037 | 14744/99 | Moskal Bogumiła Maria | ul. Złota Góra 27 33-131 Łęg Tarnowski |
4038 | 14628/99 | Müller Franciszek Władysław | ul. Wojska Polskiego 12/3 60-637 Poznań |
4039 | 14719/99 | Myszor Grażyna Anna | ul. Karpacka 42/3 41-406 Chorzów |
4040 | 14864/99 | Narloch Roman Andrzej | ul. Rakowicza 7/1 87-110 Toruń |
4041 | 14794/99 | Nawrot Grażyna Anna | ul. Nazieleńce 21A 32-620 Brzeszcze |
4042 | 14808/99 | Nędzarek Beata | ul. Hanki Sawickiej 47E/1 69-100 Rzepin |
4043 | 14780/99 | Nowak Grażyna | Al. Jerozolimskie 149/30 02-326 Warszawa |
4044 | 14838/99 | Nowakowska Krystyna Maria | ul. Krzywa /95 31-149 Kraków |
4045 | 14715/99 | Nowakowska Małgorzata Stanisława | ul. Sówki 35/3 80-631 Gdańsk |
4046 | 14839/99 | Nowakowski Robert Paweł | ul. Nowosądecka 17/13 30-683 Kraków |
4047 | 14871/99 | Olszowska Lidia Beata | ul. Bobrowskiego 17/42 31-552 Kraków |
4048 | 14665/99 | Orman Aneta Beata | ul. Kiełczowska 15/16 51-315 Wrocław |
4049 | 14860/99 | Ostrowska Edyta | os. Kosmonautów 12/18 61-27 Poznań |
4050 | 14768/99 | Owczarczak Małgorzata Anna | os. Jagiellońskie 12/58 61-227 Poznań |
4051 | 14655/99 | Pajfer Maria Teresa | Paszowice 256 59-411 Paszowice |
4052 | 14865/99 | Pakoca Marianna | ul. Piłsudskiego 49 07-200 Wyszków |
4053 | 14859/99 | Paluch Wiesław Andrzej | ul. Riedla 5/18 58-105 Świdnica |
4054 | 14705/99 | Parulski Wojciech Jerzy | ul. Janowicza 6/33 10-692 Olsztyn |
4055 | 14726/99 | Parzoch Aleksandra Oliwia | ul. 3 Maja 11/10 42-400 Zawiercie |
4056 | 14699/99 | Parzybok Zofia | ul. Nowa 12/9 50-082 Wrocław |
4057 | 14861/99 | Pawłowska Grażyna | ul. Bitwy pod Monte Cassino 3/14 33-100 Tarnów |
4058 | 14734/99 | Pestka Andrzej | ul. Kościuszki 2/2 66-530 Drezdenko |
4059 | 14720/99 | Pietrzak Małgorzata Maria | Podrzecze 94 33-386 Podegrodzie |
4060 | 14828/99 | Pietrzyk Piotr Paweł | ul. Sienkiewicza 20/23 07-400 Ostrołęka |
4061 | 14847/99 | Piotrowicz-Gromadzka Małgorzata Katarzyna | al. 3 Maja 5/30 00-401 Warszawa |
4062 | 14885/99 | Piskorz Ryszard Józef | ul. Siemiradzkiego 28/17 43-300 Bielsko-Biała |
4063 | 14792/99 | Piwoński Sławomir Jacek | ul. Roosevelta 4A/45 97-300 Piotrków Trybunalski |
4064 | 14632/99 | Płysiuk Elżbieta Maria | ul. Ściegiennego 43F/2 40-114 Katowice |
4065 | 14651/99 | Podgórska Halina Maria | Wilkowo 65/2 66-200 Świebodzin |
4066 | 14870/99 | Polaczek Cecylia Krystyna | ul. Łódzka 25/66 42-200 Częstochowa |
4067 | 14685/99 | Polak Hanna Barbara | ul. Kochanowskiego 33/5 01-864 Warszawa |
