Wpisanie do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Dz.Urz.MF.1999.13.71
Akt indywidualnyKOMUNIKAT Nr 13/DR/99
MINISTERSTWA FINANSÓW
z dnia 24 sierpnia 1999 r.
w sprawie wpisania do rejestru osób, które uzyskały świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Lp. | Numer świadectwa | Nazwisko i imię | Adres |
1 | 2 | 3 | 4 |
2516 | 13377/99 | Abramow Teresa Genowefa | ul. Jana Pawła II 16/49 09-500 Gostynin |
2517 | 13336/99 | Affelt Aldona | ul. Przy Kaszowniku 29B/46 87-100 Toruń |
2518 | 13418/99 | Anioł Grażyna | ul. Faszynowa 22 61-361 Poznań |
2519 | 13290/99 | Antolak Halina Aniela | Kantorowice 47 49-340 Lewin Brzeski |
2520 | 13582/99 | Archicińska Anna Maria | al. Niepodległości 20/1 02-653 Warszawa |
2521 | 13515/99 | Balcerowicz Ewa | ul. Leszczyńskiego 25/6 85-137 Bydgoszcz |
2522 | 13446/99 | Baran Lucyna | Nowe Chrapowo 31 74-202 Bielice |
2523 | 13466/99 | Barańczuk Zdzisława Barbara | ul. Koniecpolskiego 9C/1 78-100 Kołobrzeg |
2524 | 13470/99 | Bartczak Andrzej | os. Pułanki 34/17 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski |
2525 | 13389/99 | Bartoszyńska-Kożuch Iwona | ul. Wrocławska 16B/16 45-707 Opole |
2526 | 13521/99 | Baszczuk Janina Wanda | ul. Plac Konstytucji 3 Maja 5/46 26-600 Radom |
2527 | 13379/99 | Bąk Wiesława | ul. Szkolna 13/13 58-573 Piechowice |
2528 | 13538/99 | Bekasiewicz Barbara | ul. Kasandry 3/23 26-600 Radom |
2529 | 13390/99 | Beńke Anna Maria | ul. Kolejowa 37 88-420 Rogowo |
2530 | 13514/99 | Bestjan Maria Dorota | ul. Morelowa 4 62-002 Suchy Las |
2531 | 13545/99 | Bień Jolanta Helena | ul. Broniewskiego 15/4 40-131 Katowice |
2532 | 13312/99 | Bigoszewska Małgorzata Krystyna | ul. Elfów 63/75 43-100 Tychy |
2533 | 13535/99 | Bijak Aneta Monika | ul. Wrocławska 33/3 62-800 Kalisz |
2534 | 13577/99 | Blizińska Bożena Maria | ul. Lniana 14/6 91-158 Łódź |
2535 | 13422/99 | Błażejowska Lidia Elżbieta | ul. Kolankowskiego 4/5 87-100 Toruń |
2536 | 13584/99 | Borcińska Ewa | ul. Chopina 26 99-300 Kutno |
2537 | 13564/99 | Braszka Agnieszka Izabela | ul. Kazimierza Królewicza 59/28 71-550 Szczecin |
2538 | 13360/99 | Brążkiewicz Jadwiga | ul. Chrobrego 12/1 73-260 Pełczyce |
2539 | 13461/99 | Broda Zdzisława | ul. Jana Pawła II 9/1 75-452 Koszalin |
2540 | 13353/99 | Brudnicki Michał Adam | al. Wyszyńskiego 9/23 94-042 Łódź |
2541 | 13587/99 | Brzezińska Helena | os. Szkolne 12/39 57-500 Bystrzyca Kłodzka |
2542 | 13508/99 | Cebula Marianna Jadwiga | ul. Wróblewskiego 16C/6 24-100 Puławy |
2543 | 13453/99 | Cerkaski Krzysztof Jan | ul. Muchomorowa 15 85-367 Bydgoszcz |
2544 | 13433/99 | Chmielarski Grzegorz Wojciech | os. Oświecenia 27/46 31-636 Kraków |
2545 | 13364/99 | Chojnowski Lech | ul. Tradycji 3/10 75-381 Koszalin |
2546 | 13510/99 | Cieślińska Teresa Bernadeta | ul. Kaliny 41/32 71-118 Szczecin |
2547 | 13558/99 | Cyszka Urszula Elżbieta | ul. Jeziorna 26A 83-300 Kartuzy |
2548 | 13576/99 | Czuba Jadwiga | ul. Wawrzyniaka 10/12 69-100 Słubice |
2549 | 13445/99 | Dąbek Zofia | ul. Żytnia 18/60 98-220 Zduńska Wola |
2550 | 13502/99 | Dela Dorota Grażyna | ul. Maliny 35/10 41-200 Sosnowiec |
2551 | 13388/99 | Dembowska Hanna Maria | ul. Brata Alberta 10/3 71-136 Szczecin |
2552 | 13343/99 | Dobosz Iwona Katarzyna | ul. Jacka Jerza 8/24 26-600 Radom |
