Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.1999.15.90
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 17/DR/99
MINISTRA FINANSÓW
z dnia 16 listopada 1999 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
3576 | 14579/99 | Anisimowicz Barbara | ul. Platynowa 8/41 00-808 Warszawa |
3577 | 14313/99 | Antał Maria Władysława | os. Różane 24B/7 58-200 Dzierżoniów |
3578 | 14594/99 | Antonik Ewa Grażyna | ul. Łukasińskiego 2/5 43-300 Bielsko-Biała |
3579 | 14371/99 | Araśniewicz Anna | ul. Pogodna 5/191 87-816 Włocławek |
3580 | 14395/99 | Bach Mirosława Izabela | ul. Franciszka Sokoła 18/3 81-603 Gdynia |
3581 | 14575/99 | Badowska Elżbieta | ul. Kołłątaja 7C/1 75-428 Koszalin |
3582 | 14339/99 | Baranowska Joanna | ul. Wąska 1A/7 71-407 Szczecin |
3583 | 14485/99 | Bartosik Agnieszka Mariola | ul. Kolejowa 35/1 93-487 Łódź |
3584 | 14465/99 | Bartosz Wioleta Anna | pl. Słoneczny 21A/6 66-400 Gorzów Wielkopolski |
3585 | 14437/99 | Bartoszko Maria Grażyna | ul. Klementowskich 4/17 65-183 Zielona Góra |
3586 | 14572/99 | Bednarek Małgorzata | ul. Czerniakowska 26B/5 00-714 Warszawa |
3587 | 14457/99 | Betner-Grabska Elżbieta | ul. Żołnierska 25/31 10-560 Olsztyn |
3588 | 14319/99 | Białobrzewska Barbara Ewa | ul. Łęczysk 10/14/31 07-400 Ostrołęka |
3589 | 14476/99 | Biały Bronisława Michalina | ul. Osiedle 21 33-100 Tarnów |
3590 | 14603/99 | Biedrzycka Joanna | ul. Łokietka 1/22A 47-100 Strzelce Opolskie |
3591 | 14563/99 | Biegański Jarosław Szymon | ul. Wrocławska 12B/3 56-300 Milicz |
3592 | 14526/99 | Bieniek Adam Grzegorz | ul. Leszczyńska 25A/24 43-300 Bielsko-Biała |
3593 | 14491/99 | Bijańska Maria | ul. Zygmunta Starego 35/3 44-100 Gliwice |
3594 | 14387/99 | Bindas Renata Maria | ul. II AWP 26/4 59-220 Legnica |
3595 | 14430/99 | Blaut Bożena | ul. Piwowarska 3/1A 43-330 Bielsko-Biała |
3596 | 14458/99 | Błaszczak Barbara Danuta | ul. Bałkańska 9/36 85-167 Bydgoszcz |
3597 | 14390/99 | Błaszczyk Marek | ul. Lazurowa 14 62-300 Września |
3598 | 14360/99 | Bochenek Wiesława Anna | ul. Dąbrowskiego 44/35 41-300 Dąbrowa Górnicza |
3599 | 14439/99 | Boczkowski Andrzej Piotr | ul. 11 Listopada 43/23 91-371 Łódź |
3600 | 14321/99 | Bodzek Jerzy Aleksander | ul. Jasińskiego 6/9 44-100 Gliwice |
3601 | 14452/99 | Bogdańska Ewa | ul. Nałkowskiej 1/10 85-866 Bydgoszcz |
3602 | 14586/99 | Boguta Hanna Dorota | ul. Ogrodowa 20 05-083 Zaborów |
3603 | 14582/99 | Butrym Barbara Teresa | ul. Wyzwolenia 101/47 85-792 Bydgoszcz |
3604 | 14447/99 | Ceglarek Elżbieta Stefania | ul. Wierchów 13 42-200 Częstochowa |
3605 | 14554/99 | Chełstowska Krystyna | ul. Czarnieckiego 5 12-160 Wielbark |
3606 | 14443/99 | Chlipała Ewa Helena | Sosnówka 218 58-564 Sosnówka |
3607 | 14576/99 | Chlipała Teresa | Raba Wyżna 112 34-721 Raba Wyżna |
3608 | 14599/99 | Chmielewska Halina | ul. Topazowa 26 05-500 Piaseczno |
3609 | 14578/99 | Chmielowska Beata Marzena | os. Mistrzejowice Nowe 2/36 31-640 Kraków |
3610 | 14495/99 | Chyrowska Małgorzata Renata | Datyń 39 68-343 Bory Żarskie |
3611 | 14392/99 | Ciamulska Narcyza Maria | ul. Sękocińska 20/54 02-313 Warszawa |
3612 | 14394/99 | Ciesielska Zofia Agnieszka | ul. Pocztowa 15C/12 89-500 Tuchola |