4068 | 14875/99 | Poziemba Marek Paweł | ul. Czeremchowa 14/1 61-474 Poznań |
4069 | 14849/99 | Poznańska Agnieszka Barbara | ul. Armii Krajowej 11/25 38-500 Sanok |
4070 | 14848/99 | Poznański Sylwester Tomasz | ul. Armii Krajowej 11/25 38-500 Sanok |
4071 | 14629/99 | Przybecka Janina Kazimiera | os. Bolesława Chrobrego 8/7 60-681 Poznań |
4072 | 14703/99 | Przybylska Beata Elżbieta | ul. Jasnogórska 34A/7 42-200 Częstochowa |
4073 | 14754/99 | Pszenniak Helena Zofia | ul. Łochowskiego 3/1 85-796 Bydgoszcz |
4074 | 14846/99 | Radomski Andrzej Piotr | ul. Szybowcowa 44/22 54-130 Wrocław |
4075 | 14788/99 | Radzikowska Renata Eliza | Tchórzew 39 08-106 Zbuczyn |
4076 | 14803/99 | Radzimierska Anna Barbara | ul. Podrzeczna 38/2 99-300 Kutno |
4077 | 14857/99 | Rajczyk Grażyna Łucja | ul. Konopnickiej 12D/1 46-200 Kluczbork |
4078 | 14756/99 | Redzimski Marek Piotr | ul. Gdańska 7C/2 84-300 Lębork |
4079 | 14670/99 | Romaniuk Mirosława Zofia | ul. Głowackiego 4/50 22-300 Krasnystaw |
4080 | 14790/99 | Romanowicz Anna Ewa | ul. Glazurowa 11/3 70-831 Szczecin |
4081 | 14877/99 | Rosik Teresa | ul. Łozowa 78/34 61-448 Poznań |
4082 | 14621/99 | Roszkowska Anna Barbara | ul. Brzozowa 9 84-230 Rumia |
4083 | 14681/99 | Roth Agnieszka Barbara | os. Przyjaźni 12/159 61-686 Poznań |
4084 | 14722/99 | Rozmus Emil | ul. Wyspiańskiego 98 38-404 Krosno |
4085 | 14858/99 | Różniatowska Władysława Alicja | Osada 17/10 32-310 Klucze |
4086 | 14609/99 | Różowicz Hanna | ul. Złota 17/1 26-600 Radom |
4087 | 14881/99 | Rudnicka Urszula | ul. Szwajcarska 7/31 20-861 Lublin |
4088 | 14723/99 | Ruszkowska Anna | ul. Staszica 20 95-070 Aleksandrów Łódzki |
4089 | 14645/99 | Rydzewska Janina Elżbieta | ul. Broniewskiego 32/35 35-206 Rzeszów |
4090 | 14672/99 | Rzepa Stanisława | ul. Wyspiańskiego 14/14 39-400 Tarnobrzeg |
4091 | 14761/99 | Rzęsa Ilona Marzena | ul. Zemska 5/21 54-438 Wrocław |
4092 | 14763/99 | Sadzikowska Małgorzata Elżbieta | ul. Sczanieckiego 6/8 87-100 Toruń |
4093 | 14866/99 | Saturska Izabela Maria | Grabówno 28 89-350 Miasteczko Kraj. |
4094 | 14680/99 | Sawera-Szarko Agata Agnieszka | ul. Gembarzewskiego 9/2/3 04-489 Warszawa |
4095 | 14725/99 | Seweryn Justyn Adam | ul. Felińskiego 7/11 41-908 Bytom |
4096 | 14831/99 | Siedlerska Wiesława Krystyna | ul. Podwale 45/16 20-039 Wrocław |
4097 | 14679/99 | Skonieczna Maria Bogusława | ul. Sępa Szarzyńskiego 66/15 50-334 Wrocław |
4098 | 14882/99 | Skrodzka Anna | ul. Zyndrama 2/22 19-400 Olecko |