2553 | 13532/99 | Doleczek Maria Bernarda | ul. Wolności 12/4 46-300 Olesno |
2554 | 13492/99 | Drewniak Ewa Dorota | uf. Jankowskiego 18A/9 41-710 Ruda Śląska |
2555 | 13423/99 | Dudek Danuta | al. Grunwaldzka 583/29 80-339 Gdańsk |
2556 | 13517/99 | Dybalak-Śledź Maria | ul. Morskie Oko 7/34 43-316 Bielsko-Biała |
2557 | 13479/99 | Dziób Alina Maria | ul. Kwiatowa 34 46-310 Gorzów Śląski |
2558 | 13477/99 | Ellwardt Irena Barbara | ul. Łanowa 20 81-578 Gdynia |
2559 | 13543/99 | Elwertowska Teresa | ul. Konspiracji 3/4 05-840 Brwinów |
2560 | 13318/99 | Fil Barbara Dorota | os. Na Wzgórzach 18/12 31-723 Kraków |
2561 | 13283/99 | Filik Grażyna | ul. Kurpińskiego 40/6 68-200 Żary |
2562 | 13366/99 | Fleming Sabina | Kierzkowo 25/2 84-210 Choczewo |
2563 | 13504/99 | Frontczak Agnieszka Stefania | Piątkowsko 29B 95-200 Pabianice |
2564 | 13350/99 | Frydrych Mariola Iwona | ul. 11 Listopada 213/39 41-219 Sosnowiec |
2565 | 13328/99 | Furs Bożena Krystyna | ul. Tatarkiewicza 7C/1 75-347 Koszalin |
2566 | 13339/99 | Furtak Teresa | ul. św. Jana 14/3 57-100 Strzelin |
2567 | 13487/99 | Gac Danuta | ul. Jana Kazimierza 3/9 05-126 Nieporęt |
2568 | 13288/99 | Gac Sylwia Agnieszka | ul. Sosnowa 13 72-300 Gryfice |
2569 | 13428/99 | Gajewska Jolanta Monika | ul. Grochowska 249/251/68 04-001 Warszawa |
2570 | 13448/99 | Gąsiorowski Stanisław Andrzej | ul. Bułgarska 5/8 65-943 Zielona Góra |
2571 | 13404/99 | Gąska Krystyna | Kamnica 29 77-200 Miastko |
2572 | 13444/99 | Gil Izabela Gabriela | os. Bohaterów Września 21/21 31-621 Kraków |
2573 | 13332/99 | Gliniańska-Kuźma Halina | ul. Wojska Polskiego 50/6 72-320 Trzebiatów |
2574 | 13354/99 | Gładka Halina Weronika | ul. Zielona 7 41-500 Chorzów |
2575 | 13403/99 | Głowińska Marzena Joanna | ul. Reymonta 10/25 01-842 Warszawa |
2576 | 13429/99 | Gołaszewska Iwona | ul. Klonowa 12/20 00-591 Warszawa |
2577 | 13581/99 | Gonciarz Lidia Leona | Ligota 245 32-543 Myślachowice |
2578 | 13399/99 | Gontarewicz-Pierzak Beata | ul. Dębowa 42/24 43-100 Tychy |
2579 | 13465/99 | Gowin Małgorzata Urszula | ul. Nowiniarska 8/7 00-235 Warszawa |
2580 | 13321/99 | Góra Mirosław Piotr | ul. Szydłowiecka 12/1 26-612 Radom |
2581 | 13436/99 | Góralska Danuta | ul. Połczyńska 6/9 78-400 Szczecinek |
2582 | 13443/99 | Górecka Jolanta Barbara | ul. Zwycięstwa 1/4 41-807 Zabrze |
2583 | 13272/99 | Górecka Teresa Maria | ul. 19 Lutego 6/4 96-100 Skierniewice |
2584 | 13296/99 | Górniak Małgorzata Joanna | ul. Białobrzeska 13A/36 02-370 Warszawa |
2585 | 13323/99 | Grabczak Mirosława | al. Śmigłego Rydza 3/16 90-336 Łódź |
2586 | 13544/99 | Grabowska Barbara | ul. Ładna 15/1 50-353 Wroctaw |
2587 | 13334/99 | Grabowska Katarzyna Maria | os. Pułaskiego 4/5 37-500 Jarosław |
2588 | 13579/99 | Grajewska Mirosława Maria | ul. Ogrody 13/4 85-870 Bydgoszcz |
2589 | 13426/99 | Gruszka Barbara Danuta | ul. Paca 39/27 04-376 Warszawa |
2590 | 13530/99 | Grzegorska Grażyna | ul. Głowackiego 39/101 39-200 Dębica |
2591 | 13566/99 | Grzegórska Agnieszka Mieczysława | ul. Graniczna 12/13 27-200 Starachowice |
2592 | 13275/99 | Grzesiuk Jerzy Zbigniew | ul. Zielona 11A/44 83-200 Starogard Gdański |
2593 | 13363/99 | Grześ Anna Elżbieta | ul. Jagiellońska 10l/11 80-371 Gdańsk |