3613 | 14420/99 | Cieślak Janina | ul. Niemcewicza 2E/7 66-400 Gorzów Wielkopolski |
3614 | 14328/99 | Cieślak Marek Bogusław | ul. Partyzantów 5A/19 24-100 Puławy |
3615 | 14532/99 | Czachowska Kazimiera | ul. Karłowicza 16/9 10-276 Olsztyn |
3616 | 14598/99 | Czaja Wawrzyniec Wincenty | ul. Okrężna 17 83-200 Starogard Gdański |
3617 | 14470/99 | Czajewska Barbara | ul. Broniewskiego 10/18 15-748 Białystok |
3618 | 14581/99 | Czerczuk Wanda Anna | ul. Wrzosowa 145 59-300 Lubin |
3619 | 14537/99 | Dankowska Irena Beata | ul. Paderewskiego 59/1 58-506 Jelenia Góra |
3620 | 14359/99 | Dąbrowski Maciej Piotr | al. Wiśniowa 4/6/11 53-137 Wrocław |
3621 | 14343/99 | Denkiewicz Elżbieta Sabina | ul. Różana 34 07-410 Ostrołęka |
3622 | 14341/99 | Depa Ewa Krystyna | ul. Bałtycka 12/9 75-331 Koszalin |
3623 | 14324/99 | Dębska-Wawrzyniak Beata Ewa | os. Powstańców Warszawy 4A/10 61-656 Poznań |
3624 | 14590/99 | Dobrzańska-Szczurek Aleksandra Katarzyna | ul. Żółta 42 54-043 Wrocław |
3625 | 14441/99 | Domański Tadeusz Roman | ul. Bożka 36/12 55-230 Jelcz-Laskowice |
3626 | 14425/99 | Doniec Halina | ul. Imbramowska 5/27 31-212 Kraków |
3627 | 14602/99 | Dopierała Elżbieta | ul. Pomarańczowa 47/10 70-781 Szczecin |
3628 | 14334/99 | Drewing Danuta Władysława | Miszewko 25 80-297 Banino |
3629 | 14357/99 | Droś Barbara | ul. Rożanowicza 7/4 40-833 Katowice |
3630 | 14327/99 | Drozdowska Leokadia Anna | ul. Budzisza 8 81-712 Sopot |
3631 | 14407/99 | Drzewiecka Ewa Maria | ul. Magdaleny 10 93-423 Łódź |
3632 | 14459/99 | Dubiel Jadwiga Klara | ul. Szkolna 30/5 38-200 Jasło |
3633 | 14427/99 | Dylon-Maguder Maria | ul. Legionów 34D/1 81-405 Gdynia |
3634 | 14589/99 | Falińska Joanna Grażyna | ul. Wileńska 1/2 78-400 Szczecinek |
3635 | 14557/99 | Filipiuk Barbara Hanna | ul. Tymiankowa 56/3 20-542 Lublin |
3636 | 145064/99 | Fryś Mirosława | ul. ks. Anastazji 11/8 71-669 Szczecin |
3637 | 14374/99 | Galik Sylwia | os. Armii Krajowej 95/90 61-381 Poznań |
3638 | 14545/99 | Gasik Magdalena | ul. 9 Maja 7/76 70-136 Szczecin |
3639 | 14565/99 | Gąszczyk Marek Antoni | Brzozowa Gać 96 24-170 Kurów |
3640 | 14380/99 | Gens Krystyna | ul. Warszawskie Przedmieście 3/83 99-300 Kutno |
3641 | 14568/99 | Gerc Danuta | ul. Wyszyńskiego 13A/92 87-100 Toruń |
3642 | 14411/99 | Giecewicz Elwira | ul. Czarnieckiego 6/73 91-844 Łódź |
3643 | 14356/99 | Gierczyński Piotr Zbigniew | ul. Sikorskiego 9E/2 75-360 Koszalin |
3644 | 14432/99 | Głuszek-Staśkiewicz Małgorzata | ul. Tyniecka 20A/1 60-008 Poznań |
3645 | 14298/99 | Gniewek Marta Magdalena | ul. Kazury 14/12 02-765 Warszawa |
3646 | 14401/99 | Gom Katarzyna Alina | ul. Wyszyńskiego 147/4 65-536 Zielona Góra |
3647 | 14534/99 | Gosieniecki Piotr | ul. XXX-lecia 2/23 12-100 Szczytno |
3648 | 14500/99 | Grabiec Elżbieta | ul. Lipowa 27 39-300 Mielec |
3649 | 14418/99 | Grocholska Anna | ul. Spychalskiego 4D/13 45-716 Opole |
3650 | 14412/99 | Gródzińska Anna Stefania | ul. kard. Wyszyńskiego 5/107 62-700 Turek |
3651 | 14595/99 | Grudzień Ewa Stanisława | ul. Sportowa 36/22 42-200 Częstochowa |
3652 | 14375/99 | Grzebalski Jan Andrzej | ul. Strzeleckiego 2/12 02-776 Warszawa |