4099 | 14853/99 | Skrzypczak Michał Jerzy | ul. Bernardyńska 3/48 02-904 Warszawa |
4100 | 14837/99 | Skulska Anna | ul. Śląskiego 1A/43 87-100 Toruń |
4101 | 14800/99 | Smolak Lucyna Małgorzata | ul. Rolna 4A 58-260 Bielawa |
4102 | 14760/99 | Smoleń Maciej | ul. Zaspa 5 86-061 Olimpin |
4103 | 14773/99 | Smolińska Halina Jadwiga | ul. Sienkiewicza 9 89-500 Tuchola |
4104 | 14748/99 | Sobaszek Jolanta Bogusława | os. Teatralne 2/25 31-945 Kraków |
4105 | 14817/99 | Sobczyńska-Kirsznicka Wanda | ul. Rajska 6/15 87-800 Włocławek |
4106 | 14834/99 | Sobocińska Marzena Anna | ul. Gdańska 16H 87-100 Toruń |
4107 | 14835/99 | Stanisławski Władysław | Czyżówek 59/4 68-120 Iłowa |
4108 | 14697/99 | Starczewska Halina Marianna | ul. Okocimska 11/28 01-114 Warszawa |
4109 | 14789/99 | Stodółkiewicz Teresa Alina | ul. Skłodowskiej 13/22 41-250 Czeladź |
4110 | 14738/99 | Strojna Ludmiła Urszula | ul. Poleska 20/10 51-354 Wrocław |
4111 | 14691/99 | Strugalska Bożena Urszula | ul. Rynek Duży 6/6 27-630 Zawichost |
4112 | 14663/99 | Stryjska Urszula | ul. PCK 7/8 26-600 Radom |
4113 | 14682/99 | Strzelak Barbara Helena | ul. Gwiazdy Polarnej 26/1 44-117 Gliwice |
4114 | 14810/99 | Suder Lucyna Józefa | ul. Zawadzkiego 8/63 71-246 Szczecin |
4115 | 14830/99 | Sugalski Józef | ul. Cyprysowa 4 87-100 Toruń |
4116 | 14648/99 | Sura Małgorzata | ul. Nagietkowa 1A 60-175 Poznań |
4117 | 14662/99 | Surówka Halina Zofia | ul. Hawajska 21/19 02-779 Warszawa |
4118 | 14714/99 | Szajda Mirosława | ul. Krótka 3B/2 74-200 Pyrzyce |
4119 | 14635/99 | Szalonkiewicz Ewa Lucyna | pl. Gwiaździsty 5/2 75-801 Koszalin |
4120 | 14824/99 | Szarek Danuta Elżbieta | ul. Nawojowska 19/38 33-300 Nowy Sącz |
4121 | 14766/99 | Szarek Teresa | Czarlin 72B 83-110 Tczew |
4122 | 14854/99 | Szczeciński Bronisław Jan | ul. Kostromska 47A/13 97-300 Piotrków Trybunalski |
4123 | 14819/99 | Szewczyk Anna | ul. Krzywoustego 1/3 58-100 Świdnica |
4124 | 14690/99 | Szkultecka Anna Danuta | ul. Rejonowa 5/8 02-441 Warszawa |
4125 | 14764/99 | Szmyd Iwona Dorota | ul. Koszykowa 17C/11 47-200 Kędzierzyn-Koźle |
4126 | 14619/99 | Szpura Cecylia Zofia | ul. Racławicka 2/39 21-040 Świdnik |
4127 | 14745/99 | Szymczak Małgorzata | ul. Malinowskiego 3 63-200 Jarocin |
4128 | 14826/99 | Świątek Iwona Dorota | ul. Rogowska 60/7 54-440 Wrocław |
4129 | 14718/99 | Świerkula Barbara Teresa | ul. Metalowców 10/11 39-432 Gorzyce |
4130 | 14843/99 | Teichmann Bernard Andrzej | ul. Kossaka 31/6 48-303 Nysa |
4131 | 14741/99 | Tomczyk Zbigniew Wacław | ul. Niemiecka 18/3 64-100 Leszno |