2594 | 13284/99 | Grześko Andrzej Eugeniusz | ul. Rolna 66/13 61-491 Poznań |
2595 | 13305/99 | Grzybowska Barbara Cecylia | os. Teatralne 11/22 31-946 Kraków |
2596 | 13410/99 | Gugała Grażyna | ul. gen. Zajączka 15/29 01-510 Warszawa |
2597 | 13337/99 | Hariasz-Cisło Beata Maria | ul. Warszawska 6/62 39-300 Mielec |
2598 | 13511/99 | Hermann-Perek Grażyna Maria | ul. Chocimska 40 64-100 Leszno |
2599 | 13435/99 | Horniatko Alina | ul. Kołobrzeska 12D/1 78-400 Szczecinek |
2600 | 13356/99 | Hupałowska Halina | ul. Chodecka 10/123 03-350 Warszawa |
2601 | 13313/99 | Ingielewicz-Specht Halina | ul. Meissnera 12E/23 80-462 Gdańsk |
2602 | 13469/99 | Iwan Piotr | ul. Piaskowa 14/36 23-200 Kraśnik |
2603 | 13315/99 | Jachimowska Maria | ul. Leśna Góra 15/49 80-201 Gdańsk |
2604 | 13311/99 | Jacyna Witold Filip | ul. Strzegomska 274/21 54-431 Wrocław |
2605 | 13540/99 | Jakubczyk Irena Teresa | ul. Grodziska 25 62-067 Rakoniewice |
2606 | 13397/99 | Jakubowski Jacek | ul. Chopina 5/4 09-540 Sanniki |
2607 | 13497/99 | Jarosz Renata Barbara | ul. Jagiellońska 44/3 03-719 Warszawa |
2608 | 13395/99 | Jelenkiewicz Grażyna Julia | ul. Kościuszki 5 02-495 Warszawa |
2609 | 13319/99 | Jemielita Jadwiga | ul. Leśna 26 05-270 Marki |
2610 | 13523/99 | Jędraszczak Magdalena Dorota | ul. Muszlowa 7/16 01-357 Warszawa |
2611 | 13499/99 | Jurczyk Helena Anna | ul. Orzeszkowej 2C/3 73-300 Łobez |
2612 | 13500/99 | Jurek Barbara Krystyna | ul. Królowej Jadwigi 9/38 41-902 Bytom |
2613 | 13519/99 | Kamińska Elżbieta Maria | ul. Mickiewicza 3 21-050 Piaski |
2614 | 13559/99 | Kardas Małgorzata Helena | al. Wyzwolenia 27/9 42-200 Częstochowa |
2615 | 13563/99 | Karłuk Krystyna Maria | ul. Kniewskiego 20/8 78-100 Kołobrzeg |
2616 | 13496/99 | Kasprzak Artur Ireneusz | ul. Zwycięstwa 20/5 64-100 Leszno |
2617 | 13501/99 | Kasprzak Katarzyna Kinga | ul. Zwycięstwa 20/5 64-100 Leszno |
2618 | 13431/99 | Kaszuba Alina | ul. Wawrzyczka 6/6 10-762 Olsztyn |
2619 | 13506/99 | Kaszyńska Krystyna Barbara | ul. Międzyleśna 5/4 57-500 Bystrzyca Kłodzka |
2620 | 13411/99 | Kaźmierowska Urszula | ul. Melsztyńska 2/27 02-537 Warszawa |
2621 | 13489/99 | Kątnik Barbara Janina | ul. Dąbrowskiego 38/12 41-300 Dąbrowa Górnicza |
2622 | 13405/99 | Kęciak Witold | ul. Sowińskiego 21/21 05-820 Piastów |
2623 | 13304/99 | Kędra Marta Maria | ul. Kasprzaka 5/54 01-211 Warszawa |
2624 | 13367/99 | Kędziora-Szwagrzak Anna Maria | ul. Marusarzówny 7/6 94-041 Łódź |
2625 | 13347/99 | Kępińska Teresa Ewa | ul. 1 Sierpnia 32A/21 02-134 Warszawa |
2626 | 13553/99 | Kicmach Daniela | ul. Morcinka 16/8 46-200 Kluczbork |
2627 | 13282/99 | Kierończyk Katarzyna | ul. Suchanka 3 81-458 Gdynia |
2628 | 13583/99 | Kijas Urszula Helena | ul. Młynarska 28/49 08-110 Siedlce |
2629 | 13574/99 | Kłamin Mirosława | Jankowo 29 87-600 Lipno |
2630 | 13298/99 | Kłos Maria Jolanta | os. Południe 46/24 19-203 Grajewo |
2631 | 13491/99 | Kłosowska Alina Anna | os. Kopernika 9/74 86-200 Chełmno |
2632 | 13378/99 | Kolasiński Zygmunt Konstanty | os. Tysiąclecia 64/5 61-255 Poznań |
2633 | 13294/99 | Kołodziej Jerzy Maria | ul. Olchowa 10/2 81-526 Gdynia |
2634 | 13376/99 | Korbecka Alicja | ul. Kopernika 9/5 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