3653 | 14462/99 | Haładus Maria | ul. Jastrzębska 39 42-297 Poraj |
3654 | 14501/99 | Hartelt Iwona Beata | Mokra 17 48-220 Łącznik |
3655 | 14466/99 | Hejza Elżbieta | Nadróż 13/18 87-516 Żałe |
3656 | 14461/99 | Hennig Mirosława | ul. Armii Krajowej 61A 76-100 Sławno |
3657 | 14463/99 | Herbasz Ewa | os. Przyjaźni 3/27 84-200 Wejherowo |
3658 | 14403/99 | Hodij Tomasz | ul. Wodna 23/1 58-100 Świdnica |
3659 | 14499/99 | Huculak Maria Helena | Grzmiąca, ul. Wiejska 44 58-340 Głuszyca |
3660 | 14468/99 | Ignaciuk Iwona Agnieszka | ul. Agawy 5/10 01-158 Warszawa |
3661 | 14486/99 | Jabłońska Elżbieta | ul. Wojska Polskiego 22/5 19-300 Ełk |
3662 | 14405/99 | Jakacki Tomasz | ul. Górczewska 22/23 01-147 Warszawa |
3663 | 14435/99 | Janicka Lucyna Janina | ul. Skłodowskiej-Curie 92/20 85-733 Bydgoszcz |
3664 | 14561/99 | Janiczek Małgorzata Anna | ul. Prószkowska 17/2 46-070 Komprachcice |
3665 | 14483/99 | Jaszkul Jerzy | ul. Kleeberga 11/7 66-417 Gorzów Wielkopolski |
3666 | 14507/99 | Jaśkiewicz Katarzyna Danuta | Szyce 44 32-085 Modlnica |
3667 | 14493/99 | Jaworska Iwona Dorota | oś. 2 Pułku Lotniczego 13/153 31-868 Kraków |
3668 | 14473/99 | Jedliński Marian | ul. Pana Balcera 12/79 20-631 Lublin |
3669 | 14535/99 | Jeleniewska Teresa | ul. Staromiejska 3/5 44-109 Gliwice |
3670 | 14302/99 | Jodłowska Irena Barbara | ul. Pochyła 10/4 53-512 Wrocław |
3671 | 14528/99 | Kaczmarek Roma Monika | ul. Kołłątaja 134 61-421 Poznań |
3672 | 14489/99 | Kaczmarek-Fąferek Marzenna | ul. Sianowska 32 60-431 Poznań |
3673 | 14347/99 | Kaczorowska Barbara Janina | ul. Słowackiego 57C/8 80-257 Gdańsk |
3674 | 14305/99 | Kalata Jolanta Helena | os. Lesk 9/12 19-400 Olecko |
3675 | 14487/99 | Kalinowska Maria Jolanta | ul. Brzozowa 17/33 85-154 Bydgoszcz |
3676 | 14326/99 | Kania Józef | ul. Lipowa 6/11 05-800 Pruszków |
3677 | 14523/99 | Kapka Ryszarda Izabela | ul. Kurpińskiego 6/24 68-200 Żary |
3678 | 14304/99 | Karczmar Helena | ul. Tatrzańska 34/4 59-200 Legnica |
3679 | 14368/99 | Kasprzak Aleksandra Ewa | os. Chrobrego 2/51 60-681 Poznań |
3680 | 14518/99 | Kasprzyk Weronika | ul. Poprzeczna 6E/6 75-841 Koszalin |
3681 | 14363/99 | Kazimierski Tadeusz Andrzej | ul. Nadmorska 38 78-132 Grzybowo |
3682 | 14596/99 | Kącki Jerzy Sylwester | ul. Budowlanych 4C/2 97-140 Koluszki |
3683 | 14369/99 | Kełpin Krystyna Maria | ul. Kasztanowa 1/14D 83-400 Kościerzyna |
3684 | 14446/99 | Kijewska Halina Urszula | ul. Powstańców Wielkopolskich 13/6 62-600 Koło |
3685 | 14417/99 | Kiszka Agnieszka Mariola | ul. Blankowa 31/17 58-314 Wałbrzych |
3686 | 14350/99 | Klama Ewa Urszula | ul. PCK 8/25 42-200 Częstochowa |
3687 | 14552/99 | Kliś Barbara | ul. Żeglarska 21 58-519 Bydgoszcz |
3688 | 14504/99 | Kłapeć Bożena Zofia | ul. Wołodyjowskiego 7/6 20-627 Lublin |
3689 | 14344/99 | Kłoda Anna | u. Matejki 27/2 27-320 Barlinek |
3690 | 14502/99 | Kmieciak Krystyna | ul. Kniaziewicza 22/1 50-455 Wrocław |
3691 | 14429/99 | Kniaziewicz Agnieszka Ewa | ul. Mickiewicza 15 70-385 Szczecin |
3692 | 14539/99 | Knioła Natalia | ul. Czarnieckiego 6/35 87-100 Toruń |