4132 | 14667/99 | Tórz Artur Michał | ul. Orla 41/44 59-300 Lubin |
4133 | 14684/99 | Trytek Maria | ul. Tuchla 5 37-545 Miękisz Nowy |
4134 | 14668/99 | Tujek Marzena Małgorzata | ul. Słowiańska 42A/2 72-510 Wolin |
4135 | 14749/99 | Turczynowicz Wanda | ul. Stefana Bryły 3/185 02-685 Warszawa |
4136 | 14731/99 | Twarogowska Grażyna Wanda | ul. Ludowego Wojska Polskiego 1G/4 43-250 Pawłowice |
4137 | 14728/99 | Ujma Grażyna Anna | ul. Prosta 26 42-262 Poczesna |
4138 | 14730/99 | Walczak Małgorzata | ul. Plebiscytowa 24/12 45-360 Opole |
4139 | 14677/99 | Wasilewski Rudolf Lech | ul. Staffa 40/33 01-884 Warszawa |
4140 | 14832/99 | Westerkamp Józef Piotr | ul. Dambonia 71/9 45-861 Opole |
4141 | 14850/99 | Wicher Barbara Bożenna | ul. Porzeczkowa 19/73 15-815 Białystok |
4142 | 14729/99 | Wiciok Dorota Barbara | ul. Górnicza 60 44-143 Żernica |
4143 | 14825/99 | Wiercioch Małgorzata Teresa | ul. Malczewskiego 15/55 35-113 Rzeszów |
4144 | 14739/99 | Wigłasz Jolanta | Puńców 64 43-400 Cieszyn |
4145 | 14874/99 | Wiktorska Renata Grażyna | ul. Zabłockiego 30/9 62-200 Gniezno |
4146 | 14674/99 | Wittek Iwona Maria | ul. Krynicka 24/8 50-555 Wrocław |
4147 | 14771/99 | Wochnik Zbigniew Gerard | ul. Siemieńskiego 17/4 02-106 Warszawa |
4148 | 14649/99 | Wojciechowski Rafał | ul. Piastów 7B/11 62-300 Września |
4149 | 14702/99 | Wojtkowiak Anna | ul. Dąbrowskiego 13/4 89-200 Szubin |
4150 | 14772/99 | Wołowiec Monika Małgorzata | ul. Wyszyńskiego 1/45 39-300 Mielec |
4151 | 14840/99 | Worsowicz Artur | ul. Uniejowska 6/56 91-024 Łódź |
4152 | 14642/99 | Woźniak Anna | ul. Ugory 3/62 85-132 Bydgoszcz |
4153 | 14774/99 | Wór Irena Elżbieta | ul. Głowackiego 55A 37-400 Nisko |
4154 | 14626/99 | Wrzeszcz Krystyna Ewa | ul. Kwiatowa 10/3 71-045 Szczecin |
4155 | 14867/99 | Wyżlic Anna | ul. Przyokopowa 6B/7 80-786 Gdańsk |
4156 | 14639/99 | Zabielska Daniela Agata | Korytki 5 18-420 Jedwabne |
4157 | 14627/99 | Zaborowska Bożena Helena | ul. Jedności Narodowej 59G 97-300 Piotrków Trybunalski |
4158 | 14654/99 | Zagajewski Piotr Grzegorz | ul. Gawrzyłowska 37/15 39-200 Dębica |
4159 | 14656/99 | Zakrzewska Joanna Beata | ul. Zemska 40/5 54-438 Wrocław |
4160 | 14795/99 | Zalewska Dominika | ul. Różana 10 88-100 Inowrocław |
4161 | 14613/99 | Załuska Wiesława | ul. Rycerska 6/26 18-400 Łomża |
4162 | 14755/99 | Zawadzka Stanisława | Żabów 33/8 74-200 Pyrzyce |
4163 | 14733/99 | Zawadzki Zbigniew Janusz | al. Wojska Polskiego 7B 68-200 Żary |