2635 | 13349/99 | Kossak Marzena Agnieszka | ul. Wrzeciono 50/58 01-956 Warszawa |
2636 | 13342/99 | Kotlarska Katarzyna Elżbieta | ul. Łukowska 5/168 04-113 Warszawa |
2637 | 13485/99 | Kozicki Zdzisław Krzysztof | ul. Konopnickiej 4A/5 57-100 Strzelin |
2638 | 13467/99 | Kozieł Agnieszka | Świdno 63 29-105 Krasocin |
2639 | 13571/99 | Krajewska Krystyna Katarzyna | Korycin, Brody 10 16-135 Bombla |
2640 | 13374/99 | Krakowiak Leokadia | ul. Bosa 11 64-800 Chodzież |
2641 | 13371/99 | Krawczyk Anna | ul. Łukaszyńska 13/1 21-500 Biała Podlaska |
2642 | 13557/99 | Krawczyk Zbigniew Edward | ul. Jana Pawła II 12 87-200 Wąbrzeźno |
2643 | 13460/99 | Król Zofia Irena | ul. ks. Janusza 4/30 18-404 Łomża |
2644 | 13307/99 | Królikiewicz Urszula | ul. Spółdzielcza 13/6 75-205 Koszalin |
2645 | 13447/99 | Królikowska Jadwiga Alicja | Kamień 253 32-071 Kamień |
2646 | 13495/99 | Krzeszewska Monika | ul. Obrońców Stalingradu 4/8A 70-406 Szczecin |
2647 | 13529/99 | Krzyżak Kazimierz Krzysztof | ul. Hofmana 15 58-580 Szklarska Poręba |
2648 | 13394/99 | Kubiak Urszula Maria | Trzeciewnica 121 89-100 Nakło n. Notecią |
2649 | 13509/99 | Kuc Jadwiga | ul. Ujejskiego 29 05-820 Piastów |
2650 | 13286/99 | Kucińska Janina Stanisława | ul. Krynicka 22/3 50-555 Wrocław |
2651 | 13324/99 | Kuczyńska Halina Maria | ul. Kielecka 10A 05-825 Grodzisk Mazowiecki |
2652 | 13488/99 | Kudlak Marianna | ul. Modrzejewskiej 21/50 07-409 Ostrołęka |
2653 | 13451/99 | Kurek Jolanta | ul. Kaden-Bandrowskiego 10/35 01-494 Warszawa |
2654 | 13456/99 | Kurzątkowska Hanna | Chrzanówek 32 06-406 Opinogóra |
2655 | 13546/99 | Kwiatkowska Małgorzata | ul. Czereśniowa 51C 02-457 Warszawa |
2656 | 13503/99 | Lasiowska Maria Barbara | Olszany 13 58-141 Stanowice |
2657 | 13380/99 | Leśków Norbert | os. XX-lecia 3/10 57-200 Ząbkowice Śląskie |
2658 | 13555/99 | Lorent Bogdan Piotr | ul. Szekspira 4/45 01-913 Warszawa |
2659 | 13459/99 | Łakomska Bożenna | ul. Swojska 1 59-220 Legnica |
2660 | 13414/99 | Łomanów Bogusława | ul. Bema 16 59-700 Bolesławiec |
2661 | 13561/99 | Łuksiewicz Małgorzata Irena | ul. Prusa 19 66-100 Sulechów |
2662 | 13449/99 | Łysakowski Krzysztof | ul. Budy 3/55 01-466 Warszawa |
2663 | 13462/99 | Macioł Agnieszka Stanisława | ul. Galla 4/13 41-800 Zabrze |
2664 | 13483/99 | Malawska-Szydłowska Halina Danuta | ul. Witosa 4 57-160 Borów |
2665 | 13430/99 | Malesa Teresa Mariola | ul. Miodowa 2/9 05-300 Mińsk Mazowiecki |
2666 | 13391/99 | Małyszko Halina | Skarbówka 34K 71-449 Szczecin |
2667 | 13291/99 | Maraszek Katarzyna Krystyna | ul. Kleinera 7 20-234 Lublin |
2668 | 13320/99 | Martynko Małgorzata | ul. Bacieczki 221/70 15-641 Białystok |
2669 | 13293/99 | Maślak Barbara | ul. Chabrów 98-100/55 45-221 Opole |
2670 | 13573/99 | Mazurkiewicz Barbara Danuta | ul. Krasińskiego 27/29 01-580 Warszawa |
12671 | 13306/99 | Meller Maria Józefa | os. Dolne Miasto 18/32 78-600 Wałcz |
2672 | 13362/99 | Michałowska Bożena | ul. Gajowa 63/28 15-794 Białystok |
2673 | 13507/99 | Michurska Grażyna Władysława | ul. Morcinka 3/20 59-820 Leśna |
2674 | 13534/99 | Mieniuk Agnieszka | ul. Nowowarszawska 17/20 17-200 Hajnówka |
2675 | 13326/99 | Mierzejewska Barbara Jolanta | os. Na Stoku 52/13 25-408 Kielce |
2676 | 13486/99 | Mierzwa Jadwiga | ul. Wiosny Ludów 26 63-600 Kępno |