3693 | 14424/99 | Kołakowska Małgorzata | os. Stara Miłosna bl. 208/54 05-077 Wesoła |
3694 | 14538/99 | Kondek Mirosław | u. Osiedlowa 13/19 65-268 Zielona Góra |
3695 | 14331/99 | Kontek Ewa Irena | Zabrnie Dolne 946 39-410 Grębów |
3696 | 14367/99 | Kotyna Barbara Ewa | ul. Piotrkowska 18/30 90-296 Łódź |
3697 | 14348/99 | Kowalczyk Bożena Izabela | ul. Hoene Wrońskiego 7 71-302 Szczecin |
3698 | 14512/99 | Kowalewski Zbigniew | os. Warszawska 4/13 98-400 Wieruszów |
3699 | 14414/99 | Kowalik Halina | Lutrowskie 20 42-161 Starokrzepice |
3700 | 14338/99 | Kowalska Renata Dorota | ul. Kalwaryjska 17/13 30-504 Kraków |
3701 | 14385/99 | Kozierański Marian Jerzy | ul. Igrzyskowa 6/127 85-796 Bydgoszcz |
3702 | 14431/99 | Kozioł Czesława | ul. Jaworzańska 55 43-382 Bielsko-Biała |
3703 | 14389/99 | Kozłowska Lucyna | ul. ks. Popiełuszki 16/31 26-110 Skarżysko-Kamienna |
3704 | 14320/99 | Kożanowska Maria | ul. Harcerstwa Polskiego 14/20 88-100 Inowrocław |
3705 | 14559/99 | Krasoń Tomasz Wojciech | ul. Robotnicza 1B/13 39-200 Dębica |
3706 | 14373/99 | Krawczyk Wiktoria | ul. Reymonta 23/18 01-840 Warszawa |
3707 | 14336/99 | Kręźlewicz Agnieszka Magdalena | ul. Opinogórska 3/72 04-039 Warszawa |
3708 | 14333/99 | Król Monika | ul. Słoneczna 37 62-402 Ostrowite |
3709 | 14384/99 | Król Zofia Anna | al. Jana Pawła II 48C/13 47-232 Kędzierzyn-Koźle |
3710 | 14442/99 | Królikowska Krystyna Zofia | ul. Rejtana 55 42-200 Częstochowa |
3711 | 14378/99 | Krupniewski Radosław Piotr | ul. Śniadeckich 150B/4 64-920 Piła |
3712 | 14566/99 | Krzycka Beata Barbara | ul. Ratajczaka 12/1 71-174 Szczecin |
3713 | 14519/99 | Kuberska Maria Jolanta | ul. Korzenna 7E/5 81-587 Gdynia |
3714 | 14484/99 | Kubiś-Grzybowska Mirosława | ul. gen. Józefa Hallera 6/24 85-788 Bydgoszcz |
3715 | 14310/99 | Kuchta Teresa | ul. Sobieskiego 22/26 96-200 Rawa Mazowiecka |
3716 | 14316/99 | Kuczyńska Elżbieta Grażyna | ul. Kiprów 9/11/27 04-234 Warszawa |
3717 | 14588/99 | Kujbieda Janina | ul. Bacciarellego 43/6 51-649 Wrocław |
3718 | 14406/99 | Kulesza Małgorzata Jadwiga | ul. Bytnara Rudego 11B/62 02-645 Warszawa |
3719 | 14318/99 | Kulikowska Małgorzata | al. Wojska Polskiego 29/16 01-515 Warszawa |
3720 | 14337/99 | Kuprianowicz Jan | ul. Mickiewicza 42/50 15-232 Białystok |
3721 | 14592/99 | Kuś Danuta Anna | ul. Kopernika 9/8 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
3722 | 14479/99 | Kuźniar Urszula Krystyna | ul. Bydgoska 5A/2 89-300 Wyrzysk |
3723 | 14553/99 | Lasocka Henryka Ewa | ul. Kuczkowskiego 8 75-379 Koszalin |
3724 | 14323/99 | Legutko Krystyna | ul. Armii Krajowej 4/19 33-300 Nowy Sącz |
3725 | 14564/99 | Lemańki Wojciech | ul. Spółdzielcza 3/7 82-500 Kwidzyn |
3726 | 14404/99 | Letkiewicz Iwona Maria | os. Kosmonautów 13/95 61-631 Poznań |
3727 | 14353/99 | Lewandowska Zofia | Strzyżewo Paczkowe 28 62-200 Gniezno |
3728 | 14551/99 | Lis Urszula Irena | ul. Wodzickiego 99/27 42-200 Częstochowa |
3729 | 14562/99 | Listwan Tomasz | ul. Tęczowa 50A/4 53-602 Wrocław |
3730 | 14516/99 | Łachajczak Marzena Jolanta | Dębowo 51/3 61-458 Poznań |
3731 | 14315/99 | Ładoń Mariola Izabela | ul. Prądzyńskiego 50/2 61-528 Poznań |