4164 | 14743/99 | Zdońska Halina Maria | ul. Odległa 7/48 33-100 Tarnów |
4165 | 14618/99 | Zielonka Elżbieta Teresa | Łobodno, ul. Strażacka 13 42-125 Kamyk |
4166 | 14709/99 | Ziemianin Bernadeta | Kasina Wielka 547 34-741 Kasina Wielka |
4167 | 14787/99 | Ziółkowski Andrzej Zbigniew | ul. Osowska 85/41 04-551 Warszawa |
4168 | 14664/99 | Zwierzyńska Krystyna Janina | ul. Biała 10B 17-307 Mielnik |
4169 | 14786/99 | Zygłowicz Maria Danuta | Ujazd 100 38-212 Brzyska |
4170 | 14776/99 | Żelazowska Małgorzata Zuzanna | ul. Szeroka 14A 05-230 Kobyłka |
4171 | 14701/99 | Żołnowska Elżbieta | ul. ks. Popiełuszki 4/49 01-501 Warszawa |
4172 | 14646/99 | Żukowska Ewa | ul. Czerwonego Krzyża 12 19-400 Olecko |
4173 | 14779/99 | Żurek Marzena | ul. Krupińskiego 8D/32 80-169 Gdańsk |
4174 | 14630/99 | Żydek Piotr Rafał | ul. Częstochowska 25/27/97 02-350 Warszawa |
Errata zmiany adresu zamieszkania | |||
4175 | 4187/97 | Godlewka Jadwiga Elżbieta | ul. Kasztanowa 10 05-600 Grójec |
4176 | 1276/96 | Kabus Teresa | ul. Baziowa 26 43-100 Tychy |
4177 | 2113/97 | Kubocińska Krystyna Maria | ul. Polna 6/15 09-500 Gostynin |
4178 | 1104/96 | Majcherek Zyta Marcjanna | ul. Pomorska 15B/27 80-333 Gdańsk |
4179 | 3593/97 | Medes Mariusz Krystian | ul. Narbutta 55/57/29 02-529 Warszawa |
4180 | 6041/97 | Oleszak Daniela | os. Jagiellońskie 21A/18 63-000 Środa Wielkopolska |
4181 | 5763/97 | Pacak Jadwiga | ul. Ogarna 87/99/6 80-826 Gdańsk |
4182 | 3255/97 | Radź Piotr | ul. Herbowa 17/5 71-427 Szczecin |
4183 | 14495/99 | Stencel Irena Maria | ul. Nusbauma 44 42-200 Częstochowa |
4184 | 11292/98 | Tchorowska Halina | ul. Uniwersytecka 18/11 90-243 Łódź |
4185 | 1131/96 | Węcka Ilona Stefania | ul. Felińskiego 24/8 41-908 Bytom |
4186 | 66/95 | Zembrowska Alicja | ul. Sowińskiego 4 15-378 Białystok |
4187 | 2514/97 | Zembrowski Andrzej Marek | ul. Sowińskiego 4 15-378 Białystok |
4188 | 6169/97 | Żędzian Małgorzata Joanna | ul. Codzienna 58 03-668 Warszawa |
Inne zmiany | |||
948 | jest: 11778/99 | Suchy Wiesław | ul. Królowej Jadwigi 24 37-500 Przemysław |
948 | powinno być: 11778/99 | Suchy Wiesław | ul. Królowej Jadwigi 24 37-500 Jarosław |
174 | było: 10365/98 | Kołodziejczyk Iwona Bernadeta | ul. Zyndrama 26 33-300 Nowy Sącz |
174 | jest: 10365/98 | Żuławińska Iwona Bernadeta | ul. Rakowicka 25/19 31-510 Kraków |
3524 | jest: 14220/99 | Tyman-Sikorka Beata Maria | ul. Włóczków 6 30-103 Kraków |
3524 | powinno być: 14220/99 | Tyman-Sikora Beata Maria | ul. Włóczków 6 30-103 Kraków |