2677 | 13345/99 | Mierzwińska Dorota | ul. Przy Agorze 11B/24 01-960 Warszawa |
2678 | 13417/99 | Mikołajczak Ewa | ul. Małatwiejewa 37C/6 64-920 Piła |
2679 | 13316/99 | Misztal Jerzy Marek | ul. Słupska 59E 60-458 Poznań |
2680 | 13314/99 | Mitruś Anna | Wilczopole Kolonia 174 21-055 Wilczopole |
2681 | 13526/99 | Mizera Katarzyna Elżbieta | ul. gen. Sikorskiego 89 05-420 Józefów |
2682 | 13524/99 | Mokrska Ewa | ul. Wandy 2D/11 44-100 Gliwice |
2683 | 13406/99 | Morawska Edyta | ul. Piłsudskiego 22/63 15-446 Białystok |
2684 | 13310/99 | Motel Małgorzata Anna | ul. Leszczyńska 10/29 00-339 Warszawa |
2685 | 13333/99 | Musioł Irena Anna | ul. Dąbrowskiego 5/14 48-100 Tychy |
2686 | 13478/99 | Nadratowska Beata Ewa | al. Mickiewicza 15/4 90-443 Łódź |
2687 | 13279/99 | Nasewicz Stanisław | ul. 1 Maja 33 19-500 Gołdap |
2688 | 13562/99 | Niemczyk Joanna Wioletta | os. Tęczowe 8B/2 58-200 Dzierżoniów |
2689 | 13381/99 | Niziuk Małgorzata Anna | ul. Rembertowska 21 05-075 Wesoła |
2690 | 13476/99 | Nowak Janina Lucyna | ul. Wyspiańskiego 51/29 59-900 Zgorzelec |
2691 | 13289/99 | Nowak Marian | ul. Staffa 5B/4 81-597 Gdynia |
2692 | 13407/99 | Nowińska Janina | ul. Reymonta 6/1 05-300 Mińsk Mazowiecki |
2693 | 13475/99 | Nurzyńska Alina Ryszarda | ul. Korczaka 6/24 86-300 Grudziądz |
2694 | 13338/99 | Oczkowska Małgorzata Teresa | ul. Mickiewicza 8/1 64-100 Kościan |
2695 | 13527/99 | Ogrodnik Beata | ul. Billewiczówny 11 05-402 Otwock |
2696 | 13341/99 | Okupniak-Stefańska Barbara | ul. Pułaskiego 22/8 05-820 Piastów |
2697 | 13482/99 | Olczyk Krystyna Maria | ul. Gorkiego 47/15 90-592 Łódź |
2698 | 13359/99 | Olczyk Regina | ul. Goszczyńskiego 4/53 42-200 Częstochowa |
2699 | 13442/99 | Olechniewicz Wanda | ul. Pancera 22/20 03-446 Warszawa |
2700 | 13303/99 | Olejczak Danuta | ul. Sienkiewicza 5/16 35-216 Rzeszów |
2701 | 13292/99 | Onyśków Tadeusz | ul. Bojańczyka 25/26 87-800 Włocławek |
2702 | 13490/99 | Orłowska Alicja | ul. Reja 4 57-100 Strzelin |
2703 | 13552/99 | Pająk Lucyna Bożena | ul. Potokowa 29/20 80-293 Gdańsk |
2704 | 13400/99 | Pawlik-Małecka Ewa Stanisława | ul. Ostrzeszowska 36 60-163 Poznań |
2705 | 13565/99 | Pawłowska Małgorzata Jadwiga | ul. Śląska 26/8 42-217 Częstochowa |
2706 | 13474/99 | Pawłowska Maria Krystyna | ul. Skarżyńskiego 10 99-400 Łowicz |
2707 | 13413/99 | Pelińska Honorata | ul. Wiosny Ludów 15B/2 63-600 Kępno |
2708 | 13550/99 | Piątkowska Krystyna Grażyna | ul. Bardowskiego 10C 95-100 Zgierz |
2709 | 13516/99 | Piechna Teresa Barbara | ul. Jagiellońska 58/29 03-468 Warszawa |
2710 | 13348/99 | Piernikarz Halina Janina | ul. Sieradzka 15B 42-200 Częstochowa |
2711 | 13385/99 | Pięta Zbigniew | ul. Lelewela 8/22 38-411 Krosno |
2712 | 13335/99 | Piotrkiewicz Antoni Józef | ul. Skłodowskiej-Curie 96/39 85-733 Bydgoszcz |
2713 | 13425/99 | Piotrkowski Janusz | ul. Rataja 9/18 13-100 Nidzica |
2714 | 13299/99 | Piotrowska Maria Wanda | ul. Stodolniana 4 98-200 Sieradz |
2715 | 13419/99 | Piwowarczyk Maria Stanisława | ul. Spółdzielcza 4/25 26-110 Skarżysko-Kamienna |
2716 | 13344/99 | Przedpełska Hanna | ul. Woronicza 15/91 02-625 Warszawa |
2717 | 13548/99 | Przeorek Wanda | ul. Broniewskiego 1C/10 80-526 Gdańsk |