3732 | 14428/99 | Łenska-Zawal Krystyna Elżbieta | ul. Jawornicka 15d/31 60-161 Poznań |
3733 | 14365/99 | Łyko Danuta | ul. Kiedżyńska 130/54 42-200 Częstochowa |
3734 | 14381/99 | Mac Małgorzata Anna | ul. Na Błonie 3B/103 30-147 Kraków |
3735 | 14525/99 | Machnik Paweł Piotr | ul. Na Błonie 11A/12 30-147 Kraków |
3736 | 14453/99 | Majchrzak Iwona Anna | Łupawa 54 76-242 Łupawa |
3737 | 14555/99 | Majewska Anna Franciszka | ul. Jagiellońska 42H/14 80-366 Gdańsk |
3738 | 14471/99 | Majewska Małgorzata | ul. Laskowska 37 62-051 Wiry |
3739 | 14604/99 | Majewski Andrzej Witold | ul. 9 Maja 20/4 51-671 Wrocław |
3740 | 14605/99 | Majewski Jan | ul. Zielińskiego 82/6 53-534 Wrocław |
3741 | 14416/99 | Majka-Kulas Beata Sylwia | ul. Hirszfelda 21 58-560 Jelenia Góra |
3742 | 14580/99 | Maksym Wanda | ul. Korotyńskiego 19/2 02-123 Warszawa |
3743 | 14454/99 | Malecha Izabela Anna | ul. Szczecińska 78 78-300 Świdwin |
3744 | 14587/99 | Maliszewska Dorota Barbara | ul. Nastrojowa 24/8 90-158 Łódź |
3745 | 14522/99 | Martowicz Małgorzata Irena | ul. Jana Pawła II 2/3 35-200 Jasło |
3746 | 14533/99 | Marynowska Jadwiga | ul. Armii Krajowej 5A/4 73-110 Stargard Szczeciński |
3747 | 14543/99 | Masiuda Paweł Rafał | ul. Komandosów 27/12 30-334 Kraków |
3748 | 14391/99 | Matlak Beata Danuta | Lipowa 338 34-324 Lipowa |
3749 | 14307/99 | Matysek Ewa | os. Cegielskiego 11/13 62-020 Swarzędz |
3750 | 14322/99 | Mazur Anna Urszula | ul. Bukowa 21/2 20-353 Lublin |
3751 | 14591/99 | Mechuła Agata Jolanta | ul. Sokola 18/25 59-300 Lubin |
3752 | 14481/99 | Michniewicz Andrzej Zbigniew | ul. św. Walentego 56 89-320 Wysoka |
3753 | 14475/99 | Mikołajczyk Grażyna | ul. Wyspiańskiego 3 42-160 Krzepice |
3754 | 14351/99 | Milewska Danuta Janina | Borowina 1 05-507 Słomczyn |
3755 | 14299/99 | Mizera Radosław | ul. Osiedlowa 2A/21 42-115 Pajęczno |
3756 | 14529/99 | Mizgier Jarosław Ernest | ul. Torowa 7/4 59-800 Lubań |
3757 | 14490/99 | Molenda Jadwiga Stanisława | ul. Przyjaciół Żołnierza 22/7 71-670 Szczecin |
3758 | 14492/99 | Molenda Katarzyna Zofia | ul. Niemcewicza 16G/12 71-520 Szczecin |
3759 | 14510/99 | Nazarewicz Piotr Józef | ul. Niecała 13/12 20-080 Lublin |
3760 | 14478/99 | Nieboraczek Elżbieta | ul. Żurawskiego 6/20 10-689 Olsztyn |
3761 | 14415/99 | Niemczewska Anna | ul. Dziewulskiego 37C/45 87-100 Toruń |
3762 | 14362/99 | Nita Ewelina Lidia | ul. Ossowskiego 44/1 40-843 Katowice |
3763 | 14585/99 | Nowak Alicja | ul. Jana Bytnara "Rudego" 4/23 02-645 Warszawa |
3764 | 14448/99 | Nowak Krystyna Bronisława | ul. Bytnara Rudego 9/804 45-246 Opole |
3765 | 14567/99 | Nowak Małgorzata | os. Bolesława Śmiałego 36/65 60-682 Poznań |
3766 | 14370/99 | Obtułowicz-Bigoś Jadwiga Katarzyna | ul. Kasztanowa 23/3 53-125 Wrocław |
3767 | 14520/99 | Olbrzymek Danuta Maria | ul. Nasypowa 47 40-551 Katowice |
3768 | 14515/99 | Olejnik Marzena Maria | os. Oświecenia 41/1 31-636 Kraków |
3769 | 14503/99 | Orłowska Teresa Jadwiga | ul. Stefanii Sempołowskiej 26/1 51-660 Wrocław |
3770 | 14549/99 | Orzeł Krystyna Zofia | ul. Kwiatowa 9/3 84-110 Krokowa |
3771 | 14450/99 | Ossowska Krystyna Maria | ul. Obrońców Chojnic 11/13 89-604 Chojnice |
3772 | 14388/99 | Pacholczyk Alina | os. XXX-lecia PRL 5/65 11-500 Giżycko |
3773 | 14600/99 | Paśnik Anna | ul. Szkolna 22/13 05-500 Piaseczno |
3774 | 14325/99 | Patyk Zofia | ul. Kwiatowa 11 76-230 Potęgowo |
3775 | 14379/99 | Paul Maria Ewa | Szelejewo 40A 63-813 Szelejewo |
3776 | 14569/99 | Peisert Bożena Jadwiga | ul. Żeromskiego 42/12 50-321 Wrocław |
3777 | 14455/99 | Pełka Elżbieta Barbara | ul. Krótka 6C/8 74-200 Pyrzyce |
3778 | 14335/99 | Permus Joanna | ul. Potiebni 11/1 51-677 Wrocław |
3779 | 14571/99 | Perzan Teresa | ul. Sosnowa 8 07-420 Kadzidło |
3780 | 14383/99 | Piasecka Eugenia | ul. Górna 1/9 63-800 Gostyń |
3781 | 14317/99 | Piekarz Karol Kamil | ul. Dworek 7/53 44-200 Rybnik |
3782 | 14438/99 | Pietras Grażyna | ul. Orlich Gniazd 8/2 01-493 Warszawa |
3783 | 14426/99 | Pietrewicz Genowefa | ul. Boenigka 16/7 10-686 Olsztyn |
3784 | 14480/99 | Pikulik Jan Marek | Liszkowo 59/3 89-310 Łobżenica |
3785 | 14421/99 | Piłat Maria Stefania | ul. Sianowska 47 60-431 Poznań |
3786 | 14377/99 | Piotrowska Jolanta | ul. Traugutta 101/17 50-419 Wrocław |
3787 | 14423/99 | Piotrowska Violetta Lucyna | ul. Juliusza Lea 240/1 30-133 Kraków |
3788 | 14314/99 | Piwońska Hanna Dominika | ul. Czechosłowacka 5/3 64-100 Leszno |
3789 | 14372/99 | Pluta Elżbieta | ul. Trębacka 7/6 95-200 Pabianice |
3790 | 14306/99 | Pluta Wiesław | ul. Przylesie 2 56-200 Góra |
3791 | 14467/99 | Podszus Agnieszka | ul. Polaka 5/13 02-777 Warszawa |
3792 | 14451/99 | Poloch-Kręc Stefania | Brenno, ul. Jeziorna 10 67-403 Wijewo |
3793 | 14531/99 | Poroś Mariola Antonina | ul. Lelewela 19A/7 74-450 Koszalin |
3794 | 14597/99 | Pruśniewska Zofia Jolanta | Bielawa 123 05-520 Konstancin-Jeziorna |
3795 | 14300/99 | Przybysławska Urszula | ul. Wybickiego 17 39-200 Dębica |
3796 | 14366/99 | Raczyńska Dorota Małgorzata | ul. Wierzbowa 38/39 90-245 Łódź |
3797 | 14309/99 | Rafał Anna Marta | ul. Konstytucji 3 Maja 34/6 72-100 Goleniów |
3798 | 14393/99 | Redżepi Krystyna | ul. Polna 20/24 10-059 Olsztyn |
3799 | 14311/99 | Rostkowska Marzena | ul. Wronia 1/24 05-400 Otwock |
3800 | 14573/99 | Rozmus Krystyna Michalina | ul. Sandomierska 80 39-400 Tarnobrzeg |
3801 | 14303/99 | Rudak Wanda Bożena | ul. Głuszyna 221/4 61-329 Poznań |
3802 | 14342/99 | Rutkowska Agnieszka | ul. Michałowska 4/3 60-645 Poznań |
3803 | 14577/99 | Rzeźnik Grażyna Julia | Słocina 386D 35-330 Rzeszów |
3804 | 14346/99 | Saba Joanna Maria | ul. Kraczewicka 19/28 24-320 Poniatowa |
3805 | 14560/99 | Sakosik Maria | os. Leśne 16/84 62-028 Koziegłowy |
3806 | 14434/99 | Sidorska Krystyna | ul. Traugutta 7 55-300 Środa Śląska |
3807 | 14570/99 | Siempińska Barbara Krystyna | os. Złoty Wiek 70/36 31-618 Kraków |
3808 | 14400/99 | Silbert Barbara | ul. Parkowa 4/7 59-700 Bolesławiec |
3809 | 14601/99 | Skłodowski Ryszard | ul. Poznańska 4/7 11-300 Biskupiec |
3810 | 14410/99 | Skrzypiec Anna Kazimiera | ul. Wyszyńskiego 30/6 72-010 Police |
3811 | 14530/99 | Sobieraj Andrzej Roman | ul. Karłowicza 4/59 62-510 Konin |
3812 | 14540/99 | Sokołowska Kinga | Szabda 106 87-300 Brodnica |
3813 | 14398/99 | Stahl Dorota | ul. Bacciarellego 27/2 51-649 Wrocław |