2718 | 13285/99 | Przewłocka Halina | Rusocin, ul. Prosta 3/1 83-031 Łęgowo |
2719 | 13278/99 | Puławska Wiesława | ul. Długa 11 83-260 Kaliska |
2720 | 13302/99 | Pytka Stanisława Teresa | ul. Szkolna 63 bl. 37/40 97-300 Piotrków Trybunalski |
2721 | 13412/99 | Rek Alina Krystyna | ul. Gwiaździsta 31/96 01-651 Warszawa |
2722 | 13541/99 | Rodak Wanda | ul. Śląska 26/8 44-335 Jastrzębie Zdrój |
2723 | 13537/99 | Roguska Elżbieta | ul. Suwalska 26A/63 03-252 Warszawa |
2724 | 13481/99 | Rokowska Helena Zofia | ul. Chrzanowskiego 6/3 75-327 Koszalin |
2725 | 13512/99 | Rolik Halina Wanda | ul. Lniana 14/14 70-780 Szczecin |
2726 | 13439/99 | Romańczuk Ewa Barbara | ul. Krótka 1 72-210 Dobra |
2727 | 13457/99 | Rosada Jolanta Anna | ul. Przy Lasku 6/32 01-424 Warszawa |
2728 | 13569/99 | Rosak Irena Stefania | ul. Jasna 12/19 65-470 Zielona Góra |
2729 | 13513/99 | Rumplewicz Halina Maria | ul. Rymera 44 61-407 Poznań |
2730 | 13520/99 | Runowska Urszula | ul. Szymanowskiego 23/9 68-200 Żary |
2731 | 13434/99 | Rynkowski Krzysztof Rafał | ul. Wejhera 3C/77 80-346 Gdańsk |
2732 | 13322/99 | Rządkowski Kazimierz Leszek | ul. Dunikowskiego 3/84 85-863 Bydgoszcz |
2733 | 13387/99 | Sanczenko Taisa | ul. Puszkina 11 17-250 Kleszczele |
2734 | 13398/99 | Sas Ewa Aleksandra | ul. Akacjowa 20/4 62-006 Kobylnica |
2735 | 13531/99 | Sawicka Elżbieta Małgorzata | ul. Jaracza 9/4 70-775 Szczecin |
2736 | 13375/99 | Schodnik Ewa Marzena | ul. Modlińska 135P 03-185 Warszawa |
2737 | 13351/99 | Schulz Krystyna Grażyna | ul. Pucka 10B/11 84-210 Choczewo |
2738 | 13370/99 | Sepp Ewa | ul. Buczka 39/9 84-240 Reda |
2739 | 13340/99 | Sikorska Krystyna | ul. Nowa Strzelnica 3/14 63-100 Śrem |
2740 | 13308/99 | Siwarska Józefa | Łankowce 59 38-600 Lesko |
2741 | 13372/99 | Skawińska Violetta Maria | ul. 11 Listopada 9 74-300 Myślibórz |
2742 | 13522/99 | Skoczylas Jadwiga Teresa | ul. Wiejska 58/31 26-600 Radom |
2743 | 13355/99 | Skowrońska Agnieszka Malina | ul. Rzeźbiarska 65 04-620 Warszawa |
2744 | 13386/99 | Skórka Stanisława | ul. Łączna 1C/13 78-300 Świdwin |
2745 | 13575/99 | Skurzyńska Monika Iwona | ul. Inżynierska 80/15 53-230 Wrocław |
2746 | 13560/99 | Sławiński Witold | ul. Cieszyńska 2/11 02-716 Warszawa |
2747 | 13452/99 | Słomian Halina | os. 35-lecia PRL 9/1 77-310 Debrzno |
2748 | 13549/99 | Słoniewska Katarzyna | ul. Modlińska 121 05-135 Wieliszew |
2749 | 13297/99 | Słowiński Jan Mieczysław | ul. Olimpijska 2/16 78-200 Białogard |
2750 | 13273/99 | Sosulska Elżbieta Regina | ul. Hiszpańska 3/2 54-409 Wrocław |
2751 | 13396/99 | Spaczyńska Marzanna Jadwiga | ul. Wyszobór 33/11 72-311 Wicimice |
2752 | 13271/99 | Spiegel Romuald Stanisław | ul. Wróbla 62/7 53-327 Wrocław |
2753 | 13317/99 | Srogosz Maria | ul. Mieszczańska 3/18 93-332 Łódź |
2754 | 13365/99 | Staroń Jolanta Beata | ul. Kochanowskiego 7/8 01-884 Warszawa |
2755 | 13373/99 | Stefanowicz Mirosław | ul. Bohaterów Warszawy 53/2 74-300 Myślibórz |
2756 | 13352/99 | Stefańska Zdzisława Teresa | Osnowo 86-200 Chełmno |
2757 | 13369/99 | Stępniak Jerzy | ul. Darwina 9A/95 03-484 Warszawa |
2758 | 13498/99 | Stolarska Jadwiga | os. Leśne 4/7 64-980 Trzcianka |
2759 | 13455/99 | Strojna Jolanta Elżbieta | os. Słowackiego 34/8 64-980 Trzcianka |
2760 | 13281/99 | Strzałkowska-Gierusz Barbara | ul. Góralska 59A/13 80-292 Gdańsk |
2761 | 13393/99 | Sysak Bronisława Anna | Szklary 169 48-383 Szklary |
2762 | 13408/99 | Szcześniak Anna | ul. Złota 60/8 00-821 Warszawa |
2763 | 13463/99 | Szczyrba Bogumiła Albina | ul. Marksa 16 43-183 Orzesze-Jaśkowice |
2764 | 13427/99 | Szkiela Alicja Maria | ul. Główna 18B 05-806 Nowa Wieś |
2765 | 13330/99 | Szlaska Maria | ul. Zasławskiej 6/5 05-800 Pruszków |
2766 | 13450/99 | Szreder Ilona | os. Południe 21/10 19-203 Grajewo |
2767 | 13301/99 | Sztolcman Magdalena Maria | ul. NMP 29/26 42-200 Częstochowa |
2768 | 13528/99 | Szulc Danuta Maria | ul. 11 Listopada 8B/1 58-580 Sklarska Poręba |
2769 | 13505/99 | Szybowska Anna | ul. Jaworznicka 44 35-520 Jaworzno |
2770 | 13472/99 | Ścieszyńska Urszula | ul. Wierzbowa 18/1 85-371 Bydgoszcz |
2771 | 13420/99 | Śledź Elżbieta | ul. Kosynierów 4/305 02-250 Marki |
2772 | 13568/99 | Ślusarz Agnieszka Maria | ul. Jakubowskiego 14/7 32-700 Bochnia |
2773 | 13432/99 | Śmiech Bernadeta | Bielany 431 32-651 Nowa Wieś |
2774 | 13518/99 | Śmietanka Ewa Agata | ul. Kwitnąca 19/11 02-926 Warszawa |
2775 | 13401/99 | Śmigielska Karolina | os. Kazimierza Wielkiego 20/8 62-200 Gniezno |
2776 | 13329/99 | Święch Fred | ul. Zegadłowicza 4/124 41-200 Sosnowiec |
2777 | 13586/99 | Tabakiernik-Wysłocka Iwona Maria | ul. Suligowskiego 3/5/6 00-466 Warszawa |
2778 | 13357/99 | Tetrycz Anna | ul. Wyszyńskiego 73/2 22-400 Zamość |
2779 | 13585/99 | Tłomak-Popik Maria | ul. Orkana 5/27 25-548 Kielce |
2780 | 13402/99 | Tokarska Grażyna | ul. Brożka 23/28 43-400 Cieszyn |
2781 | 13384/99 | Tomalka Janina Leonarda | ul. Lilly Wenedy 18E/7 80-419 Gdańsk |
2782 | 13570/99 | Toruńska Krystyna Grażyna | os. Rusa 123/18 61-245 Poznań |
2783 | 13383/99 | Trapszo Anna | os. Kasztelańskie 13D/3 66-300 Międzyrzecz |
2784 | 13554/99 | Trojnara Anna Maria | ul. Kmicica 41 64-100 Leszno |
2785 | 13572/99 | Trybulska Jadwiga | ul. Milionowa 86/17 92-334 Łódź |
2786 | 13471/99 | Turliński Mirosław Stanisław | ul. Zielona 29 26-600 Radom |
2787 | 13300/99 | Tyczyńska-Osińska Agnieszka | ul. Zamiany 14/8 02-786 Warszawa |
2788 | 13533/99 | Tyźlik Dorota | al. Pokoju 13/84 42-207 Częstochowa |
2789 | 13382/99 | Urbanek Piotr Janusz | ul. Krakowska 35/31 38-400 Krosno |
2790 | 13580/99 | Urbanowicz Anna Urszula | ul. Skarżyńskiego 5D/9 80-463 Gdańsk |
2791 | 13415/99 | Walczak Izabela Barbara | ul. Kolska 47 62-500 Konin |
2792 | 13280/99 | Walczak Renata | ul. Strażacka 8 63-400 Ostrów Wielkopolski |
2793 | 13325/99 | Walewska Ewa Maria | ul. Przyszkole 19/20 93-552 Łódź |
2794 | 13287/99 | Warguła Dorota Kazimiera | ul. Mirowska 261 42-200 Częstochowa |
2795 | 13437/99 | Warzecha Irena Zofia | ul. Topolowa 15B 44-237 Bełk |
2796 | 13464/99 | Węgorzewska Grażyna | ul. Tylżycka 11/129 01-656 Warszawa |
2797 | 13440/99 | Węgrzyn Agata Grażyna | ul. Osadnicza 1/918 65-785 Zielona Góra |
2798 | 13567/99 | Wilczyńska Maria Jolanta | Wola Brwileńska 15 09-505 Nowy Duninów |
2799 | 13542/99 | Wilmowicz Romualda | ul. Przedwiośnie 11/7 73-110 Stargard Szczeciński |
2800 | 13392/99 | Wiśniewska Ewa | ul. Klemensiewicza 5A/10 01-318 Warszawa |
2801 | 13493/99 | Wiśniewska Iwona Beata | ul. Bankowa 53/7 72-010 Police |