3814 | 14399/99 | Stangret Teresa | ul. Świerczewskiego 114C/1 58-531 Łomnica |
3815 | 14358/99 | Staniszewska-Glomba Agnieszka Joanna | os. Kościuszkowców 39/62 62-020 Swarzędz |
3816 | 14436/99 | Stefańska Dorota Elżbieta | ul. Rydla 68B/46 70-783 Szczecin |
3817 | 14397/99 | Stempkowska Zofia Jadwiga | ul. Łokietka 41/19 98-200 Sieradz |
3818 | 14494/99 | Stencel Irena Maria | ul. Mireckiego 25/67 42-200 Częstochowa |
3819 | 14340/99 | Stojke Halina | ul. Żeleńskiego 20/12 85-858 Bydgoszcz |
3820 | 14488/99 | Stręk Maria Krystyna | ul. Akacjowa 28/19 21-040 Świdnik |
3821 | 14354/99 | Sytek Kamilla Maria | ul. Budowlanych 24A/1 62-200 Gniezno |
3822 | 14472/99 | Szafran Aniela Stefania | ul. Bełchatowska 16F/22 42-200 Częstochowa |
3823 | 14536/99 | Szarynger Anetta Bogumiła | ul. Świerczewskiego 22/2 58-575 Bolków |
3824 | 14464/99 | Szczerkowska Izabela Anna | ul. Reymonta 9A 64-761 Krzyż Wielkopolski |
3825 | 14511/99 | Szczykutowicz Danuta Maria | ul. Armii Polskiej 24/26/9 76-004 Sianów |
3826 | 14513/99 | Szelong Wiesława | ul. Zdobywców Wału Pom. 1/16 78-520 Złocieniec |
3827 | 14524/99 | Szewczuk Bogdan | ul. Okrzei 24/6 22-300 Krasnystaw |
3828 | 14396/99 | Szot Bożena | ul. Głowackiego 64 37-400 Nisko |
3829 | 14469/99 | Szulczewska Elżbieta Maria | Mirków, ul. Polna 8 56-411 Długołęka |
3830 | 14352/99 | Szurkawska Eliza Barbara | ul. Łokietka 69 55-120 Oborniki Śląskie |
3831 | 14574/99 | Szydłowska Gostyna | ul. Głowackiego 3/43 49-200 Grodków |
3832 | 14330/99 | Szymańska Teresa | ul. Gdańska 38 82-103 Stegna Gdańska |
3833 | 14329/99 | Szymański Stefan Zbigniew | ul. Jeziorkowskiej 4/4 64-100 Leszno |
3834 | 14584/99 | Szynkowska Elżbieta Lucyna | ul. Powstania Listopadowego 3/38 80-288 Gdańsk |
3835 | 14456/99 | Śmigielska Urszula Beata | ul. Śródmiejska 20/1 94-920 Piła |
3836 | 14514/99 | Tadzik Małgorzata Władysława | ul. Boya-Żeleńskiego 6/77 85-858 Bydgoszcz |
3837 | 14550/99 | Tanaś Kazimiera | ul. św. Wojciecha 9/53 84-240 Reda |
3838 | 14546/99 | Tarka Zdzisława Józefa | ul. Sztabowa 76B/12 53-310 Wrocław |
3839 | 14508/99 | Tataruch Irena Barbara | ul. Zielonogórska 11/7 40-710 Katowice |
3840 | 14449/99 | Toczyska Elżbieta Teresa | ul. Wrzeciono 6/90 01-961 Warszawa |
3841 | 14376/99 | Tomczak Mariola Iwona | ul. Tokarzewskiego 25A/9 91-842 Łódź |
3842 | 14527/99 | Trawczyńska Zofia | al. Ligi Ochrony Przyrody 7/24 89-500 Tuchola |
3843 | 14422/99 | Turek Beata Maria | ul. Pieniężnego 8 75-367 Koszalin |
3844 | 14349/99 | Turuk Antoni Ryszard | ul. Nagórskiego 5/10 03-982 Warszawa |
3845 | 14541/99 | Tyrcha Mariola | ul. Gryfitów 5/35 72-200 Nowogard |
3846 | 14517/99 | Walasek Bogumiła Maria | os. Jagiełły 5/13 32-800 Brzesko |
3847 | 14556/99 | Walczak Maria Donata | ul. Przemysłowa 36A 57-220 Ziębice |
3848 | 14332/99 | Wałaszyńska Krystyna Elżbieta | ul. Kościuszki 5/1 62-800 Kalisz |
3849 | 14548/99 | Wałczyk Irena | ul. Piłsudskiego 42/8 73-110 Stargard Szczeciński |
3850 | 14444/99 | Warda Beata | ul. Aleja Broni 17 11-300 Biskupiec |
3851 | 14498/99 | Wasiak Barbara Felicja | ul. Conrada 18/44 01-922 Warszawa |
3852 | 14583/99 | Waszczuk Maria | ul. Wspólna 25 18-200 Wysokie Mazowieckie |
3853 | 14312/99 | Wąsik Barbara Edyta | Łąka 13 59-700 Bolesławiec |
3854 | 14440/99 | Wcisło Jarosław Marian | ul. Kiepury 43/10 41-200 Sosnowiec |
3855 | 14361/99 | Weber Dorota Czesława | ul. Drzymały 3A/11 87-100 Toruń |
3856 | 14497/99 | Wiaderny Jacek Jan | ul. Wyzwolenia 93/19 85-790 Bydgoszcz |
3857 | 14419/99 | Wierszyńska Elżbieta Stanisława | ul. Rogozińskiego 7/13 93-503 Łódź |
3858 | 14445/99 | Wierzbowska Danuta Maria | ul. Norblina 29/56 80-304 Gdańsk |
3859 | 14542/99 | Więckowska Lilla Irena | ul. Słodowa 31/7 57-540 Lądek Zdrój |
3860 | 14382/99 | Wilczyńska Magdalena | ul. Brzozowa 1 62-004 Czerwonak |
3861 | 14297/99 | Wiśniewski Janusz | Rybitwy 10 24-340 Józefów n. Wisłą |
3862 | 14364/99 | Włodarczyk Jadwiga Krystyna | ul. Kościuszki 13/99 42-200 Częstochowa |
3863 | 14433/99 | Wodzińska Barbara Maria | ul. Żytnia 8 42-100 Kłobuck |
3864 | 14460/99 | Wojnarowicz-Widawska Jolanta Władysława | ul. Tarnogajska 57/10 50-512 Wrocław |
3865 | 14547/99 | Wolak Jolanta | ul. Żołędziowa 11 70-766 Szczecin |
3866 | 14413/99 | Woś Ismena | ul. Poczdamska 7A/35 67-200 Głogów |
3867 | 14496/99 | Woźniak Mariola Wiesława | ul. Kościuszki 34A 39-300 Mielec |
3868 | 14345/99 | Wróblewska Jadwiga Kazimiera | ul. Obr. Westerplatte 14 98-220 Zduńska Wola |
3869 | 14308/99 | Wrzalska Maria Alina | ul. Wrzosowa 3 05-830 Nadarzyn |
3870 | 14301/99 | Wysocki Mariusz Piotr | Nowa Wieś 18 26-911 Świerże Górne |
3871 | 14474/99 | Zadworna Danuta Monika | ul. Muśnickiego 2/88 85-799 Bydgoszcz |
3872 | 14544/99 | Zajączkowska Beata Barbara | ul. Na Polance 12/4 51-109 Wrocław |
3873 | 14509/99 | Zakrzewska Katarzyna Anna | ul. Bogusławskiego 16/16 01-923 Warszawa |
3874 | 14402/99 | Zalewska Beata | ul. Spacerowa 18 83-330 Gdańsk |
3875 | 14505/99 | Zamora Ewa Stanisława | ul. Słowackiego 34A/9 42-400 Zawiercie |
3876 | 14521/99 | Zarecka Beata | ul. Wiosny Ludów 73/4 71-471 Szczecin |
3877 | 143386/99 | Zarębska Anna Tekla | ul. Zakładowa 50/2 92-402 Łódź |
3878 | 14482/99 | Zarębska Teresa Maria | ul. Kuźniczka 19B 42-160 Krzepice |
3879 | 14409/99 | Zdunek Bożena | ul. Lipowa 1/8 15-424 Białystok |
3880 | 14355/99 | Ziaja Ewa Krystyna | ul. Nowowiejska 5A/5 45-460 Opole |
3881 | 14477/99 | Żak Alicja | ul. Słowackiego 15/23 56-120 Brzeg Dolny |
3882 | 14408/99 | Żebrowska Katarzyna | ul. Modzelewskiego 60A/12 02-679 Warszawa |
3883 | 14558/99 | Żugaj Ewa Barbara | ul. Role 119 34-200 Sucha Beskidzka |
3884 | 14593/99 | Żuk Danuta | ul. Reja 74/26 16-400 Suwałki |
Errata zmiany adresu zamieszkania | |||
3885 | 12766/98 | Kamycka Małgorzata | ul. Kurowskiego 10B/12 62-032 Luboń |
3886 | 5349/97 | Korytowski Sławomir Antoni | ul. Millera 2/7 01-496 Warszawa |
3887 | 7657/98 | Magiera Dorota Krystyna | ul. Kilińskiego 4/16 28-230 Połaniec |
3888 | 6895/97 | Małynicz Małgorzata | ul. Przyjaciół Żołnierza 110/1 71-670 Szczecin |
3889 | 1558/96 | Szumski Robert | ul. Jagiellońska 30/10 44-100 Gliwice |
Inne zmiany | |||
2206 | było: 13031/99 | Wawrzyńska-Norko Wiktoria | ul. Mickiewicza 126A/8 71-140 Szczecin |
2207 | powinno być: 13031/99 | Warzyńska-Norko Wiktoria | ul. Mickiewicza 126A/8 71-140 Szczecin |