2802 | 13327/99 | Witan-Kalinowska Danuta Wanda | ul. Skłodowskiej-Curie 12/1 08-300 Sokołów Podlaski |
2803 | 13361/99 | Wlazło Anna | ul. Konarskiego 45/1/2 01-355 Warszawa |
2804 | 13473/99 | Włodarczyk Marian | ul. Reymonta 1/10 18-400 Łomża |
2805 | 13536/99 | Wolniewicz Krystyna Bogumiła | ul. Sokołowskiego 21 58-309 Wałbrzych |
2806 | 13424/99 | Wolska Bożena Jolanta | ul. Anny Gryfitki 3/34 76-200 Słupsk |
2807 | 13276/99 | Wolska Dorota Elżbieta | ul. Smugowa 33/26 95-200 Pabianice |
2808 | 13295/99 | Wolska Lucyna | ul. Sienkiewicza 13/10 60-816 Poznań |
2809 | 13525/99 | Wołejko Maria Krystyna | ul. Sikorskiego 17 62-020 Swarzędz |
2810 | 13484/99 | Woźna Maria Magdalena | ul. Szkolna 15 88-400 Żnin |
2811 | 13468/99 | Woźniakowska Dorota Anna | u1. Witebska 37/1 85-778 Bydgoszcz |
2812 | 13494/99 | Woźniarska Bożena Bogumiła | ul. Podgórska 10A/1 81-166 Gdynia |
2813 | 13409/99 | Wójcik Dorota | ul. 19 Lutego 10/21 96-100 Skierniewice |
2814 | 13346/99 | Wójcik Elżbieta Irena | ul. Złota 62/1 00-821 Warszawa |
2815 | 13454/99 | Wójcik Róża | ul. Paryska 14 51-215 Wrocław |
2816 | 13358/99 | Wrzesińska Joanna | ul. Dzielna 21/19 01-029 Warszawa |
2817 | 13438/99 | Wypych Teresa | ul. Aleksandrowicka 53 43-300 Bielsko-Biała |
2818 | 13551/99 | Wysocka Mirosława Leokadia | al. Wolności 8B/12 66-500 Strzelce Krajeńskie |
2819 | 13441/99 | Zabiegło Anna | ul. Okrzei 54/13 28-300 Jędrzejów |
2820 | 13480/99 | Zabłocka Teresa Stanisława | ul. Batorego 7/1 99-300 Kutno |
2821 | 13458/99 | Zabost Alicja Barbara | os. Konopnickiej 6/39 99-400 Łowicz |
2822 | 13368/99 | Zaręba Stanisława | ul. Limanowskiego 11/34 02-943 Warszawa |
2823 | 13578/99 | Zawada Ewa | Kamesznica 373 34-383 Kamesznica |
2824 | 13556/99 | Zawadzka Maria | ul. Obrońców Pokoju 1/69 46-320 Praszka |
2825 | 13277/99 | Zawartko Alicja Anna | ul. Wincentego Danka 5/8 31-228 Kraków |
2826 | 13539/99 | Zborowska Renata | ul. Agrestowa 39/6 65-000 Zielona Góra |
2827 | 13547/99 | Zbyszyńska-Petrow Danuta Kazimiera | ul. Sobieskiego 8/12 26-617 Radom |
2828 | 13416/99 | Zdebik Marzena Barbara | ul. Kusocińskiego 10/28 64-920 Piła |
2829 | 13331/99 | Zdonek Leokadia | ul. Konopnickiej 6/11 77-200 Miastko |
2830 | 13309/99 | Zdziarska Monika Katarzyna | ul. Mrówcza 3A 04-857 Warszawa |
2831 | 13274/99 | Zotów Teresa | ul. Partyzantów 23B/4 75-411 Koszalin |
2832 | 13421/99 | Zysk Mieczysław | ul. Sikorskiego 20 82-300 Elbląg |
Errata zmiana adresu zamieszkania | |||
2833 | 3492/97 | Jasińska Bożena Iwona | ul. Wandy Rutkiewicz 5/2 50-571 Wrocław |
2834 | 100/95 | Olek Jolanta | ul. Piechurów 73 43-300 Bielsko-Biała |
2835 | 5105/97 | Rasunkiewicz Katarzyna | ul. Hanki Sawickiej 26/58 62-800 Kalisz |
2836 | 11373/99 | Kempa Robert Piotr | ul. Łączańska 20C/4 46-100 Namysłów |
2837 | 2721/97 | Osikowicz Krystyna | ul. Starowiejska 48 38-200 Jasło |
2838 | 3081/97 | Donigiewicz Ireneusz | ul. Wojska Polskiego 165D/8 69-100 Słubice |
2839 | 9572/98 | Wdowiak Jarosław | ul. Wysłouchów 27/15A 30-611 Kraków |
2840 | 11107/98 | Wojciechowski Andrzej Jan | ul. Piękna 4B 05-075 Wesoła |
Inne zmiany | |||
1767 | jest: 8217/98 | Sikora Małgorzata Agnieszka | ul. Tyszkiewicza 35/8 01-172 Warszawa |
1767 | powinno być: 8217/98 | Harasimiuk Małgorzata Agnieszka | ul. Tyszkiewicza 35/8 01-172 Warszawa |